MARATON BABIA GÓRA
GRIVEL ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2018-06-09
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 42.5 km
Zgłoszonych : 166
Wystartowało : 132
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 110
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 16km | 37km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP3_Babia
9km
P4_Bufet
16km
P5_Markowe
37km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
42.5km
Czas
brutto
42.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1JABŁOŃSKI Artur 359Sage Fundation/Dream RunHORODŁO/WARSZAWAM21M 100:00:0501:07:3702:04:5404:45:0505:16:07.5505:16:13.05 7:268,1
2WĄSOWICZ Jan 233KRAKÓWM22M 200:00:0501:06:0102:00:4004:52:4205:26:27.4505:26:32.65+00:10:197:407,8
3STACH Paweł 349#ambasadorzyFBKRZESZOWICEM23M 400:00:0501:11:1705:26:2506:01:08.9006:01:14.00+00:45:008:297,1
4SIKUT Arkadiusz 22312WOGTORUŃM24M 600:00:0501:14:4702:25:2305:47:5306:28:43.7506:28:49.15+01:12:369:086,6
5CUDZICH Mirosław 319SYMPTOMNOWY TARGM25M 800:00:1501:24:5602:30:0506:42:51.2006:43:07.10+01:26:549:286,3
6KOZIEŁ Grzegorz 281Silesia Runners ClubCHORZÓWM26M 900:00:0801:24:5902:34:3106:04:4006:44:34.6006:44:43.00+01:28:299:316,3
7STROIŃSKI Daniel 316RMF4RT OCRRYBNIKM27M 1200:00:0401:24:2702:01:4705:30:0401:00:0007:10:27.8507:10:32.75+01:54:198:436,9
8DWORNIK Maciek 203Warczące SzprychyKRAKÓWM28M 1300:00:0601:24:3702:39:2506:26:3307:12:40.2507:12:46.55+01:56:3310:105,9
9MACHALSKI Sebastian 212STRZELINM29M 1400:00:0901:26:1002:39:2406:32:0107:14:28.5007:14:38.10+01:58:2510:135,9
10CZARNY Mariusz 252JaworznoŁBCJAWORZNOM210M 1500:00:1401:26:0102:46:5906:32:1507:18:59.8507:19:14.30+02:03:0110:195,8
11JUREK Piotr 293garazecomCHORZÓWM211M 1700:00:1601:54:2303:07:3506:39:5907:24:56.1007:25:12.30+02:08:5910:285,7
12SZELĄG Sławomir 361Lisy PustyniKLUCZEM212M 2000:00:1201:32:0802:53:3406:50:0507:31:22.5007:31:35.05+02:15:2210:375,6
13DYRAGA Marcin 331SAINT-GOBAIN SQUADGLIWICEM213M 2800:00:1701:35:4402:56:3107:01:2307:46:13.3507:46:30.85+02:30:1710:585,5
14SAMORAŃSKI Krzysztof 294BYTOMM214M 3000:00:0801:36:4202:59:2607:06:0807:49:56.3007:50:04.90+02:33:5111:035,4
15CZŁONKOWSKI Krzysztof 339Olimpijczyk SzczekocinySZCZEKOCINYM215M 3300:00:0901:32:0603:04:0507:10:0707:54:31.7007:54:40.85+02:38:2711:095,4
16CZAJKOWSKI Marek 243Warszawa-ŻoliborzWARSZAWAM216M 3600:00:1801:43:1803:19:0507:14:4908:03:04.8508:03:23.50+02:47:1011:225,3
17WIERA Bogusław 299PSZCZYNAM217M 4300:00:1001:42:2903:12:0907:30:0108:12:51.1508:13:01.85+02:56:4811:355,2
18CISKI Piotr 358Sage FundationWARSZAWAM218M 4500:00:1801:45:0103:25:2207:29:0808:14:44.0508:15:02.25+02:58:4911:385,2
19WIŚNIEWSKI Radosław 346ŁODŹM219M 5100:00:0701:38:5203:12:4607:36:1008:28:44.3008:28:51.45+03:12:3811:585,0
20URBAŃSKI Robert 217KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM220M 5200:00:2001:46:3503:19:0807:30:0708:28:33.1508:28:53.75+03:12:4011:575,0
21BEREZOWSKI Oskar 365napieraj.plWARSZAWAM221M 5300:00:0801:41:1303:17:5407:44:5208:28:49.9008:28:58.60+03:12:4511:585,0
22SKOLIMOWSKI Marcin 297GDYNIAM222M 5600:00:0801:43:2502:38:0607:27:1908:31:27.6008:31:35.85+03:15:2212:025,0
23SZUSTEK Adam 296SZUSTY TEAM :-)TUCHOMM223M 5700:00:0701:37:2203:03:0507:35:3908:31:28.3008:31:36.15+03:15:2312:025,0
24FOLAND Bogumił 206Śnieżne PanteryWARSZAWAM224M 5900:00:0501:33:5307:42:0108:39:11.6008:39:17.25+03:23:0412:124,9
25KRÓL Andrzej 341MYSZKÓWM225M 6000:00:0701:38:4803:12:1607:22:0600:30:0008:39:59.2008:40:06.25+03:23:5311:315,2
