Organizator : | ALOHA EVENTY sp. z o.o. |
Data : | 2022-06-04 |
Miejsce : | Kozienice |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 543 |
Wystartowało : | 471 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 469 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Fala | Drużyna 1 | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KURENKO Katarzyna | 28 | Open - Kobiety | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
2 | ŻERDZIŃSKI Michał | 46 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
3 | PROKOP Mateusz | 70 | Open - Mężczyźni | 10:30 | FAMILY-RUN-FOR-FUN | 00:00:00 | |||
4 | KRÓL Przemysław | 71 | Open - Mężczyźni | 10:30 | #SAMEKONIE OLA TEAM | 00:00:00 | |||
5 | KIEREPKA Arek | 77 | Open - Mężczyźni | 10:30 | #TWA | 00:00:00 | |||
6 | WŁODARSKA Dominika | 168 | Open - Kobiety | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
7 | WNUK Paweł | 146 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 8 BALL CROSS GYM CHEŁM | 00:00:00 | |||
8 | BLUS Kamil | 189 | Open - Mężczyźni | 11:00 | LELUM POLELUM | 00:00:00 | |||
9 | KĘPSKI Kamil | 190 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
10 | KWAPISZ Karolina | 191 | Open - Kobiety | 11:00 | 00:00:00 | ||||
11 | PODGÓRSKA Katarzyna | 192 | Open - Kobiety | 11:00 | PSE RADOM | 00:00:00 | |||
12 | JURCZYK Patryk | 211 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
13 | KLUCZEK Łukasz | 232 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
14 | WOŁOWIEC Mariusz | 233 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
15 | SAMUŚ Michał | 234 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
16 | KRAWCZYK Oskar | 235 | Open - Mężczyźni | 11:00 | KONKRET TEAM | 00:00:00 | |||
17 | GAJEWSKI Jacek | 256 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
18 | WIKA Tatiana | 276 | Open - Kobiety | 11:30 | 00:00:00 | ||||
19 | GAWROŃSKI Konrad | 278 | Open - Mężczyźni | 11:30 | TRAFFIC LIGHT | 00:00:00 | |||
20 | PŁUCIENNIK Marcin | 298 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
21 | WALANUS Daniel | 317 | Open - Mężczyźni | 12:30 | 00:00:00 | ||||
22 | KIEWEL Katarzyna | 334 | Open - Kobiety | 12:30 | KWAŚNE PAPIERÓWKI | 00:00:00 | |||
23 | KOZŁOWSKA Katarzyna | 335 | Open - Kobiety | 12:30 | KS START PUŁASKI WARKA | 00:00:00 | |||
24 | FURMANIAK Grzegorz | 357 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
25 | DZIERŻANOWSKI Jacek | 359 | Open - Mężczyźni | 08:30 | KORNIKI | 00:00:00 | |||
26 | FURMANIAK Renata | 379 | Open - Kobiety | 08:30 | 00:00:00 | ||||
27 | WIŚNIEWSKI Robert | 380 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
28 | BERA Sebastian | 402 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
29 | JEDLIKOWSKI Sławomir | 403 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
30 | SOCHA Kacper | 421 | Open - Mężczyźni | 09:00 | DOLINA MENELI | 00:00:00 | |||
31 | BORKOWSKI Sebastian | 443 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
32 | KUCHARSKA Sylwia | 444 | Open - Kobiety | 09:00 | 00:00:00 | ||||
33 | URBAN Jarosław | 460 | Open - Mężczyźni | 09:00 | MORSY KOZIENICE - MORSJANIE | 00:00:00 | |||
34 | KARPIŃSKI Michał | 505 | Open - Mężczyźni | 09:30 | D*K TEAM | 00:00:00 | |||
35 | KOBYŁKA Mateusz | 502 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
36 | LECH Krzysztof | 1098 | Open - Mężczyźni | 12:30 | 00:00:00 | ||||
37 | PAWLIKOWSKA Agnieszka | 1 | Open - Kobiety | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
38 | PAWLIKOWSKI Dariusz | 2 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
39 | DĄBROWSKA Katarzyna | 3 | Open - Kobiety | 10:00 | 00:00:00 | ||||
40 | BRZOZOWSKI Krzysztof | 4 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
41 | NOWAKOWSKA Małgorzata | 5 | Open - Kobiety | 10:00 | LZS MAKOSZYN | 00:00:00 | |||
42 | PALUSIŃSKI Grzegorz | 20 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
43 | MOSTOWIK - WLACH Joanna | 22 | Open - Kobiety | 10:00 | GIRLPOWER KRAKÓW | 00:00:00 | |||
44 | ŁUKASZUK Julia | 23 | Open - Kobiety | 10:00 | DZIKIE BABY | 00:00:00 | |||
45 | MIEDZIAK Kamil | 24 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
46 | KARAŚ Karol | 25 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
47 | MIEDZIAK Magdalena | 38 | Open - Kobiety | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
48 | WLACH Maja | 39 | Open - Kobiety | 10:00 | GIRLPOWER KRAKÓW | 00:00:00 | |||
49 | FLICIŃSKI Marcin | 40 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
50 | DZIEDZIELA Marcin | 42 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
51 | TARGOŃSKI Marcin | 43 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
52 | DZIRBA Tomasz | 58 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
53 | GAŁAN Ernest | 60 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
54 | LECH Andrzej | 62 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
55 | KRYGICZ Kamila | 63 | Open - Kobiety | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
56 | NOWAKOWSKI Paweł | 64 | Open - Mężczyźni | 10:00 | LZS MAKOSZYN | 00:00:00 | |||
