III ĆWIERĆULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Maraton Bieszczadzki 2016
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 13 km
Zgłoszonych : 295
Wystartowało : 226
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 226
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyzni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaCzas startuP1_Krzyzowka_z_czerwonym
12km
Czas
netto
13km
Czas
brutto
13km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ROLKA Gabriela 1501runonline.pl/TRIADAKRAKÓWKobiety1K 100:00:0201:21:5401:26:52.1001:26:54.40 6:409,0
2MERCIK Agnieszka 1735Przemyski Klub BiegaczaKROSNOKobiety2K 2Przemyśl00:00:0401:25:5401:31:19.9001:31:23.90+00:04:297:018,5
3KUNCEWICZ Weronika 1701sklep biegacza Team LublinLUBLINKobiety3K 300:00:0301:26:5801:32:09.4501:32:13.05+00:05:187:058,5
4PIETRZYK Agnieszka 1544POZNAŃKobiety4K 400:00:0501:27:0701:32:20.4501:32:26.35+00:05:317:068,4
5ZALEWSKA Marta 1723Żórawski TeamWARSZAWAKobiety5K 500:00:0501:31:1201:36:28.8001:36:34.55+00:09:407:258,1
6SZYMASZEK Monika 1579DĘBICAKobiety6K 600:00:1401:31:0501:36:38.3501:36:52.50+00:09:587:268,1
7SKRZYNIARZ Ewa 1780Kobiety7K 700:00:0301:32:0501:37:49.6501:37:52.85+00:10:587:318,0
8CIENIUSZEK Izabella 1670PRUSZKÓWKobiety8K 800:00:1201:33:2101:39:49.7001:40:02.40+00:13:087:407,8
9WINKOWSKA Magdalena 1635WARSZAWAKobiety9K 9Rowery Małgośka00:00:1401:35:2001:41:45.3501:42:00.20+00:15:057:497,7
10NAZIMEK Lilianna 1716wkurw_teamNOWY SĄCZKobiety10K 1000:00:0901:36:0901:42:03.4501:42:12.45+00:15:187:517,6
11KASPERKIEWICZ Maja 1783WARSZAWAKobiety11K 1100:00:1501:36:0101:41:58.8001:42:14.70+00:15:207:507,6
12PIETRZYK Agnieszka 1782Kobiety12K 1200:00:0401:36:5501:42:57.9501:43:02.55+00:16:087:557,6
13WARĘCKA Kasia 1718KROBÓWKobiety13K 1300:00:2501:37:1701:43:14.9001:43:39.95+00:16:457:567,6
14ORYNEK Klaudia 1620KRAKÓWKobiety14K 1400:00:0501:37:3801:43:39.0501:43:44.90+00:16:507:587,5
15WODYŃSKA Dagmara 1683Equido Team schodzi z asfaltuNOWY SĄCZKobiety15K 1500:00:1101:38:3801:44:32.5001:44:44.10+00:17:498:027,5
16LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1742Nadleśnictwo LutowiskaLUTOWISKAKobiety16K 1600:00:1401:38:3301:44:33.1501:44:47.30+00:17:528:027,5
17MOŚKO Karolina 1744TKD Szakal Jeżyce RunnersKOSZALINKobiety17K 17TKD Szakal Jeżyce Runners00:00:1101:39:3801:45:35.9501:45:47.65+00:18:538:077,4
18KACZOREK Beata 1679JÓZEFÓWKobiety18K 18Dzikie Dziki00:00:0801:40:1501:46:34.4001:46:43.30+00:19:488:117,3
