Organizator : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data : 2022-05-22
Miejsce : Jastrzębie-Zdrój
Dystans : 5.3 km
Zgłoszonych : 920
Wystartowało : 777
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 777
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 1500 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Drużyna 2Czas startuMoment startuZawrotka
2.5km
      
1BROCKA Anita 102Marta i AnitaTURZA ŚLĄSKA40-49 Marta i Anita00:00:002022-05-22 10:58:3800:11:19
2SZWEDA Mirka 104Huragan LigotaKATOWICE60+Huragan Ligota 00:00:002022-05-22 10:58:4600:13:14
3KOŁODZIEJCZYK Aleksandra 15Radlinioki w bieguRADLIN40-49Radlinioki w biegu 00:00:002022-05-22 10:58:5200:16:43
4ADAMCZYK-NOWAK Beata 16Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:58:3600:09:25
5TRZCIŃSKA Joanna 461Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4700:16:25
6ZĘBIK Grażyna 20CIESZYN40-49Olza Cieszyn 00:00:002022-05-22 10:58:3600:09:54
7SKOCZYKŁODA Iwona 463KolonieMIKOŁÓW40-49Kolonie 00:00:002022-05-22 10:58:4300:17:03
8SOCHA Marlena 281BBL Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKA40-49BBL Ruda Śląska 00:00:002022-05-22 10:59:0200:13:24
9KRAKOWCZYK Karolina 282Łapaczki Zachodów SłońcaGOLKOWICE30-39ŁAPACZKI Zachodów słońca 00:00:002022-05-22 10:58:4000:10:50
10DYRLAGA Justyna 54JustFeelFitWĘGIERSKA GÓRKA30-39JustFeelFit 00:00:002022-05-22 10:58:3600:09:12
11PIOTROWSKA Anna 50Huragan LigotaKATOWICE40-49Huragan Ligota 00:00:002022-05-22 10:58:4700:10:59
12WOWRY Sylwia 52Olza CieszynCIESZYN40-49Olza Cieszyn 00:00:002022-05-22 10:58:3600:10:46
13FURMANEK Ela 53Huragan LigotaKATOWICE50-59Huragan Ligota 00:00:002022-05-22 10:58:3700:11:20
14JURASZEK Agnieszka 335JustFeelFitWĘGIERSKA GÓRKA30-39JustFeelFit 00:00:002022-05-22 10:59:1800:14:40
15PIOTROWSKA Anna 336Łapaczki Zachodów słońcaWODZISŁAW ŚLĄSKI40-49ŁAPACZKI Zachodów słońca 00:00:002022-05-22 10:58:4000:11:19
16WOŚ Magda 352PieRUNskie CanGÓRYRYDUŁTOWY30-39PieRUNskie CanGÓRY 00:00:002022-05-22 10:58:3800:13:00
17ŁAPA Aleksandra 3334APSZCZYNA40-49 4A00:00:002022-05-22 10:59:0800:13:01
18SZATKA Beata 752Dyczuś TeamGOGOLIN40-49Dyczuś Team 00:00:002022-05-22 10:58:3700:09:48
19BARSKA Agnieszka 754Dyczuś TeamGOGOLIN40-49Dyczuś Team 00:00:002022-05-22 10:58:4300:10:44
20KUREK Joanna 13BIELSKO-BIAŁA40-49INCOLA TEAM 00:00:002022-05-22 10:58:4600:12:42
21BURDA Renata 907Aktywna RYDUŁTOWY40-49 Aktywna 00:00:002022-05-22 10:59:1600:14:49
22ZŁOCIAK Agnieszka 539TYCHY40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0100:14:57
23MUSIOŁ Helena 550RYBNIK40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5400:11:39
24PLATA Marlena 576PAWŁOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0600:15:50
25JURASZEK Elzbieta 37JustFeelFitJELEŚNIA30-39JustFeelFit00:00:002022-05-22 10:58:4200:10:19
26GRIMAN Martyna 38RMKS RYBNIKRYBNIK16-19PIĘKNE I BESTIA 00:00:002022-05-22 10:58:3600:10:30
27WOSIŃSKA Helena 147RUNTEAM PawłowicePAWŁOWICE40-49RUNTEAM PAWŁOWICE 00:00:002022-05-22 10:58:5000:13:38
28CEGLARSKA Sonia 664Jejkowice Biegają JEJKOWICE40-49Jejkowice BiegająJejkowice Biegają 00:00:002022-05-22 10:59:02
29KUFIETA Ewelina Ina 353Kasia i EwelinaWODZISŁAW SLASKI40-49 Kasia i Ewelina00:00:002022-05-22 10:58:4900:12:38
30SZCZEŚNIAK Iwona 70JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-3900:00:002022-05-22 10:58:4900:12:39
31KRUPOWICZ Wiktoria 71Ania Halska CoachingMYSŁOWICE20-29Ania Halska Coaching 00:00:002022-05-22 10:58:3600:09:06
32PASTUCHA Anna 87KRAPKOWICE60+  00:00:002022-05-22 10:58:3800:11:41
33SZŁAPA Urszula 88SPOT PszczynaCZARKÓW30-39SPOT Pszczyna  00:00:002022-05-22 10:58:5100:11:31
34SKRZYPOSZEK Małgorzata 121Wartkie PieronyRUDA ŚLĄSKA50-59BBL Ruda Śląska 00:00:002022-05-22 10:59:0200:12:42
35FRANKOWSKA Ania 137Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM50-59Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:58:4200:16:04
36ZMUDA Ewelina 243JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5400:14:26
37KALISZ Magdalena 245RUDA ŚLĄSKA20-29  00:00:002022-05-22 10:58:4700:13:00
38WODNIAK Angela 254PoWoli do CeluWOLA30-39PoWoli do Celu 00:00:002022-05-22 10:58:3900:11:30
39NIEDZIOŁKO Bożena 256Kobiey na 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJ50-59Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4700:13:25
40JAKIMOWICZ Patrycja 413Nessi TeamSUSZEC30-39Nessi Team  00:00:002022-05-22 10:58:5100:12:57
41KUBICA Bożena 430Zabiegani NauczycieleORNONTOWICE50-59  00:00:002022-05-22 10:58:4900:14:07
42SURMA-MAGOŃ Gosia 447Radlinioki w bieguLUBOMIA30-39Radlinioki w biegu 00:00:002022-05-22 10:58:5500:15:18
43GIBAS Amanda 485Klub biegacza FartlekJASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-3900:00:002022-05-22 10:59:2800:16:59
44BAJOR Aneta 706Rebellion of Free RunnersŻORY40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0000:15:16
45KOMOROWSKA Bożena 739Drużyna KopernikaRYBNIK50-59  00:00:002022-05-22 10:59:0300:14:32
46PROKOPIUK Adriana 591Klub biegacza FartlekJASTRZEBIE-ZDRÓJ40-49Klub Biegacza Fartlek 00:00:002022-05-22 10:59:2800:16:59
47KOKOT Justyna 396ŚKM HARCIOLERUDA ŚLĄSKA40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0200:13:21
48ZAWADA Teresa 491JASTRZĘBIE - ZDRÓJ50-59  00:00:002022-05-22 10:58:3900:13:31
49SZYNAL Magdalena 503JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5800:16:26
50BURYAN Kamila 527ZEBRZYDOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5600:18:17
51NAWARYŃSKA Katarzyna 606RACIBÓRZ20-29  00:00:002022-05-22 10:58:5400:16:57
52MIKOŁAJCZAK Magdalena 607HRmax ŻoryŻORY40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0300:13:23
53KOWALCZYK Basia 624JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1100:15:40
54FILEC Wiktoria 789RMKS RYBNIKRYBNIK20-29PIĘKNE I BESTIA 00:00:002022-05-22 10:58:3600:09:47
55PARCHAŃSKA Oliwia 790WODZISŁAW ŚLĄSKI30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1600:16:17
56SPANDEL Agnieszka 806PIETRZYKOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1100:15:04
57HUDECKAY Katarzyna 807TRZEBINIA30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1100:15:04
58WORONK-ZACZYŃSKA Janina 1012LUBIN60+00:00:0000:17:39
59DOMINIKA Kupczak 1077JASTRZEBIE ZDRÓJ16-1900:00:002022-05-22 10:58:3500:10:51
60MALEJKA Katarzyna 3Huragan LigotaKATOWICE50-59  00:00:002022-05-22 10:58:3700:09:38
61PIWISZKIS Barbara 4Kobiety Na 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49Kobiety na 5+Ana do Bara00:00:002022-05-22 10:58:3600:10:58
62SOBINA Roksana 5Klub Biegacza FartlekJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49Klub Biegacza Fartlek 00:00:002022-05-22 10:59:2100:14:54
63ANDROSZ Beata 6BBL Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKA40-49BBL Ruda Śląska00:00:0000:09:32
64MENDECKA-ZEJDLER Michalina 7ŁAZISKA GÓRNE30-39PĘDZIWIATRY 00:00:002022-05-22 10:58:3500:08:34
65KOPIEC Izabela 2SKRZYSZÓW40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4100:10:16
66HANDZLIK- STARZYK Anna 8Wiewiórki ZimnokrwistePORĘBA WIELKA40-49 Wiewiórki Zimnokrwiste00:00:002022-05-22 10:58:4100:11:05
67MENDECKA Daria 9MOSiR Łaziska GórneGLIWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:58:3500:10:32
68CHYTROSZEK Eleonora 10ROGÓW50-59  00:00:002022-05-22 10:58:5800:12:15
69BURDA Katarzyna 11MMAPSZÓW40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3900:12:09
70GAŁAJDA Monika 12RadliniokiRADLIN40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5100:11:52
71SZAFARCZYK Eugenia 14runSZ-TeamOCHABY MAŁE60+Niedoścignione 00:00:002022-05-22 10:58:3500:10:14
72CZYŻ Leonarda 17Olza CieszynCIESZYN40-49Olza Cieszyn 00:00:002022-05-22 10:58:3600:10:05
73MISTEROWICZ Kinga 18runSZ-TeamPISARZOWICE30-39Niedoścignione 00:00:002022-05-22 10:58:3600:10:49
74MARSZAŁKOWSKA Daria 21JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1200:12:17
75PARZYCH Katarzyna 31RYBNIK40-4900:00:002022-05-22 10:58:3600:09:51
76WRÓBLEWSKA Judyta 32Klub Biegacza FartlekJASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-29  00:00:002022-05-22 10:58:4200:10:22
77DZIERŻĘGA Wiktoria 33KaktusiaryRADLIN16-19 Kaktusiary00:00:002022-05-22 10:58:5000:12:39
78TELEUCKA Sandra 35Akademia BieganiaJANKOWICE20-29  00:00:002022-05-22 10:58:3500:09:59
79BIAŁOŃCZYK Joanna 36ZEBRZYDOWICE30-39Byle do mety 00:00:002022-05-22 10:59:0200:14:25
80PILCH Natalia 22Olza CieszynWISŁA30-39Olza Cieszyn 00:00:002022-05-22 10:58:4600:10:55
81ANIOŁ-BARLIK Agnieszka 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4300:15:29
82SZULC Barbara 24Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM60+Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:0000:12:59
83BIELIŃSKA Monika 25DOROTA I MONIKAPRZYSZOWICE30-39PĘDZIWIATRYDOROTA I MONIKA00:00:002022-05-22 10:58:3600:09:13
84KRZACZEK Aleksandra 26Radlinioki w bieguRADLIN50-59Radlinioki w biegu 00:00:002022-05-22 10:58:5400:15:15
85NOWAK Beata 27Olza CieszynPUŃCÓW50-59Olza Cieszyn 00:00:002022-05-22 10:58:3600:10:03
86NENKO Barbara 30RUDA ŚLĄSKA40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3600:10:07
87SUWAJ Aneta 42NIEBIESKIE DZIEWCZYNY JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39Trenuj z SandrąNiebieskie dziewczyny00:00:002022-05-22 10:58:3500:08:35
88LEWICKA Elżbieta 43niezrzeszonaKNURÓW40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3600:09:23
89HELIOSZ Agnieszka 44ŁAPACZKI Zachodów słońcaKROSTOSZOWICE40-49ŁAPACZKI Zachodów słońca 00:00:002022-05-22 10:58:3800:10:55
90RAFA Asia 46OPOLE40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4000:11:06