57 | MICHALSKA Weronika | 65 | Open - Kobiety | 10:00 | FABRYKA SPORTU | 00:00:00 | |||
58 | HRYSZKO Bartosz | 84 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 8 BALL CROSS GYM CHEŁM | 00:00:00 | |||
59 | WALASEK Cezary | 85 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
60 | UJAZDA Damian | 86 | Open - Mężczyźni | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
61 | SYLWESTRZAK Damian | 87 | Open - Mężczyźni | 10:30 | ŁÓDZKIE DZIKI | 00:00:00 | |||
62 | JAWORSKI Damian | 88 | Open - Mężczyźni | 10:30 | WOLA RUN | 00:00:00 | |||
63 | LIPCZYNSKI Jacek | 102 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
64 | RYCHŁOWSKA Joanna | 103 | Open - Kobiety | 10:30 | 00:00:00 | ||||
65 | JAWORSKA Justyna | 104 | Open - Kobiety | 10:30 | WOLA RUN | 00:00:00 | |||
66 | MIKOŁAJCZYK Kacper | 105 | Open - Mężczyźni | 10:30 | WOLA RUN | 00:00:00 | |||
67 | DOBRANJA Kamil | 106 | Open - Mężczyźni | 10:30 | SSW SMART SPEEDY WARRIORS | 00:00:00 | |||
68 | MIERZWIŃSKI Kamil | 107 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
69 | FILIPEK Kamil | 108 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
70 | KOWALCZYK Kamil | 109 | Open - Mężczyźni | 10:30 | WOLA RUN | 00:00:00 | |||
71 | JAWORSKA Maria | 132 | Open - Kobiety | 10:30 | WOLA RUN | 00:00:00 | |||
72 | FREJ Mariana | 133 | Open - Kobiety | 10:30 | CHEŁM | 00:00:00 | |||
73 | SIEŃKO Magdalena | 128 | Open - Kobiety | 10:30 | 00:00:00 | ||||
74 | WISNIWESKI Marcin | 129 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
75 | SIENICKI Marcin | 130 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 8 BALL CROSS GYM CHEŁM | 00:00:00 | |||
76 | BETLEJEWSKI Marek | 131 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
77 | MROCZKOWSKI Piotr | 148 | Open - Mężczyźni | 10:00 | BEFIT24TEAM | 00:00:00 | |||
78 | RYBACZUK Przemysław | 149 | Open - Mężczyźni | 10:30 | GEODEZJA_UP | 00:00:00 | |||
79 | BUKALSKI Radosław | 150 | Open - Mężczyźni | 10:30 | FAMILY-RUN-FOR-FUN | 00:00:00 | |||
80 | WIĘCEK Urszula | 158 | Open - Kobiety | 10:30 | SAME KONIE | 00:00:00 | |||
81 | WRÓBLEWSKI Zbigniew | 159 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
82 | TETŁAK Zofia | 160 | Open - Kobiety | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
83 | RUSEK Dominik | 161 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
84 | SKOCZYLAS Maciej | 162 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
85 | KACZOROWSKI Paweł | 163 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
86 | BETLEJEWSKI Przemysław | 164 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
87 | GABRYŚ Damian | 182 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
88 | KAWALEC Dawid | 184 | Open - Mężczyźni | 11:00 | EKIPA POD PRĄD | 00:00:00 | |||
89 | GŁOWIENKA Dominik | 185 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
90 | ŁUPINA Jan | 187 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
91 | NIEWIADOMSKA Magdalena | 201 | Open - Kobiety | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
92 | SKOCZYLAS Magdalena | 202 | Open - Kobiety | 11:00 | RADOMSKIE DZIKIE MORSY | 00:00:00 | |||
93 | REGULSKI Mariusz | 203 | Open - Mężczyźni | 11:00 | REGAN | 00:00:00 | |||
94 | WEREMCZUK Marta | 204 | Open - Kobiety | 11:00 | 00:00:00 | ||||
95 | PIEKARSKI Mateusz | 205 | Open - Mężczyźni | 11:00 | RADOMSKIE DZIKIE MORSY | 00:00:00 | |||
96 | MAZUREK Michał | 206 | Open - Mężczyźni | 11:00 | EKIPA POD PRĄD | 00:00:00 | |||
97 | SKOCZYLAS Michał | 207 | Open - Mężczyźni | 11:00 | RADOMSKIE DZIKIE MORSY | 00:00:00 | |||
98 | SZYJKA Krzysztof | 226 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
99 | SAMUŚ Bartłomiej | 228 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
100 | MAZUR Karol | 229 | Open - Mężczyźni | 11:00 | KONKRET TEAM | 00:00:00 | |||
101 | ZAPAŁA Kasia | 230 | Open - Kobiety | 11:00 | KONKRET TEAM | 00:00:00 | |||
102 | BUDZIK Krzysztof | 231 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
103 | PRZYBYSZ Anna | 244 | Open - Kobiety | 11:30 | 00:00:00 | ||||
104 | GŁOGOWSKA Anna | 245 | Open - Kobiety | 11:30 | KAMPINOSKA WATAHA | 00:00:00 | |||
105 | ILEWSKA Anna | 246 | Open - Kobiety | 11:30 | 00:00:00 | ||||
106 | PONICHTERA Artur | 247 | Open - Mężczyźni | 11:30 | KAMPINOSKA WATAHA | 00:00:00 | |||
107 | PAPYCH Barbara | 249 | Open - Kobiety | 11:30 | 00:00:00 | ||||
108 | STRZELCZYK Beata | 250 | Open - Kobiety | 11:30 | 00:00:00 | ||||
109 | WIKA Paweł | 271 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
110 | KUBICKI Radosław | 272 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
111 | STOLAREK Regina | 273 | Open - Kobiety | 11:30 | KAMPINOSKA WATAHA | 00:00:00 | |||
112 | STRZELCZYK Sławomir | 274 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
113 | JANKOWSKA Kamila | 289 | Open - Kobiety | 12:00 | 00:00:00 | ||||
114 | ZALEWSKI Karol | 290 | Open - Mężczyźni | 12:00 | ZALEV TEAM | 00:00:00 | |||
115 | KOTUŁA Kamila | 288 | Open - Kobiety | 12:00 | KOTULAKI | 00:00:00 | |||
