KOBIETY NA 5+ :: NORDIC WALKING
"Kobiety na 5+" Jastrzębski Bieg Kobiet 2022
Organizator : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data : 2022-05-22
Miejsce : Jastrzębie-Zdrój
Dystans : 5.3 km
Zgłoszonych : 301
Wystartowało : 264
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 264
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | Open NW
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 1500 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Drużyna 2Czas startuMoment startuZawrotka
2.5km
      
1ZACZYŃSKA-SKIBA Anna 1011MSport TeamLEGNICAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4600:14:19
2KOŁODZIEJ Joanna 936MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4700:14:30
3WOLNY Ania 926Kaj my som?CIESZYNOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:15:33
4BASISTA Kasia 1013Forma Wodzisław ŚląskiPSZÓWOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4700:15:34
5DRÓŻDŻ Beata 1035Szare MorsyJASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4700:15:35
6MERKEL Sabina 1025RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMGASZOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5000:16:03
7KUCZERA Beata 979Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4900:16:16
8PIECHOCZEK-NIEZGODA Lucyna 925ŻORYOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4900:16:18
9SZENDZIELORZ Ilona 954MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4700:16:21
10JANICZEK Katarzyna 1079CIESZYNOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5000:16:31
11SŁUPIK Bożena 1007ORZESZEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5100:16:38
12STEFANIAK Emilia 930Harpagan Sosnowiec NWSOSNOWIECOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:16:44
13MILERT Jolanta 514Nordic Walking LyskiGASZOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5000:16:46
14MILEWSKA-GROCHOWSKA Agnieszka 1150KijankiZEBRZYDOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:16:51
15MIKA Emilia 977JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:16:57
16KOZYRA Grażyna 1154RACIBÓRZOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:16:59
17PIJARSKA Bożena 975KATOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5000:17:01
18SKUBIS Agnieszka 1139Sławkowskie Włóczy - Kije 'Samo się nie przejdzie'SŁAWKÓWOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:17:04
19PRZADKA Katarzyna 1166PSZCZYNAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:17:09
20SZYMIK Grażyna 1100BEŁKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4900:17:10
21BORUS Joanna 944Kaj my somCIESZYNOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5100:17:19
22MACHNIK Anna 961Nordic Walking LyskiLYSKIOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4700:17:20
23BUDREWICZ Elzbieta 1083Dyczuś teamZDZIESZOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5500:17:20
24WOLNY Magdalena 1153NĘDZAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:17:31
25GEMBALA Violetta 1090BEŁKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:17:39
26KOKOSZEK Aleksandra 920RYBNIKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5100:17:41
27ZDZIEBŁO Adriana 922JASTRZĘBIE ZDROJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5200:17:42
28SŁODOWA-KONIEC Ela 1151Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu ZdrojuZEBRZYDOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4900:17:44
29MOŁDRZYK Małgorzata 1106CIESZYNOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5200:17:48
30KASPRZIK Jola 29SieChodziTOSZEKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4700:17:59
31ELIASZ Ewa 938Zabiegana ZołzaKATOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5400:18:04
32FAŁAT Anna 960KATOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5400:18:05
33STYRC Lidia 1126Rybnicki Klub Nordic WalkingRYBNIKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0000:18:08
34NIESTRÓJ Sylwia 982DystansLUBOMIAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:18:15
35GRZEBIELUCH Elżbieta 1024HARPAGAN Sosnowiec NWSOSNOWIECOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:18:15
36DANIEK Katarzyna 1165UZDROWISKOMIĘDZYRZECZE GÓRNEOpen NW  00:00:0000:18:16
37POLITOWICZ Teresa 971JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0200:18:18
38NAWARYŃSKA Ewa 947RACIBÓRZOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5000:18:20
