IV ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Maraton Bieszczadzki 2016
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 52 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 682
Wystartowało : 569
Nie ukończyło : 54
Ukończyło : 515
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 11.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3.25km | 11.9km | 30km | 37.8km | 50.86km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaCzas startuP1_Krzyzowka_z_czerwonym
3.25km
P2_Roztoki
11.9km
     
1GORCZYCA Bartosz 1SKOŁYSZYNM2000:00:0300:13:2300:46:12
2SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 679Salco Sport TeamWSCHOWAM2000:00:0200:13:5300:46:51
3FARON Robert 3ZALESIEM4000:06:4400:13:4200:47:06
4DOMISZEWSKI Ignacy 5USTRZYKI DOLNEM2000:00:0300:13:5900:49:39
5TOKARZ Andrzej 424NOWY SĄCZM3000:00:0300:14:2200:49:53
6ZDANOWSKI Łukasz 11SIEDLCEM2000:00:0200:14:2200:50:27
7CEBERAK Bartosz 4LUBARTÓWM2000:00:2200:14:4700:50:27
8WĄSOWICZ Jan M4000:00:0200:15:0200:50:42
9GAWLIK Sławek 37KRAKÓWM3000:00:0200:15:0700:52:06
10LEWANDOWSKA Edyta K3000:00:0200:15:0600:52:14
11BAKALARZ Emil 232WROCŁAWM2000:00:0200:15:1400:53:03
Niesklasyfikowani
WILK Maciej 577BYTOMM30DNF00:15:34 DNF00:53:11 DNF
13KRZYSZTOŃ Marcin 6KRAŚNIK / LASYM3000:00:0300:15:4300:53:38
14MAJER Ewa 2DOBCZYCEK3000:00:0300:15:3500:54:02
15CZAJKA Karol 386KRĘPIECM3000:00:1000:15:4200:54:20
16RECZEK Sebastian 41MINSK MAZOWIECKIM3000:00:1900:16:0200:54:22
17JURGA Marcin 661M3000:00:0600:15:4200:54:40
18KĄCKA Anna 669K2000:00:0300:15:4600:55:15
19PUZIA Krzysztof 649M5000:00:0400:16:1200:55:36
20LUBAŃSKI Robert 356BUKOWICEM5000:00:0400:16:0800:55:39
21KOKOCIŃSKI Dariusz 605GDAŃSKM4000:00:0500:16:0800:55:43
22KOPCEWICZ Tomasz 310STAWIGUDAM3000:00:0500:16:0100:55:54
23ROMANOWICZ Emilia 9SUPRAŚLK2000:00:0300:16:1200:55:58
24WIĘCH Piotr 589WOŁOMINM3000:00:1400:15:3300:55:58
25PERKOWSKI Piotr 469KAMPINOSM3000:00:1800:16:1700:55:59
26KORDECKI Łukasz 380BRZESKOM3000:00:0800:16:1200:56:13
27KAMMER Krzysztof 555POZNAŃM3000:00:0400:16:2100:56:17
28IGNACZAK Marcin 438ŻYCHLINM3000:00:0400:16:3300:56:41
29ROŚKIEWICZ Jerzy 614WOLA RADZISZOWSKAM2000:00:2000:16:3600:57:10
30PREJZNAR Marcin 691M30Beskidnicy00:00:1100:16:3000:57:18
31ŚLASKI Radoslaw 475STRZYŻÓWM4000:00:1100:16:3000:57:38
32KOT Rafał 541SZCZYTNOM3000:00:0500:16:2800:57:50
33DOMISZEWSKA Maria 450USTRZYKI DOLNEK5000:00:0300:16:3900:57:52
34KOWALCZYK Rafał 523LUBLINM4000:00:0300:16:4700:58:04
35KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał 182WROCŁAWM3000:00:0500:16:4300:58:09
36SAWICZ Robert 183WROCLAWM4000:00:0500:16:4300:58:09
37SKORUPA Jacek 105ŚCINAWAM30Euforia Biegacza00:00:0400:16:3800:58:21
38WYWŁOKA Paulina 226WIERZBNAK2000:00:0300:16:4700:58:22
39KNOP Piotr 314WOLA ZAŁĘŻNAM4000:00:1000:16:2800:58:23
40TOPOLSKI Marcin 648M4000:00:0400:16:3400:58:47
41KOŁDER Tomasz 8CIESZYNM4000:00:0400:16:3400:58:47
42JANIK Michał 219WARSZAWAM3000:00:1100:17:0000:58:55
43LEMAŃSKI Damian 401ŁÓDŹ-RĄBIEŃM2000:00:1600:16:5800:58:55
44PODLEŚ Robert 363WARSZAWAM5000:00:0300:58:56
45KONIARZ Michał 457BRZEGM4000:00:0800:17:0100:58:58
46KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 158BYTOMM3000:00:2100:16:5400:59:10
47DUDZIK Robert 357MSZANA DOLNAM3000:06:4500:16:4200:59:16
48BRZOZOWSKI Łukasz 441STALOWA WOLAM3000:00:1200:17:0400:59:29
49KRZEMIŃSKI Marcin 618GORZYCEM3000:00:1200:17:0400:59:29
50SKRZESZEWSKI Henryk P. 110STALOWA WOLAM4000:00:1200:17:0400:59:30
51NOWAKOWSKI Tobiasz 32STANISŁAWÓWM2000:00:2000:16:3900:59:33
ONISK Kamil 33MIŃSK MAZOWIECKIM20DNF00:16:40 DNF00:59:33 DNF
53MAZUREK Robert 390LUBLINM40Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:0700:17:0900:59:35
54ROKITA Andrzej 436ŚRODA ŚLM4000:00:2200:17:5800:59:57
55ŻYTO Maciej 393PRUSZKÓWM4000:00:0400:17:1301:00:13
56REJ Mirosław 258MIELECM3000:00:0900:16:5701:00:14
57LONC Tomasz 260RZESZÓWM3000:00:1000:16:5601:00:14
58STEFAŃSKI Kamil 519WODZISŁAW ŚLĄSKIM2000:00:0400:17:0901:00:15
59POPIS Tomasz 35IZBICAM4000:00:2300:18:0701:00:17
60GARDZIEL Jerzy 547LUBLINM40Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1600:17:4401:00:26
61WESOŁOWSKI Mariusz 502WARSZAWAM3000:00:0500:17:1501:00:30
62BRATEK Aga 45GLIWICEK4000:00:0200:17:2601:00:36
63POŻAROWSZCZYK Adam 478LEGIONOWOM3000:00:2000:17:1301:00:36
64TERZONI Christian 126WARSZAWAM30Wild for the Run00:00:0301:00:37
65WOROBIEC Józef 65JĘDRZEJÓWM5000:00:0600:17:3601:00:44
