I PÓŁULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Maraton Bieszczadzki 2016
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 26 km
Zgłoszonych : 237
Wystartowało : 197
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 197
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 11.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | 11.9km | 24.86km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaCzas startuP3_Solinka_herlaty
3km
P2_Roztoki
11.9km
     
1PIECH Kacper 1078runonline.pl/TRIADAKRAKÓWM Open00:00:0000:11:4000:58:18
2KOCZWARA Tomek 1164RADOMYŚL WIELKIM Open00:00:0000:12:0300:59:26
3KUJAWSKI Bartek 1027Grupetto GorliceGORLICEM Open00:00:0000:13:4401:06:09
4WĘGIEL Marcin 1196malinowynos.plJASŁOM OpenBeskidnicy00:00:0000:13:4501:07:46
5ZAWADA Michał 1126KB ERGOWARSZAWAM Open00:00:0000:13:4301:08:20
6JAWORSKI Tomasz 1088WARSZAWAM Open00:00:0000:13:4401:08:25
7FLĄDRO Daniel 1176WOKOWICEM Open00:00:0000:14:0501:09:14
8CHWASTEK Tomasz 1001KW KrakówKRAKÓWM Open00:00:0000:14:2601:09:57
9JANUSZCZAK Tomasz 1135GOPR BIESZCZADYSANOKM Open00:00:0000:14:3001:10:18
10PRĘDKI Mirosław 1200PRZYSIEKIM OpenBeskidnicy00:00:0000:13:4401:10:20
11WAŁCZYK Krzysztof 1169ŁOWCEM Open00:00:0000:14:2101:10:49
12JASTRZĄB Piotr 1180Dekan LeskoLESKOM Open00:00:0001:11:16
13KRUŻEL Rafał 1168Ryś KarpatyRADOMYŚL WIELKIM Open00:00:0000:14:0901:11:56
14JENDRYCH Remigiusz 1194WARSZAWAM Open00:00:0000:15:1101:13:47
15SKALSKI Radosław 1178M Open00:00:0000:14:5501:14:05
16SZALAK Paweł 1224Banda GrudniaLUBLINM Open00:00:0000:15:1101:14:28
17WIĘCŁAWSKI Michał 1012KRAKÓWM Open00:00:0000:14:2401:14:52
18SUKIENNIK Maciej 1220Power TrainingLIMANOWAM Open00:00:0000:14:0701:15:00
19ROWIŃSKI Michał 1127Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM Open00:00:0000:14:0301:16:07
20PETKIEWICZ Tomasz 1121STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM Open00:00:0000:16:3401:16:19
21JASTRZĘBSKI Piotr 1177SOCIOS GÓRNIKZABRZEM Open00:00:0000:15:0601:19:21
22DOPART Tomasz 1209USTRZYKI DOLNEM Open00:00:0000:17:4701:19:29
23ZARABSKI Rafał 1136wkurw_teamNOWY SĄCZM Open00:00:0000:17:1601:19:35
24KRÓLIKOWSKI Igor 1047RabbitsKRAKÓWM Open00:00:0000:16:1401:19:53
25CHOJNA Zygmunt 1172SOCIOS GÓRNIKPIEKARY ŚLĄSKIEM Open00:00:0000:15:0501:21:04
26BŁASZKIEWICZ Bogusz 1198www.labb.com.plPOZNAŃM Open00:00:0000:15:3901:21:38
27CAGARA Paweł 1217STALOWA WOLAM Open00:00:0000:15:1001:21:58
28BALCZEWSKA Justyna 1021ŁÓDŹK OpenDzik Komando00:00:0000:16:3101:22:00
29STARZYK Michał 1018Bąble i OdciskiWARSZAWAM Open00:00:0000:15:5401:23:37
30CZELNY Tomasz 1024Smashing PąpkinsGLIWICEM Open00:00:0000:16:4001:23:46
31LICZNERSKI Rafał 1186Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM Open00:00:0000:15:4001:24:10
32BUZALSKI Robert 1095ORANGE POLSKABYDGOSZCZM Open00:00:0000:15:4701:24:11
33BARTELA Edyta 1555ŁÓDŹK OpenDzik Komando00:00:0000:16:2901:24:39
34RYBAK Wojciech 1171GOPR BIESZCZADYŁAŃCUTM Open00:00:0000:18:0501:25:03
35KURZYDŁO Krzysztof 1139NOZDRZECM Open00:00:0000:16:5401:25:36
36GOŚCIŃSKI Sławomir 1016Izerska Grupa BiegowaDOBRZEŃ MAŁYM Open00:00:0000:17:1601:26:21
