Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-29 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 11 km |
Zgłoszonych : | 835 |
Wystartowało : | 275 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 275 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | National Men | National Women | Open Men | Open Mix | Open Women | 10:00 | 10:03 | 10:06 | 10:10 | 10:13 | 10:16 | 10:20 | 10:23 | 10:26 | 11:00 | 11:03 | 11:06 | 12:00 | 12:03 | 12:06 | 12:09 | 12:12 | 12:15 | 12:18 | 12:21 | 12:25 | 12:28 | 12:31 | 12:34 | 12:37 | 12:40 | 12:43 | 12:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Zmiana1_OCR 4.8km | Zmiana2_OCR 7.2km | Zmiana3_OCR 10.2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KAZUŁA Jakub CEJKO Dawid WYSŁUCH Iza | 3662 | POLAND MIX | Open Mix | 00:00:00 | 00:26:02 | 00:47:19 | 01:08:59 | ||
2 | WUNDERLICH Tobias STRNAD Sebastian RITZLER Anna | 3749 | Unterfranken Vikings | Open Mix | 00:00:00 | 00:40:43 | 01:09:13 | 01:46:12 | ||
3 | "CHAPLÍN" Jose RIPOLLÉS Lluna Sanz VAZQUEZ Jesus Montoto | 3752 | Vengadores OCR Spain | Open Mix | 00:00:00 | 00:26:42 | 00:51:24 | 01:18:05 | ||
4 | MAKAROV Andrei KRIUCHKOVA Irina GRITSYNA Oleg | 3755 | We can | Open Mix | 00:00:00 | 00:38:30 | 01:04:50 | 01:35:29 | ||
5 | KAMIONKA Mateusz CYRAN Patrycja DUCHNOWSKI Tomasz | 3782 | Husaria Race Team Szczecinek III | Open Mix | 00:00:00 | 00:27:45 | 01:16:33 | 01:45:34 | ||
6 | BONAITA Alex TARANTINO Selene PIANO Andrea Del | 3737 | Team Italia 3 | Open Mix | 00:00:00 | 00:26:13 | 01:39:51 | |||
7 | ZALEJASZ Sylwester ZALEJASZ Paulina CERBA Jaroslaw | 3773 | Hell Squad | Open Mix | 00:00:00 | 00:54:00 | 01:18:29 | 01:45:13 | ||
8 | RAVIZZA Marco Alfredo PELLEREI Luca ACQUADRO Elena | 3842 | Team WRI | Open Mix | 00:00:00 | 00:33:54 | 01:01:28 | 01:35:20 | ||
9 | MYKOLA Fomishkin OLEKSIUK Andrii OLEKSIUK Liudmyla | 3746 | Ukraine Mix | Open Mix | 00:00:00 | 00:27:50 | 01:05:51 | 02:00:38 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DNC | KRÓLIKOWSKA Anna MIERZICKI Marcel KUBIESA Patrycja | 3758 | #tylkomedale | Open Mix | 00:00:00 | 00:57:23 | 01:27:28 | 02:07:47 | ||
11 | RÓŻAŃSKI Rafał FRONTCZAK Izabela ŚWIGOŃSKI Piotr | 3656 | Husaria Race Team Szczecinek II | Open Mix | 00:00:00 | 00:33:15 | 00:52:37 | 01:26:18 | ||
12 | BELT Rico Van Den VERDIESEN Marloes RIJNEKER Jesper | 3734 | Team 4Sport | Open Mix | 00:00:00 | 00:29:15 | 00:53:06 | 01:13:36 | ||
DNC | RYBKA Zuzanna SZCZĘCH Damian WŁODARCZYK Jan | 3761 | Avengers | Open Mix | 00:00:00 | 01:06:24 | 01:35:30 | 02:48:41 | ||
DNC | PRZYBYLSKA Magdalena KOCOŁ Karolina BRZÓSKA Szymon | 3776 | Hell Squad II | Open Mix | 00:00:00 | 01:25:03 | 01:57:58 | 03:02:58 | ||
DNC | BENTKOWSKA Magdalena BŁĘDZKI Adam BENTKOWSKA Magdalena | 3772 | Dirty Sparrows | Open Mix | 00:00:00 | 00:32:21 | 00:58:59 | 03:13:45 | ||
