MARATON BABIA GÓRA
REGATTA ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2017-06-10
Miejsce : Zawoja
Dystans : 42.5 km
Zgłoszonych : 98
Wystartowało : 87
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 81
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Nagrodzeni
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 16km | 37km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP3_Babia
9km
P4_Bufet
16km
P5_Markowe
37km
Czas
netto
42.5km
Czas
brutto
42.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1WĄSOWICZ Jan 265KRAKÓWM21M 100:00:0201:06:3703:56:0704:56:52.3504:56:55.00 6:598,6
2SEDLAK Michał 201LubieToBieganie.plGIERASZOWICEM22M 200:00:0201:07:5802:36:5605:35:2205:36:26.4505:36:29.00+00:39:347:547,6
3PIEPRZYCKI Adam 291TOPRTARNÓWM23M 300:00:0501:13:1402:10:0705:10:1305:42:50.3505:42:55.40+00:46:008:047,4
4MARCHUK Ilya 240UNTS WarszawaWARSZAWAM11M 400:00:0301:10:4302:33:4905:17:2605:48:49.9505:48:53.40+00:51:588:127,3
5CZARNY Wojciech 271bez ACLZAKOPANEM12M 500:00:0301:14:2902:15:1105:24:2405:57:36.9005:57:39.90+01:00:448:247,1
6ŚLIWA Arkadiusz 278Fundacja Na RatunekKRYNICA - ZDRÓJM13M 600:00:0401:13:1102:11:5105:28:3906:07:20.5506:07:24.90+01:10:298:386,9
7MISIAK Bartosz 274CESKY TESINM14M 700:00:0201:08:1102:37:5006:03:5106:08:02.7506:08:05.00+01:11:108:396,9
8GUŻ Andrzej 283UnboundedGDAŃSKM24M 800:00:0501:13:4202:14:1905:36:3906:09:19.7006:09:24.70+01:12:298:416,9
9KUJAWSKI Bartosz 287Grupetto GorliceGORLICEM15M 900:00:0301:14:0102:10:3805:19:5106:20:00.5506:20:04.00+01:23:098:566,7
10KOSICKI Łukasz 235BIELSKO-BIAŁAM25M 1000:00:0601:20:0602:23:1005:47:2806:20:51.0506:20:57.65+01:24:028:576,7
11PORĘBSKI Rafał 261Poranny Patrol/Evil TeamZAWADAM26M 1100:00:0201:11:4002:26:3905:44:5506:22:04.5506:22:07.45+01:25:128:596,7
12PACIOREK Artur 2331988ŻYWIECM16M 1200:00:0201:17:5202:15:1705:21:1806:22:08.4506:22:11.00+01:25:168:596,7
13SWAŁDEK Konrad 298High5KRAKÓWM27M 1300:00:0301:13:4102:17:5105:30:5206:31:13.8506:31:17.00+01:34:229:126,5
14STACH Paweł 227Ambasador Festiwalu BiegowegoKRZESZOWICEM28M 1400:00:0201:11:2202:14:0505:28:4306:32:14.6006:32:17.00+01:35:229:136,5
15SZCZUREK Dominik 293TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM29M 1500:00:0301:23:3102:33:2805:57:1206:36:42.6006:36:45.60+01:39:509:206,4
16SOJKA Adam 208MIKPOL Adam SojkaMIKOŁÓWM210M 1600:00:0301:24:0602:37:3606:07:4206:42:33.7006:42:37.55+01:45:429:286,3
17KOLANKO Mateusz 205Kiss or KillGLIWICEM17M 1700:00:0301:16:5102:51:0406:12:0306:48:22.0506:48:25.65+01:51:309:366,2
18MATUŁA Ewelina 281Salco Garmin TeamBRZOZAK11K 100:00:0201:27:1102:40:1506:13:2506:51:08.9006:51:11.55+01:54:169:406,2