116 | WIECZOREKRAFA Rafał | 305 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
117 | ŚLIWIŃSKI Tomasz | 307 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
118 | WRÓBLEWSKI Tomasz | 308 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
119 | DZIEKANOWSKI Tomasz | 309 | Open - Mężczyźni | 12:00 | KAMPINOSKIE DZIKI | 00:00:00 | |||
120 | GAWIN Tomasz | 310 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
121 | PASIEKA Damian | 329 | Open - Mężczyźni | 12:30 | TRENER24H.COM.PL | 00:00:00 | |||
122 | TUSZYŃSKI Dawid | 330 | Open - Mężczyźni | 12:30 | YYY | 00:00:00 | |||
123 | GRYGIEL Aleksandra | 325 | Open - Kobiety | 12:30 | 00:00:00 | ||||
124 | RADEK Bartek | 326 | Open - Mężczyźni | 12:30 | 00:00:00 | ||||
125 | ŻBIKOWSKI Bartosz | 327 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
126 | KIEWEL Cezary | 328 | Open - Mężczyźni | 12:30 | KWAŚNE PAPIERÓWKI | 00:00:00 | |||
127 | SZMIT Piotr | 344 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
128 | JAKUBOWSKI Tomasz | 345 | Open - Mężczyźni | 12:30 | 00:00:00 | ||||
129 | WOJTOWICZ Justyna | 346 | Open - Kobiety | 12:30 | KS START PUŁASKI WARKA | 00:00:00 | |||
130 | CHOMICKI Jan | 347 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 1017A | 00:00:00 | |||
131 | DOMAŃSKI Maciej | 348 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
132 | PTAK Marcin | 349 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
133 | KUZIORA Kasia | 364 | Open - Kobiety | 08:30 | GYM LUBLIN | 00:00:00 | |||
134 | FALKOWICZ Katarzyna | 365 | Open - Kobiety | 08:30 | GYM LUBLIN | 00:00:00 | |||
135 | MIERZWIŃSKI Konrad | 366 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
136 | PADUCH Konrad | 367 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
137 | CIEŚLAK Krzysztof | 368 | Open - Mężczyźni | 08:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
138 | MIEŃKOWSKI Marcin | 369 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
139 | TALARKO Mateusz | 370 | Open - Mężczyźni | 08:30 | GYM LUBLIN | 00:00:00 | |||
140 | MYDŁOWSKI Daniel | 389 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
141 | MILCZARCZYK Dariusz | 390 | Open - Mężczyźni | 08:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
142 | BUŁA Iwona | 391 | Open - Kobiety | 08:30 | 00:00:00 | ||||
143 | GUŚĆ Maciej | 392 | Open - Mężczyźni | 08:30 | GANGUSY | 00:00:00 | |||
144 | MIERZWIŃSKI Paweł | 393 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
145 | MADAJCZYK Przemysław | 394 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
146 | LAŚKIEWICZ Adam | 407 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
147 | KRÓL Agata | 408 | Open - Kobiety | 09:00 | DOLINA MENELI | 00:00:00 | |||
148 | STĘPIEŃ Aleksandra | 409 | Open - Kobiety | 09:00 | DOLINA MENELI | 00:00:00 | |||
149 | MROZEK Barbara | 410 | Open - Kobiety | 09:00 | 00:00:00 | ||||
150 | PRZETOCKI Bartek | 411 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
151 | DOBOSZ Damian | 412 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
152 | STĘPNIEWSKA Katarzyna | 426 | Open - Kobiety | 09:00 | 00:00:00 | ||||
153 | KACZMARSKA Katarzyna | 427 | Open - Kobiety | 09:00 | DOLINA MENELI | 00:00:00 | |||
154 | ZIELIŃSKI Łukasz | 428 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
155 | POTRZĄSAJ Łukasz | 429 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
156 | KRAKOWIAK Maciej | 430 | Open - Mężczyźni | 09:00 | MORSY KOZIENICE MORSJANIE | 00:00:00 | |||
157 | RĘBIŚ Maciej | 431 | Open - Mężczyźni | 09:00 | MORSY KOZIENICE MORSJANIE | 00:00:00 | |||
158 | ZIELIŃSKI Tadeusz | 445 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
159 | GAŁĘZIA Tomasz | 447 | Open - Mężczyźni | 09:00 | GIRLPOWER KRAKÓW | 00:00:00 | |||
160 | SENATOR Tomasz | 448 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
161 | STĘPIEŃ Tomasz | 449 | Open - Mężczyźni | 09:00 | DOLINA MENELI | 00:00:00 | |||
162 | OŚMIAŁOWSKI Wiktor | 450 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
163 | CZEKAJ Wojciech | 452 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
164 | KURZEPA Arkadiusz | 471 | Open - Mężczyźni | 09:30 | BARDACHA | 00:00:00 | |||
165 | SZWAGIEREK Artur | 472 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
166 | KORCZ Bartłomiej | 474 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
167 | ZIOMEK Dagmara | 476 | Open - Kobiety | 09:30 | GANG OPONEK | 00:00:00 | |||
168 | KAWECKI Kamil | 490 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
169 | WYDRA Karolina | 491 | Open - Kobiety | 09:30 | 00:00:00 | ||||
170 | SUCHORAB Katarzyna | 492 | Open - Kobiety | 09:30 | D*K TEAM | 00:00:00 | |||
171 | JASZCZYSZYN Krzysztof | 493 | Open - Mężczyźni | 09:30 | GANG OPONEK | 00:00:00 | |||
172 | ŻUKOWSKI Krzysztof | 494 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
173 | WYDRA Magdalena | 495 | Open - Kobiety | 09:30 | 00:00:00 | ||||
174 | STĘPIEŃ Piotr | 510 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
