I PÓŁULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Maraton Bieszczadzki 2016
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 26 km
Zgłoszonych : 237
Wystartowało : 197
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 197
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | 11.9km | 24.86km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaCzas startuP3_Solinka_herlaty
3km
P2_Roztoki
11.9km
P1_Krzyzowka_z_czerwonym
24.86km
      
1CHWASTEK Tomasz 1001KW KrakówKRAKÓWM Open00:00:0000:14:2601:09:5702:35:36
2WIĘCŁAWSKI Michał 1012KRAKÓWM Open00:00:0000:14:2401:14:5202:54:54
3WRÓBEL Radosław 1019Bąble i OdciskiWARSZAWAM Open00:00:0000:18:5701:34:4703:53:56
4GOŚCIŃSKI Sławomir 1016Izerska Grupa BiegowaDOBRZEŃ MAŁYM Open00:00:0000:17:1601:26:2103:05:08
5STARZYK Michał 1018Bąble i OdciskiWARSZAWAM Open00:00:0000:15:5401:23:3703:15:04
6CHOJNOWSKA Monika 1022Biegam bo lubię Ząbki TeamZĄBKIK Open00:00:0000:22:4702:04:2404:47:14
7BALCZEWSKA Justyna 1021ŁÓDŹK OpenDzik Komando00:00:0000:16:3101:22:0003:01:45
8CEGIEŁKO Paweł 1030LUBLINM Open00:00:0000:16:4201:26:3503:48:18
9GAJOS Anna 1025Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK OpenLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:0000:17:5401:45:1403:55:24
10CZELNY Tomasz 1024Smashing PąpkinsGLIWICEM Open00:00:0000:16:4001:23:4603:09:50
11KUJAWSKI Bartek 1027Grupetto GorliceGORLICEM Open00:00:0000:13:4401:06:0902:28:09
12PAUL Violetta 1017Night Runners GliwiceGLIWICEK Open00:00:0000:19:3701:51:2004:48:50
13LASKOWSKA Maja 1020Runnersclub.pl RC_WAWŻYRARDÓWK Open00:00:0000:22:4501:56:3804:21:13
14ZYCH Anna 1014Sklep Biegacza Lublin TeamLUBLINK OpenLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:0000:19:3501:54:5804:14:30
15KONOPKA Anna 1015Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKK OpenUltra Trójmiasto00:00:0000:21:0101:46:4103:54:22
16MACIEJEWSKA Małgorzata 1026WARSZAWAK Open00:00:0000:20:4601:48:3104:12:52
17ZAJĄC Piotr 1023OPATÓWM Open00:00:0000:18:5201:32:0703:36:29
18POPIOŁEK Jacek 1045ŻELECHÓWM Open00:00:0000:20:3001:41:3403:49:02
19SŁOWIŃSKA Karolina 1038PRUSZKÓWK Open00:00:0000:22:5502:12:5405:20:37
20LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja 1050RabbitsKRAKÓWK Open00:00:0000:20:0501:45:0203:51:22
21KAMIŃSKI Paweł 1033DRWĘCAWYBUDOWANIE MICHAŁOWOM Open00:00:0000:16:4301:28:5103:17:19
22LACHTERA Karolina 1046KB SobótkaSOBÓTKAK Open00:00:0000:20:5501:55:0204:14:43
23JANAS Paweł 1037OWCZARNIAM Open00:00:0000:22:5402:02:4404:13:20
24KRÓLIKOWSKI Igor 1047RabbitsKRAKÓWM Open00:00:0000:16:1401:19:5303:01:32
25KASZYCKA Renata 1034USTRZYKI DOLNEK Open00:00:0000:17:2201:28:3503:18:49
26DZIUŁA Marcin 1039PRUSZKÓWM Open00:00:0000:22:5802:02:4304:28:13
27KRYSTEK Ewa 1052tona sprzętu zero talentuSZCZERCÓWK Open00:00:0000:21:2801:52:1304:11:43
