IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM
IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 52 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 374
Wystartowało : 343
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 338
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 28km | 41km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuP1_Roztoki
15km
P2_Solinka
28km
P3_Roztoki
41km
Czas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1KLECHA Rafał 1363SALCO GARMIN TEAMZAKOPANEM301M 200:00:022021-10-09 06:02:5901:25:1502:33:5903:49:4504:59:27.7504:59:30.05 5:4510,4
2DUDZIK Robert 1366LIMANOVA HOTELMSZANA DOLNAM302M 300:00:042021-10-09 06:03:0101:23:3602:34:1003:58:1905:25:36.1505:25:40.75+00:26:106:159,6
3GRAJ Arkadiusz 1062BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM303M 500:00:032021-10-09 06:03:0001:27:0702:40:5104:08:4905:32:19.5005:32:22.55+00:32:526:239,4
4KOPEL Rafał 11177JASIONKAM304M 700:00:052021-10-09 06:03:0201:29:3702:45:0204:15:5105:43:38.3005:43:43.40+00:44:136:369,1
5KRZYSZTOŃ Marcin 1131GMP LASYKRAŚNIK / LASYM305M 900:00:042021-10-09 06:03:0101:28:5802:44:5704:19:0605:47:36.5505:47:41.25+00:48:116:419,0
6KOPEL Andrzej 1118#7UPHILLBANDKRAKÓWM306M 1000:00:052021-10-09 06:03:0201:32:4302:56:4104:31:2505:53:58.6505:54:03.70+00:54:336:488,8
7KAMIŃSKI Marek 1097LEŻAJSKM307M 1200:00:112021-10-09 06:03:0801:31:4502:51:4904:36:0206:00:50.2506:01:01.40+01:01:316:568,6
8MOĆKO Jacek 1185ZĄBKIM308M 1500:00:052021-10-09 06:03:0201:34:1402:57:1104:34:1706:04:21.5506:04:27.20+01:04:577:008,6
9WILMONT Krzysztof 1312SŁUPSKM309M 1600:00:042021-10-09 06:03:0101:31:4402:51:2604:40:0206:10:51.2006:10:55.50+01:11:257:078,4
10BORYCKI Łukasz 1014BIEGAJĄCE WŁÓCZYKIJEKIELCEM3010M 1700:00:032021-10-09 06:03:0001:32:5002:54:3704:35:0806:10:58.2506:11:01.45+01:11:317:088,4
11ZBORUCKI Jan 1336LATAJACY CYRK / PMTKRAKOWM3011M 1800:00:052021-10-09 06:03:0201:35:1702:58:1204:41:3606:10:59.4506:11:04.50+01:11:347:088,4
12BUJAK Paweł 1017CISOWIANKA TEAM PLNAŁĘCZÓWM3012M 1900:00:062021-10-09 06:03:0301:31:5302:53:5504:37:2206:16:33.9506:16:40.50+01:17:107:148,3
13RYZHYNSKYI Vitalii 1242MARATON TEAM WIELICZKAWIELICZKAM3013M 2200:00:122021-10-09 06:03:0901:32:3103:03:5404:47:1706:23:25.1506:23:37.25+01:24:077:228,1
14KOWALCZYK Mateusz 1121MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM3014M 2400:00:042021-10-09 06:03:0101:35:2303:04:3304:57:0206:25:02.3006:25:06.70+01:25:367:248,1
15TROJNAR Damian 1302KS JANUSZEŁAŃCUTM3015M 2500:00:112021-10-09 06:03:0801:43:0903:06:5604:52:5306:25:13.9006:25:25.35+01:25:557:248,1