19GĄSIOR Krzysztof 221Drużyna SzpikuPSARYM211M 1800:00:0301:24:4802:40:3006:16:4106:52:51.7006:52:55.30+01:56:009:426,2
20BAŻYŃSKA Marta 263Dystans LesznoLESZNOK12K 200:00:0401:29:2902:40:1806:16:4106:54:51.8006:54:56.35+01:58:019:456,1
21KOSICKI Rafał 2394Run Team PiłaZAWADAM212M 1900:00:0501:27:0902:21:0106:18:2906:58:37.2006:58:42.80+02:01:479:506,1
22PASZCZAK Artur 295Klub Wysokogórski WarszawaKONST.-JEZIORNAM213M 2000:00:0601:24:4602:47:5506:23:2507:00:02.3507:00:08.40+02:03:139:526,1
23ULFIK Tomasz 289KATOWICEM214M 2100:00:0301:26:3102:41:2706:23:2707:01:13.3007:01:16.95+02:04:219:546,1
24BOREK Pawel 217BIELSKO - BIALAM18M 2200:00:0401:22:5402:40:1406:24:0407:02:09.4007:02:13.45+02:05:189:556,0
25SHVANTS Aliaksei 285Run4FunGRODNOM19M 2300:00:0001:19:0502:44:1106:05:2007:08:28.0007:08:28.00+02:11:3310:046,0
26ŁOŻYŃSKI Radek 2384RUN TEAM PIŁAPIŁAM215M 2400:00:0601:29:2002:43:5806:29:4907:08:55.6507:09:02.00+02:12:0710:055,9
27KŁAPACZ Joanna 273KĘCKIE HARPAGANYMALECK21K 300:00:0801:30:5002:47:5806:30:0507:09:17.8007:09:25.85+02:12:3010:065,9
28MAJEWSKI Arkadiusz 258W.A.B.WODZISŁAW ŚLASKIM216M 2500:00:0501:21:5802:31:0205:59:0907:10:13.7007:10:19.00+02:13:2410:075,9
29BUŁA Jan 268BYTOMM110M 2600:00:0701:28:2102:42:0806:31:0007:14:26.8507:14:34.00+02:17:3910:135,9
30KRASIŃSKI Wojciech 284Tri4fun Team PiasecznoLIPSKOM111M 2700:00:0601:26:3602:40:2706:33:0507:15:25.3007:15:31.30+02:18:3610:145,9
31BASZAK Tomasz 297SiłaOgra.plSTRACHÓWM217M 2800:00:0001:25:3202:37:3207:17:32.0007:17:32.00+02:20:3710:175,8
32PŁÓCIENNICZAK Jakub 288Dream RunWARSZAWAM218M 2900:00:0601:28:1302:49:2606:43:3807:23:13.3507:23:20.25+02:26:2510:255,8
33DĄBROWSKI Jacek 272WILCZYCEM112M 3000:00:0301:24:4302:43:4106:42:2107:24:24.9507:24:28.90+02:27:3310:275,7
34CHOLEWA Zbigniew 234KLUCZEM219M 3100:00:0401:27:0402:44:3506:43:5007:24:33.7507:24:38.65+02:27:4310:275,7
35KRZEMIEŃ Paweł 267Uśmiechnięty GrabarzMYŚLENICEM113M 3200:00:0301:29:1802:48:4806:43:1807:24:53.1007:24:57.05+02:28:0210:285,7
36KARP Pawel 241AccentureKRYGM114M 3300:00:0801:26:3502:39:2006:40:5107:25:30.8007:25:39.75+02:28:4410:285,7
37DUTKIEWICZ Dariusz 269KRYNICA-ZDRÓJM115M 3400:00:0201:18:5502:46:5806:44:3107:27:13.1007:27:15.95+02:30:2010:315,7
38DWORNIK Maciek 206Zorientowani ObiektowoBIELSKO-BIAŁAM116M 3500:00:0401:32:4102:52:0306:49:0507:28:06.8507:28:11.55+02:31:1610:325,7
39WESOŁOWSKI Krzysztof 202KRAKÓWM117M 3600:00:0601:29:0102:41:2006:46:2907:28:41.1507:28:47.75+02:31:5210:335,7
40LESIAK Tomasz 290Kasia i TomekŁÓDŹM220M 3700:00:0401:25:2102:41:1906:42:5907:32:07.2007:32:11.95+02:35:1610:385,6
41RĘBKOWSKI Piotr 249OTWOCKM221M 3800:00:0601:28:1102:50:4806:47:2207:34:43.5007:34:50.00+02:37:5510:415,6
