III ĆWIERĆULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Maraton Bieszczadzki 2016
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 13 km
Zgłoszonych : 295
Wystartowało : 226
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 226
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 12km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyzni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaCzas startuP1_Krzyzowka_z_czerwonym
12km
    
1GAWROŃSKI Tomasz 1728UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWMężczyzni00:00:0201:01:59
2DZIEDZIC Mariusz 1754Zabierzów BiegaJERZMANOWICEMężczyzni00:00:0201:05:26
3FALKOWSKI Krzysztof 1778Mężczyzni00:00:0201:05:27
4KRAWIECKI Mateusz 1781Mężczyzni00:00:0201:05:27
5KOCIOŁEK Witold 1672Runonline.pl TeamKRAKÓWMężczyzni00:00:0201:13:51
6MADEJSKI Sławomir 1748Speleoklub ŚwiętokrzyskiKIELCEMężczyzniŻuki w błocie00:00:0201:14:57
7KORAB Szymon 1633Korzybskie RekinyKĘPICEMężczyzniRowery Małgośka00:00:1501:21:43
8ROLKA Gabriela 1501runonline.pl/TRIADAKRAKÓWKobiety00:00:0201:21:54
9PŁACZEK Paweł 1765Mężczyzni00:00:0401:23:04
10MAJ Sławomir 1621Biegający ŚwidnikŚWIDNIKMężczyzni00:00:0301:23:32
11WRÓBEL Kacper 1658GRODZISK MAZOWIECKIMężczyzni00:00:1501:24:58
12TOMCZAK Przemysław 1543Night RunnersPOZNAŃMężczyzni00:00:0601:25:19
13MAMEJ Piotr 1796SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMLUBLINMężczyzniLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:0301:25:51
14KUCHARSKI Paweł 1797Mężczyzni00:00:0601:25:53
15MERCIK Agnieszka 1735Przemyski Klub BiegaczaKROSNOKobietyPrzemyśl00:00:0401:25:54
16ZAJDEL Marcin 1759KROSNOMężczyzni00:00:1101:26:27
17KUNCEWICZ Weronika 1701sklep biegacza Team LublinLUBLINKobiety00:00:0301:26:58
18LASKO Łukasz 1557GDYNIAMężczyzni00:00:0301:27:05
19PIETRZYK Agnieszka 1544POZNAŃKobiety00:00:0501:27:07
20GOŁUB Marcin 1713WARSZAWAMężczyzni00:00:0901:27:11
21GŁADYSZ Artur 1798Mężczyzni00:00:0701:28:09
22PINKOWSKI Dariusz 1516KPP Lubliniec, X-KineticLUBLINIECMężczyzni00:00:0501:29:46
22PRUSKI Zbigniew 1521DroniowiczkiLUBLINIECMężczyzni00:00:0501:29:50
24SZCZĘCH Adam 1681RYGLICEMężczyzni00:00:0201:30:15
25TURLEJ Hubert 1717SULEJÓWEKMężczyzni00:00:0301:30:19
26SZYMASZEK Monika 1579DĘBICAKobiety00:00:1401:31:05
27ZAJDEL Sławomir 1527JAROSŁAWMężczyzni00:00:0901:31:07
28ZALEWSKA Marta 1723Żórawski TeamWARSZAWAKobiety00:00:0501:31:12
29GESSLER Łukasz 1546BIESYBOLSZEWOMężczyzni00:00:0301:31:17
30KACPRZAK Paweł 1779Mężczyzni00:00:0301:32:01
31SKRZYNIARZ Ewa 1780Kobiety00:00:0301:32:05
32WODYŃSKI Jacek 1803Mężczyzni00:00:1101:33:02
