ŁEMKO TRAIL 30
Łemkowyna Ultra-Trail 2021
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2021-05-15
Miejsce : Komańcza
Dystans : 30 km
Zgłoszonych : 383
Wystartowało : 254
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 249
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 15.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuPrzybyszów
15.5km
   
1KOREK Michał 3546MarcinŚwiercTEAMSOSNOWIECOpen M2021-05-16 09:00:3101:09:44
2WOJTCZAK Jakub 3613WARSZAWAOpen M2021-05-16 09:00:0401:10:18
3GAZDOWICZ Michał 3523runpassion.pl TeamPRZYSIETNICAOpen M2021-05-16 09:00:0401:14:14
4WOJTASIK Dawid 3612RYMANÓWOpen M2021-05-16 09:42:0201:16:15
5ŻURAWSKI Kamil 3480WARSZAWAOpen M2021-05-16 09:00:3201:17:11
6SABAT Sebastian 3343KOMAŃCZAOpen M2021-05-16 09:01:3201:20:12
7JÓZEFCZYK Tomasz 3491Posmakuj Run TeamKROSNOOpen M2021-05-16 09:01:0601:21:35
8SMYK Łukasz 3593GORZKÓWOpen M2021-05-16 09:39:0201:22:51
9KUBACKI Krzysztof 3204Nadleśnictwo ŁosieKRAKÓWOpen M2021-05-16 09:03:0301:23:22
10GOLEC Ireneusz 3525Vege RunnersKRASNYSTAWOpen M2021-05-16 09:02:3201:23:25
11JAZŁOCKI Łukasz 3149Llama In My Living RoomWARSZAWAOpen M2021-05-16 09:02:0101:24:00
12KOSTKA Janusz 3183Posmakuj Run teamSZCZEPAŃCOWAOpen M2021-05-16 09:01:3201:24:51
13MĄCZKA Ryszard 3562LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYPUŁAWYOpen M2021-05-16 09:40:0101:25:18
14MALINOWSKA Izabela 3561KRAŚNICZYNOpen K2021-05-16 09:05:0301:25:36
15CICHOSZ Krzysztof 3510KRASNYSTAWOpen M2021-05-16 09:05:0301:25:40
16TELESZ Mateusz 3603POŁOMIAOpen M2021-05-16 09:43:0201:27:21
17MIGACZ Jacek 3260TRAILRUN KrakówZIELONKIOpen M2021-05-16 09:01:0501:27:30
18KURASZ Piotr 3556KRAKÓWOpen M2021-05-16 09:03:0401:27:50
19WYSZYŃSKI Roman 3455SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M2021-05-16 09:04:3301:28:46
20STRZELCZYK Wiktor 3376Carpathian RunnersRZESZÓWOpen M2021-05-16 09:03:0301:29:33
21KOPEĆ Paweł 3177Rzeszowskie Gazele i GepardyMAJDAN KRÓLEWSKIOpen M2021-05-16 09:04:0301:29:39
22MOŻEJKO Artur 3266Niepołomice biegająNIEPOŁOMICEOpen M2021-05-16 09:09:3001:30:53
23KOPIEĆ Kamil 3545Jaja Na Bok Running TeamKRAKÓWOpen M2021-05-16 09:07:0201:31:02
24WARĘCKA Katarzyna 3606LESKOOpen K2021-05-16 09:04:0101:31:14
25WARDA Jarosław 3420LUBLINOpen M2021-05-16 09:07:3101:31:21
26SZADKOWSKI Denis 3380CHORZÓWOpen M2021-05-16 09:05:3101:31:37
27REGULSKI Doman 3330RADZYMINOpen M2021-05-16 09:35:0201:32:31