91GRIMAN Joanna 39Mojżysz Team/ERIGORYBNIK40-49PĘDZIWIATRY 00:00:002022-05-22 10:58:3500:08:27
92PYZIK Barbara 40JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4300:12:59
93WOJTYŁA-SIKORA Barbara 41Niebieskie dziewczynySKOCZÓW20-29Trenuj z SandrąNiebieskie dziewczyny00:00:002022-05-22 10:58:3400:08:36
94WIECZOREK Marta 47PieRUNskie CanGÓRYWODZISŁAW ŚLĄSKI20-29PieRUNskie CanGÓRY 00:00:002022-05-22 10:58:3800:12:56
95KARBOWY Izabela 48Jejkowice biegająRYBNIK30-39Jejkowice Biegają 00:00:0000:14:03
96LACHOWICZ Izabela 49Rybnicka Grupa Biegowa pędzimy razemRYBNIK30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5800:12:19
97SICH- SOSNA Agnieszka 51ŁAZISKA50-59  00:00:002022-05-22 10:58:4000:11:05
98CZYŻ Katarzyna 60TL Pogoń Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKA40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3500:09:17
99STRZELCZYK Ewa 61Huragan LigotaKATOWICE40-49Huragan Ligota 00:00:002022-05-22 10:58:4500:09:24
100BODNAR Anna 57Ania Halska CoachingCIESZYN40-49Ania Halska Coaching 00:00:002022-05-22 10:58:3500:08:46
101BARTUSEK Hanna 64RUDA ŚLĄSKA40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4700:12:09
102KUDIO Daria 65RYBNIK30-39PIĘKNE I BESTIA00:00:002022-05-22 10:58:3600:10:19
103MROWIEC Kinga 66TL Pogoń Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKA20-29  00:00:002022-05-22 10:58:3700:09:36
104KOSTKA Karolina 68Hónym do metyKOZAKOWICE GÓRNE40-4900:00:002022-05-22 10:58:3800:13:35
105FOJCIK Katarzyna 69PieRUNskie CanGÓRYPSZÓW (GMINA: PSZÓW)30-39PieRUNskie CanGÓRY 00:00:002022-05-22 10:58:3900:12:56
106STABLA Agata 75KaktusiaryRADLIN40-49 Kaktusiary00:00:00
107REDZIK Dorota 76DOROTA I MONIKAPIEKARY ŚLĄSKIE30-39Never Too LateDOROTA I MONIKA00:00:002022-05-22 10:58:3600:09:35
108KUCZEK Katarzyna 77Siemianowice I przyjaciele biegająSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3700:10:37
109SZELEST Barbara 78Burza TeamMYSŁOWICE40-49Burza Team 00:00:002022-05-22 10:58:3600:09:24
110JANKO Anna 73HRmax DziołszkiŻORY30-39HRmax Dziołszki00:00:002022-05-22 10:58:3700:09:56
111GOS Basia 80MYSŁOWICE50-59Burza Team 00:00:002022-05-22 10:58:3600:09:25
112PRZYŁĘCKA-HUSSAR Agnieszka 81KATOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:58:3700:10:55
113MICHALAK Sandra 82TRENUN Z SANDRĄWISŁA WIELKA30-39Trenuj z Sandrą 00:00:002022-05-22 10:58:3400:08:05
114ŁAPA Julia 83PSZCZYNA20-29  00:00:002022-05-22 10:58:4100:11:40
115DZIUK Dagmara 84TL Athletics JastrzębiePAWŁOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:58:3500:09:14
116PIŃKOWSKA Angelika 85JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4800:12:05
117STOPYRA Agnieszka 86JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0200:13:46
118MAROSZEK Aleksandra 90WODZISŁAW ŚLĄSKI40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4300:13:26
119PROKOP Iwona 91KRS TKKF Jastrząb Ruda śląskaRUDA ŚLĄSKA40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3700:11:53
120CZAPSKA Ewa 92Huragan LigotaKATOWICE60+Huragan Ligota 00:00:002022-05-22 10:58:4700:11:56
121KALETA Agnieszka 93PoWoli do CeluBRZESZCZE30-39PoWoli do Celu 00:00:002022-05-22 10:58:4500:12:42
122GAJDA Magdalena 94Magda i OlaJASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39 Magda i Ola00:00:002022-05-22 10:58:4300:12:22
123ROMBERG Agnieszka 95Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:0900:15:02
124BIELA Adrianna 89KRAKÓW20-29  00:00:002022-05-22 10:58:5000:13:05
125PIWOŃSKA Adriana 96Interaktywni KrostoszowicePODBUCZE40-49ŁAPACZKI Zachodów słońca 00:00:0000:11:18
126SZEFER Sylwia 97JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3900:12:45
127MRACHACZ Dorota 98Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM50-59Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:0600:12:25
128PARCHAŃSKA-ŻUREK Iwona 100POGWIZDÓW30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0200:14:11
129KANTOROWSKA Ania 101PoWoli do CeluWOLA30-39PoWoli do Celu 00:00:002022-05-22 10:58:3900:11:18
130PYTEL Renata 103SobieskiPIELGRZYMOWICE50-59  00:00:002022-05-22 10:58:4900:12:05
131GWIZDAŁA Joanna 105JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0200:13:03
132FOLTYN Bożena 107FCIESZYN30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5400:12:58
133TARGOSZ Aneta 108Olza CieszynCIESZYN30-39Olza Cieszyn 00:00:002022-05-22 10:58:5600:12:39
134RAŹNIAK Beata 109kobiety na 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJ50-59Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:3600:10:25
135POZNIAK Małgorzta 110DOBRZEŃ WIELKI20-29  00:00:002022-05-22 10:58:4500:10:20
136KOSIACKA Agnieszka 111RYBNIK30-39  00:00:002022-05-22 11:00:0300:24:51
137ZARAŃSKA Izabela 106Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM50-59Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:58:4200:12:32
138MARSZALIK Anna 112KATOWICE40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4600:13:03
139LERCH Ewa 113JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-29  00:00:002022-05-22 10:58:4100:13:58
140LERCH Bożena 114JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4000:11:47
141TYTKO-HAŁADA Małgorzata 115WODZISŁAW ŚLĄSKI40-49  00:00:002022-05-22 10:58:43
142LERCH Maria 116JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4000:11:44
143SKRZYPEK Marta 117JustfeelfitCIECINA40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1800:13:39
144CHROBOK Józefa 118Olza CieszynCIESZYN50-59  00:00:002022-05-22 10:58:4100:11:42
145BIELA Małgorzata 119Kobiety Na 5+JASTRZĘBIE- ZDRÓJ50-59Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:5000:13:01
146MAĆKÓW Klaudia 120STROBICE20-29  00:00:002022-05-22 10:58:5700:12:51
147SKOTNICKA Urszula 128Nie zrzeszonaJASTRZĘBIE ZDRÓJ50-59  00:00:002022-05-22 10:58:4000:12:21
148ADAMUS Anna 129BBL Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKA40-49BBL Ruda Śląska 00:00:002022-05-22 10:59:0300:12:37
149LORENZ Agnieszka 130GB Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4000:11:01
150WICHER Sabina 132Monsun SportWODZISŁAW ŚLĄSKI30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5700:12:50
151OZDARSKA Beata 133RUDA ŚLĄSKA50-59  00:00:002022-05-22 10:58:5900:12:17
152MENDLA Agata 122WODZISŁAW ŚLĄSKI30-39ŁAPACZKI Zachodów słońca 00:00:002022-05-22 10:58:3900:10:47
153SZYPUŁA Ola 123-JASTRZĘBIE-ZDRÓJ16-19  00:00:002022-05-22 10:58:4300:12:22
154GRYCMAN Marta 124Marta i AnitaTURZA ŚLĄSKA30-39 Marta i Anita00:00:002022-05-22 10:58:3800:10:42
155ZACZYŃSKA-POZNIAK Jarosława 125DOBRZEŃ WIELKI40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1300:14:50
156LEPA Klaudia 134BBL Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKA20-29BBL Ruda Śląska00:00:002022-05-22 10:58:3700:10:50
157JURASZEK Agnieszka 127JustfeelfitWĘGIERSKA GÓRKA40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1900:13:20
158JĘDRYKA Patrycja 135GB Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4000:11:37
159DAICZMANEK Aleksandra 136WODZISŁAW ŚLĄSKI40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4300:11:07
160GIEROŃ Katarzyna 144KKLUBOMIA40-49 KK00:00:0000:13:12
161GENSTY Klaudia 145KKLUBOMIA60+ KK00:00:002022-05-22 10:58:4100:11:38
162NYKIEL Małgorzata 146Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49Miechowicka Grupa Biegowa00:00:002022-05-22 10:59:0500:12:21
163KROPKA Gabriela 138Olza SportCIESZYN30-39Olza Cieszyn 00:00:002022-05-22 10:58:5500:12:25
164NENKO Jolanta 139RUDA ŚLĄSKA30-3900:00:002022-05-22 10:58:3700:11:53
165DĄBROWSKA Agata 140Nessi Time ŻoryŻORY40-49Nessi Team  00:00:002022-05-22 10:59:0600:12:31
166ŻBEL Ania 141HRmax ŻoryZEBRZYDOWICE40-49HRmax Dziołszki 00:00:002022-05-22 10:59:0500:16:05
167DOMIN-ZBYL Agnieszka 148JASTRZĘBIE ZDR50-59  00:00:002022-05-22 10:58:3700:11:17
168SOKÓŁ-PISZCZEK Agnieszka 149Nessi Time ŻoryŻORY30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5800:12:04
169MENŻYK Joanna 150Mors Hubertus MysłowiceMYSŁOWICE40-49  00:00:002022-05-22 10:58:36
170PAJESTKA Katarzyna 151RUDA ŚLĄSKA40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0100:12:06
171SZYMURA Izabela 152Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIK40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4300:12:00
172BURZYŃSKA Beata 153KATOWICE40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0300:13:15
173GORZELAK Joanna 142Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4500:11:54
174SUSHKO Maryna 143RYBNIK30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4000:10:17
175PERKOWSKA Daria 154Kobiety na 5+JASTRZEBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4900:10:26
176DĘBOWSKA Beata 161JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-59  00:00:002022-05-22 10:58:4700:13:24
177GNAŚ Anna 162Alpin Sport HOKA One One TeamJASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39Ana do Bara00:00:002022-05-22 10:58:3600:10:32
178KUFKA Judyta 164ŚWIERKLANY30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5800:12:19
179KASPRZYCKA-SZUBARSKA Katarzyna 165parkrun CieszynPOGWIZDÓW50-59Olza Cieszyn 00:00:002022-05-22 10:58:5400:13:59
180WIERCIGROCH Mariola 166JustFeelFitSZARE30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0900:12:27
181ZYGMA Żaneta 167LIGOTA30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4400:12:11
182RATAJ Barbara 155Diabełki CharliegoJEJKOWICE30-39Jejkowice BiegająDiabełki Charliego00:00:002022-05-22 10:58:3500:10:00
183SŁOWIŃSKA Joanna 156Runteam PawłowicePAWŁOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5100:13:30
184SICH-ŚWITAŁA Małgorzata 157KROSTOSZOWICE40-49  00:00:0000:11:12