16KAROLKIEWICZ Daniel 1100ENTRE.PL TEAMWARSZAWAM3016M 2700:00:032021-10-09 06:03:0001:30:1602:56:1304:47:5706:29:28.8506:29:31.95+01:30:017:298,0
17STYPUŁKOWSKI Piotr 1272BIAŁYSTOKM3017M 3000:00:162021-10-09 06:03:1301:42:1303:08:2104:58:2306:34:47.0006:35:03.65+01:35:337:357,9
18BUJAK Kamil 1018CISOWIANKA TEAM PLNAŁĘCZÓWM3018M 3100:00:062021-10-09 06:03:0301:39:1303:10:0805:02:1706:36:53.5506:37:00.30+01:37:307:377,9
19KRAWCZYK Jan 1125KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM3019M 3200:00:062021-10-09 06:03:0301:37:2503:10:4804:57:5006:37:03.1506:37:09.60+01:37:397:387,9
20WYRZYKOWSKI Marcin 1323SKAWINA BIEGASKAWINAM3020M 3400:00:542021-10-09 06:03:5101:46:3203:24:2005:04:1606:38:46.4506:39:40.90+01:40:107:407,8
21DUCKI Piotr 1375OTKPOLKOWICEM3021M 3500:00:062021-10-09 06:03:0301:42:3703:13:1205:03:1306:39:51.3006:39:58.20+01:40:287:417,8
22GRZEGORCZYK Michał 1069STALOWA WOLAM3022M 3600:00:112021-10-09 06:03:0801:44:5003:16:2605:01:2106:40:17.1006:40:28.95+01:40:587:417,8
23KURCEWICZ Paweł 1141WROCŁAWM3023M 3700:00:042021-10-09 06:03:0101:41:4103:12:5305:06:3406:42:04.4006:42:08.90+01:42:387:437,8
24KOWALSKI Marek 1122ŻUKOWOM3024M 3900:00:042021-10-09 06:03:0101:28:2702:56:3304:56:4106:42:29.2506:42:34.10+01:43:047:447,8
25MICHALAK Dawid 1180NIAGARA FITNESS KLUBRAKONIEWICEM3025M 4200:00:162021-10-09 06:03:1301:45:2903:19:4905:04:0706:43:50.5506:44:07.10+01:44:377:457,7
26ZABRZEWSKI Patryk 1326KLUB BIEGACZA FARTLEKŻORYM3026M 4900:00:172021-10-09 06:03:1401:45:3303:17:5805:15:3706:56:06.7506:56:23.85+01:56:538:007,5
27ANTOŃCZAK Marek 1006KRASNYSTAW BIEGAŻÓŁKIEWKAM3027M 5000:00:062021-10-09 06:03:0301:42:1403:12:0705:05:0606:56:22.9506:56:29.00+01:56:588:007,5
28DEPERAS Aleksander 1032WWW.DOPIZZY.PLTORUŃM3028M 5400:00:332021-10-09 06:03:3001:49:3503:28:5405:25:0107:01:00.5507:01:33.75+02:02:038:057,4
29PABIS Szymon 1203KARNIOWICEM3029M 5600:00:142021-10-09 06:03:1101:48:5603:26:3905:22:2907:04:34.5507:04:49.15+02:05:198:097,3
30CIEĆKIEWICZ Tomasz 1021CIESZANÓWM3030M 5900:00:202021-10-09 06:03:1701:51:1203:32:4505:26:5307:07:30.1507:07:50.40+02:08:208:137,3
31TADEJA Jakub 1294TORUŃM3031M 6100:00:132021-10-09 06:03:1001:44:2203:22:4505:23:5407:11:41.4007:11:54.55+02:12:248:187,2
32STANEK Michał 1261BYTOMM3032M 6200:00:352021-10-09 06:03:3201:50:0703:23:3505:26:5807:11:21.8507:11:57.20+02:12:278:177,2
33MINOROWSKI Maciej 1183KAWAŁ NIKOMU NIEPOTRZEBNEJ ROBOTYKRAKÓWM3033M 6300:00:312021-10-09 06:03:2801:50:1303:38:3505:35:1107:14:13.5007:14:44.85+02:15:148:217,2
34WALENDA Mateusz 1306KS KANAŁEKGARWOLINM3034M 6400:00:122021-10-09 06:03:0901:49:5903:32:5205:32:0607:16:12.7507:16:25.30+02:16:558:237,2