16 | MĘDYGRAŁ Krystian GRZONDKO Mateusz MACIUSZEK Julia | 3665 | WATAHA TEAM | Open Mix | 00:00:01 | 00:35:17 | 00:53:25 | 01:19:46 | ||
DNC | DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz SOBRINO David Ruedas BENEDED Isabel Agraz | 3668 | ASÍN REVENTEMOS OCR SPAIN | Open Mix | 00:00:01 | 00:42:05 | 01:32:06 | 02:00:39 | ||
18 | SELYMES Kinga ÁKOS Abonyi GERGELY Szabó Bálint | 3692 | Hungarian mix | Open Mix | 00:00:01 | 00:32:53 | 00:48:27 | 01:22:48 | ||
19 | EDBERG Jens WEMHÖNER Ida TAUBE Daniel | 3695 | Ida & Bro's | Open Mix | 00:00:01 | 00:28:48 | 00:51:43 | 01:19:14 | ||
20 | OLSSON Oscar SVENSSON Linda OHLSSON Jesper | 3698 | Karlshamn OCR 2 | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:40 | 00:53:32 | 01:30:20 | ||
21 | STEEN Arie Van Der IJZENDOORN Charissa SENTEN Simon Van | 3725 | Ruige Taaie Steen | Open Mix | 00:00:01 | 00:34:09 | 01:03:09 | 01:27:40 | ||
22 | OLKHOVSKII Dmitri ALEKSANDR Anokhin TATIANA Samorokova | 3728 | Stage team Russia | Open Mix | 00:00:01 | 00:25:58 | 00:47:00 | 01:08:02 | ||
DNC | RADDATZ Alicja MASTYŁA Radosław TOŚKO Tadeusz | 3779 | Husaria Race Team Szczecinek I | Open Mix | 00:00:01 | 00:36:23 | 01:18:11 | 02:10:27 | ||
DNC | ZBROSZCZYK Damian PIETROŃ Monika KOBYŁECKI Tomasz | 3785 | LHC Team Poland | Open Mix | 00:00:01 | 00:50:33 | 01:27:51 | 02:22:04 | ||
25 | ZAJĄC Cezary ROSOCHACKA Natalia ROSOCHACKI Marcin | 3812 | Life4fit Gryfice | Open Mix | 00:00:01 | 00:28:52 | 00:56:34 | 01:29:55 | ||
26 | MICHAËL Conte ALEX Fastres MELISSA Bearzatto | 3845 | The Bear Project | Open Mix | 00:00:01 | 00:32:14 | 00:57:06 | 01:33:23 | ||
27 | RICHARD Tobias WALNESTEDT Malin GARDEBRAND Lucas Kjellin | 3848 | The king, the sorceress and the disciple | Open Mix | 00:00:01 | 00:37:48 | 01:07:10 | 01:51:39 | ||
28 | LINDSGREN Christina HERMANSEN Sacha OLIN Kenneth | 3677 | Dream Team | Open Mix | 00:00:01 | 00:39:13 | 00:59:26 | 01:29:55 | ||
29 | SCHLAEPFER Tamara HORSCH Stefan BRUECKER Christoph | 3680 | Duisburg-THOR Connection | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:31 | 00:52:57 | 02:00:38 | ||
30 | DERMER Johanna TORESÄTER Ludvig "Luddet" BARKSKOG Fredrik | 3707 | OCR ELITE APPAREL | Open Mix | 00:00:01 | 00:28:37 | 00:49:29 | 01:22:36 | ||
31 | PEDERSEN Peder Ejsing NIELSEN Rene` PETERSEN Thomas | 3713 | OCRHolstebro | Open Mix | 00:00:01 | 00:33:54 | 01:34:34 | |||
32 | REZNIK Anton ГОВОРОВ Андрей PARAMONOVA Irina | 3740 | Tear & Throw | Open Mix | 00:00:01 | 00:29:31 | 00:54:24 | 01:19:09 | ||
33 | LÓPEZ Julio LACALLE Juan Manuel González GONZÁLEZ Ana De Miguel | 3743 | the axis | Open Mix | 00:00:01 | 00:41:31 | 01:23:29 | 02:11:00 | ||
DNC | BIGLANDS Steve JOYCE Katie ROSSER Claire | 3803 | Elements Elite 1 | Open Mix | 00:00:01 | 00:38:57 | 01:12:02 | 01:49:41 | ||
DNC | BALASHOV Roman SHIROKOV Igor MAKORINA Polina | 3806 | GPBanda-2 | Open Mix | 00:00:01 | 00:28:32 | 00:57:51 | 01:39:36 | ||