33RACZYŃSKI Mariusz 1711WARSZAWAMężczyzni00:00:1301:33:18
34DROZD Andrzej 1709GORZÓW WIELKOPOLSKIMężczyzni00:00:1201:33:19
35CIENIUSZEK Izabella 1670PRUSZKÓWKobiety00:00:1201:33:21
36MAZUR Marek 1550PRZEMYŚL MAROKOPRZEMYŚLMężczyzni00:00:1101:33:24
37MAJEWSKI Marcin 1538KWW/WWGĄBINMężczyzni00:00:2101:33:24
38GOŚCINIAK Kamil 1548GĄBINMężczyzni00:00:2101:33:34
39KOTUŁA Jarosław 1786SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMKRAŚNIKMężczyzni00:00:1001:33:48
40USYK Mariusz 1578LESKOMężczyzni00:00:1201:34:00
41SKUBIDA Marcin 1774Mężczyzni00:00:0601:34:04
42ZABURKO Mateusz 1792TOMASZÓW LUBELSKIMężczyzni00:00:1101:34:55
43KLEPACKI Maciej 1799Mężczyzni00:00:1001:35:08
44WINKOWSKA Magdalena 1635WARSZAWAKobietyRowery Małgośka00:00:1401:35:20
45BOROWIEC Mariusz 1605Bracia.BLUBLINMężczyzni00:00:1501:35:51
46KASPERKIEWICZ Maja 1783WARSZAWAKobiety00:00:1501:36:01
47NAZIMEK Lilianna 1716wkurw_teamNOWY SĄCZKobiety00:00:0901:36:09
48PAPE Martin 1613WITCWARSAWMężczyzni00:00:0701:36:14
49PRUSZKOWSKI Mariusz 1533Chełm BiegaCHEŁMMężczyzni00:00:1501:36:18
50DOMŻAŁA Konrad 1686WARSZAWAMężczyzni00:00:1701:36:18
51KOTAS Adam 1695Fast & PerfectKATOWICEMężczyzni00:00:0601:36:23
52FRANKOWSKI Piotr 1690WARSZAWAMężczyzni00:00:1301:36:23
53JAROCKI Michał 1707WARSZAWAMężczyzni00:00:0801:36:29
54LIPIŃSKI Tomasz 1706WARSZAWAMężczyzni00:00:1001:36:30
55BOREK Paweł 1582KRAKÓWMężczyzni00:00:0901:36:32
56HANASIEWICZ Paweł 1556PRZEMYŚLMężczyzni00:00:1001:36:33
57PLACHA Piotr 1752CKB TarnobrzegTARNOBRZEGMężczyzni00:00:0601:36:34
58MAJCHROWSKI Jacek 1563BBL TarnobrzegTARNOBRZEGMężczyzni00:00:0501:36:36
59PIETRZYK Agnieszka 1782Kobiety00:00:0401:36:55
60WARĘCKA Kasia 1718KROBÓWKobiety00:00:2501:37:17
61STEPANCZENKO Rafał 1726BIAŁYSTOK BIEGABIAŁYSTOKMężczyzni00:00:0701:37:21
62ORYNEK Klaudia 1620KRAKÓWKobiety00:00:0501:37:38
63BRENKUS Piotr 1622Bieg po zdrójJAWORZEMężczyzni00:00:2201:37:55
64MAJEWSKI Wojciech 1539GĄBINMężczyzni00:00:2001:38:01
65BACZA Piotr 1553Przemyśl - MarokoPRZEMYŚLMężczyzni00:00:1101:38:02
66LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1742Nadleśnictwo LutowiskaLUTOWISKAKobiety00:00:1401:38:33
67WODYŃSKA Dagmara 1683Equido Team schodzi z asfaltuNOWY SĄCZKobiety00:00:1101:38:38
68KANTOR Darek 1569RUN_HELPERSIBODUSZYNMężczyzniLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1401:38:42
69SZYBIAK Maciej 1793Agona W&MMężczyzni00:00:0901:38:51
70MOŚKO Karolina 1744TKD Szakal Jeżyce RunnersKOSZALINKobietyTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:1101:39:38
71BIZUB Jakub 1704SKIERNIEWICEMężczyzni00:00:2001:40:06
