III ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2017 - 44,6KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-01-29
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 803
Wystartowało : 693
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 691
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 26.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
26.5km
    
1CZYŻ Grzegorz 4Grupa Azoty_Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM5000:00:0000:00:2901:54:23
2FARON Robert 13Salco Sport TeamZALESIEM4000:00:0000:00:3201:58:25
3JENDRYCH Artur 695Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM2000:00:0000:00:3801:59:04
4BEDNARZ Cezary 423Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM2000:00:0000:00:3801:59:09
5CISZCZONIK Sebastian 511Dobry Zbeer, RGiGRZESZÓWM3000:00:0000:00:3501:59:32
6KOZIOŁ Kamil 218Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:00:4601:59:55
7MEDEJCZYK Łukasz 506JEDLICZEM2000:00:0000:00:3002:00:47
8PLOCH Jakub 451NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:00:3002:04:05
9WIERNUSZ Krzysztof 341Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM4000:00:0000:00:3302:04:29
10PASIECZNY Robert 206FARTLEK GOGORZYCEM4000:00:0000:00:2902:05:14
11NOWAKOWSKI Tobiasz 331MKB DreptakSTANISŁAWÓWM3000:00:0000:00:5202:05:16
12PIETRZYK Wojciech 220Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:4502:06:23
13GAWLIK Sławek 426MARCINSWIERCTEAMKRAKÓWM3000:00:0000:00:3402:07:51
14HETMAN Radosław 377Grupa NomaxJAWORZNOM3000:00:0000:00:4202:09:07
15ŚLĘCZKA Damian 257ARGO Sp. z o.o. Łańcut / DIT PRORZESZÓWM3000:00:0000:00:4102:09:27
16LUBAŃSKI Robert 625BUKOWICEM5000:00:0000:00:4002:09:58
17JAŁOCHA Mieczysław 721Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM5000:00:0000:00:3402:11:04
18BACHER Stanisław 620KROSNOM3000:00:0000:00:5502:11:05
19SMOLAK Piotr 754MOSiR - DuklaPORAJM5000:00:0000:00:4202:12:08
20CZUBA Jarek 543PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM2000:00:0000:00:2902:12:46
21PRĘTNIK Sławomir 416Orgazm AntylopyJEDLICZEM3000:00:0000:00:4902:12:50
22GOTFRYD Adam 186JASŁOM4000:00:0000:00:3402:13:11
23WĘGIEL Marcin 635www.malinowynos.plJASŁOM2000:00:0000:00:3502:13:41
24CZAJKA Karol 70Inkubator Przedsiębiorczości w Lublinie FRL.KRĘPIECM3000:00:0000:00:3802:13:44
25KOBIERSKI Piotr 112UKA Ultras RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:00:5002:14:11
26LESZCZYŃSKI Andrzej 315Body club mławaMŁAWAM5000:00:0000:00:5702:14:14
27JASTRZĄB Piotr 216Dekan LeskoLESKOM4000:00:0000:00:3902:14:18
28AUGUSTYŃSKI Sylwester 64Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:0802:14:53
29TYBUREK Michał 518Biegający ŚwidnikLUBLINM3000:00:0000:00:4002:15:06
30KWIATKOWSKI Michael 25KRAKÓWM3000:00:0000:00:4302:15:38
31LAKSA Dariusz 652BYTOMM3000:00:0000:00:3802:16:25
32GOŚCINIEWICZ Paweł 651KATOWICEM4000:00:0000:00:3802:16:25
33PRUCNAL Zbigniew 446elko24.pl JasłoJASŁOM4000:00:0000:00:3202:16:26
34FLOREK Sebastian 615NORAFSPORTGABOŃM3000:00:0000:01:0902:16:40
35JANIK Mariusz 127Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:4402:16:55
36DOMIN Łukasz 710Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:00:4202:16:56
37ŁAGOŻNY Łukasz 782BRUBECK TeamSANOKM3000:00:0000:00:4002:16:57
38BORDA-SIECZKOWSKI Jarosław 509JASŁOM4000:00:0000:00:3502:17:09
39SKRZESZEWSKI Henryk P. 57STALOWA WOLAM4000:00:0000:00:3502:17:21
40SUROWIEC Grzegorz 816Besta Sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:00:3802:18:04
41MICHALAK Mariusz 677Dzikie Życie Run TeamPOZNAŃM4000:00:0000:00:3602:18:50
42GÓRKA Marcin 47UNLIMITED KRAKÓW TEAM / www.marcingorka.plKRAKÓWM2000:00:0000:02:0902:19:00
43URBASEK Łukasz 215GLIWICEM3000:00:0000:01:5702:19:05
44JAŁOZA Ireneusz 493Klub Biegających Leśników / ZaDyszkaTEGIMINM4000:00:0000:01:1102:19:18
45KOZIEŁ Grzegorz 188Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:01:0102:19:25
46BRZOZOWSKI Łukasz 219I-BS.PL Sport TeamSTALOWA WOLAM3000:00:0000:00:4502:19:26
47BARANOWSKI Jacek 735JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:00:5002:19:55
48KRZEMIŃSKI Marcin 348Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:1302:20:15
Niesklasyfikowani
SZPINDA Sebastian 246BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM30DNF00:01:08 DNF02:20:20 DNF
50DOROTA Zbyszek 213RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM4000:00:0000:02:2002:20:43
51KORNAGA Janusz 38Akademia Sportu Lubaczów KRUS HoryniecHORYNIEC ZDRÓJM5000:00:0000:00:5102:20:46
52BORÓWKA Ryszard 448GDYNIAM4000:00:0000:00:4802:20:52
53CZELEJ Rafał 184Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0000:00:5002:20:54
54WASYLÓW Jacek 463ANTEK TEAM PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:0000:01:0702:21:27
55KONIARZ Michał 171OneManRunTeamBRZEGM4000:00:0000:00:4302:21:35
56REJ Mirosław 106M&T wyjadacze parówkówMIELECM3000:00:0000:00:5502:22:11
57LONC Tomasz 107M&T wyjadacze parówkówRZESZÓWM3000:00:0000:00:5402:22:21
58SZWEBLIK Krzysztof 391Krzysztof SzweblikZABRZEM4000:00:0000:01:0402:22:28