36 | ROLIN Erika SALOMÄKI Ville JAKOBSSON Niklas | 3815 | Nive Sweden | Open Mix | 00:00:01 | 00:30:37 | 01:13:09 | 01:39:37 | ||
37 | NEAIL Stuart HEYWOOD Laura WILSON Tom | 3839 | Team OMRM 2 | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:24 | 00:52:32 | 01:19:25 | ||
DNC | AINSWORTH Carlton HEATH Daniel AINSWORTH Cara | 3851 | The Minions | Open Mix | 00:00:01 | 00:44:17 | 01:15:16 | 02:05:33 | ||
39 | VRIES Lisan De HELGERS Niels BRONS Sonny | 3689 | Family Fit Indoor Survival Team 2 | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:24 | 00:52:16 | 01:13:21 | ||
40 | TOJAR Luis Martin ORASIO Marta Relaño GOMEZ Manuel Valero | 3701 | Leyendas ocr by xforce | Open Mix | 00:00:01 | 00:30:23 | 00:59:06 | 01:22:56 | ||
41 | WARING Evie WHETTON Eddie SHEPPARD Mrs Alison | 3704 | Need a Sat Nav | Open Mix | 00:00:01 | 00:38:52 | 01:11:49 | 01:44:34 | ||
42 | SILVA André GÓMEZ-ESCALONILLA Elisa De La Cruz RAMOS Kevin Do Coito | 3794 | BushiWay | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:39 | 00:55:59 | 01:21:06 | ||
43 | ŻOŁNIEREK Wojciech FRANCZYSZYN-PORTKA Magdalena KAŁUŻNY Michał | 3797 | Dirty Salmons | Open Mix | 00:00:01 | 00:40:43 | 01:02:39 | 01:46:57 | ||
44 | MYALSKA Katarzyna GĘBSKI Mariusz KUBER Andrzej | 3659 | Orły OCR | Open Mix | 00:00:01 | 01:03:02 | 01:26:53 | 02:03:38 | ||
DNC | WINTERS Arjan BRUINING Kirsten RENIRIE Ingmar | 3716 | Orange Lions | Open Mix | 00:00:01 | 00:41:48 | 01:36:50 | 02:06:38 | ||
46 | ULRICH Susanne KERSTEN Max CASTELEIJN Selma | 3719 | Outdoor Valley | Open Mix | 00:00:01 | 00:54:25 | 01:27:04 | 01:56:42 | ||
47 | VOROBOK Tomáš ŠAŠKOVÁ Zuzana VOROBOK Lukáš | 3722 | Predators | Open Mix | 00:00:01 | 00:29:12 | 00:49:16 | 01:12:25 | ||
DNC | RAVENZWAAIJ Jeroen Van VERLAAT Kees SCHREUDER Myrte | 3791 | 3m-team | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:47 | 01:23:44 | 02:40:16 | ||
49 | CRUICKSHANK Xander Dodd CRUICKSHANK Phil HALL Donna Jenner | 3818 | Obstacle mud runner magazine. | Open Mix | 00:00:01 | 00:44:09 | 01:43:58 | 02:46:45 | ||
50 | DITTMANN Kerstin SAMOW Corinna HEIMBURG Stefan Von | 3866 | UrbanRunning | Open Mix | 00:00:01 | 00:44:06 | 01:07:35 | 01:58:11 | ||
51 | HAAN John De SPIJKER Dayen BEELEN Timothy Van | 3683 | Dutch OCR Series | Open Mix | 00:00:01 | 00:46:08 | 01:19:18 | 01:50:56 | ||
52 | MARCHUK Konstantin MARCHUK Viktoriia PISKUN Bohdan | 3863 | UCan3 | Open Mix | 00:00:01 | 01:06:16 | 01:34:43 | 02:19:47 | ||
53 | KOLEGOWICZ Klaudia KOLEGOWICZ Damian CHRZĄSTEK Maciek | 3767 | BeFit24TeamMix | Open Mix | 00:00:01 | 00:36:18 | 01:14:47 | 01:44:44 | ||
54 | WICHER Sylwia PASTUSZKA Pawel STĘBOROWSKI Łukasz | 3650 | Hard Working Truckers | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:27 | 00:51:23 | 01:18:57 | ||