72KACZOREK Beata 1679JÓZEFÓWKobietyDzikie Dziki00:00:0801:40:15
73POLOZYNSKI Andrzej 1645Zacisze Night RunnersWARSZAWAMężczyzni00:00:1901:40:26
74BODZIOCH Grzegorz 1674Gorlicka Grupa BiegowaKOBYLANKAMężczyzni00:00:2101:40:39
75BOROWIEC Arkadiusz 1531Bracia.B/Chełm BiegaCHEŁMMężczyzni00:00:1501:40:46
76TOWAROWSKI Andrzej 1669WARSZAWAMężczyzni00:00:1901:40:52
77BAHIR Said 1549PRZEMYSLMężczyzni00:00:1101:41:27
78SANECKI Robert 1710Sprint GorzyceGORZYCEMężczyzni00:00:0701:41:46
79SZUKOWSKA Amelia 1671WARSZAWAKobiety00:00:1701:42:18
80TOPOROWSKI Mariusz 1602LUBLINMężczyzniLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1401:42:21
81BANASZCZYK Maja 1589M Marathon TeamWARSZAWAKobiety00:00:0901:42:31
82STACH Robert 1566TARNAWA DOLNAMężczyzniPozytywnie Zabiegani Sanok00:00:1201:42:35
83GAWCZYŃSKA - BACZA Izabela 1552Przemyśl - MarokoPRZEMYŚLKobiety00:00:1001:42:39
84WRÓBEL Bartłomiej 1785Mężczyzni00:00:0601:42:40
85MAZUREK Katarzyna 1675SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMLUBLINKobietyLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1001:43:50
86MAMEJ Wiktoria 1795LUBLINKobiety00:00:1301:44:03
87MAMEJ Elżbieta 1794LUBLINKobiety00:00:1301:44:27
88WLACHOS Monika 1790ŁÓDŹKobiety00:00:0901:44:31
89KRAL Sebastian 1757JAWORZNOMężczyzni00:00:2401:44:37
90MATUSIK-SKALSKA Renata 1673DZIEWKIKobietyŻuki w błocie00:00:2201:45:08
91BIZIOR Marcin 1775TVP TEAMWARSZAWAMężczyzni00:00:1301:45:13
92BĄK Sylwia 1614TUP TeamGABRYELINKobiety00:00:1401:45:15
93SUKIENNIK Anna 1560POWER TRAININGLIMANOWAKobiety00:00:0701:45:16
94ZEMŁA Piotr 1580GLIWICEMężczyzni00:00:1101:45:21
95SANOCKA Dorota 1689ZABRZEKobiety00:00:1101:45:37
96SZMAJDOWICZ Paweł 1687Fachdom TeamKONSTANCIN JEZIORNAMężczyzni00:00:1701:45:42
97KUBISIAK Marta 1638OSTRÓW WIELKOPOLSKIKobiety00:00:0901:45:46
98CHWISTEK Artur 1518ZABRZEMężczyzni00:00:1801:46:24
99KAMIŃSKA Beata 1678WAŁBRZYCHKobiety00:00:1801:46:58
100KUBALA Alicja 1791Kobiety00:00:0701:47:07
101WOŁOSZCZAK Łukasz 17006. KilometrBYDGOSZCZMężczyzni6. Kilometr00:00:2401:47:07
102SUWEZDA Jacek 1767Mężczyzni00:00:1601:47:12
103LUBAŃSKA Alicja 1532ZS BukowiceBUKOWICEKobiety00:00:0601:47:33
104STRZĘPKA Krzysztof 1800Mężczyzni00:00:2601:47:42
105DRAPAŁA Jan 1801KrokodyleMężczyzni00:00:2701:47:42
106RUDNICKI Piotr 1565WARSZAWAMężczyzni00:00:2301:47:54
107KUKLA Elzbieta 1677PWC Running TeamWARSZAWAKobiety00:00:0401:48:04
108ROSIŃSKA Małgorzata 1522PONIATOWAKobiety00:00:1001:48:45
109KRÓLIKOWSKA Emilia 1541WARSZAWAKobiety00:00:0701:48:46
110KOWALCZYK Mariusz 1729ŻÓŁWINMężczyzni00:00:2501:49:17
