ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL® 150
Łemkowyna Ultra-Trail 2021
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2021-05-15
Miejsce : Komańcza
Dystans : 150 km
Zgłoszonych : 242
Wystartowało : 211
Nie ukończyło : 60
Ukończyło : 151
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 19.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 19.9km | 47.5km | 64.3km | 80.4km | 102.3km | 121km | 128km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuRopki
19.9km
   
Niesklasyfikowani
GAWLIK Sławek 3DYNAFIT TEAM POLANDKRAKÓWOpen M2021-05-15 01:00:0601:52:39 DNF
2ZIEJEWSKI Grzegorz 417WIELICZKAOpen M2021-05-15 01:00:0601:53:01
3MAŁYGA Grzegorz 213RMT TeamWROCŁAWOpen M2021-05-15 01:00:3801:57:23
4KOT Rafał 416Ledlenser // Muay Running TeamSZCZYTNOOpen M2021-05-15 01:00:0701:58:46
5WIERZBICKI Hubert 380RMT TEAMPASIKUROWICEOpen M2021-05-15 01:01:0702:01:46
SZOSTEK Michał 467BeFit24TeamBORZĘTAOpen M2021-05-15 01:01:3402:03:25 DNF
WANTUCH Marcin 371CHOJNIKOpen M2021-05-15 01:00:3902:04:47 DNF
8BRZOZA Piotr 37B&B Kielce TeamKIELCEOpen M2021-05-15 01:02:3702:05:06
9WYROBA Wojciech 401KRAKÓWOpen M2021-05-15 01:06:0502:10:13
10TWARDOWSKI Tomasz 360STRAŻÓWOpen M2021-05-15 01:04:0602:10:26
11ŁAWNIK Mateusz 200KATOWICEOpen M2021-05-15 01:04:3702:11:47
12MROWIEC Jakub 458KRAKÓWOpen M2021-05-15 01:04:0502:12:42
13WRONKOWSKI Igor 472Canes VenaticiBRODNICAOpen M2021-05-15 01:06:0502:13:05
14RAJCZAK Maciej 298KRYNICA-ZDRÓJOpen M2021-05-15 01:03:3502:13:24
15SKROBAŃSKI Roman 463SkrobkiTeamGODZIESZE MAŁEOpen M2021-05-15 01:03:1002:13:29
16KOTARBA Wojciech 449Bartosz Gorczyca Running TeamKIELCEOpen M2021-05-15 01:03:3502:14:02
17WÓJCIK Ziemowit 471UltraPrawnik / Canes VenaticiCHORZÓWOpen M2021-05-15 01:04:3702:14:41
18MATYSIAK Bartłomiej 221Wild Ultra WarriorsCZACHÓWEKOpen M2021-05-15 01:02:0702:14:58
DAJEK Łukasz 65jedzibiegaj.plCHROBOTYOpen M2021-05-15 01:04:3702:14:59 DNF
20WŁOCHAL Robert 389WAŁBRZYCHOpen M2021-05-15 01:02:0802:15:08
21PLISZKA Bartosz 284OLA TEAMOSTROŁĘKAOpen M2021-05-15 01:03:0902:15:57
22PACZUSKI Michał 263ŁÓDŹOpen M2021-05-15 01:02:0702:16:27
23ZIMKOWSKI Marcin 473KGHM ZG RUNGŁOGÓWOpen M2021-05-15 01:06:0802:16:50
24DVOŘÁKOVÁ Martina 76Columbia MontrailBRNOOpen K2021-05-15 01:05:0502:17:04
25BORÓWKA Ryszard 35GDYNIAOpen M2021-05-15 01:01:3602:17:20
26DZIEDZIC Piotr 79TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWOpen M2021-05-15 01:01:3602:17:24
27BEREZNOWSKA Patrycja 437Wieliszew Heron TeamWIELISZEWOpen K2021-05-15 01:01:1402:17:33
28SNARSKI Dariusz 323WATAHA-Łączy Nas bieganieKATOWICEOpen M2021-05-15 01:02:3602:17:36
29BUŁANOW Leszek 41HIPOLITÓWOpen M2021-05-15 01:03:0802:19:19
30BIAŁCZYK Jarosław 438szamotułySZAMOTUŁYOpen M2021-05-15 01:06:3702:21:55
31KUBASIK Łukasz 451PRZEWORSKOpen M2021-05-15 01:00:3802:22:00