66LACHOWICZ Przemysław 134LIBERTÓWM3000:00:1900:17:0201:00:53
67LESZCZYŃSKI Andrzej 625MLAWAM4000:00:0600:18:2901:00:55
68BOROWSKI Adam 292INOWROCLAWM3000:00:0900:17:0601:00:58
69STACHURA Marcin 237WARSZAWAM4000:00:0600:17:3801:01:12
70KOTUŁA Arkadiusz 148WARSZAWAM2000:00:2100:18:0501:01:13
71DAWID Tomasz 537WARSZAWAM4000:00:0600:17:3501:01:14
72NOWAKOWSKI Michał 147WARSZAWAM2000:00:2000:18:0501:01:14
73WALKOWIAK Tomasz 135GDYNIAM3000:00:1000:17:5301:01:18
74KUKUŁA Maciej 491KRAKÓWM2000:00:1900:17:0201:01:19
75WNĘK Paweł 476STRZYŻÓWM4000:00:1200:17:2901:01:22
76BIELA Łukasz 400ZABRZEM20Zryciole ze Śląska00:00:0800:17:3701:01:27
77FILIPEK Wojciech 591RZESZÓWM4000:00:1400:18:0801:01:27
78KRUPA Grzegorz 690M4000:00:1800:17:4901:01:30
79FLOREK Sebastian 117GABOŃM3000:00:1200:18:3101:01:39
80MURAK Robert 87ŁĘCZNAM4000:00:1600:18:2501:01:41
81WOŁOSZYN Ryszard 498BIELSKO- BIAŁAM5000:00:0800:17:5001:01:42
82MATUSIAK Michał 539POZNAŃM30Rowery Małgośka00:00:2900:17:5101:01:44
83CHYCZEWSKI Robert 26ŁÓDŹM3000:00:3500:18:0601:01:47
84MUSZYŃSKI Marek 355POZNANM2000:00:0900:18:3301:01:59
85TRAWKOWSKA Małgosia 354POZNAŃK3000:00:1000:18:3201:01:59
86MUSZYŃSKI Krzysztof 675On-sightPOZNAŃM2000:00:0900:18:3301:02:04
87PTASZYŃSKI Wojciech 108KOŚCIANM5000:00:0700:18:1601:02:06
88RZESZÓTKO Leszek 546ZAKOPANEM5000:00:0600:17:3401:02:10
89WOJNAROWSKI Jacek 455NOWY SĄCZM3000:00:0700:17:5101:02:20
90MAŚLANKA Jacek 419JAROSŁAWM4000:00:1800:18:2201:02:21
91BIZUB Maciej 318NOWY TARGM4000:00:2600:18:3301:02:22
92OLEKSIŃSKI Dariusz 97ZASAŃM3000:00:2600:18:3401:02:23
93KOSZELNIK Grzegorz 687Sokół JasłoJASŁOM4000:00:1600:17:3701:02:32
94KOBYŁECKI Michał 91WROCŁAWM2000:00:0900:18:1101:02:33
95MALINOWSKA Anna 640GDAŃSKK30Żuki w błocie00:00:2900:18:3101:02:37
96MIKOWSKI Artur 468GRÓJECM40Macintosh Grójec00:00:0900:18:1001:02:41
97WOJCIECHOWSKI Ireneusz 531GRÓJECM40Macintosh Grójec00:00:0900:18:1001:02:41
98GRZELAK Adrian 684Night Runners +TUREKM20Szybkie Koty00:00:2200:19:3301:02:51
99PERYKASZA Paweł 418KRAKÓWM30Szybkie Koty00:00:2100:18:2801:02:54
100WOLSKI Piotr 239GRUDZIĄDZM3000:00:1400:18:5601:03:17
101BRYNDZA Krzysztof 621MAKÓW PODHALAŃSKIM4000:00:1000:18:2101:03:24
102WOŁOSZCZAK Leszek 116BYDGOSZCZM206. Kilometr00:00:3500:19:1201:03:24
103DYMOWSKI Adrian 636PRUSZKÓWM2000:00:1100:18:1001:03:26
104WĘGRZYN Marcin 319WARSZAWAM30Wild for the Run00:00:0400:18:3501:03:27
105LACKORZYŃSKI Olaf 367JAWORZNOM3000:00:4200:19:0201:03:28
106FIGURA Piotr 375PRUSZKOWM2000:00:1000:18:1001:03:32
POSKROBKO Jarosław 681M30DNF00:18:42 DNF01:03:33 DNF
108WOJDYŁO Jakub 559TARNÓWM3000:00:0800:18:1601:03:35
109MAŁKIEWICZ Dariusz 624KATOWICEM4000:00:2100:18:3101:03:41
110KONDRAK Jan 40ŚWIDNIKM5000:00:1700:18:1701:03:56
111KRZYSZCZAK Jaromir 638LUBLINM3000:00:1700:19:0901:04:15
112ŚCIUBA Aneta 639LUBLINK2000:00:1700:19:1601:04:16
113GĘCA Ewa 397SANOKK3000:00:0800:18:1401:04:25
114FIDELUS Jacek 351BRZESKOM3000:00:0900:18:4201:04:25
115HEŁMECKI Darek 339WILCZYCEM4000:00:0600:17:4001:04:30
116BIEŃKO Sylwester 603WROCŁAWM3000:00:0700:17:4301:04:30
117FOLAND Bogumił 29WARSZAWAM3000:00:0700:18:0701:04:31
118IZDEBSKI Paweł 214WARSZAWAM2000:00:0700:18:0701:04:34
119SKRABA Michał 525WROCŁAWM4000:00:1000:19:0601:04:36
120CAŁA Michał 497KRAKÓWM40Szybkie Koty00:00:2100:19:3401:04:38
121ZARZYŃSKI Artur 269WARSZAWAM4000:00:1300:18:5701:04:43
122GĄGOL Przemysław 337DĄBROWA GÓRNICZAM2000:00:2000:19:3901:04:50
123NIEMCZEWSKI Borys 198RACŁAWÓWKAM4000:00:1200:18:0801:04:57
124ŚLĄZEK Wiktoria 554WARSZAWAK20Wild for the Run00:00:2000:19:1401:04:58
125KUKLA Marcin 495WARSZAWAM4000:00:0800:18:4601:05:01
126CZECH Mateusz 663M2000:00:3500:19:3901:05:04
127CZARNY Jaroslaw 572WROCŁAWM3000:00:1900:18:4901:05:05
128KIJAŃSKA Marta 327WARSZAWAK3000:00:0900:18:4501:05:06
129LABUZ Malgorzata 573WROCLAWK3000:00:1800:18:5101:05:06
130SIKORA Michał 324PUŁAWYM3000:00:1500:18:4801:05:10
131KIERLIK Arkadiusz 448LGOTA WIELKAM3000:00:3400:20:1301:05:10
CHUDNICKI Jarosław 452BRZESKOM30DNF00:18:42 DNF01:05:11 DNF
133ZIOBROWSKI Marek 176LUBLAM2000:00:0400:19:0001:05:13
134WOJCIECHOWSKI Krzysztof 552RADLINM4000:00:0600:18:4101:05:18
135PLEWA Tomasz 88KIELCEM4000:00:3300:20:0101:05:31
136KOWALCZYK Grzegorz 225LUBLINM4000:00:1000:18:5401:05:35
137GRZEŚKIEWICZ Tomasz 587KOŁBIELM3000:00:2100:19:3001:05:37
138BADOWSKI Jerzy 155PIASECZNOM4000:00:1900:20:1701:05:42
139PILECKI Maciej 506WROCŁAWM3000:00:0500:19:0101:05:47
