I PÓŁULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Maraton Bieszczadzki 2016
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 26 km
Zgłoszonych : 237
Wystartowało : 197
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 197
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 3km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | 11.9km | 24.86km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaCzas startuP3_Solinka_herlaty
3km
    
1PIECH Kacper 1078runonline.pl/TRIADAKRAKÓWM Open00:00:0000:11:40
2KOCZWARA Tomek 1164RADOMYŚL WIELKIM Open00:00:0000:12:03
3ZAWADA Michał 1126KB ERGOWARSZAWAM Open00:00:0000:13:43
4KUJAWSKI Bartek 1027Grupetto GorliceGORLICEM Open00:00:0000:13:44
5JAWORSKI Tomasz 1088WARSZAWAM Open00:00:0000:13:44
6PRĘDKI Mirosław 1200PRZYSIEKIM OpenBeskidnicy00:00:0000:13:44
7WĘGIEL Marcin 1196malinowynos.plJASŁOM OpenBeskidnicy00:00:0000:13:45
8ROWIŃSKI Michał 1127Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM Open00:00:0000:14:03
9FLĄDRO Daniel 1176WOKOWICEM Open00:00:0000:14:05
10SUKIENNIK Maciej 1220Power TrainingLIMANOWAM Open00:00:0000:14:07
11KRUŻEL Rafał 1168Ryś KarpatyRADOMYŚL WIELKIM Open00:00:0000:14:09
12WAŁCZYK Krzysztof 1169ŁOWCEM Open00:00:0000:14:21
13WIĘCŁAWSKI Michał 1012KRAKÓWM Open00:00:0000:14:24
14CHWASTEK Tomasz 1001KW KrakówKRAKÓWM Open00:00:0000:14:26
15JANUSZCZAK Tomasz 1135GOPR BIESZCZADYSANOKM Open00:00:0000:14:30
16SKALSKI Radosław 1178M Open00:00:0000:14:55
17CHOJNA Zygmunt 1172SOCIOS GÓRNIKPIEKARY ŚLĄSKIEM Open00:00:0000:15:05
18JASTRZĘBSKI Piotr 1177SOCIOS GÓRNIKZABRZEM Open00:00:0000:15:06
19CAGARA Paweł 1217STALOWA WOLAM Open00:00:0000:15:10
20JENDRYCH Remigiusz 1194WARSZAWAM Open00:00:0000:15:11
21SZALAK Paweł 1224Banda GrudniaLUBLINM Open00:00:0000:15:11
22BŁASZKIEWICZ Bogusz 1198www.labb.com.plPOZNAŃM Open00:00:0000:15:39
23LICZNERSKI Rafał 1186Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM Open00:00:0000:15:40
24BUZALSKI Robert 1095ORANGE POLSKABYDGOSZCZM Open00:00:0000:15:47
25STARZYK Michał 1018Bąble i OdciskiWARSZAWAM Open00:00:0000:15:54
26BACA Łukasz 1087BYTOMM Open00:00:0000:16:02
27SZEWCZYK Michał 1175ZDUŃSKA WOLAM Open00:00:0000:16:11
28SUDZIŃSKI Jacek 1101PRZEMYŚLM Open00:00:0000:16:12
29KRÓLIKOWSKI Igor 1047RabbitsKRAKÓWM Open00:00:0000:16:14
30ŻULEWSKI Radosław 1204ŁÓDŹM Open00:00:0000:16:19
31DZIUBAK Lena 1231K Open00:00:0000:16:23
32BARTELA Edyta 1555ŁÓDŹK OpenDzik Komando00:00:0000:16:29
33SKIBA Daniel 1182DŁUGOSIODŁOM Open00:00:0000:16:30
34BALCZEWSKA Justyna 1021ŁÓDŹK OpenDzik Komando00:00:0000:16:31
35PETKIEWICZ Tomasz 1121STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM Open00:00:0000:16:34
36CZELNY Tomasz 1024Smashing PąpkinsGLIWICEM Open00:00:0000:16:40