39TYCZEWSKA Paulina 1033Luxtorpeda MałopolskaKRAKÓWOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4900:18:20
40WYRWICH Angelika 980KATOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5300:18:21
41LEGIERSKA Natalia 1052TL Athletics JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4900:18:25
42CZUDEK Inga 1117Pędzące żółwieSKOCZÓWOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5600:18:27
43FERENS Magdalena 1127OGNIKIŻORYOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4700:18:28
44ŚLĘZAK Joanna 976Zabiegana ZołzaKATOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5300:18:29
45BEHR Danuta 1008Zabiegana ZOŁZAKATOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5300:18:30
46SZYMICZEK Elżbieta 1156WODZISŁAW ŚLĄSKIOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:18:30
47SZYMICZEK Patrycja 1155GORZYCZKIOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4700:18:31
48WAJZER Lucja 1074ZAWIERCIEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0100:18:36
49CZERWIŃSKA Sylwia 1061MAT GastromaniaJARZĄBKOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5000:18:37
50WOLNY Magdalena 1164WODZISŁAW ŚLĄSKIOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:18:39
51GEMBALCZYK Anna 1076PANIÓWKIOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0100:18:40
52ODULIŃSKA Klaudia 1174JASTRZĘBIE- ZDROJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5000:18:41
53KUBOŃ Katarzyna 1191WIESZOWAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0000:18:41
54BIEGUN Beata 1038JustFeelFitWĘGIERSKA GÓRKAOpen NW  00:00:0000:18:45
55PRZYBYŁA Ilona 1053ŁAZISKAOpen NW00:00:002022-05-22 11:01:4800:18:45
56GRELA Izabela 1119WODZISŁAW ŚLĄSKIOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:18:53
57KAWCZYŃSKA Wiesława 1128Rybnicki Klub Nordic walkingRYBNIKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0000:18:54
58GAJDA Magda 1182UzdrowiskoJASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5700:18:55
59GÓRECKA Żaneta 1136BABORÓWOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5500:18:57
60MIERZWA Joanna 1095ŚWIĘTOCHŁOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4900:19:03
61PATYK Adelajda 1147RYBNIKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5400:19:04
62BIEGONEK - OTRĘBA Anna 1146RYBNIKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5400:19:05
63MATUSZEWSKA Małgorzata 1099JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:1700:19:06
64RUDOL Izabela 1062IZOREK :)PIELGRZYMOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5000:19:07
65PILCH Beata 1066Pędzące Żółwie S-wSKOCZÓWOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5800:19:08
66MICHALSKA Beata 1116Pędzące ŻółwieWILAMOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5700:19:08
67WOJCIECHOWSKA Ewa 987ŻORYOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:19:09
68FODER Alicja 1141PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5900:19:10
69DEPTA Justyna 1032Eko-Okna RunnersRACIBÓRZOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5000:19:11
70MACHERZYŃSKA Aneta 1130Pędzące ŻółwieSKOCZÓWOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5700:19:13
71LIPIEC Irena 1023Zabiegana ZołzaKATOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5400:19:14
72DUDA-MICHALAK Joanna 1114PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5800:19:14
73RACZYŃSKA Aleksandra 530STADIOŚLĄSKINWCHORZÓWOpen NW00:00:002022-05-22 11:01:4900:19:14
74OSZEK Karolina 935Szalone PitkiRACIBÓRZOpen NW  00:00:0000:19:15
75DZIENDZIEL Renia 1194GOGOŁOWAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0200:19:17
76MICEK Sabina 1101JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0400:19:18
77ŻURAWSKA Tatiana 933KATOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5000:19:19
78WALEK Monika 1064HAŻLACHOpen NW  00:00:0000:19:21
79BUJOK Anna 1185PiguaTeamWISŁAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5100:19:21
80SZTWIERTNIA Inga 918USTROŃOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5700:19:23
81BAC Małgorzata 924JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5100:19:23
82HŁĄD Izabella 934USTROŃOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5700:19:23
83BAC Barbara 952JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5100:19:23
84BEDNAREK Anita 1148JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5200:19:25
85TYCZEWSKA Teresa 1157GLIWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5200:19:26
