HARDY DZIK
Huntrun Kozienice
Organizator : ALOHA EVENTY sp. z o.o.
Data : 2022-06-04
Miejsce : Kozienice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 543
Wystartowało : 471
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 469
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Drużynowa | 08:30 | 09:00 | 09:30 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:30
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaFalaDrużyna 1Czas startu
    
1KURENKO Katarzyna 28Open - Kobiety10:00NIE MA LETKO00:00:00
2ŻERDZIŃSKI Michał 46Open - Mężczyźni10:00 00:00:00
3PROKOP Mateusz 70Open - Mężczyźni10:30FAMILY-RUN-FOR-FUN00:00:00
4KRÓL Przemysław 71Open - Mężczyźni10:30#SAMEKONIE OLA TEAM00:00:00
5KIEREPKA Arek 77Open - Mężczyźni10:30#TWA00:00:00
6WŁODARSKA Dominika 168Open - Kobiety11:00GANG DZIKICH00:00:00
7WNUK Paweł 146Open - Mężczyźni10:308 BALL CROSS GYM CHEŁM00:00:00
8BLUS Kamil 189Open - Mężczyźni11:00LELUM POLELUM00:00:00
9KĘPSKI Kamil 190Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
10KWAPISZ Karolina 191Open - Kobiety11:00 00:00:00
11PODGÓRSKA Katarzyna 192Open - Kobiety11:00PSE RADOM00:00:00
12JURCZYK Patryk 211Open - Mężczyźni11:00GANG DZIKICH00:00:00
13KLUCZEK Łukasz 232Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
14WOŁOWIEC Mariusz 233Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
15SAMUŚ Michał 234Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
16KRAWCZYK Oskar 235Open - Mężczyźni11:00KONKRET TEAM00:00:00
17GAJEWSKI Jacek 256Open - Mężczyźni11:30 00:00:00
18WIKA Tatiana 276Open - Kobiety11:30 00:00:00
19GAWROŃSKI Konrad 278Open - Mężczyźni11:30TRAFFIC LIGHT00:00:00
20PŁUCIENNIK Marcin 298Open - Mężczyźni12:00 00:00:00
21WALANUS Daniel 317Open - Mężczyźni12:30 00:00:00
22KIEWEL Katarzyna 334Open - Kobiety12:30KWAŚNE PAPIERÓWKI00:00:00
23KOZŁOWSKA Katarzyna 335Open - Kobiety12:30KS START PUŁASKI WARKA00:00:00
24FURMANIAK Grzegorz 357Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
25DZIERŻANOWSKI Jacek 359Open - Mężczyźni08:30KORNIKI00:00:00
26FURMANIAK Renata 379Open - Kobiety08:30 00:00:00
27WIŚNIEWSKI Robert 380Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
28BERA Sebastian 402Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
29JEDLIKOWSKI Sławomir 403Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
30SOCHA Kacper 421Open - Mężczyźni09:00DOLINA MENELI00:00:00
31BORKOWSKI Sebastian 443Open - Mężczyźni09:00 00:00:00
32KUCHARSKA Sylwia 444Open - Kobiety09:00 00:00:00
33URBAN Jarosław 460Open - Mężczyźni09:00MORSY KOZIENICE - MORSJANIE00:00:00
34KARPIŃSKI Michał 505Open - Mężczyźni09:30D*K TEAM00:00:00
35KOBYŁKA Mateusz 502Open - Mężczyźni09:30 00:00:00
36LECH Krzysztof 1098Open - Mężczyźni12:3000:00:00
37PAWLIKOWSKA Agnieszka 1Open - Kobiety10:00NIE MA LETKO00:00:00
38PAWLIKOWSKI Dariusz 2Open - Mężczyźni10:00NIE MA LETKO00:00:00
39DĄBROWSKA Katarzyna 3Open - Kobiety10:00 00:00:00
40BRZOZOWSKI Krzysztof 4Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
41NOWAKOWSKA Małgorzata 5Open - Kobiety10:00LZS MAKOSZYN00:00:00
42PALUSIŃSKI Grzegorz 20Open - Mężczyźni10:00NIE MA LETKO00:00:00
43MOSTOWIK - WLACH Joanna 22Open - Kobiety10:00GIRLPOWER KRAKÓW00:00:00
44ŁUKASZUK Julia 23Open - Kobiety10:00DZIKIE BABY 00:00:00
45MIEDZIAK Kamil 24Open - Mężczyźni10:00NIE MA LETKO00:00:00
46KARAŚ Karol 25Open - Mężczyźni10:00 00:00:00
47MIEDZIAK Magdalena 38Open - Kobiety10:00NIE MA LETKO00:00:00
48WLACH Maja 39Open - Kobiety10:00GIRLPOWER KRAKÓW00:00:00
49FLICIŃSKI Marcin 40Open - Mężczyźni10:00 00:00:00
50DZIEDZIELA Marcin 42Open - Mężczyźni10:00 00:00:00
51TARGOŃSKI Marcin 43Open - Mężczyźni10:00NIE MA LETKO00:00:00
