Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Miasta i Gminy Biały Bór |
Data : | 2022-04-09 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 74 |
Wystartowało : | 60 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 54 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap_4 21.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZŁONKOWSKI Krzysztof | 2 | OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY | SZCZEKOCINY | M45-49 | 2 | 02:22:42 | ||
2 | MACKIEWICZ Dariusz | 3 | AKTYWNY KODEŃ | KODEŃ | M45-49 | 02:25:18 | |||
3 | WOJCIECHOWSKA Elżbieta | 4 | POLIPACK TEAM GWE | PAKOŚĆ | K35-39 | 02:14:31 | |||
4 | CZERSKI Krzysztof | 1 | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | M40-44 | 1 | 02:20:54 | ||
5 | KOŁODZIEJ Joanna | 8 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | K50-54 | 02:35:09 | |||
6 | WILCZEK Krzysztof | 5 | CIDRY LOTAJOM | ZĘBOWICE | M45-49 | 1 | 02:23:57 | ||
7 | POŁUBIAK Paweł | 7 | SIECINO | M35-39 | 1 | 02:25:03 | |||
8 | SZCZUDLIK Małgorzata | 9 | TRZEMESZNO | K40-44 | 1 | 02:39:01 | |||
9 | BERSZTOLC Agnieszka | 12 | NOWI SIEDLCE | SUTNO | K55-59 | 03:14:21 | |||
10 | MAŚLANKA Iwona | 10 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 02:48:21 | |||
11 | KLAWCZYŃSKI Marcin | 34 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M18-34 | 02:45:55 | |||
12 | CYRULEWSKA Małgorzata | 14 | PAMSO RUN TEAM | GLINNIK | K50-54 | 02:44:37 | |||
13 | HAŁAS Marcin | 26 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M35-39 | 02:30:03 | ||||
14 | SORN Łukasz | 62 | WŁÓCZYKIJE | GDYNIA | M35-39 | 1 | 02:53:16 | ||
15 | CIŻMOWSKA Barbara | 13 | MTS HAMER MIASTKO | KĘPICE | K65-69 | 2 | 03:18:36 | ||
16 | ŁOPACIUK Paweł | 45 | GDAŃSK | M35-39 | 03:00:32 | ||||
17 | PODOLAK Marius | 54 | SCHWERTE | M40-44 | 02:30:46 | ||||
18 | OLSZAŃSKI Karol | 52 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M45-49 | 02:37:00 | |||
19 | FRANKIEWICZ Mirosław | 19 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | M45-49 | 02:58:00 | |||
20 | GAJDA Tomasz | 21 | POKIJKOWANI NORDIC WALKING PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | M40-44 | 02:51:07 | |||
21 | GÓRSKA Dorota | 25 | BEZRZECZE | K50-54 | 02:52:39 | ||||
22 | MANDZIUK Marek | 47 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M50-54 | 1 | 02:59:09 | ||
23 | DANIELSKI Waldemar | 16 | SOKOŁÓW PODLASKI | M55-59 | 2 | 02:38:00 | |||
24 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | 23 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | M55-59 | 02:45:53 | |||
25 | POSTEK Danuta | 55 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K55-59 | 02:56:25 | |||
26 | ŻACZEK Wladysław | 75 | ANDRESPOL AKTYWNIE | ANDRESPOL | M55-59 | 1 | 02:33:29 | ||
27 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 20 | ŚWIADOMI SIEDLCE | SIEDLCE | M50-54 | 1 | 02:26:50 | ||
