NOCNY DZIK
Huntrun Kozienice
Organizator : ALOHA EVENTY sp. z o.o.
Data : 2022-06-04
Miejsce : Kozienice
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 136
Wystartowało : 124
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 124
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Drużynowa | 21:00 | 21:30 | 22:00
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFalaDrużyna 1Czas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1GREŃ Wacław 1191Open - Mężczyźni1M 121:00HUSARIA RACE TEAM00:00:0000:44:04.7500:44:04.75 4:2413,6
2MOTAK Tomasz 1199Open - Mężczyźni2M 221:00 00:00:0000:44:25.3000:44:25.30+00:00:204:2613,5
3ŁUCZYŃSKI Łukasz 1258Open - Mężczyźni3M 322:00 00:00:0000:44:31.3500:44:31.35+00:00:264:2713,5
4RĘBIŚ Tomasz 1225Open - Mężczyźni4M 421:30WKZ KOZIENICE BBL00:00:0000:46:17.8000:46:17.80+00:02:134:3713,0
5CIEŚLAK Krzysztof 1200Open - Mężczyźni5M 521:30WKZ KOZIENICE BBL00:00:0000:46:26.2000:46:26.20+00:02:214:3812,9
6MIECH Szymon 1198Open - Mężczyźni6M 621:00HUSARIA RACE TEAM00:00:0000:46:32.9000:46:32.90+00:02:284:3912,9
7KUBIAK Bartosz 1227Open - Mężczyźni7M 721:30 00:00:0000:48:22.3500:48:22.35+00:04:174:5012,4
8ZABIEGAŁOWSKI Błażej 1285Open - Mężczyźni8M 821:0000:00:0000:49:28.4000:49:28.40+00:05:234:5612,1
9CZARNIK Marek 1289Open - Mężczyźni9M 921:00SPARTAŃSKA DZICZ00:00:0000:50:27.8000:50:27.80+00:06:235:0211,9
10BETLEJEWSKI Marek 1160Open - Mężczyźni10M 1021:00 00:00:0000:51:52.9500:51:52.95+00:07:485:1111,6
11ŁĄCZNY Marcin 1234Open - Mężczyźni11M 1121:30 00:00:0000:52:18.8500:52:18.85+00:08:145:1311,5
12WISNIWESKI Marcin 1197Open - Mężczyźni12M 1221:00 00:00:0000:52:19.2000:52:19.20+00:08:145:1311,5
13SARAD Krzysztof 1196Open - Mężczyźni13M 1321:00SPARTAŃSKA DZICZ00:00:0000:55:37.9000:55:37.90+00:11:335:3310,8
14PADUCH Konrad 1178Open - Mężczyźni14M 1422:00 00:00:0000:55:51.9500:55:51.95+00:11:475:3510,7
15KONIOR Marek 1161Open - Mężczyźni15M 1521:00HUSARIA RACE TEAM00:00:0000:56:42.3000:56:42.30+00:12:375:4010,6
16MISZKA Krzysztof 1181Open - Mężczyźni16M 1621:00SPARTAŃSKA DZICZ00:00:0000:57:01.8500:57:01.85+00:12:575:4210,5
17WOLSZCZAK Ryszard 1210Open - Mężczyźni17M 1721:30WKZ KOZIENICE BBL00:00:0001:01:04.0001:01:04.00+00:16:596:069,8
18MOSTOLSKI Przemysław 1292Open - Mężczyźni18M 1821:30DZIKI DO WZIĘCIA 00:00:0001:01:07.5001:01:07.50+00:17:026:069,8
19DZIURZYŃSKI Sebastian 1276Open - Mężczyźni19M 1922:00 00:00:0001:01:09.0501:01:09.05+00:17:046:069,8
20SOCHACKI Wojciech 1236Open - Mężczyźni20M 2021:30 00:00:0001:01:58.0001:01:58.00+00:17:536:119,7
20KUBICKI Konrad 1214Open - Mężczyźni20M 2021:30 00:00:0001:01:58.0001:01:58.00+00:17:536:119,7
22BIERNACKI Marcel 1279Open - Mężczyźni22M 2222:00CTF00:00:0001:02:24.3501:02:24.35+00:18:196:149,6
23MILCZOWCZYK Dariusz 1202Open - Mężczyźni23M 2321:30BBL KOZIENICE WKZ00:00:0001:02:40.8001:02:40.80+00:18:366:169,6
24GOLISZEK Ryszard 1188Open - Mężczyźni24M 2421:00 00:00:0001:03:00.8001:03:00.80+00:18:566:189,5
25GRZELACZEK Michał 1291Open - Mężczyźni25M 2521:30DZIKI DO WZIĘCIA 00:00:0001:03:09.9501:03:09.95+00:19:056:189,5
