MARATON BABIA GÓRA
GRIVEL ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2018-06-09
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 42.5 km
Zgłoszonych : 166
Wystartowało : 132
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 110
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 16km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 16km | 37km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP3_Babia
9km
P4_Bufet
16km
    
1WĄSOWICZ Jan 233KRAKÓWM200:00:0501:06:0102:00:40
2STROIŃSKI Daniel 316RMF4RT OCRRYBNIKM200:00:0401:24:2702:01:47
3JABŁOŃSKI Artur 359Sage Fundation/Dream RunHORODŁO/WARSZAWAM200:00:0501:07:3702:04:54
4URBAŃCZYK Karol 202GLIWICEM100:00:0501:07:4402:06:58
5SIKUT Arkadiusz 22312WOGTORUŃM200:00:0501:14:4702:25:23
6STACH Bogusław 351KRZESZOWICEM300:00:1101:37:2302:27:19
7CUDZICH Mirosław 319SYMPTOMNOWY TARGM200:00:1501:24:5602:30:05
8KOZIEŁ Grzegorz 281Silesia Runners ClubCHORZÓWM200:00:0801:24:5902:34:31
9ŁUCZKO Grzegorz 344Natural Born Runners TeamPOZNAŃM100:00:0601:26:3602:36:15
10ŚWIDA Adam 278HARDCORYWROCŁAWM100:00:0501:23:5902:37:10
11PASZCZAK Artur 353Klub Wysokogorski WarszawaKONST.-JEZIORNAM300:00:0601:26:0502:37:14
12SKOLIMOWSKI Marcin 297GDYNIAM200:00:0801:43:2502:38:06
13STANASZEK Wojciech 215MIKOŁÓWM100:00:0701:42:0102:38:18
14MĄKA Artur 328polska kowbojkaCZĘSTOCHOWAM200:00:1001:42:5802:38:46
15MACHALSKI Sebastian 212STRZELINM200:00:0901:26:1002:39:24
16DWORNIK Maciek 203Warczące SzprychyKRAKÓWM200:00:0601:24:3702:39:25
17DUDA Konrad 274KRAKÓWM100:00:0701:26:2302:44:36
18PALIWODA Grzegorz 231ZABRZEM100:00:0701:29:1402:44:48
19TESZNER Adrian 330Runteam PawłowiceMIZERÓWM100:00:1201:26:2602:45:57
20CZARNY Mariusz 252JaworznoŁBCJAWORZNOM200:00:1401:26:0102:46:59
21SZCZESZEK Robert 289POZNANM100:00:1101:27:3602:48:04
22GIERADA Mateusz 309Night Runners GliwiceGLIWICEM100:00:0601:29:3802:48:38
23WALESKA Nico 264LUBOSZYCEM100:00:1401:28:1802:50:17
24BOROWSKI Marcin 211LUBLINM100:00:0901:30:5602:50:27
25CIEPŁY Maciej 204Night Runners WrocławWROCŁAWM100:00:0701:27:5102:50:45
26MATOSZKO Maciej 279BIERUŃM100:00:0801:30:2902:51:45
27SZELĄG Sławomir 361Lisy PustyniKLUCZEM200:00:1201:32:0802:53:34
28BUKOWSKI Maciej 362UKA WarszawaWARSZAWAM100:00:1701:32:0002:54:02
29BASTRZYK Michał 240BBL Tomaszów MazowieckiKOLONIA ZAWADAM100:00:1101:35:2902:54:47
30PODSTAWSKI Michał 205KATOWICEM100:00:1501:30:2902:55:29
31KAŹMIERCZAK Sławomir 224ŁGG, http://www.fastandlight.pl/ŁAZISKA GÓRNEM100:00:1601:33:4802:56:15
32SZOTA Robert 311SMT SzczecinSZCZECINM100:00:0701:30:4702:56:23
33DYRAGA Marcin 331SAINT-GOBAIN SQUADGLIWICEM200:00:1701:35:4402:56:31
34GLISZCZYŃSKI Paweł 313ZABRZEM100:00:0801:33:5302:57:51