52DZIRBA Tomasz 58Open - Mężczyźni10:00NIE MA LETKO00:00:00
53GAŁAN Ernest 60Open - Mężczyźni10:00NIE MA LETKO00:00:00
54LECH Andrzej 62Open - Mężczyźni10:00 00:00:00
55KRYGICZ Kamila 63Open - Kobiety10:00NIE MA LETKO00:00:00
56NOWAKOWSKI Paweł 64Open - Mężczyźni10:00LZS MAKOSZYN00:00:00
57MICHALSKA Weronika 65Open - Kobiety10:00FABRYKA SPORTU00:00:00
58HRYSZKO Bartosz 84Open - Mężczyźni10:308 BALL CROSS GYM CHEŁM00:00:00
59WALASEK Cezary 85Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
60UJAZDA Damian 86Open - Mężczyźni10:30RUM CHRUM00:00:00
61SYLWESTRZAK Damian 87Open - Mężczyźni10:30ŁÓDZKIE DZIKI00:00:00
62JAWORSKI Damian 88Open - Mężczyźni10:30WOLA RUN00:00:00
63LIPCZYNSKI Jacek 102Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
64RYCHŁOWSKA Joanna 103Open - Kobiety10:30 00:00:00
65JAWORSKA Justyna 104Open - Kobiety10:30WOLA RUN00:00:00
66MIKOŁAJCZYK Kacper 105Open - Mężczyźni10:30WOLA RUN00:00:00
67DOBRANJA Kamil 106Open - Mężczyźni10:30SSW SMART SPEEDY WARRIORS00:00:00
68MIERZWIŃSKI Kamil 107Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
69FILIPEK Kamil 108Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
70KOWALCZYK Kamil 109Open - Mężczyźni10:30WOLA RUN00:00:00
71JAWORSKA Maria 132Open - Kobiety10:30WOLA RUN00:00:00
72FREJ Mariana 133Open - Kobiety10:30CHEŁM00:00:00
73SIEŃKO Magdalena 128Open - Kobiety10:30 00:00:00
74WISNIWESKI Marcin 129Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
75SIENICKI Marcin 130Open - Mężczyźni10:308 BALL CROSS GYM CHEŁM00:00:00
76BETLEJEWSKI Marek 131Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
77MROCZKOWSKI Piotr 148Open - Mężczyźni10:00BEFIT24TEAM00:00:00
78RYBACZUK Przemysław 149Open - Mężczyźni10:30GEODEZJA_UP00:00:00
79BUKALSKI Radosław 150Open - Mężczyźni10:30FAMILY-RUN-FOR-FUN00:00:00
80WIĘCEK Urszula 158Open - Kobiety10:30SAME KONIE 00:00:00
81WRÓBLEWSKI Zbigniew 159Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
82TETŁAK Zofia 160Open - Kobiety10:30RUM CHRUM00:00:00
83RUSEK Dominik 161Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
84SKOCZYLAS Maciej 162Open - Mężczyźni12:00 00:00:00
85KACZOROWSKI Paweł 163Open - Mężczyźni12:00 00:00:00
86BETLEJEWSKI Przemysław 164Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
87GABRYŚ Damian 182Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
88KAWALEC Dawid 184Open - Mężczyźni11:00EKIPA POD PRĄD00:00:00
89GŁOWIENKA Dominik 185Open - Mężczyźni10:00 00:00:00
90ŁUPINA Jan 187Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
91NIEWIADOMSKA Magdalena 201Open - Kobiety11:00GANG DZIKICH00:00:00
92SKOCZYLAS Magdalena 202Open - Kobiety11:00RADOMSKIE DZIKIE MORSY00:00:00
93REGULSKI Mariusz 203Open - Mężczyźni11:00REGAN00:00:00
94WEREMCZUK Marta 204Open - Kobiety11:00 00:00:00
95PIEKARSKI Mateusz 205Open - Mężczyźni11:00RADOMSKIE DZIKIE MORSY00:00:00
96MAZUREK Michał 206Open - Mężczyźni11:00EKIPA POD PRĄD00:00:00
97SKOCZYLAS Michał 207Open - Mężczyźni11:00RADOMSKIE DZIKIE MORSY00:00:00
98SZYJKA Krzysztof 226Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
99SAMUŚ Bartłomiej 228Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
100MAZUR Karol 229Open - Mężczyźni11:00KONKRET TEAM00:00:00
101ZAPAŁA Kasia 230Open - Kobiety11:00KONKRET TEAM00:00:00
102BUDZIK Krzysztof 231Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
103PRZYBYSZ Anna 244Open - Kobiety11:30 00:00:00
104GŁOGOWSKA Anna 245Open - Kobiety11:30KAMPINOSKA WATAHA00:00:00
105ILEWSKA Anna 246Open - Kobiety11:30 00:00:00
106PONICHTERA Artur 247Open - Mężczyźni11:30KAMPINOSKA WATAHA00:00:00
107PAPYCH Barbara 249Open - Kobiety11:30 00:00:00
108STRZELCZYK Beata 250Open - Kobiety11:30 00:00:00
109WIKA Paweł 271Open - Mężczyźni11:30 00:00:00