111RAĆKOS Anna 1515WARSZAWAKobiety00:00:2401:49:20
112GLOWACKA Anna 1712WARSZAWAKobiety00:00:1301:49:34
113MYGA Michał 1746HeartlessKATOWICEMężczyzni00:00:2701:49:44
114PAWLUKIEWICZ Michał 1632Rowery MałgośkaPOZNAŃMężczyzniRowery Małgośka00:00:1501:49:51
115KARDASZ Jacek 1761ATTYLA ZAMOŚĆZAMOŚĆMężczyzni00:00:1001:49:58
116OPITZ Agnieszka 1575WARSZAWAKobiety00:00:0701:50:08
117PASIECZNA Małgorzata 1762Kobiety00:00:0601:51:26
118PAŁACHA Anna 1603SANDOMIERZKobiety00:00:1901:51:31
119GARWACKA Beata 1587NIEPORĘTKobiety00:00:1701:51:46
120WIEJAK Piotr 16346. kilometrBYDGOSZCZMężczyzni6. Kilometr00:00:2301:51:54
121GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1734ZIELONKIKobiety00:00:1801:52:00
122BRYŚ Jadzia 1784Kobiety00:00:1901:52:15
123LUZAR Monika 1764Kobiety00:00:1801:52:25
124LUZAR Andrzej 1763Mężczyzni00:00:1801:52:26
125TERLECKI Józef 1743GRUSZEWNIAMężczyzni00:00:2701:53:37
126NIEDZIAŁEK Robert 1750LUBLINMężczyzni00:00:2401:53:41
127BANDEL Aneta 1768Kobiety00:00:1401:53:55
128SZYBIAK Joanna 1660Agona W&MKRZYWCZAKobiety00:00:1001:54:07
129KUCZEWSKA Eliza 1668WARSZAWAKobiety00:00:1801:54:30
130DANILUK Andrzej 1646Zacisze Night RunnersWARSZAWAMężczyzni00:00:1901:55:17
131LIEBAN Jarosław 1699BIESYGOŚCICINOMężczyzni00:00:0401:55:48
132TURKO Szymon 1702RADYMNOMężczyzni00:00:1501:55:53
133TOMASZEWSKI Adam 1619RADYMNOMężczyzni00:00:1601:56:08
134PŁODZIEŃ Jarosław 1776Mężczyzni00:00:1401:56:17
135PĘKALSKA Anka 1586NIEPORĘTKobiety00:00:1701:56:17
136KRAWECKI Arkadiusz 1655SANOKMężczyzni00:00:2301:56:27
136KLIMKOWSKA Patrycja 1654KOSTAROWCEKobiety00:00:2401:56:27
138WRONA Tomek 1676parkrun KonstancinKONSTANCIN- JEZIORNAMężczyzni00:00:2001:56:32
139SKORUPSKA Marta 1600RISE OpoleOPOLEKobiety00:00:2201:56:32
140OWSIANIK Ewelina 1685BALIGRÓDKobiety00:00:1201:56:35
141BILSKI Marek 1720WARSZAWAMężczyzni00:00:3001:56:50
142SZYNDRALEWICZ Gabriela 1657OLSZTYNKobiety00:00:2001:57:24
143PILECKA Joanna 1652WARSZAWAKobiety00:00:0801:57:47
144SIDOR Jerzy 1642RZESZÓWMężczyzni00:00:2001:57:52
145KRAJEWSKA Justyna 1682Yes Man TeamWARSZAWAKobiety00:00:0901:57:53
146ŚWISTOWSKI Sławomir 1749LUBLINMężczyzni00:00:2401:58:03
147SIDOR Anna 1643KRAKÓWKobiety00:00:2101:58:14
148PILLATH Elżbieta 1688KW TrójmiastoGDAŃSKKobiety00:00:2101:58:49
149PIECZKA Magdalena 1802Kobiety00:00:1401:59:02
150HRYNIEWICZ Joanna 1599TUPTeamŁOSICEKobiety00:00:1302:00:07
151JASZCZUK Edyta 1598TUP TeamWARSZAWAKobiety00:00:1202:00:18
152ZĘGOTA Izabela 1617Stado pędzących węży ogrodowychLUBLINKobiety00:00:2202:00:31
153RĄPAŁA Beata 1756STALOWA WOLAKobiety00:00:2102:01:03