28SMERECKI Maciej 3494Posmakuj Run TeamTARGOWISKAOpen M2021-05-16 09:40:3201:32:34
29BANIAK Eryk 3011WIELICZKAOpen M2021-05-16 09:27:0201:32:48
30SMYK Małgorzata 3592GORZKÓWOpen K2021-05-16 09:39:0101:33:03
31DUDEK Paweł 3513Ruch IzbicaORŁÓW DREWNIANY KOLONIAOpen M2021-05-16 09:39:0201:33:16
32ZIELIŃSKI Paweł 3626Ruch IzbicaKRASNYSTAWOpen M2021-05-16 09:10:3401:33:34
33MAKOWSKI Jarosław 3560Stay InsaneLUBLINOpen M2021-05-16 09:02:3201:34:17
34JASŁOWSKA Justyna 3148SCOTTJEDLICZEOpen K2021-05-16 09:02:0101:34:33
35SAMBOROWSKI Marcin 3347Pryma.plKROSNOOpen M2021-05-16 09:06:0301:34:38
36KWAŚNIEWSKI Marcin 3557Eine sportgruppeMYSŁOWICEOpen M2021-05-16 09:40:3301:34:54
37JUREK Przemysław 3155KS StaszewscyWARSZAWAOpen M2021-05-16 09:04:0101:35:08
38OSIK Przemysław 35723T BiałystokBIAŁYSTOKOpen M2021-05-16 09:13:0201:36:32
39PERENC Michał 3300Carpathian RunnersJAROSŁAWOpen M2021-05-16 09:03:3201:36:37
40RODZINKA Erwin 3584RYMANÓWOpen M2021-05-16 09:42:0301:36:38
41MICHALCZYK Krzysztof 3563WIELICZLAOpen M2021-05-16 09:09:0201:36:41
42PETER Marcin 3302KATOWICEOpen M2021-05-16 09:05:3101:36:48
43KOPACZ Piotr 3543PERFEXRADOMYŚL WIELKIOpen M2021-05-16 09:06:3201:37:07
44SKRZYŃSKI Andrzej 3590KS StaszewscyWARSZAWAOpen M2021-05-16 09:40:0201:37:14
45WADZIŃSKI Kamil 3605#KasiaSolińskaTeamWARSZAWAOpen M2021-05-16 09:41:0001:37:18
46IZDEBSKI Tomasz 3530NBS TeamWARSZAWAOpen M2021-05-16 09:12:3201:37:38
47FURS Teodor 3521Pierdzące ZająceCISNAOpen M2021-05-16 09:06:0201:37:45
48KRAJEWSK Bartek 3194KATOWICEOpen M2021-05-16 09:30:0101:37:46
49PATSCHEK Grzegorz 3575BYTOMOpen M2021-05-16 09:40:3201:37:52
50LATAWIEC Jakub 3218KRAKÓWOpen M2021-05-16 09:07:0101:37:55
51TOMCZYK Grzegorz 3405Palarnia Kawy GregorioSTRZYŻÓWOpen M2021-05-16 09:03:3201:38:02
52FOSSAERT Sylwia 3084KRAKÓWOpen K2021-05-16 09:10:0201:38:03
53WASIAK Tomasz 3502RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹOpen M2021-05-16 09:16:0301:38:04
54PRYŚKO-GROBELNA Małgorzata 3583GDAŃSKOpen K2021-05-16 09:05:3101:38:21
55GAŁĘCKI Kamil 3090Ryba Team.KOBYLA GÓRAOpen M2021-05-16 09:28:3101:38:27
56DOBROMILSKA Agata 3063WM TriselfKRAKOWOpen K2021-05-16 09:05:0201:38:42
57WEWIOR Tomasz 3608DĄBROWA GÓRNICZAOpen M2021-05-16 09:39:3101:38:59
58PELCZAR Joanna 3299KROSNOOpen K2021-05-16 09:06:3201:39:08
59HUNIA Mateusz 3131KRAKÓWOpen M2021-05-16 09:15:3201:39:08
60ORTYL Magdalena 3571Zabiegani MielecMIELECOpen K2021-05-16 09:06:0201:39:21
