Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-29 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 11 km |
Zgłoszonych : | 835 |
Wystartowało : | 275 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 275 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | National Men | National Women | Open Men | Open Mix | Open Women | 10:00 | 10:03 | 10:06 | 10:10 | 10:13 | 10:16 | 10:20 | 10:23 | 10:26 | 11:00 | 11:03 | 11:06 | 12:00 | 12:03 | 12:06 | 12:09 | 12:12 | 12:15 | 12:18 | 12:21 | 12:25 | 12:28 | 12:31 | 12:34 | 12:37 | 12:40 | 12:43 | 12:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Zmiana1_OCR 4.8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | PRA Jacopo De BYRA Michał BŁĘDZKI Adam | 3769 | Bear Brothers Gang | Open Mix | 00:00:01 | 00:13:32 | ||
2 | OLKHOVSKII Dmitri ALEKSANDR Anokhin TATIANA Samorokova | 3728 | Stage team Russia | Open Mix | 00:00:01 | 00:25:58 | ||
3 | KAZUŁA Jakub CEJKO Dawid WYSŁUCH Iza | 3662 | POLAND MIX | Open Mix | 00:00:00 | 00:26:02 | ||
4 | BONAITA Alex TARANTINO Selene PIANO Andrea Del | 3737 | Team Italia 3 | Open Mix | 00:00:00 | 00:26:13 | ||
5 | "CHAPLÍN" Jose RIPOLLÉS Lluna Sanz VAZQUEZ Jesus Montoto | 3752 | Vengadores OCR Spain | Open Mix | 00:00:00 | 00:26:42 | ||
6 | KAMIONKA Mateusz CYRAN Patrycja DUCHNOWSKI Tomasz | 3782 | Husaria Race Team Szczecinek III | Open Mix | 00:00:00 | 00:27:45 | ||
7 | MYKOLA Fomishkin OLEKSIUK Andrii OLEKSIUK Liudmyla | 3746 | Ukraine Mix | Open Mix | 00:00:00 | 00:27:50 | ||
DNC | BALASHOV Roman SHIROKOV Igor MAKORINA Polina | 3806 | GPBanda-2 | Open Mix | 00:00:01 | 00:28:32 | ||
9 | DERMER Johanna TORESÄTER Ludvig "Luddet" BARKSKOG Fredrik | 3707 | OCR ELITE APPAREL | Open Mix | 00:00:01 | 00:28:37 | ||
10 | WAGEMANS Tom LINTHORST Jesse MUL Elisa | 3731 | StrongmanRun Nederland 2 | Open Mix | 00:04:19 | 00:28:40 | ||
11 | EDBERG Jens WEMHÖNER Ida TAUBE Daniel | 3695 | Ida & Bro's | Open Mix | 00:00:01 | 00:28:48 | ||
12 | ZAJĄC Cezary ROSOCHACKA Natalia ROSOCHACKI Marcin | 3812 | Life4fit Gryfice | Open Mix | 00:00:01 | 00:28:52 | ||
13 | VLAM Thijs MUSSCHE Frans JANSEN C.a. | 3686 | Family Fit Indoor Survival Team 1 | Open Mix | 00:00:01 | 00:28:52 | ||
14 | VOROBOK Tomáš ŠAŠKOVÁ Zuzana VOROBOK Lukáš | 3722 | Predators | Open Mix | 00:00:01 | 00:29:12 | ||
15 | BELT Rico Van Den VERDIESEN Marloes RIJNEKER Jesper | 3734 | Team 4Sport | Open Mix | 00:00:00 | 00:29:15 | ||
16 | REZNIK Anton ГОВОРОВ Андрей PARAMONOVA Irina | 3740 | Tear & Throw | Open Mix | 00:00:01 | 00:29:31 | ||
DNC | GOFFIN Anneleen VERBESSEM Bart GEYBELS Stef | 3710 | OCR Waasland Belgium | Open Mix | 00:00:02 | 00:29:51 | ||
18 | TOJAR Luis Martin ORASIO Marta Relaño GOMEZ Manuel Valero | 3701 | Leyendas ocr by xforce | Open Mix | 00:00:01 | 00:30:23 | ||
19 | ROLIN Erika SALOMÄKI Ville JAKOBSSON Niklas | 3815 | Nive Sweden | Open Mix | 00:00:01 | 00:30:37 | ||
20 | ALMERSKÄR Viktor JONSSON Sara REGNELL Fredrick | 3830 | Shorty and her giraffes | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:07 | ||
21 | NEAIL Stuart HEYWOOD Laura WILSON Tom | 3839 | Team OMRM 2 | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:24 | ||
22 | VRIES Lisan De HELGERS Niels BRONS Sonny | 3689 | Family Fit Indoor Survival Team 2 | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:24 | ||