175 | KAPICA Sylwia | 511 | Open - Kobiety | 09:30 | D*K TEAM | 00:00:00 | |||
176 | BOLEK Tomasz | 512 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
177 | GŁOWACKI Wojciech | 514 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
178 | TULEJ Wojciech | 515 | Open - Mężczyźni | 09:30 | GANG OPONEK | 00:00:00 | |||
179 | KOPROWSKI Stanisław | 527 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
180 | ŚMIAROWSKA Małgorzata | 526 | Open - Kobiety | 09:30 | 00:00:00 | ||||
181 | KOPROWSKA Joaana | 528 | Open - Kobiety | 11:00 | 00:00:00 | ||||
182 | MIECH Szymon | 529 | Open - Mężczyźni | 08:30 | HUSARIA RACE TEAM | 00:00:00 | |||
183 | WASĄG Dawid | 530 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
184 | GREŃ Karolina | 531 | Open - Kobiety | 08:30 | HUSARIA RACE TEAM | 00:00:00 | |||
185 | KOSTUCHA Damian | 532 | Open - Mężczyźni | 08:30 | HUSARIA RACE TEAM | 00:00:00 | |||
186 | GREŃ Wacław | 533 | Open - Mężczyźni | 08:30 | HUSARIA RACE TEAM | 00:00:00 | |||
187 | WÓJTOWICZ Przemysław | 534 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
188 | JASTRZĄBSKI Daniel | 535 | Open - Mężczyźni | 09:00 | MORSJANIE | 00:00:00 | |||
189 | KASPRZAK Iwona | 536 | Open - Kobiety | 09:00 | 00:00:00 | ||||
190 | BIELAK Sebastian | 537 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
191 | MAJ Maciej | 538 | Open - Mężczyźni | 09:00 | FC MOTYCZ TEAM | 00:00:00 | |||
192 | KOSTRZON Maciej | 539 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
193 | KRYSIAK Piotr | 540 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
194 | BOŻEK Szymon | 541 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
195 | RODA Katarzyna | 542 | Open - Kobiety | 10:00 | 00:00:00 | ||||
196 | ROPA Karol | 543 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
197 | MADEJ Patryk | 544 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
198 | FEDEC Michał | 545 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
199 | CHUDY Jakub | 546 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
200 | KALINOWSKI Szymon | 7 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
201 | WOŹNIACKI Adam | 8 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
202 | MAGRYŚ Agnieszka | 9 | Open - Kobiety | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
203 | MIEDZIAK Aleksandra | 10 | Open - Kobiety | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
204 | WOŹNIACKA Aneta | 11 | Open - Kobiety | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
205 | ADAMCZYK Aneta | 12 | Open - Kobiety | 10:00 | GIRLPOWER KRAKÓW | 00:00:00 | |||
206 | BIELECKA Anna | 13 | Open - Kobiety | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
207 | DANIELAK Dominik | 15 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
208 | MACIEJSKI Dominik | 16 | Open - Mężczyźni | 10:00 | LZS MAKOSZYN | 00:00:00 | |||
209 | CZYŻEWSKI Dominik | 17 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
210 | NECEL Dorota | 18 | Open - Kobiety | 10:00 | GIRLPOWER KRAKÓW | 00:00:00 | |||
211 | TOMCZYK Dorota | 19 | Open - Kobiety | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
212 | GAŁAN Karolina | 26 | Open - Kobiety | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
213 | BISIAK Katarzyna | 27 | Open - Kobiety | 10:00 | DZIKIE BABY | 00:00:00 | |||
214 | ZBOROWSKI Kazimierz | 30 | Open - Mężczyźni | 10:00 | GIRLPOWER KRAKÓW | 00:00:00 | |||
215 | BĄKOWSKA Kinga | 31 | Open - Kobiety | 10:00 | 00:00:00 | ||||
216 | JARGIŁO Klaudia | 32 | Open - Kobiety | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
217 | BOCZKOWSKI Łukasz | 33 | Open - Mężczyźni | 09:00 | FC MOTYCZ TEAM | 00:00:00 | |||
218 | CHRZANOWSKI Łukasz | 34 | Open - Mężczyźni | 10:00 | LZS MAKOSZYN | 00:00:00 | |||
219 | BĄKOWSKI Łukasz | 35 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
220 | PARADOWSKI Łukasz | 36 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
221 | CHRUŚCIEL Magda | 37 | Open - Kobiety | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
222 | MAKOWSKA Maria | 44 | Open - Kobiety | 10:00 | 00:00:00 | ||||
223 | BAT Mariusz | 45 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
224 | WRÓBEL Michał | 47 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
225 | CHRUŚCIEL Michał | 48 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
226 | SIERAKOWSKI Olek | 49 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
227 | SOROCZYŃSKI Piotr | 50 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
228 | LUBA Rafał | 51 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
229 | LUCKUS Raimundas | 52 | Open - Mężczyźni | 10:00 | FABRYKA SPORTU | 00:00:00 | |||
230 | SOBOLEWSKI Robert | 53 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
231 | WNUK Sławomir | 54 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
232 | BLICHARZ Stanisław | 55 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
233 | DANIELAK Sylwia | 56 | Open - Kobiety | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
234 | POKORA Tomasz | 57 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
