Organizator : | Polskie Stowarzyszenie Producentów Oleju |
Data : | 2022-05-29 |
Miejsce : | Nielisz |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 269 |
Wystartowało : | 261 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 261 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Mistrzostwa Polski Olejarzy - Kobiety | Mistrzostwa Polski Olejarzy - Mężczyźni | K1 < 29 lat | M1 < 29 lat | K2 30-49 lat | M2 30-49 lat | K3 50+ | M3 50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mistrzostwa Polski Olejarzy | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUŚMIERZ Kazimierz | 252 | KRAŚNIK | M3 50+ | 00:00:00 | |||
2 | LECH Andrzej | 253 | LUBLIN | M3 50+ | 00:00:00 | |||
3 | ZBICIAW Kinga | 254 | LUBLIN | K1 < 29 lat | 00:00:00 | |||
4 | ZBICIAW Adam | 256 | LUBATRÓW | M3 50+ | 00:00:00 | |||
5 | PRZYTUŁA Paweł | 257 | KRASNYSTAW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
6 | ZYŁOWSKI Mateusz | 258 | BIENNICA NADOLNA | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
7 | KUDNEJ Grzegorz | 259 | WROCŁAW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
8 | PAŹDZION Irena | 260 | HEŁM | K3 50+ | 00:00:00 | |||
9 | CYBULSKI Grzegorz | 261 | Największa Armia Świata | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
10 | PALACZ Marcin | 262 | BRZEG | M2 30-49 lat | Tak | 00:00:00 | ||
11 | OSTROWSKI Michał | 263 | LUBLIN | M1 < 29 lat | 00:00:00 | |||
12 | CIURYSEK Wojciech | 264 | ZAMOŚĆ | M2 30-49 lat | Tak | 00:00:00 | ||
13 | MACIUŁA-KIELARZ Monika | 265 | CIESZANÓW | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
14 | LASKUS Monika | 266 | K3 50+ | 00:00:00 | ||||
15 | FORMAL Robert | 267 | Ruch Izbica | KRASNYSTAW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
16 | ZAWADA Paweł | 268 | Biegam na Tarchominie | WARSZAWA | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
17 | WICZUK Marcin | 269 | ZAMOŚĆ | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
18 | WYLEZOŁ Karolina | 270 | ZAMOŚĆ | K1 < 29 lat | 00:00:00 | |||
19 | STĘPIEŃ Adam | 100 | WARSZAWA | M2 30-49 lat | Tak | 00:00:00 | ||
20 | KUŚPIT Jerzy | 101 | LUBLIN | M3 50+ | 00:00:00 | |||
21 | PUKAS Leszek | 102 | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||||
22 | LIPIŃSKI Tomasz | 103 | IMPLOZJA CHEŁM | CHEŁM | M1 < 29 lat | 00:00:00 | ||
23 | LITWINEK Marek | 104 | AKM PROMILEK | LUBARTÓW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
24 | LUKASZEK Artur | 105 | LUBARTÓW | M3 50+ | 00:00:00 | |||
25 | JAROSZ Krzysztof | 1 | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
26 | TRATKOWSKI Bartosz | 10 | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
27 | ŁĄCZNY Marcin | 107 | GALOPUJĄCE DŻDŻOWNICE | LUBLIN/WITRYŁÓW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
28 | ŁOBACZUK Mariusz | 108 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
29 | ŁUKASIK Paweł | 109 | RAPY MASTERS | BIŁGORAJ | M1 < 29 lat | 00:00:00 | ||
30 | BARAN Karolina | 11 | 4NALSKY RUN | SIENNICA NADOLNA | K2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
31 | ŁUKASIK Zbigniew | 110 | RAPY MASTERS | BIŁGORAJ | M3 50+ | 00:00:00 | ||
32 | ŁYSOMIRSKI Adrian | 113 | CHEŁMSKI KLUB MORSÓW | CHEŁM | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
33 | MALEC Basia | 114 | LUBLIN | K3 50+ | 00:00:00 | |||
34 | MALEC Wojciech | 115 | GALOPUJĄCE DŻDŻOWNICE | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
35 | MAŁGORZATA Anna | 116 | LUBLIN | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