185BURCZYK Celina 158HURAGAN LIGOTAKATOWICE50-59Huragan Ligota 00:00:002022-05-22 10:58:4600:12:43
186BAJCAR Beata 159Kobiety na 5+CHYBIE50-59Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4400:12:52
187WIDERA Elżbieta 168HRmax ŻoryŻORY40-49HRmax Dziołszki 00:00:002022-05-22 10:59:0600:16:07
188PUDA Dorota 169Kobiety na 5+MNICH50-59Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4400:13:17
189FRANEK Agata 170WODZISŁAW ŚLĄSKI30-39  00:00:002022-05-22 10:58:3900:11:20
190ADAMCZAK Renata 173JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-59  00:00:002022-05-22 10:58:5400:13:15
191KUBALA Agnieszka 174PAWŁOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5200:14:29
192PUKAS-STĘCLIK Karolina 175RYBNIK30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5900:12:32
193BANASZEWSKA Aleksandra 176JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4000:12:20
194POŁOMSKA Edyta 177Polomscy TeamRYDUŁTOWY40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3900:10:56
195KIEŁKOWSKA Agnieszka 178JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-59Kobiety na 5+ 00:00:0000:12:32
196DOMAŃSKA Joanna 171JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4300:12:43
197DOMIAN Paulina 172GÓRKI WIELKIE30-39  00:00:002022-05-22 10:58:3700:09:34
198MUSIAŁ Maria 179JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-59  00:00:002022-05-22 10:58:5100:11:45
199MAZUR Małgorzata 180JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4100:11:06
200JURASZEK Ewelina 181Agnieszka&Ewelina RYBNIK40-49 Agnieszka&Ewelina 00:00:002022-05-22 10:58:5100:12:23
201DYCZEK Klaudia 182Dyczuś TeamZDZIESZOWICE40-49Dyczuś Team 00:00:002022-05-22 10:58:4400:12:33
202PANKIEWICZ Magdalena 183Dyczuś TeamZDZIESZOWICE30-39Dyczuś Team 00:00:002022-05-22 10:58:4100:10:32
203KOTOWICZ Anna 184OGRODZONA40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4900:11:34
204WERNIK Katarzyna 185Bestfitclub RybnikRADLIN50-59  00:00:002022-05-22 10:58:5500:12:38
205SIKORA Agnieszka 186ZABRZE40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5000:13:18
206CELER Justyna 187TYCHY20-29  00:00:002022-05-22 10:58:4500:13:29
207FIZIA Joanna 190BĄKÓW30-39Nessi Team  00:00:002022-05-22 10:58:4400:13:36
208ŚLEZIAK Ewa 191G&E TGTARNOWSKIE GÓRY50-59  00:00:002022-05-22 10:58:4800:12:23
209MAZGAJ Grażyna 192G&E TGTARNOWSKIE GÓRY50-59  00:00:002022-05-22 10:58:4700:13:08
210ŁATKA Dorota 193ŻORY40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4400:13:07
211KLIMEK-KARAS Sylwia 194Rozbiegamy to miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICE40-49Rozbiegamy to miasto - Czechowice-Dziedzice 00:00:002022-05-22 10:58:5200:13:10
212KOZŁOWSKA Bożena 188ŚWIĘTOCHŁOWICE40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0700:14:13
213PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 189RYBNIK30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0300:12:46
214GREENE Agnieszka 196USTROŃ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3700:10:42
215PEPEK Aneta 198JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0400:13:56
216NOWAK Magdalena 199Nessi Time ŻoryŻORY30-39  00:00:002022-05-22 10:58:3800:12:14
217MROWIEC Edyta 200RUDA ŚLĄSKA20-29  00:00:002022-05-22 10:59:1500:17:11
218JĘDRZEJEWSKA Beata 201Miraz Race TeamBYTOM40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5900:12:09
219PODLEŚNY Justyna 202Nessi Team ŻoryZORY40-49Nessi Team  00:00:002022-05-22 10:58:5200:12:51
220MIKOŁAJEC Paulina 203ŻORY20-29  00:00:002022-05-22 10:58:4400:12:30
221OLEŚ-ZDECHLIK Beata 206ŚWIĘTOCHŁOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4700:10:27
222KRUPOWICZ Aneta 207MYSŁOWICE40-4900:00:002022-05-22 10:59:2300:13:35
223BIZOŃ Monika 210LUBOMIA40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4200:12:34
224DZIEWIRZ Aurelia 211WARSZOWICE40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4000:13:20
225MIELAŃCZYK Patrycja 212RYBNIK30-39  00:00:002022-05-22 10:58:3700:10:27
226SZEFER Wioleta 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:3900:12:46
227KRYSTEK Beata 214Ahoj Przygodo!KATOWICE40-49 Ahoj Przygodo!00:00:002022-05-22 10:58:3800:12:03
228MAJCHRZAK Agnieszka 204NessiTeamKATOWICE40-4900:00:002022-05-22 10:58:5600:13:20
229MALISZEWSKA Beata 205JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5600:13:18
230BOGDANOWICZ Maja 215Ahoj Przygodo!GLIWICE40-49 Ahoj Przygodo!00:00:002022-05-22 10:58:3800:12:04
231PIJANOWSKA - MALCHAREK Kamila 216KAMA RUNMIKOŁÓW40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4100:12:17
232KILAROVA Jana 217MK Seitl OstravaOSTRAVA40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3800:10:51
233LISZKA Ela 218Fit WariatkiJEJKOWICE40-49Jejkowice BiegająFit Wariatki00:00:002022-05-22 10:58:4100:11:15
234BREJNAK Agnieszka 219Fit WariatkiRYBNIK30-39Jejkowice BiegająFit Wariatki00:00:002022-05-22 10:58:4200:11:13
235KOHUTKOVA Miroslava 220Ostravske BehnickyOSTRAVA50-59  00:00:002022-05-22 10:58:3900:12:55
236SZULC Marta 223Burza TeamMYSŁOWICE30-39Burza Team 00:00:002022-05-22 10:58:3800:11:21
237ZEMLAK Adriana 224KĘDZIERZYN-KOŹLE30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5400:10:58
238PARKITA Justyna 225BDB TEAMKATOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0000:11:45
239ZAMOJSKA Iwona 226Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:1000:13:00
240BOGUSŁAWSKA Angelika 227Nessi Time ŻoryŻORY30-39  00:00:002022-05-22 10:58:3900:10:11
241GOŁOFIT Edyta 221OPEL FIJAŁKOWSKISZCZERBICE20-29OPEL FIJAŁKOWSKI 00:00:002022-05-22 10:58:5100:12:20
242DUSZYŃSKA Marta 222Burza TeamKATOWICE40-49Burza Team 00:00:002022-05-22 10:58:3800:11:51
243STEFAŃSKA Barbara 228JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4400:12:27
244KONKOL-PEPŁOWSKA Martyna 229TYNIEC MAŁY40-49  00:00:002022-05-22 10:58:37
245PIEKAR Adriana 230ŻORY30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5200:12:43
246BOMBOR Antonina 233RYBNIK40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0000:13:10
247KUJAWA Marzena 235ŻORY30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5900:13:55
248RADWAŃSKA Agata 236JASTRZĘBIE-ZDROJ20-29  00:00:002022-05-22 10:58:4200:13:52
249KAMEJSZA Olga 237Zabierzów BiegaJASIENICA30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1000:14:04
250HORAK Alina 238Szalone PitkiRACIBÓRZ40-49Szalone Pitki00:00:002022-05-22 10:58:4500:12:18
251BALICKA Magdalena 239OCHABY MAŁE40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1400:15:20
252HUBA Agnieszka 244Kobiety na 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4600:13:25
253PŁASKA Barbara 240Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-59Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4300:12:21
254MATUĆ Aleksandra 241Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:0800:14:37
255BATKO Agnieszka 242ŻORY40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0900:14:44
256KRZYK Małgorzata 247KRAKÓW40-4900:00:002022-05-22 10:59:0500:12:12
257CICHOŃ Iwona 248Huragan LigotaKATOWICE40-49Huragan Ligota 00:00:002022-05-22 10:58:4800:13:28
258MAĆKÓW Małgorzata 249STROBICE20-29  00:00:002022-05-22 10:58:5500:13:32
259ANDROSZ Joanna 250RYBNIK40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0400:14:34
260PIETROSZEK Władysława 251JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5600:12:54
261DOBOSZ Ilona 252MARKLOWICE GÓRNE50-59  00:00:002022-05-22 10:58:4100:13:31
262FRYDRYSIAK Sylwia 253Zabiegana ZOŁZAKATOWICE50-59  00:00:002022-05-22 10:58:3800:14:03
263MIŚKOWIEC Agnieszka 255JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4400:14:29
264NAWROCKA Agnieszka 259WODZISŁAW SŁ.40-4900:00:002022-05-22 10:59:0000:15:43
265PEPEK Bożena 260ŻORY30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0300:15:26
266ZIĘTARA Agata 261JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-59  00:00:002022-05-22 10:59:0200:13:45
267KUKLA Agata 262BRZESZCZE30-39PoWoli do Celu 00:00:002022-05-22 10:58:4500:16:03
268BAŁA Justyna 263Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:59:0400:13:44
269MATUSIAK Paulina 257JASTRZEBIE-ZDROJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4100:13:09
270TATARCZYK Justyna 258SKRZYSZÓW40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1000:15:27
271KOLAT Jadwiga 264Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:59:0500:13:41
272MARSZOLIK Angela 265RYBNIK40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0100:12:45
273ŁUPIŃSKA Marlena 267JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-29  00:00:002022-05-22 10:58:4200:13:19
274RANSZ Beata 268JASTRZĘBIE ZDRÓJ50-59  00:00:002022-05-22 10:58:4000:12:57
275JAKUBOWSKA Agnieszka 269HRMax ŻoryŻORY40-49HRmax Dziołszki 00:00:002022-05-22 10:59:0500:16:07
276DYNIA Magdalena 270JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1600:15:08
277KUCIEJ Justyna 271JASTRZEBIE ZDRÓJ40-4900:00:002022-05-22 10:58:4700:13:51
278BOŻEK Dagmara 272JASTRZEBIE -ZDROJ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0000:15:13
279BURNAGIEL Agata 273HRmax DziołszkiCZERWIONKA-LESZCZYNY50-59HRmax Dziołszki00:00:002022-05-22 10:59:0500:16:07
280ZALEWSKA Barbara 274Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4500:16:05
281PŁAZA Monika 275Kobiety na 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4400:12:04
282NALEWAJKA Wioleta 276JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-59Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4700:13:25
283MAĆKÓW Agnieszka 277PAKOSŁAWICE40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5600:12:52
284SIENKIEWICZ Gabriela 283PoWoliDoCeluGÓRA30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4600:15:19