26STOBRAWA Rafał 312Dart BlachowniaBLACHOWNIAM226M 6100:00:1501:43:1503:18:4007:53:0108:44:09.2508:44:24.90+03:28:1112:194,9
27KRAWIETZ Tomasz 147IzerskiNiedzwiedzSZKLARSKA POREBAM227M 6200:00:1001:43:1503:19:1507:53:3708:44:32.3508:44:43.05+03:28:3012:204,9
28TYLEK Konrad 268Klub Sportowy HajimeKRAKÓWM228M 6300:00:1401:38:5403:12:2107:52:2108:44:37.8008:44:52.25+03:28:3912:204,9
29BĘBEN Robert 270Ostrobiec Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM229M 6500:00:0001:46:0103:24:3707:59:0008:49:32.3508:49:32.35+03:33:1912:274,8
30NOWAK Łukasz 291Vege Słonik Team / NBRPOZNAŃM230M 6700:00:1101:41:1803:12:3207:56:5408:50:17.3008:50:28.60+03:34:1512:284,8
31PIECZARA Błażej 357JAWORZNOM231M 6900:00:1101:37:0803:11:3907:52:2108:54:56.6008:55:07.60+03:38:5412:354,8
32SZELĄG Dariusz 308Lisy PustyniKLUCZEM232M 7000:00:1301:46:2803:30:2408:09:2909:00:25.8509:00:39.50+03:44:2612:424,7
33CZUCHAJ Tomasz 216LESNAM233M 7100:00:1101:47:4503:27:5608:18:2909:06:09.3009:06:20.60+03:50:0712:514,7
34BUCZEK Tomasz 267KRAKÓWM234M 7200:00:0801:52:3503:30:2508:11:0509:06:35.8509:06:44.10+03:50:3112:514,7
35CENDROWSKI Mariusz 285Biegnę, żeby Bartek mógł biegać.KIELCEM235M 7300:00:1801:56:3703:52:3008:25:4609:13:40.4509:13:59.40+03:57:4613:014,6
36MĄKA Artur 328polska kowbojkaCZĘSTOCHOWAM236M 7500:00:1001:42:5802:38:4608:05:4309:14:16.5009:14:26.65+03:58:1313:024,6
37BRZEZIŃSKI Paweł 360R2GBYDGOSZCZM237M 7600:00:1001:39:1603:11:0808:03:3209:15:32.9009:15:43.10+03:59:3013:044,6
38NIEMIRO Paweł 315Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEM238M 7800:00:1301:42:4903:18:3908:20:1309:18:34.8009:18:48.40+04:02:3513:084,6
39KĄSIEL Paweł 255WROCŁAWM239M 7900:00:1101:50:3603:30:4408:21:0309:21:00.7009:21:11.70+04:04:5813:124,5
40WOLAŃSKI Tomasz 363OIRP GdańskRUMIAM240M 8300:00:0701:43:1603:49:0808:31:2709:27:06.0009:27:13.20+04:11:0013:204,5
41PAŚ Tomek 244Pasiol Team WrocławWROCŁAWM241M 8400:00:0601:47:0203:39:4808:39:2109:31:46.6509:31:53.05+04:15:4013:274,5
42DULAK Wojciech 295BYTOMM242M 8700:00:1701:54:3503:46:0408:35:4509:39:48.5509:40:05.75+04:23:5213:384,4
43KRZYWDA Rafał 226STARY WIŚNICZM243M 8800:00:0601:52:2203:39:1808:38:0509:40:03.2509:40:10.10+04:23:5713:384,4
44JURCZYK Piotr 258SZAMANI W TRANSIEKLESZCZÓWM244M 8900:00:1401:52:5303:33:3708:39:1409:44:35.9509:44:50.70+04:28:3713:454,4
45CZAPEK Marek 327GLIWICEM245M 9000:00:1301:47:3003:30:2608:17:3900:30:0009:44:52.3509:45:05.50+04:28:5213:034,6
46KOT Tomasz 338KRAKÓWM246M 9100:00:1501:57:0103:41:4608:45:1809:45:21.4009:45:36.50+04:29:2313:464,4
47KOKOTEK Maciej 247KITA TEAM KS CelIronmanŁÓDŹM247M 9200:00:1201:52:5103:45:2308:45:4609:47:19.3009:47:31.85+04:31:1813:494,3
48WIELEWSKI Waldemar 218Grupa TrójmiastoGDAŃSK / LUBNIAM248M 9300:00:1901:58:5703:53:0709:04:4909:55:52.6009:56:12.15+04:39:5914:014,3
49SZCZUCKI Krzysztof 228ŻORYM249M 9500:00:0801:57:0503:42:4008:59:5009:56:41.7509:56:49.75+04:40:3614:024,3
Niesklasyfikowani
LIMMOSKAŁA Remigiusz 340WARSZAWAM200:00:1401:50:2903:39:4808:45:1701:00:0010:45:21.9510:45:36.10--
SZCZEPANIAK Karol 323Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM2DNF01:56:01 DNF03:55:02 DNF DNF DNF DNF--
JACKOWSKI Jacek 262JGB 'SOKÓŁ'JAROSŁAWM2DNF02:00:16 DNF04:05:35 DNF DNF DNF DNF--
SERWADCZAK Piotr 310P+EMICHAŁOWICEM2DNF01:55:20 DNF04:18:08 DNF DNF DNF DNF--
PÓŁTORZYCKI Piotr 260STOPA SŁUPSKSŁUPSKM2DNF02:00:30 DNF04:18:17 DNF DNF DNF DNF--
PELCNER Marcin 254Klub Biegających LesnikówROŻNOWOM2DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MASŁO Andrzej 3221972BYSTRZYCAM2DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 56 wynik(ów)