235 | ADAMCZYK Zuzanna | 66 | Open - Kobiety | 10:00 | GIRLPOWER KRAKÓW | 00:00:00 | |||
236 | STARZYŃSKA Karolina | 67 | Open - Kobiety | 10:30 | BABICKIE DZIKI | 00:00:00 | |||
237 | KAMIŃSKI Krzysztof | 68 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
238 | PROKOP Martyna | 69 | Open - Kobiety | 10:30 | FAMILY-RUN-FOR-FUN | 00:00:00 | |||
239 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 78 | Open - Mężczyźni | 10:30 | WARRIORS ŁÓDŹ | 00:00:00 | |||
240 | OŚCIŁOWSKI Arkadiusz | 79 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
241 | MADEJ Artur | 80 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
242 | HRYSZKO Adriana | 73 | Open - Kobiety | 10:30 | 8 BALL CROSS GYM CHEŁM | 00:00:00 | |||
243 | MIKLOSZ Agnieszka | 74 | Open - Kobiety | 10:30 | #SAMEKONIE OLA TEAM | 00:00:00 | |||
244 | HAWAJSKI Artur | 81 | Open - Mężczyźni | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
245 | KOMOŃ Aleksandra | 75 | Open - Kobiety | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
246 | ZIENIEWICZ Bartłomiej | 82 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
247 | STACHURSKI Dariusz | 90 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
248 | KUPINSKA Anna | 76 | Open - Kobiety | 11:00 | 00:00:00 | ||||
249 | PIECUCH Dawid | 91 | Open - Mężczyźni | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
250 | ULISZEWSKI Dominik | 92 | Open - Mężczyźni | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
251 | KAMEJSZA Emil | 93 | Open - Mężczyźni | 10:30 | SSW SMART SPEEDY WARRIORS | 00:00:00 | |||
252 | FREJ Ewelina | 94 | Open - Kobiety | 10:30 | CHEŁM | 00:00:00 | |||
253 | MECH Gabriela | 95 | Open - Kobiety | 10:30 | 00:00:00 | ||||
254 | SOCHAŃ Grzegorz | 96 | Open - Mężczyźni | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
255 | RUPNICKI Grzegorz | 97 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
256 | SICZEK Ilona | 98 | Open - Kobiety | 10:30 | WOLA RUN | 00:00:00 | |||
257 | KOWALCZYK Ilona | 99 | Open - Kobiety | 10:30 | WOLA RUN | 00:00:00 | |||
258 | PĘKALSKA Iwona | 100 | Open - Kobiety | 10:30 | WOLA RUN | 00:00:00 | |||
259 | PIECHOCIŃSKA Izabela | 101 | Open - Kobiety | 10:30 | WOLA RUN | 00:00:00 | |||
260 | JANKOWSKI Kamil Jankowski | 110 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
261 | STOBIŃSKI Karol | 111 | Open - Mężczyźni | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
262 | ŻÓŁKOWSKA Karolina | 112 | Open - Kobiety | 10:30 | RUN % FUN | 00:00:00 | |||
263 | WĄS Konrad | 119 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GUMOLEPY | 00:00:00 | |||
264 | KUJAWSKI Kordian | 120 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
265 | JUSZCZAK Krzysztof | 121 | Open - Mężczyźni | 10:30 | TARASOLA | 00:00:00 | |||
266 | ZABOROWSKI Lukasz | 122 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 8BALL CROSS GYM | 00:00:00 | |||
267 | POCHYLSKI Łukasz | 123 | Open - Mężczyźni | 10:30 | BIEGNĄCY PATRIOTA | 00:00:00 | |||
268 | SZCZYGIEŁ Łukasz | 124 | Open - Mężczyźni | 10:30 | SZCZYGŁY | 00:00:00 | |||
269 | FILIP Kinga | 116 | Open - Kobiety | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
270 | DZIEWIŃSKI Łukasz | 125 | Open - Mężczyźni | 10:30 | SZCZYGŁY | 00:00:00 | |||
271 | MAGIERSKI Maciej | 126 | Open - Mężczyźni | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
272 | ZDUNKIEWICZ Klaudia | 117 | Open - Kobiety | 10:30 | SSW SMART SPEEDY WARRIORS | 00:00:00 | |||
273 | TRYNIECKI Michał | 137 | Open - Mężczyźni | 10:30 | GEODEZJA_UP | 00:00:00 | |||
274 | PONIEWAŻ Michał | 138 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
275 | ZUBOWICZ Nicolette | 139 | Open - Kobiety | 10:30 | TARASOLA | 00:00:00 | |||
276 | JANCZYK Nina | 140 | Open - Kobiety | 10:30 | FAMILY-RUN-FOR-FUN | 00:00:00 | |||
277 | KULA Obajtek | 141 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GUMOLEPY | 00:00:00 | |||
278 | ZIELIŃSKA Marlena | 134 | Open - Kobiety | 10:30 | 00:00:00 | ||||
279 | ŚLIZ Marta | 135 | Open - Kobiety | 10:30 | WOLA RUN | 00:00:00 | |||
280 | GUMUŁA KACZOROWSKA Patrycja | 142 | Open - Kobiety | 12:00 | 00:00:00 | ||||
281 | SIENICKA Paulina | 143 | Open - Kobiety | 10:30 | 8 BALL CROSS GYM CHEŁM | 00:00:00 | |||
282 | KAZIMIERCZAK Paweł | 144 | Open - Mężczyźni | 10:30 | WARRIORS ŁÓDŹ | 00:00:00 | |||
283 | MALMUR Paweł | 145 | Open - Mężczyźni | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
284 | ŻÓŁKOWSKI Rafał | 152 | Open - Mężczyźni | 10:30 | RUN % FUN | 00:00:00 | |||
285 | GAWŁOWICZ Robert | 153 | Open - Mężczyźni | 10:30 | DZIKIE BORSUKI | 00:00:00 | |||
286 | ZABANDŻAŁA Stanisław | 154 | Open - Mężczyźni | 10:30 | SSW SMART SPEEDY WARRIORS | 00:00:00 | |||
287 | SZYMOWSKA Sylwia | 155 | Open - Kobiety | 10:30 | DZIKIE BORSUKI | 00:00:00 | |||
288 | PILAS Szymon | 156 | Open - Mężczyźni | 10:30 | OPRAWCY | 00:00:00 | |||
289 | SELIGA Tomasz | 157 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