110KUBICKI Radosław 272Open - Mężczyźni11:30 00:00:00
111STOLAREK Regina 273Open - Kobiety11:30KAMPINOSKA WATAHA00:00:00
112STRZELCZYK Sławomir 274Open - Mężczyźni11:30 00:00:00
113JANKOWSKA Kamila 289Open - Kobiety12:00 00:00:00
114ZALEWSKI Karol 290Open - Mężczyźni12:00ZALEV TEAM00:00:00
115KOTUŁA Kamila 288Open - Kobiety12:00KOTULAKI00:00:00
116WIECZOREKRAFA Rafał 305Open - Mężczyźni12:00 00:00:00
117ŚLIWIŃSKI Tomasz 307Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
118WRÓBLEWSKI Tomasz 308Open - Mężczyźni12:00 00:00:00
119DZIEKANOWSKI Tomasz 309Open - Mężczyźni12:00KAMPINOSKIE DZIKI00:00:00
120GAWIN Tomasz 310Open - Mężczyźni12:00 00:00:00
121PASIEKA Damian 329Open - Mężczyźni12:30TRENER24H.COM.PL00:00:00
122TUSZYŃSKI Dawid 330Open - Mężczyźni12:30YYY00:00:00
123GRYGIEL Aleksandra 325Open - Kobiety12:30 00:00:00
124RADEK Bartek 326Open - Mężczyźni12:30 00:00:00
125ŻBIKOWSKI Bartosz 327Open - Mężczyźni11:30 00:00:00
126KIEWEL Cezary 328Open - Mężczyźni12:30KWAŚNE PAPIERÓWKI00:00:00
127SZMIT Piotr 344Open - Mężczyźni11:30 00:00:00
128JAKUBOWSKI Tomasz 345Open - Mężczyźni12:30 00:00:00
129WOJTOWICZ Justyna 346Open - Kobiety12:30KS START PUŁASKI WARKA00:00:00
130CHOMICKI Jan 347Open - Mężczyźni08:301017A00:00:00
131DOMAŃSKI Maciej 348Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
132PTAK Marcin 349Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
133KUZIORA Kasia 364Open - Kobiety08:30GYM LUBLIN00:00:00
134FALKOWICZ Katarzyna 365Open - Kobiety08:30GYM LUBLIN00:00:00
135MIERZWIŃSKI Konrad 366Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
136PADUCH Konrad 367Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
137CIEŚLAK Krzysztof 368Open - Mężczyźni08:30WKZ KOZIENICE BBL00:00:00
138MIEŃKOWSKI Marcin 369Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
139TALARKO Mateusz 370Open - Mężczyźni08:30GYM LUBLIN00:00:00
140MYDŁOWSKI Daniel 389Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
141MILCZARCZYK Dariusz 390Open - Mężczyźni08:30WKZ KOZIENICE BBL00:00:00
142BUŁA Iwona 391Open - Kobiety08:30 00:00:00
143GUŚĆ Maciej 392Open - Mężczyźni08:30GANGUSY00:00:00
144MIERZWIŃSKI Paweł 393Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
145MADAJCZYK Przemysław 394Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
146LAŚKIEWICZ Adam 407Open - Mężczyźni09:00 00:00:00
147KRÓL Agata 408Open - Kobiety09:00DOLINA MENELI00:00:00
148STĘPIEŃ Aleksandra 409Open - Kobiety09:00DOLINA MENELI00:00:00
149MROZEK Barbara 410Open - Kobiety09:00 00:00:00
150PRZETOCKI Bartek 411Open - Mężczyźni10:00 00:00:00
151DOBOSZ Damian 412Open - Mężczyźni09:00 00:00:00
152STĘPNIEWSKA Katarzyna 426Open - Kobiety09:00 00:00:00
153KACZMARSKA Katarzyna 427Open - Kobiety09:00DOLINA MENELI00:00:00
154ZIELIŃSKI Łukasz 428Open - Mężczyźni09:00 00:00:00
155POTRZĄSAJ Łukasz 429Open - Mężczyźni09:00 00:00:00
156KRAKOWIAK Maciej 430Open - Mężczyźni09:00MORSY KOZIENICE MORSJANIE00:00:00
157RĘBIŚ Maciej 431Open - Mężczyźni09:00MORSY KOZIENICE MORSJANIE00:00:00
158ZIELIŃSKI Tadeusz 445Open - Mężczyźni09:00 00:00:00
159GAŁĘZIA Tomasz 447Open - Mężczyźni09:00GIRLPOWER KRAKÓW00:00:00
160SENATOR Tomasz 448Open - Mężczyźni09:00 00:00:00
161STĘPIEŃ Tomasz 449Open - Mężczyźni09:00DOLINA MENELI00:00:00
162OŚMIAŁOWSKI Wiktor 450Open - Mężczyźni09:00 00:00:00
163CZEKAJ Wojciech 452Open - Mężczyźni09:00 00:00:00
164KURZEPA Arkadiusz 471Open - Mężczyźni09:30BARDACHA00:00:00
165SZWAGIEREK Artur 472Open - Mężczyźni09:30 00:00:00
166KORCZ Bartłomiej 474Open - Mężczyźni10:00 00:00:00
167ZIOMEK Dagmara 476Open - Kobiety09:30GANG OPONEK00:00:00
168KAWECKI Kamil 490Open - Mężczyźni09:30 00:00:00
169WYDRA Karolina 491Open - Kobiety09:30 00:00:00