59WIĘCH Piotr 389WOŁOMINM3000:00:0000:01:1002:22:28
60KOWALCZYK Rafał 768LUBLINM4000:00:0000:01:0102:22:37
61ROBERT Mazurek 267SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAM / LSBLUBLINM4000:00:0000:00:4702:22:48
62PABIAN Paweł 810BRUBECK Pabiano Krasne TeamKRASNEM2000:00:0000:00:4302:22:50
63MATUSIAK Michał 143Rowery MałgośkaPOZNAŃM3000:00:0000:01:0002:23:08
64DUCKI Piotr 749OTKPOLKOWICEM3000:00:0000:01:0302:23:16
65KRUPA Grzegorz 100KS SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0000:01:0502:23:22
66CAGARA Paweł 766STALOWA WOLAM3000:00:0000:00:4402:23:24
67STĘPIEŃ Wojciech 23Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:0302:23:30
68BIAŁECKI Krzysztof 507EPIDEMIASPORTUMYŚLIBÓRZM4000:00:0000:01:4602:23:37
69STODOLNY Krzysztof 387WORYTYM5000:00:0000:00:4602:23:58
70ŁUKASIK Michał 724RUN-BIKE.PLBUSKO-ZDRÓJ / TARNÓWM3000:00:0000:02:0902:24:01
71MISZCZAK Szymon 824Rehabilitanci.org.plKRAKÓWM3000:00:0000:00:4402:24:02
72NAGIEL Andrzej 802Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:01:4902:24:03
73TOMCZYK Grzegorz 692JASIONKAM2000:00:0000:01:2602:24:21
74GMITEREK Tomasz 289LUBLINM4000:00:0000:01:1002:24:22
75NOWAK Piotr 373WARSZAWAM3000:00:0000:01:2902:24:54
76MURAK Robert 29ŁĘCZNAM4000:00:0000:01:5002:25:21
77GRĘBOWIEC Mateusz 19TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:0000:01:0902:25:51
78BARAN Kamil 308JAROSŁAWM2000:00:0000:01:1602:25:51
79ŻUREK Paweł 324RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:01:5202:25:51
80BRZEZIŃSKI Andrzej 45RykowiskoNOWA BIAŁAM4000:00:0000:00:3202:26:24
81FLĄDRO Daniel 244WOKOWICEM3000:00:0000:00:5602:26:31
82DUDA Paweł 422Hotel Nafta KrosnoJEDLICZEM3000:00:0000:00:5802:26:32
83ZYGMUNT Marcin 639Zakład Karny nr 2 GrudziądzGRUDZIĄDZM4000:00:0000:01:2402:26:46
84GLEISNER Tomasz 273TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:1202:26:49
85MACHUCKI Adrian 16021 bspRZESZÓWM3000:00:0000:00:4602:27:04
86MACHAŁA Kamil 42Przeworska Grupa BiegowaTRYŃCZAM2000:00:0000:01:2502:27:42
87DAŁOMIS Lesław 441TRYŃCZAM4000:00:0000:01:2502:27:42
88JADZIEWICZ Jakub 685Pro-running.plWARSZAWAM4000:00:0000:00:4302:27:51
89SOŁOWIEJ Łukasz 774WARSZAWAM3000:00:0000:00:4402:28:06
90SOKALSKI Grzegorz 504Parkrun KoonstancinKONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:02:4502:28:12
91KORDOWICZ Łukasz 80BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0000:01:0802:28:16
92PIECUCH Marcin 90Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:0302:28:27
93HAUPT Krzysztof 778SUCHY LASM3000:00:0000:01:5402:28:28
94DEJAS Tomasz 105MYSŁOWICEM3000:00:0000:01:4402:28:35
95TRETER Sebastian 693OKSAM2000:00:0000:01:2602:28:39
96BŁACH Piotr Buła 703Opel Active TeamGLIWICEM5000:00:0000:01:0602:28:44
97PYRKOSZ Damian 318Festiwalu Biegów KrynicaRZESZÓWM4000:00:0000:01:3202:28:58
98KMAK Sławek 199PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:3202:29:37
99PACHO Sylwester 706PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:3202:29:38
100POTOCZNY Piotr 477K&KJAROSŁAWM3000:00:0000:01:4402:29:40
101BEDNARZ Krzysztof 3754K TEAM TarnówTARNÓWM5000:00:0000:01:1002:29:47
102GORZELAŃCZYK Jakub 570Tour de RunGOLĘCZEWOM2000:00:0000:01:5902:29:48
103PALUCH Andrzej 409Zabiegani MielecMIELECM4000:00:0000:00:5202:30:04
104HYZ Marek 241OTM-Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM4000:00:0000:01:0902:30:13
105KUDŁAK Paweł 656Poranny PatrolKRAKÓWM2000:00:0000:02:5602:30:19
106GURGUL Sebastian 94AROMAT NÓGKRAKOWM3000:00:0000:01:0202:30:21
107TWORZYDŁO Michał 271Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:00:4202:30:23
108GOSZTYŁA Patryk 360Brzozowski Klub BiegaczaDOMARADZM2000:00:0000:00:5302:30:23
109PUDELKO Roman 542CHRÓŚCINAM2000:00:0000:01:3202:30:30
110SŁUJA Adam 645RANIŻÓWM4000:00:0000:01:0202:30:36
111SZWAJKA Robert 484STALOWA WOLAM4000:00:0000:00:4702:30:43
112JURCZYK Łukasz 412http://aleksandrastefanska.plRUDA ŚLĄSKAM2000:00:0000:01:1302:31:12
113ZIĘBA Marcin 11Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:02:5202:32:07
114MACKIEWICZ Roman 37Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:0000:01:1302:32:12
115WIKTOROWICZ Tomasz 574WARSZAWAM4000:00:0000:00:5402:32:14
116NOWINOWSKI Andrzej 672KB Maraton TurekTUREKM4000:00:0000:00:4502:32:21
117WOLSKI Marcin 17Wolscy Brothers Triathlon TeamKRAKÓWM2000:00:0000:00:4802:32:34
118MAŁEK Piotr 725KB Maraton TurekTUREKM4000:00:0000:02:3302:32:36
119SMOLEŃ Piotr 535KRAKÓWM3000:00:0000:02:2802:32:41
120TERLECKI Krzysztof 557Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:01:2102:32:57
121FALKOWSKI Piotr 69PiasecznoPIASECZNOM4000:00:0000:01:1702:32:59
122WOLSKI Michał 227Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKM2000:00:0000:00:4902:33:05
123WINIARCZYK Emil 126LUBLINM3000:00:0000:00:5702:33:12
124GIERULA Robert 545UBS Krakow Running TeamKRAKOWM5000:00:0000:03:0102:33:35
125WĘGRZYN Krzysztof 561Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM5000:00:0000:00:5902:33:39
