III ĆWIERĆULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Maraton Bieszczadzki 2016
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 13 km
Zgłoszonych : 295
Wystartowało : 226
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 226
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyzni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaCzas startuP1_Krzyzowka_z_czerwonym
12km
    
1PIETRZAK Agnieszka 1514WARSZAWA - STARA MIŁOSNAKobiety00:00:0002:09:38
2ROLKA Gabriela 1501runonline.pl/TRIADAKRAKÓWKobiety00:00:0201:21:54
3SADŁOWSKA Magda 1558WARSZAWAKobiety00:00:0302:21:44
4KUNCEWICZ Weronika 1701sklep biegacza Team LublinLUBLINKobiety00:00:0301:26:58
5SKRZYNIARZ Ewa 1780Kobiety00:00:0301:32:05
6KOLASA Barbara 1512Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAKobiety00:00:0402:56:34
7DOLMIERSKA Sylwia 1545BIESYBOLSZEWOKobiety00:00:0402:07:51
8KONKOL Magdalena 1644GDAŃSKKobiety00:00:0402:33:19
9KUKLA Elzbieta 1677PWC Running TeamWARSZAWAKobiety00:00:0401:48:04
10MERCIK Agnieszka 1735Przemyski Klub BiegaczaKROSNOKobietyPrzemyśl00:00:0401:25:54
11PIETRZYK Agnieszka 1782Kobiety00:00:0401:36:55
12FRASZYŃSKA Jolanta 1529KONSTANCIN JEZIORNAKobiety00:00:0502:24:33
13PIETRZYK Agnieszka 1544POZNAŃKobiety00:00:0501:27:07
14ORYNEK Klaudia 1620KRAKÓWKobiety00:00:0501:37:38
15ZALEWSKA Marta 1723Żórawski TeamWARSZAWAKobiety00:00:0501:31:12
16GÓRA Natalia 1777Kobiety00:00:0502:06:34
17DAWID Honorata 1787Kobiety00:00:0502:08:28
18LUBAŃSKA Alicja 1532ZS BukowiceBUKOWICEKobiety00:00:0601:47:33
19OBARSKA Małgorzata 1696STARACHOWICEKobiety00:00:0602:24:51
20PASIECZNA Małgorzata 1762Kobiety00:00:0601:51:26
21KRÓLIKOWSKA Emilia 1541WARSZAWAKobiety00:00:0701:48:46
22POPIS Justyna 1624IZBICAKobiety00:00:0702:12:51
23SUKIENNIK Anna 1560POWER TRAININGLIMANOWAKobiety00:00:0701:45:16
24OPITZ Agnieszka 1575WARSZAWAKobiety00:00:0701:50:08
25TOMAŚ Beata 1727LUBOSZYCEKobiety00:00:0702:19:37
26LAMM Magdalena 1751OPOLEKobiety00:00:0702:24:29
27KUBALA Alicja 1791Kobiety00:00:0701:47:07
28HYZIAK Joanna 1513jj.runnersSĘKOWAKobiety00:00:0802:22:48
29CZEMPIŃSKA Ludmiła 1572Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKOMORNIKIKobiety00:00:0802:14:03
30PILECKA Joanna 1652WARSZAWAKobiety00:00:0801:57:47
31KACZOREK Beata 1679JÓZEFÓWKobietyDzikie Dziki00:00:0801:40:15
32PODOLAK-MACHOWSKA Agnieszka 1714RZESZÓWKobiety00:00:0802:24:25
33PIÓRKOWSKA Jolanta 1738Koło BiegaKOŁOKobiety00:00:0802:03:52
34BANASZCZYK Maja 1589M Marathon TeamWARSZAWAKobiety00:00:0901:42:31
35KUBISIAK Marta 1638OSTRÓW WIELKOPOLSKIKobiety00:00:0901:45:46