28PASTERNAK Agata 1035RKM SopelekRZESZÓWK Open00:00:0000:21:4101:56:3104:17:54
29WOJCIECHOWSKI Radosław 10486.kilometrBYDGOSZCZM Open6. Kilometr00:00:0000:21:2001:52:4804:21:08
30MOSOŃ Sławek 1041WARSZAWAM Open00:00:0000:21:0701:42:1903:47:25
31PLUTA Sebastian 1051PGR PaszczynaBRZEŹNICAM Open00:00:0000:18:2301:33:0903:32:58
32NAMYŚLAK Radosław 1057KOŁO BiegaKOŁOM Open00:00:0000:19:5902:00:5904:24:32
33BORUSZEWSKA Magdalena 1056KOŁO BIEGAKOŁOK Open00:00:0000:19:5902:00:5904:24:35
34MAZIAKOWSKI Krzysztof 1054MAZIAKOWSKI Running TeamOPOLEM Open00:00:0000:19:2701:54:0504:09:22
35SPOZ Magdalena 1068TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃK OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:23:4602:09:2804:49:59
36SMOLARSKI Arkadiusz 1070OPATÓWM Open00:00:0000:18:5301:32:0903:26:32
37DZIEDZINA Tomasz 1104Night RunnersKRAKÓWM Open00:00:0000:17:5501:27:3603:13:54
38KRAJEWSKI Wojciech 1064TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃM OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:23:4702:13:4505:04:21
39KACZMAREK Magdalena 1066TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃK OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:21:0202:01:1404:51:28
40KLOREK Anna 1069TKD Szakal Jeżyce RunnersLUBOŃK OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:23:4802:13:4305:04:18
41LOREK Marek 1072KB Maratończyk DębicaDĘBICAM Open00:00:0000:17:3401:36:4903:37:22
42ANIKIEJ Marcin 1055TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃM OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:18:3501:30:2203:18:38
43WALOSZEK Marcin 1059PGRPASZCZYNAM Open00:00:0000:18:2301:29:5403:26:09
44PIÓRKOWSKI Jarosław 1058Koło biegaKOŁOM Open00:00:0000:18:4001:28:4303:17:34
45KRAJEWSKA Marta 1063TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃK OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:23:5002:13:5605:04:21
46DUTKIEWICZ Marcin 1060biegnij DudekWARSZAWAM Open00:00:0000:18:2101:26:3603:12:49
47LOREK Anna 1073KB Maratończyk DębicaDĘBICAK Open00:00:0000:17:3301:39:3403:35:32
48KOLASA Ewelina 1071Koło BiegaKOŁOK Open00:00:0000:19:5902:01:2904:24:23
49GALUS Jacek 1062TARNÓWM Open00:00:0000:20:0101:42:1803:51:01
50KOSTYRA Magdalena 1067TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃK OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:21:0301:53:0303:57:46
51GMAJ Karolina 1082GRÓJECK OpenMacintosh Grójec00:00:0000:17:5601:29:3803:25:13
52DZIERŻYŃSKI Piotr 1094KONSTANCIN-JEZIORNAM Open00:00:0000:21:0401:45:1203:47:06
53PREISS Radek 1089Reaktywuj się w maratonieGDAŃSKM Open00:00:0000:20:2801:51:2204:01:44
54BACA Łukasz 1087BYTOMM Open00:00:0000:16:0201:29:4203:22:12
55TOMASZEWSKA Magda 1091MiPLUBLINK Open00:00:0000:21:3302:04:3504:36:20
56ŻURAWIK Marcin 1084Saint Gobain SQUADKOŁOM Open00:00:0000:17:0701:28:5203:12:58
