III ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2017 - 44,6KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-01-29
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 803
Wystartowało : 693
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 691
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
26.5km
Split_Kamyk
34.2km
Split_Mateusz
40.7km
      
1ABEL Krzysiek 456AKGŁÓDŹM4000:00:0000:02:4902:52:5703:50:2304:46:16
2SIÓDMIAK Cezary 231Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:0000:02:4003:19:5004:29:4505:29:50
3STĘPIEŃ Wojciech 23Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:0302:23:3003:11:5304:00:19
4WOJTOWICZ Daniel 18KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM4000:00:0000:02:3103:00:1404:06:2505:01:33
5MURAK Robert 29ŁĘCZNAM4000:00:0000:01:5002:25:2103:11:2903:57:09
6WITKOWSKI Dominik 291Karl Knauer PolandPOZNAŃM4000:00:0000:01:5802:57:5604:04:1605:08:16
7KŁOSOK Adam 290MARKLOWICEM4000:00:0000:01:5602:46:3203:49:1404:39:25
8PALUCH Andrzej 409Zabiegani MielecMIELECM4000:00:0000:00:5202:30:0403:28:0104:21:02
9SMAGA Krzysztof 400Banda GrudniaBORZECHÓWM4000:00:0000:01:4003:24:0304:39:1105:36:07
10SĘKOWSKI Damian 450TYCHYM4000:00:0000:02:4603:17:1304:22:5805:30:44
11BORÓWKA Ryszard 448GDYNIAM4000:00:0000:00:4802:20:5203:11:0403:58:58
12SKIBE Tomasz 28Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:01:0902:34:4203:26:4004:18:11
13WAJCOWICZ Witold 36Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:01:4903:17:0904:26:2705:22:23
14KOZŁOWSKI Robert 40Doce Pares PolskaBRODNICAM4000:00:0000:01:0903:28:5404:47:0106:04:58
15BRZEZIŃSKI Andrzej 45RykowiskoNOWA BIAŁAM4000:00:0000:00:3202:26:2403:14:3904:03:34
16SIPIERA Tomasz 34Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:1202:40:2203:37:4404:31:34
17KOŁODZIEJ Jacek 56Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:2203:12:4704:22:4305:23:09
18JANIK Janusz Johan 50Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:1002:45:4503:52:2004:52:27
19OLSZEWSKI Jacek 53PLOCKM4000:00:0000:00:3902:44:0604:07:4005:06:31
20KRASOŃ Mariusz 62TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:1202:34:2603:29:4404:22:26
21SKRZESZEWSKI Henryk P. 57STALOWA WOLAM4000:00:0000:00:3502:17:2103:08:2703:58:52
22CHWALISZEWSKI Jarosław 49Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:1802:50:2003:58:5704:59:09
23KOŁTUNIEWICZ Andrzej 683wieś tańczy i biegaLUBLINM4000:00:0000:01:5402:47:3703:50:1604:45:14
24SWOBODA Jarosław 79Night Runners GliwiceKNURÓWM4000:00:0000:02:5303:13:5604:22:4305:23:09
25GARCZYŃSKI Darek 71KATOWICEM4000:00:0000:02:0902:58:5204:28:0205:21:10
26KOBIERSKI Szymon 76SOSNOWIECM4000:00:0000:02:0103:12:2104:25:0405:25:38
27HOROWSKI Tomasz 77Urodzeni Biegacze www.bornrunners.plTYCHYM4000:00:0000:01:4602:47:3903:43:4104:37:01
28MANIAK Łukasz 78SWARZĘDZM4000:00:0000:02:4703:19:2104:29:2505:28:51
29PILICHOWSKI Wojciech 93Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4000:00:0000:02:4802:48:5203:57:2304:49:28