KAPROŃ Sebastian 138RAKOWNIAOpen M2021-05-15 01:01:1502:22:45 DNF
33CEBULA Leszek 43KRAKÓWOpen M2021-05-15 01:02:0602:24:00
34BIENIEK Damian 28PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen M2021-05-15 01:06:1402:24:01
35GALA Damian 441PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen M2021-05-15 01:06:0702:24:13
PAŁKA Tomasz 266LuzyxRZESZÓWOpen M2021-05-15 01:03:0702:24:27 DNF
TYLEK Rafał 362KRAKÓWOpen M2021-05-15 01:03:1102:24:51 DNF
38SIEROCIUK Adrian 317WROCŁAWOpen M2021-05-15 01:05:3402:25:02
ŚLIWA Arkadiusz 349Sportowa KrynicaKRYNICA-ZDRÓJOpen M2021-05-15 01:01:0702:25:39 DNF
NOSKI Mariusz 251BIELAWAOpen M2021-05-15 01:01:3502:25:42 DNF
41DĄBKOWSKI Wojciech 68ARP E-vehiclesSOLEC KUJAWSKIOpen M2021-05-15 01:06:3702:25:51
42MOĆKO Jacek 238ZAGNAŃSKOpen M2021-05-15 01:05:0502:27:58
43WYROBA Waldi 402BeFit24TeamKRAKÓWOpen M2021-05-15 01:04:0502:28:20
44LESZKO Rafał 191444KRAKÓWOpen M2021-05-15 01:07:3702:29:40
45KALANDYK Wojciech 134Turlam Się Do MetyRZESZÓWOpen M2021-05-15 01:13:1302:29:49
46SUCH Arkadiusz 334Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWOpen M2021-05-15 01:12:3902:30:31
47SZCZOTKA Paweł 340WARSZAWAOpen M2021-05-15 01:07:0702:30:33
48KRAWCZYK Michał 172KWWWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:07:3802:30:48
49SIWIECKI Tomasz 320Muay Running TeamKRAKÓWOpen M2021-05-15 01:06:3602:31:12
50BUJALSKI Szymon 40WARSZAWAOpen M2021-05-15 01:11:0502:31:52
51MICHALSKI Mateusz 229POZNAŃOpen M2021-05-15 01:07:0702:32:05
52NAWROCKI Marcin 247WARSZAWAOpen M2021-05-15 01:10:3602:32:17
WITEK Bogdan 386Water TeamPOŁOMIAOpen M2021-05-15 01:05:3502:32:20 DNF
54KONARSKI Maciej 161Dogoń Grodzisk MazowieckiPODKOWA LEŚNAOpen M2021-05-15 01:15:3602:32:56
55JANUS Justyna 123GohardorgohomeRZESZÓWOpen K2021-05-15 01:07:0502:33:06
KOBIERSKI Piotr 11UKA Ultras RunnersWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:00:0702:34:00 DNF
57PIETLUSZENKO Dariusz 280JÓZEFOSŁAWOpen M2021-05-15 01:09:3602:34:32
58BĄK Adam 24KIELCEOpen M2021-05-15 01:09:0602:35:20
59STACHURSKI Piotr 326PIEKARNIA RUSTYKALNAJEDLNIA LETNISKOOpen M2021-05-15 01:08:0502:35:31
60GOŁDA Paweł 445KRAKÓWOpen M2021-05-15 01:20:3502:35:51
KOSMALA Mateusz 448Sąsiedzka WatahaKROSNO ODRZAŃSKIEOpen M2021-05-15 01:29:3602:35:54 DNF
62MAJCHROWSKI Jacek 208Niezależna Tarnobrzeska Grupa Biegowa 'Run's Not Dead'TARNOBRZEGOpen M2021-05-15 01:10:0602:36:06
63JEZIORSKI Tomasz 129ŁÓDŹOpen M2021-05-15 01:07:0602:36:10
64KRZYŻAN Jakub 181KW KrakówJERZMANOWICEOpen M2021-05-15 01:11:4002:36:47
65URACZ Łukasz 364Harpagan SosnowiecSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M2021-05-15 01:13:0702:36:54
66SZYMCZYK Tomasz 344CZĘSTOCHOWAOpen M2021-05-15 01:08:3602:37:29
67JANIK Mariusz 121KRAKÓWOpen M2021-05-15 01:16:0502:37:39
MIETŁA Mateusz 230KSS JPIIWRZĄSOWICEOpen M2021-05-15 01:13:3702:37:46 DNF