57JAWORSKI Tomasz 1088WARSZAWAM Open00:00:0000:13:4401:08:2502:32:10
58MADYŃSKI Rafał 10774PROGRESSŻYRZYNM Open00:00:0000:18:3901:37:2303:42:24
59DOROSZ Barbara 1080PRZEMYŚLK OpenPrzemyśl00:00:0000:16:5301:32:2203:51:03
60PŁOŃSKI Paweł 1076F.C. JuventusWARSZAWAM Open00:00:0000:21:1101:53:4504:09:46
61WIELICZKO Krzysztof 1079WARSZAWAM Open00:00:0000:20:1601:44:0403:35:29
62TOMASZEWSKI Piotr 1090MiPLUBLINM Open00:00:0000:21:3202:04:3604:36:21
63PIECH Kacper 1078runonline.pl/TRIADAKRAKÓWM Open00:00:0000:11:4000:58:1802:07:23
64KOŁODZIEJ Jacek 1093Night Runners GliwiceGLIWICEM OpenHałda Team00:00:0000:19:0801:42:5104:03:59
65WILK Agnieszka 1096WARSZAWAK Open00:00:0000:20:0801:57:4604:29:30
66BUZALSKI Robert 1095ORANGE POLSKABYDGOSZCZM Open00:00:0000:15:4701:24:1103:20:18
67SKALSKI Jarosław 1085DZIEWKIM OpenŻuki w błocie00:00:0000:17:0901:27:3603:16:48
68KAPRAL Adam 1081LUTOWISKAM Open00:00:0000:18:0301:29:0403:29:58
69OSTAPIŃSKA Magda 1083PIASECZNOK OpenOSTre SROki00:00:0000:20:0001:43:0103:44:17
70GRUSZCZYŃSKA Sandra 1115Wild for the RunWARSZAWAK OpenWild for the Run00:00:0000:18:2301:41:3503:50:19
71SUDZIŃSKI Jacek 1101PRZEMYŚLM Open00:00:0000:16:1201:26:4503:14:44
72MIEDZINSKI Piotr 1105MSD Running ClubŁOMIANKI DOLNEM Open00:00:0000:20:3001:54:5004:17:53
73SACIUK Elżbieta 1110WARSZAWAK Open00:00:0000:19:0901:49:5904:07:27
74LULA Radosław 1108WARSZAWAM Open00:00:0000:16:5101:43:4303:45:45
75RORAT Artur 1116Sklep Biegacza Lublin Team / Chełm BiegaCHEŁMM OpenLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:0000:17:3001:47:2103:58:57
76SMARZYŃSKA Karolina 1114Reaktywuj się w MaratonieGDANSKK Open00:00:0000:20:2901:51:2204:01:53
77WLOSZCZAK Anna 1106WARSZAWAK Open00:00:0000:18:3901:49:5903:45:03
78KUCHARSKA Anna 1113Reaktywuj się w MaratonieGDAŃSKK Open00:00:0000:20:2901:51:2204:00:54
79BIELAK Tomasz 1118KOZŁÓWKAM Open00:00:0000:20:3001:27:4203:07:36
80KOCÓJ Dominika 1099Night Runner's GliwiceZABRZEK Open00:00:0000:20:0501:42:5103:41:22
81SZCZERBA Katarzyna 1097WARSZAWAK Open00:00:0000:20:3001:54:4804:17:40
82KOLMAN Małgorzata 1125GDAŃSKK OpenUltra Trójmiasto00:00:0000:20:5101:54:2704:27:30
83ZARABSKI Rafał 1136wkurw_teamNOWY SĄCZM Open00:00:0000:17:1601:19:3502:52:10
84ZAWADA Michał 1126KB ERGOWARSZAWAM Open00:00:0000:13:4301:08:2002:32:19
85KULIŃSKI Wojciech 1120FC Mi Się Nie ChceWYSOKAM Open00:00:0000:21:4001:45:0804:01:37
86FIDALI Beata 1138Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK Open00:00:0000:22:1301:49:2204:10:54
87ROWIŃSKI Michał 1127Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM Open00:00:0000:14:0301:16:0702:48:52
88MAZIAKOWSKI Adam 1124OPOLEM Open00:00:0000:19:2601:54:0504:09:11
89KAPAŁKA Adrian 1137MIKOŁÓWM Open00:00:0000:19:1701:36:2603:28:19
90DWORNIKOW Dmitrij 1122WARSZAWAM Open00:00:0000:17:0001:26:3803:16:59