30JURCZAK Daniel 82TripakaMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:01:0403:23:4504:32:0005:34:04
31MICHNO Tomasz 87Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:1302:40:2203:28:3204:27:35
32JEDLIŃSKI Bartosz 91Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:0000:01:0702:49:0503:45:1404:35:15
33OBROŚLAK Grzegorz 89Traper/ Biegomania LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:01:1202:36:2703:29:0704:18:32
34CZAPLA Arkadiusz 109BYTOMM4000:00:0000:02:3202:40:5003:38:1804:30:51
35MIĘKUS Hubert 111WARSZAWAM4000:00:0000:00:5502:44:4403:40:1104:33:57
36ZIELONKA Bogumił 779Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4000:00:0000:02:2403:21:5604:29:1705:31:47
37KOBIERSKI Piotr 112UKA Ultras RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:00:5002:14:1102:52:0203:29:28
38ŁUKASIAK Sylwester 104MIĘDZYBORÓWM4000:00:0000:01:4702:46:1703:44:4404:43:20
39JANIK Mariusz 127Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:4402:16:5503:03:0303:48:47
40ŁUKASZEK Artur 129LubartowBiegaLUBARTÓWM4000:00:0000:01:5402:35:1703:37:0604:40:36
41KOWALCZYK Grzesiek 116LUBLINM4000:00:0000:01:5602:39:5803:34:2704:24:31
42RUDZKI Tomasz 128Biegacz NowosolnaKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:01:5203:56:1705:49:1107:04:34
43LIS Marek 130CYBULICE MAŁEM4000:00:0000:03:2203:12:0704:12:0905:06:22
44BACZA Piotr 137Przemyśl - MarokoŻURAWICAM4000:00:0000:02:3603:31:0704:59:0106:06:14
45PRZYBYSZ Mariusz 165LUBARTÓWM4000:00:0000:02:4603:23:5504:50:0205:53:09
46BAHIR Said 149Maroko -PrzemyślPRZEMYŚLM4000:00:0000:02:3603:19:5804:18:4805:10:16
47TALMA Paweł 156lubartowbiega.plLUBARTÓWM4000:00:0000:02:4603:23:5504:50:0205:48:09
48KONIARZ Michał 171OneManRunTeamBRZEGM4000:00:0000:00:4302:21:3503:07:5203:52:18
49LOREK Marek 182KB Maratończyk DębicaDĘBICAM4000:00:0000:02:0502:52:3203:55:5804:54:32
50MICHALCZEWSKI Andrzej 177ŁÓDŹM4000:00:0000:02:5503:16:3804:30:0905:31:05
51KUBIAK Adam 179Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM4000:00:0000:02:4803:01:1404:00:3804:52:02
52GOTFRYD Adam 186JASŁOM4000:00:0000:00:3402:13:1102:53:4303:37:55
53SZEREMETA Andrzej 197PZU Sport TeamWARSZAWAM4000:00:0000:00:3502:36:4703:33:1504:25:02
54KĘTRZYŃSKI Ryszard 201Zabiegani MielecKROSNOM4000:00:0000:02:1403:35:2604:52:4605:54:56
55KMAK Sławek 199PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:3202:29:3703:20:0604:08:36
56DROZD Sławmomir 191WWF-URRZESZÓWM4000:00:0000:00:5602:49:4203:43:3704:37:16
57BAĆMAGA Jan 192Turlam Się Do Mety - JP2KOWALAM4000:00:0000:01:5703:32:3105:00:2606:06:33
58HAJDO Robert 189Victoria BrzeskoBRZESKOM4000:00:0000:01:5803:06:0604:12:3305:10:23
59DONIEC Marek 200Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4000:00:0000:02:1802:39:3003:32:3304:22:10
60PASIECZNY Robert 206FARTLEK GOGORZYCEM4000:00:0000:00:2902:05:1402:41:2203:20:21
61PIETRZYK Wojciech 220Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:4502:06:2302:44:4703:24:43