69CIEMBOROWICZ Karol 50#KFDKATOWICEOpen M2021-05-15 01:14:2702:38:09
70TURLEJ Wojciech 359ŚLADŚRODA ŚLĄSKAOpen M2021-05-15 01:15:0602:38:29
71DZIADOŃ Grzegorz 77Niepołomice BiegająZABIERZÓW BOCHEŃSKIOpen M2021-05-15 01:20:0502:38:46
72DZIERKA Mariusz 80TOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M2021-05-15 01:11:4802:38:54
73KARWACKI Grzegorz 142KatCross WałbrzychWAŁBRZYCHOpen M2021-05-15 01:09:0702:38:57
FORYŚ Adam 85Pato BiegiSOCHACZEWOpen M2021-05-15 01:25:0502:39:28 DNF
75KRECZMAŃSKI Robert 175Dream RunZALESIE GÓRNEOpen M2021-05-15 01:08:3702:39:30
76POCHYLSKI Przemysław 286Zgrupka TeamLUBOŃOpen M2021-05-15 01:08:0602:39:54
BOGACZ Dariusz Piotr 30Klub Wysokogórski WarszawaCHEŁMOpen M2021-05-15 01:23:0602:40:11 DNF
78ŁYSIAK Michał 203Szwagry DwaWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:13:3602:40:20
ŻYWICKI Maciej 474Droga Do UltraŁÓDŹOpen M2021-05-15 01:03:3602:40:39 DNF
80DRAGON Przemysław 73POŁANIECOpen M2021-05-15 01:14:2502:41:43
81DUDEK Łukasz 74RZESZÓWOpen M2021-05-15 01:16:0702:41:52
82MAMLA Zbigniew 215Trucht Tarchomin Team/Ultra PasterzeWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:21:0502:42:14
83TKACZYK Szymon 353KRAKÓWOpen M2021-05-15 01:15:0502:42:19
84BRYSZEWSKA Patrycja 36DomatorkiLODZOpen K2021-05-15 01:12:4002:42:51
85BARTELA Edyta 21DomatorkiŁÓDŹOpen K2021-05-15 01:12:4102:42:53
86SANOCKI Janusz 311Nowy Styl Group Running TeamMODERÓWKAOpen M2021-05-15 01:18:0702:43:26
87LITEWKA Jacek 197KRAKÓWOpen M2021-05-15 01:28:0702:43:43
88STELMACH Damian 464Dogoń Grodzisk MazowieckiSĘKOCIN NOWYOpen M2021-05-15 01:21:0602:43:48
89WRÓBEL Grzegorz 399ŻARÓWKAOpen M2021-05-15 01:19:0702:43:55
90MAJ Grzegorz 207KIELCEOpen M2021-05-15 01:17:0702:43:57
91GIBAŁA Marcin 98Biegam PomagamMIELECOpen M2021-05-15 01:16:4102:44:27
KUJAWA Maciej 453HQ MNC NESZCZECINOpen M2021-05-15 01:14:0602:44:28 DNF
93SIWIEC Stanisław 319RZESZÓWOpen M2021-05-15 01:15:1202:45:46
94SOWA Dariusz 325Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWOpen M2021-05-15 01:12:0602:45:47
95KOCIUBA Przemysław 156TT SzczecinSZCZECINOpen M2021-05-15 01:07:3602:46:04
96ŻARNOWSKI Grzegorz 412Gregzarnowski.plZAGORZYCE DWORSKIEOpen M2021-05-15 01:09:3602:46:12
97FRICKY Vlado 88BarRan TeamBARDEJOVOpen M2021-05-15 01:17:0802:46:17
TOMCZYK Marcin 355AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWOpen M2021-05-15 01:04:0602:46:24 DNF
99CHOJNOWSKI Andrzej 46IŁAWAOpen M2021-05-15 01:12:4002:46:27
100WITEK Wojciech 385TARNÓWOpen M2021-05-15 01:09:3502:46:29
101LEWANDOWSKI Janusz 193TARNOWSKIE GÓRYOpen M2021-05-15 01:20:3902:47:15
102MAZERSKI Grzegorz 223GDAŃSKOpen M2021-05-15 01:18:3802:47:31
103GUZIK Robert 113PEDRAFORCABOLECHOWICEOpen M2021-05-15 01:21:3602:48:06
104WOJCIECHOWSKI Krzysztof 393Radlinioki w bieguRADLINOpen M2021-05-15 01:15:0502:48:33