86SIKORA Agnieszka 1175Stowarzyszenie Pogoria BiegaSOSNOWIECOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0200:19:26
87KACZOREK Malwina 1152JASTRZEBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5200:19:28
88LORKE Monika 1069OGNIKIŻORYOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:19:32
89KOZIELSKA Wioleta 1027WODZISŁAW ŚLĄSKIOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5300:19:36
90SOCHA Karina 991KolonieMIKOŁÓWOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5300:19:41
91ŻARSKA Katarzyna 972Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0100:19:42
92KNAPIK Bogusława 1200UzdrowiskoJASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5700:19:42
93RAPA Lucyna 1201UzdrowiskoJASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5900:19:42
94JAROSIŃSKA Barbara 777CIESZYNOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5200:19:45
95PANEK Dorota 1026LIGOTA KSIĄŻĘCAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5500:19:45
96BIESZCZANIN Agnieszka 1104JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NWKIJOWE BABKI00:00:002022-05-22 11:01:5700:19:45
97ŁASTÓWKA Marzena 998Kobiety na 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5700:19:46
98PŁÓCIENNIK Małgorzata 1009JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NWKIJOWE BABKI00:00:002022-05-22 11:01:5600:19:46
99WILK Magdalena 1202CIESZYNOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5200:19:46
100GŁUSZAK Aleksandra 1134JASTRZĘBIE -ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0200:19:48
101MROZEK Zenobia 1143CZERNICAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5100:19:55
102JURANEK Maria 949KolonieMIKOŁÓWOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5200:20:03
103MAZUR Małgorzata 1043Drużyna kobiety na 5 +JASTRZĘBIE- ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0100:20:03
104KĄSEK Joanna 1060JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5000:20:04
105WOWRA Katarzyna 1082JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5000:20:04
106KOLEK Aleksandra 1098RYBNIKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:1600:20:04
107CIBIS Agnieszka 1170JASTRZEBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:0000:20:05
108ŚLIWIŃSKA Joanna 1132RKNWRYBNIKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5800:20:08
109PACYNA Danuta 1140KATOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0700:20:09
110GORGOL Agnieszka 1183JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:1100:20:12
111SARNECKA-BĘBENEK Aleksandra 1171GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW00:00:002022-05-22 11:02:1100:20:13
112KALETA Anna 1190JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:1200:20:13
113ŁOSZAJĆ Justyna 1037SOSNOWIECOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5500:20:14
114FRĄTCZAK Anna 1172Szare MorsyJASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:1100:20:14
115GWÓŹDŹ Jolanta 974Nordic Walking LyskiRYBNIKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5400:20:16
116KUSTOS Sylwia 1176JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:1100:20:18
117SAGAN Małgorzata 1081Przedszkole Małych BohaterówJASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4900:20:20
118SKABA Katarzyna 1115RYBNIKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5900:20:23
119ŚWIECA Elżbieta 318RYBNIKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0300:20:26
120SZLAUR Ewelina 1039Olza CieszynCIESZYNOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0300:20:27
121ŁODZIŃSKA-CZOCH Joanna 1080Team Przedszkole Małych BohaterówJASTRZEBIE-ZDRÓJOpen NWPRZEDSZKOLE MAŁYCH BOHATERÓW00:00:0000:20:28
122TROSZOK Gabriela 1041Olza CieszynCIESZYNOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0100:20:29
123WOWRA Agnieszka 1040Olza CieszynPOGWIZDOWOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0000:20:30
124GAWLICZEK Iwona 1110JASTRZEBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:0000:20:31
125JONCZY Ela 1173PiguaTeamGOLESZÓWOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5200:20:34
126DRAJEWICZ Magdalena 968Szalone PitkiRACIBÓRZOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5200:20:35
127KOZDĘBA Katarzyna 986Szalone PitkiRACIBÓRZOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5100:20:36
128BIELA Lucyna 1113CZERWIONKA-LESZCZYNYOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5300:20:40