91JANUSZCZAK Tomasz 1135GOPR BIESZCZADYSANOKM Open00:00:0000:14:3001:10:1802:34:59
92KURZYDŁO Krzysztof 1139NOZDRZECM Open00:00:0000:16:5401:25:3603:19:24
93PETKIEWICZ Tomasz 1121STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM Open00:00:0000:16:3401:16:1902:46:38
94GARCZYŃSKI Darek 1129KATOWICEM Open00:00:0000:18:5701:36:3603:35:13
95KORDOWSKI Paweł 1123WARSZAWAM Open00:00:0000:17:0101:27:3303:17:00
96GAJOS Danielek 1128Night Runners +KRAKÓWM Open00:00:0000:21:5701:53:5504:01:28
97TROJANOWSKI Krzysztof 1131Ichiban ĆmiłówĆMIŁÓWM Open00:00:0000:17:4801:33:3403:31:49
98JARNÓT Agnieszka 1142NKB Chyży Nowy TomyślSTARY TOMYŚLK Open00:00:0000:19:0401:36:4803:37:12
99CHRUŚCIŃSKA Justyna 1145POZNAŃK Open00:00:0000:20:5302:08:4104:37:56
100BRUZGO Magdalena 1152Fizjobiegacze szczecinSZCZECINK Open00:00:0000:18:5101:29:1903:09:12
101KOŁACZ Piotr 1157CZOSNÓWM Open00:00:0000:19:3501:40:5403:42:17
102ŚWIDZIŃSKI Tomasz 1146Vege RunnersKRAKÓWM Open00:00:0000:17:4501:28:3903:11:50
103GRUSZKO Alicja 1141KRAKÓWK Open00:00:0000:18:3501:33:0303:37:10
104AMBICKI Miłosz 1148wkurw_teamRZESZÓWM Open00:00:0000:23:4201:51:2903:49:56
105KOSIŁO Marcin 1149RunbustersBYDGOSZCZM Open00:00:0000:20:5402:08:4104:36:58
106GŁUSZYK Joanna 1151JMG - dietetyk/Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINK Open00:00:0000:18:5001:33:1803:28:32
107KOSNO Weronika 1144Night RunnersPOZNAŃK Open00:00:0000:20:5302:08:4204:36:39
108RORAT Lena 1143Chełm BiegaCHEŁMK Open00:00:0000:18:5201:44:0103:42:48
109KOZIOŁ Łukasz 1154Zabiegani MielecMIELECM Open00:00:0000:17:1001:31:5603:19:44
110STRZELECKI Andrzej 1150STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM Open00:00:0000:19:1401:36:3603:39:16
111KOSIŃSKI Zbigniew 1156POZNAŃM Open00:00:0000:18:3701:37:3203:40:42
112GAJEWSKA Justyna 1140KRAKÓWK Open00:00:0000:17:4601:29:1803:26:31
113PARYS Michał 1155WOŁOMINM Open00:00:0000:17:0801:34:1303:51:32
114KURZYDŁO Michał 1147NOZDRZECM Open00:00:0000:16:4903:05:49
115BEDNAREK Grazyna 1153RUN PASJABYDGOSZCZK Open00:00:0000:21:1701:57:2204:23:27
116PLISZCZYŃSKA Justyna 1160LUBLINK Open00:00:0000:18:2401:42:0303:47:47
117LEGUTKO Piotr 1166BOCHNIAM Open00:00:0000:17:1301:29:0203:23:36
118GAŁKA Marcin 1167JASIEŃM Open00:00:0000:22:0101:43:2103:37:09
119WAŁCZYK Krzysztof 1169ŁOWCEM Open00:00:0000:14:2101:10:4902:32:09
120MATYJEWICZ Luiza 1161RÓŻYNIECK Open00:00:0000:19:4801:36:2403:33:25
121KOCZWARA Tomek 1164RADOMYŚL WIELKIM Open00:00:0000:12:0300:59:2602:12:52
122BOŁTUĆ Piotr 1170BIAŁYSTOKM Open00:00:0000:16:4501:26:5303:25:12
123CHOJNA Zygmunt 1172SOCIOS GÓRNIKPIEKARY ŚLĄSKIEM Open00:00:0000:15:0501:21:0403:14:01
124COFALSKI Jakub 1158KALISZM Open00:00:0000:22:0301:56:5004:17:42
125GETKA Małgorzata 1163JASIENICAK Open00:00:0000:22:4402:04:2404:37:15
126MARUSIAK Piotr 1173JAROSŁAWM Open00:00:0000:20:3601:33:2703:14:46