36 | MANDZIUK Mateusz | 117 | MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI | TOMASZÓW LUBELSKI | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
37 | MARKOWICZ Grzegorz | 118 | MGD TEAM | BISZCZA | M3 50+ | 00:00:00 | ||
38 | ŁUKASZEK Iwona | 111 | LUBARTÓW | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
39 | ŁUPINA Jan | 112 | JANOWSKIE MORSY | JANÓW LUBELSKI | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
40 | MARKOWICZ Dariusz | 119 | MGD TEAM | MARKOWICZE | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
41 | BARANIAK Agnieszka | 12 | ŚWIDNIK | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
42 | MAZUR Dominika | 120 | #BASIATEAM | LUBLIN | K1 < 29 lat | 00:00:00 | ||
43 | WIDOMSKI Mirosław | 121 | ZAMOŚĆ | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
44 | MAZUREK Paweł | 122 | PARKRUN OGRÓD SASKI LUBLIN | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
45 | MAZUREK Agnieszka | 123 | IZBICA | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
46 | MAZUREK Małgorzata | 124 | NKS ZRYW | LUBLIN | K2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
47 | MICHALIK Dorota | 126 | LUBARTÓW | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
48 | MIKULSKI Tomasz | 127 | LUBELSKI KLUB MORSA | LUBLIN | M3 50+ | 00:00:00 | ||
49 | MIROSŁAW Marek | 128 | STOWARZYSZENIE SĘDZIÓW PIŁKI NOŻNEJ LUBELSZCZYZNY | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
50 | MORADEWICZ-PASZKO Ewa | 129 | CHEŁM | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
51 | BARANIAK Wojciech | 13 | ŚWIDNIK | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
52 | MORAWSKA Lidia | 130 | NIE MA LETKO | ADAMÓW | K2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
53 | MORAWSKI Arkadiusz | 131 | NIE MA LETKO | ADAMÓW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
54 | MYSZAK Sławomir | 132 | BIŁGORAJ BIEGA | BIŁGORAJ | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
55 | MYŚLIWIECKI Michał | 133 | SKIPOL.PL TEAM | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
56 | DYBOWSKI Tomasz | 134 | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
57 | NIEMIERSKI Artur | 135 | LUBLIN | M3 50+ | 00:00:00 | |||
58 | NIZIOL Agata | 136 | ZAMOŚĆ | K1 < 29 lat | 00:00:00 | |||
59 | NIZIOL Damian | 137 | ZAMOŚĆ | M1 < 29 lat | 00:00:00 | |||
60 | BARTNIK Wojciech | 14 | UNIA HRUBIESZÓW | HRUBIESZÓW | M3 50+ | 00:00:00 | ||
61 | ORKISZEWSKI Arkadiusz | 140 | KRASNYSTAW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
62 | OŚ Łucja | 141 | HEŃTEAM | LUBLIN | K2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
63 | PASZKO Wojciech | 142 | CHEŁM | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
64 | PAWLAK Grzegorz | 143 | 3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANY | TOPOLA | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
65 | LIS Zbigniew | 144 | M3 50+ | 00:00:00 | ||||
66 | NOWOSAD Kamil | 138 | SAWIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
67 | ODZIEMCZYK Sylwester | 139 | LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU | LUBLIN | M3 50+ | 00:00:00 | ||
68 | PAZOWSKI Dawid | 145 | KLUB PIWOSZA | KOBYLNICA WOŁOSKA | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
69 | PETRUK Marcin | 146 | DRUŻYNA BIAŁEGO NIEDŹWIEDZIA | CHEŁM | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
70 | PETRYKOWSKI Grzegorz | 147 | SZTUM | M2 30-49 lat | Tak | 00:00:00 | ||
71 | STAWECKI Karol | 148 | M1 < 29 lat | 00:00:00 | ||||