42PYREK Joanna 210KRAKÓWK22K 400:00:0401:35:0502:50:3806:59:4507:35:23.7507:35:28.20+02:38:3310:425,6
43ZĘBALA Krzysztof 223KRAKÓWM118M 3900:00:0401:29:5702:45:1306:55:0807:39:15.8507:39:19.90+02:42:2410:485,6
44KOZIEŁ Grzegorz 246Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM119M 4000:00:0301:24:4702:43:5706:54:0007:40:05.9007:40:09.10+02:43:1410:495,5
45BZOWSKI Michał 294Trailrun.plKRAKÓWM222M 4100:00:0501:32:5302:46:3906:59:4107:43:29.2507:43:34.55+02:46:3910:545,5
46REMIORZ Piotr 254Bieg Sikornik UltraDORTMUNDM223M 4200:00:0601:27:1702:51:3607:03:1307:45:30.4007:45:36.60+02:48:4110:575,5
47GORGOŃ Piotr 2424Run Team PiłaPIŁAM224M 4300:00:0601:33:2102:55:3107:00:5007:48:30.3507:48:37.15+02:51:4211:015,4
48KOCHANOWSKI Michał 213NRSTASZÓWM120M 4400:00:0501:39:4503:04:1807:11:0107:52:29.7507:52:34.95+02:55:3911:075,4
49NAJDER Andrzej 292BEER CITYKRAKÓWM225M 4500:00:0701:35:3903:04:0707:10:4107:55:28.7507:55:36.55+02:58:4111:115,4
50LASYK Agnieszka 280KRAKÓWK13K 500:00:0801:40:3303:08:3707:12:1607:56:07.1007:56:15.65+02:59:2011:125,4
51JUSZKO Krzysztof 219WARSZAWAM226M 4600:00:0701:37:5303:01:4707:16:1508:02:20.5508:02:28.00+03:05:3311:205,3
52TYLEK Konrad 252Crazy DragonsKONRAD.TYLEK@GMAIL.COMM227M 4700:00:0601:31:4703:04:1107:18:3108:02:39.9508:02:46.65+03:05:5111:215,3
53SKONIECKI Michał Jakub 277GOSTYNINM228M 4800:00:0901:33:4503:12:0907:22:0208:03:57.2008:04:06.90+03:07:1111:235,3
54WOSIEK Paweł 209OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM229M 4900:00:0401:29:2002:44:2506:55:0908:05:10.3508:05:15.00+03:08:2011:245,3
55JANOWSKA Anna 214Drużyna WilkaOLSZTYNK23K 600:00:0801:43:0003:12:1307:19:1608:05:45.1008:05:53.45+03:08:5811:255,2
56RECZUCH Andrzej 255Dywizjon 102BIELAWAM230M 5000:00:0001:30:4002:57:1807:35:1208:15:47.0508:15:47.05+03:18:5211:395,1
57NOWACKI Piotr 282ŚWIĘTOCHŁOWICEM231M 5100:00:0701:28:0802:56:2807:03:2108:16:05.2008:16:13.00+03:19:1811:405,1
58WACHAŁOWICZ Marek 256Grupa BankietowaRABKA-ZDRÓJM121M 5200:00:0901:35:3202:56:1507:22:3208:19:00.5508:19:10.30+03:22:1511:445,1
59BROLL Romuald 228WARSZAWAM122M 5300:00:0801:38:4603:03:5307:31:3608:21:24.9508:21:33.65+03:24:3811:475,1
60BŁADYKO Damian 286Byle do metyGDYNIAM123M 5400:00:0301:36:2803:01:4407:10:4208:25:54.6508:25:58.00+03:29:0311:545,0
61MŻYK Marek 253KKTJBIELSKO-BIAŁAM31M 5500:00:0601:31:3203:11:4107:38:1008:28:05.1508:28:11.65+03:31:1611:575,0
62BEREZOWSKI Oskar 230Solgar PolskaWARSZAWAM232M 5600:00:0501:41:1303:04:0707:38:4208:34:08.9008:34:14.50+03:37:1912:055,0
63LISZKA Piotrek 244Ks Limanowa ForrestBYTOMM32M 5700:00:0801:44:0003:08:4407:22:2508:36:34.0508:36:43.00+03:39:4812:094,9
64SKOTNICKI Piotr 236HTC HusariaKRAKÓWM124M 5800:00:0701:37:0503:08:3608:04:3408:57:28.0008:57:35.55+04:00:4012:384,7