62DOROTA Zbyszek 213RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM4000:00:0000:02:2002:20:4303:08:4703:55:36
63MAŁKIEWICZ Dariusz 211PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM4000:00:0000:03:0303:30:5904:52:2405:50:42
64BOROWIEC Arkadiusz 217CHEŁM BIEGA/BRACIA.BCHEŁMM4000:00:0000:01:5903:18:3104:30:3705:32:04
65JASTRZĄB Piotr 216Dekan LeskoLESKOM4000:00:0000:00:3902:14:1802:57:5703:41:47
66WAŚKOWICZ Waldemar 210LUBLINM4000:00:0000:02:0103:18:3904:37:2405:40:24
67ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz 223Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWM4000:00:0000:01:1402:49:1203:50:4704:47:41
68ĆWIEK Dariusz 226STANISŁAWÓW PIERWSZYM4000:00:0000:02:0102:54:4003:57:2804:51:08
69WASĄŻNIK Marcin 239Dzikie Grubasy SzatanaHALINÓWM4000:00:0000:01:4803:23:1404:36:2705:37:19
70HYZ Marek 241OTM-Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM4000:00:0000:01:0902:30:1303:25:4104:21:13
71MAZUR Grzegorz 233Grupa Skromnych Biegaczy TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:1402:49:1103:50:4604:47:41
72GOZDALSKI Jaroslaw 265Witkowo BiegaWITKOWOM4000:00:0000:02:4703:07:5203:51:2404:35:52
73ZYCH Zbigniew 266Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4000:00:0000:02:3902:50:3203:52:1704:45:07
74ROBERT Mazurek 267SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAM / LSBLUBLINM4000:00:0000:00:4702:22:4803:11:5103:57:30
75SZPYT Ryszard 259BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0000:01:1002:39:1503:39:2704:41:10
76CHARKOT Sławomir 252BIEGUSIEM.PLKRASNYSTAWM4000:00:0000:02:5603:00:2104:18:0505:14:26
77HYZIAK Jakub 264jj.runnersGORLICEM4000:00:0000:02:0603:37:3404:53:2206:05:03
78BRYGIER Jacek 261RykowiskoPŁOCKM4000:00:0000:02:1502:41:3103:34:4504:21:59
79GLEISNER Tomasz 273TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:1202:26:4903:16:2804:04:45
80SUŁKOWSKI Maciej 283JAROSŁAWM4000:00:0000:01:4402:41:1303:42:2704:42:00
81GMITEREK Tomasz 289LUBLINM4000:00:0000:01:1002:24:2203:09:1103:56:54
82MAKOS Adam 270Silesia Running TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:02:2802:48:4603:47:2104:42:20
83NIŻNIK Marcin 280Nowy Styl Group Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM4000:00:0000:00:5802:35:5103:30:1604:24:35
84ZAJDEL Sławomir 307Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWM4000:00:0000:01:5703:02:2504:03:5904:58:17
85STĘPIEŃ Maksymilian 301RZESZÓWM4000:00:0003:10:4404:23:5405:25:58
86MICHALSKI Henryk 302GRUPA AZOTY TARNÓWTARNÓWM4000:00:0000:01:4303:41:2304:55:1405:57:26
87PRÜFER Paweł 300KOSIECZYNM4000:00:0000:00:5602:45:5003:44:4504:42:17
88PYRKOSZ Damian 318Festiwalu Biegów KrynicaRZESZÓWM4000:00:0000:01:3202:28:5803:16:5804:03:04
89ORZECH Artur 321Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:0803:30:3504:49:4305:54:10
90DRAPAŁA Jan 320Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:0803:30:3504:49:3505:54:12