126MARĆ Marcin 716NightRunners+KRAKÓWM2000:00:0000:01:1602:33:40
127SEGIET Paweł 313Silesia Runners ClubBYTOMM3000:00:0000:01:0302:33:59
128ZMYSŁOWSKI Igor 600LUBLINM2000:00:0000:02:1702:34:11
129CHOJECKI Dariusz 591KEREZA LUBLINLUBLINM4000:00:0000:02:1702:34:12
130KRASOŃ Mariusz 62TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:1202:34:26
131SKIBE Tomasz 28Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:01:0902:34:42
132LAMPARSKI Łukasz 809GÓRKI WIELKIEM2000:00:0000:02:0202:34:45
133ZAWADZKI Mariusz 339KRAKÓWM3000:00:0000:00:4002:34:50
134DOMAGAŁA Kamil 95Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:01:5202:34:52
135WOJAK Szymon 388OPOLEM2000:00:0000:01:5102:35:08
136ŁUKASZEK Artur 129LubartowBiegaLUBARTÓWM4000:00:0000:01:5402:35:17
137KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 101Rocky Balboa Running ClubBYTOMM3000:00:0000:00:3902:35:39
138KRÓLIKOWSKI Igor 337RabbitsKRAKÓWM3000:00:0000:01:1702:35:44
139NIŻNIK Marcin 280Nowy Styl Group Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM4000:00:0000:00:5802:35:51
140KUSZ Tomasz 276JASŁOM3000:00:0000:02:5202:35:59
141STEFAŃSKI Jarosław 630W Pogoni za DuchemSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM5000:00:0000:00:5902:36:12
142WITEK Bogdan 650Water TeamBARYCZKAM5000:00:0000:00:5702:36:17
143PONIEWOZIK Irek 72LONDYNM3000:00:0000:00:4202:36:19
144ZABOROWSKI Robert 464KB Maratończyk DębicaDĘBICAM5000:00:0000:02:1602:36:26
145OBROŚLAK Grzegorz 89Traper/ Biegomania LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:01:1202:36:27
146PIETRYSZYN Mariusz 41KRASICZYNM3000:00:0000:00:4602:36:33
147SZEREMETA Andrzej 197PZU Sport TeamWARSZAWAM4000:00:0000:00:3502:36:47
148BOGUSZ Piotr 690SS Drużyna WilkaMRĄGOWOM2000:00:0000:00:5802:36:48
149BOGACKI Andrzej 122KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM5000:00:0000:00:5602:37:03
150PAPROCKI Wiesław 828kb mckis jaworznoJAWORZNOM5000:00:0000:01:5102:37:04
151ŚWIĘTEK Tomasz 634STANISŁAWICEM4000:00:0000:02:2802:37:06
152HYDZIK Grzegorz 251SANOKM3000:00:0000:01:2602:37:07
153KAPICA Dominik 759GARBÓWM2000:00:0000:01:4302:37:19
154JURCZAK Roman 279Vitamins for yuoRZESZÓWM5000:00:0000:00:2902:37:35
155IWANICKI Krzysztof 427WOJASZÓWKAM2000:00:0000:01:2402:37:42
156KOSIN Paweł 212Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:0000:01:1202:38:00
157SZLEGIER Dariusz 734biegamyrazem.plGDYNIAM4000:00:0000:00:4702:38:01
158RODZOCH Daniel 699WARSZAWAM2000:00:0000:01:3902:38:12
159BIELAMOWICZ Dariusz 702Piaseczno Running TeamJASŁOM2000:00:0000:00:5302:38:18
160SIEJA Sebastian 564JW 4115GLIWICEM2000:00:0000:01:2902:38:26
161ZAWADZKI Piotr 258Night Runners PłockPŁOCKM3000:00:0000:00:3302:39:09
162SZPYT Ryszard 259BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0000:01:1002:39:15
163DONIEC Marek 200Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4000:00:0000:02:1802:39:30
164JASZCZYŃSKI Maciej 163Lacho TeamKRAKÓWM2000:00:0000:02:1002:39:47
165SUCHODOLSKI Jerzy 538RADLINM4000:00:0000:02:2802:39:48
166KOWALCZYK Grzesiek 116LUBLINM4000:00:0000:01:5602:39:58
167OLEJNICZAK Piotr 826ŁÓDŹM4000:00:0000:02:4902:40:01
168SIPIERA Tomasz 34Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:1202:40:22
169MICHNO Tomasz 87Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:1302:40:22
170MORAWA Mateusz 168Lacho TeamGOŁUCHOWICEM3000:00:0000:02:1702:40:22
171ŻYWCZAK Artur 742KM PSP KrakówKRAKÓWM3000:00:0000:00:4102:40:32
172BASZAK Tomasz 671Siła OgraSOBÓTKAM3000:00:0000:00:4502:40:38
173JANKOWSKI Sebastian 544RADZYMINM3000:00:0000:01:3602:40:49
174CZAPLA Arkadiusz 109BYTOMM4000:00:0000:02:3202:40:50
175KANIEWSKI Ireneusz 627PRUSZKÓWM3000:00:0000:02:2502:40:56
176WICZUK Michał 419MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:00:5302:41:04
177FRĄC Dariusz 492Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:0102:41:08
178SUŁKOWSKI Maciej 283JAROSŁAWM4000:00:0000:01:4402:41:13
179WLODEK Mateusz 500POZNANM3000:00:0000:01:4502:41:14
180SUDZIŃSKI Jacek 436PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:1202:41:29
181BRYGIER Jacek 261RykowiskoPŁOCKM4000:00:0000:02:1502:41:31
182BĄK Adam 526KKL KielceKIELCEM5000:00:0000:02:4702:41:41
183PANDER Marek 618HR max ZoryORZESZEM4000:00:0000:01:4002:41:42
184KUTNIK Mirosław 598KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:01:0902:42:00
185MALINOWSKI Marcin 647BYTOMM4000:00:0000:00:5402:42:35
186WILK Damian 326KOLBUSZOWAM2000:00:0000:02:1902:42:52
187DROZD Maciej 440WARSZAWAM4000:00:0000:01:2902:43:00
188BUCZYŃSKI Radosław 154Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:01:1302:43:03
189RIJ Tomasz 480Finisz RymanówRYMANÓW ZDRÓJM3000:00:0000:01:4502:43:04
190TWARDOWSKI Tomasz 358STRAŻÓWM3000:00:0000:02:5502:43:17
191PAWŁOWSKI Piotr 729GravitanWARSZAWAM4000:00:0000:02:2402:43:28
192ZAWADA Krzysztof 496Nestor&Zawada ClubRZEPEDŹM2000:00:0000:02:2302:43:29
193LIK Marek 717CHEŁM BIEGACHEŁMM5000:00:0000:01:5502:43:30
194MAŚLANKA Piotr 763BydGościeBYDGOSZCZM3000:00:0000:01:5102:43:46