65BIEŃKOWSKA Agnieszka 251RykowiskoPŁOCKK24K 700:00:0801:54:2203:29:4508:12:2908:58:29.3508:58:38.15+04:01:4312:404,7
66ZIELIŃSKI Bartłomiej 204ZaHartowaniBEŁCHATÓWM233M 5900:00:0601:42:1003:17:4408:12:3209:00:10.4509:00:16.50+04:03:2112:424,7
67MATUSZEWSKA Małgorzata 247Runner's Power ŚremŚREMK25K 800:00:0701:54:2603:35:0508:14:3409:04:39.3009:04:47.05+04:07:5212:484,7
68BUDASZ Andrzej 259Drużyna SzpikuSTARE BABICEM234M 6000:00:1001:43:0903:17:3508:14:1009:17:05.3509:17:16.15+04:20:2113:064,6
69KŁĘBEK Arkadiusz 264KBWyszkówWYSZKÓWM235M 6100:00:0901:38:5003:10:5408:18:3109:20:42.1009:20:51.35+04:23:5613:114,5
70MATUSZEWSKI Marek 248Runner's Power ŚremŚREMM236M 6200:00:0701:54:2503:35:0708:14:3309:34:39.1509:34:47.00+04:37:5213:314,4
71SŁOWIK Wojciech 224KRAKÓWM33M 6300:00:1101:47:3503:38:4508:36:4009:35:00.6009:35:11.70+04:38:1613:314,4
72RUTKOWSKI Marian 250Świat Maratończyka KożuchówKOŻUCHÓWM34M 6400:00:0601:50:1203:34:2408:43:0309:41:49.9509:41:56.05+04:45:0113:414,4
73PAJĄK Wojciech 218ULTRA SYRSOŃBIEŃKÓWKAM125M 6500:00:0401:34:0103:02:1007:03:2409:41:59.2509:42:04.00+04:45:0913:414,4
74MICHALAK Sławomir 262inzynier.eu nosi trailowe botkiPRUSZKÓWM35M 6600:00:1001:47:0303:31:0708:42:5709:42:02.0509:42:12.35+04:45:1713:414,4
75KUCIA Sebastian 226MŁOSZOWAM237M 6700:00:0401:40:2003:14:0807:56:3009:44:33.8009:44:38.00+04:47:4313:454,4
76MONIAKOWSKI Adam 237Żary Runners TeamOLBRACHTÓWM238M 6800:00:0801:53:2703:46:5908:57:2009:50:09.7509:50:18.10+04:53:2313:534,3
77ŻYTNIK Piotr 203Button's TeamŻARYM239M 6900:00:0901:53:5903:46:5408:57:1509:50:09.9009:50:19.65+04:53:2413:534,3
78MATUSIEWICZ Karolina 225ZĄBKIK26K 900:00:0701:54:1503:35:0008:57:2509:55:17.4509:55:24.60+04:58:2914:004,3
Niesklasyfikowani
DNCNĄCKIEWICZ Justyna 257BRZESKOK200:00:0702:02:2403:56:2708:57:2310:00:17.6010:00:25.05--
DNCCAŁA Maciej 260CHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓWM200:00:1001:35:4203:15:5208:37:2610:09:15.8010:09:26.00--
DNCJOPEK Jarek 266TYCHYM200:00:0501:49:1203:28:5808:47:1810:16:18.2010:16:24.00--
PASZCZAK Alicja 296Klub Wysokogorski WarszawaKONST.-JEZIORNAK3DNF01:28:09 DNF03:05:55 DNF DNF DNF DNF--
MACHURA Sebastian 211hazokiCHORZÓWM1DNF01:45:12 DNF03:14:46 DNF DNF DNF DNF--
PALKIJ Aleksandra 222KS Limanowa ForrestDOBRAK1DNF01:52:56 DNF03:40:20 DNF DNF DNF DNF--
CZYŻAK Daniel 279Wojskowa Akademia TechnicznaBIELSKO-BIAŁAM1DNF01:33:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
TYCHOWICZ Robert 212Button's teamŻARYM2DNF02:20:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
CZYZEWSKA Mariola 220SS Druzyna WilkaOLSZTYNK1DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 87 wynik(ów)