154GARGAS-DZIEDZINA Joanna 1680Night RunnersKRAKÓWKobiety00:00:0902:01:35
155BAJAK Mirosław 1731KRAKÓWMężczyzni00:00:1702:01:40
156IDCZAK Marta 1650Łódź Running TeamŁÓDŹKobietyŁódzka Grupa Szaleńców00:00:1902:01:55
157KUPIEC Dariusz 1770MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIMężczyzni00:00:0902:02:07
158SZYMAŃSKI Mariusz 1772MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIMężczyzni00:00:1002:02:49
159TRZECIECKA Magdalena 1651Running TeamŁÓDŹKobietyŁódzka Grupa Szaleńców00:00:2002:02:58
160WŁODARCZAK Karol 1653TKD Szakal Jeżyce RunnersSILNOWOMężczyzniTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:1102:03:11
161TOTOŃ Mariusz 1769MoczymordyCZĘSTOCHOWAMężczyzni00:00:1002:03:15
162STARZYŃSKA Marta 1684Perfect Runner LublinLUBLINKobietyPerfect Runner Lublin00:00:1402:03:31
163SROCZYŃSKA Justyna 1755PIASECZNOKobietyOSTre SROki00:00:1502:03:32
164KUBIAK Monika 1698ŁÓDŹKobiety00:00:1502:03:47
165KRUPIŃSKA Monika 1648M&MZGIERZKobiety00:00:1402:03:49
166NAMYŚLAK Renata 1641KOŁO BiegaKOŁOKobiety00:00:0902:03:51
167PIÓRKOWSKA Jolanta 1738Koło BiegaKOŁOKobiety00:00:0802:03:52
168SUPEŁ Marcin 1649KOŁO BIEGAKOŁOMężczyzni00:00:0802:03:53
169WOŹNIAK Jędrzej 1585Vadain Running ClubGRUDZIĄDZMężczyzni00:00:0202:05:35
170GÓRA Natalia 1777Kobiety00:00:0502:06:34
171DOLMIERSKA Sylwia 1545BIESYBOLSZEWOKobiety00:00:0402:07:51
172POWALSKI Kamil 1771Mężczyzni00:00:1302:07:52
173SAWCZUK Marta 1601TUP TEAMŁOSICEKobiety00:00:1202:07:57
174DAWID Mirosław 1788Mężczyzni00:00:0502:08:25
175DAWID Honorata 1787Kobiety00:00:0502:08:28
176GRACZYKOWSKA Natalia 1592ŁUBUDUBUGRUDZIĄDZKobietyŁubudubu00:00:1602:08:54
177KOCHMAN Iwona 1705WARSZAWAKobiety00:00:0902:09:00
178BARAN Jakub 1570KB WartkoPOZNAŃMężczyzni00:00:1602:09:09
179PIETRZAK Maciej 1760WARSZAWA - STARA MIŁOSNAMężczyzni00:00:1602:09:24
179ŚPIEWAK Aleksander 1630WARSZAWAMężczyzni00:00:1502:09:26
181PIETRZAK Agnieszka 1514WARSZAWA - STARA MIŁOSNAKobiety00:00:0002:09:38
182WSZELAK Ilona 1591ŁUBUDUBUGRUDZIĄDZKobietyŁubudubu00:00:1602:10:05
183KOŁODZIEJ Irena 1773MALAWAKobiety00:00:1402:11:13
184JAKUBIEC Justyna 1608Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINKobietyLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1302:11:33
184CZECHOWSKA Izbela 1611Lubelska Grupa Triathlonu, Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINKobietyLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1202:11:51
186HERNAS Aneta 1607CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST LUBLINLUBLINKobietyLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1302:12:00
