OCREC2019 - TEAM RELAY
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-29
Miejsce : Gdynia
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 835
Wystartowało : 275
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 275
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 4.8km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.8km | 7.2km | 10.2km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZmiana1_OCR
4.8km
   
1VIKTOROVICH Gruzdev Vladimir
ПЕРМЯКОВ Игорь
PROKOPENKO Vadim
VASYA Dudnikov
ПЕРМЯКОВ Игорь
VASYA Dudnikov
3030OCR Russia 2National Men00:00:0100:08:54
2HRDINA Pavel
KREJCI Pavel
NOVÁK Lukáš
3003Czech National OCR TeamNational Men00:00:0100:21:24
3SZCZECHLA Grzegorz
KASPRZYK Sebastian
DEMCZYSZAK Mateusz
3057TEAM POLANDNational Men00:00:0100:21:48
4ДЕГТЯРЕВ Иван
SILIN Sergey
СУЗДАЛЕВ Антон
3042Russian FederationNational Men00:00:0100:21:48
5DEBUSSCHERE Thibault
BLONDEEL Jensen
BUYLE Thomas
3060Team Urban Sky Elite BelgiumNational Men00:00:0100:21:52
6DAM Nikolaj M
KOFOED Leon
OLSEN Andreas Stahl
3051Team Denmark powered by Reborn OCRNational Men00:00:0100:21:54
7ECHEVERRIA Asier Landart
ARZADUN Imanol Peso
ARZADUN Jose Maria Peso
3108DENONTZAT - SPAINNational Men00:00:0100:22:04
8HARBUNOU Ihar
TOCHKA Artsiom
SITKEVICH Anton
3000Belarus TeamNational Men00:00:0100:22:35
9KOZLOWSKI Artur
ŚWIĘTEK Bartosz
HAJNOS Dawid
3021Gorąco husarski Potok - PolandNational Men00:00:0100:22:46
10GRAUTE Matthias
DIECKMANN Jan-Philip
KEMPE Lucas
3018Germany 1National Men00:00:0200:22:59
11LAGRAND Stijn
HEER Jesse De
OOSTEROM Frank
3054Team Hang-On the NetherlandsNational Men00:00:0100:23:01
12OVECHKIN Taras
KRIUKOV Nikita
BELOV Artur
3162Team Russia 2National Men00:00:0200:23:06
13KĄKOL Kacper
WOJTYSZYN Wojciech
OŚLIZŁO Tomasz
3009DROGBRUK RUNAWAY TEAM POLANDNational Men00:00:0100:23:37
14SJÖLIN Johan
STIIG Jonathan
MENDES Axel
3171Three generations of swedesNational Men00:00:0100:23:40
15OSHKIN Egor
ZAKOLODKIN Roman
PANIN Egor
3039Russia_ocr_team3National Men00:00:0100:23:49
16SABA Alessandro
MORI Riccardo
PINTARELLI Loris
3024Italy FiocrNational Men00:00:0100:24:03
17BARBE Lluis
CAUDELI Jose Miguel Pericás
GONZÁLEZ Miguel Pinto
3063WOLF TEAM SPAINNational Men00:00:0100:24:06
18GRAVERS Mads
DRESCHER Jonas
HANSEN Mads Voss
3081The Danish Musketeers of DoomNational Men00:00:0100:24:17
19MAROZ Artsiom
TOCHKA Dzianis
VADZIM Shalkouski
3132OCR BelarusNational Men00:00:0100:25:06
20KUIK Thomas
BLOEM Martijn
JOLES Roël
3072Team Hang-On The Netherlands 2National Men00:00:0100:25:07
21SAVANOVICH Vitali
EVGENII Trivashkevich
3100Belarus Team 3National Men00:00:0100:25:09
22DANIELKIEWICZ Tomasz
PRYKOWSKI Tomasz
OSMULSKI Tomasz
3075TTM OCR POLANDNational Men00:00:0100:25:09
23BOCCON Alexandre
CAPARROS Nathan
GUIBERT Romain
3015FRANCE ELITE TEAMNational Men00:00:0100:25:11
24DINKELMAN Ruben
BAKKER Pim
LIESHOUT Frank Van
3048StrongmanRun Nederland 1National Men00:00:0100:25:52
25WASIELEWSKI Michał
JANUSZEWSKI Bartosz
FARKOWSKI Konrad
3078Team Poland KNational Men00:00:0100:25:52
26CAPPELEN Dan
HANSEN Stefan
JENSEN Michael Degn
3090#3KløverenOCR - DenmarkNational Men00:00:0200:25:55
27BLEYS Pascal
VANDEWALLE Billy
