MARATON BABIA GÓRA
REGATTA ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2017-06-10
Miejsce : Zawoja
Dystans : 42.5 km
Zgłoszonych : 98
Wystartowało : 87
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 81
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 16km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Nagrodzeni
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 16km | 37km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP3_Babia
9km
P4_Bufet
16km
    
1PIEPRZYCKI Adam 291TOPRTARNÓWM200:00:0501:13:1402:10:07
2KUJAWSKI Bartosz 287Grupetto GorliceGORLICEM100:00:0301:14:0102:10:38
3ŚLIWA Arkadiusz 278Fundacja Na RatunekKRYNICA - ZDRÓJM100:00:0401:13:1102:11:51
4STACH Paweł 227Ambasador Festiwalu BiegowegoKRZESZOWICEM200:00:0201:11:2202:14:05
5GUŻ Andrzej 283UnboundedGDAŃSKM200:00:0501:13:4202:14:19
6CZARNY Wojciech 271bez ACLZAKOPANEM100:00:0301:14:2902:15:11
7PACIOREK Artur 2331988ŻYWIECM100:00:0201:17:5202:15:17
8SWAŁDEK Konrad 298High5KRAKÓWM200:00:0301:13:4102:17:51
9KOSICKI Rafał 2394Run Team PiłaZAWADAM200:00:0501:27:0902:21:01
10KOSICKI Łukasz 235BIELSKO-BIAŁAM200:00:0601:20:0602:23:10
11PORĘBSKI Rafał 261Poranny Patrol/Evil TeamZAWADAM200:00:0201:11:4002:26:39
12MAJEWSKI Arkadiusz 258W.A.B.WODZISŁAW ŚLASKIM200:00:0501:21:5802:31:02
13SZCZUREK Dominik 293TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM200:00:0301:23:3102:33:28
14MARCHUK Ilya 240UNTS WarszawaWARSZAWAM100:00:0301:10:4302:33:49
15SEDLAK Michał 201LubieToBieganie.plGIERASZOWICEM200:00:0201:07:5802:36:56
16BASZAK Tomasz 297SiłaOgra.plSTRACHÓWM200:00:0001:25:3202:37:32
17SOJKA Adam 208MIKPOL Adam SojkaMIKOŁÓWM200:00:0301:24:0602:37:36
18MISIAK Bartosz 274CESKY TESINM100:00:0201:08:1102:37:50
19KARP Pawel 241AccentureKRYGM100:00:0801:26:3502:39:20
20BOREK Pawel 217BIELSKO - BIALAM100:00:0401:22:5402:40:14
21MATUŁA Ewelina 281Salco Garmin TeamBRZOZAK100:00:0201:27:1102:40:15
22BAŻYŃSKA Marta 263Dystans LesznoLESZNOK100:00:0401:29:2902:40:18
23KRASIŃSKI Wojciech 284Tri4fun Team PiasecznoLIPSKOM100:00:0601:26:3602:40:27
24GĄSIOR Krzysztof 221Drużyna SzpikuPSARYM200:00:0301:24:4802:40:30
25LESIAK Tomasz 290Kasia i TomekŁÓDŹM200:00:0401:25:2102:41:19
26WESOŁOWSKI Krzysztof 202KRAKÓWM100:00:0601:29:0102:41:20
27ULFIK Tomasz 289KATOWICEM200:00:0301:26:3102:41:27
28BUŁA Jan 268BYTOMM100:00:0701:28:2102:42:08
29DĄBROWSKI Jacek 272WILCZYCEM100:00:0301:24:4302:43:41
30KOZIEŁ Grzegorz 246Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM100:00:0301:24:4702:43:57
31ŁOŻYŃSKI Radek 2384RUN TEAM PIŁAPIŁAM200:00:0601:29:2002:43:58
32SHVANTS Aliaksei 285Run4FunGRODNOM100:00:0001:19:0502:44:11
33WOSIEK Paweł 209OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM200:00:0401:29:2002:44:25
34CHOLEWA Zbigniew 234KLUCZEM200:00:0401:27:0402:44:35
35ZĘBALA Krzysztof 223KRAKÓWM100:00:0401:29:5702:45:13
36BZOWSKI Michał 294Trailrun.plKRAKÓWM200:00:0501:32:5302:46:39
37DUTKIEWICZ Dariusz 269KRYNICA-ZDRÓJM100:00:0201:18:5502:46:58
38PASZCZAK Artur 295Klub Wysokogórski WarszawaKONST.-JEZIORNAM200:00:0601:24:4602:47:55
39KŁAPACZ Joanna 273KĘCKIE HARPAGANYMALECK200:00:0801:30:5002:47:58
40KRZEMIEŃ Paweł 267Uśmiechnięty GrabarzMYŚLENICEM100:00:0301:29:1802:48:48