127KRUŻEL Rafał 1168Ryś KarpatyRADOMYŚL WIELKIM Open00:00:0000:14:0901:11:5602:35:41
128WOŹNIAK Anna 1162Run PasjaBYDGOSZCZK Open00:00:0000:20:0901:36:2303:30:56
129SZEWCZYK Michał 1175ZDUŃSKA WOLAM Open00:00:0000:16:1101:28:4703:18:10
130DOMISZEWSKI Wojciech 1174USTRZYKI DOLNEM Open00:00:0000:18:0301:28:4003:15:21
131RYBAK Wojciech 1171GOPR BIESZCZADYŁAŃCUTM Open00:00:0000:18:0501:25:0303:09:48
132ZATOŃ Bożena 1165Run PasjaBYDGOSZCZK Open00:00:0000:20:4501:55:1104:14:50
133JASTRZĘBSKI Piotr 1177SOCIOS GÓRNIKZABRZEM Open00:00:0000:15:0601:19:2103:03:44
134FLĄDRO Daniel 1176WOKOWICEM Open00:00:0000:14:0501:09:1402:38:31
135MATWIEJCZUK Grzesiek 1189ALUBYCZA KRÓLEWSKAM Open00:00:0000:17:4601:33:5703:26:41
136WĘGIEL Marcin 1196malinowynos.plJASŁOM OpenBeskidnicy00:00:0000:13:4501:07:4602:24:07
137JAGIEŁŁO Mariusz 1181GRABINAM Open00:00:0000:17:5001:35:0104:10:41
138BŁASZKIEWICZ Bogusz 1198www.labb.com.plPOZNAŃM Open00:00:0000:15:3901:21:3802:58:25
139GRZELIŃSKA Dorota 1185Dzik KomandoŁÓDŹK OpenDzik Komando00:00:0000:17:5601:50:0204:16:43
140JENDRYCH Remigiusz 1194WARSZAWAM Open00:00:0000:15:1101:13:4702:41:31
141JAROMIRSKA Elzbieta 1195RZESZOWK Open00:00:0000:17:0201:31:5203:28:15
142SZUSZKIEWICZ Marzena 1192WARSZAWAK Open00:00:0000:18:2001:35:0703:35:16
143CHOJNACKI Wiktor 1179LUTOWISKAM Open00:00:0000:18:3801:27:0903:05:46
144GABRYŚ Seba 1188Night Runners GliwiceGLIWICEM Open00:00:0000:19:4301:43:1103:43:36
145HOŁODY Grzegorz 1184PKO BPWARSZAWAM Open00:00:0000:18:5501:31:1703:22:54
146SKIBA Daniel 1182DŁUGOSIODŁOM Open00:00:0000:16:3001:42:4203:52:33
147JASTRZĄB Piotr 1180Dekan LeskoLESKOM Open00:00:0001:11:1602:40:00
148SPOZ Andrzej 1187TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃM OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:23:5301:54:3804:24:18
149BEHRENDT Bartek 1183Night Runners GliwiceGLIWICEM Open00:00:0000:20:3601:41:4803:41:25
150MICHALSKA Grażyna 1190Vadain Running ClubTORUŃK Open00:00:0000:19:4102:03:2404:40:28
151KWARCIŃSKI Mariusz 1191KOŁO BIEGAKOŁOM Open00:00:0000:19:5902:01:2804:24:39
152RĄPAŁA Wojciech 1197STALOWA WOLAM Open00:00:0000:18:4601:53:1404:29:35
153JURAŚ-KMIEĆ Marzena 1193LUBLINK OpenLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:0000:18:4501:44:1803:56:53
154LICZNERSKI Rafał 1186Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM Open00:00:0000:15:4001:24:1003:11:06
155KOT Tomasz 1214WARSZAWAM Open00:00:0000:17:0601:28:0503:15:38
156SZALAK Paweł 1224Banda GrudniaLUBLINM Open00:00:0000:15:1101:14:2802:47:08
157SZYMANIK Adam 1205TARNOGRÓDM Open00:00:0000:17:4301:27:2203:05:47
158CAGARA Paweł 1217STALOWA WOLAM Open00:00:0000:15:1001:21:5803:00:35
159POKRYWKA Stefan 1223Na Bucie CisnaCISNAM Open00:00:0000:19:0101:42:4803:42:06
160LUKASZEWSKA Anna 1207K Open00:00:0000:19:1001:47:5803:59:11