72 | PIETRAŚ Arkadiusz | 149 | BABIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
73 | BEDNARZ Paweł | 15 | LENIWIE DO PRZODU | ZAMOŚĆ | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
74 | PIKUS Patrycja | 152 | ZAMOŚĆ | K1 < 29 lat | 00:00:00 | |||
75 | PIKUS Renata | 153 | ZAMOŚĆ | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
76 | PIKUS Robert | 154 | ZAMOŚĆ | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
77 | ŚLIWIŃSKI Mateusz | 155 | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
78 | PITUCHA Michał | 156 | MAESTRO NIERUCHOMOŚCI | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
79 | PITUCHA Katarzyna | 157 | MAESTRO NIERUCHOMOŚCI | LUBLIN | K2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
80 | PIETRYKOWSKA Elżbieta | 150 | SZCZEBRZESZYN | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
81 | PIETRYKOWSKI Robert | 151 | SZCZEBRZESZYN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
82 | POLAK Irena | 158 | BIŁGORAJ | K3 50+ | 00:00:00 | |||
83 | POLSKA Bożena | 159 | LUBLIN | K3 50+ | 00:00:00 | |||
84 | LATAŁA Andrzej | 16 | ŚWIDNIK | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
85 | POLSKI Dariusz | 160 | LUBLIN | M3 50+ | 00:00:00 | |||
86 | POŁEĆ Ireneusz | 161 | POLSKA MARKA | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
87 | POŁETEK Tomasz | 162 | FORTACO TEAM | JANÓW LUBELSKI | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
88 | POPIELNICKI Łukasz | 163 | CHEŁM | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
89 | PSUJA Anna | 166 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | K2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
90 | PYSIEWICZ Dawid | 167 | ZAMOŚĆ | M1 < 29 lat | 00:00:00 | |||
91 | RAWSKA-ŚMIECIUCH Anna | 168 | LUBACZÓW | K3 50+ | 00:00:00 | |||
92 | REPECKI Marcin | 169 | ZAMOŚĆ BIEGA | ZAMOŚĆ | M3 50+ | 00:00:00 | ||
93 | BIEDROŃ Artur | 17 | ERP HEART TEAM | WARSZAWA | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
94 | POPIEL-POPIELEC Jakub | 164 | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
95 | PRZYBYŁ Barbara | 165 | XXX | CHEŁM | K2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
96 | RESZKA Marek | 170 | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
97 | RUDZKI Adam | 171 | SZTUM | M2 30-49 lat | Tak | 00:00:00 | ||
98 | RYCAK Andrzej | 172 | NJN SABAUDIA | TOMASZÓW LUBELSKI | M3 50+ | 00:00:00 | ||
99 | RYCYK Grzegorz | 173 | RUCH IZBICA | KRASNYSTAW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
100 | SAŁUSTOWICZ Patrycja | 174 | #NOLIMITS | LUBLIN | K2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
101 | SAWICKI Adrian | 175 | JANOWSKIE MORSY | JANÓW LUBELSKI | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
102 | SIEDLACZEK Zbigniew | 176 | LUBLIN | M3 50+ | 00:00:00 | |||
103 | SIEGIEDA Sabina | 177 | ZWIERZYNIEC | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
104 | SIENIEK Krzysztof | 179 | LICZE | M2 30-49 lat | Tak | 00:00:00 | ||
105 | BIŻEK Piotr | 18 | SPRINT WIERZCHOWISKA | MODLIBORZYCE | M2 30-49 lat | Tak | 00:00:00 | |
106 | SIERPIŃSKI Radosław | 180 | LUBLIN | M3 50+ | 00:00:00 | |||
107 | SKAKUJ Marcin | 181 | HEDWIŻYN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
108 | SKIBA Witold | 182 | LUBACZÓW | M3 50+ | 00:00:00 | |||
109 | SKRZYPCZAK Marcin | 183 | JASZCZOWIANKA | MILEJÓW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
