Organizator : | ALOHA EVENTY sp. z o.o. |
Data : | 2022-06-04 |
Miejsce : | Kozienice |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 543 |
Wystartowało : | 471 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 469 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Fala | Drużyna 1 | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŻERDZIŃSKI Michał | 46 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
2 | PROKOP Mateusz | 70 | Open - Mężczyźni | 10:30 | FAMILY-RUN-FOR-FUN | 00:00:00 | |||
3 | KRÓL Przemysław | 71 | Open - Mężczyźni | 10:30 | #SAMEKONIE OLA TEAM | 00:00:00 | |||
4 | KIEREPKA Arek | 77 | Open - Mężczyźni | 10:30 | #TWA | 00:00:00 | |||
5 | WNUK Paweł | 146 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 8 BALL CROSS GYM CHEŁM | 00:00:00 | |||
6 | BLUS Kamil | 189 | Open - Mężczyźni | 11:00 | LELUM POLELUM | 00:00:00 | |||
7 | KĘPSKI Kamil | 190 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
8 | JURCZYK Patryk | 211 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
9 | KLUCZEK Łukasz | 232 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
10 | WOŁOWIEC Mariusz | 233 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
11 | SAMUŚ Michał | 234 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
12 | KRAWCZYK Oskar | 235 | Open - Mężczyźni | 11:00 | KONKRET TEAM | 00:00:00 | |||
13 | GAJEWSKI Jacek | 256 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
14 | GAWROŃSKI Konrad | 278 | Open - Mężczyźni | 11:30 | TRAFFIC LIGHT | 00:00:00 | |||
15 | PŁUCIENNIK Marcin | 298 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
16 | WALANUS Daniel | 317 | Open - Mężczyźni | 12:30 | 00:00:00 | ||||
17 | FURMANIAK Grzegorz | 357 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
18 | DZIERŻANOWSKI Jacek | 359 | Open - Mężczyźni | 08:30 | KORNIKI | 00:00:00 | |||
19 | WIŚNIEWSKI Robert | 380 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
20 | BERA Sebastian | 402 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
21 | JEDLIKOWSKI Sławomir | 403 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
22 | SOCHA Kacper | 421 | Open - Mężczyźni | 09:00 | DOLINA MENELI | 00:00:00 | |||
23 | BORKOWSKI Sebastian | 443 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
24 | URBAN Jarosław | 460 | Open - Mężczyźni | 09:00 | MORSY KOZIENICE - MORSJANIE | 00:00:00 | |||
25 | KARPIŃSKI Michał | 505 | Open - Mężczyźni | 09:30 | D*K TEAM | 00:00:00 | |||
26 | KOBYŁKA Mateusz | 502 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
27 | LECH Krzysztof | 1098 | Open - Mężczyźni | 12:30 | 00:00:00 | ||||
28 | PAWLIKOWSKI Dariusz | 2 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
29 | BRZOZOWSKI Krzysztof | 4 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
30 | PALUSIŃSKI Grzegorz | 20 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
31 | MIEDZIAK Kamil | 24 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
32 | KARAŚ Karol | 25 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
33 | FLICIŃSKI Marcin | 40 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
34 | DZIEDZIELA Marcin | 42 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
35 | TARGOŃSKI Marcin | 43 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
36 | DZIRBA Tomasz | 58 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
37 | GAŁAN Ernest | 60 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
38 | LECH Andrzej | 62 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