41PŁÓCIENNICZAK Jakub 288Dream RunWARSZAWAM200:00:0601:28:1302:49:26
42PYREK Joanna 210KRAKÓWK200:00:0401:35:0502:50:38
43RĘBKOWSKI Piotr 249OTWOCKM200:00:0601:28:1102:50:48
44KOLANKO Mateusz 205Kiss or KillGLIWICEM100:00:0301:16:5102:51:04
45REMIORZ Piotr 254Bieg Sikornik UltraDORTMUNDM200:00:0601:27:1702:51:36
46DWORNIK Maciek 206Zorientowani ObiektowoBIELSKO-BIAŁAM100:00:0401:32:4102:52:03
47GORGOŃ Piotr 2424Run Team PiłaPIŁAM200:00:0601:33:2102:55:31
48WACHAŁOWICZ Marek 256Grupa BankietowaRABKA-ZDRÓJM100:00:0901:35:3202:56:15
49NOWACKI Piotr 282ŚWIĘTOCHŁOWICEM200:00:0701:28:0802:56:28
50RECZUCH Andrzej 255Dywizjon 102BIELAWAM200:00:0001:30:4002:57:18
51BŁADYKO Damian 286Byle do metyGDYNIAM100:00:0301:36:2803:01:44
52JUSZKO Krzysztof 219WARSZAWAM200:00:0701:37:5303:01:47
53PAJĄK Wojciech 218ULTRA SYRSOŃBIEŃKÓWKAM100:00:0401:34:0103:02:10
54BROLL Romuald 228WARSZAWAM100:00:0801:38:4603:03:53
55BEREZOWSKI Oskar 230Solgar PolskaWARSZAWAM200:00:0501:41:1303:04:07
56NAJDER Andrzej 292BEER CITYKRAKÓWM200:00:0701:35:3903:04:07
57TYLEK Konrad 252Crazy DragonsKONRAD.TYLEK@GMAIL.COMM200:00:0601:31:4703:04:11
58KOCHANOWSKI Michał 213NRSTASZÓWM100:00:0501:39:4503:04:18
Niesklasyfikowani
PASZCZAK Alicja 296Klub Wysokogorski WarszawaKONST.-JEZIORNAK3DNF01:28:09 DNF03:05:55 DNF
60SKOTNICKI Piotr 236HTC HusariaKRAKÓWM100:00:0701:37:0503:08:36
61LASYK Agnieszka 280KRAKÓWK100:00:0801:40:3303:08:37
62LISZKA Piotrek 244Ks Limanowa ForrestBYTOMM300:00:0801:44:0003:08:44
63KŁĘBEK Arkadiusz 264KBWyszkówWYSZKÓWM200:00:0901:38:5003:10:54
64MŻYK Marek 253KKTJBIELSKO-BIAŁAM300:00:0601:31:3203:11:41
65SKONIECKI Michał Jakub 277GOSTYNINM200:00:0901:33:4503:12:09
66JANOWSKA Anna 214Drużyna WilkaOLSZTYNK200:00:0801:43:0003:12:13
67KUCIA Sebastian 226MŁOSZOWAM200:00:0401:40:2003:14:08
MACHURA Sebastian 211hazokiCHORZÓWM1DNF01:45:12 DNF03:14:46 DNF
DNCCAŁA Maciej 260CHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓWM200:00:1001:35:4203:15:52
70BUDASZ Andrzej 259Drużyna SzpikuSTARE BABICEM200:00:1001:43:0903:17:35
71ZIELIŃSKI Bartłomiej 204ZaHartowaniBEŁCHATÓWM200:00:0601:42:1003:17:44
DNCJOPEK Jarek 266TYCHYM200:00:0501:49:1203:28:58
73BIEŃKOWSKA Agnieszka 251RykowiskoPŁOCKK200:00:0801:54:2203:29:45
74MICHALAK Sławomir 262inzynier.eu nosi trailowe botkiPRUSZKÓWM300:00:1001:47:0303:31:07
75RUTKOWSKI Marian 250Świat Maratończyka KożuchówKOŻUCHÓWM300:00:0601:50:1203:34:24
76MATUSIEWICZ Karolina 225ZĄBKIK200:00:0701:54:1503:35:00
77MATUSZEWSKA Małgorzata 247Runner's Power ŚremŚREMK200:00:0701:54:2603:35:05
78MATUSZEWSKI Marek 248Runner's Power ŚremŚREMM200:00:0701:54:2503:35:07
79SŁOWIK Wojciech 224KRAKÓWM300:00:1101:47:3503:38:45
PALKIJ Aleksandra 222KS Limanowa ForrestDOBRAK1DNF01:52:56 DNF03:40:20 DNF
81ŻYTNIK Piotr 203Button's TeamŻARYM200:00:0901:53:5903:46:54
82MONIAKOWSKI Adam 237Żary Runners TeamOLBRACHTÓWM200:00:0801:53:2703:46:59
DNCNĄCKIEWICZ Justyna 257BRZESKOK200:00:0702:02:2403:56:27
84WĄSOWICZ Jan 265KRAKÓWM200:00:0201:06:37
CZYŻAK Daniel 279Wojskowa Akademia TechnicznaBIELSKO-BIAŁAM1DNF01:33:15 DNF DNF
CZYZEWSKA Mariola 220SS Druzyna WilkaOLSZTYNK1DNF DNF DNF
TYCHOWICZ Robert 212Button's teamŻARYM2DNF02:20:51 DNF DNF
Znaleziono 87 wynik(ów)