37CEGIEŁKO Paweł 1030LUBLINM Open00:00:0000:16:42
38CHMIELEWSKI Michał 1216GDAŃSKM Open00:00:0000:16:42
39KAMIŃSKI Paweł 1033DRWĘCAWYBUDOWANIE MICHAŁOWOM Open00:00:0000:16:43
40BOŁTUĆ Piotr 1170BIAŁYSTOKM Open00:00:0000:16:45
41KURZYDŁO Michał 1147NOZDRZECM Open00:00:0000:16:49
42LULA Radosław 1108WARSZAWAM Open00:00:0000:16:51
43SOJKA Agnieszka 1232PRZEMYŚLK OpenPrzemyśl00:00:0000:16:52
44DOROSZ Barbara 1080PRZEMYŚLK OpenPrzemyśl00:00:0000:16:53
45KURZYDŁO Krzysztof 1139NOZDRZECM Open00:00:0000:16:54
46DWORNIKOW Dmitrij 1122WARSZAWAM Open00:00:0000:17:00
47KORDOWSKI Paweł 1123WARSZAWAM Open00:00:0000:17:01
48JAROMIRSKA Elzbieta 1195RZESZOWK Open00:00:0000:17:02
49PITAS Andrzej 1229ZapierdaleczeROGOŹNIKM Open00:00:0000:17:03
50KOT Tomasz 1214WARSZAWAM Open00:00:0000:17:06
51ŻURAWIK Marcin 1084Saint Gobain SQUADKOŁOM Open00:00:0000:17:07
52PARYS Michał 1155WOŁOMINM Open00:00:0000:17:08
53SKALSKI Jarosław 1085DZIEWKIM OpenŻuki w błocie00:00:0000:17:09
54KOZIOŁ Łukasz 1154Zabiegani MielecMIELECM Open00:00:0000:17:10
55LEGUTKO Piotr 1166BOCHNIAM Open00:00:0000:17:13
56GOŚCIŃSKI Sławomir 1016Izerska Grupa BiegowaDOBRZEŃ MAŁYM Open00:00:0000:17:16
57ZARABSKI Rafał 1136wkurw_teamNOWY SĄCZM Open00:00:0000:17:16
58KASZYCKA Renata 1034USTRZYKI DOLNEK Open00:00:0000:17:22
59RORAT Artur 1116Sklep Biegacza Lublin Team / Chełm BiegaCHEŁMM OpenLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:0000:17:30
60LOREK Anna 1073KB Maratończyk DębicaDĘBICAK Open00:00:0000:17:33
61LOREK Marek 1072KB Maratończyk DębicaDĘBICAM Open00:00:0000:17:34
62WOŹNY Rafał 1221ŚWIĘTOCHŁOWICEM OpenZryciole ze Śląska00:00:0000:17:39
63SZYMANIK Adam 1205TARNOGRÓDM Open00:00:0000:17:43
64ZAWADZKI Marcin 1202Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM Open00:00:0000:17:43
65ŚWIDZIŃSKI Tomasz 1146Vege RunnersKRAKÓWM Open00:00:0000:17:45
66GAJEWSKA Justyna 1140KRAKÓWK Open00:00:0000:17:46
67MATWIEJCZUK Grzesiek 1189ALUBYCZA KRÓLEWSKAM Open00:00:0000:17:46
68DOPART Tomasz 1209USTRZYKI DOLNEM Open00:00:0000:17:47
69TROJANOWSKI Krzysztof 1131Ichiban ĆmiłówĆMIŁÓWM Open00:00:0000:17:48
70JAGIEŁŁO Mariusz 1181GRABINAM Open00:00:0000:17:50
71STENGA Maciej 1218Byczek TeamKROSNOM Open00:00:0000:17:52
72GAJOS Anna 1025Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK OpenLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:0000:17:54
73DZIEDZINA Tomasz 1104Night RunnersKRAKÓWM Open00:00:0000:17:55
74GMAJ Karolina 1082GRÓJECK OpenMacintosh Grójec00:00:0000:17:56
75GRZELIŃSKA Dorota 1185Dzik KomandoŁÓDŹK OpenDzik Komando00:00:0000:17:56
76KAPRAL Adam 1081LUTOWISKAM Open00:00:0000:18:03
77DOMISZEWSKI Wojciech 1174USTRZYKI DOLNEM Open00:00:0000:18:03
78RYBAK Wojciech 1171GOPR BIESZCZADYŁAŃCUTM Open00:00:0000:18:05
79WĄSOWICZ Katarzyna 1327KRAKÓWK Open00:00:0000:18:13
