III ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2017 - 44,6KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-01-29
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 803
Wystartowało : 693
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 691
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
26.5km
Split_Kamyk
34.2km
Split_Mateusz
40.7km
      
1KOWALEWSKA Izabela 819Piaseczno runningPIASECZNOK3000:00:0000:02:4203:56:1805:18:2206:25:48
2GAJEWSKA Monika 26TORUNK3000:00:0000:02:4903:11:2304:12:2405:10:26
3ZAJĄC Katarzna 3744K Team TarnówTARNÓWK3000:00:0000:01:1002:29:4703:21:3704:11:58
4DZIADOŃ Justyna 369Lacho TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:1702:58:4603:56:4304:44:25
5PECYNA Katarzyna 368PIASEKK3000:00:0000:02:5103:30:2804:38:5405:39:09
6NICEWICZ Marta 406OLSZTYNK3000:00:0000:02:0703:14:3204:27:0005:23:41
7BINIAŚ PASTUSIAK Anna 405NIEMCEK3000:00:0000:02:4403:44:3105:09:0106:17:20
8ARSENIUK Anna 2T. S. Opatrunki ToruńGÓRSK / ZŁAWIEŚ WIELKAK3000:00:0000:00:3802:12:5502:54:1003:32:41
9MICHALSKA Klementyna 33Fabryka triathlonuPOZNAŃK3000:00:0000:01:3003:27:4004:40:3705:37:31
10DOBIES Jagoda 510K3000:00:0000:02:0903:30:2704:29:1805:23:37
11KRZOSEK Joanna 73LONDYNK3000:00:0000:02:1503:05:3004:12:5005:14:07
12PIECUCH Karolina 99Lacho TeamPRZEWORSKK3000:00:0000:02:0302:50:1203:52:5604:41:41
13STRUSIŃSKA Katarzyna 102TriPakaMIŃSK MAZOWIECKIK3000:00:0000:01:0403:23:4404:31:5805:34:04
14KRAWCZAK Paulina 113Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0000:02:5302:40:4903:35:4904:21:59
15ŻAK Oliwia 124Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK3000:00:0000:02:3003:30:4104:55:2805:57:39
16MAZUR Magdalena 153PRZEMYŚL ŻURAWICAŻURAWICAK3000:00:0000:02:3603:32:1304:59:1406:03:22
17JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 155GÓRA KALWARIAK3000:00:0000:02:3003:30:4104:55:2805:57:39
18KRUSZYNA Elżbieta 162KNURÓWK3000:00:0000:02:2503:20:4004:35:1105:28:47
19PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 169Poranny Patrol / Evil TeamOSIECZANYK3000:00:0000:01:1703:22:4104:31:4905:41:20
20KRUCZEK Monika 167Lacho TeamKRAKÓWK3000:00:0000:01:3602:39:1603:26:5904:13:32
21SERAFIN Paulina 195Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK3000:00:0000:01:3202:37:3303:28:0604:17:33
22SKOTNICKA Anna 236Ekipa z TarnowaŁĘKAWICAK3000:00:0000:02:1502:45:3003:43:2904:35:03
23JACH-BALICKA Olka 232WIELICZKAK3000:00:0000:01:0803:13:0804:12:2505:06:30
24ROSZKOWSKA Julita 256BIAŁYSTOKK3000:00:0000:02:4903:15:1904:22:2005:26:32
25KRÓTKI Alicja 303TARNOWSKIE GÓRYK3000:00:0000:02:5302:40:5103:34:4304:23:38
26RAFAŁ Eliza 319BIŁGORAJK3000:00:0000:01:5303:27:3404:36:3805:32:15
27LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja 336RabbitsKRAKÓWK3000:00:0000:01:1803:38:4205:01:4206:05:50
28DUDZIAK Dorota 342KRAKÓWK3000:00:0000:00:4102:40:2903:36:2604:28:04
29FIDALI Beata 332Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK3000:00:0000:01:3203:43:2504:51:5505:53:48
30GRAMZA Katarzyna 356EUFORIABIEGACZA.PLRAWICZK3000:00:0000:02:1603:17:1204:32:5805:29:21
31SZYMURA Karolina 3664K TEAM TARNÓWTARNÓWK3000:00:0000:01:1002:39:1503:36:2504:28:04
32KUCIŃSKA Magdalena 365WARSZAWSK3000:00:0000:01:2503:15:5204:34:2605:39:26
33ZAWADZKA Magdalena 363AKS Polonia WarszawaWARSZAWAK3000:00:0000:02:5303:41:4805:11:2906:20:28
34HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 414Nowy Styl Group Running TeamKROSNOK3000:00:0000:01:0403:14:0204:27:3305:30:38
