HARDY DZIK
Huntrun Kotelnica
Organizator : ALOHA EVENTY sp. z o.o.
Data : 2022-08-06
Miejsce : Kozienice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 882
Wystartowało : 768
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 759
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Drużynowa | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:30 | 13:15
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFalaDrużyna 1Czas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1TURCZYK Anna 356Open - Kobiety1K 112:30BEFIT24TEAM00:00:0001:30:45.3501:30:45.35 9:046,6
2POKORA Tomasz 226Open - Mężczyźni83M 8312:3000:00:0001:54:21.2001:54:21.20+00:23:3511:265,2
3KWAPISIEWICZ Wiktor 649Open - Mężczyźni112M 11212:3000:00:0002:00:39.5002:00:39.50+00:29:5412:035,0
4CHODECKI Łukasz 638Open - Mężczyźni148M 14812:3000:00:0002:09:28.9502:09:28.95+00:38:4312:564,6
5SOBOLEWSKI Robert 659Open - Mężczyźni162M 16212:3000:00:0002:13:33.5502:13:33.55+00:42:4813:214,5
6DYLĄG Sebastian 640Open - Mężczyźni168M 16812:3000:00:0002:14:32.8502:14:32.85+00:43:4713:274,5
6DYLĄG Rafał 641Open - Mężczyźni168M 16812:3000:00:0002:14:32.8502:14:32.85+00:43:4713:274,5
8ŁĄCZNY Marcin 653Open - Mężczyźni171M 17112:3000:00:0002:15:04.6502:15:04.65+00:44:1913:304,4
9KOCZUR Cyprian 401Open - Mężczyźni172M 17212:3000:00:0002:15:14.1502:15:14.15+00:44:2813:314,4
10SACHMATA Jacek 658Open - Mężczyźni201M 20112:3000:00:0002:24:05.3002:24:05.30+00:53:1914:244,2
11OBRĘBSKI Adrian 270Open - Mężczyźni241M 24112:30PRADZIKI00:00:0002:31:55.9002:31:55.90+01:01:1015:113,9
12KNAPIK Katarzyna 259Open - Kobiety61K 6112:3000:00:0002:33:47.1502:33:47.15+01:03:0115:223,9
13PIETRAS Patrycja 418Open - Kobiety62K 6212:3000:00:0002:33:57.7002:33:57.70+01:03:1215:233,9
13BARCZUK Mateusz 368Open - Mężczyźni250M 25012:3000:00:0002:33:57.7002:33:57.70+01:03:1215:233,9
15PASTOR Jakub 412Open - Mężczyźni251M 25112:3000:00:0002:33:58.1502:33:58.15+01:03:1215:233,9
16ZEMŁA Dawid 362Open - Mężczyźni272M 27212:30OCR GRUBAS TEAM00:00:0002:38:47.7002:38:47.70+01:08:0215:523,8
17KNAPIK Justyna 327Open - Kobiety79K 7912:3000:00:0002:38:57.5002:38:57.50+01:08:1215:533,8
17JĘDRYKA Anna 322Open - Kobiety79K 7912:3000:00:0002:38:57.5002:38:57.50+01:08:1215:533,8
19MATYSIAK Sławomir 336Open - Mężczyźni273M 27312:30OCR GRUBAS TEAM 00:00:0002:38:58.6502:38:58.65+01:08:1315:533,8
20LIGAS Jakub 1822Open - Mężczyźni280M 28012:3000:00:0002:40:22.3002:40:22.30+01:09:3616:023,7
21HEBDA Mateusz 1823Open - Mężczyźni281M 28112:3000:00:0002:40:25.9502:40:25.95+01:09:4016:023,7
22LIGAS Klaudia 1825Open - Kobiety83K 8312:3000:00:0002:40:26.1002:40:26.10+01:09:4016:023,7
23PORALA Monika 656Open - Kobiety90K 9012:3000:00:0002:43:54.7002:43:54.70+01:13:0916:233,7
24CIECHANOWICZ Karol 639Open - Mężczyźni295M 29512:3000:00:0002:43:54.7502:43:54.75+01:13:0916:233,7
25STOBRAWA Michał 660Open - Mężczyźni319M 31912:30CARBON SILESIA SPORT00:00:0002:50:43.5002:50:43.50+01:19:5817:043,5
26MIZERSKI Janusz 655Open - Mężczyźni327M 32712:30DZIKA PACZKA00:00:0002:52:34.5002:52:34.50+01:21:4917:153,5
27KACZMARSKA Aneta 645Open - Kobiety114K 11412:30DZIKA PACZKA00:00:0002:52:34.8002:52:34.80+01:21:4917:153,5
28GLINIECKI Bartłomiej 643Open - Mężczyźni335M 33512:30STRAŻAK00:00:0002:52:45.8002:52:45.80+01:22:0017:163,5
Niesklasyfikowani
ADAMCZYK Ernest 1824Open - Mężczyźni12:30DNF DNF DNF--
Znaleziono 29 wynik(ów)