23 | WICHER Sylwia PASTUSZKA Pawel STĘBOROWSKI Łukasz | 3650 | Hard Working Truckers | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:27 | ||
24 | ZYWER Urszula ZIMOŃ Norbert MAŁEK Rafał | 3788 | WATAHA mix | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:28 | ||
25 | SCHLAEPFER Tamara HORSCH Stefan BRUECKER Christoph | 3680 | Duisburg-THOR Connection | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:31 | ||
26 | SILVA André GÓMEZ-ESCALONILLA Elisa De La Cruz RAMOS Kevin Do Coito | 3794 | BushiWay | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:39 | ||
27 | OLSSON Oscar SVENSSON Linda OHLSSON Jesper | 3698 | Karlshamn OCR 2 | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:40 | ||
DNC | RAVENZWAAIJ Jeroen Van VERLAAT Kees SCHREUDER Myrte | 3791 | 3m-team | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:47 | ||
29 | MICHAËL Conte ALEX Fastres MELISSA Bearzatto | 3845 | The Bear Project | Open Mix | 00:00:01 | 00:32:14 | ||
DNC | BENTKOWSKA Magdalena BŁĘDZKI Adam BENTKOWSKA Magdalena | 3772 | Dirty Sparrows | Open Mix | 00:00:00 | 00:32:21 | ||
31 | GARBERG Aron PETTERSSON Uffe E ULVEGREN Albina | 3854 | Two injuries and one hope | Open Mix | 00:00:01 | 00:32:23 | ||
32 | SELYMES Kinga ÁKOS Abonyi GERGELY Szabó Bálint | 3692 | Hungarian mix | Open Mix | 00:00:01 | 00:32:53 | ||
33 | BOKMAN Lucas BÖKMAN Vanja JONSSON Hanna | 3387 | Young OCR Sweden | Open Mix | 00:00:02 | 00:32:59 | ||
34 | RÓŻAŃSKI Rafał FRONTCZAK Izabela ŚWIGOŃSKI Piotr | 3656 | Husaria Race Team Szczecinek II | Open Mix | 00:00:00 | 00:33:15 | ||
35 | SAS Merel VERSTEGEN Jurgen RUYTER Roy De SAS Merel VERSTEGEN Jurgen RUYTER Roy De | 3671 | Dirty Dutchies | Open Mix | 02:20:17 | 00:33:16 | ||
36 | BRZOZOWSKI Filip RYBARCZYK Ilona ŁUKASZEWSKI Jakub | 3653 | Husaria Race Team Poznań | Open Mix | 00:00:01 | 00:33:23 | ||
37 | RAVIZZA Marco Alfredo PELLEREI Luca ACQUADRO Elena | 3842 | Team WRI | Open Mix | 00:00:00 | 00:33:54 | ||
38 | PEDERSEN Peder Ejsing NIELSEN Rene` PETERSEN Thomas | 3713 | OCRHolstebro | Open Mix | 00:00:01 | 00:33:54 | ||
39 | STEEN Arie Van Der IJZENDOORN Charissa SENTEN Simon Van | 3725 | Ruige Taaie Steen | Open Mix | 00:00:01 | 00:34:09 | ||
40 | GABELGAARD Tanja NIELSEN Linda AARHUS Mark Kofoed | 3368 | Team MoMe ocr - Denmark | National Women | 01:32:57 | 00:34:42 | ||
41 | MĘDYGRAŁ Krystian GRZONDKO Mateusz MACIUSZEK Julia | 3665 | WATAHA TEAM | Open Mix | 00:00:01 | 00:35:17 | ||
42 | KOLEGOWICZ Klaudia KOLEGOWICZ Damian CHRZĄSTEK Maciek | 3767 | BeFit24TeamMix | Open Mix | 00:00:01 | 00:36:18 | ||
DNC | RADDATZ Alicja MASTYŁA Radosław TOŚKO Tadeusz | 3779 | Husaria Race Team Szczecinek I | Open Mix | 00:00:01 | 00:36:23 | ||
44 | MILEHAM Nicky ENDERBY Rich BERQUEZ Andrea | 3836 | Team OMRM | Open Mix | 00:00:02 | 00:36:56 | ||
45 | RICHARD Tobias WALNESTEDT Malin GARDEBRAND Lucas Kjellin | 3848 | The king, the sorceress and the disciple | Open Mix | 00:00:01 | 00:37:48 | ||
46 | OLSSON Anders E HAGLUND Cecilia CLAESSON Albin | 3809 | Karlshamn OCR 3 | Open Mix | 00:00:02 | 00:38:13 | ||
47 | MAKAROV Andrei KRIUCHKOVA Irina GRITSYNA Oleg | 3755 | We can | Open Mix | 00:00:00 | 00:38:30 | ||