195PELA Dariusz 297Sky-Trans TMT ToruńTORUŃM3000:00:0000:01:2502:43:49
196CHODAKOWSKI Marceli 789K.B.Geotermia UniejówPODDĘBICEM3000:00:0000:02:3102:44:04
197OLSZEWSKI Jacek 53PLOCKM4000:00:0000:00:3902:44:06
198POPŁAWSKI Piotr 378PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:01:1202:44:16
199MILEWSKI Mateusz 776ministerstwo głupich krokówWARSZAWAM3000:00:0000:02:2202:44:34
200POREMBSKI Leszek 821Żywcem ZabieganiWARSZAWAM5000:00:0000:00:5402:44:37
201MIĘKUS Hubert 111WARSZAWAM4000:00:0000:00:5502:44:44
202ZAJĄC Tomasz 582RZESZÓWM4000:00:0000:02:3102:44:56
203CHRUŚCIEL Michał 817Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:0002:45:23
204MROZEK Krzysztof 429Biegam bo chcęGORLICEM3000:00:0000:00:5002:45:29
205SKOTNICKI Dariusz 234Ekipa z TarnowaŁĘKAWICAM3000:00:0000:02:1602:45:31
206PYSZKO Janusz 203WWW.GOHARDORGOHOME.PLRZESZÓWM3000:00:0000:01:2002:45:34
207JANIK Janusz Johan 50Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:1002:45:45
208OSIŃSKI Robert 170ZABRZEM3000:00:0000:02:1902:45:45
209PRÜFER Paweł 300KOSIECZYNM4000:00:0000:00:5602:45:50
210SZYBIAK Waldemar 453Agona W&MPRZEMYŚLM5000:00:0000:01:4102:45:53
211GOLBA Łukasz 54Zabiegani MielecMIELECM3000:00:0000:01:2102:46:13
212ŁUKASIAK Sylwester 104MIĘDZYBORÓWM4000:00:0000:01:4702:46:17
213KŁOSOK Adam 290MARKLOWICEM4000:00:0000:01:5602:46:32
214SERAFIN Piotr 632STRÓŻEM4000:00:0000:01:2102:46:35
215SERAFIN Robert 727GRYBÓWM4000:00:0000:01:2102:46:36
216BOGUSZ Bartosz 424KRAKÓWM4000:00:0000:02:0802:46:40
217WRÓBEL Adam 712GLIWICEM3000:00:0000:02:1602:46:57
218SOFUŁ Tomasz 726WARSZAWAM4000:00:0000:01:4602:47:10
219STARZYŃSKI Stefan 619Perfect Runner LublinLUBLINM4000:00:0000:02:5902:47:11
220ŻURAWSKI Sławomir 393PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:01:1202:47:13
221RABADA Artur 299RYMANÓWM3000:00:0000:01:4502:47:23
222SAMSON Sebastian 580SZCZECINM3000:00:0000:01:3702:47:28
223GAŁUSZKA Bogusław 254RZESZÓWM3000:00:0000:02:0502:47:35
224KOŁTUNIEWICZ Andrzej 683wieś tańczy i biegaLUBLINM4000:00:0000:01:5402:47:37
225BYRCZEK Michał 225WROCŁAWM3000:00:0000:01:2802:47:38
226WOLWOWICZ Zbigniew 380NOWA DĘBAM4000:00:0000:01:5402:47:38
227HOROWSKI Tomasz 77Urodzeni Biegacze www.bornrunners.plTYCHYM4000:00:0000:01:4602:47:39
228SWACHA Piotr 312Biłgoraj BiegaBILGORAJM3000:00:0000:01:4402:47:42
229SZKODA Robert 357Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM3000:00:0000:01:3002:47:42
230KIEWISZ Adam 709SS Drużyna WilkaGIETRZWAŁDM3000:00:0000:02:1102:48:20
231KOŚCIAŃSKI Paweł 664KRAŚNIKM3000:00:0000:02:5502:48:31
232CHMURA Piotr 801OLESNOM4000:00:0000:02:1302:48:33
233BORSIAK Sebastian 132GLIWICEM3000:00:0000:03:0602:48:41
234POGOCKI Piotr 275KNURÓWM3000:00:0000:02:5302:48:45
235MAKOS Adam 270Silesia Running TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:02:2802:48:46
236JANICKI Tomasz 53621daplot JarosławJAROSŁAWM2000:00:0000:02:3802:48:46
237ILKIEWICZ Adam 637Allianz Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:02:0602:48:47
238WECLAS Maciek 466GORA KALWARIAM3000:00:0000:02:3002:48:51
239PILICHOWSKI Wojciech 93Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4000:00:0000:02:4802:48:52
240RUTA Mikolaj 352SPORTMATRIX.COMKRAKÓWM3000:00:0000:02:2002:48:59
241JEDLIŃSKI Bartosz 91Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:0000:01:0702:49:05
242CZACHOR Andrzej 118Turlam Się Do MetyNOSÓWKAM3000:00:0000:01:5702:49:07
243KALANDYK Wojciech 117Turlam Się Do MetyRZESZÓWM3000:00:0000:01:5702:49:07
244MAZUR Grzegorz 233Grupa Skromnych Biegaczy TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:1402:49:11
245ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz 223Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWM4000:00:0000:01:1402:49:12
246KWIATKOWSKI Wojciech 142TSA SANDOMIERZSZCZYTNIKIM3000:00:0000:01:1102:49:24
247PRZYCHODZEŃ Paweł 394WARSZAWAM3000:00:0000:01:5002:49:27
248GUT Przemysław 765JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:01:4902:49:28
249KUSTROŃ Adam 764KROSNOM5000:00:0000:02:2602:49:32
250KLAMUT Ryszard 449JABŁONICA POLSKAM6000:00:0000:01:1602:49:33
251SUSKI Józef 125Biegacz NowosolnaŁÓDŹM3000:00:0000:01:0802:49:37
252DROZD Sławmomir 191WWF-URRZESZÓWM4000:00:0000:00:5602:49:42
253KALTENBERG Janusz 473JAROSŁAWM4000:00:0000:02:1202:49:43
254TOMAS Dariusz 443JAROSŁAWM4000:00:0000:02:1202:49:45
255GWIZDAŁA Łukasz 605theNATURAtKRZESZOWICEM3000:00:0000:02:2102:49:45
256CHWALISZEWSKI Jarosław 49Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:1802:50:20
257DYMEK Paweł 286FestinaLenteMIELECM3000:00:0000:01:0902:50:21
258ZYCH Zbigniew 266Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4000:00:0000:02:3902:50:32
259KŁODOWSKI Jacek 698OTWOCKM4000:00:0000:01:2102:50:34
260ANDREJKOW Arkadiusz 263SANOKM3000:00:0000:01:2302:50:41
261KOZIEŁ Tomasz 609UNLIMITED TRIATHLON CLUBKRAKÓWM3000:00:0000:02:2302:50:49
262KOKOT Roman 691Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:01:4102:50:49
263SADKOWSKI Bartosz 614Huragan ŁbiskaŁBISKAM4000:00:0000:02:4202:50:53