61STUDZIŃSKI Rafał 3600Anpoleko Drink TeamKROSNOOpen M2021-05-16 09:08:3201:39:24
62KOZIOŁ Sylwester 3191KROSNOOpen M2021-05-16 09:10:0401:39:33
63KORZUS Katarzyna 3181DĄBROWA GÓRNICZAOpen K2021-05-16 09:05:0201:39:49
64KUCIŃSKA Magdalena 3206WARSZAWAOpen K2021-05-16 09:09:3101:39:59
65GOTFRYD Karol 3526Anpoleko Drink TeamKROSNOOpen M2021-05-16 09:08:0101:40:00
66SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna 3597KB Maraton TurekTUREKOpen K2021-05-16 09:08:3101:40:04
67JACHYMSKI Ignacy 3138AKG ŁodźŁÓDŹOpen M2021-05-16 09:08:3101:40:10
68MUSIAŁ Anna 3566Niepołomice BiegająKRAKÓWOpen K2021-05-16 09:37:3201:40:49
69MUSIAŁ Witold 3565Niepołomice BiegająKRAKÓWOpen M2021-05-16 09:37:3301:40:54
70JĘDRZEJOWSKA Karolina 3152MOSZCZENICAOpen K2021-05-16 09:30:0201:41:09
71SKWARNECKI Damian 3501ŁÓDŹOpen M2021-05-16 09:07:3201:41:19
72KOZIOŁ Weronika 3192Team Mountain Fuel PolskaKROSNOOpen K2021-05-16 09:02:3201:41:38
73DYŚ Małgorzata 3514Stay InsaneLUBLINOpen K2021-05-16 09:11:0301:41:38
74KĘDZIERSKI Michał 3166HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹOpen M2021-05-16 09:30:0101:41:43
75KUŁYK Łukasz Kułyk 3209RusynLEMWROCŁAWOpen M2021-05-16 09:31:3301:41:52
76MIERZWICKI Krzysztof 3259Mazurskie TropyWARSAWOpen M2021-05-16 09:09:0401:42:16
77JEDZINIAK Kamila 3536KROSNOOpen K2021-05-16 09:40:3201:43:09
78WLEZIEŃ Alek 3434TRICLUBWARSZAWAOpen M2021-05-16 09:20:3301:43:50
79PACIOREK Michał 3286KRAKÓWOpen M2021-05-16 09:33:3101:44:24
80DYMIŃSKI Paweł 3077DĘBICAOpen M2021-05-16 09:28:3101:44:40
81BIDUŚ Marek 3017RZESZÓWOpen M2021-05-16 09:27:0301:44:54
82MADEJ Magdalena 3238CHORZELÓWOpen K2021-05-16 09:14:0201:45:02
83JURECZKO Agnieszka 3539Dzik KomandoŁÓDŹOpen K2021-05-16 09:06:3301:45:18
84MĘKARSKI Sławomir 3256Wanda Panfil TeamTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M2021-05-16 09:33:0201:46:28
85HORZELA Beata 3127CHORZÓWOpen K2021-05-16 09:13:0201:46:31
86OLBORSKA Gabriela 3570ZBOISKAOpen K2021-05-16 09:14:0201:46:37
87BEJTKA Rafał 3496Open M2021-05-16 09:45:0101:46:50
88DOBOSZYŃSKI Rafał 3062WIĄZOWNAOpen M2021-05-16 09:28:0201:47:29
89TYSZKIEWICZ Rafał 3490COLUMBIAWARSZAWAOpen M2021-05-16 09:10:3501:47:57
90ZABIRONINA Olya 3457Power TrainingWARSZAWAOpen K2021-05-16 09:14:3101:47:59
91JÓZEFCZYK Jacek 3538WARSZAWAOpen M2021-05-16 09:08:0101:48:00
92ŁOMIAK Piotr 3235WARSZAWAOpen M2021-05-16 09:21:0201:48:10
93WOLNY Michał 3444WARSZAWAOpen M2021-05-16 09:38:0101:48:11