129MATIOSZEK Agnieszka 992RACIBÓRZOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5700:20:42
130TOMALA Sylwia 1018KACZYCEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0100:20:43
131FALKIEWICZ Kasia 1108CIESZYNOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5200:20:43
132WOLNIK Jolka 586Smerfy biegają razem po 0.7LIGOTA KSIĄŻĘCAOpen NW00:00:002022-05-22 11:01:5500:20:43
133KRAKOWCZYK Janina 994Nordic Walking LyskiGASZOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:20:45
134BUDREWICZ Martyna 1204Dyczus TeamZDZIESZOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5400:20:45
135KRÓLIKOWSKA Alicja 1206SUSZECOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:1000:20:51
136ZOZWOREK Małgorzata 1047JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0500:20:52
137KOWALEWSKA Jolanta 1118RUDA ŚLĄSKAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:1200:20:52
138PIETRUSZEWSKA Magdalena 942Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:1500:20:53
139ZAWISŁA Danuta 1034JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0700:20:54
140GÓRKA Kamila 1067JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5900:20:54
141BOGOCZ Mirosława 1137WODZISŁAW ŚLĄSKIOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5800:20:54
142CIESIELSKA Sylwia 1142SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0700:20:54
143KUPCZAK Barbara 1163JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5800:20:54
144JEZIOROWSKA-CAPANDA Patrycja 1068CZERWIONKAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5800:20:56
145PAPROCKA Grażyna 1184UzdrowiskoJASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5500:20:56
146MAZUR-ŁAGODA Daria 1022Aktywne Kijanki GrodziecBĘDZINOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0400:20:57
147ZIELIŃSKA Urszula 1048KATOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0600:20:57
148KRÓL Krystyna 1059Harpagan Sosnowiec NWSOSNOWIECOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5500:21:00
149MUCHA Justyna 1091WODZISŁAW ŚLĄSKIOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:21:01
150PARZYCH Renata 984Kobiety na 5+JASTRZĘBIE - ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0100:21:05
151POPCZYK Ewa 1031HarpaganSosnowiec NWBĘDZINOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5500:21:05
152BENO-GĘSIKOWSKA Dorota 99RUDA ŚLĄSKAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0200:21:09
153GÓRAL Alina 1030MYSŁOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0300:21:09
154MENDECKA Grażyna 965ŁAZISKA GÓRNEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5000:21:13
155SOŁTYSIK Maria 929SOSNOWIECOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0500:21:15
156ZIĘTKIEWICZ Agnieszka 1195JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5400:21:16
157KABATA Izabela 1205JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5300:21:18
158KUDASZEWICZ - DUDA Sylwia 946Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:2200:21:19
159ISKRA Joanna 1065RACIBÓRZOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5700:21:27
160KULCZYCKA PRUSZYŃSKA Krystyna 1085JASTRZĘBIE-ZDROJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5100:21:28
161BIENIEK JĘDRYKA Ewa 1055OCHABY WIELKIEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5400:21:36
162KLUSKA Sylwia 1124Huragan LigotaKATOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5900:21:36
163BAJGROWICZ Zuzanna 921JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0200:21:38
164ZDEJSZY Magdalena 1015CIESZYNOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5300:21:39
165TRAMŚ Anna 1133RYBNIKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0300:21:42
166WELET Marzena 359OCHABY MAŁEOpen NW00:00:002022-05-22 11:01:5200:21:42
167CIEŚLA Edyta 1131Rybnicki Klub Nordic WalkingRYBNIKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0200:21:43
168MISTEROWICZ Jolanta 978runSZ-TeamPISARZOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5600:21:44
169MACIOCHA Anna 1169BIELSKO-BIAŁAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5600:21:45
170SROCZYŃSKA Maria 973Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0100:21:46
171CZAJOWSKA Katarzyna 1167CZECHOWICE-DZIEDZICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5500:21:46
172KRZUS Agnieszka 1168WĘGIERSKA GÓRKAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5500:21:46
