Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 899 |
Nie ukończyło : | 25 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 13:00 | 13:05 | 13:15 | 13:19 | 13:23 | 13:30 | 13:33 | 13:36 | 13:39 | 13:45 | 13:49 | 13:53 | 14:00 | 14:05 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 15:50 | 16:00 | 16:15 | 16:20 | 16:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Spiker_OCR 4.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SALOMÄKI Ville | 934 | M Journeyman | 00:00:02 | 00:55:57 | |||
2 | BINDSLEV Thomas Gregers | 950 | M Journeyman | 00:00:04 | 01:06:17 | |||
3 | SCHÜLER Constantin | 936 | M Journeyman | 00:00:02 | 01:21:57 | |||
4 | CHRISTIAN Ramberger | 940 | Team Celtic Warrior | M Journeyman | 00:00:02 | 01:21:57 | ||
5 | SAAL Patrick | 920 | Muddy Unicorns | M Journeyman | 00:00:03 | 01:22:12 | ||
6 | STANCLIK Krzysztof | 975 | M Journeyman | 00:00:03 | 01:28:13 | |||
7 | KÖNIG Alexander | 967 | M Journeyman | 00:00:02 | 01:32:52 | |||
8 | ANDERSEN Steen | 925 | M Journeyman | 00:00:02 | 01:33:39 | |||
9 | KĄKOL Kacper | 998 | M Journeyman | 00:00:02 | 01:35:32 | |||
10 | RAMPÍR Jiří | 942 | M Journeyman | 00:00:02 | 01:37:04 | |||
11 | GANE Mr Jamie | 922 | M Journeyman | 00:00:03 | 01:38:10 | |||
12 | LYNG Rasmus | 916 | Ocr Fighters | M Journeyman | 00:00:02 | 01:38:32 | ||
13 | JENSEN Mikkel | 946 | M Journeyman | 00:00:02 | 01:38:58 | |||
14 | JULIKOWSKI Karol | 943 | M Journeyman | 00:00:03 | 01:38:58 | |||
15 | SHPYLCHYN Vitalii | 958 | M Journeyman | 00:00:04 | 01:43:16 | |||
16 | STANGEL Piotr | 957 | KONTENER FORMY | M Journeyman | 00:00:03 | 01:46:01 | ||
17 | WERYK Mateusz | 949 | GRIMPADO/CF3M | M Journeyman | 00:00:03 | 01:49:17 | ||
18 | OLSEN Andreas Stahl | 951 | M Journeyman | 00:00:04 | 01:49:54 | |||
19 | BAGER Lars | 968 | M Journeyman | 00:00:04 | 01:50:07 | |||
20 | DAM Nikolaj M | 929 | M Journeyman | 00:05:03 | 01:50:07 | |||
21 | WASILEWSKI Artemiusz | 931 | M Journeyman | 00:00:03 | 01:52:01 | |||
22 | KUCIEWICZ Jarosław | 926 | M Journeyman | 00:00:03 | 01:52:17 | |||
23 | POLUJANSKIS Ramūnas | 964 | OCR Baltic warriors | M Journeyman | 00:00:02 | 01:53:34 | ||
24 | NILSSON Oscar | 919 | Sports Club OCR Sweden | M Journeyman | 00:00:04 | 01:56:17 | ||
25 | JØRGENSEN Michael | 932 | M Journeyman | 00:00:04 | 02:01:19 | |||
26 | MARTINAITIS Juozas | 965 | OCR Baltic warriors | M Journeyman | 00:00:03 | 02:01:58 | ||
27 | KWIATKOWSKI Hubert | 937 | Gorący Potok Team- Podhalańskie Dziki | M Journeyman | 00:00:02 | 02:03:35 | ||
28 | AARHUS Mark Kofoed | 930 | M Journeyman | 00:00:00 | 02:05:47 | |||
29 | PRZĄDKA Marcin | 927 | WATAHA | M Journeyman | 00:00:01 | 02:08:03 | ||
30 | POLAŃSKI Paweł | 928 | WATAHA | M Journeyman | 00:00:00 | 02:09:21 | ||
31 | GÓRSKI Emil | 947 | Husaria Race Team | M Journeyman | 00:00:03 | 02:10:17 | ||
32 | MISSALA Michał | 948 | POWER TRAINING | M Journeyman | 00:00:02 | 02:10:46 | ||
33 | MILBRANT Michał | 935 | RMF4RT Gladiators | M Journeyman | 00:00:01 | 02:14:34 | ||
34 | FIAŁKOWSKI Łukasz | 962 | M Journeyman | 00:00:03 | 02:15:14 | |||
35 | LIBERADZKI Marcin | 961 | M Journeyman | 00:00:04 | 02:15:14 | |||
36 | GULLAUD Audric | 921 | M Journeyman | 00:00:03 | 02:16:59 | |||
37 | SZKLARSKI Przemysław | 974 | M Journeyman | 00:00:03 | 02:17:15 | |||
38 | TRUSZCZYŃSKI Robert | 970 | M Journeyman | 00:00:03 | 02:19:07 | |||
39 | ZIOBRO Chris | 944 | Memories Not Dreams OCR Team | M Journeyman | 00:00:03 | 02:19:08 | ||
40 | ROGÓŻ Adrian | 938 | M Journeyman | 00:00:02 | 02:21:22 | |||
41 | KOKOWSKI Mariusz | 955 | Tree Crew | M Journeyman | 00:00:03 | 02:25:06 | ||
42 | WAWRZYNIAK Slawo | 939 | M Journeyman | 00:00:02 | 02:25:08 | |||
43 | MIKOŚ Adam | 954 | Husaria Race Team | M Journeyman | 00:00:03 | 02:25:29 | ||
44 | BOŚ Tomasz | 941 | M Journeyman | 00:00:02 | 02:25:36 | |||
45 | JOULIN Stefan | 952 | Sports Club OCR | M Journeyman | 00:00:04 | 02:26:06 | ||
46 | BERGLING Daniel | 963 | M Journeyman | 00:00:03 | 02:26:07 | |||
47 | PIERZGALSKI Piotr | 956 | M Journeyman | 00:00:04 | 02:26:26 | |||
48 | DĄBROWSKI Adam | 953 | M Journeyman | 00:00:03 | 02:26:31 | |||
49 | SARLEJ Robert | 933 | M Journeyman | 00:00:02 | 02:26:34 | |||
50 | LIPIECKI Jacek | 969 | M Journeyman | 00:00:04 | 02:26:52 | |||
51 | NIKIEL Dariusz | 972 | M Journeyman | 00:00:04 | 02:29:11 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
52 | TOPA Radosław | 924 | M Journeyman | 00:00:02 | 02:31:24 | |||
53 | LÓPEZ Julio | 959 | M Journeyman | 00:00:02 | ||||
Niesklasyfikowani | ||||||||
LINDBERG Mads | 923 | M Journeyman | DNF | DNF |
Znaleziono 54 wynik(ów)