140MARZEC Łukasz 503PTASZKOWAM2000:00:1100:19:1401:06:02
141TYLEK Rafał 482KRAKÓWM4000:00:3500:19:0901:06:04
142KLARA Marek 473BOBOWAM3000:00:1300:19:0901:06:07
143KUDŁACZ Grzegorz 177RZESZÓWM3000:00:2800:19:1301:06:08
144STĘPIEŃ Krzysztof 161RZESZÓWM3000:00:2800:19:1301:06:10
145TOMYS Przemyslaw 421MILANÓWEKM4000:00:2100:19:5801:06:13
146BOŻEK Michał 321OZORKÓWM3000:00:3200:20:4801:06:14
147KACZOREK Marcin 254JÓZEFÓWM40Dzikie Dziki00:00:2100:19:3801:06:15
148DAWINDZIAK Damian 159KNURÓWM3000:00:2900:19:4901:06:16
149GWIAZDA Wiesław 432CHOTOMÓWM5000:00:1600:19:1601:06:17
150FOĆ Grzegorz 333ZALASEWOM4000:00:4100:19:5901:06:18
151MIROCHA Łukasz 626MUCHARZM3000:00:1000:19:1601:06:22
152MUCHA Grzegorz 202ZABIERZOWM4000:00:2300:19:4101:06:22
153SOSNOWSKI Rafał 561BYDGOSZCZM3000:00:1600:19:5401:06:31
154SZALEWSKI Marcin 565PRZYJAŹŃM3000:00:0600:18:2501:06:32
155SZAFRAŃSKI Mateusz 133KRAKÓWM2000:00:2600:20:3101:06:33
156WIŚNIEWSKI Krzysztof 548ĆMIŁÓWM3000:00:1300:20:2201:06:35
157TREJDEROWSKI Robert 627KOWALEWO POMORSKIEM3000:00:0500:18:1001:06:38
158RODRIGO PEREIRA Oswald 140WARSZAWAM30Wild for the Run00:00:0400:17:2201:06:39
159JOŃSKI Artur 635PRUSZKÓWM2000:00:1200:18:2101:06:39
160KEMPIŃSKI Tomasz 414OLSZTYNM4000:00:2700:20:3101:06:41
161KWIATKOWSKA Kinga 556KRAKÓWK20Szybkie Koty00:00:0500:19:1901:06:52
162KAŹMIERCZAK Piotr 594WARSZAWAM3000:00:2400:20:0201:07:01
163KONIECZNY Mariusz 282ŁAŃCUTM5000:00:1800:19:2401:07:24
164KUNCEWICZ Dariusz 365LUBLINM4000:00:1500:20:1701:07:25
165SZYBIAK Waldemar 281PRZEMYŚLM5000:00:1700:19:2501:07:25
166TUROSZ Zbigniew 208LEŻAJSKM5000:00:0900:19:3301:07:26
167SZORTYKA Przemysław 479WARSZAWAM3000:00:3500:21:0301:07:27
168MALICKI Grzegorz 335NOWY KAZANÓWM4000:00:1000:19:5901:07:55
169BARAN Jacek 92GOLINAM4000:00:1600:20:5901:08:04
170MAŁYSZA Sławomir 481KRAKÓWM4000:00:3600:21:2501:08:05
171STOLARCZYK Robert 670Night Runners GliwiceGLIWICEM30Hałda Team00:00:2700:20:3401:08:08
172DĘBSKA Joanna 668Night Runners GliwiceGLIWICEK40Hałda Team00:00:2700:20:3401:08:09
173SOKALSKI Grzegorz 63KONSTANCINM4000:00:3200:20:5501:08:09
174PALUCH Andrzej 194MIELECM4000:00:1900:20:1401:08:11
175NOWAK Piotr 529USTRZYKI DOLNEM4000:00:5000:19:5501:08:18
176SZAJBE Dariusz 309WARSZAWAM4000:00:3700:21:1201:08:22
177SZYMAJDA Adam 336WARSZAWAM3000:00:3400:21:1401:08:26
178BIAŁEK Olaf 500KRAKÓWM5000:00:1600:20:5001:08:30
179BARAN Kamil 311JAROSŁAWM2000:00:0800:19:4301:08:34
180MAKAROWSKI Wiesław 422JAROSŁAWM5000:00:0800:19:4401:08:34
181BARANOWSKI Jacek 44WARSZAWAM3000:00:1700:20:4601:08:35
182KWAŚNIEWSKI Maciej 171SZCZECINM3000:00:4300:20:1701:08:37
183GĄSECKI Daniel 637DYNÓWM40Aktywny Dynów00:00:3800:20:5301:08:38
184PIOTROWSKI Robert 420CHORZÓWM4000:00:4100:21:1801:08:38
185DRABIŃSKI Marek 174OŁAWAM4000:00:0400:19:2601:08:41
186GOLBA Łukasz 247MIELECM3000:00:1900:20:1401:08:41
187STANISŁAWSKI Jacek 604POZNAŃM3000:00:3600:20:0301:08:41
188SZUMIGAJ-MIŁOSZ Alicja 181SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK3000:00:3200:21:3301:08:45
189DYMEK Mateusz 496RZESZÓWM3000:00:1600:19:5001:08:50
190KACZOROWSKI Przemysław 575SZCZECINM4000:00:2700:20:4701:08:50
191ZĄBIK Dana 118TORUŃK4000:00:0400:19:0201:08:52
192KORBUT Radosław 24SIEDLCEM3000:00:2500:20:4701:08:55
193KULICKI Łukasz 83OLSZTYNM3000:00:3000:20:1601:09:01
194KUPCZYK Rafał 51RAWICZM30Rozbiegany Rawicz00:00:2300:19:0201:09:02
195JANIK Paweł 48CHORKÓWKAM3000:00:3300:21:0201:09:02
196STOJAK Ireneusz 410CHRZANÓWM3000:00:4500:21:2401:09:02
197WIERZBA Piotr 430PRZECŁAWM3000:00:1000:19:1701:09:07
198WOJTACZKA Witold 322BOBOWAM2000:00:1300:19:4801:09:07
199TEODORCZUK Paweł 191OLKUSZM3000:00:3800:20:4101:09:08
200CHWAŁA Artur 295WARSZAWAM3000:00:2200:20:0401:09:16
201BĄK Adam 36KIELCEM5000:00:1200:20:3401:09:18
202CURYŁO Tomasz 477ŻORYM4000:00:3700:20:4601:09:22
203KRZYSZTOŃ Piotr 98KRAŚNIK / LASYM3000:00:1400:20:5401:09:23
204WÓJCIK Tomasz 286KRAKÓWM4000:00:3000:20:1201:09:25
205JANIK Janusz Johan 28GLIWICEM30Hałda Team00:00:2500:20:3501:09:28
206STĘPIEŃ Wojciech 47GLIWICEM40Hałda Team00:00:2500:20:3401:09:28
207ZYGADLEWICZ Grzegorz 570WARSZAWAM3000:00:1800:20:3501:09:33
208BOCZKOWSKA Justyna 399ZAKOPANEK5000:00:3000:19:3301:09:33
209PIETRYSZYN Mariusz 660M3000:00:0700:20:4401:09:36
210KUBASIK Łukasz 252PRZEWORSKM2000:00:0800:20:4401:09:36
211JURCZAK Roman 66RZESZÓWM5000:00:0200:19:4101:09:37
212OSTAPIŃSKI Wojtek 368PIASECZNOM40OSTre SROki00:00:1200:20:4101:09:38