173MIKUĆ Honorata 1063JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0600:21:47
174KUCZERA DUDEK Anna 988RUDA ŚLĄSKAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0400:21:48
175POPKO Agata 996JASTRZĘBIE- ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0500:21:48
176MACHACZEK Aleksandra 1029BYTOMOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0000:21:48
177BURZYŃSKA Barbara 1028KATOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5900:21:49
178JASIONEK Maria 1120JASTRZĘBIE - ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0400:21:49
179DRĄG Monika 943JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0200:21:51
180SZWARLIK Bożena 932Kobiety na 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0200:21:52
181GRZYMKIEWICZ Beata 1014JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:1000:21:52
182ZALEWSKA Marianna 958JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0500:21:54
183WOLAK Krystyna 950Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5900:21:57
184JEZIORSKA Agnieszka 1162JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0100:21:57
185SMORZ Gabriela 1186PANIÓWKIOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0700:21:57
186KOWALSKA Anna 993MSZANAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5800:21:59
187WALCZAK Krystyna 1181JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4900:22:00
188ZYSK Jolanta 990RADLINOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5600:22:01
189JASIŃSKA Bożena 931Decathlon& PrzyjacieleRYBNIKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5800:22:02
190WITEK Judyta 1005Decathlon & PrzyjacieleRYBNIKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5900:22:02
191KUTA Marzena 1111TEAM UMJASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4700:22:02
192SZAJER Jadwiga 955Decathlon& PrzyjacieleRYBNIKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5700:22:03
193GUTOWSKA Ewa 1089TEAMUMJASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4700:22:03
194STACHURA Krystyna 1097BEŁKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:1200:22:03
195DOBIECKA Izabela 1084RUDA ŚLĄSKAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:1200:22:04
196MIERZWA Joanna 1087ŚWIĘTOCHŁOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:22:04
197TEINERT Krystyna 1093BEŁKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:1100:22:04
198DEBERNA-SŁAWEK Justyna 1121JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0400:22:05
199KRAWCZYK Małgorzata 1021ŻORYOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4800:22:07
200GĘZA Anna 1196JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5400:22:08
201STUDNIK Agnieszka 1197RYBNIKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5300:22:08
202TRUCHAN Izabela 1122JASTRZEBIE ZDROJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0800:22:09
203HORZELA Małgorzata 1138WYRYOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5900:22:15
204KMIECIK Anna 951BYTOMOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0800:22:17
205KOLORZ Teresa 1020decathlon i przyjacieleRADLINOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5500:22:18
206SZMER Ewa 928MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NW00:00:002022-05-22 11:02:0700:22:19
207PIECHOTA Hanka 964Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0800:22:19
208SKŁADOWSKA Anna 1192JASTRZEBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0500:22:19
209REIMAN Sylwia 1188JASTRZEBIE ZDROJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:1200:22:25
210DANIKIEWICZ Wioletta 953CZECHOWICE-DZIEDZICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0700:22:30
211DYNIA Jadwiga 1216JASTRZĘBIE - ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5000:22:30
212SZYMAŃSKA Teresa 966JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0300:22:37
213NADOLNIK Jadwiga 1045JASTRZEBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0100:22:44
214POJDA Justyna 969ZABRZEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0000:22:49
215POJDA Ewa 957RYBNIKOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0100:22:50
216ANDROSZ Katarzyna 649CZYŻOWICEOpen NW00:00:002022-05-22 11:02:0100:22:54
217MILCUSZEK Magdalena 1123JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0100:22:55
218STĘPIEŃ Aleksandra 1003RADLINOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5700:23:02