285ŻYWICA Dorota 278Huragan LigotaKATOWICE40-49Huragan Ligota 00:00:002022-05-22 10:58:4700:14:55
286MALINOWSKA Aneta 279Olza CieszynCIESZYN40-49Olza Cieszyn 00:00:002022-05-22 10:58:5700:12:37
287KWAPISZ-BONUSIAK Dorota 280JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:3700:11:10
288KACZOREK Ania 285HRmax DziołszkiŻORY40-49HRmax Dziołszki00:00:002022-05-22 10:59:0400:16:08
289KURIATA Katarzyna 286ŻORY30-39  00:00:0000:13:20
290FECZKO Lucyna 288JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3800:12:52
291WIRTH Agnieszka 289JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:0000:12:44
292SZYMICZEK Paulina 290Dystans LubomiaLUBOMIA30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4200:12:33
293KOBIELA Bogna 291Huragan LigotaKATOWICE40-49Huragan Ligota 00:00:002022-05-22 10:58:4900:15:42
294OLCZYK ZIELIŃSKA Wioletta 292Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-59Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4400:14:28
295KAFARA Joanna 293WATAHAJASTRZĘBIE ZDROJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:3900:14:24
296KRÓL Magdalena 287KingTeamSŁAWKÓW40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0000:15:08
297SLISZ Maria 294RYBNIK40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4200:12:00
298BRANDYS Krystyna 295PAWŁOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1500:15:09
299KAMIŃSKA Agnieszka 296ZEBRZYDOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0800:14:07
300CICHY Agnieszka 297RUDA ŚLĄSKA30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4300:15:30
301MYŚLIWIEC Barbara 298Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-29Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4600:16:26
302SITKO Agnieszka 299RADLIN30-39Radlinioki w biegu 00:00:002022-05-22 10:58:3600:10:52
303SURY-WOLNIEWICZ Kamila 300Kobiety na 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4500:18:10
304MADALINSKA Karolina 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5300:13:19
305SITKO Dagmara 304JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1100:14:17
306GANCARCZYK Karolina 305Biegowe WariatyJASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4800:11:57
307DREWNIAK Magdalena 306JustFeelFitJELEŚNIA30-39JustFeelFit00:00:002022-05-22 10:59:10
308WOJTOŃ-STAWICKA Małgorzata 307RUNTEAM PAWŁOWICEPAWŁOWICE50-59RUNTEAM PAWŁOWICE  00:00:002022-05-22 10:58:5000:13:54
309POCIENNIK Justyna 308BGBBIERUŃ50-59  00:00:002022-05-22 10:59:0200:12:33
310KAŁUS Ewa 309HRmax ŻoryŻORY40-49HRmax Dziołszki 00:00:002022-05-22 10:59:0500:16:07
311SAGAN Izabela 303Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu ZdrojuJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju  00:00:002022-05-22 10:58:5300:13:09
312WRÓBEL Katarzyna 310JustFeelFitJELEŚNIA30-39JustFeelFit 00:00:0000:10:40
313ŁEPEK Bożena 311WODZISŁAW SLĄSKI40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0100:13:51
314KANIA Monika 312RUDA ŚLĄSKA40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4200:12:40
315STABLA Ksenia 313Aktwni LyskiPSTRĄŻNA40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4000:11:02
316WOJTYŚ Monika 314DUBIN40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0700:12:42
317BUKOWSKA Joanna 315Katowicki Nordic WalkingKATOWICE40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5800:14:29
318LIPKO Izabela 316ŻORY30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5900:12:55
319KOWAL Beata 317Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM50-59Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:0900:14:37
320URBAŚ Monika 319JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4500:13:52
321KLYSZCZ Honorata 323ŁAPACZKI Zachodów słońcaUCHYLSKO40-49ŁAPACZKI Zachodów słońca 00:00:002022-05-22 10:58:4300:14:02
322LUCIK Grażyna 324Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM50-59Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:0500:13:29
323AUGUSCIK Ewelina 325Kobiety na 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4500:11:53
324BĄK-ŚCIERSKA Beata 326RADOSTOWICE40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0000:14:40
325MENDRELA Agata 327JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-59  00:00:002022-05-22 10:58:3800:13:33
326CEGLARSKA Alicja 321Jejkowice biegająRYBNIK40-49Jejkowice Biegają 00:00:002022-05-22 10:59:0200:14:45
327KRUZ Joanna 322Nessi TeamMYSZKÓW40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5500:11:39
328REK Katarzyna 328Radlinioki w bieguRADLIN40-49Radlinioki w biegu 00:00:002022-05-22 10:58:5500:13:57
329SAMUL Karolina 329Huragan LigotaSOSNOWOE30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0500:14:25
330HORDZIEJEWICZ Ewa 331BYTOM50-59CrossfitBrothers 00:00:002022-05-22 10:58:4100:11:23
331SZCZUKA Joanna 332Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:0600:13:49
332KALETA Agata 334JustFeelFitWĘGIERSKA GÓRKA30-39JustFeelFit 00:00:002022-05-22 10:59:1800:14:59
333MIŚ Elżbieta 339JustFeelFitMILÓWKA30-39JustFeelFit 00:00:002022-05-22 10:59:1100:14:41
334KOŃCZAK-ŁABAS Magdalena 340Huragan LigotaKATOWICE40-49Huragan Ligota 00:00:002022-05-22 10:59:0500:15:23
335KUBECKA Jolanta 341Olza CieszynPIERŚCIEC50-59Olza Cieszyn 00:00:002022-05-22 10:58:5600:12:48
336BRZUSKA Katarzyna 342Olza CieszynCIESZYN40-49Olza Cieszyn 00:00:002022-05-22 10:58:5600:12:49
337REYMANN Milena 343JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju 00:00:002022-05-22 10:58:4900:13:49
338SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 337RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE ZDRÓJ50-59  00:00:002022-05-22 10:58:4800:17:29
339ZDEB Barbara 338ZABRZE40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1100:15:01
340LACHERA Marysia 344ZABRZE60+  00:00:002022-05-22 10:59:1000:13:29
341RÓŻYCKA-FRYT Katarzyna 346biegaMYsłowiceMYSŁOWICE40-49biegaMYsłowice 00:00:002022-05-22 10:59:1300:12:26
342KRAUSE Sylwia 347Radlinioki w bieguRADLIN40-49Radlinioki w biegu 00:00:002022-05-22 10:58:5200:12:47
343DELEWSKA Dorota 348Night Runners ZabrzeZABRZE50-59  00:00:002022-05-22 10:58:5000:12:19
344PETRYKOWSKA Elżbieta 349ŻORY40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0800:16:50
345MUSIAŁ Wioletta 350Galopujące ŚlimakiJASTRZEBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4000:12:39
346ZAKRZEWSKA Sabina 356WODZISŁAW ŚLĄSKI30-39  00:00:002022-05-22 10:58:43
347PAWŁOWSKA Beata 357Radlinioki w bieguRADLIN40-49Radlinioki w biegu 00:00:002022-05-22 10:58:5400:13:12
348HEJNA Izabela 358Radlinioki w bieguRADLIN50-59Radlinioki w biegu 00:00:002022-05-22 10:58:5400:13:13
349GARUS Magdalena 360JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3900:11:59
350SMAGA Ewelina 354GOŁKOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5900:14:04
351BERNAT Katarzyna 355WODZISŁAW ŚLĄSKI40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5100:12:36
352PRÓSZYŃSKA Agnieszka 361JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5700:13:58
353LECHOWICZ Irena 362Szare MorsyJASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-59  00:00:002022-05-22 10:58:5900:14:10
354GŁĄB Magdalena 363TYCHY30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0100:14:57
355OLSZEWSKA Dorota 364JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0400:14:17
356ŁOSKOT Aneta 365WARSZOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0600:14:54
357PETRYKOWSKA Magda 366ŻORY16-19  00:00:002022-05-22 10:59:0900:16:50
358BYRTEK Anna 367JustFeelFitJELEŚNIA30-39JustFeelFit00:00:002022-05-22 10:59:1100:15:51
359JANICKA Sylwia 368Drużyna KopernikaRYBNIK50-59  00:00:002022-05-22 10:58:4800:12:40
360MYŚLIWIEC Monika 369Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4500:14:38
361WRUCHA Sylwia 377JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3600:11:12
362PAŁYS Agata 378JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:3600:14:07
363KOWALSKA Małgorzata 370JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-59  00:00:002022-05-22 10:58:5000:14:48
364KĘKUŚ Dorota 371Przedszkole Małych BohaterówMARKLOWICE GÓRNE40-49Przedszkole Małych Bohaterów  00:00:002022-05-22 10:59:1700:12:57
365BROJEK Martyna 372ŻORY20-29  00:00:002022-05-22 10:59:0200:13:56
366SERAFIN Agnieszka 374Agnieszka&Ewelina RYBNIK30-39 Agnieszka&Ewelina 00:00:002022-05-22 10:58:5300:13:17
367KUŚNIERZ Ewelina Dąbrowska 375Miraz Race TeamRUDA ŚLĄSKA40-49Miraz Race Team 00:00:002022-05-22 10:59:0200:13:38
368GARUS Angela 376JASTRZĘBIE - ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3800:15:52
369FARUGA Angelina 382ĆWIKLICE30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5000:14:13
370JASEK Wioletta 383Kobiety WatahyZABRZE40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5700:12:51
371ŻAGIEL Edyta 384RACIBÓRZ50-59  00:00:002022-05-22 10:59:0000:13:15
372HEROK Michalina 385MNICH20-29  00:00:002022-05-22 10:59:1300:16:39
373HRYNKIEWICZ Izabela 386SOSNOWIEC30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5400:13:41
374MORGAŁA Daria 388KSIĄŻENICE40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0300:14:29
375TERESZYŃSKA Anna 389alkoalpinizmŁAZISKA GÓRNE40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3600:12:13
376POLNY Daria 391JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5900:13:43
377BINASIK Agnieszka 392Huragan LigotaKATOWICE40-49Huragan Ligota 00:00:002022-05-22 10:59:0600:13:15
378PANEK Ela 393Margo TeamBIELSKO-BIAŁA40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4600:12:40
379CELER Iwona 402TYCHY40-49  00:00:002022-05-22 10:58:45