26KRUK Sławomir 1190Open - Mężczyźni26M 2621:00 00:00:0001:03:15.1501:03:15.15+00:19:106:199,5
27BIEŃKO Damian 1192Open - Mężczyźni27M 2721:00BIEŃKI00:00:0001:03:22.7001:03:22.70+00:19:176:209,5
28BIRSKI Grzegorz 1290Open - Mężczyźni28M 2821:30DZIKI DO WZIĘCIA 00:00:0001:03:52.6001:03:52.60+00:19:476:239,4
29KLIMAS Mateusz 1220Open - Mężczyźni29M 2921:30WKZ KOZIENICE BBL00:00:0001:03:53.7501:03:53.75+00:19:496:239,4
30PRZETOCKI Bartek 1167Open - Mężczyźni30M 3021:00 00:00:0001:04:41.0501:04:41.05+00:20:366:289,3
31PASIEKA Damian 1158Open - Mężczyźni31M 3121:00TRENER24H.COM.PL00:00:0001:04:52.0501:04:52.05+00:20:476:299,2
32BIEŃKO Paweł 1184Open - Mężczyźni32M 3221:00BIEŃKI00:00:0001:06:10.9501:06:10.95+00:22:066:379,1
33CIBOR Norbert 1265Open - Mężczyźni33M 3322:00WKS TEAM00:00:0001:07:22.4001:07:22.40+00:23:176:448,9
34MALEC Daniel 1168Open - Mężczyźni34M 3421:00ANDRZEJE 00:00:0001:07:29.5001:07:29.50+00:23:246:448,9
35BAJERA Dominik 1170Open - Mężczyźni35M 3521:00ANDRZEJE00:00:0001:07:29.6501:07:29.65+00:23:246:448,9
36KRAKOWIAK Maciej 1239Open - Mężczyźni36M 3622:00JELENIE W TERENIE00:00:0001:08:33.1001:08:33.10+00:24:286:518,8
37CHRZANOWSKI Sebastian 1277Open - Mężczyźni37M 3722:00TEAM KOWALA00:00:0001:09:15.7501:09:15.75+00:25:116:558,7
38GOSPODARCZYK Michał 1263Open - Mężczyźni38M 3822:00TEAM KOWALA00:00:0001:09:15.9501:09:15.95+00:25:116:558,7
39JEŻAK Rafał 1274Open - Mężczyźni39M 3922:00WKS TEAM00:00:0001:09:51.7001:09:51.70+00:25:466:598,6
40WARDA Kamil 1252Open - Mężczyźni40M 4022:00WKS TEAM00:00:0001:09:52.3501:09:52.35+00:25:476:598,6
41ULANOWSKI Owca 1286Open - Mężczyźni41M 4121:00X-TEAM SPECIAL FORCES00:00:0001:10:02.8501:10:02.85+00:25:587:008,6
42WŁODARCZYK Arkadiusz 1246Open - Mężczyźni42M 4222:00 00:00:0001:10:41.3501:10:41.35+00:26:367:048,5
43KAZIMIERCZAK Marcin 1218Open - Mężczyźni43M 4321:30TUPTUSIE00:00:0001:11:39.7501:11:39.75+00:27:357:098,4
44TUZINEK Piotr 1224Open - Mężczyźni44M 4421:30TUPTUSIE00:00:0001:11:41.5501:11:41.55+00:27:367:108,4
45RYTTER Paweł 1223Open - Mężczyźni45M 4521:30 00:00:0001:11:43.5501:11:43.55+00:27:387:108,4
46WATROS Przemysław 1272Open - Mężczyźni46M 4622:00SORENTO00:00:0001:11:44.5001:11:44.50+00:27:397:108,4
47DZIDO Piotr 1270Open - Mężczyźni47M 4722:00SORENTO00:00:0001:11:47.1501:11:47.15+00:27:427:108,4
48KAMIŃSKI Krzysztof 1180Open - Mężczyźni48M 4821:00 00:00:0001:14:11.5001:14:11.50+00:30:067:258,1
48BETLEJEWSKI Przemysław 1186Open - Mężczyźni48M 4821:00 00:00:0001:14:11.5001:14:11.50+00:30:067:258,1
50WIĘCASZEK Pioter 1269Open - Mężczyźni50M 5022:00TEAM KOWALA00:00:0001:14:44.6001:14:44.60+00:30:397:288,0
51WOLSZCZAK Damian 1204Open - Mężczyźni51M 5121:30WKZ KOZIENICE BBL00:00:0001:15:22.9001:15:22.90+00:31:187:328,0
52MAJEWSKI Piotr 1193Open - Mężczyźni52M 5221:00SPARTAŃSKA DZICZ00:00:0001:15:24.2501:15:24.25+00:31:197:328,0
53SOBCZYK Grzegorz 1207Open - Mężczyźni53M 5321:30WKZ KOZIENICE BBL00:00:0001:15:24.4001:15:24.40+00:31:197:328,0