80SZUSZKIEWICZ Marzena 1192WARSZAWAK Open00:00:0000:18:20
81DUTKIEWICZ Marcin 1060biegnij DudekWARSZAWAM Open00:00:0000:18:21
82PLUTA Sebastian 1051PGR PaszczynaBRZEŹNICAM Open00:00:0000:18:23
83WALOSZEK Marcin 1059PGRPASZCZYNAM Open00:00:0000:18:23
84GRUSZCZYŃSKA Sandra 1115Wild for the RunWARSZAWAK OpenWild for the Run00:00:0000:18:23
85PLISZCZYŃSKA Justyna 1160LUBLINK Open00:00:0000:18:24
86ANIKIEJ Marcin 1055TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃM OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:18:35
87GRUSZKO Alicja 1141KRAKÓWK Open00:00:0000:18:35
88URYGA Kinga 1109KRAKÓWK Open00:00:0000:18:36
89KOSIŃSKI Zbigniew 1156POZNAŃM Open00:00:0000:18:37
90CHOJNACKI Wiktor 1179LUTOWISKAM Open00:00:0000:18:38
91MADYŃSKI Rafał 10774PROGRESSŻYRZYNM Open00:00:0000:18:39
92WLOSZCZAK Anna 1106WARSZAWAK Open00:00:0000:18:39
93PIÓRKOWSKI Jarosław 1058Koło biegaKOŁOM Open00:00:0000:18:40
94DRWIĘGA Beata 1239SANOKK OpenPozytywnie Zabiegani Sanok00:00:0000:18:42
95ZAWADZKI Piotr 129RADOMM Open00:00:0000:18:44
96JURAŚ-KMIEĆ Marzena 1193LUBLINK OpenLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:0000:18:45
97RĄPAŁA Wojciech 1197STALOWA WOLAM Open00:00:0000:18:46
98GŁUSZYK Joanna 1151JMG - dietetyk/Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINK Open00:00:0000:18:50
99BRUZGO Magdalena 1152Fizjobiegacze szczecinSZCZECINK Open00:00:0000:18:51
100NIEDZIELA Edyta 1203ŚWIDNICAK Open00:00:0000:18:51
101ZAJĄC Piotr 1023OPATÓWM Open00:00:0000:18:52
102RORAT Lena 1143Chełm BiegaCHEŁMK Open00:00:0000:18:52
103SMOLARSKI Arkadiusz 1070OPATÓWM Open00:00:0000:18:53
104HOŁODY Grzegorz 1184PKO BPWARSZAWAM Open00:00:0000:18:55
105ORZECH Artur 1236KrokodyleKOLBUSZOWAM Open00:00:0000:18:56
106WRÓBEL Radosław 1019Bąble i OdciskiWARSZAWAM Open00:00:0000:18:57
107GARCZYŃSKI Darek 1129KATOWICEM Open00:00:0000:18:57
108POKRYWKA Stefan 1223Na Bucie CisnaCISNAM Open00:00:0000:19:01
109RESZTYŁO Grzegorz 1226ŁAŃCUTM Open00:00:0000:19:03
110JARNÓT Agnieszka 1142NKB Chyży Nowy TomyślSTARY TOMYŚLK Open00:00:0000:19:04
111KOŁODZIEJ Jacek 1093Night Runners GliwiceGLIWICEM OpenHałda Team00:00:0000:19:08
112SACIUK Elżbieta 1110WARSZAWAK Open00:00:0000:19:09
113LUKASZEWSKA Anna 1207K Open00:00:0000:19:10
114WINIARSKI Przemysław 1225PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM Open00:00:0000:19:10
115STRZELECKI Andrzej 1150STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM Open00:00:0000:19:14
116NOWOTARSKA Anita 1208USTRZYKI DOLNEK Open00:00:0000:19:16
117KAPAŁKA Adrian 1137MIKOŁÓWM Open00:00:0000:19:17
118MAZIAKOWSKI Adam 1124OPOLEM Open00:00:0000:19:26
119MAZIAKOWSKI Krzysztof 1054MAZIAKOWSKI Running TeamOPOLEM Open00:00:0000:19:27