94LEWANDOWSKI Paweł 3222Charzyno - super wieś!BORÓWIECOpen M2021-05-16 09:13:3401:48:15
95BEDLA Anna 3507JAWORZNOOpen K2021-05-16 09:11:0101:48:28
96OLESIAK Monika 3281KROSNOOpen K2021-05-16 09:07:3101:48:32
97PODBIELSKI Michał 3579BIAŁYSTOKOpen M2021-05-16 09:12:0301:48:51
98WOJCIECHOWSKI Michał 3439KRAKÓWOpen M2021-05-16 09:37:0401:48:59
99KOPEĆ Renata 3544KS STASZEWSCYWARSZAWAOpen K2021-05-16 09:11:0101:49:00
100ZAJĄC Paweł 3620TARNOWSKIE GÓRYOpen M2021-05-16 09:41:3301:49:02
101GIBAS Wojciech 3094KATOWICEOpen M2021-05-16 09:23:0101:49:31
102WOJCIECHOWSKI Maciej 3440STG WarszawaWARSZAWAOpen M2021-05-16 09:37:0401:49:33
103WRÓBLEWSKI Jacek 3618JÓZEFÓWOpen M2021-05-16 09:41:0301:50:23
104MŁOCKA-GORCZYŃSKA Matylda 3264WARSZAWAOpen K2021-05-16 09:16:3601:50:37
105SIELIWONIK Anita 3353WARSZAWAOpen K2021-05-16 09:12:0301:50:38
106KOLASA Marcin 3487UNISZOWICEOpen M2021-05-16 09:20:0101:50:39
107MILEWSKA Beata 3262HOP DOGWARSZAWAOpen K2021-05-16 09:20:3201:51:09
108GRODOWSKA Katarzyna 3528Biegający Potwór SpaghettiWIELICZKAOpen K2021-05-16 09:39:3201:51:09
109HETMAŃCZYK Maciej 3125CZELADŹOpen M2021-05-16 09:21:0101:51:12
110ABRAMIUK Michał 3001Medyczny Klub TurystycznyWARSZAWAOpen M2021-05-16 09:19:3301:51:27
111WLOCH Joanna 3435WARSZAWAOpen K2021-05-16 09:37:3301:51:29
112GŁADYSZ Jadwiga 3524AdRhAMIELECOpen K2021-05-16 09:19:0201:51:34
113HUNIA Filip 3130KROSNOOpen M2021-05-16 09:02:3201:51:45
114RZEPNIEWSKA Agata 3585WARSZAWAOpen K2021-05-16 09:11:3201:51:49
115COFALSKI Jakub 3049WARSZAWAOpen M2021-05-16 09:12:3301:51:54
116GAŁKOWSKI Paweł 3522AFFPOZNAŃOpen M2021-05-16 09:42:0201:51:54
117CZERNIAK Anna 3512Vege RunnersKRASNYSTAWOpen K2021-05-16 09:08:0201:51:55
118JANKOWSKI Gracjan 3142HOP DOGWARSZAWAOpen M2021-05-16 09:20:3101:52:17
119STĘPIEŃ Dorota 3598Mechanika ZdrowiaWARSZAWAOpen K2021-05-16 09:11:3201:52:33
120HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 3529Nowy Styl Group Running TeamKROSNOOpen K2021-05-16 09:10:0201:52:34
121KORZENIECKA Klaudia 3486Modeste BiałystokBIAŁYSTOKOpen K2021-05-16 09:14:0201:52:52
122KOWALCZUK Paweł 3549ROPCZYCEOpen M2021-05-16 09:09:3201:53:01
123LIŚKIEWICZ Aleksandra 3559Vege RunnersKRASNYSTAWOpen K2021-05-16 09:07:0201:53:06
124KRAUSE Anna 3196POZNAŃOpen K2021-05-16 09:13:3201:53:31
125ZIÓŁKOWSKI Łukasz 3472KRAKÓWOpen M2021-05-16 09:38:3301:53:40
126ŻELAZNY Agnieszka 3489Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEOpen K2021-05-16 09:06:3101:53:41