54SUSZYŃSKI Jarosław 1208Open - Mężczyźni54M 5421:30 00:00:0001:18:08.8501:18:08.85+00:34:047:487,7
55GĘBCZYK Jakub 1281Open - Mężczyźni55M 5522:00 00:00:0001:19:22.9001:19:22.90+00:35:187:567,6
56WÓJCIK Mariusz 1260Open - Mężczyźni56M 5622:00 00:00:0001:19:23.2501:19:23.25+00:35:187:567,6
57WATROS Patryk 1266Open - Mężczyźni57M 5722:00SORENTO00:00:0001:20:37.4501:20:37.45+00:36:328:037,4
58BRZOZOWSKI Krzysztof 1255Open - Mężczyźni58M 5822:00 00:00:0001:20:43.0501:20:43.05+00:36:388:047,4
59PULUT Jakub 1249Open - Mężczyźni59M 5922:00CARDIO_MISIE00:00:0001:20:45.6501:20:45.65+00:36:408:047,4
60PAPIERZ Michał 1283Open - Mężczyźni60M 6022:00GUMOWE ZWIERZAKI00:00:0001:20:46.8501:20:46.85+00:36:428:047,4
61WRÓBLEWSKI Kamil 1282Open - Mężczyźni61M 6122:00GUMOWE ZWIERZAKI00:00:0001:21:40.3501:21:40.35+00:37:358:107,3
62WICHER Bartosz 1237Open - Mężczyźni62M 6222:00GUMOWE ZWIERZAKI00:00:0001:21:44.4001:21:44.40+00:37:398:107,3
63MACIĄG Krzysztof 1256Open - Mężczyźni63M 6322:00MA-CIĄGI00:00:0001:21:57.6001:21:57.60+00:37:528:117,3
64KUBICKI Michał 1287Open - Mężczyźni64M 6422:0000:00:0001:22:43.1501:22:43.15+00:38:388:167,3
65OŻÓG Mateusz 1183Open - Mężczyźni65M 6521:00JAK ŻÓŁWIE W GALOPIE00:00:0001:27:15.7001:27:15.70+00:43:108:436,9
66GRANIAK Michał 1262Open - Mężczyźni66M 6622:00TEAM KOWALA00:00:0001:27:22.1001:27:22.10+00:43:178:446,9
67STACHURA Karol 1232Open - Mężczyźni67M 6721:30 00:00:0001:30:51.1501:30:51.15+00:46:469:056,6
68GOS Hubert 1228Open - Mężczyźni68M 6821:30 00:00:0001:30:51.5001:30:51.50+00:46:469:056,6
69ROBAK Dariusz 1169Open - Mężczyźni69M 6921:00ZIELONE ISKRY00:00:0001:36:13.2501:36:13.25+00:52:089:376,2
70GAWORSKI Michał 1221Open - Mężczyźni70M 7021:30DZIKIE RYJKI00:00:0001:43:38.5501:43:38.55+00:59:3310:215,8
71SICIŃSKI Mateusz 1219Open - Mężczyźni71M 7121:30DZIKIE RYJKI00:00:0001:44:37.2501:44:37.25+01:00:3210:275,7
72CZYŻEWSKI Patryk 1267Open - Mężczyźni72M 7222:00 00:00:0001:46:46.0001:46:46.00+01:02:4110:405,6
73ROŻEK Jarosław 1251Open - Mężczyźni73M 7322:00WKS TEAM00:00:0001:47:16.0001:47:16.00+01:03:1110:435,6
73SUŁECKI Rafał 1275Open - Mężczyźni73M 7322:00WKS TEAM00:00:0001:47:16.0001:47:16.00+01:03:1110:435,6
75CUBALA Radosław 1273Open - Mężczyźni75M 7522:00WKS TEAM00:00:0001:47:16.0501:47:16.05+01:03:1110:435,6
76PROGOROWICZ Dawid 1159Open - Mężczyźni76M 7621:00GŁODNE LISY00:00:0001:47:56.0001:47:56.00+01:03:5110:475,6
77GŁODEK Jacek 1175Open - Mężczyźni77M 7721:00GŁODNE LISY00:00:0001:48:09.9001:48:09.90+01:04:0510:485,5
78JARZĄBEK Wiktoria 1278Open - Mężczyźni78M 7822:00TEAM KOWALA00:00:0001:48:29.3001:48:29.30+01:04:2410:505,5
79KALUGA Jarosław 1250Open - Mężczyźni79M 7922:00TEAM KOWALA00:00:0001:48:29.6001:48:29.60+01:04:2410:505,5
80CHEŁMIŃSKI Jakóp 1248Open - Mężczyźni80M 8022:00TEAM KOWALA00:00:0001:52:38.2001:52:38.20+01:08:3311:155,3
81CHEŁMIŃSKI Daniel 1247Open - Mężczyźni81M 8122:00TEAM KOWALA00:00:0001:52:39.6501:52:39.65+01:08:3411:155,3
82CHEŁMIŃSKI Konrad 1254Open - Mężczyźni82M 8222:00TEAM KOWALA00:00:0001:52:41.3501:52:41.35+01:08:3611:165,3
Znaleziono 82 wynik(ów)