DNC | PCHELIAKOV Aleksandr MARIYA Novoselskaya NATALIIA Mikhailova | 3824 | PCHÉLIK in TEAM | Open Mix | 00:00:01 | 00:49:16 | 01:10:44 | 02:17:17 | ||
DNC | PRA Jacopo De BYRA Michał BŁĘDZKI Adam | 3769 | Bear Brothers Gang | Open Mix | 00:00:01 | 00:13:32 | 00:47:07 | 01:30:27 | ||
DNC | VASECHKO Artem MOVCHAN Kyryl BASKO Mariana MIHAIL Gavrilov | 3857 | UCan | Open Mix | 00:00:01 | 01:13:34 | 01:41:30 | 02:52:54 | ||
DNC | TADZIK Tomasz BŁASZCZYK Brunon BŁASZCZYK Dominika | 3764 | Avengers PL | Open Mix | 00:00:01 | 00:59:59 | 01:12:04 | 01:50:39 | ||
59 | BRZOZOWSKI Filip RYBARCZYK Ilona ŁUKASZEWSKI Jakub | 3653 | Husaria Race Team Poznań | Open Mix | 00:00:01 | 00:33:23 | 00:49:07 | 01:11:03 | ||
60 | VLAM Thijs MUSSCHE Frans JANSEN C.a. | 3686 | Family Fit Indoor Survival Team 1 | Open Mix | 00:00:01 | 00:28:52 | 00:47:14 | 01:12:34 | ||
61 | ALMERSKÄR Viktor JONSSON Sara REGNELL Fredrick | 3830 | Shorty and her giraffes | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:07 | 01:00:57 | 01:25:51 | ||
62 | GARBERG Aron PETTERSSON Uffe E ULVEGREN Albina | 3854 | Two injuries and one hope | Open Mix | 00:00:01 | 00:32:23 | 00:37:07 | 01:24:10 | ||
63 | ZYWER Urszula ZIMOŃ Norbert MAŁEK Rafał | 3788 | WATAHA mix | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:28 | 00:56:22 | 01:27:56 | ||
64 | BOKMAN Lucas BÖKMAN Vanja JONSSON Hanna | 3387 | Young OCR Sweden | Open Mix | 00:00:02 | 00:32:59 | 01:06:33 | 01:48:32 | ||
65 | OLSSON Anders E HAGLUND Cecilia CLAESSON Albin | 3809 | Karlshamn OCR 3 | Open Mix | 00:00:02 | 00:38:13 | 01:00:19 | 01:23:22 | ||
DNC | GOFFIN Anneleen VERBESSEM Bart GEYBELS Stef | 3710 | OCR Waasland Belgium | Open Mix | 00:00:02 | 00:29:51 | 00:53:33 | 02:30:22 | ||
67 | CHRISTENSEN Aja Faaborg Preuss MØRK Camille HEDENVALL Pierre | 3366 | Team MoMe ocr - Denmark | National Women | 00:00:02 | 01:30:03 | 02:06:47 | 03:25:26 | ||
68 | MILEHAM Nicky ENDERBY Rich BERQUEZ Andrea | 3836 | Team OMRM | Open Mix | 00:00:02 | 00:36:56 | 00:56:31 | 01:25:07 | ||
69 | BERGSTRÖM Robert HEIJKENSKJÖLD Fenja LEE Mikaela | 3833 | SwedishSuperSloths | Open Mix | 00:00:02 | 00:45:06 | 01:24:07 | 02:11:26 | ||
70 | GREIBIG Michaela KASCHE Denny PRZYSTAW Maxim | 3821 | Opfercrew | Open Mix | 00:00:02 | 00:45:53 | 01:15:00 | 02:05:05 | ||
71 | GÓRSKI Emil GREC Klaudia PTASIŃSKI Kacper | 3827 | RUNVENGERS | Open Mix | 00:00:02 | 00:45:00 | 01:08:23 | 01:43:05 | ||
72 | WAGEMANS Tom LINTHORST Jesse MUL Elisa | 3731 | StrongmanRun Nederland 2 | Open Mix | 00:04:19 | 00:28:40 | 00:49:56 | 01:11:03 | ||
73 | GABELGAARD Tanja NIELSEN Linda AARHUS Mark Kofoed | 3368 | Team MoMe ocr - Denmark | National Women | 01:32:57 | 00:34:42 | 00:59:24 | 01:18:06 | ||
74 | SAS Merel VERSTEGEN Jurgen RUYTER Roy De SAS Merel VERSTEGEN Jurgen RUYTER Roy De | 3671 | Dirty Dutchies | Open Mix | 02:20:17 | 00:33:16 | 01:10:55 | 01:38:00 |
Znaleziono 74 wynik(ów)