OCHOTNICA CHALLENGE 20 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2018-08-12
Miejsce : Gorce
Dystans : 20 km
Zgłoszonych : 270
Wystartowało : 227
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 226
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
20km
Czas
brutto
20km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MAREK Dariusz 838Alpin SportGOMOWICEM 33-441M 100:00:0101:26:55.1001:26:57.00 4:2013,8
2GUROŚ Dawid 852NOWY TARGM 33-442M 500:00:0101:39:49.2501:39:50.60+00:12:534:5912,0
3TOKARZ Andrzej 862NOWY SĄCZM 33-443M 700:00:0201:40:34.6001:40:36.95+00:13:395:0111,9
4FORMELA Łukasz 651KARTUZYM 33-444M 900:00:0301:46:17.5001:46:21.00+00:19:245:1811,3
5KOWALCZYK Tomasz 696KRAKÓWM 33-445M 1000:00:0701:48:40.4501:48:48.05+00:21:515:2611,0
6MIKA Andrzej 730WROCŁAWM 33-446M 1300:00:0201:51:30.1001:51:32.80+00:24:355:3410,8
7CAŁKA Bartłomiej 619Nationale NederlandenWASZAWAM 33-447M 1400:00:0301:51:34.2501:51:38.00+00:24:415:3410,8
8DZIEDZIC Witold 644Sekcja Biegowa Okręgowej Izby Radców Prawnych w RzeszowieRZESZÓWM 33-448M 1600:00:0301:51:43.1001:51:46.65+00:24:495:3510,7
9MÜLDNER Rafał 735PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM 33-449M 1800:00:1801:52:43.4001:53:01.85+00:26:045:3810,6
10DĄBROWICZ Jakub 634KOMORNIKIM 33-4410M 2100:00:0201:53:17.8001:53:20.00+00:26:235:3910,6
11ALEKSANDER Szczepaniak 600JulkaTeam Stary SączSTARY SĄCZM 33-4411M 2500:00:1101:56:53.9001:57:05.30+00:30:085:5010,3
12ZIGNANI Nicola 830Dinamo Sport Bellaria Igea MarinaBELLARIA IGEA MARINAM 33-4412M 2600:00:0301:58:21.9001:58:25.05+00:31:285:5510,1
13BARTOSZ Marek 608WARSZAWAM 33-4413M 2700:00:0601:58:42.3501:58:48.85+00:31:515:5610,1
14CYRKLER Rafał 627ALA TEAMOSTRÓDAM 33-4414M 2800:00:0401:59:58.3002:00:03.05+00:33:065:5910,0
15MIZERA Krzysztof 733KRAKÓWM 33-4415M 2900:00:0902:00:44.3502:00:53.80+00:33:566:029,9
16FLORYS Jakub 649Morski KońOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM 33-4416M 3000:00:0902:00:50.4002:00:59.80+00:34:026:029,9
17CHMIEL Przemysław 863AlbatrosyWARSZAWAM 33-4417M 3200:00:0402:01:54.2502:01:58.45+00:35:016:059,8
18DZIEDZIC Krzysztof 642KRAKÓWM 33-4418M 3300:00:0502:02:15.9502:02:21.85+00:35:246:069,8
19SZCZEPANIAK Sławomir 787STARY SĄCZM 33-4419M 3400:00:1202:06:37.9502:06:50.85+00:39:536:199,5
20PLATA Piotr 750JulkaTeam Stary SączSTARY SĄCZM 33-4420M 3500:00:1102:07:10.0002:07:21.40+00:40:246:219,4
21JASIURKOWSKI Daniel 672IGEKAŁĄCKOM 33-4421M 3600:00:1702:07:07.0502:07:24.25+00:40:276:219,4
22BOHDANOWICZ Krystian 228Razem Trenujemy SportŁÓDŹM 33-4422M 3800:00:0602:07:46.8002:07:53.50+00:40:566:239,4
23SKORUPKA Leszek 777M3 SiedlceIGANIE NOWEM 33-4423M 3900:00:0402:07:53.9502:07:58.30+00:41:016:239,4
24HANARZ Jacek 837ZIELONKIM 33-4424M 4200:00:1402:08:19.8502:08:34.30+00:41:376:259,4
25GOC Paweł 859BOCHNIAM 33-4425M 4700:00:0902:10:03.5502:10:12.80+00:43:156:309,2
26ŚWIĄDER Andrzej 794WIELICZKAM 33-4426M 4800:00:0802:10:18.8502:10:27.05+00:43:306:309,2
27CEMPEL Piotr 621-BIELSKO-BIAŁAM 33-4427M 5000:00:1602:10:31.7002:10:47.75+00:43:506:319,2
28BRZESKI Szczepan 617BOCHNIAM 33-4428M 5100:00:1102:10:49.5002:11:00.80+00:44:036:329,2
29ZAWADA Michał 821TORUNM 33-4429M 5300:00:1602:11:20.2502:11:36.55+00:44:396:349,1
30IWAŃSKI Bogusław 667NOWY SACZM 33-4430M 5500:00:1202:12:03.4002:12:16.10+00:45:196:369,1
31POLAK Andrzej 756KW KrakówTYLMANOWAM 33-4431M 5700:00:1502:13:25.9502:13:41.10+00:46:446:409,0
32ZIELAK Dariusz 825WARSZAWAM 33-4432M 6000:00:0702:14:33.1502:14:40.40+00:47:436:438,9
33ANDRZEJEWSKI Tomasz 601KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM 33-4433M 6100:00:0902:14:37.7002:14:47.40+00:47:506:438,9