91WIERNUSZ Krzysztof 341Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM4000:00:0000:00:3302:04:2902:40:3903:18:10
92BURY Marek 349SOSNOWIECM4000:00:0000:02:2003:15:5804:28:1305:24:47
93OPOLSKI Piotr 338LUKS Lubartów - Sekcja SzachowaLUBARTÓWM4000:00:0000:01:5903:08:0004:09:2505:08:34
94RYŚ Andrzej 346ŁĄKAM4000:00:0000:02:2303:09:5304:20:3105:16:54
95PAWŁOWSKI Paweł 359WIERZCHOSŁAWICEM4000:00:0000:01:5503:23:3704:31:0705:35:23
96SZWEBLIK Krzysztof 391Krzysztof SzweblikZABRZEM4000:00:0000:01:0402:22:2803:07:2403:51:58
97MIROSŁAW Albert 390Lubelska Grupa Triathlonu/WW TeamLUBLINM4000:00:0000:01:2702:55:5904:01:1904:53:33
98WOLWOWICZ Zbigniew 380NOWA DĘBAM4000:00:0000:01:5402:47:3803:44:0804:36:15
99WASIELEWSKI Włodzimierz 396Klub Sportowy Zdzieszowice-BikeTeamZDZIESZOWICEM4000:00:0000:01:1903:00:2704:02:1804:57:04
100BEHRENDT Bartek 413Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:0703:34:1904:47:2105:53:34
101KANTOR Darek 410RUN_HELPERSIBODUSZYNM4000:00:0000:01:5403:06:5804:10:4505:05:41
102TOMAS Dariusz 443JAROSŁAWM4000:00:0000:02:1202:49:4503:44:5904:40:31
103DAŁOMIS Lesław 441TRYŃCZAM4000:00:0000:01:2502:27:4203:14:0903:57:14
104GRZEGORZ Gąszczyk 431Nowa Huta TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:5803:33:0004:58:5805:51:24
105CZMOK Rafał 433Activ-MediaRZESZÓWM4000:00:0000:02:3903:05:3804:06:3005:01:40
106DROZD Maciej 440WARSZAWAM4000:00:0000:01:2902:43:0003:35:4304:24:46
107RZĄDKOWSKI Krzysztof 428Klub Wysokogórski LublinLUBLINM4000:00:0000:02:0902:53:1803:46:4204:37:33
108PRUCNAL Zbigniew 446elko24.pl JasłoJASŁOM4000:00:0000:00:3202:16:2603:08:4204:04:13
109ZYGO Grzegorz 444Uwolnić ślimakaŁĄCZKI-PAWŁÓWEKM4000:00:0000:01:4203:24:1604:39:1205:36:07
110GRUCHAŁA Piotr 461GDYNIAM4000:00:0000:01:1803:07:2204:09:2105:06:55
111SZWAJKA Robert 484STALOWA WOLAM4000:00:0000:00:4702:30:4303:28:5804:23:38
112MAZUR Jerzy 490PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:3203:32:1304:59:1606:13:52
113FRĄC Dariusz 492Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:0102:41:0803:38:4204:33:10
114JAŁOZA Ireneusz 493Klub Biegających Leśników / ZaDyszkaTEGIMINM4000:00:0000:01:1102:19:1803:05:4203:54:15
115BIAŁECKI Krzysztof 507EPIDEMIASPORTUMYŚLIBÓRZM4000:00:0000:01:4602:23:3703:06:5003:52:08
116SOKALSKI Grzegorz 504Parkrun KoonstancinKONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:02:4502:28:1203:18:0904:11:13
117GACKI Zdobysław 502Gaccy teamGDYNIAM4000:00:0000:01:1803:07:2204:09:2105:06:55
118BORDA-SIECZKOWSKI Jarosław 509JASŁOM4000:00:0000:00:3502:17:0903:01:5303:48:57
119WÓJTOWICZ Paweł 501KURÓWM4000:00:0000:03:1103:10:1304:42:0305:56:29
120CHORZĘPA Mariusz 528TSA -SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:1802:56:0904:03:0804:56:58
121FARMAS Dariusz 522NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:01:5503:33:0405:01:1406:01:57
122ŻYRA Grzegorz 521WARSZAWAM4000:00:0000:02:0303:17:2204:18:1705:16:47
123KWIECIEŃ Krzysztof 5274K TEAM TARNÓWTARNÓWM4000:00:0000:02:5003:17:3804:18:3605:12:22