170SUCHORAB Katarzyna 492Open - Kobiety09:30D*K TEAM00:00:00
171JASZCZYSZYN Krzysztof 493Open - Mężczyźni09:30GANG OPONEK00:00:00
172ŻUKOWSKI Krzysztof 494Open - Mężczyźni09:30 00:00:00
173WYDRA Magdalena 495Open - Kobiety09:30 00:00:00
174STĘPIEŃ Piotr 510Open - Mężczyźni10:00 00:00:00
175KAPICA Sylwia 511Open - Kobiety09:30D*K TEAM00:00:00
176BOLEK Tomasz 512Open - Mężczyźni09:30 00:00:00
177GŁOWACKI Wojciech 514Open - Mężczyźni09:30 00:00:00
178TULEJ Wojciech 515Open - Mężczyźni09:30GANG OPONEK00:00:00
179KOPROWSKI Stanisław 527Open - Mężczyźni11:0000:00:00
180ŚMIAROWSKA Małgorzata 526Open - Kobiety09:3000:00:00
181KOPROWSKA Joaana 528Open - Kobiety11:0000:00:00
182MIECH Szymon 529Open - Mężczyźni08:30HUSARIA RACE TEAM 00:00:00
183WASĄG Dawid 530Open - Mężczyźni08:3000:00:00
184GREŃ Karolina 531Open - Kobiety08:30HUSARIA RACE TEAM 00:00:00
185KOSTUCHA Damian 532Open - Mężczyźni08:30HUSARIA RACE TEAM 00:00:00
186GREŃ Wacław 533Open - Mężczyźni08:30HUSARIA RACE TEAM 00:00:00
187WÓJTOWICZ Przemysław 534Open - Mężczyźni08:3000:00:00
188JASTRZĄBSKI Daniel 535Open - Mężczyźni09:00MORSJANIE00:00:00
189KASPRZAK Iwona 536Open - Kobiety09:0000:00:00
190BIELAK Sebastian 537Open - Mężczyźni09:0000:00:00
191MAJ Maciej 538Open - Mężczyźni09:00FC MOTYCZ TEAM00:00:00
192KOSTRZON Maciej 539Open - Mężczyźni10:3000:00:00
193KRYSIAK Piotr 540Open - Mężczyźni11:0000:00:00
194BOŻEK Szymon 541Open - Mężczyźni11:0000:00:00
195RODA Katarzyna 542Open - Kobiety10:0000:00:00
196ROPA Karol 543Open - Mężczyźni10:0000:00:00
197MADEJ Patryk 544Open - Mężczyźni11:0000:00:00
198FEDEC Michał 545Open - Mężczyźni11:0000:00:00
199CHUDY Jakub 546Open - Mężczyźni11:0000:00:00
200KALINOWSKI Szymon 7Open - Mężczyźni10:0000:00:00
201WOŹNIACKI Adam 8Open - Mężczyźni10:00NIE MA LETKO00:00:00
202MAGRYŚ Agnieszka 9Open - Kobiety10:00NIE MA LETKO00:00:00
203MIEDZIAK Aleksandra 10Open - Kobiety10:00NIE MA LETKO00:00:00
204WOŹNIACKA Aneta 11Open - Kobiety10:00NIE MA LETKO00:00:00
205ADAMCZYK Aneta 12Open - Kobiety10:00GIRLPOWER KRAKÓW00:00:00
206BIELECKA Anna 13Open - Kobiety10:00NIE MA LETKO00:00:00
207DANIELAK Dominik 15Open - Mężczyźni10:00NIE MA LETKO00:00:00
208MACIEJSKI Dominik 16Open - Mężczyźni10:00LZS MAKOSZYN00:00:00
209CZYŻEWSKI Dominik 17Open - Mężczyźni10:00 00:00:00
210NECEL Dorota 18Open - Kobiety10:00GIRLPOWER KRAKÓW00:00:00
211TOMCZYK Dorota 19Open - Kobiety10:00NIE MA LETKO00:00:00
212GAŁAN Karolina 26Open - Kobiety10:00NIE MA LETKO00:00:00
213BISIAK Katarzyna 27Open - Kobiety10:00DZIKIE BABY 00:00:00
214ZBOROWSKI Kazimierz 30Open - Mężczyźni10:00GIRLPOWER KRAKÓW00:00:00
215BĄKOWSKA Kinga 31Open - Kobiety10:00 00:00:00
216JARGIŁO Klaudia 32Open - Kobiety10:00NIE MA LETKO00:00:00
217BOCZKOWSKI Łukasz 33Open - Mężczyźni09:00FC MOTYCZ TEAM00:00:00
218CHRZANOWSKI Łukasz 34Open - Mężczyźni10:00LZS MAKOSZYN00:00:00
219BĄKOWSKI Łukasz 35Open - Mężczyźni10:00 00:00:00
220PARADOWSKI Łukasz 36Open - Mężczyźni10:00NIE MA LETKO00:00:00
221CHRUŚCIEL Magda 37Open - Kobiety10:00NIE MA LETKO00:00:00
222MAKOWSKA Maria 44Open - Kobiety10:00 00:00:00
223BAT Mariusz 45Open - Mężczyźni10:00NIE MA LETKO00:00:00
224WRÓBEL Michał 47Open - Mężczyźni10:00NIE MA LETKO00:00:00
225CHRUŚCIEL Michał 48Open - Mężczyźni10:00NIE MA LETKO00:00:00
226SIERAKOWSKI Olek 49Open - Mężczyźni10:00NIE MA LETKO00:00:00
227SOROCZYŃSKI Piotr 50Open - Mężczyźni10:00NIE MA LETKO00:00:00
228LUBA Rafał 51Open - Mężczyźni10:00 00:00:00
229LUCKUS Raimundas 52Open - Mężczyźni10:00FABRYKA SPORTU00:00:00
230SOBOLEWSKI Robert 53Open - Mężczyźni10:00 00:00:00
231WNUK Sławomir 54Open - Mężczyźni10:00 00:00:00
232BLICHARZ Stanisław 55Open - Mężczyźni10:00NIE MA LETKO00:00:00