380KAŁUS Joanna 403RYBNIK40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0100:13:14
381CIESLA Liliana 404JASTRZEBIE ZDRUJ60+  00:00:002022-05-22 10:58:4000:13:49
382KOŻUCH Emilia 405DzikuskiPTAKOWICE40-49 Dzikuski00:00:002022-05-22 10:58:58
383CHMIEL Anna 406DzikuskiWIESZOWA40-49 Dzikuski00:00:002022-05-22 10:58:5800:12:08
384KLOC Marzena 407Zabiegana ZOŁZAKATOWICE50-59  00:00:002022-05-22 10:58:3700:12:32
385BIAŁAS Joanna 408Spot PszczynaRADOSTOWICE40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0100:16:21
386KUBIS Barbara 409Spot PszczynaCZARKÓW40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0100:16:22
387WOJDANOWSKA Małgorzata 397Lecymy DurśTARNOWSKIE GÓRY30-39Lecymy DurśLecymy Durś00:00:002022-05-22 10:59:0800:14:52
388MUSIALIK Sabina 398Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIE40-49 Lecymy Durś00:00:002022-05-22 10:59:0700:14:52
389NOSAL Maria 399OGRODZONA30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4800:12:58
390GLINIANY Małgorzata 400Zabiegana rodzinkaWYRY50-59  00:00:002022-05-22 10:59:1300:13:38
391ZIOBRO Kamila 410Rebelion of Free RunnersSOSNOWIEC30-39  00:00:002022-05-22 10:58:50
392GARBOŚ Weronika 412ŻORY40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5300:12:40
393OLEŚ Alicja 420RYBNIK60+  00:00:002022-05-22 10:58:4900:14:12
394MILOWSKA Sylwia 422RYBNIK40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4800:13:31
395PASZEK Hania 424HRmax ŻoryŻORY40-49HRmax Dziołszki 00:00:002022-05-22 10:59:0500:16:06
396KALITA Anna 425JAWORZE50-59INCOLA TEAM 00:00:002022-05-22 10:58:4700:13:47
397HOJKA Gabriela 414SKRZYSZÓW40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4500:11:59
398SŁODZIŃSKA Magdalena 415JASTRZĘBIE ZDRÓJ20-29  00:00:002022-05-22 10:58:3900:13:02
399LISIECKA Magdalena 426JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5500:13:19
400PAJĄK Agnieszka 427KAMA RUNŁAZISKA GÓRNE40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4200:13:20
401PILCH Anna 428PiguaTeamWISŁA30-39PiguaTeam 00:00:002022-05-22 10:59:1800:13:11
402ZDUNIAK Anita 429RADLIN20-29  00:00:002022-05-22 10:58:5200:11:42
403PIOTROWSKA Iwona 433CIESZYN50-59  00:00:002022-05-22 10:58:4100:16:12
404SNOCHOWSKA Gabriela 435SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAMKATOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5700:14:34
405SZOJDA Paulina 436Viking Training CenterTYCHY40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1200:15:37
406ZIELIŃSKA Anna 437BYTOM40-49Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:0400:15:08
407BANAŚ Wioleta 431OPEL FIJAŁKOWSKIRYBNIK30-39OPEL FIJAŁKOWSKI 00:00:002022-05-22 10:58:5200:11:34
408GAMZA Barbara 438CZERWIONKA-LESZCZYNY40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0700:12:46
409BIENIEK Katarzyna 439SKOCZÓW40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0400:13:09
410SKÓRA Joanna 440BYTOM50-59  00:00:002022-05-22 10:58:5700:13:59
411SIREK Izabela 441Olza CieszynCIESZYN30-39Olza Cieszyn 00:00:002022-05-22 10:58:5700:16:03
412JAKUBIK Edyta 442JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0800:13:43
413DAMIS Daria 444JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1300:16:26
414LISZOK Iwona 445WODZISŁAW ŚLĄSKI30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5800:16:26
415BRYCHCY Estera 446Wataha-Łączy Nas BieganiePAWŁOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0700:14:32
416DOBOSZ Katarzyna 455Miechowica Grupa BiegowaBYTOM40-49Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:0900:17:21
417STEFANIAK Justyna 456D446DĄBROWA GÓRNICZA40-49POGORIA BiegaD44600:00:002022-05-22 10:59:0800:20:25
418SŁABOŃ-SIKORA Aneta 457D446SOSNOWIEC40-49POGORIA BiegaD44600:00:002022-05-22 10:59:0400:15:23
419KLONOWSKA Monika 448Szalone PitkiRACIBÓRZ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0300:14:52
420TRAWNICKA Małgosia 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4900:14:29
421BETAŃSKA Aneta 451Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4500:14:38
422SERAFIN-CHWAŁEK Joanna 452JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:0000:14:46
423MASŁOWSKA Katarzyna 453Aktywni LyskiLYSKI40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4100:11:30
424PRZYBYCIN Bożena 454Miechowicka Grupa BiegowaTARNOWSKIE GÓRY40-49Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:1100:17:08
425WAWRZYK Iwona 459Olza CieszynCIESZYN50-59Olza Cieszyn 00:00:002022-05-22 10:58:5600:15:12
426MICHALSKA Beata 460BBL Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKA50-59BBL Ruda Śląska 00:00:002022-05-22 10:58:5800:14:45
427DĄBROWSKA Katarzyna 462SKRBEŃSKO30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1300:13:48
428SZATANIK Iwona 475HAŻLACH40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5900:17:08
429MARYJOSZ Katarzyna 465ŻORY40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0600:14:42
430DRAGON Sylwia 466WODZISŁAW ŚLĄSKI50-59  00:00:002022-05-22 10:58:5100:17:05
431BOBER Alicja 467JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4300:12:42
432COFALIK Gabriela 468Biegamy w ŚwierklanachŚWIERKLANY40-49  00:00:002022-05-22 10:58:58
433KOŻDOŃ Jagoda 469RYBNIK30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1200:15:54
434ZAGÓRSKA Beata 470GOLESZÓW40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1200:14:50
435STEFANIK Katarzyna 471JASTRZĘBIE - ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1100:16:27
436GAJDA Aleksandra 472RYBNIK40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1500:17:30
437JASZCZAK Małgorzata 473JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-29  00:00:002022-05-22 10:58:5700:13:51
438GŁÓWCZYK Izabella 474JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4900:14:25
439JORDAN Monika 476WODZISŁAW ŚLĄSKI40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5600:14:37
440SZEWCZUK Agnieszka 481JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49Byle do mety 00:00:002022-05-22 10:59:0300:15:00
441BRODA Beata 482PIASEK50-59  00:00:002022-05-22 10:58:5600:14:39
442PTASIŃSKA Iwona 483PAWLOWICE20-29  00:00:002022-05-22 10:58:59
443KWAŚNIEWSKA Kasia 477ŻORY30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0000:15:39
444MADEJA Aleksandra 479Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:1000:13:43
445NIESŁAŃCZYK Barbara 484JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5100:13:27
446FORYŚ Justyna 489Giszowiec Biega RazemKATOWICE40-49  00:00:002022-05-22 10:59:04
447BRODA Kamila 486JASTRZĘBIE ZDRÓJ20-29  00:00:002022-05-22 10:58:5600:14:37
448KUBAS Alina 487Klub Biegacza FartlekJASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-59Klub Biegacza Fartlek 00:00:002022-05-22 10:59:3300:16:53
449KMIECIK Marcelina 488JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0700:13:39
450RĘKAL Dorota 494Byle do metyZEBRZYDOWICE50-59  00:00:002022-05-22 10:59:0300:14:25
451KOSOWSKA Grażyna 492Kobiety na 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJ50-59Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4900:13:23
452BARTNIK Joanna 493JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3800:14:59
453POCENTAJŁO Beata 495RACIBÓRZ50-59  00:00:002022-05-22 10:58:4800:14:54
454KWIATKOWSKA Tatiana 496JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:3300:14:20
455DROBIAK Kornelia 498Kobiety na 5+JASTRZEBIE ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4900:13:02
456CIEŚLICKA Marta 499Nessi TeamŻORY40-49Nessi Team  00:00:002022-05-22 10:59:0700:14:11
457SZCZUCHNIAK Adriana 501JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0100:15:26
458KACZMARCZYK-ZIELIŃSKA Magdalena 497RUNTEAM PawłowicePAWŁOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4800:17:30
459DOBRENIUK Aurelia 502RYBNIK40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1400:14:09
460WALEK Natalia 505CIESZYN20-2900:00:002022-05-22 10:59:1000:15:07
461OLESIAK Beata 504Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM50-59Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:58:4000:15:16
462ZWIOREK-ROTKEGEL Anna 506Miechowicka Grupa biegowaTOSZEK50-59  00:00:002022-05-22 10:58:4200:15:50
463SŁOMSKA Agata 507HAŻLACH30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0900:15:19
464SZOJDA Paulina 508Viking Training CenterTYCHY40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1100:12:03
465WAWOCZNY Anita 509Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4600:16:25
466STOLARCZYK Katarzyna 510JustFeelFit TeamCIĘCINA40-49JustFeelFit 00:00:002022-05-22 10:59:1900:17:05
467POLAK Sabina 511SWIM-POL TEAMZAWADA KSIĄŻĘCA30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4500:12:18
468CIEMIĘGA Izabela 512JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-29  00:00:002022-05-22 10:59:1600:15:23
469GĄSIOR Katarzyna 513PAWŁOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0600:14:54
470STRZODA Barbara 518CZARKÓW40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0000:14:20
471KRZYŻOWSKA Marzena 519KATOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0000:14:18
472HERUD Magdalena 516EKO-OKNA RUNNERSPIETROWICE WIELKIE30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5000:15:51
473SKRABARCZYK Anna 520MIĘDZYRZECZE30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4600:18:25
474ROSKOSZ Magdalena 521RYBNIK40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0600:15:27
475LISIAK Wioletta 523WISŁA WIELKANajliczniejsza drużyna00:00:002022-05-22 10:58:5100:14:09
476NIERADZIK Daria 524ORNONTOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0100:17:12