213SROCZYŃSKI Marcin 388PIASECZNOM30OSTre SROki00:00:1200:20:4101:09:38
214KUBASIK Rafał 598LUBLINM3000:00:0800:20:4401:09:40
215WYCISŁOWSKI Krzysztof 153MIŃSK MAZOWIECKIM6000:00:2000:20:2801:09:44
216DZIAŁABIJ Beata 49OLKUSZK30Zryciole ze Śląska00:00:0800:20:4401:09:46
217LEGUTKO Włodzimierz 178WARSZAWAM4000:00:1400:20:0501:09:46
218GRONIECKI Mikołaj 278WARSZAWAM3000:00:1700:19:4601:09:46
BODZON Marcin 601WOŁOMINM30DNF00:20:55 DNF01:09:46 DNF
220SAPIŃSKI Mariusz 447WARSZAWAM4000:00:1300:20:0601:09:47
221JAREMA Maciek 408CISNAM3000:00:1100:20:0701:09:49
222GRZYBOWSKI Tomasz 241BYDGOSZCZM4000:00:3000:20:3901:09:49
223MARSZALEK Andrzej 78SWARZĘDZM4000:00:3000:20:3801:09:49
224JANDZIŚ Wiesław 613DYNÓWM40Aktywny Dynów00:00:3800:20:5401:09:49
225PAWĘZKA Mirosław 549LUBLINM3000:00:1700:20:0901:09:53
226OPOZDA Michał 196KRAKÓWM3000:00:0500:19:1401:09:54
227ZYCH Zbigniew 34LUBLINM40Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1700:20:1201:09:56
228APANASIEWICZ Bartosz 656Run PasjaBYDGOSZCZM3000:00:2800:19:4901:09:57
229SOPAŁA Jakub 157RUDNIK NAD SANEMM4000:00:1100:20:1701:10:03
230HENDZEL Krzysztof 542RADYMNOM30Przemyśl00:00:2900:21:5101:10:04
231DOMIN Łukasz 394DYNÓWM20Aktywny Dynów00:00:3900:20:5201:10:06
232KRUPIŃSKI Maciej 76ZGIERZM3000:00:4500:20:4801:10:08
233DZIENISZEWSKI Tomasz 195WARSZAWAM3000:00:0500:19:5101:10:09
234PĘKAŁA Aleksandra 644K3000:00:1400:20:0301:10:12
235KRZEMIŃSKI Bartosz 645M3000:00:1300:20:0401:10:14
236SZPUNAR Maciej 610GDYNIAM4000:00:1600:19:3301:10:14
237WIERZBICKA Beata 332SANDOMIERZK4000:00:0800:21:0801:10:21
238ŚWIATKOWSKI Jacek 673GDAŃSKM3000:00:4000:20:5401:10:24
239NOWICKI Zbigniew 170GAŁKÓW MAŁYM4000:00:1900:20:4201:10:27
240RADOSZ Paweł 583DYNÓWM20Aktywny Dynów00:00:3700:21:2501:10:32
241OBIDZIŃSKI Michał 323STAROGARD GDAŃSKIM2000:00:3800:20:5201:10:34
242KACHNIARZ Magdalena 490WROCŁAWK3000:00:2100:20:0301:10:39
243PIETRZYK Tomasz 526KRAKÓWM4000:00:3100:21:1301:10:43
244GMAJ Daniel 204GRÓJECM30Macintosh Grójec00:00:1800:20:4201:10:45
245KOSMALSKI Rafał 553WROCŁAWM4000:00:1300:22:0101:10:48
246WASIELEWSKI Włodzimierz 233ZDZIESZOWICEM4000:00:1400:20:0501:10:48
247RZECZKOWSKI Maciej 580OTWOCKM4000:00:1300:22:0101:10:49
248MARCZYK Grzegorz 144IWANOWICEM2000:00:0600:21:1301:10:50
249WYTYKOWSKA Joanna 348ŁÓDŹK3000:00:3100:20:2201:10:51
250BRONOWICKI Jarosław 259JAKUBKOWICEM4000:00:1900:21:0301:10:53
251BANASIK Marcin 678M2000:00:3000:20:2901:10:54
252SZEREMETA Andrzej 31WARSZAWAM4000:00:3400:20:2601:10:54
253KLIMCZAK Piotr 693Juvenia GłuchołazyM4000:00:2900:21:1301:10:56
254BOROWSKA-PAWLUŚ Ewelina 352JASŁOK40Beskidnicy00:00:1100:20:4801:11:05
255MIREK Waldemar 111KUŹNIA RACIBORSKAM5000:00:1500:20:3501:11:06
256KUSTROŃ Adam 634KROSNOM50Beskidnicy00:00:1600:20:4301:11:07
257GRONAU Maciej 443KOBYŁKAM3000:00:1200:19:5101:11:11
258KLAMUT Ryszard 655M60Beskidnicy00:00:1600:20:5201:11:16
259DZIEKAN Krzysztof 623PRUSZKÓWM4000:00:3300:22:0201:11:21
260PACUSZKA Krzysztof 395GRUDZIĄDZM40Łubudubu00:00:2800:21:4901:11:26
261ZAWADZKI Mariusz 187KRAKÓWM3000:00:4400:21:4601:11:27
261DUDZIAK Dorota 688K3000:00:4300:21:4701:11:28
263TERLECKI Krzysztof 376CHEŁMM5000:00:5000:22:2301:11:28
264KUTNIK Mirosław 392BIAŁA PODLASKAM4000:00:2300:20:4801:11:37
265PIETRZYKOWSKI Artur 320RADOMM4000:00:1100:20:4101:11:59
266WOJDA Dariusz 244JÓZEFÓWM40Dzikie Dziki00:00:2200:20:4501:12:01
267ZAWIŚLAK Kazimierz 251TOMASZÓW LUBELSKIM30Dzikie Dziki00:00:2100:20:4501:12:02
268NIERADA Marcin 629KATOWICEM3000:00:2800:22:0401:12:06
269GŁOGOWSKI Adam 611WARSZAWAM3000:00:3200:21:3401:12:11
270SZPONAR ŻUROWSKA Anna 535KICINK4000:00:3500:22:1001:12:11
271ŻUROWSKI Marcin 536KICINM4000:00:3500:22:1001:12:11
272WOJCIECHOWSKI Michał 628WARSZAWAM4000:00:3000:21:1901:12:13
273PAWŁOWSKI Rafał 266DŁUGOSIODŁOM3000:00:2700:21:5001:12:16
274GRĄDZIK Rafał 534DŁUGOSIODŁOM2000:00:2700:21:5001:12:16
275HARPULA Robert 101PRZEMYŚLM4000:00:1300:20:4901:12:28
276MOĆKO Jacek 25ZAGNAŃSKM2000:00:3900:22:0201:12:32
277WYRODEK Jakub 403NOWA RUDAM3000:00:4200:21:5301:12:34
278KRUŻOŁEK Monika 402RADKÓWK3000:00:4200:21:5301:12:35
279GALA Kamila 385WARSZAWAK3000:00:2300:20:4401:12:39
280GRINIG Arkadiusz 370WODZISŁAW ŚLĄSKIM3000:00:3700:22:1201:12:39
281KOŁODZIEJ Piotr 685SANDOMIERZM3000:00:3000:22:0901:12:46
282KISIELEWSKI Tomasz 564KRAKÓWM3000:00:5400:22:3901:12:47
283DROZD Maciej 154WARSZAWAM4000:00:4800:22:1601:12:48
284PYSZKO Janusz 267RZESZÓWM3000:00:3800:21:5201:12:49