127GŁUSZEK Dariusz 3098BrakKROSNOOpen M2021-05-16 09:29:0101:53:49
128MAZUREK Grzegorz 3252WARSZAWAOpen M2021-05-16 09:13:3301:53:55
129JASIŃSKA-WARMUŁA Sylwia 3146FUNTRIPEŁCZYCEOpen K2021-05-16 09:29:3301:54:03
130DZIARNOWSKA Magda 3515Mechanika ZdrowiaWARSZAWAOpen K2021-05-16 09:13:0101:54:20
131CIECHOMSKA Agata 3048HTF Ludwik SikorskiLODZOpen K2021-05-16 09:28:0101:54:23
132LIS-PASIONEK Małgorzata 3484LESKOOpen K2021-05-16 09:38:3201:55:07
133PIECH Marzena 3304FIT STORY MARZENA PIECHJAWORZNOOpen K2021-05-16 09:16:0101:55:17
134WĘGRZYNEK Mirosława 3423Adidas Runners WarsawWARSZAWAOpen K2021-05-16 09:31:0301:55:17
135KOSZELA Aleksandra 3547Zabiegani CzęstochowaMASŁOŃSKIEOpen K2021-05-16 09:40:0101:55:24
136WOJCIECHOWSKI Miłosz 3611Team WojciechowscyPOZNAŃOpen M2021-05-16 09:15:0201:55:26
137JEMIOŁA Paulina 3150pomuszSTRZYŻÓWOpen K2021-05-16 09:12:3401:55:30
138BĄK Paulina 3506WIĘCKOWICEOpen K2021-05-16 09:39:0101:55:36
139PASIONEK Bartłomiej 3574LESKOOpen M2021-05-16 09:38:3201:55:37
140JARTYM Karol 3532MOTOKOMANDOJAROSŁAWOpen M2021-05-16 09:41:0401:55:55
141GRANECKA Monika 3527Dzik KomandoŁÓDŹOpen K2021-05-16 09:13:0301:55:57
142GÓRSKA Dominika 3106TYCHYOpen K2021-05-16 09:29:0201:56:21
143ZACHWIEJA Katarzyna 3458WoodrunKRAKOWOpen K2021-05-16 09:12:0401:56:26
144STUDZIŃSKA Joanna 3377WARSZAWAOpen K2021-05-16 09:15:3301:56:34
145CICHOWICZ Przemysław 3511WAWERWARSZAWAOpen M2021-05-16 09:41:0301:57:09
146GLAZER Marcin 3488PKO Bank PolskiWARSZAWAOpen M2021-05-16 09:15:0301:57:20
147TENDAJ Daniel 3604ŁOMIANKIOpen M2021-05-16 09:17:3201:58:11
148TOKARSKI Jacek 3403LUBLINOpen M2021-05-16 09:35:3201:58:33
149BARANSKI Piotr 3012RADOMOpen M2021-05-16 09:08:3201:58:37
150DOBEK Halina 3061Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEOpen K2021-05-16 09:06:3101:58:44
151KOTULA Weronika 3548CHORZÓWOpen K2021-05-16 09:42:0301:58:46
152KRÓL Przemysław 3552Lubelski Bank SpółdzielczyKOŃSKOWOLAOpen M2021-05-16 09:14:3201:59:22
153SANIAK Przemysław 3349LUBLINOpen M2021-05-16 09:35:3101:59:24
154WOJAS-KRAWCZYK Kamila 3438Piękniejsze Życie LublinLUBLINOpen K2021-05-16 09:37:0301:59:46
155SZTYLER Konrad 3602BRZOZÓWKAOpen M2021-05-16 09:38:3301:59:47
156SIKORA Dawid 3354WARSZAWAOpen M2021-05-16 09:09:0202:00:04
157MASZKOWSKI Rafał 3251LUBLINOpen M2021-05-16 09:16:0102:00:14
158MAJEWSKA Anna 3242AKG ŁódźŁÓDŹOpen K2021-05-16 09:32:0202:00:21