35WYŻYKOWSKA Agnieszka 430Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:5103:09:4804:17:0905:08:59
36ROSIŃSKA Małgorzata 437Sklep Biegacza LublinPONIATOWAK3000:00:0000:02:4403:43:1905:05:5106:06:36
37BARCEWICZ Marta 1sklepbiegowy.com/ SS Drużyna Wilka/ ASICS FrontrunnnerBARTOSZYCEK3000:00:0000:00:2702:09:0702:51:3003:32:33
38PIERZCHALSKA Julia 508Above 2000TIPTONK3000:00:0000:02:1603:32:1104:43:4605:46:21
39DEYNECKA Martyna 534LUBARTÓWK3000:00:0000:01:5502:43:5003:39:2704:34:43
40KAŃDUŁA Klaudia 550TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNANK3000:00:0000:02:5203:23:4904:27:1905:29:08
41MARCINIAK Julia 563Night Runners PoznańPOZNAŃK3000:00:0000:01:1403:33:5904:59:0306:01:31
42NAWARA Ewelina 590Księżniczki NibylandiiTARNÓWK3000:00:0000:01:2903:01:5904:04:5204:55:09
43LATO Karolina 571Lublin BiegaLUBLINK3000:00:0000:02:4603:30:1104:59:4706:14:21
44KOKOSZKA Magdalena 592ZABIEGANI MIELECMIELECK3000:00:0000:02:0302:59:1804:04:2805:04:18
45PIĄTEK Beata 621ŁAŃCUTK3000:00:0000:02:0003:08:5204:20:2505:15:24
46KUJAWSKA Małgorzata 628WARSZAWAK3000:00:0000:02:0803:20:3704:35:5105:36:39
47PORĘBSKA Dorota 648NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3000:00:0000:01:5503:37:4605:12:1906:09:51
48BIENIECKA Anna 800ALPIN SPORT / OTK RzeźnikGLIWICEK3000:00:0000:00:4302:34:3303:32:1404:28:17
49SZALACHA Katarzyna 665RZESZÓWK3000:00:0000:02:5603:01:3604:07:2005:03:19
50GADAMSKA-KABATA Paulina 667GDAŃSKK3000:00:0000:01:2503:09:2504:19:5805:18:23
51BONDARA Sylwia 3Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK3000:00:0000:00:5302:19:4703:02:3403:45:38
52KUCZMENDA Katarzyna 787TRZEBOWNISKOK3000:00:0000:02:1004:08:4305:42:3307:04:03
53BZOWSKA Aleksandra 700GLIWICEK3000:00:0000:01:1503:39:3505:05:1606:13:30
54DZIEPAK Dorota 704RZESZÓWK3000:00:0000:02:2003:48:2605:06:3706:17:01
55BURANDT Magdalena 701SS Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0000:02:1102:48:4803:46:3204:40:08
56PIECHOWICZ-KUROWSKA Agata 723Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0000:01:1503:39:3505:05:2606:13:30
57WALCZYŃSKA Karolina 745NIGHT RUNNERS GLIWICEBIELSKO-BIAŁAK3000:00:0000:01:4503:49:2005:04:5006:15:50
58OKAPIEC Aleksandra 753AXA Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:01:4803:30:2304:40:3505:42:37
59KIJ Kinga 798BRZOZÓWK3000:00:0000:03:0603:12:0404:18:4705:12:59
60SEMOW Sylwia 756KW KrakówKRAKÓWK3000:00:0000:01:3503:13:0404:19:4205:18:47
61ROGOZIŃSKA Monika 761SS Drużyna Wilka|Grupa DBKOLSZTYNK3000:00:0000:01:1603:30:2404:45:4305:46:05
62FARON Agnieszka 799NORAFSPORTKRAKÓWK3000:00:0000:01:0402:43:3203:44:1704:38:02
63MAKOWSKA Olga 611Jacek Biega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:00:4502:24:4903:09:0003:53:11
64WASYLISZYN Bernadetta 612Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWK3000:00:0000:02:4203:18:2604:27:5005:30:57
65PREJS Beata 795SIEMIANOWICEK3000:00:0000:01:2303:34:3004:52:0105:56:31
66CZYŻOWSKA Adrianna 788BŁAŻOWAK3000:00:0000:01:4302:42:2903:37:0804:24:59
67NIESPODZIANA Anna 548Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK3000:00:0000:01:1103:05:5204:10:5605:06:50
68JATA Marta 469Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe/WW TeamLUBLINK3000:00:0000:02:4203:43:2505:06:1506:07:30
69REMLEIN Katarzyna 566Drużyna Szpiku/For Run TeamPOZNAŃK3000:00:0000:01:3103:11:4404:26:5105:28:08
70KAWA Barbara 540KB Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK3000:00:0000:02:1503:45:1605:10:5706:15:30
71OKLEJ Agata 5WARSZAWAK3000:00:0000:02:5703:11:5204:26:5205:23:11
Znaleziono 71 wynik(ów)