120ZYCH Anna 1014Sklep Biegacza Lublin TeamLUBLINK OpenLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:0000:19:35
121KOŁACZ Piotr 1157CZOSNÓWM Open00:00:0000:19:35
122PAUL Violetta 1017Night Runners GliwiceGLIWICEK Open00:00:0000:19:37
123BARON Kasia 1212Vadain Running ClubGRUDZIĄDZK Open00:00:0000:19:40
124KIFNER Kasia 1213Lotos Running TeamGDAŃSKK Open00:00:0000:19:40
125MICHALSKA Grażyna 1190Vadain Running ClubTORUŃK Open00:00:0000:19:41
126GABRYŚ Seba 1188Night Runners GliwiceGLIWICEM Open00:00:0000:19:43
127MATYJEWICZ Luiza 1161RÓŻYNIECK Open00:00:0000:19:48
128NAMYŚLAK Radosław 1057KOŁO BiegaKOŁOM Open00:00:0000:19:59
129BORUSZEWSKA Magdalena 1056KOŁO BIEGAKOŁOK Open00:00:0000:19:59
130KOLASA Ewelina 1071Koło BiegaKOŁOK Open00:00:0000:19:59
130KWARCIŃSKI Mariusz 1191KOŁO BIEGAKOŁOM Open00:00:0000:19:59
132OSTAPIŃSKA Magda 1083PIASECZNOK OpenOSTre SROki00:00:0000:20:00
133GALUS Jacek 1062TARNÓWM Open00:00:0000:20:01
134LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja 1050RabbitsKRAKÓWK Open00:00:0000:20:05
135KOCÓJ Dominika 1099Night Runner's GliwiceZABRZEK Open00:00:0000:20:05
136WILK Agnieszka 1096WARSZAWAK Open00:00:0000:20:08
137WOŹNIAK Anna 1162Run PasjaBYDGOSZCZK Open00:00:0000:20:09
138WIELICZKO Krzysztof 1079WARSZAWAM Open00:00:0000:20:16
139PREISS Radek 1089Reaktywuj się w maratonieGDAŃSKM Open00:00:0000:20:28
140SMARZYŃSKA Karolina 1114Reaktywuj się w MaratonieGDANSKK Open00:00:0000:20:29
140KUCHARSKA Anna 1113Reaktywuj się w MaratonieGDAŃSKK Open00:00:0000:20:29
142POPIOŁEK Jacek 1045ŻELECHÓWM Open00:00:0000:20:30
143MIEDZINSKI Piotr 1105MSD Running ClubŁOMIANKI DOLNEM Open00:00:0000:20:30
144BIELAK Tomasz 1118KOZŁÓWKAM Open00:00:0000:20:30
145SZCZERBA Katarzyna 1097WARSZAWAK Open00:00:0000:20:30
146BUCZKOWSKA Sylwia 1211RADYMNOK Open00:00:0000:20:34
147BOGUCKA Joanna 1235K Open00:00:0000:20:34
148MARUSIAK Piotr 1173JAROSŁAWM Open00:00:0000:20:36
149BEHRENDT Bartek 1183Night Runners GliwiceGLIWICEM Open00:00:0000:20:36
150WĄSOWSKA Jagoda 1234PIASECZNOK Open00:00:0000:20:38
151ZATOŃ Bożena 1165Run PasjaBYDGOSZCZK Open00:00:0000:20:45
152MACIEJEWSKA Małgorzata 1026WARSZAWAK Open00:00:0000:20:46
153BAZAN Elżbieta 1206K Open00:00:0000:20:50
154KOLMAN Małgorzata 1125GDAŃSKK OpenUltra Trójmiasto00:00:0000:20:51
155CHRUŚCIŃSKA Justyna 1145POZNAŃK Open00:00:0000:20:53
156KOSNO Weronika 1144Night RunnersPOZNAŃK Open00:00:0000:20:53
157KOSIŁO Marcin 1149RunbustersBYDGOSZCZM Open00:00:0000:20:54
158LACHTERA Karolina 1046KB SobótkaSOBÓTKAK Open00:00:0000:20:55
159ZAWADZKI Kordian 1230BarbituranRADYMNAM Open00:00:0000:20:55
160KONOPKA Anna 1015Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKK OpenUltra Trójmiasto00:00:0000:21:01
161KACZMAREK Magdalena 1066TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃK OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:21:02