36EBERT Agata 1640IMIELINKobiety00:00:0902:30:08
37NAMYŚLAK Renata 1641KOŁO BiegaKOŁOKobiety00:00:0902:03:51
38GARGAS-DZIEDZINA Joanna 1680Night RunnersKRAKÓWKobiety00:00:0902:01:35
39KRAJEWSKA Justyna 1682Yes Man TeamWARSZAWAKobiety00:00:0901:57:53
40KOCHMAN Iwona 1705WARSZAWAKobiety00:00:0902:09:00
41NAZIMEK Lilianna 1716wkurw_teamNOWY SĄCZKobiety00:00:0901:36:09
42WLACHOS Monika 1790ŁÓDŹKobiety00:00:0901:44:31
43ROSIŃSKA Małgorzata 1522PONIATOWAKobiety00:00:1001:48:45
44GAWCZYŃSKA - BACZA Izabela 1552Przemyśl - MarokoPRZEMYŚLKobiety00:00:1001:42:39
45MARONDEL Katarzyna 1597Silesia Running TeamBYTOMKobiety00:00:1002:17:36
46SZYBIAK Joanna 1660Agona W&MKRZYWCZAKobiety00:00:1001:54:07
47MAZUREK Katarzyna 1675SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMLUBLINKobietyLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1001:43:50
48WODYŃSKA Dagmara 1683Equido Team schodzi z asfaltuNOWY SĄCZKobiety00:00:1101:38:38
49SANOCKA Dorota 1689ZABRZEKobiety00:00:1101:45:37
50MOŚKO Karolina 1744TKD Szakal Jeżyce RunnersKOSZALINKobietyTKD Szakal Jeżyce Runners00:00:1101:39:38
51JASZCZUK Edyta 1598TUP TeamWARSZAWAKobiety00:00:1202:00:18
52SAWCZUK Marta 1601TUP TEAMŁOSICEKobiety00:00:1202:07:57
53CZECHOWSKA Izbela 1611Lubelska Grupa Triathlonu, Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINKobietyLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1202:11:51
54CIENIUSZEK Izabella 1670PRUSZKÓWKobiety00:00:1201:33:21
55OWSIANIK Ewelina 1685BALIGRÓDKobiety00:00:1201:56:35
56HRYNIEWICZ Joanna 1599TUPTeamŁOSICEKobiety00:00:1302:00:07
57HERNAS Aneta 1607CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST LUBLINLUBLINKobietyLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1302:12:00
58JAKUBIEC Justyna 1608Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINKobietyLubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1302:11:33
59GLOWACKA Anna 1712WARSZAWAKobiety00:00:1301:49:34
60MAMEJ Elżbieta 1794LUBLINKobiety00:00:1301:44:27
61MAMEJ Wiktoria 1795LUBLINKobiety00:00:1301:44:03
62SZYMASZEK Monika 1579DĘBICAKobiety00:00:1401:31:05
63BĄK Sylwia 1614TUP TeamGABRYELINKobiety00:00:1401:45:15
64WINKOWSKA Magdalena 1635WARSZAWAKobietyRowery Małgośka00:00:1401:35:20
65KRUPIŃSKA Monika 1648M&MZGIERZKobiety00:00:1402:03:49
66STARZYŃSKA Marta 1684Perfect Runner LublinLUBLINKobietyPerfect Runner Lublin00:00:1402:03:31
67LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1742Nadleśnictwo LutowiskaLUTOWISKAKobiety00:00:1401:38:33
68BANDEL Aneta 1768Kobiety00:00:1401:53:55
