NOCNY DZIK
Huntrun Kozienice
Organizator : ALOHA EVENTY sp. z o.o.
Data : 2022-06-04
Miejsce : Kozienice
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 136
Wystartowało : 124
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 124
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Drużynowa | 21:00 | 21:30 | 22:00
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFalaDrużyna 1Czas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ŁUCZYŃSKI Łukasz 1258Open - Mężczyźni3M 322:00 00:00:0000:44:31.3500:44:31.35 4:2713,5
2PADUCH Konrad 1178Open - Mężczyźni14M 1422:00 00:00:0000:55:51.9500:55:51.95+00:11:205:3510,7
3DZIURZYŃSKI Sebastian 1276Open - Mężczyźni19M 1922:00 00:00:0001:01:09.0501:01:09.05+00:16:376:069,8
4BIERNACKI Marcel 1279Open - Mężczyźni22M 2222:00CTF00:00:0001:02:24.3501:02:24.35+00:17:536:149,6
5MICHALSKA Anna 1245Open - Kobiety5K 522:00 00:00:0001:05:02.2001:05:02.20+00:20:306:309,2
5KOŁODZIEJCZYK Paulina 1268Open - Kobiety5K 522:00 00:00:0001:05:02.2001:05:02.20+00:20:306:309,2
7CIBOR Norbert 1265Open - Mężczyźni33M 3322:00WKS TEAM00:00:0001:07:22.4001:07:22.40+00:22:516:448,9
8CALIK Aleksandra 1243Open - Kobiety7K 722:00WKS TEAM00:00:0001:07:24.5501:07:24.55+00:22:536:448,9
9KRAKOWIAK Ewelina 1238Open - Kobiety8K 822:00 00:00:0001:08:33.1001:08:33.10+00:24:016:518,8
9KRAKOWIAK Maciej 1239Open - Mężczyźni36M 3622:00JELENIE W TERENIE00:00:0001:08:33.1001:08:33.10+00:24:016:518,8
11CHRZANOWSKI Sebastian 1277Open - Mężczyźni37M 3722:00TEAM KOWALA00:00:0001:09:15.7501:09:15.75+00:24:446:558,7
12GOSPODARCZYK Michał 1263Open - Mężczyźni38M 3822:00TEAM KOWALA00:00:0001:09:15.9501:09:15.95+00:24:446:558,7
13JEŻAK Rafał 1274Open - Mężczyźni39M 3922:00WKS TEAM00:00:0001:09:51.7001:09:51.70+00:25:206:598,6
14WARDA Kamil 1252Open - Mężczyźni40M 4022:00WKS TEAM00:00:0001:09:52.3501:09:52.35+00:25:216:598,6
15WŁODARCZYK Arkadiusz 1246Open - Mężczyźni42M 4222:00 00:00:0001:10:41.3501:10:41.35+00:26:107:048,5
16WATROS Przemysław 1272Open - Mężczyźni46M 4622:00SORENTO00:00:0001:11:44.5001:11:44.50+00:27:137:108,4
17DZIDO Piotr 1270Open - Mężczyźni47M 4722:00SORENTO00:00:0001:11:47.1501:11:47.15+00:27:157:108,4
18MICHALAK Beata 1293Open - Kobiety11K 1122:0000:00:0001:12:19.9501:12:19.95+00:27:487:138,3
18KACPRZAK Olga 1240Open - Kobiety11K 1122:00 00:00:0001:12:19.9501:12:19.95+00:27:487:138,3
20WIĘCASZEK Pioter 1269Open - Mężczyźni50M 5022:00TEAM KOWALA00:00:0001:14:44.6001:14:44.60+00:30:137:288,0
21GĘBCZYK Jakub 1281Open - Mężczyźni55M 5522:00 00:00:0001:19:22.9001:19:22.90+00:34:517:567,6
22WÓJCIK Mariusz 1260Open - Mężczyźni56M 5622:00 00:00:0001:19:23.2501:19:23.25+00:34:517:567,6