19SZUKOWSKA Amelia 1671WARSZAWAKobiety19K 1900:00:1701:42:1801:48:45.8501:49:03.50+00:22:098:227,2
20BANASZCZYK Maja 1589M Marathon TeamWARSZAWAKobiety20K 2000:00:0901:42:3101:49:08.1501:49:17.35+00:22:228:237,1
21GAWCZYŃSKA - BACZA Izabela 1552Przemyśl - MarokoPRZEMYŚLKobiety21K 2100:00:1001:42:3901:49:26.4501:49:37.25+00:22:428:257,1
22MAZUREK Katarzyna 1675SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMLUBLINKobiety22K 22Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1001:43:5001:51:03.1001:51:13.85+00:24:198:327,0
23WLACHOS Monika 1790ŁÓDŹKobiety23K 2300:00:0901:44:3101:51:08.6501:51:18.15+00:24:238:337,0
24MAMEJ Wiktoria 1795LUBLINKobiety24K 2400:00:1301:44:0301:51:44.1501:51:57.60+00:25:038:357,0
25MAMEJ Elżbieta 1794LUBLINKobiety25K 2500:00:1301:44:2701:51:44.2501:51:57.85+00:25:038:357,0
26SUKIENNIK Anna 1560POWER TRAININGLIMANOWAKobiety26K 2600:00:0701:45:1601:51:54.2001:52:02.10+00:25:078:367,0
27BĄK Sylwia 1614TUP TeamGABRYELINKobiety27K 2700:00:1401:45:1501:51:55.2501:52:09.35+00:25:148:367,0
28KUBISIAK Marta 1638OSTRÓW WIELKOPOLSKIKobiety28K 2800:00:0901:45:4601:52:00.8501:52:10.65+00:25:168:377,0
29SANOCKA Dorota 1689ZABRZEKobiety29K 2900:00:1101:45:3701:52:01.6501:52:12.75+00:25:188:377,0
30MATUSIK-SKALSKA Renata 1673DZIEWKIKobiety30K 30Żuki w błocie00:00:2201:45:0801:52:36.1001:52:58.45+00:26:048:396,9
31KAMIŃSKA Beata 1678WAŁBRZYCHKobiety31K 3100:00:1801:46:5801:53:48.5001:54:06.80+00:27:128:456,9
32KUBALA Alicja 1791Kobiety32K 3200:00:0701:47:0701:54:49.6001:54:57.10+00:28:028:506,8
33LUBAŃSKA Alicja 1532ZS BukowiceBUKOWICEKobiety33K 3300:00:0601:47:3301:55:06.4001:55:12.55+00:28:188:516,8
34KRÓLIKOWSKA Emilia 1541WARSZAWAKobiety34K 3400:00:0701:48:4601:55:12.5001:55:20.10+00:28:258:516,8
35KUKLA Elzbieta 1677PWC Running TeamWARSZAWAKobiety35K 3500:00:0401:48:0401:55:17.8501:55:22.60+00:28:288:526,8
36ROSIŃSKA Małgorzata 1522PONIATOWAKobiety36K 3600:00:1001:48:4501:55:13.4501:55:24.15+00:28:298:516,8
37RAĆKOS Anna 1515WARSZAWAKobiety37K 3700:00:2401:49:2001:56:46.6501:57:10.75+00:30:168:586,7
38GLOWACKA Anna 1712WARSZAWAKobiety38K 3800:00:1301:49:3401:57:01.9501:57:15.05+00:30:209:006,7
39OPITZ Agnieszka 1575WARSZAWAKobiety39K 3900:00:0701:50:0801:57:15.9001:57:23.50+00:30:299:016,7
40PAŁACHA Anna 1603SANDOMIERZKobiety40K 4000:00:1901:51:3101:58:39.9001:58:59.15+00:32:049:076,6
41PASIECZNA Małgorzata 1762Kobiety41K 4100:00:0601:51:2601:58:55.2501:59:01.95+00:32:079:086,6
42GARWACKA Beata 1587NIEPORĘTKobiety42K 4200:00:1701:51:4601:59:19.3501:59:36.85+00:32:429:106,5
43GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1734ZIELONKIKobiety43K 4300:00:1801:52:0001:59:37.5001:59:56.20+00:33:019:126,5
44BRYŚ Jadzia 1784Kobiety44K 4400:00:1901:52:1501:59:39.3001:59:58.35+00:33:039:126,5
45LUZAR Monika 1764Kobiety45K 4500:00:1801:52:2501:59:50.1002:00:08.55+00:33:149:136,5
46BANDEL Aneta 1768Kobiety46K 4600:00:1401:53:5502:00:21.0502:00:35.55+00:33:419:156,5
47SZYBIAK Joanna 1660Agona W&MKRZYWCZAKobiety47K 4700:00:1001:54:0702:01:02.1002:01:12.40+00:34:189:186,4
48KUCZEWSKA Eliza 1668WARSZAWAKobiety48K 4800:00:1801:54:3002:02:20.7002:02:39.60+00:35:459:246,4
49KLIMKOWSKA Patrycja 1654KOSTAROWCEKobiety49K 4900:00:2401:56:2702:03:15.0502:03:39.05+00:36:449:286,3
50PĘKALSKA Anka 1586NIEPORĘTKobiety50K 5000:00:1701:56:1702:03:55.0002:04:12.85+00:37:189:316,3
51OWSIANIK Ewelina 1685BALIGRÓDKobiety51K 5100:00:1201:56:3502:04:07.8502:04:19.85+00:37:259:326,3
52SKORUPSKA Marta 1600RISE OpoleOPOLEKobiety52K 5200:00:2201:56:3202:04:20.5502:04:42.55+00:37:489:336,3
53KRAJEWSKA Justyna 1682Yes Man TeamWARSZAWAKobiety53K 5300:00:0901:57:5302:05:06.0002:05:15.80+00:38:219:376,2
54SZYNDRALEWICZ Gabriela 1657OLSZTYNKobiety54K 5400:00:2001:57:2402:05:21.7502:05:42.65+00:38:489:386,2
55SIDOR Anna 1643KRAKÓWKobiety55K 5500:00:2101:58:1402:05:31.6502:05:52.75+00:38:589:396,2
56PILLATH Elżbieta 1688KW TrójmiastoGDAŃSKKobiety56K 5600:00:2101:58:4902:05:39.9002:06:01.05+00:39:069:406,2
57PILECKA Joanna 1652WARSZAWAKobiety57K 5700:00:0801:57:4702:06:02.7002:06:10.90+00:39:169:416,2
58PIECZKA Magdalena 1802Kobiety58K 5800:00:1401:59:0202:06:58.6002:07:13.45+00:40:199:466,1
59HRYNIEWICZ Joanna 1599TUPTeamŁOSICEKobiety59K 5900:00:1302:00:0702:07:51.8002:08:05.10+00:41:109:506,1
60ZĘGOTA Izabela 1617Stado pędzących węży ogrodowychLUBLINKobiety60K 6000:00:2202:00:3102:08:00.3502:08:23.30+00:41:289:506,1
61JASZCZUK Edyta 1598TUP TeamWARSZAWAKobiety61K 6100:00:1202:00:1802:08:11.7502:08:24.70+00:41:309:516,1
62RĄPAŁA Beata 1756STALOWA WOLAKobiety62K 6200:00:2102:01:0302:09:39.4002:10:00.95+00:43:069:586,0
63IDCZAK Marta 1650Łódź Running TeamŁÓDŹKobiety63K 63Łódzka Grupa Szaleńców00:00:1902:01:5502:10:07.8002:10:27.55+00:43:3310:006,0
64GARGAS-DZIEDZINA Joanna 1680Night RunnersKRAKÓWKobiety64K 6400:00:0902:01:3502:10:36.9002:10:46.70+00:43:5210:026,0
65STARZYŃSKA Marta 1684Perfect Runner LublinLUBLINKobiety65K 65Perfect Runner Lublin00:00:1402:03:3102:11:55.3502:12:09.70+00:45:1510:085,9
66SROCZYŃSKA Justyna 1755PIASECZNOKobiety66K 66OSTre SROki00:00:1502:03:3202:11:57.9502:12:13.20+00:45:1810:095,9
