MARATON BABIA GÓRA
GRIVEL ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2018-06-09
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 42.5 km
Zgłoszonych : 166
Wystartowało : 132
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 110
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 16km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 16km | 37km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP3_Babia
9km
P4_Bufet
16km
    
1URBAŃCZYK Karol 202GLIWICEM100:00:0501:07:4402:06:58
2ŁUCZKO Grzegorz 344Natural Born Runners TeamPOZNAŃM100:00:0601:26:3602:36:15
3ŚWIDA Adam 278HARDCORYWROCŁAWM100:00:0501:23:5902:37:10
4STANASZEK Wojciech 215MIKOŁÓWM100:00:0701:42:0102:38:18
5DUDA Konrad 274KRAKÓWM100:00:0701:26:2302:44:36
6PALIWODA Grzegorz 231ZABRZEM100:00:0701:29:1402:44:48
7TESZNER Adrian 330Runteam PawłowiceMIZERÓWM100:00:1201:26:2602:45:57
8SZCZESZEK Robert 289POZNANM100:00:1101:27:3602:48:04
9GIERADA Mateusz 309Night Runners GliwiceGLIWICEM100:00:0601:29:3802:48:38
10WALESKA Nico 264LUBOSZYCEM100:00:1401:28:1802:50:17
11BOROWSKI Marcin 211LUBLINM100:00:0901:30:5602:50:27
12CIEPŁY Maciej 204Night Runners WrocławWROCŁAWM100:00:0701:27:5102:50:45
13MATOSZKO Maciej 279BIERUŃM100:00:0801:30:2902:51:45
14BUKOWSKI Maciej 362UKA WarszawaWARSZAWAM100:00:1701:32:0002:54:02
15BASTRZYK Michał 240BBL Tomaszów MazowieckiKOLONIA ZAWADAM100:00:1101:35:2902:54:47
16PODSTAWSKI Michał 205KATOWICEM100:00:1501:30:2902:55:29
17KAŹMIERCZAK Sławomir 224ŁGG, http://www.fastandlight.pl/ŁAZISKA GÓRNEM100:00:1601:33:4802:56:15
18SZOTA Robert 311SMT SzczecinSZCZECINM100:00:0701:30:4702:56:23
19GLISZCZYŃSKI Paweł 313ZABRZEM100:00:0801:33:5302:57:51
20FILIPEK Wojciech 286WROCLAWM100:00:1601:35:0002:58:12
21PORĘBSKI Łukasz 257WROCŁAWM100:00:0701:32:4602:59:01
22KOSTECKI Igor 263WCHSZTBRZESKOM100:00:0501:30:2303:00:19
23MISIARZ Bartłomiej 304ŻORYM100:00:0501:30:0203:02:15
24PASKUDA Marcin 356RACIBÓRZM100:00:0601:40:4403:03:18
25STAŃCZUK Rafał 241BBRunners, Wielkopolski Klub Taternictwa JaskiniowegoBIELSKO - BIAŁAM100:00:1301:34:2103:04:03
26KROWIAK Tomasz 301SOSNOWIECM100:00:1001:33:1503:04:13
27KUKLA Maciej 282KATOWICEM100:00:2101:39:0203:07:08
28WOŹNIAK Grzegorz 207CHEŁMM100:00:1601:35:4203:12:17
29KOZIK Krzysztof 347KOBYLANYM100:00:2001:42:1103:18:51
Niesklasyfikowani
JAWOREK Grzegorz 225MiGWARSZAWAM1DNF01:34:14 DNF03:18:53 DNF
31ŁOŚ Tomasz 350Outdoor trainingBIAŁYSTOKM100:00:1901:45:1103:18:59
32OSTROWSKI Paweł 210Rehmedica.plKRZESZOWICEM100:00:1401:43:4103:19:07
33LEGĘDŹ Dariusz 275GRĘBOSZÓWM100:00:1801:50:2703:19:31
34NOWORYTA Alex 354SłowianieKRAKÓWM100:00:2001:42:4503:22:54
35JEGER Piotr 283SKLEPBIEGACZA.PLOLSZTYNM100:00:1701:54:1703:30:12
36KACZMAREK Mirosław 235ŚREMM100:00:0801:47:5403:30:30
37BĘBENEK Marcin 232JAWORZNOM100:00:1201:45:1603:30:32
JANISZ Michał 221WARSZAWAM1DNF01:51:37 DNF03:33:18 DNF
LIGĘZA Paweł 209BIELSKO-BIAŁAM1DNF01:51:44 DNF03:45:26 DNF
PAK Dominik 329SKAWAM1DNF01:50:34 DNF03:55:47 DNF
JAKIMOWICZ Eligiusz 273ZABÓR WIELKIM1DNF01:54:33 DNF03:57:04 DNF
42SKWORC Grzegorz 302Team SiemionSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM100:00:0501:18:09
KRAKOWIAK Michał 284BYTOMM1DNF01:31:35 DNF DNF
RYSKALOK Piotr 219Jaworzno RunnersJAWORZNOM1DNF01:46:58 DNF DNF
PASIERB Łukasz 320polska kowbojkaCZĘSTOCHOWAM1DNF01:54:44 DNF DNF
TESZNER Czesław 3261985MIZERÓWM1DNF DNF DNF
Znaleziono 46 wynik(ów)