39 | NOWAKOWSKI Paweł | 64 | Open - Mężczyźni | 10:00 | LZS MAKOSZYN | 00:00:00 | |||
40 | HRYSZKO Bartosz | 84 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 8 BALL CROSS GYM CHEŁM | 00:00:00 | |||
41 | WALASEK Cezary | 85 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
42 | UJAZDA Damian | 86 | Open - Mężczyźni | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
43 | SYLWESTRZAK Damian | 87 | Open - Mężczyźni | 10:30 | ŁÓDZKIE DZIKI | 00:00:00 | |||
44 | JAWORSKI Damian | 88 | Open - Mężczyźni | 10:30 | WOLA RUN | 00:00:00 | |||
45 | LIPCZYNSKI Jacek | 102 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
46 | MIKOŁAJCZYK Kacper | 105 | Open - Mężczyźni | 10:30 | WOLA RUN | 00:00:00 | |||
47 | DOBRANJA Kamil | 106 | Open - Mężczyźni | 10:30 | SSW SMART SPEEDY WARRIORS | 00:00:00 | |||
48 | MIERZWIŃSKI Kamil | 107 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
49 | FILIPEK Kamil | 108 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
50 | KOWALCZYK Kamil | 109 | Open - Mężczyźni | 10:30 | WOLA RUN | 00:00:00 | |||
51 | WISNIWESKI Marcin | 129 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
52 | SIENICKI Marcin | 130 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 8 BALL CROSS GYM CHEŁM | 00:00:00 | |||
53 | BETLEJEWSKI Marek | 131 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
54 | MROCZKOWSKI Piotr | 148 | Open - Mężczyźni | 10:00 | BEFIT24TEAM | 00:00:00 | |||
55 | RYBACZUK Przemysław | 149 | Open - Mężczyźni | 10:30 | GEODEZJA_UP | 00:00:00 | |||
56 | BUKALSKI Radosław | 150 | Open - Mężczyźni | 10:30 | FAMILY-RUN-FOR-FUN | 00:00:00 | |||
57 | WRÓBLEWSKI Zbigniew | 159 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
58 | RUSEK Dominik | 161 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
59 | SKOCZYLAS Maciej | 162 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
60 | KACZOROWSKI Paweł | 163 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
61 | BETLEJEWSKI Przemysław | 164 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
62 | GABRYŚ Damian | 182 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
63 | KAWALEC Dawid | 184 | Open - Mężczyźni | 11:00 | EKIPA POD PRĄD | 00:00:00 | |||
64 | GŁOWIENKA Dominik | 185 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
65 | ŁUPINA Jan | 187 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
66 | REGULSKI Mariusz | 203 | Open - Mężczyźni | 11:00 | REGAN | 00:00:00 | |||
67 | PIEKARSKI Mateusz | 205 | Open - Mężczyźni | 11:00 | RADOMSKIE DZIKIE MORSY | 00:00:00 | |||
68 | MAZUREK Michał | 206 | Open - Mężczyźni | 11:00 | EKIPA POD PRĄD | 00:00:00 | |||
69 | SKOCZYLAS Michał | 207 | Open - Mężczyźni | 11:00 | RADOMSKIE DZIKIE MORSY | 00:00:00 | |||
70 | SZYJKA Krzysztof | 226 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
71 | SAMUŚ Bartłomiej | 228 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
72 | MAZUR Karol | 229 | Open - Mężczyźni | 11:00 | KONKRET TEAM | 00:00:00 | |||
73 | BUDZIK Krzysztof | 231 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
74 | PONICHTERA Artur | 247 | Open - Mężczyźni | 11:30 | KAMPINOSKA WATAHA | 00:00:00 | |||
75 | WIKA Paweł | 271 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
76 | KUBICKI Radosław | 272 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
77 | STRZELCZYK Sławomir | 274 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
78 | ZALEWSKI Karol | 290 | Open - Mężczyźni | 12:00 | ZALEV TEAM | 00:00:00 | |||