477WACHTARCZYK Dominika 525JASTRZĘBIE ZDRÓJ20-29  00:00:002022-05-22 10:59:1300:16:39
478GAJ Monika 528Dar-Bud TeamKIETRZ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0300:14:49
479WACŁAWIK Agnieszka 531HAŻLACH30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0700:17:03
480KONOPKA Magdalena 532PANIÓWKI30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1300:13:23
481ŚLEDŹ Dorota 533HRmax ŻoryŻORY20-29HRmax Dziołszki 00:00:002022-05-22 10:59:06
482CZYRNEK Ewa 536Smaki BieganiaRYBNIK40-49Smaki Biegania 00:00:002022-05-22 10:59:1600:13:47
483SZUBARSKA Jagoda 535parkrun CieszynPOGWIZDÓW16-19Olza Cieszyn 00:00:002022-05-22 10:58:5400:14:00
484PRZYŁUCKA Grażyna 537PRECZÓW50-59  00:00:002022-05-22 10:59:1100:16:34
485SUCHY Katarzyna 538MARKLOWICE40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1500:17:30
486BETLEJ Dorota 541KATOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4200:14:02
487STANULA Kinga 542PAWŁOWICE50-59  00:00:002022-05-22 10:58:5400:13:36
488ZABORSKA Wioletta 544PressGlass Biegamy i WspieramyŻORY40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1800:14:57
489PAGIEŁA Katarzyna 545POGWIZDÓW30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1000:14:45
490MARCISZ Natalia 546KROSTOSZOWICE30-3900:00:002022-05-22 10:58:5600:12:55
491SOŁTYSIK Zdzisia 547Pędzące ŻółwieRYBNIK40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0800:12:45
492STROJEK Agnieszka 548BYTOM40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5800:13:04
493STROJEK Alicja 549B16-19  00:00:002022-05-22 10:58:5900:13:28
494BUJAK Monika 553JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5300:11:46
495GRZONKA Magdalena 554JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5300:11:38
496ŻEBROWSKA Matylda 555Mors Hubertus MysłowiceMYSŁOWICE40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0400:14:57
497BOBER Aneta 556JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0300:18:08
498GRZONKA Adrianna 552RADLINIOKI W BIEGULUBOMIA20-29Radlinioki w biegu 00:00:002022-05-22 10:58:5500:15:17
499SAWICKA Marta 557JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4600:16:24
500ŚWIDERSKA Anna 558PoWoli do CeluWOLA30-39PoWoli do Celu 00:00:002022-05-22 10:58:4600:18:25
501RATAJCZAK Ewa 559JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3900:15:40
502POSŁUSZNA Monika 561BIELSKO- BIAŁA20-29  00:00:0000:16:01
503WRÓBEL Basia 562SistersBYTOM40-49 Sisters00:00:002022-05-22 10:59:1400:16:12
504MAGIERA Barbara 563PoWoli do CeluCHEŁM ŚLĄSKI30-39PoWoli do Celu 00:00:002022-05-22 10:58:4500:17:01
505ŻEBROWSKA Weronika 564Mors Hubertus MysłowiceMYSŁOWICE20-29  00:00:002022-05-22 11:02:0500:24:05
506ROTTER Hanna 566JASTRZĘBIE-ZDRÓJ60+  00:00:002022-05-22 10:58:5000:17:08
507MASZCZYŃSKA-SKALIK Anna 567TYCHY40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0900:16:39
508REJMAN-GUTKOWSKA Alina 568JASTRZĘBIE - ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:57
509IDZIKOWSKA Urszula 569JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-29  00:00:002022-05-22 10:58:5300:17:30
510DZIUK Jolanta 572JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-59  00:00:002022-05-22 10:59:0000:13:34
511WOŹNY Izabela 573JASTRZEBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1200:20:25
512KLEPACKA Edyta 570Ania i EdytaSUSZEC40-49 Ania i Edyta00:00:002022-05-22 10:59:0100:14:25
513MIELAŃCZYK Maria 571PSZÓW60+  00:00:002022-05-22 10:58:5900:14:35
514PAJAK Małgorzata 575DrużynaKobiety Na 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-59Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4400:13:54
515ŁASA Izabela 577ŻORY40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5900:13:53
516KOZŁOWSKA Patrycja 578JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39Byle do mety 00:00:002022-05-22 10:59:0400:14:29
517KOŁODZIEJ Ewa 579ŚWIERKLANY50-59  00:00:002022-05-22 10:58:4700:15:12
518ŁANUCHA Mariola 580Kobiety na 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJ60+Kobiety na 5+ 00:00:002022-05-22 10:58:4800:18:08
519IDZIKOWSKA Elżbieta 581JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5400:17:29
520PRASAK Sabina 582D446SOSNOWIEC40-49POGORIA BiegaD44600:00:002022-05-22 10:59:0700:20:27
521RUSZCZYŃSKA Anna 585Ania i EdytaSUSZEC40-49 Ania i Edyta00:00:002022-05-22 10:59:0100:12:28
522SPYRKA Monika 587JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39Klub Biegacza Fartlek 00:00:002022-05-22 10:59:2700:14:48
523MAGIEREK Magdalena 588JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1300:20:24
524WIECHOWSKA Sabina 583Monsun SportWODZISŁAW ŚLĄSKI30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5600:12:27
525CISŁO Katarzyna 584Powoli do celuWOLA30-39PoWoli do Celu 00:00:002022-05-22 10:58:4400:15:45
526PIERZCHAŁA Magdalena 590Mors Hubertus MysłowiceMYSŁOWICE30-39  00:00:002022-05-22 11:02:0600:24:05
527JASTRZĘBSKA Ewa 593JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-59  00:00:002022-05-22 10:58:5300:12:58
528KIERMASZEK Barbara 594WODZISŁAW ŚLĄSKI60+  00:00:002022-05-22 10:58:5100:17:06
529GŁĄBEK Edyta 595Spot PszczynsĆWIKLICE20-29  00:00:002022-05-22 10:59:0400:12:36
530NIEDŹWIEDŹ Maja 596JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5300:15:01
531SKIBSKA - PUCHALA Małgorzata 597Zabiegana zolzaKATOWICE50-59  00:00:002022-05-22 10:58:3800:15:54
532SAWICKA Agnieszka 592JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:2000:14:55
533STEFANOW Agnieszka 598JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4100:13:09
534NIEDŹWIEDŹ Julia 599JASTRZĘBIE ZDRÓJ20-29  00:00:002022-05-22 10:58:5100:17:57
535KARAŚ Daria 600JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5200:13:25
536ROBAKOWSKA Barbara 601KolonieMIKOŁÓW40-49Kolonie 00:00:002022-05-22 10:58:4400:22:44
537KMIECIAK Dominika 602RADLIN20-29  00:00:002022-05-22 10:58:5500:15:11
538TRYBAŁA Danuta 603WATAHAPIELGRZYMOWICE30-39WATAHA 00:00:002022-05-22 10:58:4000:10:55
539SEKUŁA Marlena 604JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0800:17:15
540ALEKSA Lucyna 605Miechowicka Grupa BiegowaRADZIONKÓW30-39Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:0800:14:53
541KUNERT Katarzyna 608KolonieMIKOŁÓW40-49Kolonie 00:00:002022-05-22 10:58:4300:16:54
542PIPIRO Grażyna 609JASTRZĘBIE-ZDRÓJ60+  00:00:002022-05-22 10:59:1500:15:41
543POZNIAK Maria 610DOBRZEŃ WIELKI20-29  00:00:002022-05-22 10:58:4500:10:22
544KRAKOWCZYK Tatiana 611OŚWIĘCIM40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4100:12:50
545ZIELOSKO Beata 612MIKOŁÓW40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0900:12:59
546MARUSZCZAK Justyna 613Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:0900:16:18
547KONOPACKA Waleria 614BIELSKO-BIAŁA60+  00:00:002022-05-22 10:59:0900:16:47
548STYRNOL Beata 615PIOTROWICE WIELKIE50-5900:00:002022-05-22 10:58:5400:16:55
549WAWER Kasia 617Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:0800:14:38
550JANCZURA Marzena 618BudzikiKIETRZ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5400:16:57
551KOZIOŁEK Iwona 619ZABIEGANA ZOŁZAKATOWICE50-59  00:00:002022-05-22 10:58:3800:13:33
552NIESTRÓJ Żaneta 620LUBOMIA20-29  00:00:002022-05-22 10:58:3600:15:47
553JANIK Anna 622Wiewiórki ZimnokrwisteOŚWIECIM30-39 Wiewiórki Zimnokrwiste00:00:002022-05-22 10:58:4200:14:35
554TRYBAŁA Weronika 623WATAHAPIELGRZYMOWICE20-29WATAHA 00:00:002022-05-22 10:58:3900:11:36
555MARCINIAK Beata 628WATAHAPIELGRZYMOWICE40-49WATAHA 00:00:002022-05-22 10:58:3800:12:52
556GRZELAK Patrycja 631Kolorowa Drużyna NessiJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49Kolorowa Drużyna Nessi  00:00:002022-05-22 10:58:5700:17:19
557KLIMA Agnieszkaka 625RACIBÓRZ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5400:16:58
558WYCISK Lidia 626SisterRYBNIK50-59  00:00:002022-05-22 10:58:4700:12:03
559DAMIS Jessica 627JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1300:20:24
560NIEDZIELA Roksana 633OŚWIĘCIM20-29  00:00:002022-05-22 10:58:4300:14:36
561BRZANA Anna 634KolonieMIKOŁÓW40-49Kolonie 00:00:002022-05-22 10:58:4300:19:26
562FILIPIAK Joanna 636MIKOŁÓW20-29  00:00:002022-05-22 10:58:5000:13:51
563GURCZYŃSKA Monika 637Zabiegane ZołzyKATOWIE40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5500:15:55
564KRZESZOWSKA Beata 638Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM50-59Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:1000:17:19
565WERESZCZAK Agnieszka 639ŻORY40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0600:15:17
566JANKOWSKA Anita 642DĄBROWA GÓRNICZA50-59  00:00:002022-05-22 10:59:3000:20:10
567TRYBAŁA Monika 643WATAHAJASTRZĘBIE- ZDRÓJ40-49WATAHA 00:00:002022-05-22 10:58:3900:12:51
568WANDEL-HANUSEK Agnieszka 644RYBNIK30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5700:12:23
569PANFIL Beata 645WODZISŁAW ŚLĄSKI30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5600:13:11
570PALUCH Karolina 646BIELSKO-BIAŁA30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4500:13:34
571HEKIERT Wioleta 648Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:1000:17:21
572GÓRNICZ Patrycja 652JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0800:16:45
573CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 653W Pogoni za DuchemDĄBROWA GÓRNICZA40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5300:16:18
574KANIA Grażyna 650decathlon i przyjacieleRYBNIK40-49  00:00:002022-05-22 10:59:15
575KUŚ Anna 654USTROŃ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5300:13:43
576NOWICKA Ola 651JASTRZĘBIE ZDROJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:3100:14:45