264WILTOWSKI Wojciech 707Team eDokumentyKRAKÓWM4000:00:0000:02:0402:51:18
265ANIELSKI Przemysław 718ŚWIĘTAJNOM3000:00:0000:02:2102:51:37
266SROKA Zbigniew 796SKRZYSZÓWM4000:00:0000:02:1202:51:39
267SUCH Arkadiusz 371Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:03:0502:51:59
268DRAUS Borys 714KRASNEM2000:00:0000:01:3402:52:06
269KĄDZIELAWA Marcin 39STARGLASSTEAMTARNÓWM2000:00:0000:01:4302:52:17
270LOREK Marek 182KB Maratończyk DębicaDĘBICAM4000:00:0000:02:0502:52:32
271JANIK Paweł 180CF Rzeszów 6AMCHORKÓWKAM3000:00:0000:03:0602:52:48
272ABEL Krzysiek 456AKGŁÓDŹM4000:00:0000:02:4902:52:57
273RZĄDKOWSKI Krzysztof 428Klub Wysokogórski LublinLUBLINM4000:00:0000:02:0902:53:18
274SKUBIDA Marcin 306sprint gorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:1402:53:20
275ROMANÓW Przemek 736Trucht Tarchomin TeamRAJSZEWM3000:00:0000:01:3202:53:29
276TRYBUCHOWICZ Michał 752WARSZAWAM3000:00:0000:01:5002:53:32
277GNATOWSKI Przemysław 750AXA RUNNING TEAMWARSZAWAM2000:00:0000:01:5102:53:32
278ŚCIBOR Marcin 670KB Galeria WarszawaKRASNYSTAWM3000:00:0000:01:3402:53:39
279GELETA Marek 505KRAKÓWM5000:00:0000:01:1202:53:41
280JAZŁOCKI Łukasz 364WARSZAWAM3000:00:0000:01:3002:53:42
281POTONIEC Grzegorz 772WARSZAWAM3000:00:0000:02:5002:54:00
282SIKORA Tomasz 383ZGŁOBICEM3000:00:0000:01:5702:54:27
283POSADZKI Paweł 499MPfoto.com.plSANOKM3000:00:0000:03:0802:54:28
284RUSZNICA Tomasz 46ZSG RzeszówRZESZÓWM3000:00:0000:01:3502:54:33
285ĆWIEK Dariusz 226STANISŁAWÓW PIERWSZYM4000:00:0000:02:0102:54:40
286ŻOŁNIEROWICZ Hubert 86Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM3000:00:0000:02:4602:54:43
287CISZYŃSKI Marek 310START KatowiceKATOWICEM5000:00:0000:03:0002:54:57
288PORĘBA Eugeniusz 541MIECHÓWMIECHÓWM5000:00:0000:01:4202:54:58
289SERZYSKO Bartosz 604Delphi Running TeamCIESZYNM2000:00:0000:02:5902:54:59
290GUZIK Łukasz 811KKKTŁYSOKANIEM3000:00:0000:03:0002:54:59
291KULON Marcin 797SANOKM3000:00:0000:03:0902:55:04
292BANASIEWICZ Paweł 248POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM3000:00:0000:01:2602:55:06
293SOCHA Marcin 771Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:01:3802:55:13
294GURGUL Marcin 222KRYNICA ZDRÓJM2000:00:0000:03:0802:55:17
295NOWACKI Dawid 262KRYNICA-ZDRÓJM3000:00:0000:03:0802:55:17
296SITKO Grzegorz 547Brothers Team-Jak daleko nogi poniosąCHORZÓWM2000:00:0000:01:2702:55:34
297MIROSŁAW Albert 390Lubelska Grupa Triathlonu/WW TeamLUBLINM4000:00:0000:01:2702:55:59
298BŁAJSZCZAK Karol 719TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:1902:56:08
299CHORZĘPA Mariusz 528TSA -SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:1802:56:09
300KISIAŁA Filip 30Lacho TeamSKOCZÓWM3000:00:0000:02:1302:56:26
301ŚLIWIŃSKI Andrzej 478MIECHÓWM6000:00:0000:01:4202:56:38
302DOMAŃSKI Jerzy 697OTWOCKM5000:00:0000:01:2202:57:05
303MAKINIA Wawrzyniec 747POZNAŃM4000:00:0000:03:0202:57:53
304WITKOWSKI Dominik 291Karl Knauer PolandPOZNAŃM4000:00:0000:01:5802:57:56
305BARTOSZEK Krzysztof 533Mrowka Active Team jarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:01:5702:58:01
306DOMAGAŁA Michał 757KIELCEM3000:00:0000:02:5802:58:07
307TUROSZ Zbigniew 421LEŻAJSKM5000:00:0000:01:0902:58:14
308RADZICKI Wojciech 711Jestem z ChełmaŁOMIANKIM3000:00:0000:01:3302:58:39
309JAKUBIEC Szymon 166Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:1802:58:46
310GARCZYŃSKI Darek 71KATOWICEM4000:00:0000:02:0902:58:52
311WAŻNY Andrzej 644TynexpolRZESZÓWM3000:00:0000:01:2903:00:07
312PILCH Daniel 15www.gohardorgohome.plRZESZÓWM3000:00:0000:01:1903:00:13
313WOJTOWICZ Daniel 18KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM4000:00:0000:02:3103:00:14
314KRAWCZAK Kamil 110biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:02:5403:00:21
315CHARKOT Sławomir 252BIEGUSIEM.PLKRASNYSTAWM4000:00:0000:02:5603:00:21
316CEGLARZ Jacek 386SZERBUD TEAMKIELNAROWAM3000:00:0000:02:0503:00:26
317KADŁUBEK Mateusz 228Goggle Pro Active EyewearŚREMM3000:00:0000:02:4503:00:27
318WASIELEWSKI Włodzimierz 396Klub Sportowy Zdzieszowice-BikeTeamZDZIESZOWICEM4000:00:0000:01:1903:00:27
319MIŚKÓW Marcin 525ZARAZIĆ PASJĄŻORYM3000:00:0000:02:5103:00:42
320MANICKI Leszek 298olejekaszubskie.plGNIEŻDŻEWOM3000:00:0000:02:2403:00:47
321SOLECKI Krzysztof 425MOGILANYM4000:00:0000:02:0903:01:06
322ZAKRZEWSKI Robert 814Run VeganWARSZAWAM4000:00:0000:02:4503:01:07
323BODZON Marcin 309Żółw Ultras Team WołominWOŁOMINM3000:00:0000:02:2703:01:13
324KUBIAK Adam 179Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM4000:00:0000:02:4803:01:14
325KOTLIŃSKI Janusz 679RZESZÓWM5000:00:0000:02:5403:01:18
326KOZUBAŁA Piotr 460Żółw Ultras TeamWOŁOMINM3000:00:0000:02:2703:01:21
327ŚLIWIŃSKI Paweł 295SZATANSWIDNIKM3000:00:0000:02:5403:01:24
328SZYPUŁA Michał 659Liburnia TeamCIESZYNM3000:00:0000:01:5603:01:56
329CZERNIK Andrzej 250ZABRZEM6000:00:0000:02:4803:01:57
330SZYPUŁA Wojciech 663WARSZAWAM4000:00:0000:01:5603:01:57
331BULWAN Radosław 655RZESZÓWM3000:00:0000:01:2903:02:11
332KOWALCZYK Jarek 452WARSZAWAM3000:00:0000:02:5403:02:15