110 | SMĘTKOWSKA Anna | 184 | SIEDLCE | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
111 | SOKALSKA-PIZUN Roksana | 185 | 3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANY | ZAMOŚĆ | K2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
112 | SOKALSKI Sławomir | 186 | ZAMOŚĆ BIEGA | ZAMOŚĆ | M3 50+ | 00:00:00 | ||
113 | SOWIŃSKI Marek | 187 | LUBLIN | M3 50+ | 00:00:00 | |||
114 | STASZAK Paulina | 189 | KRASNYSTAW | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
115 | BLICHARZ Jacek | 19 | BIŁGORAJ | M3 50+ | 00:00:00 | |||
116 | MAŁEK Mariusz | 192 | Chełm Biega | CHEŁM | M2 30-49 lat | Tak | 00:00:00 | |
117 | SULOWSKI Janusz | 193 | BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI | JANÓW LUBELSKI | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
118 | SZAROTA Patryk | 194 | LUDWIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
119 | SZCZEPUCH Dorota | 195 | ZAMOŚĆ BIEGA | ŁABUNIE | K3 50+ | 00:00:00 | ||
120 | SZCZYGIELSKI Robert | 196 | SZTUM | M2 30-49 lat | Tak | 00:00:00 | ||
121 | STELMACH Zbigniew | 190 | LUBELSKI WĘGIEL BOGDANA | ĆMIŁÓW | M3 50+ | 00:00:00 | ||
122 | STERNIK Daniel | 191 | NAJWIĘKASZA ARMIA ŚWIATA | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
123 | SZEWCZYK Katarzyna | 197 | OSUCHY | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
124 | SZKLANNY Marcin | 198 | ZAMOŚĆ | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
125 | SZNAJDROWICZ Aneta | 199 | ZAMOŚĆ BIEGA | ZAMOŚĆ | K2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
126 | ABRAMOWICZ Daniel | 2 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
127 | BLICHARZ Stanisław | 20 | NIE MA LETKO | PRYSZCZOWA GÓRA | M3 50+ | 00:00:00 | ||
128 | SZTORC Stanisław | 201 | MARATOŃCZYK DĘBICA | DĘBICA | M3 50+ | 00:00:00 | ||
129 | ŚWIRK Sławomir | 205 | CHEŁMSKI KLUB MORSÓW | CHEŁM | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
130 | TALAROWSKA Agnieszka | 206 | KRASNYSTAW | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
131 | TALAROWSKI Paweł | 207 | HRT | KRASNYSTAW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
132 | TELEON-POLSKA Marlena | 208 | LUBLIN | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
133 | TOMASZEWSKA-ŁOŚ Ilona | 209 | ZAMOŚĆ | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
134 | SZUBIAK Arkadiusz | 202 | NIE MA LETKO | BIŁGORAJ | M3 50+ | 00:00:00 | ||
135 | SZYMULA Tomasz | 203 | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
136 | ŚLIWA Anna | 204 | TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA | ŁASZCZÓWKA | K2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
137 | BOCIAN Piotr | 21 | NIE | LUBLIN | M3 50+ | 00:00:00 | ||
138 | TOMASZEWSKI Igor | 210 | LUBARTÓW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
139 | TUTKA Dominik | 211 | BIŁGORAJ BIEGA | SÓL | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
140 | WACH Magdalena | 212 | ZAMOSC | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
141 | WAGNER Tomasz | 213 | TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA | BEŁŻEC | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
142 | WAŻNY Jacek | 214 | BANDA GRUDNIA | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
143 | WOJCIECHOWSKI Mateusz | 222 | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
144 | WOLSKI Michal | 224 | JANOW LUBELSKI | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
145 | WOŹNIAK Marek | 225 | AKM PROMILEK | LUBLIN | M3 50+ | 00:00:00 | ||