124SUCHODOLSKI Jerzy 538RADLINM4000:00:0000:02:2802:39:4803:33:5304:25:01
125BARTOSZEK Krzysztof 533Mrowka Active Team jarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:01:5702:58:0103:59:1705:01:17
126DURA Piotr 554PKB EndorfinaRAKÓWM4000:00:0000:02:2903:52:5105:13:5406:26:06
127WRÓBEL Dominik 552AZS PWSZ KrosnoJASŁOM4000:00:0000:02:3404:02:4205:37:1406:50:14
128ZAJĄC Tomasz 582RZESZÓWM4000:00:0000:02:3102:44:5603:49:0804:48:05
129WIKTOROWICZ Tomasz 574WARSZAWAM4000:00:0000:00:5402:32:1403:20:5104:08:20
130PRYCIŃSKI Krzysztof 576Cafe Szkolna 16SUCHY LASM4000:00:0000:02:3803:23:2004:30:3305:30:10
131CHOJECKI Dariusz 591KEREZA LUBLINLUBLINM4000:00:0000:02:1702:34:1203:25:5204:16:44
132KAZANOWSKI Marcin 607KAMIENIECM4000:00:0000:01:5803:05:3304:08:3405:07:21
133BATOR Marek 636WARSZAWAM4000:00:0000:01:2603:24:3004:35:1305:40:20
134WOJCIECHOWSKI Krzysztof 633RADYMNOM4000:00:0000:02:0003:08:5304:20:2605:15:24
135ŚWIĘTEK Tomasz 634STANISŁAWICEM4000:00:0000:02:2802:37:0603:33:2704:22:34
136STARZYŃSKI Stefan 619Perfect Runner LublinLUBLINM4000:00:0000:02:5902:47:1103:41:2404:34:23
137SERAFIN Piotr 632STRÓŻEM4000:00:0000:01:2102:46:3503:42:1104:36:01
138SŁUJA Adam 645RANIŻÓWM4000:00:0000:01:0202:30:3603:25:0604:17:30
139ZYGMUNT Marcin 639Zakład Karny nr 2 GrudziądzGRUDZIĄDZM4000:00:0000:01:2402:26:4603:18:0704:14:33
140MALINOWSKI Marcin 647BYTOMM4000:00:0000:00:5402:42:3503:45:2804:42:54
141GOŚCINIEWICZ Paweł 651KATOWICEM4000:00:0000:00:3802:16:2502:56:3103:41:04
142ADAMOWSKI Jacek 643Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:1503:34:3104:52:0205:58:02
143SZYPUŁA Wojciech 663WARSZAWAM4000:00:0000:01:5603:01:5704:01:1704:54:57
144CAŁA Maciej 658CHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓWM4000:00:0000:01:0603:28:5504:39:0205:45:54
145PILECKI Maciej 791WROCŁAWM4000:00:0000:03:1003:04:0804:08:2405:01:33
146JADZIEWICZ Jakub 685Pro-running.plWARSZAWAM4000:00:0000:00:4302:27:5103:26:0404:18:12
147MICHALAK Mariusz 677Dzikie Życie Run TeamPOZNAŃM4000:00:0000:00:3602:18:5003:04:2003:50:43
148KŁODOWSKI Jacek 698OTWOCKM4000:00:0000:01:2102:50:3403:54:2404:51:15
149PACHO Sylwester 706PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:3202:29:3803:20:0604:08:36
150BŁAJSZCZAK Karol 719TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:1902:56:0804:03:0904:56:58
151WILTOWSKI Wojciech 707Team eDokumentyKRAKÓWM4000:00:0000:02:0402:51:1803:54:2604:54:06
152MAŁEK Piotr 725KB Maraton TurekTUREKM4000:00:0000:02:3302:32:3603:24:3804:11:56
153KULIBERDA Tomasz 784Teatr O.de.laRZESZÓWM4000:00:0003:09:2004:10:3705:03:26
154PAWŁOWSKI Piotr 729GravitanWARSZAWAM4000:00:0000:02:2402:43:2803:35:0404:22:26
155SOFUŁ Tomasz 726WARSZAWAM4000:00:0000:01:4602:47:1003:41:2704:33:36
156SERAFIN Robert 727GRYBÓWM4000:00:0000:01:2102:46:3603:48:3104:57:32
157SIDOROWICZ Grzegorz 751Axa Running TeamMARKIM4000:00:0000:01:4703:30:2304:40:3305:42:36