159POLAŃSKI Robert 3581Noćne WołkiKROSNOOpen M2021-05-16 09:17:0302:00:48
160KIM Renata 3167KS StaszewscyWARSZAWAOpen K2021-05-16 09:23:3102:01:06
161MASZKOWSKA Anna 3250LUBLINOpen K2021-05-16 09:15:0202:01:10
162ULBRYCH Artur 3409LISZKIOpen M2021-05-16 09:37:3202:01:10
163GRYCZ Michał 3112too heavy to stopWARSZAWAOpen M2021-05-16 09:17:0102:01:12
164BAŁABAN Waldemar 3009Bieguny WALBAKROSNOOpen M2021-05-16 09:10:0202:01:23
165PAWELEC Krystyna 3298Dogoń Grodzisk MazowieckiPIASTÓWOpen K2021-05-16 09:17:0202:01:31
166DZIOPA Paweł 3517wkurw_teamKIELCEOpen M2021-05-16 09:22:3202:02:09
167KOZIOL Marcin 3190KRAKOWOpen M2021-05-16 09:31:0202:02:11
168WAJCHERT Krzysztof 3415#szybkienóżkiKALINÓWKAOpen M2021-05-16 09:38:0102:02:52
169TAMBORSKI Tomasz 3399HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹOpen M2021-05-16 09:36:3302:03:00
170GAWRYSZEWSKI Michał 3093GRANICAOpen M2021-05-16 09:17:3302:03:05
171MARCINIAK Agata 3497ŁÓDŹOpen K2021-05-16 09:17:0402:03:16
172CZYŻYKIEWICZ Piotr 3059Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEOpen M2021-05-16 09:12:3302:04:35
173KOWALIK Krzysztof 3188LUBLINOpen M2021-05-16 09:30:3002:04:47
174MEBENGA Joanna 3254Boat City TeamŁÓDŹOpen K2021-05-16 09:36:0202:04:59
175SZUMLAŃSKA Paulina 3389ŁĘG TARNOWSKIOpen K2021-05-16 09:36:3302:05:02
176ZIĄBKA Jakub 3465Boat City TeamWARSZAWAOpen M2021-05-16 09:36:0202:05:12
177JASEK Wioletta 3533Kobiety WatahyZABRZEOpen K2021-05-16 09:18:0102:05:23
178ZIELIŃSKA Magdalena 3625JAWORZOOpen K2021-05-16 09:21:3202:05:31
179ZIELENKIEWICZ Agnieszka 3624WROCŁAWOpen K2021-05-16 09:24:3302:05:33
180JACHYMSKA Zofia 3137ŁÓDŹOpen K2021-05-16 09:18:3202:05:36
181SOCHAJ Anna 3365KRAKÓWOpen K2021-05-16 09:36:0102:05:42
182WISZNIEWSKI Roman 3427NAMYSŁÓWOpen M2021-05-16 09:22:3102:05:49
183PIETRZAK Sylwia 330812triWARSZAWAOpen K2021-05-16 09:31:0302:05:49
184KOSSAKOWSKA Klaudia 3182WARSZAWAOpen K2021-05-16 09:30:3202:06:14
185FRĄCZEK Marcin 3520TMTeamWROCŁAWOpen M2021-05-16 09:20:3202:06:20
186KRAWCZYK Paweł 3197Medyczny Klub Turystyczny w LublinieLUBLINOpen M2021-05-16 09:31:0202:06:40
187MALEC Basia 3244LUBLINOpen K2021-05-16 09:18:0302:06:51
188BAJOREK Norbert 3503Fitness FreaksRZESZÓWOpen M2021-05-16 09:13:3302:06:55
189KACHNIARZ Tomasz 3540WARSZAWAOpen M2021-05-16 09:37:0302:06:59
190MARCINIAK Katarzyna 3246POZNAŃOpen K2021-05-16 09:32:3102:07:11
191KUC Maciek 3205BIADOLINYOpen M2021-05-16 09:31:3302:07:19