285PACIA Sebastian 382ŁAŃCUTM3000:00:1900:21:0501:12:50
286AMBROZIAK Radosław 445BIAŁYSTOKM4000:00:1700:20:4301:12:51
287MORAWSKI Artur 650M3000:00:1200:20:4201:12:53
288BIELOV Yuriy 694M2000:00:4000:22:4601:12:56
289KORDASZEWSKA Sylwia 277OLKUSZK2000:00:2200:21:0101:12:59
290GROMADA Piotr 21SANDOMIERZM3000:00:2500:20:5201:13:02
291GŁOWACKI Jacek 651M5000:00:1500:20:3301:13:03
292CIĄGŁO Jacek 471NOWA SARZYNAM3000:00:3500:22:0801:13:07
293MAZERSKI Grzegorz 349GDAŃSKM3000:00:2900:22:2901:13:08
294PIECH Krzysztof 667WARSZAWAM4000:00:3300:22:0601:13:08
295KAZANOWSKI Marcin 622KAMIENIECM3000:00:0800:20:5701:13:10
296WALASZKOWSKA Dominika 383GOŚCICINOK3000:00:4000:22:0401:13:13
297ARENTEWICZ Grzegorz 119TORUŃM3000:00:5200:22:0701:13:14
298MIROSŁAW Albert 454LUBLINM40Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:2500:21:4201:13:15
299GRZEGORCZYK Wojciech 160WARSZAWAM4000:00:1500:21:5601:13:17
300JUSIŃSKI Robert 242WOŁOMINM4000:00:4800:22:0901:13:19
301WIERZBICKI Paweł 574SANDOMIERZM4000:00:0800:21:0801:13:20
302RZĄDKOWSKI Krzysztof 23LUBLINM4000:00:5200:20:5601:13:21
303WATOŁA Michał 203RYBNIKM3000:00:3900:21:5701:13:24
304OLEKSY Jaroslaw 615TYMBARKM5000:06:4700:21:2401:13:24
305PELA Dariusz 90TORUŃM3000:00:5200:22:0701:13:25
306PALKIJ Aleksandra 501DOBRAK2000:06:4600:21:2501:13:27
SZARSZEWSKI Pawel 238GRUDZIADZM30DNF00:19:27 DNF01:13:41 DNF
308WILK Marcin 107SANOKM40Pozytywnie Zabiegani Sanok00:00:2700:22:0101:13:45
309WAJCOWICZ Witold 289SANOKM40Pozytywnie Zabiegani Sanok00:00:2600:22:0201:13:46
310HYDZIK Grzrgorz 211SANOKM3000:00:2700:22:0101:13:46
311ŚLĄCZKA Arkadiusz 220KROSNOM3000:00:4400:22:4901:13:49
312WALENCIK Grzegorz 128ELBLĄGM3000:00:4000:22:0801:13:52
313FALKOWICZ Katarzyna 417NIEDŹWIADAK20Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:2500:21:4201:13:53
314DOBROSIELSKI Marcin 361POZNAŃM40TKD Szakal Jeżyce Runners00:00:5400:21:2601:13:54
315GARGAS Marek 372KRAKÓWM2000:00:3500:22:3901:13:56
316GARGAS-MARUT Małgorzata 143JÓZEFOSŁAWK4000:00:3400:22:4001:13:57
317BUCZYŃSKI Radosław 347GLIWICEM30Hałda Team00:00:2400:21:1901:13:58
318BĄK Marcin 696GOPR BieszczadySANOKM3000:00:0500:20:5601:14:00
319MIELCZAREK Dawid 494KĘPNOM3000:00:3900:22:3701:14:02
320PECIAK Robert 366LUBLINM50Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:2600:21:4201:14:03
321WASILEWSKI Marcin 261LUBLINM30Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:2500:21:4301:14:04
322FIDOR Michał 274TYCHYM3000:00:5000:22:2301:14:05
323KUNCEWICZ Anna 297SUCHY DWÓRK3000:00:4500:22:3901:14:19
324SOŁKIEWICZ Robert 54KIELCEM4000:00:1100:21:3101:14:20
325BULKOWSKI Waldemar 467BRZEGM5000:00:4300:22:3201:14:22
326SZARAPANOWSKI Damian 486NOWA WIOSKAM3000:00:2700:20:4501:14:23
327ELMINOWSKI Wojciech 359ELBLĄGM5000:00:0800:21:3201:14:24
328NIENADOWSKA Beata 358ELBLĄGK4000:00:0700:21:3401:14:25
329CHWISTEK Katarzyna 504ZABRZEK3000:00:3600:22:2401:14:26
330SZWAJKA Aneta 138STALOWA WOLAK4000:00:3800:22:2101:14:28
331STOJANOWSKI Dawid 89TYCHYM3000:00:4900:22:1201:14:28
332URBASEK Łukasz 428GLIWICEM3000:00:4500:22:4901:14:30
333KOLASA Andrzej 307WARSZAWA-WESOŁAM6000:00:0200:20:5501:14:33
334JANKOWSKI Piotr 677M4000:00:4300:21:4601:14:37
335GIBASZEWSKA Justyna 60CHORZÓWK4000:00:3400:22:3901:14:43
336ZIĘBA Witold 595ROPCZYCEM4000:00:2400:22:2001:14:44
337KURASZKIEWICZ Robert 112ROPCZYCEM4000:00:2400:22:1901:14:45
338MAJEWSKA Kinga 82GRÓJECK30Macintosh Grójec00:00:1800:21:5301:14:47
339ŁUCZAK Paweł 221ŁÓDŹM4000:00:3300:22:4101:14:47
340JARECKA Beata 279ŁÓDŹK30Zryciole ze Śląska00:00:3300:22:4101:14:47
341JARECKA Monika 229SIEMIANOWICE ŚL.K30Zryciole ze Śląska00:00:3300:22:4001:14:48
342GAŁUSZKA Bogdan 146JAROSŁAWM4000:00:2000:22:1801:14:49
343DRYWA Jakub 256GDYNIAM2000:00:5800:21:5101:14:53
344AUGUSTOWSKA Izabela 74WARTKOWICEK4000:00:4600:21:5601:14:58
345ZAKRZEWSKI Szymon 59ŁAPYM3000:00:0900:20:0601:15:01
346BORKOWSKI Marek 81OLSZTYNM3000:00:3000:21:5401:15:01
347SUSKI Józef 291ŁÓDŹM30Łódzka Grupa Szaleńców00:00:4600:22:2101:15:02
348KAWALEC Krystian 99WARSZAWAM4000:00:2900:22:5201:15:03
349PATURA Ania 149ŁÓDŹK40Łódzka Grupa Szaleńców00:00:4600:22:2201:15:06
350MICHALAK Katarzyna 676Ever RunŁÓDŹK30Łódzka Grupa Szaleńców00:00:4600:22:2201:15:06
351STYPUŁKOWSKI Piotr 404BIAŁYSTOKM3000:00:3500:21:5901:15:09
352BŁOCHOWIAK Tomasz 511MIEJSKA GÓRKAM30Rozbiegany Rawicz00:00:2500:21:4401:15:11
353KIEŁBASZEWSKI Jarosław 228HAJNÓWKAM5000:00:1600:22:0601:15:12