333ZAJDEL Sławomir 307Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWM4000:00:0000:01:5703:02:25
334JANUS Sławomir 119Liverki TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:2803:02:47
335JANULEK Robert 288RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE-ZDRÓJM2000:00:0000:01:5503:03:21
336TOSNOWIEC Radosław 470Ready4SKRAKOWM2000:00:0000:02:1003:04:06
337PILECKI Maciej 791WROCŁAWM4000:00:0000:03:1003:04:08
338KORBUT Radosław 483SIEDLCEM3000:00:0000:02:4003:04:25
339DYLĄG Zbigniew 340KRAKÓWM5000:00:0000:00:4103:04:31
340TOBIASZ Kamil 532Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćOPATÓWM3000:00:0000:02:3003:05:16
341PTAK Patryk 760Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM3000:00:0000:02:3003:05:17
342KAZANOWSKI Marcin 607KAMIENIECM4000:00:0000:01:5803:05:33
343CZMOK Rafał 433Activ-MediaRZESZÓWM4000:00:0000:02:3903:05:38
344BABIJ Jakub 549Mindfulness InsideŁOMIANKIM3000:00:0000:02:2603:05:39
345GRABIŃSKI Waldemar 546Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOM4000:00:0000:01:1203:05:51
346HAJDO Robert 189Victoria BrzeskoBRZESKOM4000:00:0000:01:5803:06:06
347SIWIEC Tomasz 14CHMIELNIKM3000:00:0000:01:3503:06:13
348ADAMCZEWSKI Jakub 207Night Runners / NBRPOZNAŃM2000:00:0000:01:1403:06:14
349PIEKARSKI Andrzej 737Grzmot GrzmiącaGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:0000:01:1903:06:26
350DONIEC Sebastian 185www.adwokatdoniec.plJASŁOM3000:00:0000:02:0603:06:27
351SZATYŁOWICZ Przemysław 730poranny patrolKRAKÓWM3000:00:0000:02:5203:06:36
352RAMM Aleksander 190Smiley Ultras :)WARSZAWA-WESOŁAM3000:00:0000:01:2603:06:57
353GRUNTOWSKI Mateusz 485Niemo AdventureNIEMODLINM3000:00:0000:01:5203:06:57
354KANTOR Darek 410RUN_HELPERSIBODUSZYNM4000:00:0000:01:5403:06:58
355GRUCHAŁA Piotr 461GDYNIAM4000:00:0000:01:1803:07:22
356GACKI Zdobysław 502Gaccy teamGDYNIAM4000:00:0000:01:1803:07:22
357NESTOROWICZ Maksymilian 578Nestor&Zawada ClubRZEPEDŹM2000:00:0000:02:2303:07:24
358GOZDALSKI Jaroslaw 265Witkowo BiegaWITKOWOM4000:00:0000:02:4703:07:52
359OPOLSKI Piotr 338LUKS Lubartów - Sekcja SzachowaLUBARTÓWM4000:00:0000:01:5903:08:00
360GRANDA Paweł 49821 DAPLOTZARZECZEM3000:00:0000:02:3903:08:03
361ANDRES Kamil 434KS JanuszeLEŻAJSKM3000:00:0000:02:3703:08:25
362SUWERDA Jacek 803CZĘSTOCHOWAM5000:00:0000:02:4103:08:33
363WOJCIECHOWSKI Krzysztof 633RADYMNOM4000:00:0000:02:0003:08:53
364TROJNAR Damian 642KS JanuszeŁAŃCUTM3000:00:0000:02:3803:08:59
365ADAMSKI Michał 221WOPJASIONKAM3000:00:0000:01:2703:09:06
366POTOCZNY Bartosz 606Siła i ogieńBYTOMM3000:00:0000:02:1003:09:07
367BOROWSKI Tomasz 296MiastkoMIASTKOM5000:00:0000:01:2403:09:10
368ARENTEWICZ Grzegorz 530Toruń Multisport TeamTORUŃM3000:00:0000:01:2703:09:10
369KULIBERDA Tomasz 784Teatr O.de.laRZESZÓWM4000:00:0003:09:20
370DĄBEK Paweł 674RUDNIK NAD SANEMM4000:00:0000:03:1003:09:41
371CIEŚLIK Sebastian 131SŁOMNIKIM2000:00:0000:02:1303:09:42
372RYŚ Andrzej 346ŁĄKAM4000:00:0000:02:2303:09:53
373NAPORA Przemyslaw 351Blizej niz dalejTRZEBOWNISKOM3000:00:0000:02:2303:09:53
374CHMIEL Michał 27Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:01:4103:09:54
375PRZYGÓRZEWSKI Jarosław 777KRAKÓWM3000:00:0000:02:4103:10:03
376WÓJTOWICZ Paweł 501KURÓWM4000:00:0000:03:1103:10:13
377PUZIO Waldemr 482KB Maratończyk DębicaDĘBICAM5000:00:0000:02:1403:10:18
378KŁOS Arkadiusz 329CMOLASM2000:00:0000:02:2003:10:27
379PARYS Michał 335WOŁOMINM3000:00:0000:02:2703:10:30
380STĘPIEŃ Maksymilian 301RZESZÓWM4000:00:0003:10:44
LADNER Paul 822WARSZAWAM40DNF00:02:21 DNF03:10:47 DNF
382MACHURA Michał 385Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM3000:00:0000:01:0003:11:24
383WILK Bartosz 517Wilcze PstrykiKRAKÓWM3000:00:0000:03:0403:11:28
384WOJTAL Patryk 559ZATORM2000:00:0000:02:3903:11:28
385CIOCZEK Konrad 157LUBLINM3000:00:0000:03:0603:11:30
386KAMOLA Dawid 790KROSNOM2000:00:0000:03:0503:12:04
387MARUSIAK Piotr 44JAROSŁAWM3000:00:0000:02:4103:12:06
388LIS Marek 130CYBULICE MAŁEM4000:00:0000:03:2203:12:07
389KOLANKO Michał 668InfoSoftware PolskaKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:0000:02:4303:12:09
390KOBIERSKI Szymon 76SOSNOWIECM4000:00:0000:02:0103:12:21
391KOŁODZIEJ Jacek 56Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:2203:12:47
392ZAWADZKI Krystian 827RADYMNOM3000:00:0000:02:0203:13:09
393ZAWADZKI Kordian 59750 twarzy grzybiarzyRADYMNOM2000:00:0000:02:0003:13:09
394BALICKI Marcin 230WIELICZKAM3000:00:0000:01:0603:13:11
395KRZYSZTOF Wiącek 88MILANÓWEKM5000:00:0000:01:5703:13:12
396KALIŃSKI Kamil 202KRAKOWM3000:00:0000:02:5303:13:12
397WOJNAR Paweł 253OIRP WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:01:5103:13:18
398NIZIOŁ Marian 198PIASECZNOM6000:00:0000:01:5003:13:19
399SZCZEPANIAK Karol 744Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM4000:00:0000:02:5003:13:45
400SMĘTEK Andrzej 467AKTYWNI Z CUKRZYCĄGDAŃSKM5000:00:0000:02:4103:13:46
401SWOBODA Jarosław 79Night Runners GliwiceKNURÓWM4000:00:0000:02:5303:13:56
