MARATON BABIA GÓRA
REGATTA ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2017-06-10
Miejsce : Zawoja
Dystans : 42.5 km
Zgłoszonych : 98
Wystartowało : 87
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 81
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Nagrodzeni
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 16km | 37km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP3_Babia
9km
P4_Bufet
16km
P5_Markowe
37km
Czas
netto
42.5km
Czas
brutto
42.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1WĄSOWICZ Jan 265KRAKÓWM21M 100:00:0201:06:3703:56:0704:56:52.3504:56:55.00 6:598,6
2SEDLAK Michał 201LubieToBieganie.plGIERASZOWICEM22M 200:00:0201:07:5802:36:5605:35:2205:36:26.4505:36:29.00+00:39:347:547,6
3PIEPRZYCKI Adam 291TOPRTARNÓWM23M 300:00:0501:13:1402:10:0705:10:1305:42:50.3505:42:55.40+00:46:008:047,4
4GUŻ Andrzej 283UnboundedGDAŃSKM24M 800:00:0501:13:4202:14:1905:36:3906:09:19.7006:09:24.70+01:12:298:416,9
5KOSICKI Łukasz 235BIELSKO-BIAŁAM25M 1000:00:0601:20:0602:23:1005:47:2806:20:51.0506:20:57.65+01:24:028:576,7
6PORĘBSKI Rafał 261Poranny Patrol/Evil TeamZAWADAM26M 1100:00:0201:11:4002:26:3905:44:5506:22:04.5506:22:07.45+01:25:128:596,7
7SWAŁDEK Konrad 298High5KRAKÓWM27M 1300:00:0301:13:4102:17:5105:30:5206:31:13.8506:31:17.00+01:34:229:126,5
8STACH Paweł 227Ambasador Festiwalu BiegowegoKRZESZOWICEM28M 1400:00:0201:11:2202:14:0505:28:4306:32:14.6006:32:17.00+01:35:229:136,5
9SZCZUREK Dominik 293TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM29M 1500:00:0301:23:3102:33:2805:57:1206:36:42.6006:36:45.60+01:39:509:206,4
10SOJKA Adam 208MIKPOL Adam SojkaMIKOŁÓWM210M 1600:00:0301:24:0602:37:3606:07:4206:42:33.7006:42:37.55+01:45:429:286,3
11GĄSIOR Krzysztof 221Drużyna SzpikuPSARYM211M 1800:00:0301:24:4802:40:3006:16:4106:52:51.7006:52:55.30+01:56:009:426,2
12KOSICKI Rafał 2394Run Team PiłaZAWADAM212M 1900:00:0501:27:0902:21:0106:18:2906:58:37.2006:58:42.80+02:01:479:506,1
13PASZCZAK Artur 295Klub Wysokogórski WarszawaKONST.-JEZIORNAM213M 2000:00:0601:24:4602:47:5506:23:2507:00:02.3507:00:08.40+02:03:139:526,1
14ULFIK Tomasz 289KATOWICEM214M 2100:00:0301:26:3102:41:2706:23:2707:01:13.3007:01:16.95+02:04:219:546,1
15ŁOŻYŃSKI Radek 2384RUN TEAM PIŁAPIŁAM215M 2400:00:0601:29:2002:43:5806:29:4907:08:55.6507:09:02.00+02:12:0710:055,9
16MAJEWSKI Arkadiusz 258W.A.B.WODZISŁAW ŚLASKIM216M 2500:00:0501:21:5802:31:0205:59:0907:10:13.7007:10:19.00+02:13:2410:075,9
17BASZAK Tomasz 297SiłaOgra.plSTRACHÓWM217M 2800:00:0001:25:3202:37:3207:17:32.0007:17:32.00+02:20:3710:175,8
18PŁÓCIENNICZAK Jakub 288Dream RunWARSZAWAM218M 2900:00:0601:28:1302:49:2606:43:3807:23:13.3507:23:20.25+02:26:2510:255,8
19CHOLEWA Zbigniew 234KLUCZEM219M 3100:00:0401:27:0402:44:3506:43:5007:24:33.7507:24:38.65+02:27:4310:275,7