158MAKINIA Wawrzyniec 747POZNAŃM4000:00:0000:03:0202:57:5303:56:0004:57:53
159SZCZEPANIAK Karol 744Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM4000:00:0000:02:5003:13:4504:19:4205:18:46
160KOWALCZYK Rafał 768LUBLINM4000:00:0000:01:0102:22:3703:14:2704:08:27
161RĄPAŁA Wojciech 762STALOWA WOLAM4000:00:0000:02:5303:22:3504:41:5305:41:06
162CHMURA Piotr 801OLESNOM4000:00:0000:02:1302:48:3303:46:1404:39:40
163KUTNIK Mirosław 598KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:01:0902:42:0003:41:4904:33:50
164PANDER Marek 618HR max ZoryORZESZEM4000:00:0000:01:4002:41:4203:34:2004:22:01
165SROKA Zbigniew 796SKRZYSZÓWM4000:00:0000:02:1202:51:3903:51:0804:47:51
166SZLEGIER Dariusz 734biegamyrazem.plGDYNIAM4000:00:0000:00:4702:38:0103:36:1004:32:00
167BOGUSZ Bartosz 424KRAKÓWM4000:00:0000:02:0802:46:4003:49:2104:43:14
168DĄBEK Paweł 674RUDNIK NAD SANEMM4000:00:0000:03:1003:09:4104:15:0805:16:15
169SADKOWSKI Bartosz 614Huragan ŁbiskaŁBISKAM4000:00:0000:02:4202:50:5303:46:5704:38:10
170FARON Robert 13Salco Sport TeamZALESIEM4000:00:0000:00:3201:58:2502:29:2102:59:48
171GRZYBEK Piotr 733KEREZALUBLINM4000:00:0000:02:2103:20:5304:43:2605:53:22
172NOWINOWSKI Andrzej 672KB Maraton TurekTUREKM4000:00:0000:00:4502:32:2103:24:4104:15:48
173KOCHANIEC Waldemar 568Centrum Animacji SpołecznejGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:02:0703:15:5504:28:2205:26:13
174NAGIEL Andrzej 802Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:01:4902:24:0303:19:1604:15:27
175TOMASZEWSKI Wojtek 471BraciaTWARSZAWAM4000:00:0000:02:1703:17:5104:28:1805:26:27
176MARKIEWICZ Rafał 775WARSZAWAM4000:00:0000:02:5403:30:0905:00:2506:06:33
177GRABIŃSKI Waldemar 546Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOM4000:00:0000:01:1203:05:5104:10:5305:06:50
178JAKUBOWSKI Daniel 567Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM4000:00:0000:02:0603:15:5604:28:2105:26:13
179MYSŁEK Radosław 805KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:03:0703:26:2704:35:5905:41:49
180KALTENBERG Janusz 473JAROSŁAWM4000:00:0000:02:1202:49:4303:44:5604:40:31
181RYMARZ Grzegorz 476GNIEZNOM4000:00:0000:03:0103:29:0504:52:3306:02:47
182FALKOWSKI Piotr 69PiasecznoPIASECZNOM4000:00:0000:01:1702:32:5903:25:1104:14:48
183KWIATKOWSKI Marek 666DZIKI BAGIENNEWARSZAWAM4000:00:0000:01:5003:27:4504:40:3005:44:59
184SOLECKI Krzysztof 425MOGILANYM4000:00:0000:02:0903:01:0604:05:0505:10:14
185KRUPA Grzegorz 100KS SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0000:01:0502:23:2203:12:1104:01:33
186OLEJNICZAK Piotr 826ŁÓDŹM4000:00:0000:02:4902:40:0103:33:1104:20:41
187ZAKRZEWSKI Robert 814Run VeganWARSZAWAM4000:00:0000:02:4503:01:0703:59:0804:48:16
188JAKUBOWSKI Wojciech 829KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM4000:00:0000:02:3303:14:5704:36:0505:36:31
189KORNIŁOW Piotr 6WARSZAWAM4000:00:0000:02:2503:39:2404:52:0205:52:36
Niesklasyfikowani
LADNER Paul 822WARSZAWAM40DNF00:02:21 DNF03:10:47 DNF04:23:53 DNF DNF
Znaleziono 190 wynik(ów)