192PASZEK Krystyna 3293Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOpen K2021-05-16 09:19:0102:07:25
193BAK Magdalena 3504Rozbiegany PiastowPRUSZKÓWOpen K2021-05-16 09:34:3302:07:37
194MISZCZYK Honorata 3263WKSB Aktywne BeskidyBYSTRAOpen K2021-05-16 09:33:0302:07:55
195WROŃSKA Magdalena 3616Rozbiegany PiastówBRWINÓWOpen K2021-05-16 09:34:3202:08:10
196MARSZAŁEK Bartłomiej 3249DĄBROWA GÓRNICZAOpen M2021-05-16 09:32:3102:08:14
197JANIK Magdalena 3141KRAKÓWOpen K2021-05-16 09:29:3202:08:25
198DZIEWULSKA Henryka 3516Rozbiegany PiastówPIASTÓWOpen K2021-05-16 09:34:3302:08:26
199JANOWSKA Agata 3143KRAKÓWOpen K2021-05-16 09:29:3202:08:28
200PYRA Marek 3328#szybkienóżkiLUBLINOpen M2021-05-16 09:35:0302:08:39
201ZABŁOCKA Małgorzata 3619Nationale NederlandenWARSZAWAOpen K2021-05-16 09:19:3302:08:45
202NOWACKA Magda 3568Rozbiegany PiastowPRUSZKOWOpen K2021-05-16 09:34:3202:08:55
203WRÓBEL Mariola 3617KATOWICEOpen K2021-05-16 09:41:3302:09:26
204WIESZOŁEK Grzegorz 3609KRASIEJÓWOpen M2021-05-16 09:41:3302:09:29
205ADAŚ Łukasz 3003WARSZAWAOpen M2021-05-16 09:27:0202:10:04
206PETELSKA- ALTHAMER Matea 357812TriWARSZAWAOpen K2021-05-16 09:25:3102:11:00
207CHOJNOWSKA Dominika 3043NOAJAKIŁAWAOpen K2021-05-16 09:23:0202:11:20
Niesklasyfikowani
SŁODKOWSKI Piotr 3591WARSZAWAOpen M2021-05-16 09:40:0202:11:31 DNF
209ROJEK Magdalena 3334GNOJNICAOpen K2021-05-16 09:35:3102:11:59
210MONCZYŃSKA Małgorzata 3265POZNAŃOpen K2021-05-16 09:26:3202:12:14
211JAROSZ Michał 3145JAWORZNOOpen M2021-05-16 09:22:0202:13:27
212JASKOT Joanna 3534Harpagan BeastJAWORZNOOpen K2021-05-16 09:22:0202:13:30
213NITSCH Joanna 3567UNTSWARSZAWAOpen K2021-05-16 09:41:0502:13:34
214SZALSKA Elżbieta 3601TORUŃOpen K2021-05-16 09:21:3202:14:14
215BORYKA Piotr 3027DĄBROWA GÓRNICZAOpen M2021-05-16 09:27:3102:14:15
216GŁOWACKI Michał 3096#szybkienóżkiLUBLINOpen M2021-05-16 09:29:0102:14:57
217NOWAK Mariusz 3569Boat City TeamZGIERZOpen M2021-05-16 09:39:3002:15:34
218PEPLIŃSKA Iwona 3576LĘBORKOpen K2021-05-16 09:24:0202:16:07
219BRODAWKA Olga 3029WARSZAWAOpen K2021-05-16 09:20:0102:18:02
220CHOJNOWSKA Barbara 3044IŁAWAOpen K2021-05-16 09:28:0202:18:08
221SIKORSKI Ludwik 3589HTF Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOpen M2021-05-16 09:36:3102:18:44
222SIKORSKA Magdalena 3355HTF Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOpen K2021-05-16 09:36:3202:18:46
223PUCHAŁA Aneta 3326WARSZAWAOpen K2021-05-16 09:35:0202:19:07