34URBAŃSKI Mariusz 803DĄBROWA GÓRNICZAM 33-4434M 6300:00:1002:14:39.4002:14:50.20+00:47:536:448,9
35WULCZYŃSKI Rafał 817CZELADŹM 33-4435M 6400:00:1002:14:43.3502:14:54.15+00:47:576:448,9
36LEŚNIOWSKI Andrzej 711For Run TeamPOZNAŃM 33-4436M 6500:00:1902:14:56.8002:15:15.85+00:48:186:448,9
37ANTOLAK Maciej 602Nowy Targ Runners/Nowotarski Klub KolarskiNOWY TARGM 33-4437M 6600:00:0202:15:16.1002:15:18.30+00:48:216:458,9
38GWÓŹDŹ Michał 866Czeladź BiegaCZELADŹM 33-4438M 6700:00:0802:16:19.6002:16:28.05+00:49:316:498,8
39KAPAŁKA Adrian 678Natalia Tomasiak Górski StylMIKOŁÓWM 33-4439M 6800:00:0602:19:29.8502:19:36.65+00:52:396:588,6
40PUTAJ Rafał 759PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM 33-4440M 7200:00:2602:21:45.5002:22:11.95+00:55:147:058,5
41CHODKOWSKI Krzysztof 623WARSZAWAM 33-4441M 7300:00:0402:24:03.9502:24:08.45+00:57:117:128,3
42ZIELIŃSKI Grzegorz 829WARSZAWAM 33-4442M 7600:00:1702:24:07.1502:24:24.35+00:57:277:128,3
43BABICZ Grzegorz 605OLSZTYNM 33-4443M 7800:00:0802:25:54.5002:26:02.95+00:59:057:178,2
44FORJASZ Przemysław 650RZESZÓWM 33-4444M 8200:00:1202:26:17.9002:26:30.30+00:59:337:188,2
45PIWOŃSKI Adam 855GÓRA KALWARIAM 33-4445M 8300:00:1402:26:20.1002:26:34.25+00:59:377:198,2
46GÓRSKI Rafał 849WARSZAWAM 33-4446M 8400:00:2402:27:56.1502:28:20.55+01:01:237:238,1
47PATEREK Grzegorz 746wkurw_teamKRAKÓWM 33-4447M 8600:00:0702:28:56.1502:29:03.75+01:02:067:268,1
48RUSNARCZYK Wojciech 765ZdrowieOCHOTNICA DOLNAM 33-4448M 8700:00:0102:29:11.2002:29:13.10+01:02:167:278,0
49LANGOWSKI Roman 707Vadain Running ClubGRUDZIĄDZM 33-4449M 8800:00:2802:28:59.5502:29:27.95+01:02:307:268,1
50KERZKOWSKI Marcin 858Białostocka Sekta BiegowaBIAŁYSTOKM 33-4450M 9000:00:0902:30:50.9002:31:00.20+01:04:037:328,0
51PRZYGODZKI Roman 758Nowy Targ RunnersLUDŹMIERZM 33-4451M 9300:00:0502:32:42.5002:32:47.85+01:05:507:387,9
52MALIHIN Dragos 722KRAKOWM 33-4452M 9500:00:0702:33:20.3502:33:27.45+01:06:307:407,8
53CASAÑA Fran 620IndependentMELILLAM 33-4453M 9600:00:0902:33:34.3502:33:43.60+01:06:467:407,8
54PŁATEK Paweł 751PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM 33-4454M 10000:00:1902:38:48.8002:39:07.95+01:12:107:567,6
55GARNCARZ Piotr 659POGÓRSKA WOLAM 33-4455M 10300:00:1302:40:24.0502:40:37.15+01:13:408:017,5
56SZYMKOWIAK Paweł 791KOTLARNIAM 33-4456M 10500:00:1902:45:07.4502:45:27.40+01:18:308:157,3
57SERĘGA Tomasz 772Wkurw-TeamBOLĘCINM 33-4457M 10800:00:0702:46:56.5002:47:04.20+01:20:078:207,2
58GOŁDYN Marek 860OCHOTNICA DOLNAM 33-4458M 11100:00:0302:51:43.7002:51:46.90+01:24:498:357,0
59ZIELIŃSKI Jacek 828Rozbiegany PiastówPIASTÓWM 33-4459M 11800:00:2003:16:35.3003:16:55.45+01:49:589:496,1
60ROGATKO Adam 763SYNERIC ENGINEERSDAWIDY BANKOWEM 33-4460M 12000:00:1803:17:13.1003:17:31.95+01:50:349:516,1
61KWIATKOWSKI Wiktor 872WARSZAWAM 33-4461M 12200:00:2103:18:53.3503:19:14.60+01:52:179:566,0
62GRUDZIEŃ Paweł 710Vadain Running ClubGRUDZIĄDZM 33-4462M 12300:00:3003:20:55.3003:21:26.00+01:54:2910:026,0
63GAUR Vineet 660WARSAWM 33-4463M 12400:00:0903:23:04.4503:23:13.55+01:56:1610:095,9
64KONDRAK Piotr 693Vege RunnersBIAŁYSTOKM 33-4464M 12500:00:0603:23:20.8503:23:27.65+01:56:3010:105,9
65POPŁAWSKI Piotr 757PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM 33-4465M 12600:00:2503:24:30.3003:24:56.10+01:57:5910:135,9
66DUDA Krzysztof 641Wataha - łączy nas bieganieKRAKÓWM 33-4466M 12700:00:1303:26:32.8003:26:46.40+01:59:4910:195,8
67PAWEŁCZUK Piotr 747ZABIERZÓWM 33-4467M 13200:00:2103:39:04.7003:39:26.55+02:12:2910:575,5
68KACZYNSKI Piotr 676WARSZAWAM 33-4468M 13600:00:0903:51:52.5503:52:01.80+02:25:0411:355,2
Znaleziono 68 wynik(ów)