290 | GĄSIOROWSKI Remigiusz | 165 | Open - Mężczyźni | 10:30 | SAME KONIE | 00:00:00 | |||
291 | PAWŁOWSKI Tomasz | 166 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
292 | RUSEK Krzysztof | 167 | Open - Mężczyźni | 10:30 | WOLA RUN | 00:00:00 | |||
293 | STASIŃSKI Paweł | 147 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
294 | CHORYŁEK Kacper | 169 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
295 | WAROWNA Katarzyna | 170 | Open - Kobiety | 10:00 | 00:00:00 | ||||
296 | CHRAMĘGA Krystian | 171 | Open - Mężczyźni | 11:00 | KONKRET TEAM | 00:00:00 | |||
297 | RAK Marcin | 172 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
298 | GABRYŚ Mariusz | 174 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
299 | WILIŃSKI Tomasz | 175 | Open - Mężczyźni | 11:00 | KUTNO DZIKI | 00:00:00 | |||
300 | SAWICKI Adrian | 176 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
301 | MAZUREK Arek | 178 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
302 | RUS Arkadiusz | 179 | Open - Mężczyźni | 11:00 | TREPY | 00:00:00 | |||
303 | SOCHA Bartek | 180 | Open - Mężczyźni | 11:00 | LELUM POLELUM | 00:00:00 | |||
304 | KOZŁOWSKI Kacper | 188 | Open - Mężczyźni | 11:00 | PACZKA | 00:00:00 | |||
305 | ZAGÓRSKI Łukasz | 197 | Open - Mężczyźni | 11:00 | PSE RADOM | 00:00:00 | |||
306 | STASZAK Łukasz | 198 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
307 | KLUSKA Maciej | 199 | Open - Mężczyźni | 11:00 | TREPY | 00:00:00 | |||
308 | SOBOS Maciej | 200 | Open - Mężczyźni | 11:00 | TABATA TEAM | 00:00:00 | |||
309 | BALIŃSKI Konrad | 193 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
310 | ADAMEK Krzysztof | 194 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
311 | CHARYMSKI Michał | 208 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
312 | CHYBOWSKA-BĄK Monika | 209 | Open - Kobiety | 11:00 | 00:00:00 | ||||
313 | CIĘCIARA Patrycja | 210 | Open - Kobiety | 10:00 | 00:00:00 | ||||
314 | BIENIEK Lukasz | 195 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
315 | SKONECZNY Łukasz | 196 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
316 | STASZAK Paulina | 212 | Open - Kobiety | 11:00 | 00:00:00 | ||||
317 | OLSZEWSKI Paweł | 213 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
318 | OSTANEK Paweł | 214 | Open - Mężczyźni | 11:00 | TREPY | 00:00:00 | |||
319 | SZYMCZAK Piotr | 215 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
320 | BEKUS Piotr | 216 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
321 | GARBONIAK Piotr | 217 | Open - Mężczyźni | 11:00 | RADOMSKIE DZIKIE MORSY | 00:00:00 | |||
322 | KALITA Rafał | 218 | Open - Mężczyźni | 11:00 | PSE RADOM | 00:00:00 | |||
323 | WŁODARSKA Sandra | 219 | Open - Kobiety | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
324 | DERKACZ Tomasz | 220 | Open - Mężczyźni | 11:00 | EKIPA POD PRĄD | 00:00:00 | |||
325 | WĘGIELSKA Weronika | 221 | Open - Kobiety | 11:00 | PACZKA | 00:00:00 | |||
326 | DUCHNA Wojciech | 223 | Open - Mężczyźni | 11:00 | STADO! | 00:00:00 | |||
327 | RAK Żaneta | 224 | Open - Kobiety | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
328 | STERMACH Dawid | 225 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
329 | STANCZYK Kacper | 236 | Open - Mężczyźni | 11:30 | TRAFFIC LIGHT | 00:00:00 | |||
330 | BALICKI Krystian | 237 | Open - Mężczyźni | 11:30 | TRAFFIC LIGHT | 00:00:00 | |||
331 | POPIOŁEK Mateusz | 238 | Open - Mężczyźni | 11:30 | OCEANICUS | 00:00:00 | |||
332 | GLITA Mateusz | 239 | Open - Mężczyźni | 11:30 | TRAFFIC LIGHT | 00:00:00 | |||
333 | DOMIN Adam | 241 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
334 | DOMIN Dominika | 252 | Open - Kobiety | 11:30 | 00:00:00 | ||||
335 | KUBICKA Ewelina | 253 | Open - Kobiety | 11:30 | 00:00:00 | ||||
336 | GŁOGOWSKI Jacek | 255 | Open - Mężczyźni | 11:30 | KAMPINOSKA WATAHA | 00:00:00 | |||
337 | STRZELCZYK Agnieszka | 242 | Open - Kobiety | 11:30 | 00:00:00 | ||||
338 | POPIEL-POPIELEC Jakub | 257 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
339 | SŁYK Kamil | 258 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
340 | MILCZANOWSKA Karolina | 259 | Open - Kobiety | 11:30 | MILCZANY | 00:00:00 | |||
341 | JANIAK Karolina | 260 | Open - Kobiety | 11:30 | 00:00:00 | ||||
342 | WIKA Katarzyna | 261 | Open - Kobiety | 11:30 | 00:00:00 | ||||
343 | ZARĘBSKI Krzysztof | 262 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
344 | BURAKOWSKI Marcin | 266 | Open - Mężczyźni | 11:30 | KAMPINOSKA WATAHA | 00:00:00 | |||
345 | MILCZANOWSKI Milosz | 268 | Open - Mężczyźni | 11:30 | MILCZANY | 00:00:00 | |||
346 | WRZESIŃSKI Stanisław | 275 | Open - Mężczyźni | 11:30 | KAMPINOSKA WATAHA | 00:00:00 | |||
347 | URBACZEWSKI Jakub | 285 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
348 | KWIATKOWSKI Jakub | 286 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
349 | MACIĄG Krzysztof | 293 | Open - Mężczyźni | 12:00 | MA-CIĄGI | 00:00:00 | |||
350 | WOJSŁAW Tomasz | 280 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