224KOZŁOWSKA-WOYCIECHOWSKA Hanna 3550WARSZAWAOpen K2021-05-16 09:25:3202:19:16
225JEZIERSKA Karina 353712tri.pl TeamZabieganeDniWARSZAWAOpen K2021-05-16 09:24:3102:20:12
226SITARSKA Agnieszka 3356Kobiety WatahyRUDA ŚLĄSKAOpen K2021-05-16 09:36:0102:20:21
227SERWATKA Angelika 3587Kobiety WatahyZABRZEOpen K2021-05-16 09:23:0202:20:53
228KALISZUK Małgorzata 3160KROŚCIENKO WYŻNEOpen K2021-05-16 09:30:3102:21:52
229PODEMSKA Patrycja 3580Forest GangBYDGOSZCZOpen K2021-05-16 09:18:0102:22:23
230NICIEJA Anna 3272KRAKÓWOpen K2021-05-16 09:25:0302:22:24
231KALISZUK Roman 3159KROŚCIENKO WYŻNEOpen M2021-05-16 09:30:0302:22:34
232WARDA Agnieszka 3482Sparta LublinLUBLINOpen K2021-05-16 09:18:0302:25:07
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
233PEPLIŃSKI Piotr 3577LĘBORKOpen M2021-05-16 09:24:3102:25:45
234BUKOWIEC Jacek 3037LIPNICA MUROWANAOpen M2021-05-16 09:27:3102:26:06
235ZAWISZA Beata 3621Kobiety WatahyŚWIĘTOCHŁOWICEOpen K2021-05-16 09:21:0102:26:38
236PATEJUK Anna 3294Dzikie Życie RunTeamKROSNOOpen K2021-05-16 09:26:0102:27:00
237MAGOCSY Justyna 3493KRAKÓWOpen K2021-05-16 09:39:3102:27:03
238FRANCUZ Patrycja 3085SZYCEOpen K2021-05-16 09:24:0302:27:06
239DZIURZYŃSKA Ulka 3518Good Coach TeamKRAKÓWOpen K2021-05-16 09:24:0402:27:11
240JANICKA Aleksandra 3140Boat City TeamPARZĘCZEWOpen K2021-05-16 09:26:0102:29:06
POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 3582DDCPUŁAWYOpen K2021-05-16 09:11:3302:32:42 DNF
242LASEK Krzysztof 3217WARSZAWAOpen M2021-05-16 09:24:3302:32:51
243KARPIŃSKA Nina 3163BLIŻYNOpen K2021-05-16 09:24:0302:35:47
244KORCZYNSKI Piotr 3179AR WarszawaWARSZAWAOpen M2021-05-16 09:32:0202:36:47
245DOMANSKI Jarek 3065Gazele na starcieWARSZAWAOpen M2021-05-16 09:21:3302:37:11
246LYSIAK Agnieszka 3231Adidas Runners WarsawWARSZAWAOpen K2021-05-16 09:32:0202:37:19
247MANIURA Iwona 3245BYTOMOpen K2021-05-16 09:30:3202:38:14
SĘDZIELOWSKI Mariusz 3588JAWORZNOOpen M2021-05-16 09:42:3703:00:36 DNF
STASIAK Mateusz Stasiak 3372ITFFLODZOpen M2021-05-16 09:36:3103:09:55 DNF
WOŹNIAK Anna 3448KOBIETY WATAHYBYTOMOpen K2021-05-16 09:26:3203:16:34 DNF
251PIETRASZEK Ewa 3306KOBIETY WATAHYCHORZÓWOpen K03:19:20
252WÓŁKIEWICZ Dorota 3615KS StaszewscyPRUSZKÓWOpen K2021-05-16 09:11:33
253KONOPKO Kacper 3485Modeste BiałystokBIAŁYSTOKOpen M2021-05-16 09:14:03
254PAKOWSKI Robert 3288Wanda Panfil TeamTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M2021-05-16 09:34:01
Znaleziono 254 wynik(ów)