37CEGIEŁKO Paweł 1030LUBLINM Open00:00:0000:16:4201:26:35
38DUTKIEWICZ Marcin 1060biegnij DudekWARSZAWAM Open00:00:0000:18:2101:26:36
39DWORNIKOW Dmitrij 1122WARSZAWAM Open00:00:0000:17:0001:26:38
40PITAS Andrzej 1229ZapierdaleczeROGOŹNIKM Open00:00:0000:17:0301:26:40
41SUDZIŃSKI Jacek 1101PRZEMYŚLM Open00:00:0000:16:1201:26:45
42DZIUBAK Lena 1231K Open00:00:0000:16:2301:26:49
43BOŁTUĆ Piotr 1170BIAŁYSTOKM Open00:00:0000:16:4501:26:53
44CHOJNACKI Wiktor 1179LUTOWISKAM Open00:00:0000:18:3801:27:09
45SZYMANIK Adam 1205TARNOGRÓDM Open00:00:0000:17:4301:27:22
46CHMIELEWSKI Michał 1216GDAŃSKM Open00:00:0000:16:4201:27:22
47KORDOWSKI Paweł 1123WARSZAWAM Open00:00:0000:17:0101:27:33
48DZIEDZINA Tomasz 1104Night RunnersKRAKÓWM Open00:00:0000:17:5501:27:36
49SKALSKI Jarosław 1085DZIEWKIM OpenŻuki w błocie00:00:0000:17:0901:27:36
50BIELAK Tomasz 1118KOZŁÓWKAM Open00:00:0000:20:3001:27:42
51KOT Tomasz 1214WARSZAWAM Open00:00:0000:17:0601:28:05
52ORZECH Artur 1236KrokodyleKOLBUSZOWAM Open00:00:0000:18:5601:28:30
53KASZYCKA Renata 1034USTRZYKI DOLNEK Open00:00:0000:17:2201:28:35
54ŚWIDZIŃSKI Tomasz 1146Vege RunnersKRAKÓWM Open00:00:0000:17:4501:28:39
55DOMISZEWSKI Wojciech 1174USTRZYKI DOLNEM Open00:00:0000:18:0301:28:40
56PIÓRKOWSKI Jarosław 1058Koło biegaKOŁOM Open00:00:0000:18:4001:28:43
57SZEWCZYK Michał 1175ZDUŃSKA WOLAM Open00:00:0000:16:1101:28:47
58SOJKA Agnieszka 1232PRZEMYŚLK OpenPrzemyśl00:00:0000:16:5201:28:48
59KAMIŃSKI Paweł 1033DRWĘCAWYBUDOWANIE MICHAŁOWOM Open00:00:0000:16:4301:28:51
60ŻURAWIK Marcin 1084Saint Gobain SQUADKOŁOM Open00:00:0000:17:0701:28:52
61LEGUTKO Piotr 1166BOCHNIAM Open00:00:0000:17:1301:29:02
62KAPRAL Adam 1081LUTOWISKAM Open00:00:0000:18:0301:29:04
63WINIARSKI Przemysław 1225PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM Open00:00:0000:19:1001:29:09
64GAJEWSKA Justyna 1140KRAKÓWK Open00:00:0000:17:4601:29:18
65BRUZGO Magdalena 1152Fizjobiegacze szczecinSZCZECINK Open00:00:0000:18:5101:29:19
66ŻULEWSKI Radosław 1204ŁÓDŹM Open00:00:0000:16:1901:29:34
67GMAJ Karolina 1082GRÓJECK OpenMacintosh Grójec00:00:0000:17:5601:29:38
68BACA Łukasz 1087BYTOMM Open00:00:0000:16:0201:29:42
69WALOSZEK Marcin 1059PGRPASZCZYNAM Open00:00:0000:18:2301:29:54
70ANIKIEJ Marcin 1055TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃM OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:18:3501:30:22
71HOŁODY Grzegorz 1184PKO BPWARSZAWAM Open00:00:0000:18:5501:31:17
72MAJER Andrzej 1222M Open00:00:0001:31:31
73STENGA Maciej 1218Byczek TeamKROSNOM Open00:00:0000:17:5201:31:41
74JAROMIRSKA Elzbieta 1195RZESZOWK Open00:00:0000:17:0201:31:52
75KOZIOŁ Łukasz 1154Zabiegani MielecMIELECM Open00:00:0000:17:1001:31:56
76ZAJĄC Piotr 1023OPATÓWM Open00:00:0000:18:5201:32:07
77SMOLARSKI Arkadiusz 1070OPATÓWM Open00:00:0000:18:5301:32:09
78DOROSZ Barbara 1080PRZEMYŚLK OpenPrzemyśl00:00:0000:16:5301:32:22
79RESZTYŁO Grzegorz 1226ŁAŃCUTM Open00:00:0000:19:0301:32:52
80BAZAN Elżbieta 1206K Open00:00:0000:20:5001:32:57
81URYGA Kinga 1109KRAKÓWK Open00:00:0000:18:3601:33:02