VERSTUYFT Kwinten
3027OCR FlandersNational Men00:00:0100:25:57
28KRAWCZYK Tomasz
KRAWIECKI Mateusz
BANDOSZ Robert
3045SMMASH Poland TeamNational Men00:00:0100:26:06
29PETERSEN Ulf
JUSTESEN Simon
FAGERSTRÖM Po
3165Team Solid SwedenNational Men00:00:0100:26:11
30HORVÁTH Zsolt
HORVÁTH Róbert
MARTYIN László
3237OCR Hungary 1National Men00:00:0100:26:12
31RYDSTRÖM Johan
BURÉN Johan
SCHYBERG Oscar
3120Karlshamn OCR SwedenNational Men00:00:0100:26:17
32BERTOLASI Marco
BELLODI Andrea
CATELLANI Mirco
3204White Donkey - ItalyNational Men00:00:0100:26:25
33LOZANO Miguel Ángel Charro
CRUZ Edu
ÁLVAREZ Rafita Fernández
3114DUENDE OCR - SPAINNational Men00:00:0100:26:28
34CIMLER Jiří
KAREL Stepan
KADRMAS Marek
3066EDGAR OCRA CZ TEAMNational Men00:00:0200:26:33
35GAZUREK Kacper
KRUCZKOWSKI Michał
LEJK Beniamin
3105BMK OCR PolandNational Men00:00:0100:26:35
36GIESBERTS Thomas
ROBBEMOND Robin
DIJKSTRA Dooitze
3248Team Hang-On The Netherlands 4National Men00:00:0100:27:03
37SOBOŃ Krystian
KALININ Jarosław
JAROSZ Dawid
3261Green Runners Team POLANDNational Men00:00:0000:27:18
38BUGYS Renaldas
PULSA Artur
KVEDERAVICUS Ricards
3069OCR LithuaniaNational Men00:00:0200:27:18
39FABRÈGUE Rémi
DESCHAMPS Emmanuel
SEBASTIEN Fage
3156Team FranceNational Men00:00:0200:27:21
Niesklasyfikowani
DNCURBANO David Quintana
ZERPA Antonio Armiche Yanez
HERNANDEZ Ayoze Herrera
3187TFG/Toni Muscle - SpainNational Men00:00:0000:27:29
41POŁUBIŃSKI Paweł
KRAWIEC Robert
CZAJA Piotr
3258CrossTeam Szczecinek - PolandNational Men00:00:0100:27:32
42FISCHER Oliver
SCHÄFER Martin
NEUHAUS Pascal
3036OCR-PACEMAKERS GERMANY INational Men00:00:0100:27:46
43VOLÁK Adam
HRABÁK Petr
PESEK Petr
3093AF Team Czech RepublicNational Men00:00:0100:27:50
44SHERETOV Eugene
OCHERETIUK Andrii
KAMIESHKOV Denys
3033OCR UkraineNational Men00:00:0100:28:12
45BIEDERMANN Stefan
SETTELE Stefan
SAMTLEBEN Thomas
3228Germany 2National Men00:00:0100:28:18
46RUMMEL Alexander
MARCO Bischof
HÄUSLER Markus
3198TriOCR GermanyNational Men00:00:0100:28:21
47REN Emil Friis
MOSE Kristian
MEIER Rolf
3006Danish DynamiteNational Men00:00:0100:28:25
48PROCHASSON Baptiste
MÉDARD Olivier
ARIBAUD Baptiste
3123Les Bisons - FranceNational Men00:00:0100:28:34
49MAES Michaël
BUYLE Michiel
TIMMERMANS Geert
3102Belgium OCR Flanders - CombatzoneNational Men00:00:0200:28:53
50YANN Chambert
CRUZ Sebastien
DELOGE Alexandre
3117FRANCE SPARTAN LIONSNational Men00:00:0100:29:04
51DORNYI Tamás
GYÖMREI Máté
STROMMER László
3084Yes, We Can - HungaryNational Men00:00:0000:29:15
52MACHTYL Zygmunt
JAKUBCZAK Marcin
GRABARCZYK Wojciech
3255Best Beasts_PolandNational Men01:55:3400:29:45
53TOJAR Luis Martin
ALBERTOS Javier
DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz
3126Leyendas ocr spainNational Men00:00:0100:29:47
54ATAZ Daniel Blanco
ESPINOSA Joaquín Malo
HERNANDEZ Ignacio Arnedo
3096ALFA-FIT OCR TEAM - SPAINNational Men00:00:0100:30:19
55STENBECK Fredrik
BATES Daniel
JONSSON Daniel
3141Oldies and Goldie - SwedenNational Men00:00:0100:30:23
56SULTANOV Shamil
SEREDA Evgeniy
BOCHAROV Georgii
3243OCR Russia 3National Men00:00:0100:30:31
57MALUENDA Juan
SJÖÅSEN Stefan
FELLDIN Markus
3207OCR Elite Apparel SwedenNational Men00:00:0200:30:35
