KONSTANCIN-JEZIORNA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 10 KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-05-15
Miejsce : Konstancin-Jeziorna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 236
Wystartowało : 227
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 213
Na trasie : 12
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1KOCIMSKI Jan 477KM AKTYWNI SOCHACZEWSOCHACZEWM60-691M 1900:02:3700:16:3800:33:2600:50:1901:07:13.5501:09:51.25 6:438,9
2STAWNIAK Karol 572KS METRACO POLKOWICEŻNINM60-692M 2000:02:3800:16:3600:33:2600:50:2101:07:17.2501:09:55.40+00:00:036:438,9
3KULIG Henryk 502KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLAGM60-693M 2100:02:3700:16:4500:33:3400:50:2401:07:17.4501:09:55.00+00:00:036:438,9
4SOBKOWSKI Janusz 708SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60-694M 2700:02:3800:16:5000:33:5700:51:1901:08:28.4501:11:06.80+00:01:146:508,8
5SMUL Andrzej 566GREEN TEAMZIELONA GÓRAM60-695M 3000:02:3800:16:3500:33:3100:51:0701:08:53.4501:11:32.30+00:01:396:538,7
6KALISZ Krzysztof 470KS METRACO POLKOWICELUBINM60-696M 3300:02:3700:16:5500:34:0900:51:3701:09:26.7001:12:04.40+00:02:136:568,6
7PAZUREK Zdzisław 539SKIERNIEWICEM60-697M 38200:02:3900:16:4800:34:1800:52:2101:10:18.4501:12:58.20+00:03:047:018,5
8ŚLUSARCZYK Andrzej 586WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-698M 4300:02:4000:17:3700:35:4200:53:4001:12:00.8501:14:41.10+00:04:477:128,3
9CZYCZ Kazimierz 423GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-699M 4900:02:4100:17:5200:36:1500:54:4701:13:27.7501:16:08.75+00:06:147:208,2
10WIEŃSKO Ryszard 601PUŁAWYM60-6910M 5100:02:3900:18:3100:37:1200:55:3201:13:49.7501:16:29.70+00:06:367:238,1
11MROCZKOWSKI Janusz 525EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM60-6911M 5400:02:4000:18:2300:37:0500:55:4001:14:13.5501:16:54.05+00:07:007:258,1
12BIAŁK Roman 407GDAŃSKM60-6912M 5500:02:3800:18:0600:36:4900:55:3501:14:14.2001:16:52.85+00:07:007:258,1
13KACZMAREK Wlodzimierz 469EPOKA NORDICAŁÓDŹM60-6913M 5800:02:3900:18:2500:37:0700:55:4301:14:32.7501:17:12.30+00:07:197:278,0
14BOCHENEK Jerzy 413AUTO-MEXWARSZAWAM60-6914M 6000:02:4100:18:5500:37:4100:56:3401:14:46.5001:17:28.20+00:07:327:288,0
15DEMBINSKI Piotr 428KONSTANCIN-JEZIORNAM60-6915M 7500:02:4200:19:2000:38:4800:58:1001:17:17.3001:20:00.20+00:10:037:437,8
16JEDYNAK Stanisław 458FUNDACJA SZKOŁA NA SZÓSTKĘRASZYNM60-6916M 8000:02:4100:19:0700:39:1900:59:2301:19:37.4001:22:18.85+00:12:237:577,5
17WIŚNIEWSKI Kazimierz 607ZGÓRKIWARSZAWAM60-6917M 8300:02:4200:19:4400:39:4700:59:5001:20:21.1501:23:03.75+00:13:078:027,5
18KOBUSINSKI Eugeniusz 476AUTO-MEXWARSZAWAM60-6918M 97100:02:4300:21:1100:44:1201:07:0201:30:11.0501:32:54.10+00:22:579:016,7
19DZWONKOWSKI Ryszard 439RYSIE RAZEMWYGLĘDYM60-6919M 9800:02:3900:22:3100:45:5301:09:1601:32:39.4501:35:18.60+00:25:259:156,5
Niesklasyfikowani
DQDRABAREK Wojciech 487WARSZAWAM60-691TakDQ00:19:44 DQ00:40:14 DQ DQ DQ DQ--
Znaleziono 20 wynik(ów)