351 | KWIATKOWSKA Agata | 281 | Open - Kobiety | 12:00 | 00:00:00 | ||||
352 | SKOLIK Andrzej | 282 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
353 | KWIATKOWSKI Maciej | 296 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
354 | HALLMANN Magdalena | 297 | Open - Kobiety | 12:00 | 00:00:00 | ||||
355 | ZAWOJEK Angelika | 283 | Open - Kobiety | 12:00 | 00:00:00 | ||||
356 | WICHER Bartosz | 284 | Open - Mężczyźni | 12:00 | GUMOWE ZWIERZAKI | 00:00:00 | |||
357 | BANASZEK Paweł | 303 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
358 | HALLMANN Piotr | 304 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
359 | PONETA Wojciech | 312 | Open - Mężczyźni | 12:00 | PONETA | 00:00:00 | |||
360 | PAPIERZ Michał | 299 | Open - Mężczyźni | 12:00 | GUMOWE ZWIERZAKI | 00:00:00 | |||
361 | KUBICKI Norbert | 300 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
362 | ŚLIWIŃSKI Patryk | 301 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
363 | PIELAK Paweł | 314 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
364 | KOTUŁA Paweł | 315 | Open - Mężczyźni | 12:00 | KOTULAKI | 00:00:00 | |||
365 | SMOLARCZYK Agnieszka | 316 | Open - Kobiety | 12:30 | KWAŚNE PAPIERÓWKI | 00:00:00 | |||
366 | PONETA Pawel | 302 | Open - Mężczyźni | 12:00 | PONETA | 00:00:00 | |||
367 | AGIER-CHOJA Ewelina | 318 | Open - Kobiety | 12:30 | YYY | 00:00:00 | |||
368 | STROIKE Maria | 320 | Open - Kobiety | 12:30 | TO JUŻ KONCOWKA | 00:00:00 | |||
369 | ULIJASZ Maria | 321 | Open - Kobiety | 12:30 | KS START PUŁASKI WARKA | 00:00:00 | |||
370 | KOŁTUNOWICZ Ewelina | 322 | Open - Kobiety | 12:30 | 00:00:00 | ||||
371 | PIECEK Marcin | 336 | Open - Mężczyźni | 12:30 | JELENIE W TERENIE | 00:00:00 | |||
372 | PAWLIŃSKI Adrian | 324 | Open - Mężczyźni | 12:30 | KWAŚNE PAPIERÓWKI | 00:00:00 | |||
373 | GRYGIEL Hubert | 331 | Open - Mężczyźni | 12:30 | 00:00:00 | ||||
374 | ZIĘBA Katarzyna | 332 | Open - Kobiety | 12:30 | 00:00:00 | ||||
375 | PALUCH Katarzyna | 333 | Open - Kobiety | 12:30 | YYY | 00:00:00 | |||
376 | CHOJA Marcin | 337 | Open - Mężczyźni | 12:30 | YYY | 00:00:00 | |||
377 | GIERSZEWSKI Mateusz | 339 | Open - Mężczyźni | 12:30 | TO JUŻ KONCOWKA | 00:00:00 | |||
378 | ŚWIĄTEK Michal | 340 | Open - Mężczyźni | 12:30 | 00:00:00 | ||||
379 | MIROSZ Michalina | 341 | Open - Kobiety | 11:30 | 00:00:00 | ||||
380 | PLACKOWSKA Patrycja | 342 | Open - Kobiety | 12:30 | 00:00:00 | ||||
381 | CZARNOWSKI Paweł | 343 | Open - Mężczyźni | 12:30 | TO JUŻ KONCOWKA | 00:00:00 | |||
382 | KULHAWIEC Dariusz | 350 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
383 | SOBAŃSKA Anna | 351 | Open - Kobiety | 08:30 | 00:00:00 | ||||
384 | KOMOROWSKI Cezary | 352 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
385 | BIGOS Daniel | 353 | Open - Mężczyźni | 08:30 | GYM LUBLIN | 00:00:00 | |||
386 | MOKRZANOWSKI Daniel | 354 | Open - Mężczyźni | 08:30 | GYM LUBLIN | 00:00:00 | |||
387 | WIECHOWSKA Dorota | 355 | Open - Kobiety | 12:30 | 00:00:00 | ||||
388 | KUCHTA Eryk | 356 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
389 | KĘDZIERSKI Kamil | 361 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
390 | STRUNIEWICZ Kamil | 362 | Open - Mężczyźni | 08:30 | JANINKADZIEWCZYNKA | 00:00:00 | |||
391 | SZCZEPANIAK Oliwia | 373 | Open - Kobiety | 08:30 | GYM LUBLIN | 00:00:00 | |||
392 | KACPRZAK Paweł | 374 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
393 | REJTCZAK Paweł | 376 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
394 | BULAK Piotr | 377 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
395 | MANTYCKI Rafał | 378 | Open - Mężczyźni | 08:30 | GYM LUBLIN | 00:00:00 | |||
396 | WOLSZCZAK Ryszard | 381 | Open - Mężczyźni | 08:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
397 | SAWICKI Sebastian | 383 | Open - Mężczyźni | 08:30 | GYM LUBLIN | 00:00:00 | |||
398 | MIEŃKOWSKA Sylwia | 384 | Open - Kobiety | 08:30 | 00:00:00 | ||||
399 | RYCHLICKI Waldemar | 385 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
400 | SZEWCZYK Zofia | 386 | Open - Kobiety | 08:30 | 00:00:00 | ||||
401 | SŁOWIŃSKA Alicja | 396 | Open - Kobiety | 08:30 | KFAS SIEDLCE | 00:00:00 | |||
402 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 397 | Open - Mężczyźni | 08:30 | KFAS SIEDLCE | 00:00:00 | |||
403 | KONIOR Marek | 399 | Open - Mężczyźni | 08:30 | HUSARIA RACE TEAM | 00:00:00 | |||
404 | RESZKA Olga | 401 | Open - Kobiety | 08:30 | 00:00:00 | ||||
405 | RUSZCZYK Daniel | 413 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
406 | STANISZEWSKI Daniel | 414 | Open - Mężczyźni | 09:00 | DOLINA MENELI | 00:00:00 | |||
407 | STĘPNIEWSKI Dariusz | 415 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
408 | BARTKIEWICZ Dorota | 416 | Open - Kobiety | 09:00 | 00:00:00 | ||||
409 | SIKORA Emilia | 417 | Open - Kobiety | 09:00 | 00:00:00 | ||||
410 | KRAKOWIAK Ewelina | 418 | Open - Kobiety | 09:00 | MORSY KOZIENICE MORSJANIE | 00:00:00 | |||
411 | PASTUSZKA Jakub | 420 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