233DANIELAK Sylwia 56Open - Kobiety10:00NIE MA LETKO00:00:00
234POKORA Tomasz 57Open - Mężczyźni10:00 00:00:00
235ADAMCZYK Zuzanna 66Open - Kobiety10:00GIRLPOWER KRAKÓW00:00:00
236STARZYŃSKA Karolina 67Open - Kobiety10:30BABICKIE DZIKI00:00:00
237KAMIŃSKI Krzysztof 68Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
238PROKOP Martyna 69Open - Kobiety10:30FAMILY-RUN-FOR-FUN00:00:00
239WIŚNIEWSKI Arkadiusz 78Open - Mężczyźni10:30WARRIORS ŁÓDŹ00:00:00
240OŚCIŁOWSKI Arkadiusz 79Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
241MADEJ Artur 80Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
242HRYSZKO Adriana 73Open - Kobiety10:308 BALL CROSS GYM CHEŁM00:00:00
243MIKLOSZ Agnieszka 74Open - Kobiety10:30#SAMEKONIE OLA TEAM00:00:00
244HAWAJSKI Artur 81Open - Mężczyźni10:30RUM CHRUM00:00:00
245KOMOŃ Aleksandra 75Open - Kobiety10:30RUM CHRUM00:00:00
246ZIENIEWICZ Bartłomiej 82Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
247STACHURSKI Dariusz 90Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
248KUPINSKA Anna 76Open - Kobiety11:00 00:00:00
249PIECUCH Dawid 91Open - Mężczyźni10:30RUM CHRUM00:00:00
250ULISZEWSKI Dominik 92Open - Mężczyźni10:30RUM CHRUM00:00:00
251KAMEJSZA Emil 93Open - Mężczyźni10:30SSW SMART SPEEDY WARRIORS00:00:00
252FREJ Ewelina 94Open - Kobiety10:30 CHEŁM00:00:00
253MECH Gabriela 95Open - Kobiety10:30 00:00:00
254SOCHAŃ Grzegorz 96Open - Mężczyźni10:30RUM CHRUM00:00:00
255RUPNICKI Grzegorz 97Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
256SICZEK Ilona 98Open - Kobiety10:30WOLA RUN00:00:00
257KOWALCZYK Ilona 99Open - Kobiety10:30WOLA RUN00:00:00
258PĘKALSKA Iwona 100Open - Kobiety10:30WOLA RUN00:00:00
259PIECHOCIŃSKA Izabela 101Open - Kobiety10:30WOLA RUN00:00:00
260JANKOWSKI Kamil Jankowski 110Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
261STOBIŃSKI Karol 111Open - Mężczyźni10:30RUM CHRUM00:00:00
262ŻÓŁKOWSKA Karolina 112Open - Kobiety10:30RUN % FUN00:00:00
263WĄS Konrad 119Open - Mężczyźni11:00GUMOLEPY00:00:00
264KUJAWSKI Kordian 120Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
265JUSZCZAK Krzysztof 121Open - Mężczyźni10:30TARASOLA00:00:00
266ZABOROWSKI Lukasz 122Open - Mężczyźni10:308BALL CROSS GYM00:00:00
267POCHYLSKI Łukasz 123Open - Mężczyźni10:30BIEGNĄCY PATRIOTA00:00:00
268SZCZYGIEŁ Łukasz 124Open - Mężczyźni10:30SZCZYGŁY00:00:00
269FILIP Kinga 116Open - Kobiety10:30RUM CHRUM00:00:00
270DZIEWIŃSKI Łukasz 125Open - Mężczyźni10:30SZCZYGŁY00:00:00
271MAGIERSKI Maciej 126Open - Mężczyźni10:30RUM CHRUM00:00:00
272ZDUNKIEWICZ Klaudia 117Open - Kobiety10:30SSW SMART SPEEDY WARRIORS00:00:00
273TRYNIECKI Michał 137Open - Mężczyźni10:30GEODEZJA_UP00:00:00
274PONIEWAŻ Michał 138Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
275ZUBOWICZ Nicolette 139Open - Kobiety10:30TARASOLA00:00:00
276JANCZYK Nina 140Open - Kobiety10:30FAMILY-RUN-FOR-FUN00:00:00
277KULA Obajtek 141Open - Mężczyźni11:00GUMOLEPY00:00:00
278ZIELIŃSKA Marlena 134Open - Kobiety10:30 00:00:00
279ŚLIZ Marta 135Open - Kobiety10:30WOLA RUN00:00:00
280GUMUŁA KACZOROWSKA Patrycja 142Open - Kobiety12:00 00:00:00
281SIENICKA Paulina 143Open - Kobiety10:308 BALL CROSS GYM CHEŁM00:00:00
282KAZIMIERCZAK Paweł 144Open - Mężczyźni10:30WARRIORS ŁÓDŹ00:00:00
283MALMUR Paweł 145Open - Mężczyźni10:30RUM CHRUM00:00:00
284ŻÓŁKOWSKI Rafał 152Open - Mężczyźni10:30RUN % FUN00:00:00
285GAWŁOWICZ Robert 153Open - Mężczyźni10:30DZIKIE BORSUKI00:00:00
286ZABANDŻAŁA Stanisław 154Open - Mężczyźni10:30SSW SMART SPEEDY WARRIORS00:00:00
287SZYMOWSKA Sylwia 155Open - Kobiety10:30DZIKIE BORSUKI00:00:00
288PILAS Szymon 156Open - Mężczyźni10:30OPRAWCY00:00:00
289SELIGA Tomasz 157Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