187CZORNAK Dominika 1530PARCZEWKobiety00:00:1702:12:27
188CZORNAK Agnieszka 1525PARCZEWKobiety00:00:1702:12:40
189POPIS Justyna 1624IZBICAKobiety00:00:0702:12:51
190SOT Lucjan 1536a niech to szlak biegiem na szlakWETLINAMężczyzni00:00:0602:14:02
191CZEMPIŃSKA Ludmiła 1572Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKOMORNIKIKobiety00:00:0802:14:03
192WASIELEWSKA Teresa 1730KS Zdzieszowice-BikeTeamZDZIESZOWICEKobiety00:00:1502:14:57
193ZIELONKA Paweł 1789Mężczyzni00:00:2302:16:59
194MARONDEL Katarzyna 1597Silesia Running TeamBYTOMKobiety00:00:1002:17:36
195JAROCKI Leszek 1722LEGIONOWOMężczyzni00:00:1602:18:06
196JAROCKA Agata 1721LEGIONOWOKobiety00:00:1702:18:09
197WĄS Andrzej 1703ZIELONKIMężczyzni00:00:2002:18:14
198FILIPEK Magda 1666ZIELONKIKobiety00:00:1902:18:16
199TOMAŚ Beata 1727LUBOSZYCEKobiety00:00:0702:19:37
200MOJEK Michał 1559WARSZAWAMężczyzni00:00:0302:21:36
201CHODOROWSKA Alicja 1542ALEKSANDRÓWKobiety00:00:2502:21:36
202SADŁOWSKA Magda 1558WARSZAWAKobiety00:00:0302:21:44
203WANTOŁA Michał 1233BUCZKOWICEMężczyzni00:00:2502:22:27
204HYZIAK Joanna 1513jj.runnersSĘKOWAKobiety00:00:0802:22:48
205PODOLAK-MACHOWSKA Agnieszka 1714RZESZÓWKobiety00:00:0802:24:25
205LAMM Magdalena 1751OPOLEKobiety00:00:0702:24:29
205FRASZYŃSKA Jolanta 1529KONSTANCIN JEZIORNAKobiety00:00:0502:24:33
208OBARSKA Małgorzata 1696STARACHOWICEKobiety00:00:0602:24:51
209KULKA Paweł 1740WARSZAWAMężczyzni00:00:1702:28:21
209OLĘDZKA Julita 1741WARSZAWAKobiety00:00:1702:28:25
211EBERT Agata 1640IMIELINKobiety00:00:0902:30:08
212WALENTYNOWICZ Marzena 1737WARSZAWAKobiety00:00:1502:30:19
213JANKOWSKA Wioletta 1574MK TEAM SPORT W WIELKIM MIEŚCIEKATOWICEKobiety00:00:2202:33:10
214JANKOWSKI Andrzej 1584MK TEAM SPORT w WIELKIM MIEŚcieKATOWICEMężczyzni00:00:2202:33:18
215KONKOL Magdalena 1644GDAŃSKKobiety00:00:0402:33:19
216PARYS Piotr 1766Mężczyzni00:00:2002:38:37
217TADLA Mateusz 1616Stado pędzących węży ogrodowychLUBLINMężczyzni00:00:2102:42:00
218LABA Anna 1626WARSZAWAKobiety00:00:1902:43:01
219KLEKNER Joanna 1627WARSZAWAKobiety00:00:1902:43:16
220SEREWA Paulina 1594Weź wyluzujLUBLINKobiety00:00:2202:46:31
221PANCZENKO Kamil 1595Weź wyluzujLUBLINMężczyzni00:00:2202:46:32
222KOLASA Barbara 1512Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAKobiety00:00:0402:56:34
223FIRLEJ Arnika 1562RKS JaninaWROCŁAWKobiety00:00:2903:13:19
224HRYSZKO Jarosław 1561RKS JaninaWROCŁAWMężczyzni00:00:2903:13:20
225MIRECKI Jan 1535WARSZAWAMężczyzni00:00:1203:13:32
226ZUBCZYŃSKI Hubert 1664WARSZAWAMężczyzni00:00:00
Znaleziono 226 wynik(ów)