412 | MADEJSKI Emil | 405 | Open - Mężczyźni | 09:00 | MORSY KOZIENICE MORSJANIE | 00:00:00 | |||
413 | OCHNIO Andrzej | 406 | Open - Mężczyźni | 09:00 | #MUSISZTEAM | 00:00:00 | |||
414 | DUDEK Katarzyna | 423 | Open - Kobiety | 09:00 | DOLINA MENELI | 00:00:00 | |||
415 | GRUDZIEŃ Karol | 424 | Open - Mężczyźni | 09:00 | STRAŻ | 00:00:00 | |||
416 | GLINKA Karol | 425 | Open - Mężczyźni | 09:00 | PUŁTUSK | 00:00:00 | |||
417 | DRAPAŁA Magdalena | 433 | Open - Kobiety | 09:00 | MORSY KOZIENICE MORSJANIE | 00:00:00 | |||
418 | ŁĄCZNY Marcin | 435 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
419 | ZARĘBA Mariusz | 436 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
420 | STANIUK Natalia | 438 | Open - Kobiety | 09:00 | 00:00:00 | ||||
421 | SOCHA Paulina | 439 | Open - Kobiety | 09:00 | DOLINA MENELI | 00:00:00 | |||
422 | GONCIARZ Piotr | 441 | Open - Mężczyźni | 09:00 | BORYGO TEAM | 00:00:00 | |||
423 | SMOLARCZYK Rafał | 442 | Open - Mężczyźni | 09:00 | MORSY KOZIENICE MORSJANIE | 00:00:00 | |||
424 | MAJCZYNA Marcin | 454 | Open - Mężczyźni | 09:00 | #MUSISZTEAM | 00:00:00 | |||
425 | MAJCZYNA Marek | 455 | Open - Mężczyźni | 09:00 | #MUSISZTEAM | 00:00:00 | |||
426 | GAJEWSKI Mariusz | 456 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
427 | JARECKI Adam | 458 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
428 | BARTCZAK Arkadiusz | 462 | Open - Mężczyźni | 09:30 | KROGULCE | 00:00:00 | |||
429 | ŁUKASIEWICZ Marcin | 463 | Open - Mężczyźni | 09:30 | ANAL TERROR | 00:00:00 | |||
430 | PRYK Adam | 464 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
431 | ZIOMEK Agnieszka | 465 | Open - Kobiety | 09:30 | GANG OPONEK | 00:00:00 | |||
432 | MICHALSKI Grzegorz | 459 | Open - Mężczyźni | 09:00 | BORYGO TEAM | 00:00:00 | |||
433 | WOJDAT Emilian | 481 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
434 | SOSNOWSKA Izabela | 482 | Open - Kobiety | 09:30 | GANG OPONEK | 00:00:00 | |||
435 | KARATOPRAKLIEW Jakub | 484 | Open - Mężczyźni | 09:30 | GANG OPONEK | 00:00:00 | |||
436 | KOZDRA Aleks | 466 | Open - Mężczyźni | 09:30 | D*K TEAM | 00:00:00 | |||
437 | ELZANOWSKI Aleksander | 467 | Open - Mężczyźni | 09:30 | KROGULCE | 00:00:00 | |||
438 | MARTYNIAK Andrzej | 468 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
439 | KOZDRA Andrzej | 469 | Open - Mężczyźni | 09:30 | D*K TEAM | 00:00:00 | |||
440 | DURMA Anna | 470 | Open - Kobiety | 09:30 | 00:00:00 | ||||
441 | SŁABA Dominika | 478 | Open - Kobiety | 09:30 | GANG OPONEK | 00:00:00 | |||
442 | SOBOTKA-PIKULA Elżbieta | 480 | Open - Kobiety | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
443 | STACHURSKA Justyna | 487 | Open - Kobiety | 10:00 | VIKINGS RUN TEAM | 00:00:00 | |||
444 | GRZYB Justyna | 488 | Open - Kobiety | 09:30 | GANG OPONEK | 00:00:00 | |||
445 | KARPIŃSKI Kamil | 489 | Open - Mężczyźni | 09:30 | D*K TEAM | 00:00:00 | |||
446 | GROCHOCKI Marcin | 496 | Open - Mężczyźni | 09:30 | KROGULCE | 00:00:00 | |||
447 | WIŚNIEWSKI Marcin | 497 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
448 | OLEKSIAK Marek | 498 | Open - Mężczyźni | 09:30 | ANAL TERROR | 00:00:00 | |||
449 | PIĘKOŚ Maria | 499 | Open - Kobiety | 09:30 | 00:00:00 | ||||
450 | OŻÓG Mateusz | 500 | Open - Mężczyźni | 10:00 | JAK ŻÓŁWIE W GALOPIE | 00:00:00 | |||
451 | GAŁKA Mateusz | 501 | Open - Mężczyźni | 09:30 | JAWORSKIE DZIKI | 00:00:00 | |||
452 | MUSIAŁ Paweł | 509 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
453 | MĘKWIŃSKI Adam | 516 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
454 | PETERCHUK Anatolii | 517 | Open - Mężczyźni | 09:30 | KAMEX TEAM | 00:00:00 | |||
455 | LIPA Dominika | 518 | Open - Kobiety | 11:00 | UYEBANI BŁOTEM 621 | 00:00:00 | |||
456 | SOSNOWSKI Michał Sosnowski | 506 | Open - Mężczyźni | 09:30 | GANG OPONEK | 00:00:00 | |||
457 | KRAJEWSKI Jan | 519 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
458 | MOSKWA Pawel | 508 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
459 | DYSZER Jarosław | 520 | Open - Mężczyźni | 09:30 | KAMEX TEAM | 00:00:00 | |||
460 | KOSMALA Karol | 521 | Open - Mężczyźni | 09:30 | KAMEX TEAM | 00:00:00 | |||
461 | KRAJEWSKI Łukasz | 522 | Open - Mężczyźni | 09:30 | KAMEX TEAM | 00:00:00 | |||
462 | KUBICKI Michał | 136 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GUMOLEPY | 00:00:00 | |||
463 | RAWA Katarzyna | 113 | Open - Kobiety | 10:30 | BABICKIE DZIKI | 00:00:00 | |||
464 | STACHURSKA Katarzyna | 114 | Open - Kobiety | 10:30 | 00:00:00 | ||||
465 | DOBOSZ Katarzyna | 115 | Open - Kobiety | 10:30 | WOLA RUN | 00:00:00 | |||
466 | WÓJCIK Władysław | 59 | Open - Mężczyźni | 10:00 | DZIKIE BABY | 00:00:00 | |||
467 | PAWLIKOWSKI Bartłomiej | 525 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
468 | 555 | 00:00:23 | |||||||
469 | 524 | 00:57:20 | |||||||
470 | 523 | 00:57:59 | |||||||
Niesklasyfikowani | |||||||||
WIŚNIEWSKI Kamil | 319 | Open - Mężczyźni | 12:30 | TO JUŻ KONCOWKA | DNF |
Znaleziono 471 wynik(ów)