79 | WIECZOREKRAFA Rafał | 305 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
80 | ŚLIWIŃSKI Tomasz | 307 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
81 | WRÓBLEWSKI Tomasz | 308 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
82 | DZIEKANOWSKI Tomasz | 309 | Open - Mężczyźni | 12:00 | KAMPINOSKIE DZIKI | 00:00:00 | |||
83 | GAWIN Tomasz | 310 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
84 | PASIEKA Damian | 329 | Open - Mężczyźni | 12:30 | TRENER24H.COM.PL | 00:00:00 | |||
85 | TUSZYŃSKI Dawid | 330 | Open - Mężczyźni | 12:30 | YYY | 00:00:00 | |||
86 | RADEK Bartek | 326 | Open - Mężczyźni | 12:30 | 00:00:00 | ||||
87 | ŻBIKOWSKI Bartosz | 327 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
88 | KIEWEL Cezary | 328 | Open - Mężczyźni | 12:30 | KWAŚNE PAPIERÓWKI | 00:00:00 | |||
89 | SZMIT Piotr | 344 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
90 | JAKUBOWSKI Tomasz | 345 | Open - Mężczyźni | 12:30 | 00:00:00 | ||||
91 | CHOMICKI Jan | 347 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 1017A | 00:00:00 | |||
92 | DOMAŃSKI Maciej | 348 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
93 | PTAK Marcin | 349 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
94 | MIERZWIŃSKI Konrad | 366 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
95 | PADUCH Konrad | 367 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
96 | CIEŚLAK Krzysztof | 368 | Open - Mężczyźni | 08:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
97 | MIEŃKOWSKI Marcin | 369 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
98 | TALARKO Mateusz | 370 | Open - Mężczyźni | 08:30 | GYM LUBLIN | 00:00:00 | |||
99 | MYDŁOWSKI Daniel | 389 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
100 | MILCZARCZYK Dariusz | 390 | Open - Mężczyźni | 08:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
101 | GUŚĆ Maciej | 392 | Open - Mężczyźni | 08:30 | GANGUSY | 00:00:00 | |||
102 | MIERZWIŃSKI Paweł | 393 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
103 | MADAJCZYK Przemysław | 394 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
104 | LAŚKIEWICZ Adam | 407 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
105 | PRZETOCKI Bartek | 411 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
106 | DOBOSZ Damian | 412 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
107 | ZIELIŃSKI Łukasz | 428 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
108 | POTRZĄSAJ Łukasz | 429 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
109 | KRAKOWIAK Maciej | 430 | Open - Mężczyźni | 09:00 | MORSY KOZIENICE MORSJANIE | 00:00:00 | |||
110 | RĘBIŚ Maciej | 431 | Open - Mężczyźni | 09:00 | MORSY KOZIENICE MORSJANIE | 00:00:00 | |||
111 | ZIELIŃSKI Tadeusz | 445 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
112 | GAŁĘZIA Tomasz | 447 | Open - Mężczyźni | 09:00 | GIRLPOWER KRAKÓW | 00:00:00 | |||
113 | SENATOR Tomasz | 448 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
114 | STĘPIEŃ Tomasz | 449 | Open - Mężczyźni | 09:00 | DOLINA MENELI | 00:00:00 | |||
115 | OŚMIAŁOWSKI Wiktor | 450 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
116 | CZEKAJ Wojciech | 452 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
117 | KURZEPA Arkadiusz | 471 | Open - Mężczyźni | 09:30 | BARDACHA | 00:00:00 | |||
118 | SZWAGIEREK Artur | 472 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
119 | KORCZ Bartłomiej | 474 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
