OCHOTNICA CHALLENGE 20 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 20 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 196
Wystartowało : 171
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 171
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | 9km | 11.3km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart
0.001km
Potok
9km
Wieża Gorc
11.3km
Czas
netto
20.8km
Czas
brutto
20.8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1SOBAS Jacek 1348ON RUN CREWSZKLARSKA PORĘBAM 36-451M 100:00:0000:00:0100:49:0301:06:3701:50:48.5001:50:48.50 5:1911,3
2GOŁĄB Marek 1238BANDA GRUDNIALUBLINM 36-452M 400:00:0000:00:0100:52:5701:11:4901:57:06.8001:57:06.80+00:06:185:3710,7
3BARAN Piotr 1202TRAIL IS OUR WAYNOWY SĄCZM 36-453M 500:00:0000:00:0200:54:4301:14:1702:00:33.8002:00:33.80+00:09:455:4710,4
4PAŁKA Mariusz 1327KB PARANTELALIMANOWAM 36-454M 800:00:0000:00:0201:00:4201:22:1402:13:19.7502:13:19.75+00:22:316:249,4
5RADKO Marcin 1205M 36-455M 900:00:0000:00:0501:00:5501:22:4702:14:55.3002:14:55.30+00:24:066:299,3
6MIKA Andrzej 1304WROCŁAWM 36-456M 1100:00:0000:00:0201:01:4301:24:0802:16:17.8502:16:17.85+00:25:296:339,2
7JANCZEWSKI Marek 1250WIELICZKAM 36-457M 1200:00:0000:00:0500:58:3501:19:0302:16:55.5502:16:55.55+00:26:076:349,1
8SAINTEMARIE Arnaod 1387MARCIN SWIERC TEAMM 36-458M 1300:00:0000:00:0401:03:5501:25:0302:19:31.6502:19:31.65+00:28:436:428,9
9WOKAN Marcin 1369WROCŁAWM 36-459M 1400:00:0000:00:1101:04:3101:28:2402:21:45.9002:21:45.90+00:30:576:488,8
10DZIEDZIC Witold 1232RZESZÓWM 36-4510M 1500:00:0000:00:0101:04:1101:26:1402:21:53.1502:21:53.15+00:31:046:498,8
11PELA Dariusz 730TORUŃM 36-4511M 2000:00:0000:00:0301:04:3501:26:5102:24:22.9502:24:22.95+00:33:346:568,6
12SULIK Konrad 563M 36-4512M 2100:00:0000:00:0501:04:2001:25:5102:25:36.0002:25:36.00+00:34:477:008,6
13FLORYS Jakub 1234SEAHORSESOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM 36-4513M 2200:00:0000:00:0401:05:3101:29:5902:25:55.5502:25:55.55+00:35:077:008,6
14HASSAK Maciej 1246GKC GORLICEGORLICEM 36-4514M 2300:00:0000:00:0301:05:3601:28:3502:26:00.2502:26:00.25+00:35:117:018,5
15RUNOVIČ Anton 1342ZAKOPANEM 36-4515M 2400:00:0000:00:2801:07:3701:31:0002:28:06.1002:28:06.10+00:37:177:078,4
16SAWICKI Michał 1393M 36-4516M 2700:00:0000:00:0501:04:4101:27:4402:31:49.5502:31:49.55+00:41:017:178,2