162KOSTYRA Magdalena 1067TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃK OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:21:03
163DZIERŻYŃSKI Piotr 1094KONSTANCIN-JEZIORNAM Open00:00:0000:21:04
164PTASZYŃSKA Anna 1215TGV Running TeamKOŚCIANK Open00:00:0000:21:06
165MOSOŃ Sławek 1041WARSZAWAM Open00:00:0000:21:07
166PŁOŃSKI Paweł 1076F.C. JuventusWARSZAWAM Open00:00:0000:21:11
167BEDNAREK Grazyna 1153RUN PASJABYDGOSZCZK Open00:00:0000:21:17
168WOJCIECHOWSKI Radosław 10486.kilometrBYDGOSZCZM Open6. Kilometr00:00:0000:21:20
169ŁUKASIAK Ksenia 1210ŻYRARDÓWK Open00:00:0000:21:24
170KRYSTEK Ewa 1052tona sprzętu zero talentuSZCZERCÓWK Open00:00:0000:21:28
171TOMASZEWSKI Piotr 1090MiPLUBLINM Open00:00:0000:21:32
172TOMASZEWSKA Magda 1091MiPLUBLINK Open00:00:0000:21:33
173KULIŃSKI Wojciech 1120FC Mi Się Nie ChceWYSOKAM Open00:00:0000:21:40
174PASTERNAK Agata 1035RKM SopelekRZESZÓWK Open00:00:0000:21:41
175SUŁEK Cezary p1JAWORZNOM Open00:00:0000:21:44
176GAJOS Danielek 1128Night Runners +KRAKÓWM Open00:00:0000:21:57
177CZEPIEC Agata 1074Night RunnersKRAKOWK Open00:00:0000:21:58
178GAŁKA Marcin 1167JASIEŃM Open00:00:0000:22:01
179COFALSKI Jakub 1158KALISZM Open00:00:0000:22:03
180FIDALI Beata 1138Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK Open00:00:0000:22:13
181GETKA Małgorzata 1163JASIENICAK Open00:00:0000:22:44
182LASKOWSKA Maja 1020Runnersclub.pl RC_WAWŻYRARDÓWK Open00:00:0000:22:45
183CHOJNOWSKA Monika 1022Biegam bo lubię Ząbki TeamZĄBKIK Open00:00:0000:22:47
184JANAS Paweł 1037OWCZARNIAM Open00:00:0000:22:54
185SŁOWIŃSKA Karolina 1038PRUSZKÓWK Open00:00:0000:22:55
186DZIUŁA Marcin 1039PRUSZKÓWM Open00:00:0000:22:58
187ZAWADZKI Krystian 1238WIDNA GÓRAM Open00:00:0000:22:59
188BARTOSZEK Maciej 1227POZNAŃM Open00:00:0000:23:01
189AMBICKI Miłosz 1148wkurw_teamRZESZÓWM Open00:00:0000:23:42
190SPOZ Magdalena 1068TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃK OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:23:46
191KRAJEWSKI Wojciech 1064TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃM OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:23:47
191KLOREK Anna 1069TKD Szakal Jeżyce RunnersLUBOŃK OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:23:48
193KRAJEWSKA Marta 1063TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃK OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:23:50
194DORDZIK Małgorzata 1238ELBLĄGK Open00:00:0000:23:50
195SPOZ Andrzej 1187TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃM OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:23:53
196JASTRZĄB Piotr 1180Dekan LeskoLESKOM Open00:00:00
197MAJER Andrzej 1222M Open00:00:00
Znaleziono 197 wynik(ów)