120 | KAWECKI Kamil | 490 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
121 | JASZCZYSZYN Krzysztof | 493 | Open - Mężczyźni | 09:30 | GANG OPONEK | 00:00:00 | |||
122 | ŻUKOWSKI Krzysztof | 494 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
123 | STĘPIEŃ Piotr | 510 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
124 | BOLEK Tomasz | 512 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
125 | GŁOWACKI Wojciech | 514 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
126 | TULEJ Wojciech | 515 | Open - Mężczyźni | 09:30 | GANG OPONEK | 00:00:00 | |||
127 | KOPROWSKI Stanisław | 527 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
128 | MIECH Szymon | 529 | Open - Mężczyźni | 08:30 | HUSARIA RACE TEAM | 00:00:00 | |||
129 | WASĄG Dawid | 530 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
130 | KOSTUCHA Damian | 532 | Open - Mężczyźni | 08:30 | HUSARIA RACE TEAM | 00:00:00 | |||
131 | GREŃ Wacław | 533 | Open - Mężczyźni | 08:30 | HUSARIA RACE TEAM | 00:00:00 | |||
132 | WÓJTOWICZ Przemysław | 534 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
133 | JASTRZĄBSKI Daniel | 535 | Open - Mężczyźni | 09:00 | MORSJANIE | 00:00:00 | |||
134 | BIELAK Sebastian | 537 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
135 | MAJ Maciej | 538 | Open - Mężczyźni | 09:00 | FC MOTYCZ TEAM | 00:00:00 | |||
136 | KOSTRZON Maciej | 539 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
137 | KRYSIAK Piotr | 540 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
138 | BOŻEK Szymon | 541 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
139 | ROPA Karol | 543 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
140 | MADEJ Patryk | 544 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
141 | FEDEC Michał | 545 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
142 | CHUDY Jakub | 546 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
143 | KALINOWSKI Szymon | 7 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
144 | WOŹNIACKI Adam | 8 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
145 | DANIELAK Dominik | 15 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
146 | MACIEJSKI Dominik | 16 | Open - Mężczyźni | 10:00 | LZS MAKOSZYN | 00:00:00 | |||
147 | CZYŻEWSKI Dominik | 17 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
148 | ZBOROWSKI Kazimierz | 30 | Open - Mężczyźni | 10:00 | GIRLPOWER KRAKÓW | 00:00:00 | |||
149 | BOCZKOWSKI Łukasz | 33 | Open - Mężczyźni | 09:00 | FC MOTYCZ TEAM | 00:00:00 | |||
150 | CHRZANOWSKI Łukasz | 34 | Open - Mężczyźni | 10:00 | LZS MAKOSZYN | 00:00:00 | |||
151 | BĄKOWSKI Łukasz | 35 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
152 | PARADOWSKI Łukasz | 36 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
153 | BAT Mariusz | 45 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
154 | WRÓBEL Michał | 47 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
155 | CHRUŚCIEL Michał | 48 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
156 | SIERAKOWSKI Olek | 49 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
157 | SOROCZYŃSKI Piotr | 50 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
158 | LUBA Rafał | 51 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
159 | LUCKUS Raimundas | 52 | Open - Mężczyźni | 10:00 | FABRYKA SPORTU | 00:00:00 | |||
160 | SOBOLEWSKI Robert | 53 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
161 | WNUK Sławomir | 54 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
