Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2017-10-07 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 26 km |
Zgłoszonych : | 67 |
Wystartowało : | 53 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 49 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Pozostali Mundurowi - K | Pozostali inni - K | Wojsko - K | Pozostali Mundurowi - M | Pozostali inni - M | Wojsko - M
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Finish_Granica 28km | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GRABOWSKI Jarosław | 1512 | WARSZAWA | Pozostali inni - M | 00:00:00 | 06:10:49 | |||
2 | DZIUBEK Marcin | 1573 | CZELADŹ | Wojsko - M | 00:00:00 | 05:42:44 | |||
3 | POLANEK Damian | 1562 | JW AGAT | GLIWICE | Wojsko - M | 00:00:00 | 05:39:48 | ||
4 | KARAŚ Wojciech | 1545 | LUBLA | 00:00:00 | 05:32:21 | ||||
5 | KSIĄŻĘK Bartosz | 1564 | JW AGAT | GLIWICE | Wojsko - M | 00:00:00 | 04:49:44 | ||
6 | SZYMKOWIAK Kajetan | 1574 | Manda'yaim | KOMORNIKI | Pozostali Mundurowi - M | 00:00:00 | 04:49:28 | ||
7 | KUŚPIET Sylwia | 1543 | 6 batalion powietrzno-desantowy | BYTOM | 00:00:00 | 05:41:45 | |||
8 | GRANDA Marcin | 1572 | JW AGAT | GLIWICE | Wojsko - M | 00:00:00 | 05:06:08 | ||
9 | KLEBOWICZ Krzysztof | 1567 | GLIWICE | Wojsko - M | 00:00:01 | 04:01:43 | |||
10 | MARCZYK Jakub | 1514 | KRAKÓW | 00:00:02 | 05:07:52 | ||||
11 | GOLIANEK Grzegorz | 1539 | Batalion Dowodzenia Wielonarodowej Brygady Lublin | LUBLIN | Wojsko - M | 00:00:02 | 05:00:07 | ||
12 | GOLIANEK Krzysztof | 1566 | 3W AGAT | LUBLIN | Wojsko - M | 00:00:02 | 04:01:50 | ||
13 | MARCZYK Irmina | 1513 | KRAKÓW | 00:00:02 | 05:08:17 | ||||
14 | HAŁOŃ Kamil | 1559 | ZARZECZE | Pozostali Mundurowi - M | 00:00:02 | 04:43:03 | |||
15 | SAPIECHO Bartłomiej | 1575 | JW4495 | KRAKÓW | Pozostali Mundurowi - M | 00:00:02 | 04:11:52 | ||
16 | PASZEK Mateusz | 1577 | KWP Rzeszów | SARZYNA | Pozostali Mundurowi - M | 00:00:02 | 04:33:22 | ||
17 | KACZMAREK Dawid | 1576 | SIANÓW | Pozostali inni - M | 00:00:02 | 04:29:46 | |||
18 | MENDYKA Mariusz | 1555 | 5 batalion strzelców podhalańskich | PRZEMYŚL | Wojsko - M | 00:00:03 | 04:42:20 | ||
19 | BEKACZ Paweł | 1548 | 5 Batalion Strzelców Podchalańskich | USTRZYKI DOLNE | 00:00:03 | 04:50:32 | |||
20 | WAIS Maciej | 1560 | inne rodzaje s2 | TARGOWISKA | 00:00:03 | ||||
21 | FILIP Michał | 1546 | TARNOWIEC | Pozostali inni - M | 00:00:03 | 05:33:20 | |||
22 | WIERZBICKA Ewelina | 1551 | Combat TJW | ŻYRARDÓW | Pozostali inni - K | 00:00:03 | 06:25:04 | ||
23 | BINKOWICZ Sebastian | 1526 | LUBLA | 00:00:03 | 06:25:32 | ||||
24 | GRZEGORCZYK Iga | 1550 | Combat TJW | MOTYCZ | Pozostali inni - K | 00:00:04 | 05:42:08 | ||
25 | TROCHA Martyna | 1520 | GOPR Beskidy | KATOWICE | Pozostali inni - K | 00:00:04 | 05:41:56 | ||