23WATROS Patryk 1266Open - Mężczyźni57M 5722:00SORENTO00:00:0001:20:37.4501:20:37.45+00:36:068:037,4
24ĆWIKLIŃSKA Klaudia 1253Open - Kobiety16K 1622:00SORENTO00:00:0001:20:37.7501:20:37.75+00:36:068:037,4
25BRZOZOWSKI Krzysztof 1255Open - Mężczyźni58M 5822:00 00:00:0001:20:43.0501:20:43.05+00:36:118:047,4
26MADEJ Agnieszka 1242Open - Kobiety17K 1722:00CARDIO_MISIE00:00:0001:20:44.8501:20:44.85+00:36:138:047,4
27PULUT Jakub 1249Open - Mężczyźni59M 5922:00CARDIO_MISIE00:00:0001:20:45.6501:20:45.65+00:36:148:047,4
28PAPIERZ Michał 1283Open - Mężczyźni60M 6022:00GUMOWE ZWIERZAKI00:00:0001:20:46.8501:20:46.85+00:36:158:047,4
29WRÓBLEWSKI Kamil 1282Open - Mężczyźni61M 6122:00GUMOWE ZWIERZAKI00:00:0001:21:40.3501:21:40.35+00:37:098:107,3
30WICHER Bartosz 1237Open - Mężczyźni62M 6222:00GUMOWE ZWIERZAKI00:00:0001:21:44.4001:21:44.40+00:37:138:107,3
31MACIĄG Krzysztof 1256Open - Mężczyźni63M 6322:00MA-CIĄGI00:00:0001:21:57.6001:21:57.60+00:37:268:117,3
32LIPA Dominika 1288Open - Kobiety18K 1822:0000:00:0001:22:42.7001:22:42.70+00:38:118:167,3
33KUBICKI Michał 1287Open - Mężczyźni64M 6422:0000:00:0001:22:43.1501:22:43.15+00:38:118:167,3
34GRANIAK Michał 1262Open - Mężczyźni66M 6622:00TEAM KOWALA00:00:0001:27:22.1001:27:22.10+00:42:508:446,9
35CZYŻEWSKI Patryk 1267Open - Mężczyźni72M 7222:00 00:00:0001:46:46.0001:46:46.00+01:02:1410:405,6
36MOLGA Agata 1241Open - Kobiety38K 3822:00WKS TEAM00:00:0001:47:15.7501:47:15.75+01:02:4410:435,6
37ROŻEK Jarosław 1251Open - Mężczyźni73M 7322:00WKS TEAM00:00:0001:47:16.0001:47:16.00+01:02:4410:435,6
37SUŁECKI Rafał 1275Open - Mężczyźni73M 7322:00WKS TEAM00:00:0001:47:16.0001:47:16.00+01:02:4410:435,6
39CUBALA Radosław 1273Open - Mężczyźni75M 7522:00WKS TEAM00:00:0001:47:16.0501:47:16.05+01:02:4410:435,6
40CEBULA Milena 1264Open - Kobiety39K 3922:00TEAM KOWALA00:00:0001:48:27.1501:48:27.15+01:03:5510:505,5
41GRANIAK Lena 1257Open - Kobiety40K 4022:00TEAM KOWALA00:00:0001:48:27.8501:48:27.85+01:03:5610:505,5
42WRZEŚNIEWSKA Monika 1244Open - Kobiety41K 4122:00TEAM KOWALA00:00:0001:48:27.9501:48:27.95+01:03:5610:505,5
43JARZĄBEK Wiktoria 1278Open - Mężczyźni78M 7822:00TEAM KOWALA00:00:0001:48:29.3001:48:29.30+01:03:5710:505,5
44KALUGA Jarosław 1250Open - Mężczyźni79M 7922:00TEAM KOWALA00:00:0001:48:29.6001:48:29.60+01:03:5810:505,5
45CHEŁMIŃSKI Jakóp 1248Open - Mężczyźni80M 8022:00TEAM KOWALA00:00:0001:52:38.2001:52:38.20+01:08:0611:155,3
46CHEŁMIŃSKI Daniel 1247Open - Mężczyźni81M 8122:00TEAM KOWALA00:00:0001:52:39.6501:52:39.65+01:08:0811:155,3
47CHEŁMIŃSKI Konrad 1254Open - Mężczyźni82M 8222:00TEAM KOWALA00:00:0001:52:41.3501:52:41.35+01:08:1011:165,3
48KASJANIUK Martyna 1261Open - Kobiety42K 4222:00 00:00:0001:52:44.3001:52:44.30+01:08:1211:165,3
Znaleziono 48 wynik(ów)