162 | BLICHARZ Stanisław | 55 | Open - Mężczyźni | 10:00 | NIE MA LETKO | 00:00:00 | |||
163 | POKORA Tomasz | 57 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
164 | KAMIŃSKI Krzysztof | 68 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
165 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 78 | Open - Mężczyźni | 10:30 | WARRIORS ŁÓDŹ | 00:00:00 | |||
166 | OŚCIŁOWSKI Arkadiusz | 79 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
167 | MADEJ Artur | 80 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
168 | HAWAJSKI Artur | 81 | Open - Mężczyźni | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
169 | ZIENIEWICZ Bartłomiej | 82 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
170 | STACHURSKI Dariusz | 90 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
171 | PIECUCH Dawid | 91 | Open - Mężczyźni | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
172 | ULISZEWSKI Dominik | 92 | Open - Mężczyźni | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
173 | KAMEJSZA Emil | 93 | Open - Mężczyźni | 10:30 | SSW SMART SPEEDY WARRIORS | 00:00:00 | |||
174 | SOCHAŃ Grzegorz | 96 | Open - Mężczyźni | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
175 | RUPNICKI Grzegorz | 97 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
176 | JANKOWSKI Kamil Jankowski | 110 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
177 | STOBIŃSKI Karol | 111 | Open - Mężczyźni | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
178 | WĄS Konrad | 119 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GUMOLEPY | 00:00:00 | |||
179 | KUJAWSKI Kordian | 120 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
180 | JUSZCZAK Krzysztof | 121 | Open - Mężczyźni | 10:30 | TARASOLA | 00:00:00 | |||
181 | ZABOROWSKI Lukasz | 122 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 8BALL CROSS GYM | 00:00:00 | |||
182 | POCHYLSKI Łukasz | 123 | Open - Mężczyźni | 10:30 | BIEGNĄCY PATRIOTA | 00:00:00 | |||
183 | SZCZYGIEŁ Łukasz | 124 | Open - Mężczyźni | 10:30 | SZCZYGŁY | 00:00:00 | |||
184 | DZIEWIŃSKI Łukasz | 125 | Open - Mężczyźni | 10:30 | SZCZYGŁY | 00:00:00 | |||
185 | MAGIERSKI Maciej | 126 | Open - Mężczyźni | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
186 | TRYNIECKI Michał | 137 | Open - Mężczyźni | 10:30 | GEODEZJA_UP | 00:00:00 | |||
187 | PONIEWAŻ Michał | 138 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
188 | KULA Obajtek | 141 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GUMOLEPY | 00:00:00 | |||
189 | KAZIMIERCZAK Paweł | 144 | Open - Mężczyźni | 10:30 | WARRIORS ŁÓDŹ | 00:00:00 | |||
190 | MALMUR Paweł | 145 | Open - Mężczyźni | 10:30 | RUM CHRUM | 00:00:00 | |||
191 | ŻÓŁKOWSKI Rafał | 152 | Open - Mężczyźni | 10:30 | RUN % FUN | 00:00:00 | |||
192 | GAWŁOWICZ Robert | 153 | Open - Mężczyźni | 10:30 | DZIKIE BORSUKI | 00:00:00 | |||
193 | ZABANDŻAŁA Stanisław | 154 | Open - Mężczyźni | 10:30 | SSW SMART SPEEDY WARRIORS | 00:00:00 | |||
194 | PILAS Szymon | 156 | Open - Mężczyźni | 10:30 | OPRAWCY | 00:00:00 | |||
195 | SELIGA Tomasz | 157 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
196 | GĄSIOROWSKI Remigiusz | 165 | Open - Mężczyźni | 10:30 | SAME KONIE | 00:00:00 | |||
197 | PAWŁOWSKI Tomasz | 166 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
198 | RUSEK Krzysztof | 167 | Open - Mężczyźni | 10:30 | WOLA RUN | 00:00:00 | |||
199 | STASIŃSKI Paweł | 147 | Open - Mężczyźni | 10:30 | 00:00:00 | ||||
200 | CHORYŁEK Kacper | 169 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