82GRUSZKO Alicja 1141KRAKÓWK Open00:00:0000:18:3501:33:03
83PLUTA Sebastian 1051PGR PaszczynaBRZEŹNICAM Open00:00:0000:18:2301:33:09
84GŁUSZYK Joanna 1151JMG - dietetyk/Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINK Open00:00:0000:18:5001:33:18
85MARUSIAK Piotr 1173JAROSŁAWM Open00:00:0000:20:3601:33:27
86TROJANOWSKI Krzysztof 1131Ichiban ĆmiłówĆMIŁÓWM Open00:00:0000:17:4801:33:34
87MATWIEJCZUK Grzesiek 1189ALUBYCZA KRÓLEWSKAM Open00:00:0000:17:4601:33:57
88PARYS Michał 1155WOŁOMINM Open00:00:0000:17:0801:34:13
89WRÓBEL Radosław 1019Bąble i OdciskiWARSZAWAM Open00:00:0000:18:5701:34:47
90JAGIEŁŁO Mariusz 1181GRABINAM Open00:00:0000:17:5001:35:01
91SZUSZKIEWICZ Marzena 1192WARSZAWAK Open00:00:0000:18:2001:35:07
92NIEDZIELA Edyta 1203ŚWIDNICAK Open00:00:0000:18:5101:35:58
93WOŹNIAK Anna 1162Run PasjaBYDGOSZCZK Open00:00:0000:20:0901:36:23
94MATYJEWICZ Luiza 1161RÓŻYNIECK Open00:00:0000:19:4801:36:24
95KAPAŁKA Adrian 1137MIKOŁÓWM Open00:00:0000:19:1701:36:26
96GARCZYŃSKI Darek 1129KATOWICEM Open00:00:0000:18:5701:36:36
97STRZELECKI Andrzej 1150STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM Open00:00:0000:19:1401:36:36
98JARNÓT Agnieszka 1142NKB Chyży Nowy TomyślSTARY TOMYŚLK Open00:00:0000:19:0401:36:48
99LOREK Marek 1072KB Maratończyk DębicaDĘBICAM Open00:00:0000:17:3401:36:49
100MADYŃSKI Rafał 10774PROGRESSŻYRZYNM Open00:00:0000:18:3901:37:23
101DRWIĘGA Beata 1239SANOKK OpenPozytywnie Zabiegani Sanok00:00:0000:18:4201:37:25
102KOSIŃSKI Zbigniew 1156POZNAŃM Open00:00:0000:18:3701:37:32
103ZAWADZKI Kordian 1230BarbituranRADYMNAM Open00:00:0000:20:5501:39:29
104LOREK Anna 1073KB Maratończyk DębicaDĘBICAK Open00:00:0000:17:3301:39:34
105KOŁACZ Piotr 1157CZOSNÓWM Open00:00:0000:19:3501:40:54
106ZAWADZKI Marcin 1202Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM Open00:00:0000:17:4301:41:26
107POPIOŁEK Jacek 1045ŻELECHÓWM Open00:00:0000:20:3001:41:34
108GRUSZCZYŃSKA Sandra 1115Wild for the RunWARSZAWAK OpenWild for the Run00:00:0000:18:2301:41:35
109BEHRENDT Bartek 1183Night Runners GliwiceGLIWICEM Open00:00:0000:20:3601:41:48
110PLISZCZYŃSKA Justyna 1160LUBLINK Open00:00:0000:18:2401:42:03
111WOŹNY Rafał 1221ŚWIĘTOCHŁOWICEM OpenZryciole ze Śląska00:00:0000:17:3901:42:11
112WĄSOWICZ Katarzyna 1327KRAKÓWK Open00:00:0000:18:1301:42:13
113GALUS Jacek 1062TARNÓWM Open00:00:0000:20:0101:42:18
114MOSOŃ Sławek 1041WARSZAWAM Open00:00:0000:21:0701:42:19
115SKIBA Daniel 1182DŁUGOSIODŁOM Open00:00:0000:16:3001:42:42
116POKRYWKA Stefan 1223Na Bucie CisnaCISNAM Open00:00:0000:19:0101:42:48
117KOŁODZIEJ Jacek 1093Night Runners GliwiceGLIWICEM OpenHałda Team00:00:0000:19:0801:42:51
118KOCÓJ Dominika 1099Night Runner's GliwiceZABRZEK Open00:00:0000:20:0501:42:51
119NOWOTARSKA Anita 1208USTRZYKI DOLNEK Open00:00:0000:19:1601:43:00
120OSTAPIŃSKA Magda 1083PIASECZNOK OpenOSTre SROki00:00:0000:20:0001:43:01
121GABRYŚ Seba 1188Night Runners GliwiceGLIWICEM Open00:00:0000:19:4301:43:11
122GAŁKA Marcin 1167JASIEŃM Open00:00:0000:22:0101:43:21
123LULA Radosław 1108WARSZAWAM Open00:00:0000:16:5101:43:43