105HENTSCH Torsten 114SV HermsdorfHERMSDORFOpen M2021-05-15 01:14:0502:48:45
106WAWRESZUK Wiktor 469BIAŁYSTOKOpen M2021-05-15 01:14:0602:49:04
107KRUSZEWSKI Filip 179POZNAŃOpen M2021-05-15 01:13:0602:49:08
108PIETRZYKOWSKI Artur 282NADARZYNOpen M2021-05-15 01:18:3802:49:09
109MOKRZYCKA Patrycja 415Impossible TargetMILANOOpen K2021-05-15 01:12:5402:49:13
KUCIŃSKI Tomasz 452MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIOpen M2021-05-15 01:12:4102:49:13 DNF
KĄKOL Łukasz 148EINDHOVENOpen M2021-05-15 01:18:2402:49:19 DNF
112WOJCIECHOWSKI Pawel 392Biegacze Juniora - Runners TeamKICINOpen M2021-05-15 01:25:3602:49:37
113FRĄCZEK Maciej 87KrejsersPIASECZNOOpen M2021-05-15 01:19:3502:49:46
114MUSZYŃSKI Krzysztof 244BUKOWNOOpen M2021-05-15 01:05:0702:50:49
115BOGACZYK Krzysztof 31RÓWNEOpen M2021-05-15 01:16:0502:51:07
116MUSIAŁ Szymon 459przebiegli UnisławUNISŁAWOpen M2021-05-15 01:10:0602:51:42
GAUDYN Hubert 443teamczteryKROSNO ODRZAŃSKIEOpen M2021-05-15 01:13:3902:52:01 DNF
MIKRUT Remigiusz 232CHEŁMNOOpen M2021-05-15 01:09:3602:52:07 DNF
119GRUNTOWSKI Mateusz 111Niemo AdventureNIEMODLINOpen M2021-05-15 01:18:0602:52:08
120DAWID Mirosław 440KLUCZBORKOpen M2021-05-15 01:28:1902:52:17
121WIERZBICKA Joanna 470BLACKWOLFBOGUCHWAŁAOpen K2021-05-15 01:18:3502:52:37
BALON Piotr 435BAKoMAT TEAMKROSNOOpen M2021-05-15 01:14:2602:52:52 DNF
123PASZKIEL Artur 271SZCZECINEKOpen M2021-05-15 01:18:0502:52:54
124NOWAK Mariusz 252HirschvogelGLIWICEOpen M2021-05-15 01:11:4202:53:03
KOZERA Waldemar 168OMAKRAKÓWOpen M2021-05-15 01:19:4902:53:46 DNF
126FERENC Adrian 82PISZOpen M2021-05-15 01:19:3602:54:10
127ARKUSZYŃSKA Beata 17TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen K2021-05-15 01:26:0702:54:26
STROIŃSKI Wojciech 333C&C Sports TeamWILKOWICEOpen M2021-05-15 01:27:0802:54:45 DNF
STROIŃSKA Iwona 332C&C Sports TeamWILKOWICEOpen K2021-05-15 01:27:0802:54:48 DNF
130PANEK Piotr 267Water TeamZIELONKIOpen M2021-05-15 01:19:3702:55:00
131ŁAJTAR Krzysztof 455KOMARÓWKA PODLASKAOpen M2021-05-15 01:20:1302:55:05
KRAWCZYK Wojciech 174Biegam na TarczominieWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:25:0602:55:07 DNF
133JANIK Joanna 122KRAKÓWOpen K2021-05-15 01:24:3702:55:41
MAKOWSKI Łukasz 210GORLICEOpen M2021-05-15 01:19:0702:55:48 DNF
135WOLANIN Tomasz 396SZCZECINEKOpen M2021-05-15 01:15:3602:55:55
136WAŁEK Piotr 370Runners Team QuiblWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:15:3602:56:00
137PIETRASIK Hanna 281przestrzenswiadomegoruchu.plWARSZAWAOpen K2021-05-15 01:21:4102:56:02
138KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 447RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAOpen K2021-05-15 01:08:0702:56:04
139WARDAK Ewa 372Impuls KomorówKOMORÓW-GRANICAOpen K2021-05-15 01:17:0602:56:14
140MINIUR Jacek 236KIELCEOpen M2021-05-15 01:24:3702:56:16
141KOBIEC Elżbieta 154GÓRNOOpen K2021-05-15 01:24:3802:56:18