58LARSEN Glen
BUCCARELLA Luca
NIELSEN Dennis
3159Team ragnarok - DenmarkNational Men00:00:0200:30:40
59LUTA Halil
ERIKSEN Kjetil
HÅKONSEN Cato
3189The Beast OCR Team - NorwayNational Men00:00:0100:30:54
60NICO Ducouroy
DELOMENIE Franck
MARCHAND Manuel
3153Team Boot Camp 76 - FranceNational Men00:00:0100:30:57
61JEAN-PHILIPPE Nicolas
ADRIEN Horward
DIMITRY Dotrimont
3087OCR Belgium WalloniaNational Men00:00:0100:31:01
62GIANNETTONI Lorenzo
PELUSI Jacopo
FARINELLA Riccardo
3138Officine del Grip ITALYNational Men00:00:0100:31:51
DNCESTIVAL Julien
GINON Loïc
PALUCH Eddy
3177Invicta franceNational Men00:00:0100:32:38
64JOHANSSON Tom
BRORSSON Sebastian
WALTILLA Marcus
3012Fat and furious - SWEDENNational Men00:00:0100:32:43
65MEIDENBAUER Joachim
KIRCHHÖFER Nils
PIRNER Christian
3219Chris Cross Joe - GermanyNational Men00:00:0100:33:00
66DUPUIS Jean-Charles
DELBERGHE Aurélien
VERANNEMAN Pawel
3150Swat Nord - FranceNational Men00:00:0100:33:21
67ŁASKOWSKI Piotr
BORYS Maksym
PYSZNIAK Paweł
3252BeFit24Team_PKP_PolandNational Men00:00:0100:33:34
68SZUMLAŃSKI Marcin
ZDEB Maciek
WITEK Piotr
3264Tarnowscy PolandNational Men00:00:0100:34:05
DNCCANO Ignacio Palomo
PEÑARANDA Ivan Cervera
SPORTÍ Daniel
3147Sportí EspañaNational Men00:00:0200:34:11
DNCFAVA Alan
STEVENSON Alan
DOODY Kelvin
3174GibMaltaNational Men00:00:0200:34:26
DNCHOCHSTEIN Dirk
SPIEKER Alfred
SINNING Fabian
3180OCR-PACEMAKERS GERMANY IINational Men00:00:0100:34:29
72WOODS Jason Ryan
RASMUSSEN Bjarne
PEDERSEN Christian
3168The Good, the Bad and the Bald - DenmarkNational Men00:00:0200:34:33
73FIGUEIREDO Rui Pedro Cruz
RAMOS Sérgio
PALMA Pedro
3144PortugalNational Men00:00:0100:34:34
74CUERVO Alex Felipe
DENIS Timakov
KULIK Sergey
3195TRI OLENYA RUSSIANational Men00:00:0100:35:18
75CREVEAU Anthony
ROSZAK Emmanuel
TIMSIT Romain
3192The French RAMsNational Men00:00:0100:37:24
76SERGEY Rudometov
YAKUSHEV Anton
KANAEV Alexander
3216ChelMoscow - RussiaNational Men00:00:0100:37:55
77THONON Simon
COULY Christophe - Akira
LENOIR Cyril
3268Ocr Belgium Wallonia 's beastsNational Men00:00:0200:41:03
78ANDYHOLMES7 Thibault
HANNABUSS Daniel
HANNABUSS Callum
3222Dirty Dogs - UKNational Men01:46:0200:41:17
79GUTIERREZ Jonathan Sanchez
GARCIA Manuel Caamaño
JOFRE Eduardo
3231OCR ARAGON SPAINNational Men00:00:0100:42:29
80LOBODA Vadim
LEN Vlad
AFANASJEV Gennadij
3183Team Terror XL - IrelandNational Men00:00:0100:47:17
81KOLOTII Mykola
TROIAN Makar
KUDYMETS Maksym
3201UkraineNational Men00:00:0100:47:46
82BURANI Cristian
ZAPPA Stefano
BARALDI Davide
3111Donkey Legend - ItalyNational Men00:00:0100:48:23
83GUIJARRO Victor Pezonaga
TEJERO Javier Casado
DIEGO Raul De
GUIJARRO Victor Pezonaga
3129OCR ARAGON - SPAINNational Men00:00:0100:52:25
DNCMAND Christian
DUHARTE Raul
KOLB Lars
3225Fit for Me GermanyNational Men00:00:0100:53:19
85АНДРЕЕВИЧ Амельчук Александр 3099BeIarus Team 3National Men00:00:00
86NICO Ducouroy 3186Team France Boot Camp 76National Men00:00:00
87ЕВГЕНИЙ Проскуряков
САПАТОВ Константин
PROKOPENKO Vadim
3031OCR Russia 1National Men00:00:00
88HEER Erik De
MEEL Jim Van Der
WISPELWEIJ Sem
3246Team Hang-On The Netherlands 3National Men00:00:00
Znaleziono 88 wynik(ów)