67KUBIAK Monika 1698ŁÓDŹKobiety67K 6700:00:1502:03:4702:11:58.0502:12:13.65+00:45:1910:095,9
68KRUPIŃSKA Monika 1648M&MZGIERZKobiety68K 6800:00:1402:03:4902:11:59.6002:12:13.70+00:45:1910:095,9
69TRZECIECKA Magdalena 1651Running TeamŁÓDŹKobiety69K 69Łódzka Grupa Szaleńców00:00:2002:02:5802:12:00.7002:12:20.80+00:45:2610:095,9
70PIÓRKOWSKA Jolanta 1738Koło BiegaKOŁOKobiety70K 7000:00:0802:03:5202:12:21.6002:12:30.40+00:45:3610:105,9
71NAMYŚLAK Renata 1641KOŁO BiegaKOŁOKobiety71K 7100:00:0902:03:5102:12:21.3502:12:30.50+00:45:3610:105,9
72GÓRA Natalia 1777Kobiety72K 7200:00:0502:06:3402:14:32.8002:14:37.85+00:47:4310:205,8
73SAWCZUK Marta 1601TUP TEAMŁOSICEKobiety73K 7300:00:1202:07:5702:15:17.8002:15:30.55+00:48:3610:245,8
74DOLMIERSKA Sylwia 1545BIESYBOLSZEWOKobiety74K 7400:00:0402:07:5102:16:17.4002:16:21.40+00:49:2710:295,7
75DAWID Honorata 1787Kobiety75K 7500:00:0502:08:2802:16:38.6502:16:44.40+00:49:5010:305,7
76GRACZYKOWSKA Natalia 1592ŁUBUDUBUGRUDZIĄDZKobiety76K 76Łubudubu00:00:1602:08:5402:17:15.9502:17:32.05+00:50:3710:335,7
77KOCHMAN Iwona 1705WARSZAWAKobiety77K 7700:00:0902:09:0002:17:22.5502:17:32.35+00:50:3710:345,7
78PIETRZAK Agnieszka 1514WARSZAWA - STARA MIŁOSNAKobiety78K 7800:00:0002:09:3802:17:33.2502:17:33.25+00:50:3810:345,7
79WSZELAK Ilona 1591ŁUBUDUBUGRUDZIĄDZKobiety79K 79Łubudubu00:00:1602:10:0502:19:14.8002:19:31.40+00:52:3710:425,6
80KOŁODZIEJ Irena 1773MALAWAKobiety80K 8000:00:1402:11:1302:20:06.1002:20:20.15+00:53:2510:465,6
81POPIS Justyna 1624IZBICAKobiety81K 8100:00:0702:12:5102:22:31.2002:22:38.50+00:55:4410:575,5
82CZORNAK Dominika 1530PARCZEWKobiety82K 8200:00:1702:12:2702:22:27.2502:22:44.35+00:55:4910:575,5
83CZORNAK Agnieszka 1525PARCZEWKobiety83K 8300:00:1702:12:4002:22:26.9502:22:44.75+00:55:5010:575,5
84JAKUBIEC Justyna 1608Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINKobiety84K 84Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1302:11:3302:22:49.0502:23:02.95+00:56:0810:595,5
84CZECHOWSKA Izbela 1611Lubelska Grupa Triathlonu, Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINKobiety85K 85Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1202:11:5102:22:50.2502:23:02.95+00:56:0810:595,5
86HERNAS Aneta 1607CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST LUBLINLUBLINKobiety86K 86Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1302:12:0002:22:49.3502:23:03.05+00:56:0810:595,5