KOCHAN Rafał 155ŁĄKAOpen M2021-05-15 01:23:3602:56:32 DNF
143LEWANDOWSKA Marlena 192Podgórz ToruńTORUŃOpen K2021-05-15 01:08:0602:56:36
WINIARSKA Izabela 384EkobiegiWARSZAWAOpen K2021-05-15 01:28:0702:56:46 DNF
145JEZIORSKI Przemysław 128ŁASKOpen M2021-05-15 01:17:3502:57:09
146SKOWRON Radosław 321Płonące Kondony BabuniBALICEOpen M2021-05-15 01:11:4102:57:16
147PALKIJ Aleksandra 265Ks Forest LimanowaDOBRAOpen K2021-05-15 01:21:2702:57:17
148CIEŚLAK Krzysztof 52Cieślak Team :)CZĘSTOCHOWAOpen M2021-05-15 01:09:0602:58:00
149WESOŁOWSKI Marcin 375Wyznawcy Końca Sezonu BiegowegoBIELSKO-BIAŁAOpen M2021-05-15 01:20:0802:58:26
150WALASZCZYK Radosław 468OIRP Opole/2plus2CZĘSTOCHOWAOpen M2021-05-15 01:08:3802:58:32
151PASECKA Sylwia 269Inżynieria BieganiaGLIWICEOpen K2021-05-15 01:16:4102:59:01
BARTOLIK Piotr 436WARSZAWAOpen M2021-05-15 01:29:4702:59:27 DNF
BIADASIEWICZ Andrzej 25HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹOpen M2021-05-15 01:23:2802:59:51 DNF
SZANECKI Jakub 338ZapierdalaczeWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:09:0503:00:02 DNF
JAWORSKI Piotr 126PiotrBiegaWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:20:3803:00:09 DNF
156GINTER Grzegorz 99AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWOpen M2021-05-15 01:17:3603:00:21
157MISZCZYK Roman 237WKSB Aktywne BeskidyBYSTRAOpen M2021-05-15 01:18:0903:00:23
158WOJTASZEK Marcin 395Muchy na zębachTORUŃOpen M2021-05-15 01:22:0703:00:52
159CZAPSKI Piotr 61WARSZAWAOpen M2021-05-15 01:22:3603:01:07
160ŁOPATKIEWICZ Beata 456KROSNOOpen K2021-05-15 01:22:3403:01:19
161GAŁEK Wojciech 442NO PAIN NO GAINWROCŁAWOpen M2021-05-15 01:25:0703:02:46
162NITSCH Tomasz 248UNTS WarszawaWARSZAWA (WESOŁA)Open M2021-05-15 01:24:3703:03:12
163KOZIEŁ Tadeusz 170Szczęściarz BiegaRZESZÓWOpen M2021-05-15 01:23:0603:04:03
164GAWRON Tomasz 444LUBSKOOpen M2021-05-15 01:14:0503:04:04
WÓJTOWICZ Jacek 398Franciszkanie - KrosnoBOCHNIAOpen M2021-05-15 01:26:3703:04:19 DNF
166ARKUSZYŃSKI Paweł 18TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M2021-05-15 01:16:0703:04:24
167GRABARCZYK Mateusz 105Radlinioki w BieguRADLINOpen M2021-05-15 01:22:3703:04:25
168LIBERACKI Grzegorz 194Nowy Styl Group Running TeamNOWY SĄCZOpen M2021-05-15 01:17:0803:04:26
SZARF Paweł 339Załoga GórskaKĘDZIERZYN-KOŹLEOpen M2021-05-15 01:24:0503:06:02 DNF
170GOLON Marlena 101GolonTeamSICIENKOOpen K2021-05-15 01:15:0603:06:13
171LIC Janusz 195Biskupice ultrarunZABRZEOpen M2021-05-15 01:16:3903:06:31
LUBOCH Krzysztof 199KW OpoleSZYDŁÓWOpen M2021-05-15 01:23:3803:06:33 DNF
POTEMPSKI Paweł 292Zabiegani po uszyWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:26:3703:07:01 DNF
174CZUBA Robert 63Orange PolskaPUSZCZYKOWOOpen M2021-05-15 01:27:3703:08:17
175WITKA Grażyna 388Garczegorze biegaGARCZEGORZEOpen K2021-05-15 01:28:3703:08:21