35MAJEWSKI Andrzej 1169OPOLEREKLAMA.PLSTRZELCE OPOLSKIEM3035M 6500:00:102021-10-09 06:03:0701:45:0503:23:3005:27:3707:16:29.1007:16:39.10+02:17:098:237,1
36JAREMA Maciej 1356LOKOMOTIV MAJDANCISNAM3036M 6800:00:302021-10-09 06:03:2701:54:1903:38:3705:34:2207:18:42.8507:19:13.00+02:19:428:267,1
37KRAWCZYK Karol 1354LENIWY INACZEJJAWORZNOM3037M 7200:00:032021-10-09 06:03:0001:40:5003:23:0305:30:1107:21:04.4507:21:07.45+02:21:378:287,1
38NOCEK Paweł 1197GMINA PUŁAWYGÓRA PUŁAWSKAM3038M 7700:00:302021-10-09 06:03:2701:53:3903:36:1705:30:2007:24:00.5007:24:31.45+02:25:018:327,0
39KUDREJ Grzegorz 1137MOCNA GRUPA CEZARA/SBRT WROCŁAWWROCŁAWM3039M 8200:00:462021-10-09 06:03:4302:01:5603:44:0805:40:3607:26:30.1007:27:16.10+02:27:468:357,0
40WAŃKOWICZ Adrian 1307BRZEG DOLNYM3040M 8500:00:062021-10-09 06:03:0301:49:1403:36:1305:42:2007:30:00.7507:30:07.40+02:30:378:396,9
41SZCZURKO Jarosław 1283CIŚ NA WIERCH ORNONTOWICEORNONTOWICEM3041M 8600:00:342021-10-09 06:03:3101:56:1103:40:0105:47:3507:31:25.5007:32:00.10+02:32:308:406,9
42ZAJAC Tomasz 1330ŁYCZANKAM3042M 9000:00:552021-10-09 06:03:5201:49:4203:29:4905:42:5907:32:24.7007:33:19.90+02:33:498:426,9
43DRÓŻDŻ Tomasz 1036CZEWARUN TIMMIEDŹNOM3043M 9200:00:082021-10-09 06:03:0501:56:0103:44:1205:56:1507:40:01.5007:40:09.75+02:40:398:506,8
44ANTKOWIAK Michał 1004MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINAM3044M 9600:00:152021-10-09 06:03:1201:57:5503:42:4105:46:4007:41:32.2507:41:47.60+02:42:178:526,8
45SIEŃKO Łukasz 1247AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM3045M 10000:00:262021-10-09 06:03:2302:00:2103:47:5305:53:2507:43:48.4507:44:14.60+02:44:448:556,7
46KRÓLEWICZ Piotr 1126REŃSKA WIEŚM3046M 10100:00:242021-10-09 06:03:2101:49:4003:35:2205:46:5407:44:24.5507:44:49.15+02:45:198:556,7
47ZMYSŁOWSKI Igor 1339LUBLINM3047M 10900:00:172021-10-09 06:03:1401:44:4803:22:1305:37:1707:48:31.1007:48:48.25+02:49:189:006,7
48JELENIEWSKI Paweł 1085WARSZAWAM3048M 11200:00:082021-10-09 06:03:0501:50:3303:40:2605:53:1107:50:46.1507:50:54.55+02:51:249:036,6
49CHILIŃSKI Karol 1020BIAŁYSTOKM3049M 11900:00:172021-10-09 06:03:1401:58:1403:44:2605:56:3508:01:28.6508:01:46.60+03:02:169:156,5
50SURDEL Dawid 1364BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEM3050M 12200:00:262021-10-09 06:03:2301:53:5403:40:3005:53:4508:01:52.8008:02:19.40+03:02:499:166,5
51PODKUL Konrad 1218KROSCIENKO WYZNEM3051M 12400:00:442021-10-09 06:03:4101:48:3903:42:0206:01:0908:04:03.0008:04:47.95+03:05:179:186,4
52TELEGUJ Michał 1298OPOLEM3052M 13300:00:272021-10-09 06:03:2401:53:5603:54:1806:08:0508:09:22.6008:09:50.35+03:10:209:246,4