201 | CHRAMĘGA Krystian | 171 | Open - Mężczyźni | 11:00 | KONKRET TEAM | 00:00:00 | |||
202 | RAK Marcin | 172 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
203 | GABRYŚ Mariusz | 174 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
204 | WILIŃSKI Tomasz | 175 | Open - Mężczyźni | 11:00 | KUTNO DZIKI | 00:00:00 | |||
205 | SAWICKI Adrian | 176 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
206 | MAZUREK Arek | 178 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
207 | RUS Arkadiusz | 179 | Open - Mężczyźni | 11:00 | TREPY | 00:00:00 | |||
208 | SOCHA Bartek | 180 | Open - Mężczyźni | 11:00 | LELUM POLELUM | 00:00:00 | |||
209 | KOZŁOWSKI Kacper | 188 | Open - Mężczyźni | 11:00 | PACZKA | 00:00:00 | |||
210 | ZAGÓRSKI Łukasz | 197 | Open - Mężczyźni | 11:00 | PSE RADOM | 00:00:00 | |||
211 | STASZAK Łukasz | 198 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
212 | KLUSKA Maciej | 199 | Open - Mężczyźni | 11:00 | TREPY | 00:00:00 | |||
213 | SOBOS Maciej | 200 | Open - Mężczyźni | 11:00 | TABATA TEAM | 00:00:00 | |||
214 | BALIŃSKI Konrad | 193 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
215 | ADAMEK Krzysztof | 194 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
216 | CHARYMSKI Michał | 208 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
217 | BIENIEK Lukasz | 195 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
218 | SKONECZNY Łukasz | 196 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
219 | OLSZEWSKI Paweł | 213 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
220 | OSTANEK Paweł | 214 | Open - Mężczyźni | 11:00 | TREPY | 00:00:00 | |||
221 | SZYMCZAK Piotr | 215 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
222 | BEKUS Piotr | 216 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
223 | GARBONIAK Piotr | 217 | Open - Mężczyźni | 11:00 | RADOMSKIE DZIKIE MORSY | 00:00:00 | |||
224 | KALITA Rafał | 218 | Open - Mężczyźni | 11:00 | PSE RADOM | 00:00:00 | |||
225 | DERKACZ Tomasz | 220 | Open - Mężczyźni | 11:00 | EKIPA POD PRĄD | 00:00:00 | |||
226 | DUCHNA Wojciech | 223 | Open - Mężczyźni | 11:00 | STADO! | 00:00:00 | |||
227 | STERMACH Dawid | 225 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
228 | STANCZYK Kacper | 236 | Open - Mężczyźni | 11:30 | TRAFFIC LIGHT | 00:00:00 | |||
229 | BALICKI Krystian | 237 | Open - Mężczyźni | 11:30 | TRAFFIC LIGHT | 00:00:00 | |||
230 | POPIOŁEK Mateusz | 238 | Open - Mężczyźni | 11:30 | OCEANICUS | 00:00:00 | |||
231 | GLITA Mateusz | 239 | Open - Mężczyźni | 11:30 | TRAFFIC LIGHT | 00:00:00 | |||
232 | DOMIN Adam | 241 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
233 | GŁOGOWSKI Jacek | 255 | Open - Mężczyźni | 11:30 | KAMPINOSKA WATAHA | 00:00:00 | |||
234 | POPIEL-POPIELEC Jakub | 257 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
235 | SŁYK Kamil | 258 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
236 | ZARĘBSKI Krzysztof | 262 | Open - Mężczyźni | 11:30 | 00:00:00 | ||||
237 | BURAKOWSKI Marcin | 266 | Open - Mężczyźni | 11:30 | KAMPINOSKA WATAHA | 00:00:00 | |||
238 | MILCZANOWSKI Milosz | 268 | Open - Mężczyźni | 11:30 | MILCZANY | 00:00:00 | |||
239 | WRZESIŃSKI Stanisław | 275 | Open - Mężczyźni | 11:30 | KAMPINOSKA WATAHA | 00:00:00 | |||
240 | URBACZEWSKI Jakub | 285 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
241 | KWIATKOWSKI Jakub | 286 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