290GĄSIOROWSKI Remigiusz 165Open - Mężczyźni10:30SAME KONIE00:00:00
291PAWŁOWSKI Tomasz 166Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
292RUSEK Krzysztof 167Open - Mężczyźni10:30WOLA RUN00:00:00
293STASIŃSKI Paweł 147Open - Mężczyźni10:30 00:00:00
294CHORYŁEK Kacper 169Open - Mężczyźni11:00GANG DZIKICH00:00:00
295WAROWNA Katarzyna 170Open - Kobiety10:00 00:00:00
296CHRAMĘGA Krystian 171Open - Mężczyźni11:00KONKRET TEAM00:00:00
297RAK Marcin 172Open - Mężczyźni11:00GANG DZIKICH00:00:00
298GABRYŚ Mariusz 174Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
299WILIŃSKI Tomasz 175Open - Mężczyźni11:00KUTNO DZIKI00:00:00
300SAWICKI Adrian 176Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
301MAZUREK Arek 178Open - Mężczyźni10:00 00:00:00
302RUS Arkadiusz 179Open - Mężczyźni11:00TREPY 00:00:00
303SOCHA Bartek 180Open - Mężczyźni11:00LELUM POLELUM00:00:00
304KOZŁOWSKI Kacper 188Open - Mężczyźni11:00PACZKA00:00:00
305ZAGÓRSKI Łukasz 197Open - Mężczyźni11:00PSE RADOM00:00:00
306STASZAK Łukasz 198Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
307KLUSKA Maciej 199Open - Mężczyźni11:00TREPY 00:00:00
308SOBOS Maciej 200Open - Mężczyźni11:00TABATA TEAM00:00:00
309BALIŃSKI Konrad 193Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
310ADAMEK Krzysztof 194Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
311CHARYMSKI Michał 208Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
312CHYBOWSKA-BĄK Monika 209Open - Kobiety11:00 00:00:00
313CIĘCIARA Patrycja 210Open - Kobiety10:00 00:00:00
314BIENIEK Lukasz 195Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
315SKONECZNY Łukasz 196Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
316STASZAK Paulina 212Open - Kobiety11:00 00:00:00
317OLSZEWSKI Paweł 213Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
318OSTANEK Paweł 214Open - Mężczyźni11:00TREPY 00:00:00
319SZYMCZAK Piotr 215Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
320BEKUS Piotr 216Open - Mężczyźni11:00GANG DZIKICH00:00:00
321GARBONIAK Piotr 217Open - Mężczyźni11:00RADOMSKIE DZIKIE MORSY00:00:00
322KALITA Rafał 218Open - Mężczyźni11:00PSE RADOM00:00:00
323WŁODARSKA Sandra 219Open - Kobiety11:00GANG DZIKICH00:00:00
324DERKACZ Tomasz 220Open - Mężczyźni11:00EKIPA POD PRĄD00:00:00
325WĘGIELSKA Weronika 221Open - Kobiety11:00PACZKA00:00:00
326DUCHNA Wojciech 223Open - Mężczyźni11:00STADO!00:00:00
327RAK Żaneta 224Open - Kobiety11:00GANG DZIKICH00:00:00
328STERMACH Dawid 225Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
329STANCZYK Kacper 236Open - Mężczyźni11:30TRAFFIC LIGHT00:00:00
330BALICKI Krystian 237Open - Mężczyźni11:30TRAFFIC LIGHT00:00:00
331POPIOŁEK Mateusz 238Open - Mężczyźni11:30OCEANICUS00:00:00
332GLITA Mateusz 239Open - Mężczyźni11:30TRAFFIC LIGHT00:00:00
333DOMIN Adam 241Open - Mężczyźni11:30 00:00:00
334DOMIN Dominika 252Open - Kobiety11:30 00:00:00
335KUBICKA Ewelina 253Open - Kobiety11:30 00:00:00
336GŁOGOWSKI Jacek 255Open - Mężczyźni11:30KAMPINOSKA WATAHA00:00:00
337STRZELCZYK Agnieszka 242Open - Kobiety11:30 00:00:00
338POPIEL-POPIELEC Jakub 257Open - Mężczyźni11:30 00:00:00
339SŁYK Kamil 258Open - Mężczyźni11:30 00:00:00
340MILCZANOWSKA Karolina 259Open - Kobiety11:30MILCZANY00:00:00
341JANIAK Karolina 260Open - Kobiety11:30 00:00:00
342WIKA Katarzyna 261Open - Kobiety11:30 00:00:00
343ZARĘBSKI Krzysztof 262Open - Mężczyźni11:30 00:00:00
344BURAKOWSKI Marcin 266Open - Mężczyźni11:30KAMPINOSKA WATAHA00:00:00
345MILCZANOWSKI Milosz 268Open - Mężczyźni11:30MILCZANY00:00:00
346WRZESIŃSKI Stanisław 275Open - Mężczyźni11:30KAMPINOSKA WATAHA00:00:00
347URBACZEWSKI Jakub 285Open - Mężczyźni12:00 00:00:00