53ZAŁUŻNY Michał 1333JELCZ LASKOWICEM3053M 13900:00:422021-10-09 06:03:3901:57:3803:53:5206:16:5408:15:37.0508:16:19.50+03:16:499:316,3
54ZAWADZKI Grzegorz 1335ZAWADZKA TEAM, NOCNY BÓR TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3054M 14100:00:452021-10-09 06:03:4201:56:2403:51:2906:16:3808:16:41.1008:17:26.10+03:17:569:336,3
55SALIŃSKI Bartosz 1244WKURW_TEAMKATOWICEM3055M 14200:00:402021-10-09 06:03:3702:08:1704:05:0806:17:0308:17:35.7508:18:16.25+03:18:469:346,3
56WLIZŁO Paweł 1315ELBLĄGM3056M 14600:00:102021-10-09 06:03:0701:47:0903:33:3105:50:3908:20:22.7508:20:33.30+03:21:039:376,2
57NIEDZIAŁKOWSKI Jan 1351POZNAŃM3057M 14700:00:142021-10-09 06:03:1101:52:2203:54:3206:17:5008:20:39.4008:20:53.70+03:21:239:376,2
58SMOLIŃSKI Mateusz 1255WARSZAWAM3058M 14900:00:082021-10-09 06:03:0501:53:2103:57:1806:19:4908:21:20.6008:21:28.70+03:21:589:386,2
59RUSNAK Oleg 1241WARSZAWAM3059M 15000:00:082021-10-09 06:03:0501:53:2403:57:1806:27:1808:21:20.2508:21:28.95+03:21:589:386,2
60BOCHENEK Michał 1012INFINITY-GYMPROSZOWICEM3060M 15200:00:202021-10-09 06:03:1702:02:1204:01:3406:18:5608:23:38.4008:23:59.10+03:24:299:416,2
61KOCJAN Adam 1367KLUCZEM3061M 15300:00:392021-10-09 06:03:3601:56:4003:46:5306:12:5408:23:48.2508:24:27.85+03:24:579:416,2
62SOBOLEWSKI Sebastian 1256WARSZAWAM3062M 15400:00:282021-10-09 06:03:2501:56:3703:51:4406:08:1708:25:27.4008:25:56.05+03:26:269:436,2
63KSIĄDZ Karol 1133KRYRYM3063M 15500:00:472021-10-09 06:03:4402:12:4104:11:1406:16:5008:25:48.0508:26:35.90+03:27:059:436,2
64GLEBA Mariusz 1058PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNM3064M 15900:00:222021-10-09 06:03:1902:05:0204:06:2106:21:3208:30:18.3508:30:40.50+03:31:109:486,1
65PATYK Maciej 1207KLINIKA TRIATHLONUKRUSZYN KRAJENSKIM3065M 16600:01:072021-10-09 06:04:0402:00:3104:00:4406:45:0208:46:44.5008:47:52.40+03:48:2210:075,9
66WALAC Jacek 1305DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM3066M 16700:00:392021-10-09 06:03:3602:09:4904:09:5306:33:3208:48:54.4008:49:34.15+03:50:0410:105,9
67WIĄCKIEWICZ Piotr 1310DZIK KOMANDOŁÓDŹM3067M 17200:00:252021-10-09 06:03:2201:54:0903:51:2106:29:2308:51:07.5508:51:33.50+03:52:0310:125,9
68KACZMAREK Łukasz 1094DZIK KOMANDOCZARNOCINM3068M 17300:00:242021-10-09 06:03:2101:56:1403:51:2206:29:2408:51:11.1008:51:35.90+03:52:0510:125,9
69ZAJĄC Paweł 1331ULTRAKICAKKRAKÓWM3069M 17600:00:372021-10-09 06:03:3402:10:2604:17:3706:41:0708:51:16.1508:51:53.90+03:52:2310:135,9
70ŁUKASZEWSKI Jarosław 1163WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM3070M 17800:00:272021-10-09 06:03:2402:07:3604:05:0406:38:0208:52:03.9008:52:31.40+03:53:0110:135,9