176WITKA Piotr 387Garczegorze biegaGARCZEGORZEOpen M2021-05-15 01:28:3703:08:26
177MROZIAK Maciek 243Ultra M@CGDYNIAOpen M2021-05-15 01:12:4003:08:37
178WIEDERMANN Krzysztof 379PedraforcaKOBYLANYOpen M2021-05-15 01:27:3603:09:02
MĘŻYŃSKI Michał 227ŻimbakiWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:25:3703:10:11 DNF
180KRACZKOWSKI Przemysław 450KOSZALINOpen M2021-05-15 01:18:3603:10:20
NOWAK Bartosz 460Pomioty SzatanaPOZNAŃOpen M2021-05-15 01:26:0803:10:34 DNF
182TRZETRZELEWSKA-LALIK Ewa 358PowerIceJERZMANOWICEOpen K2021-05-15 01:22:0703:11:24
183MORAWSKI Maciej 240Gulo Gulo Club PolandBYDGOSZCZOpen M2021-05-15 01:27:0803:13:34
184OLESZCZAK Piotr 256Biegam Bo Są Tacy Co Nie MogąPOZNAŃOpen M2021-05-15 01:26:3903:15:09
PASTWA Marek 270Oh!Zuza.com/BeautySportŁÓDŹOpen M2021-05-15 01:20:3603:16:33 DNF
SAWICKI Bartosz 313JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:25:3503:16:34 DNF
MACHURA Sebastian 204CHORZOWOpen M2021-05-15 01:29:3703:16:48 DNF
KARAWACKI Grzegorz 139Kęckie HarpaganyKĘTYOpen M2021-05-15 01:10:3803:16:55 DNF
POSTAWA Radoslaw 462STARGARDOpen M2021-05-15 01:29:0803:17:24 DNF
190DZISZKIEWICZ Grzegorz 81BIELSKO BIAŁAOpen M2021-05-15 01:21:1303:21:03
191MICHALEC Marcin 457KKB MOSIR KROSNOKROSNOOpen M2021-05-15 01:01:4303:22:05
PIETRUS Maciek 461ŁÓDŹOpen M2021-05-15 01:27:3903:24:16 DNF
193ROSZAK Waldemar 303Biegam na Zielonej BiałołęceWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:21:0903:25:56
NIZIOŁEK Marek 250Zadyszka OświęcimZABORZEOpen M2021-05-15 01:24:0703:26:20 DNF
SZCZERBA Rafał 466ŁÓDŹOpen M2021-05-15 01:22:3903:29:18 DNF
WYBRANIEC Michal 400Pato BiegiWAŁBRZYCHOpen M2021-05-15 01:19:3703:29:36 DNF
KUŹMIŃSKI Wojciech 454KROSNOOpen M2021-05-15 01:30:0703:30:51 DNF
ŻAK Oliwia 411Piaseczno RunningJASTRZĘBIEOpen K2021-05-15 01:27:3603:31:00 DNF
199STYSIEK Piotr 465Biegiem Radom!RADOMOpen M2021-05-15 01:26:0603:32:47
200SZRETER Paweł 343ŁÓDŹOpen M2021-05-15 01:25:3803:32:53
KIJOWSKA Aldona 150Markowi BiegaczeMARKIOpen K2021-05-15 01:25:0603:33:39 DNF
202MASZEWSKA-WACH Mariola 220Zbieg okolicznościRAWA MAZOWIECKAOpen K2021-05-15 01:28:3703:39:22
203PROŃCZUK Adam 293Zbieg okolicznościCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M2021-05-15 01:28:2003:39:53
DURA Piotr 75PKB EndorfinaRAKÓWOpen M2021-05-15 01:26:3803:43:58 DNF
KAWAŁKO Ryszard 146Wolny RyśLEGNICAOpen M2021-05-15 01:23:3703:44:16 DNF
NIZIOŁ Marian 249SMAK MARATONPIASECZNOOpen M2021-05-15 01:24:0803:58:50 DNF
OLEKSY Jarosław 254Forrest LimanowaTYMBARKOpen M2021-05-15 01:23:1404:00:05 DNF
OBARSKI Norbert 253KIELCEOpen M2021-05-15 01:29:0704:10:17 DNF
KUŹNIAR Paweł 188Finisz RymanówKROSNOOpen M2021-05-15 01:02:37 DNF
ZAKROCZYMSKI Michał 404WARSZAWAOpen M2021-05-15 01:12:25 DNF
KRÓLICKI Zbgniew 178LUTOMIAOpen M2021-05-15 01:29:38 DNF
Znaleziono 211 wynik(ów)