161ŁUKASIAK Ksenia 1210ŻYRARDÓWK Open00:00:0000:21:2401:57:2804:24:38
162BARON Kasia 1212Vadain Running ClubGRUDZIĄDZK Open00:00:0000:19:4001:51:2504:08:21
163PRĘDKI Mirosław 1200PRZYSIEKIM OpenBeskidnicy00:00:0000:13:4401:10:2002:30:49
164CHMIELEWSKI Michał 1216GDAŃSKM Open00:00:0000:16:4201:27:2203:03:49
165ZAWADZKI Marcin 1202Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM Open00:00:0000:17:4301:41:2603:43:50
166NIEDZIELA Edyta 1203ŚWIDNICAK Open00:00:0000:18:5101:35:5803:31:00
167BUCZKOWSKA Sylwia 1211RADYMNOK Open00:00:0000:20:3401:48:5904:05:15
168NOWOTARSKA Anita 1208USTRZYKI DOLNEK Open00:00:0000:19:1601:43:0003:58:21
169PTASZYŃSKA Anna 1215TGV Running TeamKOŚCIANK Open00:00:0000:21:0602:00:4704:17:02
170KIFNER Kasia 1213Lotos Running TeamGDAŃSKK Open00:00:0000:19:4001:51:3104:14:13
171WINIARSKI Przemysław 1225PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM Open00:00:0000:19:1001:29:0903:04:56
172RESZTYŁO Grzegorz 1226ŁAŃCUTM Open00:00:0000:19:0301:32:5203:18:40
173STENGA Maciej 1218Byczek TeamKROSNOM Open00:00:0000:17:5201:31:4103:35:28
174ŻULEWSKI Radosław 1204ŁÓDŹM Open00:00:0000:16:1901:29:3403:21:58
175SUKIENNIK Maciej 1220Power TrainingLIMANOWAM Open00:00:0000:14:0701:15:0002:58:14
176MAJER Andrzej 1222M Open00:00:0001:31:3103:40:53
177BAZAN Elżbieta 1206K Open00:00:0000:20:5001:32:5703:14:25
178WOŹNY Rafał 1221ŚWIĘTOCHŁOWICEM OpenZryciole ze Śląska00:00:0000:17:3901:42:1103:56:40
179DOPART Tomasz 1209USTRZYKI DOLNEM Open00:00:0000:17:4701:19:2902:49:23
180DZIUBAK Lena 1231K Open00:00:0000:16:2301:26:4903:18:50
181ZAWADZKI Krystian 1238WIDNA GÓRAM Open00:00:0000:22:5901:46:4803:47:22
182ZAWADZKI Piotr 129RADOMM Open00:00:0000:18:4401:45:1703:59:50
183WĄSOWSKA Jagoda 1234PIASECZNOK Open00:00:0000:20:3801:45:0003:44:53
184PITAS Andrzej 1229ZapierdaleczeROGOŹNIKM Open00:00:0000:17:0301:26:4003:24:41
185WĄSOWICZ Katarzyna 1327KRAKÓWK Open00:00:0000:18:1301:42:1303:47:18
186BOGUCKA Joanna 1235K Open00:00:0000:20:3401:45:0003:45:10
187SOJKA Agnieszka 1232PRZEMYŚLK OpenPrzemyśl00:00:0000:16:5201:28:4803:19:22
188DRWIĘGA Beata 1239SANOKK OpenPozytywnie Zabiegani Sanok00:00:0000:18:4201:37:2503:36:05
189DORDZIK Małgorzata 1238ELBLĄGK Open00:00:0000:23:5002:05:1504:42:49
190BARTOSZEK Maciej 1227POZNAŃM Open00:00:0000:23:0101:54:0104:14:53
191ZAWADZKI Kordian 1230BarbituranRADYMNAM Open00:00:0000:20:5501:39:2903:40:42
192SUŁEK Cezary p1JAWORZNOM Open00:00:0000:21:4401:54:2204:17:42
193BARTELA Edyta 1555ŁÓDŹK OpenDzik Komando00:00:0000:16:2901:24:3902:58:23
194ORZECH Artur 1236KrokodyleKOLBUSZOWAM Open00:00:0000:18:5601:28:3003:15:24
195CZEPIEC Agata 1074Night RunnersKRAKOWK Open00:00:0000:21:5801:53:5604:01:30
196SKALSKI Radosław 1178M Open00:00:0000:14:5501:14:0502:47:01
197URYGA Kinga 1109KRAKÓWK Open00:00:0000:18:3601:33:0203:37:08
Znaleziono 197 wynik(ów)