124RORAT Lena 1143Chełm BiegaCHEŁMK Open00:00:0000:18:5201:44:01
125WIELICZKO Krzysztof 1079WARSZAWAM Open00:00:0000:20:1601:44:04
126JURAŚ-KMIEĆ Marzena 1193LUBLINK OpenLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:0000:18:4501:44:18
127WĄSOWSKA Jagoda 1234PIASECZNOK Open00:00:0000:20:3801:45:00
128BOGUCKA Joanna 1235K Open00:00:0000:20:3401:45:00
129LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja 1050RabbitsKRAKÓWK Open00:00:0000:20:0501:45:02
130KULIŃSKI Wojciech 1120FC Mi Się Nie ChceWYSOKAM Open00:00:0000:21:4001:45:08
131DZIERŻYŃSKI Piotr 1094KONSTANCIN-JEZIORNAM Open00:00:0000:21:0401:45:12
132GAJOS Anna 1025Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK OpenLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:0000:17:5401:45:14
133ZAWADZKI Piotr 129RADOMM Open00:00:0000:18:4401:45:17
134KONOPKA Anna 1015Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKK OpenUltra Trójmiasto00:00:0000:21:0101:46:41
135ZAWADZKI Krystian 1238WIDNA GÓRAM Open00:00:0000:22:5901:46:48
136RORAT Artur 1116Sklep Biegacza Lublin Team / Chełm BiegaCHEŁMM OpenLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:0000:17:3001:47:21
137LUKASZEWSKA Anna 1207K Open00:00:0000:19:1001:47:58
138MACIEJEWSKA Małgorzata 1026WARSZAWAK Open00:00:0000:20:4601:48:31
139BUCZKOWSKA Sylwia 1211RADYMNOK Open00:00:0000:20:3401:48:59
140FIDALI Beata 1138Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK Open00:00:0000:22:1301:49:22
141SACIUK Elżbieta 1110WARSZAWAK Open00:00:0000:19:0901:49:59
142WLOSZCZAK Anna 1106WARSZAWAK Open00:00:0000:18:3901:49:59
143GRZELIŃSKA Dorota 1185Dzik KomandoŁÓDŹK OpenDzik Komando00:00:0000:17:5601:50:02
144PAUL Violetta 1017Night Runners GliwiceGLIWICEK Open00:00:0000:19:3701:51:20
145PREISS Radek 1089Reaktywuj się w maratonieGDAŃSKM Open00:00:0000:20:2801:51:22
146SMARZYŃSKA Karolina 1114Reaktywuj się w MaratonieGDANSKK Open00:00:0000:20:2901:51:22
146KUCHARSKA Anna 1113Reaktywuj się w MaratonieGDAŃSKK Open00:00:0000:20:2901:51:22
148BARON Kasia 1212Vadain Running ClubGRUDZIĄDZK Open00:00:0000:19:4001:51:25
149AMBICKI Miłosz 1148wkurw_teamRZESZÓWM Open00:00:0000:23:4201:51:29
150KIFNER Kasia 1213Lotos Running TeamGDAŃSKK Open00:00:0000:19:4001:51:31
151KRYSTEK Ewa 1052tona sprzętu zero talentuSZCZERCÓWK Open00:00:0000:21:2801:52:13
152WOJCIECHOWSKI Radosław 10486.kilometrBYDGOSZCZM Open6. Kilometr00:00:0000:21:2001:52:48
153KOSTYRA Magdalena 1067TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃK OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:21:0301:53:03
154RĄPAŁA Wojciech 1197STALOWA WOLAM Open00:00:0000:18:4601:53:14
155PŁOŃSKI Paweł 1076F.C. JuventusWARSZAWAM Open00:00:0000:21:1101:53:45
156GAJOS Danielek 1128Night Runners +KRAKÓWM Open00:00:0000:21:5701:53:55
157CZEPIEC Agata 1074Night RunnersKRAKOWK Open00:00:0000:21:5801:53:56
158BARTOSZEK Maciej 1227POZNAŃM Open00:00:0000:23:0101:54:01
159MAZIAKOWSKI Krzysztof 1054MAZIAKOWSKI Running TeamOPOLEM Open00:00:0000:19:2701:54:05
160MAZIAKOWSKI Adam 1124OPOLEM Open00:00:0000:19:2601:54:05
161SUŁEK Cezary p1JAWORZNOM Open00:00:0000:21:4401:54:22