35FILIPEK Wojciech 286WROCLAWM100:00:1601:35:0002:58:12
36PORĘBSKI Łukasz 257WROCŁAWM100:00:0701:32:4602:59:01
37SAMORAŃSKI Krzysztof 294BYTOMM200:00:0801:36:4202:59:26
38KOSTECKI Igor 263WCHSZTBRZESKOM100:00:0501:30:2303:00:19
39MISIARZ Bartłomiej 304ŻORYM100:00:0501:30:0203:02:15
40SZUSTEK Adam 296SZUSTY TEAM :-)TUCHOMM200:00:0701:37:2203:03:05
41PASKUDA Marcin 356RACIBÓRZM100:00:0601:40:4403:03:18
42TRZCIELIŃSKI Roman 348PSY WarszawaWARSZAWAM300:00:1301:31:5703:03:58
43STAŃCZUK Rafał 241BBRunners, Wielkopolski Klub Taternictwa JaskiniowegoBIELSKO - BIAŁAM100:00:1301:34:2103:04:03
44CZŁONKOWSKI Krzysztof 339Olimpijczyk SzczekocinySZCZEKOCINYM200:00:0901:32:0603:04:05
45KROWIAK Tomasz 301SOSNOWIECM100:00:1001:33:1503:04:13
46KUKLA Maciej 282KATOWICEM100:00:2101:39:0203:07:08
47JUREK Piotr 293garazecomCHORZÓWM200:00:1601:54:2303:07:35
48BRZEZIŃSKI Paweł 360R2GBYDGOSZCZM200:00:1001:39:1603:11:08
49PIECZARA Błażej 357JAWORZNOM200:00:1101:37:0803:11:39
50WIERA Bogusław 299PSZCZYNAM200:00:1001:42:2903:12:09
51KRÓL Andrzej 341MYSZKÓWM200:00:0701:38:4803:12:16
52WOŹNIAK Grzegorz 207CHEŁMM100:00:1601:35:4203:12:17
53TYLEK Konrad 268Klub Sportowy HajimeKRAKÓWM200:00:1401:38:5403:12:21
54NOWAK Łukasz 291Vege Słonik Team / NBRPOZNAŃM200:00:1101:41:1803:12:32
55WIŚNIEWSKI Radosław 346ŁODŹM200:00:0701:38:5203:12:46
56BEREZOWSKI Oskar 365napieraj.plWARSZAWAM200:00:0801:41:1303:17:54
57NIEMIRO Paweł 315Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEM200:00:1301:42:4903:18:39
58STOBRAWA Rafał 312Dart BlachowniaBLACHOWNIAM200:00:1501:43:1503:18:40
59KOZIK Krzysztof 347KOBYLANYM100:00:2001:42:1103:18:51
Niesklasyfikowani
JAWOREK Grzegorz 225MiGWARSZAWAM1DNF01:34:14 DNF03:18:53 DNF
61ŁOŚ Tomasz 350Outdoor trainingBIAŁYSTOKM100:00:1901:45:1103:18:59
62PAWLAK Krzysztof 300WOŁOMINM300:00:1701:42:5503:19:00
63CZAJKOWSKI Marek 243Warszawa-ŻoliborzWARSZAWAM200:00:1801:43:1803:19:05
64OSTROWSKI Paweł 210Rehmedica.plKRZESZOWICEM100:00:1401:43:4103:19:07
65URBAŃSKI Robert 217KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM200:00:2001:46:3503:19:08
66KRAWIETZ Tomasz 147IzerskiNiedzwiedzSZKLARSKA POREBAM200:00:1001:43:1503:19:15
67LISZKA Piotr 298Klub KS Limanowa ForrestBYTOMM300:00:1601:55:2303:19:19
68LEGĘDŹ Dariusz 275GRĘBOSZÓWM100:00:1801:50:2703:19:31
69HOŁUJ Andrzej 214KRAKÓWM300:00:0901:43:1103:21:37
70NOWORYTA Alex 354SłowianieKRAKÓWM100:00:2001:42:4503:22:54
71BĘBEN Robert 270Ostrobiec Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM200:00:0001:46:0103:24:37
72CISKI Piotr 358Sage FundationWARSZAWAM200:00:1801:45:0103:25:22
73CZUCHAJ Tomasz 216LESNAM200:00:1101:47:4503:27:56