17SZPONDER Artur 1357KBKS RADOMSKORADOMSKOM 36-4517M 2800:00:0000:00:0601:08:3401:33:1402:32:30.3502:32:30.35+00:41:417:198,2
18PLEWA Rafał 1333JADOWNIKIM 36-4518M 3000:00:0000:00:0601:30:0502:32:53.7502:32:53.75+00:42:057:218,2
19LIGAS Andrzej 1287JAZOWSKOM 36-4519M 3400:00:0000:00:0301:08:5801:35:1602:36:30.4502:36:30.45+00:45:417:318,0
20GURGUL Mateusz 1244AROMAT NÓGKRAKÓWM 36-4520M 3600:00:0000:00:1601:11:4601:37:4302:37:42.5002:37:42.50+00:46:547:347,9
21KOWALIŃSKI Wiesław 1269HUTNIK KRAKÓWKRAKÓWM 36-4521M 3800:00:0000:00:0301:09:3101:34:3102:38:02.2502:38:02.25+00:47:137:357,9
22TOPORKIEWICZ Bartosz 1362KRAKÓWM 36-4522M 3900:00:0000:00:1801:09:2301:33:3002:38:10.1502:38:10.15+00:47:217:367,9
23DZIEDZIC Grzegorz 1231NOWY TARGM 36-4523M 4100:00:0000:00:0901:11:0401:38:1202:40:31.2502:40:31.25+00:49:427:437,8
24KAPŁON Piotr 1260PIGAL KING TEAMKLIMONTÓWM 36-4524M 4200:00:0000:00:0501:10:0901:35:4402:40:52.2502:40:52.25+00:50:037:447,8
25RAJSKI Rafal 1339WARTKIE KIYRPCENOWY TARGM 36-4525M 4400:00:0000:00:0301:04:0701:26:3002:42:25.1502:42:25.15+00:51:367:487,7
26ZAJĄC Andrzej 1376GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM 36-4526M 4600:00:0000:00:0701:11:5001:40:4602:43:50.5502:43:50.55+00:53:027:527,6
27NOWOROLNIK Piotr 1317LKS LUBAŃ TYLMANOWATYLMANOWAM 36-4527M 4800:00:0000:00:1701:15:2901:40:5402:45:20.6002:45:20.60+00:54:327:567,5
28WARDA Paweł 1365MED-SPORTRYKIM 36-4528M 4900:00:0000:00:0701:12:2501:39:2102:46:34.5002:46:34.50+00:55:468:007,5
29LEWCZUK Norbert 1286BIEGACZE POMAGACZE / EDYTA LEWANDOWSKA TEAMŁOSICEM 36-4529M 5000:00:0000:00:1201:14:0501:41:0202:47:06.9002:47:06.90+00:56:188:027,5
30POPŁAWSKI Piotr 1335PGB SPORTOWA PACZKAŁOSICEM 36-4530M 5100:00:0000:00:0801:15:3701:43:4002:48:01.2002:48:01.20+00:57:128:047,4
31KRZAK Wiktor 1274ENHA SQUADKRAKÓWM 36-4531M 5300:00:0000:00:0401:13:3801:40:5002:49:38.4002:49:38.40+00:58:498:097,4
32MYJAK Paweł 1311UKS FENIXKRZYŻÓWKAM 36-4532M 5400:00:0000:00:3001:14:4601:41:4702:51:12.3502:51:12.35+01:00:238:137,3
33PACHUT Krzysztof 1326RZYMM 36-4533M 5500:00:0000:00:1001:15:5701:44:3102:51:25.4002:51:25.40+01:00:368:147,3
34BOCHNIAK Maciej 564M 36-4534M 5800:00:0000:00:1101:14:2501:41:0402:54:33.8002:54:33.80+01:03:458:237,1
35ZYZIUK Piotr 1380GDAŃSKM 36-4535M 5900:00:0000:00:2201:14:2901:41:2602:54:35.9502:54:35.95+01:03:478:237,1
36STRZELCZYK Mariusz 1351PROJEKT 1000UPGDYNIAM 36-4536M 6100:00:0000:00:1301:17:3901:46:0202:56:23.2502:56:23.25+01:05:348:287,1
