Organizator : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data : 2022-05-22
Miejsce : Jastrzębie-Zdrój
Dystans : 5.3 km
Zgłoszonych : 920
Wystartowało : 777
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 777
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 1500 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas średni
1PĘDZIWIATRYMichalina Mendecka-Zejdler
Joanna Griman
Monika Bielińska
00:18:55.90
00:18:58.95
00:20:37.10
00:19:30.000
2TRENUJ Z SANDRĄSandra Michalak
Aneta Suwaj
Barbara Wojtyła-Sikora
Magdalena Stuchlik
00:18:32.55
00:19:07.60
00:19:21.05
00:21:29.75
00:19:37.000
3NEVER TOO LATEDorota Redzik00:21:30.6500:21:30.000
4PIĘKNE I BESTIAWiktoria Filec
Daria Kudio
Martyna Griman
00:22:11.05
00:23:23.45
00:23:25.45
00:23:00.000
5BURZA TEAMBasia Gos
Barbara Szelest
Marta Szulc
Marta Duszyńska
00:21:02.80
00:21:15.90
00:26:47.70
00:27:03.90
00:24:02.000
6NIEDOŚCIGNIONEEugenia Szafarczyk
Kinga Misterowicz
00:23:26.75
00:24:52.70
00:24:09.000
7DYCZUŚ TEAMBeata Szatka
Magdalena Pankiewicz
Agnieszka Barska
Ula Głuszek
Klaudia Dyczek
00:22:19.40
00:23:56.05
00:24:16.70
00:26:14.20
00:27:57.05
00:24:56.000
8CROSSFITBROTHERSEwa Hordziejewicz00:25:10.4000:25:10.000
9OPEL FIJAŁKOWSKIWioleta Banaś
Edyta Gołofit
00:25:47.05
00:27:13.60
00:26:30.000
10ŁAPACZKI ZACHODÓW SŁOŃCAAgata Mendla
Karolina Krakowczyk
Agnieszka Heliosz
Adriana Piwońska
Anna Piotrowska
Honorata Klyszcz
00:25:02.90
00:25:13.15
00:25:17.90
00:26:02.90
00:26:13.40
00:31:29.35
00:26:33.000
11JEJKOWICE BIEGAJĄBarbara Rataj
Ela Liszka
Agnieszka Brejnak
Sonia Ceglarska
Izabela Karbowy
Alicja Ceglarska
00:23:08.60
00:25:39.70
00:25:58.15
00:28:17.85
00:30:18.00
00:33:00.20
00:27:43.000
12SPOT PSZCZYNAUrszula Szłapa00:28:08.5500:28:08.000
13BBL RUDA ŚLĄSKABeata Androsz
Klaudia Lepa
Małgorzata Skrzyposzek
Ilona Skworc
Anna Adamus
Marlena Socha
Karolina Jasik
Beata Michalska
00:21:48.40
00:25:49.90
00:27:42.20
00:28:11.40
00:28:25.90
00:30:02.20
00:31:32.30
00:33:52.25
00:28:25.000
14OLZA CIESZYNGrażyna Zębik
Beata Nowak
Leonarda Czyż
Natalia Pilch
Sylwia Wowry
Aneta Malinowska
Aneta Targosz
Gabriela Kropka
Jolanta Kubecka
Katarzyna Brzuska
Katarzyna Kasprzycka-Szubarska
Jagoda Szubarska
Iwona Wawrzyk
Izabela Sirek
00:22:42.85
00:23:07.95
00:23:10.70
00:24:23.90
00:24:40.20
00:28:19.00
00:28:50.30
00:28:57.75
00:29:12.20
00:29:34.80
00:31:45.25
00:31:45.65
00:35:24.40
00:36:56.35
00:28:29.000
15WATAHADanuta Trybała
Weronika Trybała
Barbara Cielanga
Monika Trybała
Beata Marciniak
Sylwia Tyrytko
Sylwia Złotkowska
00:25:21.05
00:26:53.80
00:28:17.65
00:29:04.15
00:29:06.80
00:31:54.80
00:32:29.30
00:29:01.000
16PIGUATEAMAnna Pilch
Lucyna Pilch
00:28:46.25
00:29:49.05
00:29:18.000
17HURAGAN LIGOTAEwa Strzelczyk
Anna Piotrowska
