Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-05-09
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 126
Wystartowało : 104
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 104
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuJakubowice
5.3km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WŁODARCZYK Krzysztof 4084KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEM-401M 22021-05-09 09:00:4200:29:3500:49:31.30 4:5712,1
2ROGOZIŃSKI Olaf 4096POZNAŃM-402M 32021-05-09 09:04:3700:29:1500:49:46.05+00:00:144:5812,1
3PRYSTARZ Krzysztof 4119M-403M 92021-05-09 09:02:2000:32:5600:53:15.35+00:03:445:1911,3
4OLSZEWSKI Tomasz 4122MOSINAM-404M 122021-05-09 09:05:2600:34:1000:56:11.60+00:06:405:3710,7
5LEWANDOWSKI Paweł 4120RZESZÓWM-405M 132021-05-09 09:16:2900:34:0900:56:37.15+00:07:055:3910,6
6ALTEWĘGIER Jarosław 4058WROCŁAWM-406M 152021-05-09 09:24:5500:35:2900:59:59.75+00:10:285:5910,0
7PIJANOWSKI Paweł 4093KUDOWA-ZDRÓJM-407M 172021-05-09 09:22:5800:37:3701:01:55.00+00:12:236:119,7
8TYSZKIEWICZ Krzysztof 4123SKAWINAM-408M 192021-05-09 09:04:5000:37:3801:02:46.40+00:13:156:169,6
9GOCYŁA Michał 40793M RUNNING TEAMWROCŁAWM-409M 252021-05-09 09:03:0400:40:5001:10:03.05+00:20:317:008,6
10KARWACKI Krzysztof 4071KAMIENNA GÓRAM-4010M 282021-05-09 09:04:5800:43:4801:10:54.80+00:21:237:058,5
11GOŁASZEWSKI Robert 4012BERLINM-4011M 302021-05-09 09:02:5300:44:3501:11:39.50+00:22:087:098,4
12KULA Krystian 4007KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICEJELCZ LASKOWICEM-4012M 322021-05-09 09:01:1100:42:5401:12:34.30+00:23:037:158,3
13SZYMAŃSKI Grzegorz 4083ZWYCIĘZCÓW 6FPOLANICA-ZDRÓJM-4013M 342021-05-09 09:11:4000:44:5201:14:01.05+00:24:297:248,1
14SZYMYŚLIK Jacek 4035LESZNOM-4014M 352021-05-09 09:00:2700:43:3501:14:14.15+00:24:427:258,1
15MŁYNARCZYK Krzysztof 4015SZCZECINM-4015M 362021-05-09 09:02:2500:45:0001:14:31.80+00:25:007:278,1
16MATLAK Grzegorz 40803M RUNNING TEAMWROCŁAWM-4016M 372021-05-09 09:05:4000:45:3001:15:15.60+00:25:447:318,0
17LEWICKI Tomasz 4105DOBROSZYCEM-4017M 382021-05-09 09:02:1600:45:5101:15:20.80+00:25:497:328,0
18KIRCUŃ Paweł 4091WROCŁAWM-4018M 412021-05-09 09:01:5900:44:1401:16:03.80+00:26:327:367,9
19BAJER Karol 4034LESZNOM-4019M 432021-05-09 09:00:1600:44:5101:16:42.35+00:27:117:407,8
20UPTAS Tomasz 4017FITNESS & SQUASH COMPLEXGŁOGÓWM-4020M 442021-05-09 09:19:2600:50:2201:16:44.65+00:27:137:407,8
21BRĄGIEL Piotr 4029ŚWIEBODZICEM-4021M 462021-05-09 09:06:0800:58:2801:34:35.70+00:45:049:276,3
22WESOŁOWSKI Damian 4019TOMASZÓW MAZ.TOMASZÓW MAZ.M-4022M 482021-05-09 09:06:0001:00:2201:44:49.75+00:55:1810:285,7
Znaleziono 22 wynik(ów)