HARDY DZIK
Huntrun Kotelnica
Organizator : ALOHA EVENTY sp. z o.o.
Data : 2022-08-06
Miejsce : Kozienice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 882
Wystartowało : 768
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 759
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Drużynowa | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:30 | 13:15
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFalaDrużyna 1Czas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CZECH Andrzej 603Open - Mężczyźni23M 2312:0000:00:0001:35:44.0001:35:44.00 9:346,3
2CZECH Karol 604Open - Mężczyźni24M 2412:0000:00:0001:35:44.1001:35:44.10+00:00:009:346,3
3STERMACH Dawid 622Open - Mężczyźni34M 3412:0000:00:0001:40:24.7501:40:24.75+00:04:4010:026,0
4MAKOWSKI Marcin 610Open - Mężczyźni57M 5712:0000:00:0001:49:31.1001:49:31.10+00:13:4710:575,5
5MUSIAŁ Paweł 616Open - Mężczyźni58M 5812:0000:00:0001:49:32.1501:49:32.15+00:13:4810:575,5
6STOPKA Stanisław 626Open - Mężczyźni88M 8812:0000:00:0001:55:07.2001:55:07.20+00:19:2311:305,2
7STOPKA Wojciech 624Open - Mężczyźni89M 8912:0000:00:0001:55:08.0001:55:08.00+00:19:2411:305,2
8ZARZEKA Paweł 632Open - Mężczyźni95M 9512:0000:00:0001:57:07.8001:57:07.80+00:21:2311:425,1
9MĘKWIŃSKI Adam 613Open - Mężczyźni154M 15412:0000:00:0002:12:01.2502:12:01.25+00:36:1713:124,5
10STOPKA Bartłomiej 625Open - Mężczyźni173M 17312:0000:00:0002:15:18.2002:15:18.20+00:39:3413:314,4
11KUDŁA Wojciech 1082Open - Mężczyźni178M 17812:0000:00:0002:16:09.8502:16:09.85+00:40:2513:364,4
12MIŚ Paulina 1081Open - Kobiety34K 3412:0000:00:0002:16:10.0502:16:10.05+00:40:2613:374,4
13WIŚNIEWSKI Marcin 629Open - Mężczyźni184M 18412:0000:00:0002:17:27.8002:17:27.80+00:41:4313:444,4
14MAURER Jan 611Open - Mężczyźni185M 18512:0000:00:0002:17:27.9502:17:27.95+00:41:4313:444,4
15POLICHT Katarzyna 618Open - Kobiety36K 3612:0000:00:0002:17:33.7502:17:33.75+00:41:4913:454,4
16LASKOWSKA Dorota 651Open - Kobiety73K 7312:0000:00:0002:35:52.2502:35:52.25+01:00:0815:353,8
17ZIĄBKA Jakub 635Open - Mężczyźni290M 29012:00BOAT CITY TEAM00:00:0002:43:03.3002:43:03.30+01:07:1916:183,7
18MEBENGA Joanna 612Open - Kobiety86K 8612:00BOAT CITY TEAM00:00:0002:43:03.6502:43:03.65+01:07:1916:183,7
19MISIUKIEWICZ Arkadiusz 615Open - Mężczyźni296M 29612:0000:00:0002:44:11.4502:44:11.45+01:08:2716:253,7
20GĄSIOROWSKI Remigiusz 607Open - Mężczyźni297M 29712:00SAME KONIE00:00:0002:44:12.4502:44:12.45+01:08:2816:253,7
21WIĘCEK Urszula 628Open - Kobiety91K 9112:0000:00:0002:44:13.3002:44:13.30+01:08:2916:253,7
22WĄS Konrad 627Open - Mężczyźni331M 33112:0000:00:0002:52:43.8502:52:43.85+01:16:5917:163,5
23GRZEGORZEWSKI Radosław 608Open - Mężczyźni332M 33212:0000:00:0002:52:43.9002:52:43.90+01:16:5917:163,5
24LIPA Dominika 950Open - Kobiety117K 11712:00UYEBANI BŁOTEM 62100:00:0002:52:44.2002:52:44.20+01:17:0017:163,5
25KUBICKI Michał 609Open - Mężczyźni334M 33412:0000:00:0002:52:45.3502:52:45.35+01:17:0117:163,5
26CHMIELEWSKI Michał 601Open - Mężczyźni365M 36512:00KONDORY WOJNY 00:00:0002:58:26.6002:58:26.60+01:22:4217:503,4
27ZAWADA Katarzyna 633Open - Kobiety139K 13912:0000:00:0002:58:26.9002:58:26.90+01:22:4217:503,4
28MICHALIK Kamila 614Open - Kobiety140K 14012:00KONDORY WOJNY 00:00:0002:58:27.0502:58:27.05+01:22:4317:503,4
29RĘKAS Łukasz 619Open - Mężczyźni366M 36612:0000:00:0002:58:28.1502:58:28.15+01:22:4417:503,4
30CHMIELEWSKI Krzysztof 602Open - Mężczyźni367M 36712:00KONDORY WOJNY 00:00:0002:58:28.5502:58:28.55+01:22:4417:503,4
31WOJTYGA Julia 630Open - Kobiety186K 18612:0000:00:0003:12:18.3503:12:18.35+01:36:3419:133,1
32STĘPIEŃ Michał 623Open - Mężczyźni419M 41912:0000:00:0003:12:18.7003:12:18.70+01:36:3419:133,1
33WOJTYGA Aleksandra 631Open - Kobiety187K 18712:0000:00:0003:12:21.4003:12:21.40+01:36:3719:143,1
Niesklasyfikowani
URBAŃSKI Bartosz 597Open - Mężczyźni12:00DNF DNF DNF--
Znaleziono 34 wynik(ów)