48 | WARING Evie WHETTON Eddie SHEPPARD Mrs Alison | 3704 | Need a Sat Nav | Open Mix | 00:00:01 | 00:38:52 | ||
DNC | BIGLANDS Steve JOYCE Katie ROSSER Claire | 3803 | Elements Elite 1 | Open Mix | 00:00:01 | 00:38:57 | ||
50 | LINDSGREN Christina HERMANSEN Sacha OLIN Kenneth | 3677 | Dream Team | Open Mix | 00:00:01 | 00:39:13 | ||
51 | WUNDERLICH Tobias STRNAD Sebastian RITZLER Anna | 3749 | Unterfranken Vikings | Open Mix | 00:00:00 | 00:40:43 | ||
52 | ŻOŁNIEREK Wojciech FRANCZYSZYN-PORTKA Magdalena KAŁUŻNY Michał | 3797 | Dirty Salmons | Open Mix | 00:00:01 | 00:40:43 | ||
53 | LÓPEZ Julio LACALLE Juan Manuel González GONZÁLEZ Ana De Miguel | 3743 | the axis | Open Mix | 00:00:01 | 00:41:31 | ||
DNC | WINTERS Arjan BRUINING Kirsten RENIRIE Ingmar | 3716 | Orange Lions | Open Mix | 00:00:01 | 00:41:48 | ||
DNC | DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz SOBRINO David Ruedas BENEDED Isabel Agraz | 3668 | ASÍN REVENTEMOS OCR SPAIN | Open Mix | 00:00:01 | 00:42:05 | ||
56 | DITTMANN Kerstin SAMOW Corinna HEIMBURG Stefan Von | 3866 | UrbanRunning | Open Mix | 00:00:01 | 00:44:06 | ||
57 | CRUICKSHANK Xander Dodd CRUICKSHANK Phil HALL Donna Jenner | 3818 | Obstacle mud runner magazine. | Open Mix | 00:00:01 | 00:44:09 | ||
DNC | AINSWORTH Carlton HEATH Daniel AINSWORTH Cara | 3851 | The Minions | Open Mix | 00:00:01 | 00:44:17 | ||
59 | GÓRSKI Emil GREC Klaudia PTASIŃSKI Kacper | 3827 | RUNVENGERS | Open Mix | 00:00:02 | 00:45:00 | ||
60 | BERGSTRÖM Robert HEIJKENSKJÖLD Fenja LEE Mikaela | 3833 | SwedishSuperSloths | Open Mix | 00:00:02 | 00:45:06 | ||
61 | GREIBIG Michaela KASCHE Denny PRZYSTAW Maxim | 3821 | Opfercrew | Open Mix | 00:00:02 | 00:45:53 | ||
62 | HAAN John De SPIJKER Dayen BEELEN Timothy Van | 3683 | Dutch OCR Series | Open Mix | 00:00:01 | 00:46:08 | ||
DNC | PCHELIAKOV Aleksandr MARIYA Novoselskaya NATALIIA Mikhailova | 3824 | PCHÉLIK in TEAM | Open Mix | 00:00:01 | 00:49:16 | ||
DNC | ZBROSZCZYK Damian PIETROŃ Monika KOBYŁECKI Tomasz | 3785 | LHC Team Poland | Open Mix | 00:00:01 | 00:50:33 | ||
65 | ZALEJASZ Sylwester ZALEJASZ Paulina CERBA Jaroslaw | 3773 | Hell Squad | Open Mix | 00:00:00 | 00:54:00 | ||
66 | ULRICH Susanne KERSTEN Max CASTELEIJN Selma | 3719 | Outdoor Valley | Open Mix | 00:00:01 | 00:54:25 | ||
DNC | KRÓLIKOWSKA Anna MIERZICKI Marcel KUBIESA Patrycja | 3758 | #tylkomedale | Open Mix | 00:00:00 | 00:57:23 | ||
DNC | TADZIK Tomasz BŁASZCZYK Brunon BŁASZCZYK Dominika | 3764 | Avengers PL | Open Mix | 00:00:01 | 00:59:59 | ||
69 | MYALSKA Katarzyna GĘBSKI Mariusz KUBER Andrzej | 3659 | Orły OCR | Open Mix | 00:00:01 | 01:03:02 | ||
70 | MARCHUK Konstantin MARCHUK Viktoriia PISKUN Bohdan | 3863 | UCan3 | Open Mix | 00:00:01 | 01:06:16 | ||
DNC | RYBKA Zuzanna SZCZĘCH Damian WŁODARCZYK Jan | 3761 | Avengers | Open Mix | 00:00:00 | 01:06:24 | ||
DNC | VASECHKO Artem MOVCHAN Kyryl BASKO Mariana MIHAIL Gavrilov | 3857 | UCan | Open Mix | 00:00:01 | 01:13:34 | ||
DNC | PRZYBYLSKA Magdalena KOCOŁ Karolina BRZÓSKA Szymon | 3776 | Hell Squad II | Open Mix | 00:00:00 | 01:25:03 | ||
74 | CHRISTENSEN Aja Faaborg Preuss MØRK Camille HEDENVALL Pierre | 3366 | Team MoMe ocr - Denmark | National Women | 00:00:02 | 01:30:03 |
Znaleziono 74 wynik(ów)