354BŁOCHOWIAK Magdalena 510MIEJSKA GÓRKAK30Rozbiegany Rawicz00:00:2400:21:4501:15:12
355KARANOS Tadeusz 284HAJNÓWKAM5000:00:1600:22:0601:15:13
356KUROWSKI Michał 113RUDA ŚLĄSKAM2000:00:2500:21:3001:15:18
357PARUZEL Ireneusz 227MIKOŁÓWM40Dziołchy i Synki Squad00:00:2000:20:5901:15:19
358PODOLAK Zbigniew 326PRZEMYŚLM5000:00:0700:20:5201:15:20
359MAZUREK Dariusz 94STALOWA WOLAM3000:00:3900:21:5201:15:20
360TYCZYŃSKI Ryszard 426GLIWICEM3000:00:4800:22:0201:15:23
361BUCZEK Tomasz 350KRAKÓWM3000:00:3100:21:3901:15:32
362ŚWIĆ Miłosz 151ŁÓDŹM20Dzik Komando00:00:5700:22:3401:15:32
CHILIŃSKI Karol 407BIAŁYSTOKM30DNF00:22:00 DNF01:15:37 DNF
364BIELAŃSKI Jakub 520GDAŃSKM3000:00:2400:22:3001:15:42
365WÓJCIK Renata 168LUBLINK30Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:3600:22:3401:15:51
366NOWAK Daniel 245WARSZAWAM3000:00:5500:21:4801:15:55
367KAJAK Paweł 167DZIEKANÓW LEŚNYM2000:00:3500:23:1301:15:59
368OCHAB Janusz 692M4000:00:3300:23:3301:16:00
369ADAMOWSKI Jacek 248GLIWICEM30Dziołchy i Synki Squad00:00:2600:20:5301:16:09
370GODLEWSKI Paweł 406BIAŁYSTOKM3000:00:3600:21:5301:16:17
371NOWICKI Marek 262DOBRZYKOWICEM4000:00:0800:21:5601:16:21
372URBAN Daniel 263DOBRZYKOWICEM3000:00:0800:21:5601:16:21
373WESOŁEK Marek 264WROCŁAWM3000:00:0700:22:0101:16:22
374LEWOC Leszek 658WROCŁAWM4000:00:1100:21:1901:16:24
375MĘŻYŃSKI Michał 217WARSZAWAM3000:00:4700:22:5701:16:25
376DZIADOSZ Artur 608RZESZOWM5000:00:4900:22:0201:16:27
377STEFANIAK Marcin 131DĄBRÓWKAM30TKD Szakal Jeżyce Runners00:00:5400:21:2601:16:29
378BARTOSIEWICZ Andrzej 173LUBOŃM40TKD Szakal Jeżyce Runners00:00:5400:21:2501:16:30
379KAŃDUŁA Klaudia 294POZNAŃK30TKD Szakal Jeżyce Runners00:00:5300:21:2701:16:31
380JABŁCZYŃSKI Paweł 664M5000:00:2600:22:0001:16:35
381DOMAGALSKI Ryszard 652M5000:00:3400:23:0701:16:35
382SMAGA Krzysztof 42BORZECHÓWM4000:00:3200:23:0101:16:37
383ANDRZEJEWSKI Maciej 125WARSZAWAM3000:00:1700:22:0401:16:42
384STARZYŃSKI Stefan 423LUBLINM40Perfect Runner Lublin00:00:2400:22:1701:16:42
385AURZECKI Michał 296ZAMOŚĆM3000:00:1700:21:4801:16:43
385WASĄŻNIK Marcin 305HALINÓWM3000:00:1700:21:4801:16:43
387LEJA Marek 377JAROSŁAWM3000:00:2500:23:3601:16:46
388FALKOWSKI Piotr 463PIASECZNOM4000:00:3100:22:5601:16:47
389JAWOROWICZ Tomasz 493KONSTANCIN-JEZIORNAM3000:00:3100:23:2501:16:47
390BARON Jacek 312GRUDZIĄDZM4000:00:3400:23:2101:16:50
391KUNCEWICZ Marek 298SUCHY DWÓRM4000:00:4500:23:3001:16:52
392SADY Sebastian 271OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3000:00:4300:22:0401:16:54
393MAZUR Sebastian 409RYMANÓW ZDRÓJM4000:00:4100:22:5001:16:56
394MIELCARZ Michał 139BŁONIEM3000:00:3700:22:5101:17:01
395FINFANDO Zbigniew 109IZABELINM4000:00:4900:23:5501:17:01
396ROGOZIŃSKA Monika 222OLSZTYNK3000:00:2100:22:0401:17:03
397DORDZIK Katarzyna 344GDYNIAK30Ultra Trójmiasto00:00:2800:22:3701:17:07
398PODOLSKI Marek 268GDYNIAM30Ultra Trójmiasto00:00:2900:22:3701:17:07
399POPŁAWSKA Katarzyna 96HIPOLITÓWK4000:00:4500:23:0001:17:08
400LEWANDOWSKI Kamil 223WARSZM3000:00:5100:22:4001:17:08
401POPŁAWSKI Arkadiusz 95HALINÓWM4000:00:4500:23:0001:17:09
402RADZICKI Wojciech 331ŁOMIANKIM3000:00:5100:22:2401:17:09
403PANEK Aleksandra 197DĘBOGÓRAK4000:01:0200:22:1801:17:09
404CHUDY Michał 235WARSZAWAM3000:00:4700:22:4401:17:13
POMAGRUK Katarzyna 132KIELCEK30DNF00:23:04 DNF01:17:17 DNF
406PTAK Patryk 240KIELCEM3000:00:3700:23:0401:17:18
407KRZEMIEŃ Joanna 617BYDGOSZCZK306. Kilometr00:00:3600:22:5101:17:21
408SOSZYŃSKI Wojtek 315CELESTYNÓWM4000:00:3400:22:5501:17:23
409SZEWCZUK Sylwester 396CIESZYNM3000:00:3700:21:4101:17:23
410CIUBA Paweł 373JAROSŁAWM4000:00:2400:22:1401:17:31
411SERZYSKO Bartosz 231KRAKÓWM2000:00:3000:22:2501:17:31
412NIEDZIELA Michał 620JAROSŁAWM3000:00:2000:21:5501:17:32
413ZMYSŁOWSKI Igor 518CIECIERZYNM2000:00:1300:22:4201:17:33
414ZAJĄC Józef 85TULIGŁOWYM4000:00:2300:22:1501:17:34
415BUDA Marzena 517WOJCIECHÓWK2000:00:1200:22:4301:17:35
416MISIĄGIEWICZ Paweł 369TARNOGRÓDM4000:00:2700:24:1301:17:37
417URBAŃSKI Józef 680M5000:00:5000:22:5701:17:39
418PYTEL Paweł 27GDAŃSKM3000:00:2500:22:4201:17:44
419PODOLAK Tomasz 507KRAKÓWM2000:00:2700:22:1601:17:49
420WIERZBICKI Michał 599SWARZĘDZM3000:00:2300:22:5201:17:50
421SPRAWKA Marcin 80LUBLINM30Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:3600:22:4701:17:52
422ŁYSUNIEC Marcin 103WOŁÓWM3000:00:2300:21:3801:17:54
423GANCARSKI Marcin 270LUBLAM2000:00:0300:21:3001:18:00
424BUDKIEWICZ Łukasz 192WARSZAWAM3000:00:3900:22:0701:18:05