577KURZAWA Justyna 660biegaMYsłowiceMYSŁOWICE40-49biegaMYsłowice 00:00:002022-05-22 10:59:1400:14:47
578TYRYTKO Sylwia 657WATAHAPRUCHNA40-49WATAHA 00:00:002022-05-22 10:58:3900:13:28
579GÓRKA Barbara 658ŻORY40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4800:13:55
580CIESLIŃSKA Jolanta 659decathlon i przyjacieleRYBNIK50-59  00:00:002022-05-22 10:59:1500:16:37
581BAZGIER Magdalena 661JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0800:18:37
582STUCHLIK Magdalena 663Trenuj z SandrąJARZĄBKOWICE40-49Trenuj z Sandrą 00:00:002022-05-22 10:58:3500:09:16
583FANGOR-GRAB Agata 665ReShape RunnersGLIWICE30-3900:00:002022-05-22 10:58:3900:10:06
584GROCHOWSKA Oliwia 666JASTRZĘBIE ZDRÓJ16-19  00:00:002022-05-22 10:58:3800:16:40
585POCHYLCZUK Zuzanna 667MIKOŁÓW20-29  00:00:002022-05-22 10:58:5000:13:51
586POŁEDNIOK Aleksandra 668JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3800:15:51
587GAPIŃSKA Agata 670JASTRZĘBIE ZDRÓJ50-59  00:00:002022-05-22 10:59:0300:15:29
588JANKOWSKA Martyna 672DĄBROWA GÓRNICZA16-19  00:00:002022-05-22 10:59:3200:16:32
589PRADELA Joanna 675Aktywni LyskiNOWA WIEŚ40-49  00:00:0000:13:36
590GRABOWSKA Katarzyna 676TYCHY40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1000:13:27
591JANCZARA Ewa 677JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:42
592KLARENBACH Agnieszka 678GLIWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1200:17:22
593ROSGA Anna 680RACIBÓRZ40-49  00:00:0000:12:29
594KĘPKA Joanna 683MIKOŁÓW40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4300:14:56
595WITOS-PAZDAN Ewelina 684JustFeelFitMILÓWKA30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4100:13:11
596WITOS Karolina 685JustFeelFitCISIEC16-19  00:00:002022-05-22 10:58:3900:11:17
597NGUYEN Dorota 686Rybnicka Grupa Biegowa ¸ Radlinioki w bieguRYBNIK30-3900:00:002022-05-22 10:58:5100:11:01
598DYRLAGA Danusia 687JustfeelfitWĘGIERSKA GÓRKA20-29  00:00:002022-05-22 10:59:1900:14:42
599PORĘBA Wiola 688RYDUŁTOWY30-39 00:00:002022-05-22 10:58:5600:15:10
600BALCERAK Beata 689ŻORY30-39  00:00:0000:15:52
601WITOS-GRZYBOWSKA Renata 690JustFeelFitCISIEC30-39JustFeelFit 00:00:002022-05-22 10:58:4000:11:27
602MARZEC Sylwia 691JustFeelFitRAJCZA20-29JustFeelFit 00:00:002022-05-22 10:59:1700:14:33
603ORDZOWIAŁA Karolina 692ŻORY30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4700:15:39
604MŁOCEK Ewelina 694SAMBOROWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5100:18:00
605PERKOWSKA Izabela 698JASTRZĘBIE ZDRÓJ50-59  00:00:002022-05-22 10:59:0600:17:49
606JASKÓŁA Izabela 699JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5300:14:23
607MATLOCH Sandra 700JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5000:16:08
608MADEJA Zofia 702PoWoliDoCeluWOLA40-49PoWoli do Celu 00:00:002022-05-22 10:58:3900:12:17
609SZYPUŁA Joanna 703JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5100:15:55
610GOLEC-CHOLEWA Aleksandra 704LEŚNA30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0900:14:54
611TRZCIŃSKA Paulina 714POZNAŃ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:48
612BOGACZ-BUCHTA Anna 715JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5800:15:10
613STOPKA Dominika 717JustFeelFitCIĘCINA40-49JustFeelFit 00:00:002022-05-22 10:59:1900:17:13
614KOSZEWSKA Damuta 718Klub Biegacza FartlekJASTRZĘBIE ZDRÓJ50-59Klub Biegacza Fartlek 00:00:002022-05-22 10:59:2600:18:01
615DAMIĘCKA Magda 707RunTeam PawłowicePAWŁOWICE30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5100:15:33
616SŁOTA Justyna 708RUDA ŚLĄSKA40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1100:17:13
617LAKSA Marlena 709RUDA ŚLĄSKA40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1100:15:09
618PADIASEK Dominika 710Hrmax dziołszkiŻORY40-49HRmax Dziołszki 00:00:002022-05-22 10:59:0600:16:07
619BIELAŃSKA Beata 711Huragan LigotaKATOWICE40-49Huragan Ligota 00:00:002022-05-22 10:59:0400:13:15
620JANKOWSKA Justyna 712D446KRAKOW40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0700:20:24
621NOWAK Justyna 713ŻORY30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0100:13:57
622SŁUPECKA Beata 721JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1300:16:59
623HAJZYK Eveline 725Decathlon i PrzyjacieleŚWIERKLANY40-49Decathlon i Przyjaciele 00:00:002022-05-22 10:58:3500:15:06
624RUSEK Aleksandra 727JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-29  00:00:002022-05-22 10:59:12
625KONICKA Edi 728USTROŃ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5400:13:41
626WYSOCKA Magdalena 723RYDUŁTOWY40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5400:13:55
627MOSZ Weronika 724RYDUŁTOWY40-49 00:00:002022-05-22 10:58:5500:13:54
628NOWAK Dorota 731KACZYCE40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5800:16:32
629JUREK Iza 732JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0100:12:00
630WOJTAL Danuta 733JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5100:17:10
631BORUTA Wioletta 734JASTRZBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5000:13:26
632HANARZ Joanna 735JELEŚNIA30-39JustFeelFit 00:00:002022-05-22 10:58:5400:12:12
633KORCZEWSKA Beata 736Miechowicach Grupa BiegowaBYTOM40-49Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:0500:14:42
634CHRZĄSTEK Magdalena 737ŻORY30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5400:14:22
635MAZUR Aleksandra 738JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4800:12:23
636ARENDARCZYK Anna 744KĘTY50-59  00:00:002022-05-22 10:58:5900:18:31
637PIÓREK Agnieszka 745BYTOM40-49Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:58:40
638KONSEK Anna 746JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1600:11:58
639MALICH Aleksandra 747Przedszkole Małych BohaterówPNIÓWEK20-29Przedszkole Małych Bohaterów  00:00:002022-05-22 10:59:2400:22:53
640BLANK-PODKULSKA Marta 748ŻYWIEC40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5300:16:21
641HABER Katarzyna 749Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM50-59Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:1000:15:29
642OLEŚ Ula 750JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39Przedszkole Małych Bohaterów  00:00:002022-05-22 10:59:1800:16:15
643TAGOWSKA Agnieszka 740ŻORY40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0100:13:44
644BLOCH Katarzyna 741Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:58:4100:14:21
645SZYMCZAK Mariola 743JASTRZĘBIE-ZDRÓJ60+  00:00:002022-05-22 10:58:5500:14:34
646RUTKOWSKA Anna 751JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49Przedszkole Małych Bohaterów  00:00:002022-05-22 10:59:1700:20:08
647WĄSIK Karolina 756JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-29  00:00:002022-05-22 10:58:4500:13:13
648WOŹNIAK Anna 764Kobiety WatahyBYTOM40-49  00:00:0000:19:10
649BINIENDA Agnieszka 765Kobiety WATAHYZABRZE40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0000:10:36
650REINERT Aleksandra 766PSZCZYNA40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4400:11:45
651PIETRASZEK Ewa 767KOBIETY WATACHCHORZÓW50-59  00:00:002022-05-22 10:59:1300:18:30
652LAZAR Joanna 768JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0000:17:18
653GŁUSZEK Ula 759Dyczuś TeamSPRZĘCICE40-49Dyczuś Team 00:00:002022-05-22 10:58:4200:11:23
654GRABIŃSKA Ewa 761ŚWIĘTOSZOWICE40-49  00:00:002022-05-22 10:59:02
655ADAMUS-KLIMM Ewelina 762Przedszkole Małych BohaterówRYBNIK30-39Przedszkole Małych Bohaterów  00:00:002022-05-22 10:59:1600:15:38
656CHORCHOS Magda 769JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4100:11:03
657DUBIEL Joanna 774Dubiel ClubWODZISŁAW ŚLĄSKI50-59  00:00:002022-05-22 10:58:3500:16:09
658SADOWSKA-LASYK Kamila 775JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5600:14:23
659HOLONA Bożena 778CIESZYN50-59  00:00:002022-05-22 10:59:1400:14:51
660PERZAK Beata 779ŻORY40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4700:13:40
661KOTOSKA Aneta 780JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:3700:14:22
662KNOPIK Martyna 773Przedszkole Małych BohaterówCZERWIONKA-LESZCZYNY20-29Przedszkole Małych Bohaterów  00:00:002022-05-22 11:01:5000:20:24
663PALUCH Agnieszka 782RUDA ŚLĄSKA40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0900:17:16
664JUTKA Katarzyna 783TYCHY40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1200:15:40
665KRYSMAN Agnieszka 784JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5200:17:11
666KOPIEC Estera 785BRZESZCZE30-39PoWoli do Celu 00:00:002022-05-22 10:58:4400:11:54
667KISZKA-MAZIARCZUK Berenika 786A i BCHORZÓW30-39Lecymy DurśA i B00:00:002022-05-22 10:59:0700:14:51
668KOTOSKA Żaneta 787ŻORY30-39  00:00:002022-05-22 10:58:3700:13:27
669KUPCZAK Jagoda 788JustFeelFitCISIEC30-39JustFeelFit 00:00:002022-05-22 10:59:1500:11:38
670SPYRKA Natalia 795JASTRZĘBIE -ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:2500:18:05
671RAJNYSZ Magdalena 797JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5100:17:59
672HADUCH Aneta 798DĘBOWIEC30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4900:12:55
673JACEK Dorota 799WODZISŁAW ŚL40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5600:13:29
674BIAŁACH Małgorzata 800DĄBROWA GÓRNICZA30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1400:16:40
675KUCHARSKA Anna 792A i BPIEKARY ŚLASKIE30-39Lecymy DurśA i B00:00:002022-05-22 10:59:0600:14:52
676MITURA Patrycja 801ŚWIĘTOCHŁOWICE20-29  00:00:002022-05-22 10:59:1400:16:40
677MAJ Dominika 802RADLIN20-29  00:00:002022-05-22 10:59:1400:16:20
678BORDA Grażyna 804JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4500:13:53