Ela Furmanek
Ewa Czapska
Celina Burczyk
Beata Bielańska
Agnieszka Binasik
Mirka Szweda
Iwona Cichoń
Magdalena Kończak-Łabas
Dorota Żywica
Bogna Kobiela
00:21:21.60
00:24:56.05
00:25:35.45
00:27:33.65
00:29:41.05
00:30:15.35
00:30:25.35
00:30:34.90
00:31:17.85
00:34:18.60
00:34:36.05
00:35:11.40
00:29:39.000
18PIERUNSKIE CANGÓRYKatarzyna Fojcik
Marta Wieczorek
Magda Woś
00:29:01.30
00:29:23.75
00:30:53.85
00:29:46.000
19ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICESylwia Klimek-Karas00:29:52.7500:29:52.000
20INCOLA TEAMJoanna Kurek
Anna Kalita
00:28:38.95
00:31:19.40
00:29:59.000
21NESSI TEAMAgata Dąbrowska
Joanna Fizia
Justyna Podleśny
Patrycja Jakimowicz
Marta Cieślicka
00:28:05.20
00:30:37.45
00:31:19.25
00:31:19.95
00:32:17.55
00:30:43.000
22JUSTFEELFITJustyna Dyrlaga
Elzbieta Juraszek
Katarzyna Wróbel
Jagoda Kupczak
Renata Witos-Grzybowska
Joanna Hanarz
Karolina Kubień
Anna Eisler
Sylwia Marzec
Agnieszka Szczotka
Agnieszka Juraszek
Elżbieta Miś
Agata Kaleta
Magdalena Drewniak
Anna Byrtek
Sabina Lisicka
Katarzyna Stolarczyk
Dominika Stopka
00:20:35.60
00:23:14.55
00:24:22.55
00:25:47.10
00:26:41.70
00:27:06.45
00:28:12.20
00:30:38.80
00:31:19.15
00:31:49.25
00:32:26.65
00:32:31.80
00:34:08.40
00:35:00.85
00:35:12.45
00:36:47.15
00:39:44.85
00:40:44.40
00:30:54.000
23MIRAZ RACE TEAMEwelina dąbrowska Kuśnierz00:31:00.1000:31:00.000
24RUNTEAM PAWŁOWICEMonika Klosek-Taraszkiewicz
Helena Wosińska
Małgorzata Wojtoń-Stawicka
00:30:59.10
00:31:01.10
00:31:51.05
00:31:17.000
25BANK SPÓŁDZIELCZY W JASTRZĘBIU ZDROJUIzabela Sagan
Milena Reymann
00:30:29.90
00:32:06.05
00:31:18.000
26SMAKI BIEGANIAEwa Czyrnek00:31:43.8000:31:43.000
27BIEGAMYSŁOWICEKatarzyna Różycka-Fryt
Justyna Kurzawa
00:28:35.70
00:35:02.80
00:31:49.000
28RADLINIOKI W BIEGUAgnieszka Sitko
Sylwia Krause
Beata Pawłowska
Izabela Hejna
Katarzyna Rek
Adrianna Grzonka
Aleksandra Krzaczek
Gosia Surma-Magoń
Aleksandra Kołodziejczyk
00:24:42.15
00:28:12.95
00:29:21.65
00:29:22.30
00:32:49.95
00:35:47.85
00:35:48.70
00:35:48.75
00:39:34.05
00:32:23.000
29POWOLI DO CELUAnia Kantorowska
Angela Wodniak
Zofia Madeja
Estera Kopiec
Agnieszka Kaleta
Agata Kukla
Katarzyna Cisło
Barbara Magiera
Anna Świderska
00:26:16.25
00:27:03.35
00:28:40.05
00:29:03.45
00:29:25.70
00:34:41.55
00:36:15.15
00:40:10.10
00:42:30.45
00:32:40.000
30KOBIETY NA 5+Beata Raźniak
Barbara Piwiszkis
Joanna Gorzelak
Monika Płaza
Barbara Płaska
Agnieszka Kiełkowska
Beata Bajcar
Małgorzata Biela
Justyna Bała
Dorota Puda
Jadwiga Kolat
Agnieszka Huba
Grażyna Kosowska
Wioleta Nalewajka
Bożena Niedziołko
Monika Urbaś
Małgorzata Pajak
Monika Myśliwiec
Aneta Betańska
Wioletta Olczyk zielińska
Marta Sawicka
Anita Wawoczny
Joanna Trzcińska
Barbara Myśliwiec
Barbara Zalewska