348KWIATKOWSKI Jakub 286Open - Mężczyźni12:00 00:00:00
349MACIĄG Krzysztof 293Open - Mężczyźni12:00MA-CIĄGI00:00:00
350WOJSŁAW Tomasz 280Open - Mężczyźni12:0000:00:00
351KWIATKOWSKA Agata 281Open - Kobiety12:00 00:00:00
352SKOLIK Andrzej 282Open - Mężczyźni12:00 00:00:00
353KWIATKOWSKI Maciej 296Open - Mężczyźni12:00 00:00:00
354HALLMANN Magdalena 297Open - Kobiety12:00 00:00:00
355ZAWOJEK Angelika 283Open - Kobiety12:00 00:00:00
356WICHER Bartosz 284Open - Mężczyźni12:00GUMOWE ZWIERZAKI00:00:00
357BANASZEK Paweł 303Open - Mężczyźni12:00 00:00:00
358HALLMANN Piotr 304Open - Mężczyźni12:00 00:00:00
359PONETA Wojciech 312Open - Mężczyźni12:00PONETA00:00:00
360PAPIERZ Michał 299Open - Mężczyźni12:00GUMOWE ZWIERZAKI00:00:00
361KUBICKI Norbert 300Open - Mężczyźni12:00 00:00:00
362ŚLIWIŃSKI Patryk 301Open - Mężczyźni11:00 00:00:00
363PIELAK Paweł 314Open - Mężczyźni12:00 00:00:00
364KOTUŁA Paweł 315Open - Mężczyźni12:00KOTULAKI00:00:00
365SMOLARCZYK Agnieszka 316Open - Kobiety12:30KWAŚNE PAPIERÓWKI00:00:00
366PONETA Pawel 302Open - Mężczyźni12:00PONETA00:00:00
367AGIER-CHOJA Ewelina 318Open - Kobiety12:30YYY00:00:00
368STROIKE Maria 320Open - Kobiety12:30TO JUŻ KONCOWKA00:00:00
369ULIJASZ Maria 321Open - Kobiety12:30KS START PUŁASKI WARKA00:00:00
370KOŁTUNOWICZ Ewelina 322Open - Kobiety12:30 00:00:00
371PIECEK Marcin 336Open - Mężczyźni12:30JELENIE W TERENIE00:00:00
372PAWLIŃSKI Adrian 324Open - Mężczyźni12:30KWAŚNE PAPIERÓWKI00:00:00
373GRYGIEL Hubert 331Open - Mężczyźni12:30 00:00:00
374ZIĘBA Katarzyna 332Open - Kobiety12:3000:00:00
375PALUCH Katarzyna 333Open - Kobiety12:30YYY00:00:00
376CHOJA Marcin 337Open - Mężczyźni12:30YYY00:00:00
377GIERSZEWSKI Mateusz 339Open - Mężczyźni12:30TO JUŻ KONCOWKA00:00:00
378ŚWIĄTEK Michal 340Open - Mężczyźni12:30 00:00:00
379MIROSZ Michalina 341Open - Kobiety11:30 00:00:00
380PLACKOWSKA Patrycja 342Open - Kobiety12:30 00:00:00
381CZARNOWSKI Paweł 343Open - Mężczyźni12:30TO JUŻ KONCOWKA00:00:00
382KULHAWIEC Dariusz 350Open - Mężczyźni08:3000:00:00
383SOBAŃSKA Anna 351Open - Kobiety08:30 00:00:00
384KOMOROWSKI Cezary 352Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
385BIGOS Daniel 353Open - Mężczyźni08:30GYM LUBLIN00:00:00
386MOKRZANOWSKI Daniel 354Open - Mężczyźni08:30GYM LUBLIN00:00:00
387WIECHOWSKA Dorota 355Open - Kobiety12:30 00:00:00
388KUCHTA Eryk 356Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
389KĘDZIERSKI Kamil 361Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
390STRUNIEWICZ Kamil 362Open - Mężczyźni08:30JANINKADZIEWCZYNKA00:00:00
391SZCZEPANIAK Oliwia 373Open - Kobiety08:30GYM LUBLIN00:00:00
392KACPRZAK Paweł 374Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
393REJTCZAK Paweł 376Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
394BULAK Piotr 377Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
395MANTYCKI Rafał 378Open - Mężczyźni08:30GYM LUBLIN00:00:00
396WOLSZCZAK Ryszard 381Open - Mężczyźni08:30WKZ KOZIENICE BBL00:00:00
397SAWICKI Sebastian 383Open - Mężczyźni08:30GYM LUBLIN00:00:00
398MIEŃKOWSKA Sylwia 384Open - Kobiety08:30 00:00:00
399RYCHLICKI Waldemar 385Open - Mężczyźni08:30 00:00:00
400SZEWCZYK Zofia 386Open - Kobiety08:30 00:00:00
401SŁOWIŃSKA Alicja 396Open - Kobiety08:30KFAS SIEDLCE00:00:00
402FRĄCKOWIAK Krzysztof 397Open - Mężczyźni08:30KFAS SIEDLCE00:00:00
403KONIOR Marek 399Open - Mężczyźni08:30HUSARIA RACE TEAM00:00:00
404RESZKA Olga 401Open - Kobiety08:30 00:00:00
405RUSZCZYK Daniel 413Open - Mężczyźni09:00 00:00:00
406STANISZEWSKI Daniel 414Open - Mężczyźni09:00DOLINA MENELI00:00:00
407STĘPNIEWSKI Dariusz 415Open - Mężczyźni09:00 00:00:00
408BARTKIEWICZ Dorota 416Open - Kobiety09:00 00:00:00
409SIKORA Emilia 417Open - Kobiety09:00 00:00:00