402MYGA Michał 397HeartlessKATOWICEM3000:00:0000:02:2303:13:57
403GODLEWSKI Krzysztof 22NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMKROSNOM3000:00:0000:01:0503:14:02
404PAŚKO Rafał 392Przemyski Klub Biegacza / TEATR S.A.N.PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:3303:14:37
405JAKUBOWSKI Wojciech 829KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM4000:00:0000:02:3303:14:57
406ZIELIŃSKI Łukasz 16TARNOWSKIE GÓRYM3000:00:0000:03:0003:15:19
407ŚLĄCZKA Arkadiusz 654Finisz RymanówKROSNOM3000:00:0000:01:4403:15:43
408KOCHANIEC Waldemar 568Centrum Animacji SpołecznejGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:02:0703:15:55
409JAKUBOWSKI Daniel 567Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM4000:00:0000:02:0603:15:56
410BURY Marek 349SOSNOWIECM4000:00:0000:02:2003:15:58
411BIEŃKOWSKI Stanisław 537tomaszewska husariaTOMASZEWOM3000:00:0000:02:5703:16:02
412LIPINSKI Daniel 284RUNTEAM PawłowiceJASTRZEBIE ZDRÓJM3000:00:0000:01:5503:16:03
413MICHALCZEWSKI Andrzej 177ŁÓDŹM4000:00:0000:02:5503:16:38
414WAJCOWICZ Witold 36Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:01:4903:17:09
415SĘKOWSKI Damian 450TYCHYM4000:00:0000:02:4603:17:13
416ŻYRA Grzegorz 521WARSZAWAM4000:00:0000:02:0303:17:22
417SUDER Michał 519WARSZAWAM3000:00:0000:02:0303:17:23
418KWIECIEŃ Krzysztof 5274K TEAM TARNÓWTARNÓWM4000:00:0000:02:5003:17:38
419TOMASZEWSKI Piotr 459braciaTLUBLINM3000:00:0000:02:1703:17:49
419TOMASZEWSKI Wojtek 471BraciaTWARSZAWAM4000:00:0000:02:1703:17:51
421NOWAK Mariusz 229KRAKÓWM3000:00:0000:01:2703:18:11
422URBANIAK Hubert 804ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM3000:00:0000:02:1603:18:23
423STASZEWSKI Kamil 281LUBLINM3000:00:0000:02:5603:18:28
424BOROWIEC Arkadiusz 217CHEŁM BIEGA/BRACIA.BCHEŁMM4000:00:0000:01:5903:18:31
425GOŁĘBIOWSKI Roman 181GBUREKLUBLINM3000:00:0000:02:0103:18:39
426WAŚKOWICZ Waldemar 210LUBLINM4000:00:0000:02:0103:18:39
427ŚLUSARSKI Włodzimerz 404obozybiegowe.plWARSZAWAM5000:00:0000:00:4603:18:55
428MANIAK Łukasz 78SWARZĘDZM4000:00:0000:02:4703:19:21
429SIÓDMIAK Cezary 231Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:0000:02:4003:19:50
430BAHIR Said 149Maroko -PrzemyślPRZEMYŚLM4000:00:0000:02:3603:19:58
431KWARTA Tomasz 277WOPRZESZÓWM3000:00:0000:01:2903:19:59
432MELSON Maciej 161PanŁÓDŹM2000:00:0000:01:4903:20:22
433ZINCZUK Kamil 178Euro-KonsultMOTYCZM3000:00:0000:02:2603:20:40
434GRZYBEK Piotr 733KEREZALUBLINM4000:00:0000:02:2103:20:53
435FIDOR Michał 12RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:02:5203:21:42
436STOJANOWSKI Dawid 58RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:02:5103:21:43
437ZIELONKA Bogumił 779Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4000:00:0000:02:2403:21:56
438KUROWSKI Michał 274Night Runner`s GliwiceRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:02:4803:22:29
439RĄPAŁA Wojciech 762STALOWA WOLAM4000:00:0000:02:5303:22:35
440BEDRYJ Mateusz 62442 Do SzczęściaMEŁNOM2000:00:0000:01:3203:22:53
441WASĄŻNIK Marcin 239Dzikie Grubasy SzatanaHALINÓWM4000:00:0000:01:4803:23:14
442AURZECKI Michał 255Dzikie Grubasy SzatanaZAMOŚĆM3000:00:0000:01:4803:23:17
443GĄTARCZYK Mariusz 245DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM3000:00:0000:01:4403:23:18
444PRYCIŃSKI Krzysztof 576Cafe Szkolna 16SUCHY LASM4000:00:0000:02:3803:23:20
445SZCZEPAŃSKI Marcin 503OSR GdyniaGDYNIAM3000:00:0000:01:1603:23:33
446URBAŃSKI Józef 314KKB Mosir KrosnoKROSNOM5000:00:0000:02:3203:23:35
447PAWŁOWSKI Paweł 359WIERZCHOSŁAWICEM4000:00:0000:01:5503:23:37
448BRACH Jakub 608POZNANM3000:00:0000:02:2403:23:39
449KAŃDUŁA Grzegorz 640nest.poznan.plPOZNAŃM3000:00:0000:02:5303:23:41
450JURCZAK Daniel 82TripakaMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:01:0403:23:45
451PRZYBYSZ Mariusz 165LUBARTÓWM4000:00:0000:02:4603:23:55
452TALMA Paweł 156lubartowbiega.plLUBARTÓWM4000:00:0000:02:4603:23:55
453SMAGA Krzysztof 400Banda GrudniaBORZECHÓWM4000:00:0000:01:4003:24:03
454ŚLANDA Maciej 758LEŻAJSKM3000:00:0000:02:3803:24:08
455ZGIET Michał 417TEATR W REMIZIEBORZECHÓWM5000:00:0000:01:4203:24:16
456ZYGO Grzegorz 444Uwolnić ślimakaŁĄCZKI-PAWŁÓWEKM4000:00:0000:01:4203:24:16
457BOGACZEWICZ Dawid 204ENDORŚWINKIKAMIONKAM2000:00:0000:02:1903:24:28
458GOŹDZICKI Łukasz 334ENDORŚWINKILUBARTÓWM3000:00:0000:02:1803:24:29
459BATOR Marek 636WARSZAWAM4000:00:0000:01:2603:24:30
460SOKOŁOWSKI Artur 399SUWAŁKIM5000:00:0000:02:2603:24:49
461KUŁAKOWSKI Piotr 322CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:0000:03:0703:25:00
462ŁĄCKI Maciej 370TARNÓWM3000:00:0000:02:2103:25:02
463DZIUBEK Marcin 601SEKCJA PIASKICZELADŹM3000:00:0000:02:1803:25:09
464LEWOC Leszek 741WROCLAWM5000:00:0000:01:1103:25:44
465MYSŁEK Radosław 805KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:03:0703:26:27
466KWIATKOWSKI Marek 666DZIKI BAGIENNEWARSZAWAM4000:00:0000:01:5003:27:45
467FANSLAU Marek 705STAROGARD GDAŃSKIM5000:00:0000:01:3703:28:19
468RZEPA Andrzej 676Józefińska TeamZATORM3000:00:0000:02:0003:28:52