20LESIAK Tomasz 290Kasia i TomekŁÓDŹM220M 3700:00:0401:25:2102:41:1906:42:5907:32:07.2007:32:11.95+02:35:1610:385,6
21RĘBKOWSKI Piotr 249OTWOCKM221M 3800:00:0601:28:1102:50:4806:47:2207:34:43.5007:34:50.00+02:37:5510:415,6
22BZOWSKI Michał 294Trailrun.plKRAKÓWM222M 4100:00:0501:32:5302:46:3906:59:4107:43:29.2507:43:34.55+02:46:3910:545,5
23REMIORZ Piotr 254Bieg Sikornik UltraDORTMUNDM223M 4200:00:0601:27:1702:51:3607:03:1307:45:30.4007:45:36.60+02:48:4110:575,5
24GORGOŃ Piotr 2424Run Team PiłaPIŁAM224M 4300:00:0601:33:2102:55:3107:00:5007:48:30.3507:48:37.15+02:51:4211:015,4
25NAJDER Andrzej 292BEER CITYKRAKÓWM225M 4500:00:0701:35:3903:04:0707:10:4107:55:28.7507:55:36.55+02:58:4111:115,4
26JUSZKO Krzysztof 219WARSZAWAM226M 4600:00:0701:37:5303:01:4707:16:1508:02:20.5508:02:28.00+03:05:3311:205,3
27TYLEK Konrad 252Crazy DragonsKONRAD.TYLEK@GMAIL.COMM227M 4700:00:0601:31:4703:04:1107:18:3108:02:39.9508:02:46.65+03:05:5111:215,3
28SKONIECKI Michał Jakub 277GOSTYNINM228M 4800:00:0901:33:4503:12:0907:22:0208:03:57.2008:04:06.90+03:07:1111:235,3
29WOSIEK Paweł 209OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM229M 4900:00:0401:29:2002:44:2506:55:0908:05:10.3508:05:15.00+03:08:2011:245,3
30RECZUCH Andrzej 255Dywizjon 102BIELAWAM230M 5000:00:0001:30:4002:57:1807:35:1208:15:47.0508:15:47.05+03:18:5211:395,1
31NOWACKI Piotr 282ŚWIĘTOCHŁOWICEM231M 5100:00:0701:28:0802:56:2807:03:2108:16:05.2008:16:13.00+03:19:1811:405,1
32BEREZOWSKI Oskar 230Solgar PolskaWARSZAWAM232M 5600:00:0501:41:1303:04:0707:38:4208:34:08.9008:34:14.50+03:37:1912:055,0
33ZIELIŃSKI Bartłomiej 204ZaHartowaniBEŁCHATÓWM233M 5900:00:0601:42:1003:17:4408:12:3209:00:10.4509:00:16.50+04:03:2112:424,7
34BUDASZ Andrzej 259Drużyna SzpikuSTARE BABICEM234M 6000:00:1001:43:0903:17:3508:14:1009:17:05.3509:17:16.15+04:20:2113:064,6
35KŁĘBEK Arkadiusz 264KBWyszkówWYSZKÓWM235M 6100:00:0901:38:5003:10:5408:18:3109:20:42.1009:20:51.35+04:23:5613:114,5
36MATUSZEWSKI Marek 248Runner's Power ŚremŚREMM236M 6200:00:0701:54:2503:35:0708:14:3309:34:39.1509:34:47.00+04:37:5213:314,4
37KUCIA Sebastian 226MŁOSZOWAM237M 6700:00:0401:40:2003:14:0807:56:3009:44:33.8009:44:38.00+04:47:4313:454,4
38MONIAKOWSKI Adam 237Żary Runners TeamOLBRACHTÓWM238M 6800:00:0801:53:2703:46:5908:57:2009:50:09.7509:50:18.10+04:53:2313:534,3
39ŻYTNIK Piotr 203Button's TeamŻARYM239M 6900:00:0901:53:5903:46:5408:57:1509:50:09.9009:50:19.65+04:53:2413:534,3
Niesklasyfikowani
DNCCAŁA Maciej 260CHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓWM200:00:1001:35:4203:15:5208:37:2610:09:15.8010:09:26.00--
DNCJOPEK Jarek 266TYCHYM200:00:0501:49:1203:28:5808:47:1810:16:18.2010:16:24.00--
TYCHOWICZ Robert 212Button's teamŻARYM2DNF02:20:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 42 wynik(ów)