425BUJEK Marcel 398LUBLINM3000:00:3000:23:0001:18:14
HARNIK Michal 543TARNOBRZEGM30DNF00:21:18 DNF01:18:19 DNF
427WIŚNIEWSKI Ireneusz 616MIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:2000:22:2901:18:30
428MARSZAŁEK-KOKOT Katarzyna 522DYNÓWK30Aktywny Dynów00:00:3800:22:0101:18:46
BRAUN Krzysztof 551WARSZAWAM40DNF00:23:36 DNF01:18:50 DNF
430NADOLSKI Piotr 230WARSZAWAM4000:00:4200:22:4601:18:53
431WSZELAK Tomasz 578GRUDZIĄDZM40Łubudubu00:00:2900:23:1101:18:58
432DĄBKOWSKA-WILCZEK Marta 184OLSZTYNK3000:00:3600:23:2301:19:00
433ZWOLIŃSKI Łukasz 250GDAŃSKM3000:00:4100:23:3701:19:02
434DULKOWSKI Jarosław 579GRUDZIĄDZM30Łubudubu00:00:2800:23:1201:19:05
435GINTER Grzegorz 415KRAKÓWM3000:00:2300:22:5901:19:08
436WITKOWSKA Anna 530ZIELONKIK3000:00:4400:22:3501:19:08
437RZESZÓTKO Marzena 545ZAKOPANEK5000:00:0900:21:1401:19:16
OBARSKI Norbert 632KIELCEM50DNF00:21:21 DNF01:19:18 DNF
439SOBCZAK Maciej 209ŁÓDŹM3000:00:4100:22:0301:19:21
440BUŁA Robert 560RYBNIKM2000:00:2700:24:4701:19:32
441WILGA Ewa 212KRAKÓWK2000:00:3000:23:1601:19:33
442KURPAS Agata 115ZDZIESZOWICEK3000:00:1500:23:0801:19:37
443MROŻEK Andrzej 411KRAK?WM6000:00:2600:23:5201:19:45
444DZIADOSZ Jerzy 499DĘBICAM4000:00:2900:22:2301:19:45
445BRUDŁO Beata 483GRODZISK WLKP.K3000:00:4700:24:1801:19:46
446BRUDŁO Marcin 484GRODZISK WLKP.M4000:00:4700:24:1801:19:47
447MUCHA Tomasz 488JANÓW LUBELSKIM4000:00:5500:23:1901:19:51
448WIERZOCH Radosław 210RZESZÓWM3000:00:4300:25:0101:19:55
449CEGLARZ Jacek 540KIELNAROWAM3000:00:4300:25:0201:19:56
450NIEWĘGŁOWSKI Michał 84RADZYŃ PODLASKIM4000:00:4800:23:3401:19:57
451NORWICZ Dominika 70KRAKÓWK3000:00:2200:21:4901:20:03
452MARCHEWKA Elżbieta 659K40Beskidnicy00:00:1500:23:0501:20:09
453MEKSA Patrycja 188ŁÓDŹK4000:00:3300:23:3301:20:14
KOZŁOWSKI Robert 458BRODNICAM40DNF00:23:29 DNF01:20:19 DNF
455KWIATKOWSKA-SITEK Ewa 141RZESZÓWK3000:00:1500:23:0001:20:29
456PORADA Anna 114ZDZIESZOWICEK4000:00:1500:23:0801:20:32
457ŻEBROWSKA Katarzyna 585TRZCIANKAK4000:00:4700:24:1101:20:34
458WIEERUSZEWSKA Agata 425WARSZAWAK3000:00:4200:22:2601:20:38
459MICHALAK Joanna 300POZNAŃK4000:00:3900:23:3901:20:39
460SPYRA Mariusz 129RZESZÓWM5000:00:1400:23:0201:20:40
461MICHALAK Piotr 299POZNAŃM4000:00:3900:23:3801:20:41
462HORBACZEWSKI Marek 653CHEŁMM5000:00:4400:22:2501:20:41
BEZKOROWAJNY Joanna 52SIEPRAWK20DNF00:23:30 DNF01:20:42 DNF
BEZKOROWAJNY Mateusz 53SIEPRAWM20DNF00:23:31 DNF01:20:43 DNF
KAWA Paweł 71JÓZEFOSŁAWM30DNF00:23:05 DNF01:20:48 DNF
466SAKOWSKA Aneta 152DROZDOWOK4000:00:3100:22:4901:20:49
467KUBALA Sylwester 674M4000:00:3800:23:3401:20:53
468DŁUGOSZ Marek 73WARTKOWICEM5000:00:4600:22:0501:20:54
469LEWANDOWSKI Rafał 654Narodowy WałbrzychWAŁBRZYCHM3000:00:5800:22:5901:20:56
GOŁĄB Michał 569TARNOWO PODGÓRNEM40DNF00:23:08 DNF01:20:59 DNF
471KUŁAKOWSKI Piotr 199KONSTANCIN-JEZIORNAM5000:00:4400:24:0101:21:03
472PREJS Beatamarta 46SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30Dziołchy i Synki Squad00:00:2700:22:4901:21:16
473KONDZIOŁA Krzysztof 304LUBLINM30Perfect Runner Lublin00:00:3900:23:3601:21:40
474MATUSZEWICZ Ewa 338WARSZAWAK5000:00:4000:22:4701:21:46
475GUTKOWSKI Tomasz 460CIECHANÓWM2000:00:1200:23:5801:21:48
476KOSNOWSKA Katarzyna 633WARSZAWAK4000:00:3100:23:3501:21:48
KUCHARSKI Piotr 166ŁÓDŹM20DNF00:23:36 DNF01:21:48 DNF
SIÓDMIAK Cezary 287WARSZAWAM40DNF00:23:37 DNF01:21:48 DNF
DUDEK Michał 130ŁÓDŹM40DNF00:23:18 DNF01:21:48 DNF
480ŁYSIAK Sylwia 512MIEJSKA GÓRKAK40Rozbiegany Rawicz00:00:2500:23:4301:22:00
481GRAMZA Katarzyna 50RAWICZK30Euforia Biegacza00:00:2400:23:4101:22:03
482SKORUPA Paulina 162ŚCINAWAK30Euforia Biegacza00:00:2500:23:5701:22:04
483GEZELA Robert 528GÓRAM40Euforia Biegacza00:00:2500:23:5601:22:04
484STAWIARSKI Artur 431WARSZAWAM4000:00:3300:24:4201:22:04
485GEZELA Joanna 527GÓRAK40Euforia Biegacza00:00:2500:23:5601:22:05
486MATUSZEWSKI Marcin 172GÓRAM30Euforia Biegacza00:00:2400:23:4001:22:06
BRAUN Maria 550WARSZAWAK30DNF00:24:43 DNF01:22:09 DNF
488KROENKE Barbara 391WARSZAWAK6000:00:4100:22:4801:22:15
489GÓRAJ Marta 275IŁAWAK3000:00:1500:23:5901:22:16
490GÓRAJ Maciej 64IŁAWAM4000:00:1500:24:0001:22:16
491ZIÓŁEK Mirosław 582JACKÓWM5000:00:1800:23:5801:22:20
FRUCZ Jacek 68SOSNOWIECM40DNF00:23:22 DNF01:22:21 DNF
493CAŁKA Grzegorz 672M4000:00:2200:22:5701:22:22
493CAŁKA Agnieszka 671K3000:00:2200:22:5701:22:23
495MOŻEJKO Dawid 308ŁÓDŹM20Dzik Komando00:00:5800:22:3301:22:26
496HYZIAK Jakub 249GORLICEM4000:00:4100:23:3201:22:39