71ŚWIĆ Miłosz 1372DZIK KOMANDOŁÓDŹM3071M 18100:00:282021-10-09 06:03:2501:53:2403:41:4706:29:2008:53:51.3008:54:19.60+03:54:4910:155,8
72LATAWIEC Bartosz 1151SZAROTKA ROKICINY PODHALAŃSKIEKRAKÓWM3072M 18500:00:242021-10-09 06:03:2102:09:4204:17:0106:49:2908:55:42.0008:56:06.05+03:56:3610:185,8
73COFALSKI Jakub 1349WARSZAWAM3073M 18800:00:432021-10-09 06:03:4002:14:1704:23:2506:50:1709:01:43.5509:02:27.30+04:02:5710:255,8
74SOKOŁOWSKI Marcin 1258OPOLEM3074M 19400:00:512021-10-09 06:03:4802:09:3604:29:5006:57:4009:04:42.7009:05:34.05+04:06:0410:285,7
75ROŻEK Michał 1234DRUŻYNA BIEGOWA LECHA POZNAŃGNIEZNOM3075M 19900:00:092021-10-09 06:03:0602:15:1004:26:3107:04:4009:08:43.2509:08:52.40+04:09:2210:335,7
76KRAJEWSKI Konrad 1124MARKOWI BIEGACZWARSZAWAM3076M 20700:00:192021-10-09 06:03:1602:01:0504:20:4706:39:1709:16:45.7009:17:04.90+04:17:3410:425,6
77DĄBROWSKI Artur 1031ŁÓDŹM3077M 20900:00:082021-10-09 06:03:0502:14:5204:28:5807:12:3209:21:50.5509:21:58.65+04:22:2810:485,6
78ANDRZEJEWSKI Maciej 1002KTÓRĘDY PO PIWO?WARSZAWAM3078M 21000:00:312021-10-09 06:03:2802:17:0904:24:2706:59:3509:23:28.3009:23:59.40+04:24:2910:505,5
79RUSIN Łukasz 1240RKSCHEŁMM3079M 21100:00:392021-10-09 06:03:3602:10:0904:21:3406:58:3909:23:43.6509:24:22.70+04:24:5210:505,5
80ŚWIETLIK Paweł 1293ŁBISKAM3080M 21700:00:222021-10-09 06:03:1902:18:5504:43:2207:27:3809:35:42.1009:36:04.45+04:36:3411:045,4
81MAKARENKOV Sergii 1170DOGON GRODZISK MAZOWIECKIMILANÓWEKM3081M 21900:00:032021-10-09 06:03:0002:35:1104:48:3507:26:2309:36:58.2009:37:01.20+04:37:3111:055,4
82MICHALCZAK Jacek 1181ZŁAP KRÓLICZKA :-)SZYDŁOWIECM3082M 22200:00:442021-10-09 06:03:4102:15:0704:40:0307:22:2909:39:24.1509:40:08.65+04:40:3811:085,4
83PASZKO Radosław 1205ZAWIERCIEM3083M 23000:00:362021-10-09 06:03:3302:16:4004:32:4707:14:1709:48:48.0509:49:24.50+04:49:5411:195,3
84MACIĄG Damian 1165BRZEGM3084M 23900:00:492021-10-09 06:03:4602:29:0804:53:1107:37:2010:26:11.1510:27:00.65+05:27:3012:025,0
85TOTKO Piotr 1300MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM3085M 24400:00:132021-10-09 06:03:1002:27:4005:01:5107:41:3610:42:15.9010:42:29.10+05:42:5912:214,9
86NIEDZIELSKI Michał 1194ZAWIERCIEM3086M 24600:00:362021-10-09 06:03:3302:16:3705:04:5507:49:3410:53:01.8510:53:38.60+05:54:0812:334,8
87PUSHKARUK Andrzej 1360SANOKM3087M 25000:00:592021-10-09 06:03:5602:39:2805:23:4211:16:51.7511:17:50.90+06:18:2013:004,6
Niesklasyfikowani
STYŁA-STYLIŃSKI Norbert 1271TWOJA STARAWETLINAM30DNF2021-10-09 06:03:1702:36:01 DNF05:28:08 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 88 wynik(ów)