74JEGER Piotr 283SKLEPBIEGACZA.PLOLSZTYNM100:00:1701:54:1703:30:12
75SZELĄG Dariusz 308Lisy PustyniKLUCZEM200:00:1301:46:2803:30:24
76BUCZEK Tomasz 267KRAKÓWM200:00:0801:52:3503:30:25
77CZAPEK Marek 327GLIWICEM200:00:1301:47:3003:30:26
78KACZMAREK Mirosław 235ŚREMM100:00:0801:47:5403:30:30
79BĘBENEK Marcin 232JAWORZNOM100:00:1201:45:1603:30:32
80KĄSIEL Paweł 255WROCŁAWM200:00:1101:50:3603:30:44
JANISZ Michał 221WARSZAWAM1DNF01:51:37 DNF03:33:18 DNF
82JURCZYK Piotr 258SZAMANI W TRANSIEKLESZCZÓWM200:00:1401:52:5303:33:37
LIMMACHULAK Mirosław 266Speleoklub WarszawskiWARSZAWAM300:00:1501:43:1203:36:11
84KRZYWDA Rafał 226STARY WIŚNICZM200:00:0601:52:2203:39:18
85PAŚ Tomek 244Pasiol Team WrocławWROCŁAWM200:00:0601:47:0203:39:48
LIMMOSKAŁA Remigiusz 340WARSZAWAM200:00:1401:50:2903:39:48
87KOT Tomasz 338KRAKÓWM200:00:1501:57:0103:41:46
88SZCZUCKI Krzysztof 228ŻORYM200:00:0801:57:0503:42:40
89KOKOTEK Maciej 247KITA TEAM KS CelIronmanŁÓDŹM200:00:1201:52:5103:45:23
LIGĘZA Paweł 209BIELSKO-BIAŁAM1DNF01:51:44 DNF03:45:26 DNF
91DULAK Wojciech 295BYTOMM200:00:1701:54:3503:46:04
92WOLAŃSKI Tomasz 363OIRP GdańskRUMIAM200:00:0701:43:1603:49:08
93CENDROWSKI Mariusz 285Biegnę, żeby Bartek mógł biegać.KIELCEM200:00:1801:56:3703:52:30
94CHMIELEWSKI Jacek 201KONSTANCIN-JEZIORNAM300:00:1901:58:5503:53:06
95WIELEWSKI Waldemar 218Grupa TrójmiastoGDAŃSK / LUBNIAM200:00:1901:58:5703:53:07
SZCZEPANIAK Karol 323Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM2DNF01:56:01 DNF03:55:02 DNF
KOCOLOWSKI Jurek 332SKAWAM3DNF01:54:14 DNF03:55:38 DNF
PAK Dominik 329SKAWAM1DNF01:50:34 DNF03:55:47 DNF
99OLEKSY Jarosław 306KS FORREST LIMANOWATYMBARKM300:00:1901:53:3103:56:05
100NIZIOŁ Marian 307PIASECZNOM300:00:1401:59:5303:56:12
JAKIMOWICZ Eligiusz 273ZABÓR WIELKIM1DNF01:54:33 DNF03:57:04 DNF
JACKOWSKI Jacek 262JGB 'SOKÓŁ'JAROSŁAWM2DNF02:00:16 DNF04:05:35 DNF
PAWELEC Radosław 314AZS UWGROJECM3DNF01:51:17 DNF04:06:07 DNF
SERWADCZAK Piotr 310P+EMICHAŁOWICEM2DNF01:55:20 DNF04:18:08 DNF
KONOBRODZKI Piotr 280SŁUPSKM3DNF01:59:53 DNF04:18:12 DNF
PÓŁTORZYCKI Piotr 260STOPA SŁUPSKSŁUPSKM2DNF02:00:30 DNF04:18:17 DNF
107FOLAND Bogumił 206Śnieżne PanteryWARSZAWAM200:00:0501:33:53
108SKWORC Grzegorz 302Team SiemionSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM100:00:0501:18:09
109STACH Paweł 349#ambasadorzyFBKRZESZOWICEM200:00:0501:11:17
KRAKOWIAK Michał 284BYTOMM1DNF01:31:35 DNF DNF
RYSKALOK Piotr 219Jaworzno RunnersJAWORZNOM1DNF01:46:58 DNF DNF
PASIERB Łukasz 320polska kowbojkaCZĘSTOCHOWAM1DNF01:54:44 DNF DNF
PELCNER Marcin 254Klub Biegających LesnikówROŻNOWOM2DNF DNF DNF
MASŁO Andrzej 3221972BYSTRZYCAM2DNF DNF DNF
TESZNER Czesław 3261985MIZERÓWM1DNF DNF DNF
Znaleziono 115 wynik(ów)