162KOLMAN Małgorzata 1125GDAŃSKK OpenUltra Trójmiasto00:00:0000:20:5101:54:27
163SPOZ Andrzej 1187TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃM OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:23:5301:54:38
164SZCZERBA Katarzyna 1097WARSZAWAK Open00:00:0000:20:3001:54:48
165MIEDZINSKI Piotr 1105MSD Running ClubŁOMIANKI DOLNEM Open00:00:0000:20:3001:54:50
166ZYCH Anna 1014Sklep Biegacza Lublin TeamLUBLINK OpenLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:0000:19:3501:54:58
167LACHTERA Karolina 1046KB SobótkaSOBÓTKAK Open00:00:0000:20:5501:55:02
168ZATOŃ Bożena 1165Run PasjaBYDGOSZCZK Open00:00:0000:20:4501:55:11
169PASTERNAK Agata 1035RKM SopelekRZESZÓWK Open00:00:0000:21:4101:56:31
170LASKOWSKA Maja 1020Runnersclub.pl RC_WAWŻYRARDÓWK Open00:00:0000:22:4501:56:38
171COFALSKI Jakub 1158KALISZM Open00:00:0000:22:0301:56:50
172BEDNAREK Grazyna 1153RUN PASJABYDGOSZCZK Open00:00:0000:21:1701:57:22
173ŁUKASIAK Ksenia 1210ŻYRARDÓWK Open00:00:0000:21:2401:57:28
174WILK Agnieszka 1096WARSZAWAK Open00:00:0000:20:0801:57:46
175PTASZYŃSKA Anna 1215TGV Running TeamKOŚCIANK Open00:00:0000:21:0602:00:47
176NAMYŚLAK Radosław 1057KOŁO BiegaKOŁOM Open00:00:0000:19:5902:00:59
177BORUSZEWSKA Magdalena 1056KOŁO BIEGAKOŁOK Open00:00:0000:19:5902:00:59
178KACZMAREK Magdalena 1066TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃK OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:21:0202:01:14
179KWARCIŃSKI Mariusz 1191KOŁO BIEGAKOŁOM Open00:00:0000:19:5902:01:28
179KOLASA Ewelina 1071Koło BiegaKOŁOK Open00:00:0000:19:5902:01:29
181DZIUŁA Marcin 1039PRUSZKÓWM Open00:00:0000:22:5802:02:43
182JANAS Paweł 1037OWCZARNIAM Open00:00:0000:22:5402:02:44
183MICHALSKA Grażyna 1190Vadain Running ClubTORUŃK Open00:00:0000:19:4102:03:24
184CHOJNOWSKA Monika 1022Biegam bo lubię Ząbki TeamZĄBKIK Open00:00:0000:22:4702:04:24
185GETKA Małgorzata 1163JASIENICAK Open00:00:0000:22:4402:04:24
186TOMASZEWSKA Magda 1091MiPLUBLINK Open00:00:0000:21:3302:04:35
187TOMASZEWSKI Piotr 1090MiPLUBLINM Open00:00:0000:21:3202:04:36
188DORDZIK Małgorzata 1238ELBLĄGK Open00:00:0000:23:5002:05:15
189CHRUŚCIŃSKA Justyna 1145POZNAŃK Open00:00:0000:20:5302:08:41
190KOSIŁO Marcin 1149RunbustersBYDGOSZCZM Open00:00:0000:20:5402:08:41
191KOSNO Weronika 1144Night RunnersPOZNAŃK Open00:00:0000:20:5302:08:42
192SPOZ Magdalena 1068TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃK OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:23:4602:09:28
193SŁOWIŃSKA Karolina 1038PRUSZKÓWK Open00:00:0000:22:5502:12:54
194KLOREK Anna 1069TKD Szakal Jeżyce RunnersLUBOŃK OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:23:4802:13:43
194KRAJEWSKI Wojciech 1064TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃM OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:23:4702:13:45
196KRAJEWSKA Marta 1063TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃK OpenTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:0000:23:5002:13:56
197KURZYDŁO Michał 1147NOZDRZECM Open00:00:0000:16:49
Znaleziono 197 wynik(ów)