497DONIEC Sebastian 288JASŁOM3000:00:4100:23:3001:22:39
498KRZTOŃ Krzysztof 163WARSZAWAM2000:00:4900:24:1701:22:39
JUREK Jarosław 405LIMANOWAM40DNF00:24:00 DNF01:22:42 DNF
500MAZUR-RUDNICKA Marlena 619WARSZAWAK2000:00:4700:22:5301:22:43
STAWSKA Anna 686Virtual Runner ClubLUKSEMBURGK30DNF00:24:17 DNF01:22:57 DNF
FUNKA Andrzej 303NOWY TOMYŚLM50DNF00:24:18 DNF01:22:59 DNF
TKACZYK Jolanta 253LUBLINK40Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW TeamDNF00:23:54 DNF01:23:16 DNF
504SOSZYŃSKA Gosia 200WARSZAWAK5000:00:4400:24:0201:23:18
505WALENTOWSKI Maciej 597TARNÓWM2000:00:2600:23:5701:23:24
TKACZYK Przemysław 255LUBLINM40Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW TeamDNF00:23:51 DNF01:23:26 DNF
507ŁEMPICKA-GROMEK Joanna 389WARSZAWAK3000:00:3300:23:3601:23:34
JACKOWSKA Ewa 216JAROSŁAWK40DNF00:23:15 DNF01:23:43 DNF
509JACKOWSKI Jacek 215JAROSŁAWM4000:00:2700:23:1601:23:50
510WÓJCIK Robert 387WARSZAWAM4000:00:3300:24:0701:24:09
511BĘBENISTA Błażej 442ŁÓDŹM3000:00:4200:23:4101:24:24
512CHOJNACKI Przemysław 56CHMIELOWICEM3000:00:5200:24:0301:24:28
513KRÓL Mieczysław 557OPOLEM3000:00:5200:24:0301:24:28
JANCEWICZ Diana 301BIAŁYTSOKK30DNF00:24:39 DNF01:24:29 DNF
BORKOWSKI Krzysztof 302BIAŁYSTOKM40DNF00:24:40 DNF01:24:29 DNF
516MOKRAS Adam 164ŁÓDŹM3000:00:3900:24:1101:24:46
517ZBYSŁAW Beata 62IŁAWAK4000:00:1500:23:3901:25:07
518TURAK Wojciech 562WARSZAWAM3000:00:1300:23:5701:25:16
519WOJDYŁ Anna 362LUBLINK3000:00:5500:24:3201:25:40
520ARGALSKI Grzegorz 123GDYNIAM4000:00:5300:24:0001:25:41
520PYRZEWSKI Dariusz 586TORUŃM4000:00:5300:24:0001:25:41
522KOPCZYŃSKI Maciej 306GDYNIAM30Ultra Trójmiasto00:00:5600:23:5801:25:45
JATA Marta 581LUBLINK30Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW TeamDNF00:23:54 DNF01:25:49 DNF
524OGRODOWICZ Jacek 429SZCZECINM5000:00:3500:23:4601:26:02
525ŻURAWSKI Michał 538SZCZECINM3000:00:2800:23:5201:26:08
MATOGA Lucyna 55SIEPRAWK40DNF00:24:47 DNF01:26:12 DNF
DQMISIUNA Mariusz 265ŚRODA ŚLĄSKAM40DQ00:23:39 DQ01:26:15 DQ
WOJCIECHOWSKA Bogna 567OLSZTYNK30DNF00:24:01 DNF01:26:19 DNF
529GRZEGORCZYK Krzysztof 683KW KrakówKRAKÓWM4000:00:3700:23:4201:26:23
BANASIK Łukasz 566OLSZTYNM30DNF00:24:01 DNF01:26:23 DNF
DOMARADZKA Ewa 190PYSKOWICEK40Dziołchy i Synki SquadDNF00:24:30 DNF01:26:33 DNF
532BURACZYŃSKI Michał 206POZNAŃM3000:00:4600:23:3301:26:39
533GIELNIK Karol 150POZNAŃM3000:00:4600:23:3101:26:40
534PRYCIŃSKA Wiesława 558SUCHY LASK4000:00:4500:24:3401:26:56
ZIELIŃSKI Tomasz 156KONSTANCIN-JEZIORNAM40DNF00:24:28 DNF01:27:48 DNF
ZBYSŁAW Robert 61IŁAWAM50DNF DNF01:28:18 DNF
ZIELONKA Bogumił 77PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM40DNF00:25:29 DNF01:28:39 DNF
HUZIOR Ela 381ORZESZEK40DNF00:24:33 DNF01:29:07 DNF
ŁOKAS Andrzej 584BĘDZINM40DNF00:26:03 DNF01:29:11 DNF
540RUSZKOWSKI Leszek 514LIPNOM4000:00:3900:23:4101:29:21
JANKOWSKI Paweł 662M40DNF00:24:19 DNF01:29:21 DNF
542CHODOROWSKI Arkadiusz 593ALEKSANDRÓWM3000:00:4900:25:4601:29:22
543KALIŃSKI Hubert 371WARSZAWAM4000:00:4500:24:3401:29:34
WYRWAL Sebastian 521WARSZAWAM30DNF00:25:11 DNF01:29:42 DNF
WYRWAŁ Krzysztof 563RADZYMINM30DNF00:25:12 DNF01:29:43 DNF
CISEK Agnieszka 689K30DNF00:25:21 DNF01:30:14 DNF
SZCZYPEK Jacek 86PIASECZNOM30DNF00:23:30 DNF01:30:28 DNF
ZWOLIŃSKI Mariusz 384WARSZAWAM30DNF00:23:31 DNF01:30:29 DNF
549WALCZAK Dariusz 175BOLESŁAWM4000:00:3800:23:3001:31:39
550WALCZAK Agnieszka 343BOLESŁAWK3000:00:3800:23:3001:31:39
DURA Piotr 243RAKÓWM40DNF00:25:52 DNF01:31:47 DNF
KOPYŚĆ Jarosław 524OLSZTYNM40DNF00:25:15 DNF01:32:07 DNF
GŁADYSZ Agnieszka 213SANOKK20DNF00:25:06 DNF01:32:16 DNF
GŁADYSZ Urszula 492SANOKK20DNF00:25:05 DNF01:32:16 DNF
CHWIN Adam 647POZNAŃM30DNF00:26:43 DNF01:32:30 DNF
BARCZAK Sylwia 124LUBLINK30Perfect Runner LublinDNF00:26:59 DNF01:32:42 DNF
PYSIEWICZ Krzysztof 451KATOWICEM50DNF00:26:23 DNF01:33:01 DNF
WITKOWSKA Jolanta 218WARSZAWAK40DNF00:25:55 DNF01:33:59 DNF
559ABRAMEK Tomasz 427JABLONNAM3000:00:0005:37:11
560LAMPART Robert 272LUBLINM4000:00:0007:26:39
561BISTYGA Tomasz 449BUCZKOWICEM3000:00:00
562PAPIEWSKI Przemysław 657M3000:00:0007:40:24
563MICHALCZAK Jacek 453SZYDŁOWIECM3000:00:1008:19:22
564STODULSKI Tomasz 72PRUSZKÓWM3000:00:1108:03:25
565ŁUKOMSKI Maciej 180ŁÓDŹM4000:00:3407:10:42
566PĘKAL Artur 364SADLINKIM4000:00:3607:20:55
567CZUBIEL Konrad 325POZNAŃM4000:00:3807:38:48
568WÓJCIK Łukasz 612NIEMCEM3000:00:4107:37:06
ILASZ Staś 224POZNAŃM40DNF DNF DNF
Znaleziono 569 wynik(ów)