146 | WOŹNIAK Katarzyna | 226 | AKM PROMILEK | OSTRÓW LUBELSKI | K1 < 29 lat | 00:00:00 | ||
147 | WÓJCICKI Damian | 227 | AKM PROMILEK | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
148 | WIATROWSKI Andrzej | 216 | SZCZEBRZESZYN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
149 | WIECZOREK Marcin | 217 | MILEJÓW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
150 | WIERCHOŁA Joanna | 218 | LUBLIN | K3 50+ | 00:00:00 | |||
151 | WILKOS Mateusz | 219 | NIEMCE | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
152 | BORKOWSKI-WRONA Wiktor | 22 | LUBLIN | M1 < 29 lat | 00:00:00 | |||
153 | WNUK Przemysław | 220 | BOSCO LUBLIN TEAM | LUBLIN | M3 50+ | 00:00:00 | ||
154 | WOIŃSKI Mateusz | 221 | KRASNYSTAW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
155 | WÓJCIK Renata | 228 | LUBLIN | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
156 | WYROSTEK Krzysztof | 230 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | M3 50+ | 00:00:00 | ||
157 | ZAJAC Anna | 232 | TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA | JARCZÓW | K3 50+ | 00:00:00 | ||
158 | ZAJĄC Grzegorz | 233 | LUBELSKI WĘGIEL BOGDANKA | ŁĘCZNA | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
159 | ZAJĄC Tomasz | 234 | GNOJNIK | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
160 | ZAJĄC Konrad | 235 | ZAJĄC BIEGA | JARCZÓW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
161 | WRÓBLEWSKI Grzegorz | 229 | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
162 | BRYGOŁA Andrzej | 23 | LUBLIN | LUBLIN | M3 50+ | 00:00:00 | ||
163 | ZAKRZEWSKI Jarek | 236 | WARSZAWA | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
164 | ZARĘBA Małgorzata | 237 | ZAMOŚC | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
165 | ZARĘBA Andrzej | 238 | NIELISZ | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
166 | ZASIADKO Mikołaj | 239 | LW BOGDANKA | ŁĘCZNA | M3 50+ | 00:00:00 | ||
167 | BUŁAWSKI Krzysztof | 24 | PUCHACZÓW | M3 50+ | 00:00:00 | |||
168 | ZDUNEK Waldemar | 240 | BÓBR TŁUSZCZ | WOŁOMIN | M3 50+ | 00:00:00 | ||
169 | ZDUNEK Edyta | 241 | BÓBR TŁUSZCZ | WOŁOMIN | K3 50+ | 00:00:00 | ||
170 | ZIELIŃSKI Wojciech | 244 | ZAMOŚĆ | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
171 | BOJARCZUK Jolanta | 245 | RUCH IZBICA | KRASNYSTAW | K2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
172 | SZCZĘŚNIAK Mariusz | 246 | - | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
173 | KOZAK Marcin | 247 | - | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
174 | ZNÓJ Artur | 248 | GORZKÓW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
175 | ZDUNEK Michal | 242 | GMINA FRAMPOL | FRAMPOL | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
176 | ZIARKO Joanna | 243 | WARSZAWA | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
177 | ZWIERZ Piotr | 249 | ŚWIDNIK | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
178 | ROSA Magdalena | 25 | KRĘPIEC | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
179 | ŻOŁNIERCZUK Marcin | 250 | BODACZÓW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
180 | KUFEL Grzegorz | 251 | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
181 | BURZYKOWSKI Stanisław | 26 | LUBLIN | M3 50+ | 00:00:00 | |||
182 | CHMIST Jakub | 27 | GWARDIA | SIENNICA NADOLNA | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
183 | CHOMA Agnieszka | 28 | CYCÓW | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
184 | CHOMIK Marcin | 29 | GUŁAJ TEAM | WŁODAWA | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