37NIELEPIEC Artur 1314KRAKÓWM 36-4537M 6200:00:0000:00:1901:12:2801:38:3502:56:58.0002:56:58.00+01:06:098:307,1
38BOGUSZ Tomasz 1211PROGRAMISTAWRUCHULUSZOWICEM 36-4538M 6300:00:0000:00:3301:17:0601:45:0902:57:59.5502:57:59.55+01:07:118:337,0
39CZAYKOWSKI Wojciech 1223MAMY TO / GRUPA DRUHA BORUCHAGDYNIAM 36-4539M 6800:00:0000:00:0501:16:0701:46:2903:00:37.9003:00:37.90+01:09:498:416,9
40BORK Łukasz 1212GRUPA DRUHA BORUCHAŻUŁAWAM 36-4540M 6900:00:0000:00:0801:18:2001:49:1003:01:17.6003:01:17.60+01:10:298:426,9
41OKÓLSKI Paweł 1321KAY-MAXKRAKÓWM 36-4541M 7100:00:0000:00:2101:19:5701:48:0003:05:27.3503:05:27.35+01:14:388:546,7
42GÓRSKI Jakub 1240TYCHYM 36-4542M 7200:00:0000:00:1201:19:2801:47:1803:05:36.5503:05:36.55+01:14:488:556,7
43HORODECKI Łukasz 1247KRAKÓWM 36-4543M 7500:00:0000:00:1501:21:0801:51:0403:06:55.6003:06:55.60+01:16:078:596,7
44ZIOMBKA Kuba 1378SIECHNICEM 36-4544M 7700:00:0000:00:0701:17:3201:48:2903:07:51.3503:07:51.35+01:17:029:016,6
45SMYCZYŃSKI Tomasz 1347GRUPA DRUHA BORUCHASOPOTM 36-4545M 8800:00:0000:00:0701:18:1701:49:0803:16:24.9003:16:24.90+01:25:369:266,4
46BŁASZCZYK Tomek 1210WARTAM 36-4546M 9300:00:0000:00:0901:22:5801:57:5503:24:08.9003:24:08.90+01:33:209:486,1
47JASIŃSKI Daniel 1253PIECHOTĄ PO SCHODACHŁÓDŹM 36-4547M 9400:00:0000:00:2401:29:5302:02:3803:24:12.0003:24:12.00+01:33:239:496,1
48CHORYBIŃSKI Krystian 562M 36-4548M 9500:00:0000:00:2501:27:4402:02:3203:25:58.1003:25:58.10+01:35:099:546,1
49JĘZYK Bartłomiej 1256KRAKÓWM 36-4549M 9800:00:0000:00:1101:26:0001:59:2103:29:31.5503:29:31.55+01:38:4310:046,0
50BUGAJCZYK Cezary 1390M 36-4550M 9900:00:0000:00:1801:21:3201:52:4103:29:44.0003:29:44.00+01:38:5510:056,0
51SICZEK Kamil 1343BIEGOWA RODZINALEGNICAM 36-4551M 10000:00:0000:00:2201:25:1701:56:4203:32:23.8003:32:23.80+01:41:3510:125,9
52SUDER Grzegorz 1352KRAKÓWM 36-4552M 10100:00:0000:00:3501:32:0502:08:3503:45:35.4003:45:35.40+01:54:4610:505,5
53STANIASZEK Damian 1350DASTAN RUNNING TEAMPABIANICEM 36-4553M 10200:00:0000:00:1501:37:1102:12:1603:46:17.5503:46:17.55+01:55:2910:525,5
54CIALOWICZ Tomasz 1221CENTRUM SZKOLENIA SPECJALNEGO BLACKKRAKÓWM 36-4554M 10300:00:0000:00:2301:26:5501:58:2703:50:10.6503:50:10.65+01:59:2211:035,4
55FALKIEWICZ Jacek 1233CENTRUM SZKOLENIA SPECJALNEGO BLACKOLKUSZM 36-4555M 10400:00:0000:00:2401:27:1201:59:4903:50:11.3003:50:11.30+01:59:2211:035,4
Znaleziono 55 wynik(ów)