242 | MACIĄG Krzysztof | 293 | Open - Mężczyźni | 12:00 | MA-CIĄGI | 00:00:00 | |||
243 | WOJSŁAW Tomasz | 280 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
244 | SKOLIK Andrzej | 282 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
245 | KWIATKOWSKI Maciej | 296 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
246 | WICHER Bartosz | 284 | Open - Mężczyźni | 12:00 | GUMOWE ZWIERZAKI | 00:00:00 | |||
247 | BANASZEK Paweł | 303 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
248 | HALLMANN Piotr | 304 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
249 | PONETA Wojciech | 312 | Open - Mężczyźni | 12:00 | PONETA | 00:00:00 | |||
250 | PAPIERZ Michał | 299 | Open - Mężczyźni | 12:00 | GUMOWE ZWIERZAKI | 00:00:00 | |||
251 | KUBICKI Norbert | 300 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
252 | ŚLIWIŃSKI Patryk | 301 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
253 | PIELAK Paweł | 314 | Open - Mężczyźni | 12:00 | 00:00:00 | ||||
254 | KOTUŁA Paweł | 315 | Open - Mężczyźni | 12:00 | KOTULAKI | 00:00:00 | |||
255 | PONETA Pawel | 302 | Open - Mężczyźni | 12:00 | PONETA | 00:00:00 | |||
256 | PIECEK Marcin | 336 | Open - Mężczyźni | 12:30 | JELENIE W TERENIE | 00:00:00 | |||
257 | PAWLIŃSKI Adrian | 324 | Open - Mężczyźni | 12:30 | KWAŚNE PAPIERÓWKI | 00:00:00 | |||
258 | GRYGIEL Hubert | 331 | Open - Mężczyźni | 12:30 | 00:00:00 | ||||
259 | CHOJA Marcin | 337 | Open - Mężczyźni | 12:30 | YYY | 00:00:00 | |||
260 | GIERSZEWSKI Mateusz | 339 | Open - Mężczyźni | 12:30 | TO JUŻ KONCOWKA | 00:00:00 | |||
261 | ŚWIĄTEK Michal | 340 | Open - Mężczyźni | 12:30 | 00:00:00 | ||||
262 | CZARNOWSKI Paweł | 343 | Open - Mężczyźni | 12:30 | TO JUŻ KONCOWKA | 00:00:00 | |||
263 | KULHAWIEC Dariusz | 350 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
264 | KOMOROWSKI Cezary | 352 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
265 | BIGOS Daniel | 353 | Open - Mężczyźni | 08:30 | GYM LUBLIN | 00:00:00 | |||
266 | MOKRZANOWSKI Daniel | 354 | Open - Mężczyźni | 08:30 | GYM LUBLIN | 00:00:00 | |||
267 | KUCHTA Eryk | 356 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
268 | KĘDZIERSKI Kamil | 361 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
269 | STRUNIEWICZ Kamil | 362 | Open - Mężczyźni | 08:30 | JANINKADZIEWCZYNKA | 00:00:00 | |||
270 | KACPRZAK Paweł | 374 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
271 | REJTCZAK Paweł | 376 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
272 | BULAK Piotr | 377 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
273 | MANTYCKI Rafał | 378 | Open - Mężczyźni | 08:30 | GYM LUBLIN | 00:00:00 | |||
274 | WOLSZCZAK Ryszard | 381 | Open - Mężczyźni | 08:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
275 | SAWICKI Sebastian | 383 | Open - Mężczyźni | 08:30 | GYM LUBLIN | 00:00:00 | |||
276 | RYCHLICKI Waldemar | 385 | Open - Mężczyźni | 08:30 | 00:00:00 | ||||
277 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 397 | Open - Mężczyźni | 08:30 | KFAS SIEDLCE | 00:00:00 | |||
278 | KONIOR Marek | 399 | Open - Mężczyźni | 08:30 | HUSARIA RACE TEAM | 00:00:00 | |||
279 | RUSZCZYK Daniel | 413 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
280 | STANISZEWSKI Daniel | 414 | Open - Mężczyźni | 09:00 | DOLINA MENELI | 00:00:00 | |||
281 | STĘPNIEWSKI Dariusz | 415 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
282 | PASTUSZKA Jakub | 420 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