185 | CYBULSKI Dawid | 31 | ZAMOŚĆ | M1 < 29 lat | 00:00:00 | |||
186 | CZEMERYS Piotr | 32 | RUCH IZBICA | SIENNICA NADOLNA | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
187 | CZUBA Marta | 33 | JANÓW LUBELSKI | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
188 | CZUJ Stanisław | 34 | ZAMOŚĆ BIEGA | ZAMOŚĆ | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
189 | CZYŻEWSKI Ireneusz | 35 | SIEDLISZCZE | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
190 | ANTOŃCZAK Marek | 3 | RUCH IZBICA | ŻÓŁKIEWKA | M2 30-49 lat | Tak | 00:00:00 | |
191 | CICHOSZ Konrad | 30 | KRASNYSTAW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
192 | DAWID Paulina | 36 | ZAMOŚĆ | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
193 | DELEŻUCH Wojciech | 37 | NIEMCE | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
194 | DĘBOWSKA Agnieszka | 38 | JASŁO | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
195 | DOBROMILSKI Robert | 39 | CYKUPYKURGB | ZAMOŚĆ | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
196 | ANTOŃCZAK Justyna | 4 | ŻÓŁKIEWKA | K2 30-49 lat | Tak | 00:00:00 | ||
197 | DOMARADZKI Grzegorz | 40 | BT WAGABUNDA | RZESZÓW | M3 50+ | 00:00:00 | ||
198 | DRYGLAK VEL DRYGLAK Piotr | 41 | RUDKA | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
199 | DUDZIŃSKI Paweł | 44 | ZAMOŚĆ | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
200 | DYRKA Marek | 45 | PIASKI | M3 50+ | 00:00:00 | |||
201 | FILIPIAK Mateusz | 47 | MARYSIN SPACERUJE | MARYSIN | M1 < 29 lat | 00:00:00 | ||
202 | FILIPIAK Krzysztof | 48 | MARYSIN SPACERUJE | MARYSIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
203 | FITURSKA Elżbieta | 49 | CHEŁM | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
204 | DUDA Natalia | 42 | OSP NIEMCE | NIEMCE | K1 < 29 lat | 00:00:00 | ||
205 | DUDEK Paweł | 43 | RUCH IZBICA | KRASNYSTAW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
206 | ANTOSIEWICZ Stanisława | 5 | LULATEAM | OTWOCK | K3 50+ | 00:00:00 | ||
207 | FITURSKI Marek | 50 | CHEŁM | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
208 | FITURSKI Wiktor | 51 | CHEŁM | M1 < 29 lat | 00:00:00 | |||
209 | FLIS Robert | 52 | BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI | JANÓW LUBELSKI | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
210 | FORNAL Robert | 54 | ŚWIDNIK | M3 50+ | 00:00:00 | |||
211 | FORNAL Dawid | 55 | KRASNYSTAW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
212 | GĘBICZ Norbert | 58 | GRUPA ORŁÓW | ORŁÓW MUROWANY | M1 < 29 lat | 00:00:00 | ||
213 | GŁĄB Damian | 59 | STARY ZAMOŚĆ | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
214 | ANTOSIEWICZ Robert | 6 | LULATEAM | OTWOCK | M3 50+ | 00:00:00 | ||
215 | JANKOWSKI Rafał | 60 | BOSCO LUBLIN TEAM | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
216 | GRABOWSKI Mateusz | 61 | HRUBIESZÓW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
217 | FURMANIK Ewa | 56 | CHEM BIEGA | ŚWIERŻE | K2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
218 | GALEK Michal | 57 | TRAWNIKI | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
219 | GRAJ Arkadiusz | 62 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
220 | GROMEK Barbara | 63 | 2 LBOT | TRAWNIKI | K2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
221 | GWOZDA Grzegorz | 64 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SABAUDIA | ŁASZCZÓWKA | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
