NOCNY DZIK
Huntrun Kozienice
Organizator : ALOHA EVENTY sp. z o.o.
Data : 2022-06-04
Miejsce : Kozienice
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 136
Wystartowało : 124
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 124
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Drużynowa | 21:00 | 21:30 | 22:00
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFalaDrużyna 1Czas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1RĘBIŚ Tomasz 1225Open - Mężczyźni4M 421:30WKZ KOZIENICE BBL00:00:0000:46:17.8000:46:17.80 4:3713,0
2CIEŚLAK Krzysztof 1200Open - Mężczyźni5M 521:30WKZ KOZIENICE BBL00:00:0000:46:26.2000:46:26.20+00:00:084:3812,9
3KUBIAK Bartosz 1227Open - Mężczyźni7M 721:30 00:00:0000:48:22.3500:48:22.35+00:02:044:5012,4
4ŁĄCZNY Marcin 1234Open - Mężczyźni11M 1121:30 00:00:0000:52:18.8500:52:18.85+00:06:015:1311,5
5WOLSZCZAK Ryszard 1210Open - Mężczyźni17M 1721:30WKZ KOZIENICE BBL00:00:0001:01:04.0001:01:04.00+00:14:466:069,8
6MOSTOLSKI Przemysław 1292Open - Mężczyźni18M 1821:30DZIKI DO WZIĘCIA 00:00:0001:01:07.5001:01:07.50+00:14:496:069,8
7STAWCZYK Karolina 1212Open - Kobiety2K 221:30DZIKIE RYJKI00:00:0001:01:08.2001:01:08.20+00:14:506:069,8
8SOCHACKI Wojciech 1236Open - Mężczyźni20M 2021:30 00:00:0001:01:58.0001:01:58.00+00:15:406:119,7
8KUBICKI Konrad 1214Open - Mężczyźni20M 2021:30 00:00:0001:01:58.0001:01:58.00+00:15:406:119,7
10PRZYCHODZIEŃ Aneta 1280Open - Kobiety3K 321:30 00:00:0001:02:40.6001:02:40.60+00:16:226:169,6
11MILCZOWCZYK Dariusz 1202Open - Mężczyźni23M 2321:30BBL KOZIENICE WKZ00:00:0001:02:40.8001:02:40.80+00:16:236:169,6
12GRZELACZEK Michał 1291Open - Mężczyźni25M 2521:30DZIKI DO WZIĘCIA 00:00:0001:03:09.9501:03:09.95+00:16:526:189,5
13BIRSKI Grzegorz 1290Open - Mężczyźni28M 2821:30DZIKI DO WZIĘCIA 00:00:0001:03:52.6001:03:52.60+00:17:346:239,4
14KLIMAS Dominika 1205Open - Kobiety4K 421:30WKZ KOZIENICE BBL00:00:0001:03:53.6001:03:53.60+00:17:356:239,4
15KLIMAS Mateusz 1220Open - Mężczyźni29M 2921:30WKZ KOZIENICE BBL00:00:0001:03:53.7501:03:53.75+00:17:356:239,4
16KAZIMIERCZAK Marcin 1218Open - Mężczyźni43M 4321:30TUPTUSIE00:00:0001:11:39.7501:11:39.75+00:25:217:098,4
17TUZINEK Piotr 1224Open - Mężczyźni44M 4421:30TUPTUSIE00:00:0001:11:41.5501:11:41.55+00:25:237:108,4
18RYTTER Paweł 1223Open - Mężczyźni45M 4521:30 00:00:0001:11:43.5501:11:43.55+00:25:257:108,4
19KOZŁOWSKA Aleksandra 1201Open - Kobiety10K 1021:30TUPTUSIE00:00:0001:12:13.9501:12:13.95+00:25:567:138,3
20WOLSZCZAK Damian 1204Open - Mężczyźni51M 5121:30WKZ KOZIENICE BBL00:00:0001:15:22.9001:15:22.90+00:29:057:328,0
21CHOŁUJ Ewelina 1206Open - Kobiety14K 1421:30WKZ KOZIENICE BBL00:00:0001:15:23.8001:15:23.80+00:29:067:328,0
22JĘCZYŃSKA Katarzyna 1213Open - Kobiety15K 1521:30WKZ KOZIENICE BBL00:00:0001:15:24.1001:15:24.10+00:29:067:328,0
23SOBCZYK Grzegorz 1207Open - Mężczyźni53M 5321:30WKZ KOZIENICE BBL00:00:0001:15:24.4001:15:24.40+00:29:067:328,0
24SUSZYŃSKI Jarosław 1208Open - Mężczyźni54M 5421:30 00:00:0001:18:08.8501:18:08.85+00:31:517:487,7
25DRAPAŁA Julia 1209Open - Kobiety21K 2121:30 00:00:0001:30:10.3001:30:10.30+00:43:529:016,7
26DŁUGOWOLSKA Maja 1217Open - Kobiety22K 2221:30DZIKIE RYJKI00:00:0001:30:51.1001:30:51.10+00:44:339:056,6
27STACHURA Karol 1232Open - Mężczyźni67M 6721:30 00:00:0001:30:51.1501:30:51.15+00:44:339:056,6
28RĘBIŚ-KAPUSTA Hanna 1229Open - Kobiety23K 2321:30 00:00:0001:30:51.3001:30:51.30+00:44:339:056,6
29GOS Hubert 1228Open - Mężczyźni68M 6821:30 00:00:0001:30:51.5001:30:51.50+00:44:339:056,6
30WARDA Agnieszka 1226Open - Kobiety24K 2421:30 00:00:0001:33:02.7501:33:02.75+00:46:449:186,4
31PAŃCZYK Olga 1222Open - Kobiety25K 2521:30 00:00:0001:33:04.7501:33:04.75+00:46:469:186,4
32MARCZUK Karolina 1211Open - Kobiety26K 2621:30 00:00:0001:33:04.9001:33:04.90+00:46:479:186,4
33GAWORSKI Michał 1221Open - Mężczyźni70M 7021:30DZIKIE RYJKI00:00:0001:43:38.5501:43:38.55+00:57:2010:215,8
34ŁUKASIEWICZ Magdalena 1216Open - Kobiety34K 3421:30 00:00:0001:44:16.1001:44:16.10+00:57:5810:255,8
35KRUPA Karolina 1233Open - Kobiety35K 3521:30 00:00:0001:44:35.2001:44:35.20+00:58:1710:275,7
36SICIŃSKI Mateusz 1219Open - Mężczyźni71M 7121:30DZIKIE RYJKI00:00:0001:44:37.2501:44:37.25+00:58:1910:275,7
37GWARDIAK Ilona 1230Open - Kobiety36K 3621:30 00:00:0001:44:39.2501:44:39.25+00:58:2110:275,7
38RYBAK Anna 1203Open - Kobiety37K 3721:30 00:00:0001:45:13.2001:45:13.20+00:58:5510:315,7
Znaleziono 38 wynik(ów)