26 | PŁOSKONKA Paweł | 1517 | DĄBROWA GÓRNICZA | Pozostali Mundurowi - M | 00:00:04 | 05:03:50 | |||
27 | MŁYNARSKI Mateusz | 1524 | BIELSKO-BIAŁA | Pozostali Mundurowi - M | 00:00:04 | 04:52:38 | |||
28 | WILK Adam | 1525 | NADARZYN | Pozostali inni - M | 00:00:04 | 05:26:08 | |||
29 | PIWKO Krzysztof | 1547 | Fundacja SPRZYMIERZENI z GROM | WARSZAWA | Pozostali inni - M | 00:00:04 | 04:52:13 | ||
30 | KOZAK Wojciech | 1556 | 43 Oksywska Baza Lotnictwa Morskiego | GDYNIA | Pozostali Mundurowi - M | 00:00:04 | 04:25:39 | ||
31 | SULIK Bartłomiej | 1540 | KRAKÓW | Pozostali inni - M | 00:00:04 | 07:22:00 | |||
32 | ZBYS�AW Robert | 1535 | Gwardia Olsztyn sekcja Judo | IŁAWA | Pozostali inni - M | 00:00:04 | 05:45:31 | ||
33 | SŁOWIKOWSKI Adrian | 1531 | FAT ZABRZE | RUDA ŚLĄSKA | 00:00:04 | ||||
34 | POSTULKA Paweł | 1530 | FAT Zabrze | ZABRZE | Pozostali inni - M | 00:00:04 | 05:50:25 | ||
35 | SZEWCZYK Oskar | 1561 | PIONKI | Pozostali inni - M | 00:00:04 | ||||
36 | MAŚLANKA Sebastian | 1533 | KRAKÓW | Pozostali inni - M | 00:00:05 | 07:11:25 | |||
37 | PASZYN Maciej | 1549 | 7bkpow | WARSZAWA | Pozostali Mundurowi - M | 00:00:05 | 05:31:04 | ||
38 | BŁAŻEJEWSKI Marcin | 1544 | 14 das | JAROSŁAW | Pozostali Mundurowi - M | 00:00:05 | 05:53:37 | ||
39 | TROCHIMCZYK Piotr | 1523 | 14 das | PRZEMYŚL | Wojsko - M | 00:00:05 | 04:48:40 | ||
40 | DUDEK Marcin | 1518 | 6bpd | KNURÓW | Wojsko - M | 00:00:05 | 05:06:17 | ||
41 | KURDYK Anna Pauiina | 1521 | XRunners | KALISZ | Pozostali inni - K | 00:00:05 | 04:28:27 | ||
42 | SALA Pawel | 1538 | #beskidytostanumyslu | MYSLENICE | Pozostali inni - M | 00:00:06 | 04:39:54 | ||
43 | KRUDYSZ Przemysław | 1522 | 14 das | JAROSŁAW | Wojsko - M | 00:00:06 | 05:54:02 | ||
44 | PARTYKA Wojciech | 1541 | 6 batalion dowodzenia | JASTKOWICE | Wojsko - M | 00:00:06 | 04:37:29 | ||
45 | MISIARZ Tomasz | 1515 | GLIWICE | Wojsko - M | 00:00:06 | 05:42:48 | |||
46 | DEPTUCH Tomasz | 1529 | Unequilateral Triangle Zone | JÓZEFÓW | Pozostali inni - M | 00:00:07 | 06:39:59 | ||
47 | ZWOLINSKI Piotr | 1536 | ZABIERZOW | Pozostali inni - M | 00:00:07 | 04:46:49 | |||
48 | BURDA Bartłomiej | 1511 | WARSZAWA | Pozostali inni - M | 00:00:07 | 05:31:31 | |||
49 | KACPRZYK Ewa | 1532 | Fundacja SPRZYMIERZENI z GROM | WARSZAWA | 00:00:08 | 06:26:35 | |||
50 | WACHOWSKI Karol | 1554 | WARSZAWA | Wojsko - M | 00:00:08 | 05:03:36 | |||
51 | WASYLÓW Jacek | 1553 | OC/K PRZEMYŚL-MEDYKA | PRZEMYŚL | Pozostali Mundurowi - M | 00:00:08 | 04:51:39 | ||
52 | KRÓL Jakub | 1534 | BIO | DRZEWICA | Pozostali Mundurowi - M | 00:00:09 | 06:05:05 | ||
53 | ROLNIK Mikołaj | 1552 | BIO | PIASKI | Pozostali Mundurowi - M | 00:00:09 | 06:05:46 |
Znaleziono 53 wynik(ów)