69KOŁODZIEJ Irena 1773MALAWAKobiety00:00:1402:11:13
70PIECZKA Magdalena 1802Kobiety00:00:1401:59:02
71KUBIAK Monika 1698ŁÓDŹKobiety00:00:1502:03:47
72WASIELEWSKA Teresa 1730KS Zdzieszowice-BikeTeamZDZIESZOWICEKobiety00:00:1502:14:57
73WALENTYNOWICZ Marzena 1737WARSZAWAKobiety00:00:1502:30:19
74SROCZYŃSKA Justyna 1755PIASECZNOKobietyOSTre SROki00:00:1502:03:32
75KASPERKIEWICZ Maja 1783WARSZAWAKobiety00:00:1501:36:01
76WSZELAK Ilona 1591ŁUBUDUBUGRUDZIĄDZKobietyŁubudubu00:00:1602:10:05
77GRACZYKOWSKA Natalia 1592ŁUBUDUBUGRUDZIĄDZKobietyŁubudubu00:00:1602:08:54
78CZORNAK Agnieszka 1525PARCZEWKobiety00:00:1702:12:40
79CZORNAK Dominika 1530PARCZEWKobiety00:00:1702:12:27
80PĘKALSKA Anka 1586NIEPORĘTKobiety00:00:1701:56:17
81GARWACKA Beata 1587NIEPORĘTKobiety00:00:1701:51:46
82SZUKOWSKA Amelia 1671WARSZAWAKobiety00:00:1701:42:18
83JAROCKA Agata 1721LEGIONOWOKobiety00:00:1702:18:09
84OLĘDZKA Julita 1741WARSZAWAKobiety00:00:1702:28:25
85KUCZEWSKA Eliza 1668WARSZAWAKobiety00:00:1801:54:30
86KAMIŃSKA Beata 1678WAŁBRZYCHKobiety00:00:1801:46:58
87GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1734ZIELONKIKobiety00:00:1801:52:00
88LUZAR Monika 1764Kobiety00:00:1801:52:25
89PAŁACHA Anna 1603SANDOMIERZKobiety00:00:1901:51:31
90LABA Anna 1626WARSZAWAKobiety00:00:1902:43:01
91KLEKNER Joanna 1627WARSZAWAKobiety00:00:1902:43:16
92IDCZAK Marta 1650Łódź Running TeamŁÓDŹKobietyŁódzka Grupa Szaleńców00:00:1902:01:55
93FILIPEK Magda 1666ZIELONKIKobiety00:00:1902:18:16
94BRYŚ Jadzia 1784Kobiety00:00:1901:52:15
95TRZECIECKA Magdalena 1651Running TeamŁÓDŹKobietyŁódzka Grupa Szaleńców00:00:2002:02:58
96SZYNDRALEWICZ Gabriela 1657OLSZTYNKobiety00:00:2001:57:24
97SIDOR Anna 1643KRAKÓWKobiety00:00:2101:58:14
98PILLATH Elżbieta 1688KW TrójmiastoGDAŃSKKobiety00:00:2101:58:49
99RĄPAŁA Beata 1756STALOWA WOLAKobiety00:00:2102:01:03
100JANKOWSKA Wioletta 1574MK TEAM SPORT W WIELKIM MIEŚCIEKATOWICEKobiety00:00:2202:33:10
101SEREWA Paulina 1594Weź wyluzujLUBLINKobiety00:00:2202:46:31
102SKORUPSKA Marta 1600RISE OpoleOPOLEKobiety00:00:2201:56:32
103ZĘGOTA Izabela 1617Stado pędzących węży ogrodowychLUBLINKobiety00:00:2202:00:31
104MATUSIK-SKALSKA Renata 1673DZIEWKIKobietyŻuki w błocie00:00:2201:45:08
105RAĆKOS Anna 1515WARSZAWAKobiety00:00:2401:49:20
106KLIMKOWSKA Patrycja 1654KOSTAROWCEKobiety00:00:2401:56:27
107CHODOROWSKA Alicja 1542ALEKSANDRÓWKobiety00:00:2502:21:36
108WARĘCKA Kasia 1718KROBÓWKobiety00:00:2501:37:17
109FIRLEJ Arnika 1562RKS JaninaWROCŁAWKobiety00:00:2903:13:19
Znaleziono 109 wynik(ów)