469KOZŁOWSKI Robert 40Doce Pares PolskaBRODNICAM4000:00:0000:01:0903:28:54
470CAŁA Maciej 658CHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓWM4000:00:0000:01:0603:28:55
471RYMARZ Grzegorz 476GNIEZNOM4000:00:0000:03:0103:29:05
472RYCZKO Andrzej 355BILGORAJM3000:00:0000:03:0903:29:47
473POTERA Marcin 65FUKS GarkiGARKIM3000:00:0000:02:3003:29:52
474SZEWC Marian 138BILGORAJM6000:00:0000:03:0903:29:53
475MARKIEWICZ Rafał 775WARSZAWAM4000:00:0000:02:5403:30:09
476KSIĄŻEK Dawid 572LUBLIN BIEGAŁĘCZNAM3000:00:0000:02:4603:30:11
477CHODOROWSKI Arkadiusz 311ALEKSANDRÓWM3000:00:0000:03:0103:30:20
478SIDOROWICZ Grzegorz 751Axa Running TeamMARKIM4000:00:0000:01:4703:30:23
479PAWĘZKA Mirosław 553Banda GrudniaLUBLINM3000:00:0000:02:0803:30:29
480ORZECH Artur 321Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:0803:30:35
481DRAPAŁA Jan 320Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:0803:30:35
482STRZĘPKA Krzysztof 361Krokodyle KolbuszowaPRZYŁĘKM5000:00:0000:03:0803:30:35
483KAMIŃSKI Marek 403WARSZAWAM3000:00:0000:02:2503:30:57
484MAŁKIEWICZ Dariusz 211PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM4000:00:0000:03:0303:30:59
485BACZA Piotr 137Przemyśl - MarokoŻURAWICAM4000:00:0000:02:3603:31:07
486MIŁOŃ Mariusz 812RZESZÓWM3000:00:0000:02:2203:31:44
487SIEMASZKO Wojciech 75LONDONM3000:00:0000:02:1403:32:11
488GIEŁWANOWSKI Marek 150ŻURAWICAM2000:00:0000:02:3703:32:13
489MAZUR Jerzy 490PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:3203:32:13
490BAĆMAGA Jan 192Turlam Się Do Mety - JP2KOWALAM4000:00:0000:01:5703:32:31
491GRZEGORZ Gąszczyk 431Nowa Huta TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:5803:33:00
492FARMAS Dariusz 522NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:01:5503:33:04
493OBARSKI Norbert 66KIELCEM5000:00:0000:01:1603:33:35
494CWOJDZIŃSKI Piotr 214NIGHT RUNNERS POZNAŃPOZNAŃM3000:00:0000:01:1403:33:59
495TWOREK Bogusław 328BBL JarosławJAROSŁAWM5000:00:0000:02:5703:34:10
496NAWROCKI Konrad 669Unlimited Triathlon ClubKRAKÓWM3000:00:0000:02:2403:34:17
497BEHRENDT Bartek 413Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:0703:34:19
498MUTER Łukasz 487Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:5103:34:24
499ADAMOWSKI Jacek 643Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:1503:34:31
500WÓJTOWICZ Paweł 573Lublin BiegaLUBLINM3000:00:0000:02:4903:34:56
501KĘTRZYŃSKI Ryszard 201Zabiegani MielecKROSNOM4000:00:0000:02:1403:35:26
502HENKIEL Bartłomiej 708BÓBRKAM2000:00:0000:01:5603:35:26
503PODOLAK Zbigniew 773Przemyskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka SzwejkaPRZEMYŚLM5000:00:0000:00:4603:35:38
504HORBACZEWSKI Marek 353CHEŁMM5000:00:0000:01:2003:36:18
505STEFANIAK Marcin 551TKD Szakal Jeżyce RunnersDĄBRÓWKAM3000:00:0000:02:5203:36:32
506GŁUSZCZAK Jerzy 158ŁÓDŹM5000:00:0000:02:3503:36:48
507HYZIAK Jakub 264jj.runnersGORLICEM4000:00:0000:02:0603:37:34
508KIEŁB Jakub 376RZESZÓWM2000:00:0000:02:2003:37:43
509SATKO Jacek 194TARNÓWM5000:00:0000:02:5203:38:11
510KORNIŁOW Piotr 6WARSZAWAM4000:00:0000:02:2503:39:24
511KARPIŃSKI Paweł 235Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM3000:00:0000:01:4303:40:51
512CHACIŃSKI Marcin 560Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM3000:00:0000:01:4803:41:12
513MICHALSKI Henryk 302GRUPA AZOTY TARNÓWTARNÓWM4000:00:0000:01:4303:41:23
514SOWA Jacek 85RKM SOPELEKRZESZÓWM3000:00:0000:01:3503:41:32
515KRASOŃ Janusz 81RKM 'SOPELEK'BUDY GŁOGOWSKIEM3000:00:0000:01:3503:41:32
516GOMÓŁKA Wiesław 316Rzeszowski Klub Morsów,,Sopelek''UL. GRABNIK 12M5000:00:0000:01:3503:41:32
517KOTUŁA Jarosław 208Sklep Biegacza Team/ ORA LublinLUBLINM3000:00:0000:02:4403:43:19
518KACPERSKI Błażej 602KADA Błażej KacperskiSTRYKÓWM3000:00:0000:03:0503:44:47
519PYSIEWICZ Krzysztof 135niezrzeszonyKATOWICEM6000:00:0000:02:5603:45:39
520KUCHARSKI Krystian 738NR+KRAKOWM2000:00:0000:02:1003:47:07
521KĘDZIOR Michał 420Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:00:0000:02:2003:48:25
522ŚNIEŻKO Eugeniusz 20Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAM3000:00:0000:02:2903:52:45
523MATWIEJCZYK Sebastian 767Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAM3000:00:0000:02:3103:52:45
524DURA Piotr 554PKB EndorfinaRAKÓWM4000:00:0000:02:2903:52:51
525DANIELCZYK Damian 686BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:01:2403:54:22
526KĘPKA Robert 495biegusiem.plRYKIM3000:00:0000:03:0403:54:57
527MYŚLIŃSKI Tomasz 344biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:03:0403:54:58
528TERLIKOWSKI Paweł 350biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:03:0403:55:00
529RUDZKI Tomasz 128Biegacz NowosolnaKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:01:5203:56:17
530BALICKI Jacek 807Biegacz NowosolnaŁÓDŹM5000:00:0000:01:5103:56:18
531WRÓBEL Dominik 552AZS PWSZ KrosnoJASŁOM4000:00:0000:02:3404:02:42
532TUTAK Daniel 694FURIOSI POLANKAKROSNOM3000:00:0000:02:5504:04:01
532OKARMA Wojciech 681SPORESTJASŁOM3000:00:0000:02:5504:04:05
Znaleziono 533 wynik(ów)