219AGNIESZKA Styrnol 1078MARKLOWICEOpen NW00:00:002022-05-22 11:01:5600:23:02
220PISZCZAN Maria 1006RADLINOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5600:23:03
221ORPEL Dorota 1096RUDA ŚLĄSKAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0700:23:03
222MALIK Katarzyna 1073ŚWIĘTOCHŁOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0500:23:04
223TARKA Hildegarda 963Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4700:23:08
224DZIUBA Kasia 1221RYBNIKOpen NW00:00:002022-05-22 11:02:1500:23:10
225ŻYLAK Danuta 1220Słowiańskie prezentyRYBNIKOpen NW00:00:002022-05-22 11:02:1400:23:13
226STECKA Monika 939Mors Hubertus MysłowiceCZELADŹOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0900:23:14
227FILIPIAK Aneta 1193JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0600:23:14
228SZAL Anna 917Mors Hubertus MysłowiceMYSŁOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0800:23:15
229KADŁUBEK Magdalena 959CHORZÓWOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:1000:23:18
230MARIOLA Jarguz 1211UZDROWISKOJASTRZEBIE ZDRÓJOpen NW00:00:002022-05-22 11:01:5600:23:20
231WIECZOREK Agata 945ZABRZEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0600:23:24
232ŁOŚ Katarzyna 1203BYTOMOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0500:23:26
233MUZAL Beata 1144MYSŁOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5400:23:27
234TOKARZ Justyna 1145SOSNOWIECOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5400:23:27
235RÓZGA Elżbieta 1159JASTRZĘBIE SZEROKAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5000:23:28
236BUJKO Justyna 1189UzdrowiskoJASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:0000:23:30
237WYCHORSKA Pola 1207UzdrowiskoJASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5700:23:32
238MAJEWSKA Renata 1086SOSNOWIECOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5400:23:33
239OLGA Żak 1210UZDROWISKOJASTRZEBIE ZDRÓJOpen NWUZDROWISKO00:00:002022-05-22 11:01:5700:23:33
240ANETA Wychorska 1212UZDROWISKOJASTRZEBIE ZDRÓJOpen NWUZDROWISKO00:00:002022-05-22 11:01:5600:23:33
241GOŁDYN Bożena 923JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4900:23:38
242MENDEL Sabina 1187MIKOŁÓWOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0700:23:38
243MROZEK Ewa 1160JASTRZĘBIE SZEROKAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:4900:23:49
244WIATR Dorota 956RYDUŁTOWYOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0500:23:54
245ZAWISŁA Halina 1019JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:1000:24:16
246HUSAR Aldona 1177PiguaTeamUSTROŃOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5200:24:31
247KIZINKIEWICZ Elżbieta 1180PiguaTeamUSTROŃOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5100:24:31
248BERNACISKO Weronika 927BBL Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKAOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0800:24:52
249HERUD Urszula 1058PIETROWICE WIELKIEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5900:25:02
250SZUMLAS Bogusława 1178PiguaTeamDZIĘGIELÓWOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5300:25:13
251JEDZOK Katarzyna 1179PiguaTeamUSTROŃOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:5300:25:15
252TYMAN Anna 1198JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0600:25:20
253KOJ Agnieszka 1070ŚWIĘTOCHŁOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0600:25:30
254POLOCZEK Barbara 1044JASTRZĘBIE -ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:0500:26:13
255PIKSA Ewelina 1050ZDZIESZOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:1000:26:48
256OBERSKA Sylwia 941Zabiegana ZołzaKATOWICEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:53
257ZAŁĘSKA Magdalena 999JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:47
258BAJGROWICZ Barbara 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:02
259TYTKO Magda 970WODZISŁAW ŚLĄSKIOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:03
260KUBICIUS Zofia 1036Olza CieszynKACZYCEOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:03
261BUDZIŃSKA-LIPKA Barbara 1042olza cieszynPOGWIZDÓWOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:01
262WINKLER Beata 1057DROGOMYŚLOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:55
263GLANERT Karolina 1088ŻORYOpen NW  00:00:002022-05-22 11:01:48
264JANICKA Małgorzata 1112Pędzące ŻółwieMIĘSZYŚWIEĆOpen NW  00:00:002022-05-22 11:02:00
Znaleziono 264 wynik(ów)