283 | MADEJSKI Emil | 405 | Open - Mężczyźni | 09:00 | MORSY KOZIENICE MORSJANIE | 00:00:00 | |||
284 | OCHNIO Andrzej | 406 | Open - Mężczyźni | 09:00 | #MUSISZTEAM | 00:00:00 | |||
285 | GRUDZIEŃ Karol | 424 | Open - Mężczyźni | 09:00 | STRAŻ | 00:00:00 | |||
286 | GLINKA Karol | 425 | Open - Mężczyźni | 09:00 | PUŁTUSK | 00:00:00 | |||
287 | ŁĄCZNY Marcin | 435 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
288 | ZARĘBA Mariusz | 436 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
289 | GONCIARZ Piotr | 441 | Open - Mężczyźni | 09:00 | BORYGO TEAM | 00:00:00 | |||
290 | SMOLARCZYK Rafał | 442 | Open - Mężczyźni | 09:00 | MORSY KOZIENICE MORSJANIE | 00:00:00 | |||
291 | MAJCZYNA Marcin | 454 | Open - Mężczyźni | 09:00 | #MUSISZTEAM | 00:00:00 | |||
292 | MAJCZYNA Marek | 455 | Open - Mężczyźni | 09:00 | #MUSISZTEAM | 00:00:00 | |||
293 | GAJEWSKI Mariusz | 456 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
294 | JARECKI Adam | 458 | Open - Mężczyźni | 09:00 | 00:00:00 | ||||
295 | BARTCZAK Arkadiusz | 462 | Open - Mężczyźni | 09:30 | KROGULCE | 00:00:00 | |||
296 | ŁUKASIEWICZ Marcin | 463 | Open - Mężczyźni | 09:30 | ANAL TERROR | 00:00:00 | |||
297 | PRYK Adam | 464 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
298 | MICHALSKI Grzegorz | 459 | Open - Mężczyźni | 09:00 | BORYGO TEAM | 00:00:00 | |||
299 | WOJDAT Emilian | 481 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
300 | KARATOPRAKLIEW Jakub | 484 | Open - Mężczyźni | 09:30 | GANG OPONEK | 00:00:00 | |||
301 | KOZDRA Aleks | 466 | Open - Mężczyźni | 09:30 | D*K TEAM | 00:00:00 | |||
302 | ELZANOWSKI Aleksander | 467 | Open - Mężczyźni | 09:30 | KROGULCE | 00:00:00 | |||
303 | MARTYNIAK Andrzej | 468 | Open - Mężczyźni | 10:00 | 00:00:00 | ||||
304 | KOZDRA Andrzej | 469 | Open - Mężczyźni | 09:30 | D*K TEAM | 00:00:00 | |||
305 | KARPIŃSKI Kamil | 489 | Open - Mężczyźni | 09:30 | D*K TEAM | 00:00:00 | |||
306 | GROCHOCKI Marcin | 496 | Open - Mężczyźni | 09:30 | KROGULCE | 00:00:00 | |||
307 | WIŚNIEWSKI Marcin | 497 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
308 | OLEKSIAK Marek | 498 | Open - Mężczyźni | 09:30 | ANAL TERROR | 00:00:00 | |||
309 | OŻÓG Mateusz | 500 | Open - Mężczyźni | 10:00 | JAK ŻÓŁWIE W GALOPIE | 00:00:00 | |||
310 | GAŁKA Mateusz | 501 | Open - Mężczyźni | 09:30 | JAWORSKIE DZIKI | 00:00:00 | |||
311 | MUSIAŁ Paweł | 509 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
312 | MĘKWIŃSKI Adam | 516 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
313 | PETERCHUK Anatolii | 517 | Open - Mężczyźni | 09:30 | KAMEX TEAM | 00:00:00 | |||
314 | SOSNOWSKI Michał Sosnowski | 506 | Open - Mężczyźni | 09:30 | GANG OPONEK | 00:00:00 | |||
315 | KRAJEWSKI Jan | 519 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
316 | MOSKWA Pawel | 508 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
317 | DYSZER Jarosław | 520 | Open - Mężczyźni | 09:30 | KAMEX TEAM | 00:00:00 | |||
318 | KOSMALA Karol | 521 | Open - Mężczyźni | 09:30 | KAMEX TEAM | 00:00:00 | |||
319 | KRAJEWSKI Łukasz | 522 | Open - Mężczyźni | 09:30 | KAMEX TEAM | 00:00:00 | |||
320 | KUBICKI Michał | 136 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GUMOLEPY | 00:00:00 | |||
321 | WÓJCIK Władysław | 59 | Open - Mężczyźni | 10:00 | DZIKIE BABY | 00:00:00 | |||
322 | PAWLIKOWSKI Bartłomiej | 525 | Open - Mężczyźni | 09:30 | 00:00:00 | ||||
Niesklasyfikowani | |||||||||
WIŚNIEWSKI Kamil | 319 | Open - Mężczyźni | 12:30 | TO JUŻ KONCOWKA | DNF |
Znaleziono 323 wynik(ów)