87CZEMPIŃSKA Ludmiła 1572Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKOMORNIKIKobiety87K 8700:00:0802:14:0302:23:36.4502:23:44.70+00:56:5011:025,4
88WASIELEWSKA Teresa 1730KS Zdzieszowice-BikeTeamZDZIESZOWICEKobiety88K 8800:00:1502:14:5702:25:29.2502:25:45.15+00:58:5011:115,4
89MARONDEL Katarzyna 1597Silesia Running TeamBYTOMKobiety89K 8900:00:1002:17:3602:26:29.5502:26:40.35+00:59:4511:165,3
90JAROCKA Agata 1721LEGIONOWOKobiety90K 9000:00:1702:18:0902:26:27.9002:26:45.85+00:59:5111:165,3
91FILIPEK Magda 1666ZIELONKIKobiety91K 9100:00:1902:18:1602:27:26.3002:27:46.15+01:00:5111:205,3
92TOMAŚ Beata 1727LUBOSZYCEKobiety92K 9200:00:0702:19:3702:28:37.6502:28:44.90+01:01:5011:255,2
93CHODOROWSKA Alicja 1542ALEKSANDRÓWKobiety93K 9300:00:2502:21:3602:31:41.2002:32:06.45+01:05:1211:405,1
94SADŁOWSKA Magda 1558WARSZAWAKobiety94K 9400:00:0302:21:4402:32:23.9002:32:27.80+01:05:3311:435,1
95HYZIAK Joanna 1513jj.runnersSĘKOWAKobiety95K 9500:00:0802:22:4802:32:21.6502:32:29.75+01:05:3511:435,1
96PODOLAK-MACHOWSKA Agnieszka 1714RZESZÓWKobiety96K 9600:00:0802:24:2502:35:10.8502:35:19.20+01:08:2411:565,0
96LAMM Magdalena 1751OPOLEKobiety97K 9700:00:0702:24:2902:35:12.0002:35:19.20+01:08:2411:565,0
96FRASZYŃSKA Jolanta 1529KONSTANCIN JEZIORNAKobiety98K 9800:00:0502:24:3302:35:13.5502:35:19.20+01:08:2411:565,0
99OBARSKA Małgorzata 1696STARACHOWICEKobiety99K 9900:00:0602:24:5102:35:31.7502:35:38.40+01:08:4411:575,0
100OLĘDZKA Julita 1741WARSZAWAKobiety100K 10000:00:1702:28:2502:39:31.3502:39:49.10+01:12:5412:164,9
101WALENTYNOWICZ Marzena 1737WARSZAWAKobiety101K 10100:00:1502:30:1902:41:41.5502:41:56.55+01:15:0212:264,8
102EBERT Agata 1640IMIELINKobiety102K 10200:00:0902:30:0802:42:09.9002:42:19.70+01:15:2512:284,8
103JANKOWSKA Wioletta 1574MK TEAM SPORT W WIELKIM MIEŚCIEKATOWICEKobiety103K 10300:00:2202:33:1002:44:50.5502:45:13.10+01:18:1812:404,7
104KONKOL Magdalena 1644GDAŃSKKobiety104K 10400:00:0402:33:1902:45:49.4002:45:54.15+01:18:5912:454,7
105LABA Anna 1626WARSZAWAKobiety105K 10500:00:1902:43:0102:54:47.3502:55:06.70+01:28:1213:264,5
106KLEKNER Joanna 1627WARSZAWAKobiety106K 10600:00:1902:43:1602:54:47.5002:55:07.15+01:28:1213:264,5
107SEREWA Paulina 1594Weź wyluzujLUBLINKobiety107K 10700:00:2202:46:3102:58:59.5502:59:21.90+01:32:2713:464,4
108KOLASA Barbara 1512Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAKobiety108K 10800:00:0402:56:3403:11:54.1503:11:58.15+01:45:0314:454,1
109FIRLEJ Arnika 1562RKS JaninaWROCŁAWKobiety109K 10900:00:2903:13:1903:27:45.4503:28:14.75+02:01:2015:583,8
Znaleziono 109 wynik(ów)