Mariola Łanucha
00:25:17.75
00:26:30.85
00:27:19.15
00:27:43.40
00:28:35.70
00:28:45.30
00:29:37.75
00:30:16.40
00:30:57.70
00:31:09.45
00:31:38.50
00:31:48.15
00:31:59.20
00:32:41.60
00:32:42.00
00:32:53.80
00:32:55.25
00:34:49.50
00:35:28.00
00:35:29.35
00:37:32.50
00:37:32.50
00:38:23.15
00:38:23.85
00:38:23.90
00:44:16.10
00:32:48.000
31LECYMY DURŚBerenika Kiszka-Maziarczuk
Małgorzata Wojdanowska
Anna Kucharska
00:32:40.75
00:33:51.45
00:33:52.75
00:33:28.000
32MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABeata Adamczyk-Nowak
Małgorzata Nykiel
Dorota Mrachacz
Barbara Szulc
Izabela Zarańska
Aleksandra Madeja
Iwona Zamojska
Grażyna Lucik
Aleksandra Matuć
Kasia Wawer
Beata Kowal
Lucyna Aleksa
Beata Korczewska
Anna Zielińska
Agnieszka Romberg
Joanna Szczuka
Katarzyna Haber
Katarzyna Bloch
Beata Olesiak
Bożena Śleboda
Agnieszka Piórek
Ania Frankowska
Justyna Maruszczak
Bożena Przybycin
Małgorzata Czarnecka
Jadwiga Krochmalska
Beata Krzeszowska
Wioleta Hekiert
Katarzyna Dobosz
00:21:32.05
00:27:33.00
00:27:45.40
00:28:40.90
00:28:47.10
00:30:01.70
00:30:16.15
00:30:51.60
00:32:04.05
00:32:04.15
00:32:06.90
00:33:04.65
00:33:16.75
00:34:02.65
00:34:24.50
00:34:32.50
00:34:46.00
00:34:59.85
00:35:05.65
00:35:24.45
00:35:43.65
00:37:45.85
00:37:50.80
00:38:00.20
00:39:08.55
00:39:38.85
00:39:45.75
00:39:59.90
00:40:00.10
00:33:45.000
33BYLE DO METYAnna Kozłowska
Joanna Białończyk
Patrycja Kozłowska
Agnieszka Szewczuk
00:30:23.55
00:34:13.70
00:35:24.60
00:36:14.85
00:34:04.000
34HRMAX DZIOŁSZKIAnna Janko
Dominika Padiasek
Elżbieta Widera
Hania Paszek
Dorota Śledź
Agata Burnagiel
Ania Żbel
Ewa Kałus
Agnieszka Jakubowska
Ania Kaczorek
00:22:26.85
00:36:55.65
00:36:55.70
00:36:55.95
00:36:56.10
00:36:56.15
00:36:56.30
00:36:56.35
00:36:56.75
00:36:57.50
00:35:29.000
35DECATHLON I PRZYJACIELEEveline Hajzyk00:36:16.2500:36:16.000
36KLUB BIEGACZA FARTLEKMonika Spyrka
Roksana Sobina
Alina Kubas
Adriana Prokopiuk
Damuta Koszewska
00:34:25.80
00:34:31.35
00:39:46.70
00:39:48.50
00:42:40.55
00:38:14.000
37PRZEDSZKOLE MAŁYCH BOHATERÓWDorota Kękuś
Aleksandra Sztuchlik
Ewelina Krucek
Weronika Kajsztura
Ewelina Adamus-Klimm
Ula Oleś
Anna Rutkowska
Martyna Knopik
Aleksandra Malich
00:29:43.95
00:31:18.30
00:34:25.65
00:34:26.15
00:34:56.10
00:37:46.70
00:45:48.30
00:48:14.55
00:50:40.95
00:38:35.000
38KOLOROWA DRUŻYNA NESSIPatrycja Grzelak00:39:40.1500:39:40.000
39POGORIA BIEGAAneta Słaboń-Sikora
Sabina Prasak
Justyna Stefaniak
00:35:27.30
00:47:23.25
00:47:24.50
00:43:25.000
40KOLONIEKatarzyna Kunert
Iwona Skoczykłoda
Anna Brzana
Barbara Robakowska
00:40:41.20
00:40:54.85
00:47:44.65
00:53:01.85
00:45:35.000
41UZDROWISKOAgnieszka Błachut
Angelina Warlewska
00:43:18.20
00:53:33.15
00:48:26.000
Znaleziono 41 wynik(ów)