679SKWORC Ilona 805BBL Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKA40-49BBL Ruda Śląska 00:00:002022-05-22 10:59:0300:12:59
680WANDZEL Anna 811BIELSKO-BIAŁA40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1100:15:04
681STAŚKIEWICZ Beata 814Socjal Corpo GroupJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49 Socjal Corpo Group00:00:002022-05-22 10:59:1300:18:18
682SMOLARSKA Paulina 808TRACHY30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1400:16:48
683SMOZIK Mariola 809JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49  00:00:00
684ZAJĄCZKOWSKA Emilia 815Socjal Corpo GroupJASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39 Socjal Corpo Group00:00:002022-05-22 10:59:1300:18:19
685KRAWCZYK Monika 817ŻORY30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4000:13:08
686KROCHMALSKA Jadwiga 818Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:1100:17:10
687SZCZEPANEK Urszula 819JASTRZĘBIE - ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1200:15:16
688KWIATKOWSKA Elwira 820RYBNIK40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3600:13:16
689KURYŁO Dorota 823Wesołe żółwieRYBNIK50-59 Wesołe żółwie00:00:002022-05-22 10:59:0600:21:16
690SOBOL Ewa 824LUBOMIA40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1500:13:38
691KOPER Zofia 827Wesołe żółwieRYBNIK 650-59 Wesołe żółwie00:00:002022-05-22 10:59:0500:24:02
692GOLEC Monika 829CIĘCINA30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0900:14:54
693BURDZIK Weronika 830JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-29  00:00:002022-05-22 10:58:4900:13:47
694HANZLIK Martyna 831WROCŁAW30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4800:12:42
695SOBOL Emilia 825LUBOMIA20-29  00:00:002022-05-22 10:59:1500:16:33
696KŁUSAK Halina 826ŻYWIEC30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5300:16:20
697BUREK Alina 832LUBOMIA40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4100:12:41
698OLSCHIMKE Katarzyna 833Giszowiec Bieg RazemKATOWICE40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5800:13:31
699CELINA Celina 834RYBNIK40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1600:14:16
700WIŚNIEWSKA Janina 835JASTRZĘBIE ZDRÓJ50-59  00:00:0000:35:24
701KAJSZTURA Weronika 836Przedszkole Małych BohaterówZEBRZYDOWICE30-39Przedszkole Małych Bohaterów  00:00:002022-05-22 10:59:3000:15:11
702KRUCEK Ewelina 837Przedszkole Małych BohaterówSKOCZÓW20-29Przedszkole Małych Bohaterów  00:00:002022-05-22 10:59:3000:15:11
703KOZŁOWSKA Anna 838JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39Byle do mety 00:00:002022-05-22 10:59:0200:12:51
704KACZOREK Małgorzata 839JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0200:15:35
705PAWLIK Patrycja 840JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-29  00:00:002022-05-22 10:58:35
706ŚLEZIONA Katarzyna 841TYCHY30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4400:15:12
707DEPTA KLIMAS Magdalena 842PSTRĄŻNA30-39  00:00:002022-05-22 10:58:4000:14:09
708WYSOCKA Agnieszka 844JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-29  00:00:002022-05-22 10:58:3500:15:14
709NOWAK Wiktoria 845CZECHOWICE-DZIEDZICE20-29  00:00:002022-05-22 10:58:5600:16:18
710BIEGUN Elżbieta 847DĄBROWA GÓRNICZA60+  00:00:002022-05-22 10:59:1100:16:34
711KOWOLL Ewa 848NĘDZA40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0100:16:14
712MACHEJ Małgorzata 849KOŃCZYCE MAŁE50-59  00:00:002022-05-22 10:59:1000:15:29
713REJBICZ Weronika 850JASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1200:12:23
714SZTUCHLIK Aleksandra 851JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-29Przedszkole Małych Bohaterów  00:00:002022-05-22 10:59:0200:13:19
715BLANIK Aga 852RADLIN40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0600:14:17
716JASIK Karolina 853BBL Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKA20-29BBL Ruda Śląska 00:00:002022-05-22 10:58:5100:14:13
717GAWLAS Paulina 854PIERŚCIEC30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0300:12:46
718KONSEK Anna 856RYBNIK40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0600:15:27
719UKLEJA Ela 857JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1500:14:22
720MAŁECKA Aleksandra 866BBAMLIGOTA30-39 BBAM00:00:002022-05-22 10:58:5000:11:56
721BRAŃKA Barbara 867BBAMLIGOTA40-49 BBAM00:00:0000:12:13
722JELITKO Ania 868PSZCZYNA30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0200:15:16
723SZCZOTKA Agnieszka 871JustFeelFitWĘGIERSKA GÓRKA40-49JustFeelFit 00:00:002022-05-22 10:59:1900:14:34
724ZŁOTKOWSKA Sylwia 858WilczkiPIELGRZYMOWICE30-39WATAHA 00:00:002022-05-22 10:58:4000:13:40
725PILCH Lucyna 859pigua teamWISŁA30-39PiguaTeam 00:00:002022-05-22 10:59:1700:13:13
726ZIEJA Martyna 860JASTRZĘBIE- ZDRÓJ20-29  00:00:002022-05-22 10:58:5900:15:12
727KLOSEK-TARASZKIEWICZ Monika 861RunteamPAWŁOWICE40-49RUNTEAM PAWŁOWICE  00:00:002022-05-22 10:58:47
728MAJKOWSKA Agnieszka 862GLIWICE40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4400:15:34
729SKRZYPIEC Martyna 863KNURÓW20-29  00:00:002022-05-22 10:58:4500:15:32
730OSTAPIUK Anna 864JASTRZĘBIE- ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5800:15:18
731MATYJA Kararzyna 872JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5700:15:41
732MACHULIK Bożena 873Zabiegani NauczycieleORNONTOWICE50-59  00:00:002022-05-22 11:02:0700:21:56
733KLEK Marzena 874JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1300:13:48
734ŚNIEG Alicja 877ZABRZE30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1100:17:22
735CIELANGA Barbara 878WATAHAGOLASOWICE30-39WATAHA 00:00:002022-05-22 10:58:3900:12:10
736KARKOSZKA Rozalia 879JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-59  00:00:002022-05-22 10:58:5500:15:15
737ROSTALSKA Sylwia 880JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-29  00:00:002022-05-22 10:58:4000:13:17
738ŁUCZAK Anna 881JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1600:17:18
739KUBIEŃ Karolina 875JustFeelFitŻABNICA20-29JustFeelFit 00:00:002022-05-22 10:59:1200:12:07
740GABER Magdalena 876UJSOŁY40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4000:11:18
741GARDECKA Katarzyna 882JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1700:17:18
742PUCHALIK Barbara 883JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-59  00:00:002022-05-22 10:59:17
743LERCH-WÓJCIK Anna 884JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1700:17:18
744KLOZIK Agnieszka 8854AŁAZISKA GÓRNE40-49 4A00:00:002022-05-22 10:59:0800:13:39
745SZCZEPANIK Marta 886JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:1000:19:01
746STRZAŁKA-LECH Magdalena 887ŻORY30-39  00:00:002022-05-22 10:58:3700:13:32
747PŁOTKA Joanna 888JASTRZĘBIE-ZDRÓJ20-29  00:00:002022-05-22 10:59:1600:15:37
748SMYCZEK Dominika 889ŻORY20-29  00:00:002022-05-22 10:59:1600:15:35
749TOMALA Beata 890JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1700:15:35
750PASTUSIAK Janina 891Janka & MariolaRYBNIK40-49 Janka & Mariola00:00:002022-05-22 10:58:4000:12:05
751WARLEWSKA Angelina 894Puszyste jest piękneJASTRZĘBIE ZDRÓJ30-39UZDROWISKOPuszyste jest piękne00:00:002022-05-22 11:01:5600:23:20
752GWIZDOŃ Elżbieta 895JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-59  00:00:002022-05-22 10:59:0400:21:09
753GOJNY Daria 896RYBNIK30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0800:14:12
754DYBCZAK-KOWALSKA Lucyna 893Power ŻywiecŻYWIEC40-49 Power Żywiec00:00:002022-05-22 10:58:5300:16:21
755EISLER Anna 899CIĘCINA30-39JustFeelFit 00:00:002022-05-22 10:59:2400:14:04
756BŁACHUT Agnieszka 901JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49UZDROWISKO 00:00:002022-05-22 11:01:5900:19:16
757CZAJKOWSKA Oliwia 902DzikiWODZISŁAW ŚLĄSKI16-19 Dziki00:00:002022-05-22 10:58:5300:14:41
758PANEK Sylwia 904CZECHOWICE-DZIEDZICE40-49  00:00:002022-05-22 10:58:4300:14:50
759KOŻUCH Katarzyna 906Rodzinka.plBIELSKO BIAŁA40-49  00:00:002022-05-22 10:59:1400:16:11
760LISOWSKA Agnieszka 908PAWŁOWICE40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5100:15:32
761KOZDROŃ Anna 1209ŚWIĘTOCHŁOWICE40-49  00:00:002022-05-22 10:58:58
762KUŚ Joanna 910LIGOTA40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5200:13:10
763ŚLEBODA Bożena 911Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:0300:15:22
764WAGNER Natalia 912JASTRZĘBIE-ZDRÓJ30-39  00:00:002022-05-22 10:59:0700:17:06
765JAROŃ Milena 913BYTOM16-19  00:00:002022-05-22 10:58:5600:13:07
766JAROŃ Katarzyna 914BYTOM40-4900:00:002022-05-22 10:58:5800:12:12
767FOJCIK-PUSTELNIK Karolina 915Hónym do metyUSTROŃ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:3700:10:42
768HOŁYŃSKA-URBASIK Karolina 997Karolina i AsiaRYDUŁTOWY30-39 Karolina i Asia00:00:002022-05-22 10:58:3900:11:05
769CZARNECKA Małgorzata 1000MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-49Miechowicka Grupa Biegowa 00:00:002022-05-22 10:59:0900:17:06
770SOBEL Beata 1001WIEPRZ40-49  00:00:002022-05-22 10:59:0800:14:54
771KMIECIAK Grażyna 1010RADLIN50-59  00:00:002022-05-22 10:58:5700:13:04
772DELONG- MICHAŁOWSKAS Izabela 1213Pojechni wariaciRYBNIK50-5900:00:002022-05-22 10:58:5900:14:43
773WESOŁOWSKA Katarzyna 1214USTROŃ40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5300:13:43
774ZADĘCKA Sabina 1215SOSNOWIEC40-49  00:00:002022-05-22 10:58:5300:16:18
775BARCIEWICZ Kinga 1217TWARDORZECZKA30-39  00:00:002022-05-22 10:58:5200:11:08
776LISICKA Sabina 1218JustFeelFitCIĘCINA20-29JustFeelFit 00:00:002022-05-22 10:59:2000:16:12
777R Agnieszka 1219BIERUŃ50-5900:00:002022-05-22 11:02:0200:20:13
Znaleziono 777 wynik(ów)