28 | KOWALSKI Marek | 39 | STRZEBIŃ | M55-59 | 02:43:49 | ||||
29 | PRZYSTARZ Grzegorz | 57 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-54 | 02:26:24 | |||
30 | SZYMAŃSKI Jacek | 68 | POZYTYWNI BIEGACZE | SKÓRKA | M55-59 | 1 | 02:52:37 | ||
31 | KRAWIEC Jacek | 41 | JACK NORDIC TEAM ELBLĄG | ELBLĄG | M55-59 | 1 | 02:52:57 | ||
32 | OLECH Marcin | 50 | GDAŃSK | M50-54 | 03:17:25 | ||||
33 | KACZMAREK Jarek | 31 | SZCZUTKI | M55-59 | 03:12:37 | ||||
34 | KUMINIAK Izabela | 43 | Z NOGAMI W CHMURACH | ŁÓDŹ | K55-59 | 03:04:02 | |||
35 | PARZYBUT Jan | 53 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 02:33:29 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DNC | KRAWCZYK Iwona | 40 | CZADRÓW | K55-59 | |||||
DNC | GÓRECKA Izabela | 24 | KAMIENNA GÓRA | K55-59 | |||||
38 | STANKOWSKA Marzena | 63 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K45-49 | 1 | 03:08:07 | ||
39 | KACZMAREK Zofia | 32 | SZCZUTKI | K60-64 | 03:12:42 | ||||
40 | HRYCIUK Waldemar | 27 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M60-64 | 02:40:10 | |||
41 | KUBIAK Danuta | 42 | CZARNE BIEGA | CZARNE | K65-69 | 2 | 03:00:40 | ||
42 | MĄDRY Grzegorz | 48 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-64 | 1 | 02:39:47 | ||
43 | KOŃCZAK Adam | 37 | VALDISPORT POLKOWICE | POLKOWICE | M60-64 | 1 | 02:50:28 | ||
44 | PRZYBYLSKI Chrystian | 56 | EMERYT | WEJHEROWO | M65-69 | 02:48:42 | |||
45 | ZIELIŃSKI Ryszard | 74 | Z NOGAMI W CHMURACH | ŁÓDŹ | M65-69 | 03:19:06 | |||
46 | RAKOWIECKI Zbigniew | 58 | POLIPACK TEAM GWE | GDAŃSK | M60-64 | 02:40:21 | |||
47 | WIŚNIEWSKI Roman | 72 | TWARDORZECZKA | M65-69 | 1 | 03:00:39 | |||
48 | SŁOWIŃSKA Alicja | 60 | ŚWIADOMI SIEDLCE | SIEDLCE | K50-54 | 02:49:51 | |||
49 | CZMOCH Marian | 15 | PUKS ŁOSICE | ŁOSICE | M70+ | 1 | 02:53:38 | ||
50 | JARUGA Beata | 28 | OŁAWA | K45-49 | 1 | 02:47:10 | |||
51 | WOŁK Beata | 73 | FABRYKA NORDICA TRZCIANKA | TRZCIANKA | K45-49 | 02:55:14 | |||
52 | JURCZYSZYN Zyta | 29 | CZAPELKI Z CZAPLINKA | CZAPLINEK | K45-49 | 02:51:26 | |||
53 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 46 | ŁOPIŃSCY | PIŁA AL. POZNAŃSKA 133 | M70+ | 1 | 03:20:14 | ||
54 | TREPPNER Jan | 70 | GDYNIA | GDYNIA | M70+ | 1 | 03:06:11 | ||
55 | KĘPA Andrzej | 33 | KOSZALIN | M70+ | 02:51:35 | ||||
DREWA Marian | 18 | EMERYT | GOŚCICINO | M65-69 | 02:54:01 DNF | ||||
KACZMAREK Włodzimierz | 30 | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | M70+ | DNF | ||||
KŁOSOWSKI Krzysztof | 35 | JAWORZNO | M45-49 | 02:53:50 DNF | |||||
SZCZYGIEŁ Adriana | 67 | BIELSKO-BIAŁA | K40-44 | 02:47:14 DNF | |||||
DQ | KARPIŃSKI Sebastian | 6 | OMINETENTORTAMLISMANORE KABATY | WARSZAWA | M40-44 | 5 | 1 | 02:25:59 DQ |
Znaleziono 60 wynik(ów)