410KRAKOWIAK Ewelina 418Open - Kobiety09:00MORSY KOZIENICE MORSJANIE00:00:00
411PASTUSZKA Jakub 420Open - Mężczyźni09:00 00:00:00
412MADEJSKI Emil 405Open - Mężczyźni09:00MORSY KOZIENICE MORSJANIE00:00:00
413OCHNIO Andrzej 406Open - Mężczyźni09:00#MUSISZTEAM00:00:00
414DUDEK Katarzyna 423Open - Kobiety09:00DOLINA MENELI00:00:00
415GRUDZIEŃ Karol 424Open - Mężczyźni09:00STRAŻ00:00:00
416GLINKA Karol 425Open - Mężczyźni09:00PUŁTUSK00:00:00
417DRAPAŁA Magdalena 433Open - Kobiety09:00MORSY KOZIENICE MORSJANIE 00:00:00
418ŁĄCZNY Marcin 435Open - Mężczyźni09:00 00:00:00
419ZARĘBA Mariusz 436Open - Mężczyźni09:00 00:00:00
420STANIUK Natalia 438Open - Kobiety09:00 00:00:00
421SOCHA Paulina 439Open - Kobiety09:00DOLINA MENELI00:00:00
422GONCIARZ Piotr 441Open - Mężczyźni09:00BORYGO TEAM00:00:00
423SMOLARCZYK Rafał 442Open - Mężczyźni09:00MORSY KOZIENICE MORSJANIE00:00:00
424MAJCZYNA Marcin 454Open - Mężczyźni09:00#MUSISZTEAM00:00:00
425MAJCZYNA Marek 455Open - Mężczyźni09:00#MUSISZTEAM00:00:00
426GAJEWSKI Mariusz 456Open - Mężczyźni09:00 00:00:00
427JARECKI Adam 458Open - Mężczyźni09:00 00:00:00
428BARTCZAK Arkadiusz 462Open - Mężczyźni09:30KROGULCE00:00:00
429ŁUKASIEWICZ Marcin 463Open - Mężczyźni09:30ANAL TERROR00:00:00
430PRYK Adam 464Open - Mężczyźni10:00 00:00:00
431ZIOMEK Agnieszka 465Open - Kobiety09:30GANG OPONEK00:00:00
432MICHALSKI Grzegorz 459Open - Mężczyźni09:00BORYGO TEAM00:00:00
433WOJDAT Emilian 481Open - Mężczyźni09:30 00:00:00
434SOSNOWSKA Izabela 482Open - Kobiety09:30GANG OPONEK00:00:00
435KARATOPRAKLIEW Jakub 484Open - Mężczyźni09:30GANG OPONEK00:00:00
436KOZDRA Aleks 466Open - Mężczyźni09:30D*K TEAM00:00:00
437ELZANOWSKI Aleksander 467Open - Mężczyźni09:30KROGULCE00:00:00
438MARTYNIAK Andrzej 468Open - Mężczyźni10:00 00:00:00
439KOZDRA Andrzej 469Open - Mężczyźni09:30D*K TEAM00:00:00
440DURMA Anna 470Open - Kobiety09:30 00:00:00
441SŁABA Dominika 478Open - Kobiety09:30GANG OPONEK00:00:00
442SOBOTKA-PIKULA Elżbieta 480Open - Kobiety10:00NIE MA LETKO00:00:00
443STACHURSKA Justyna 487Open - Kobiety10:00VIKINGS RUN TEAM00:00:00
444GRZYB Justyna 488Open - Kobiety09:30GANG OPONEK00:00:00
445KARPIŃSKI Kamil 489Open - Mężczyźni09:30D*K TEAM00:00:00
446GROCHOCKI Marcin 496Open - Mężczyźni09:30KROGULCE00:00:00
447WIŚNIEWSKI Marcin 497Open - Mężczyźni09:30 00:00:00
448OLEKSIAK Marek 498Open - Mężczyźni09:30ANAL TERROR00:00:00
449PIĘKOŚ Maria 499Open - Kobiety09:30 00:00:00
450OŻÓG Mateusz 500Open - Mężczyźni10:00JAK ŻÓŁWIE W GALOPIE00:00:00
451GAŁKA Mateusz 501Open - Mężczyźni09:30JAWORSKIE DZIKI 00:00:00
452MUSIAŁ Paweł 509Open - Mężczyźni09:30 00:00:00
453MĘKWIŃSKI Adam 516Open - Mężczyźni09:30 00:00:00
454PETERCHUK Anatolii 517Open - Mężczyźni09:30KAMEX TEAM00:00:00
455LIPA Dominika 518Open - Kobiety11:00UYEBANI BŁOTEM 62100:00:00
456SOSNOWSKI Michał Sosnowski 506Open - Mężczyźni09:30GANG OPONEK00:00:00
457KRAJEWSKI Jan 519Open - Mężczyźni09:30 00:00:00
458MOSKWA Pawel 508Open - Mężczyźni09:30 00:00:00
459DYSZER Jarosław 520Open - Mężczyźni09:30KAMEX TEAM00:00:00
460KOSMALA Karol 521Open - Mężczyźni09:30KAMEX TEAM00:00:00
461KRAJEWSKI Łukasz 522Open - Mężczyźni09:30KAMEX TEAM00:00:00
462KUBICKI Michał 136Open - Mężczyźni11:00GUMOLEPY00:00:00
463RAWA Katarzyna 113Open - Kobiety10:30BABICKIE DZIKI00:00:00
464STACHURSKA Katarzyna 114Open - Kobiety10:30 00:00:00
465DOBOSZ Katarzyna 115Open - Kobiety10:30WOLA RUN00:00:00
466WÓJCIK Władysław 59Open - Mężczyźni10:00DZIKIE BABY 00:00:00
467PAWLIKOWSKI Bartłomiej 525Open - Mężczyźni09:3000:00:00
468 555 00:00:23
469 524 00:57:20
470 523 00:57:59
Niesklasyfikowani
WIŚNIEWSKI Kamil 319Open - Mężczyźni12:30TO JUŻ KONCOWKADNF
Znaleziono 471 wynik(ów)