Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-05-09
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 42 km
Zgłoszonych : 154
Wystartowało : 134
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 133
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 37km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 26km | 37km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuBłędne Skały
10km
Zielona Droga
26km
Jakubowice
37km
     
1RUTKOWSKI Dawid 2113140MINUT.PL/GRIZZLYTEAMLUBINM-402021-05-09 06:00:1601:07:0502:46:2303:43:58
2SKRAJNY Łukasz 2112140MINUT.PLWROCŁAWM-402021-05-09 06:00:5901:06:3802:55:5504:00:33
3BARTYZEL Marek 2138ZAWOJAM-402021-05-09 06:17:5101:11:0002:56:1204:02:00
4BUK Sławomir 2000LESZ NO LIMITS RUNNERSŚRODA WIELKOPOLSKAM-402021-05-09 05:59:4301:09:3603:01:4604:08:51
5SZYMURA Wojciech 2079DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELERYBNIKM-402021-05-09 06:00:0201:10:0103:01:2004:09:17
6ROGÓRZ Piotr 2134WROCŁAWM-402021-05-09 06:20:4601:11:3703:03:0504:09:47
7DARUL Damian 2024KB MARATON TUREKTUREKM-402021-05-09 06:02:3001:13:5903:14:4304:28:31
8JABŁOŃSKI Paweł 2133KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-402021-05-09 06:06:3601:15:5403:08:1804:32:55
9DANAK Przemek 2007KOSTRZYN NAD ODRĄM-402021-05-09 06:03:4801:21:4903:20:2904:32:59
10GAWLEWICZ Tomasz 2038GAWEŁKI TEAM/POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-402021-05-09 06:09:2101:15:4603:18:1904:38:14
11MAJCHRZAK Marcin 2059PRZEDWOJEWSKI TEAMSWARZĘDZM-402021-05-09 06:04:3001:20:3503:25:0404:41:30
12CZERNY Tomasz 2080ZABRZEM-402021-05-09 06:07:1001:17:3303:22:0904:42:18
13STASZCZAK Łukasz 2051TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM-402021-05-09 06:29:0701:18:4503:30:5404:48:09
14LANGE Szymon 2041ŚREMM-402021-05-09 06:07:1601:20:2403:28:0604:50:37
15PAŻUCHA Wojciech 2006NAPĘDZANY PIEROGAMILUSÓWKOM-402021-05-09 06:39:0401:21:4903:37:4004:59:57
16KAMIŃSKI Marek 2083180 MINUTWROCŁAWM-402021-05-09 06:11:5201:25:2003:39:0605:00:34
17CARUK Damian 2099CHRZĄSZCZEWOM-402021-05-09 06:10:1701:22:0803:31:2005:01:06
18MEDEJSZO Mariusz 2088NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWANOWA SÓLM-402021-05-09 06:05:1501:22:2303:36:0305:03:27
19JAMROZIAK Grzegorz 2098AARSLEFF.BIZ RUNNING TEAMKAMIEŃ POMORSKIM-402021-05-09 06:10:2201:28:1303:43:1705:06:40
20BIEL Sławomir 2125WWW.42K.COM.PLTYCHYM-402021-05-09 06:03:0801:16:3603:27:4605:10:53
21KACZOR Piotr 2116TEAM TIRNOWOGRÓD BOBRZAŃSKIM-402021-05-09 06:05:2301:24:4903:48:3905:13:42
22JASTRZĘBSKI Kamil 2101NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-402021-05-09 06:10:1201:27:1403:48:4905:14:37
23PIĘTA Łukasz 2008INFINITY GYMPROSZOWICEM-402021-05-09 05:59:5701:27:4403:49:3405:14:40
24ROLICZ Marcin 2033WITNICAM-402021-05-09 06:03:4301:23:3003:40:1605:17:08
25SKRZYPIŃSKI Arkadiusz 2019PSI PATROLLESZNOM-402021-05-09 06:00:2701:26:4103:46:4305:19:14
26DZIUBA Piotr 2091WROCŁAWM-402021-05-09 06:00:3301:22:2503:40:4105:20:39
27ROSOŁOWSKI Grzegorz 2081NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-402021-05-09 06:09:5701:27:2803:51:5205:24:52
28BIENIAS Piotr 2147WARSZAWAM-402021-05-09 06:03:0301:29:4203:11:3105:28:52
29RÓG Krzysztof 2032KB ,,ZDYSZAAANI" CHOCIANÓWCHOCIANÓWM-402021-05-09 06:19:2401:29:3503:57:2605:31:13
30LACH Sebastian 2143GRODKÓWM-402021-05-09 06:06:5801:20:4103:52:0005:31:52
31PŁÓCIENNICZAK Jakub 2130DREAM RUNWARSZAWAM-402021-05-09 06:02:5701:28:1203:58:3505:37:13
32RECZUCH Andrzej 2149Dywizjon 102WROCŁAWM-402021-05-09 06:05:4601:32:1904:04:3805:38:50
33BEDNARCZYK Paweł 2029PZU SPORT TEAMBABKIM-402021-05-09 06:01:5801:24:0603:56:3805:39:24
34OLSZEWSKI Jacek 2052MOSINAM-402021-05-09 06:15:4801:35:0104:07:0205:39:57
35WAWRZYNIAK Paweł 2135RUNNER'S POWERŚREMM-402021-05-09 06:04:1301:35:3604:06:1705:40:21
36GĘSIAREK Grzegorz 2012KROTOSZYNM-402021-05-09 06:02:2401:29:0903:57:4305:41:44
37KUŻEL Adrian 2020NADAKTYWNINOWE MIASTECZKOM-402021-05-09 06:10:0301:28:3504:02:0705:45:45
38WESOŁEK Paweł 2048RUNNER'S POWER ŚREMMANIECZKIM-402021-05-09 06:04:0801:35:4304:08:2705:48:56
39FRAŃSKI Łukasz 2043NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM-402021-05-09 06:01:3501:32:1504:10:2905:51:18
40GORCZYCA Lukasz 2064NOWE MIASTECZKOM-402021-05-09 06:09:0801:36:3904:12:0705:53:40
41MAŚLAK Jacek 2067STOWARZYSZENIE POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-402021-05-09 06:09:1501:36:4904:11:1105:54:10
42GULAJSKI Rafał 2069KOPIENICAM-402021-05-09 06:24:2101:30:1603:57:5005:54:48
43NOZDRYN-PŁOTNICKI Bolesław 2050KIETRZM-402021-05-09 06:06:1801:36:2104:16:4806:00:17
44LIS Mirosław 2011CEREKWICAM-402021-05-09 06:05:5101:36:3204:14:5606:01:37
45FIJAŁKOWSKI Waldemar 2145TRZEBNICAM-402021-05-09 06:01:4801:36:4204:09:0706:06:08
46WCISŁO Robert 2141WARSZAWAM-402021-05-09 06:19:5701:38:2504:28:3406:11:55
47PYTLASIŃSKI Adam 2155ZABRZEM-402021-05-09 06:05:1001:33:5604:24:1706:15:28
48ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 2139WARSZAWAM-402021-05-09 06:10:0004:27:4206:17:28
49SUSZCZYNSKI Krzysztof 2066NYSAM-402021-05-09 06:01:1001:34:3604:24:4306:18:35
50RUCIŃSKI Adam 2013WARSZAWAM-402021-05-09 06:16:2501:43:3004:35:4506:19:48
51JASICKI Krzysztof 2142RUNHOGS TYCHYTYCHYM-402021-05-09 06:07:5101:42:1404:29:4106:24:20
52SZPECHT Filip 2074WARSZAWAM-402021-05-09 06:14:0301:40:2104:39:0806:26:02
53SIKORSKI Grzegorz 2084BORYSŁAWICE ZAMKOWEM-402021-05-09 06:02:3601:43:3904:40:2106:33:26
54RESPONDEK Dariusz 2049WROCŁAWM-402021-05-09 06:09:2701:44:0104:49:5006:46:25
55BEBRYS Daniel 2063CNS NOWA SÓLNOWA SÓLM-402021-05-09 06:08:2601:39:5204:48:3306:51:44
Znaleziono 55 wynik(ów)