222 | HAJNUS Wojciech | 65 | WARSZAWA | M3 50+ | 00:00:00 | |||
223 | HAPONIUK Bogumił | 66 | CHEŁM BIEGA | CHELM | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
224 | HARASIM Aleksandra | 67 | ZAMOŚĆ | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
225 | HIBNER Dominik | 68 | WOLNO ALE DO PRZODU !!! | LUBLIN | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
226 | JACEK Andrzej | 70 | ZAMOŚĆ | M3 50+ | 00:00:00 | |||
227 | JAGIEŁŁO Paulina | 71 | LUBLIN | K1 < 29 lat | 00:00:00 | |||
228 | JAKUBCZAK Aleksandra | 72 | ZAMOŚĆ BIEGA | ZAMOŚĆ | K2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
229 | JANISZEWSKI Andrzej | 73 | SKARŻYSKO-KAMIENNA | M3 50+ | 00:00:00 | |||
230 | MICHOŃ Artur | 74 | LUBLIN | M3 50+ | 00:00:00 | |||
231 | JAWORSKI Krzysztof | 75 | VISEGRAD MARATON RYTRO | STARY SĄCZ | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
232 | IWAŃCZUK Łukasz | 69 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
233 | DUDEK Piotr | 7 | NIELISZ | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
234 | JENDRYCH Artur | 76 | BIEGAJACY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
235 | KAPROŃ Czesiek | 77 | FORTACO TEEM | JANÓW LUBELSKI | M3 50+ | 00:00:00 | ||
236 | KARCZMARCZYK Albert | 78 | LUBLIN | M2 30-49 lat | Tak | 00:00:00 | ||
237 | KARDASZ Jacek | 79 | ZAMOSC | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
238 | BAKOŃ Janusz | 8 | NIELISZ, ZAMOJSKI, LUBELSKIE | M3 50+ | 00:00:00 | |||
239 | KIELAR Daniel | 80 | KRESOWIANIE/CIESZANOWSKIE MORSY | CIESZANÓW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
240 | KIEŁBASA Damian | 81 | UKS AZYMUT GMINA ZAMOŚĆ | ZAMOŚĆ | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
241 | KORNYLUK Leszek | 84 | TRAWNIKI | M3 50+ | 00:00:00 | |||
242 | KORZENIOWSKA Joanna | 85 | UMCS BIEGA | LUBLIN | K2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
243 | KOSZAROWSKI Jarosław | 86 | PRUSZCZ GDAŃSKI | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
244 | KOT Leszek | 87 | LW BOGDANKA | ŁĘCZNA | M3 50+ | 00:00:00 | ||
245 | TCHÓRZEWSKA-WITESKA Paulina | 88 | LUBLIN | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
246 | KOŁODZIEJ Mariusz | 82 | LW BOGDANKA | CYCÓW | M3 50+ | 00:00:00 | ||
247 | KORNYLUK Katarzyna | 83 | TRAWNIKI | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
248 | GROMEK Edyta | 89 | LUBLIN | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
249 | BALICKI Zbigniew | 9 | FOREST CARABUS TEAM | ZWIERZYNIEC | M3 50+ | 00:00:00 | ||
250 | KOZIOŁ Tomasz | 90 | CHEŁM BIEGA | ZAWADÓWKA | M2 30-49 lat | 00:00:00 | ||
251 | ŁOZA Magdalena | 91 | TOMASZÓW LUBELSKI | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
252 | KRÓL Anna | 92 | STARY ZAMOŚĆ | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
253 | KRÓL Michał | 93 | STARY ZAMOŚĆ | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
254 | KRÓLAK Radosław | 94 | ŚWIDNIK | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
255 | KULIK Katarzyna | 97 | ZAMOŚĆ | K2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
256 | KURASIEWICZ Mariusz | 98 | SULIKÓW | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
257 | PAKAS Grzegorz | 99 | ADAMÓW | M1 < 29 lat | Tak | 00:00:00 | ||
258 | KRUK Zbigniew | 95 | LUBLIN | M3 50+ | 00:00:00 | |||
259 | KSENIAK Tomasz | 96 | ZAMOŚĆ | M2 30-49 lat | 00:00:00 | |||
260 | DEC Piotr | 215 | M3 50+ | 00:00:00 | ||||
261 | MIAZGA Janusz | 125 | ZAMOŚĆ | M3 50+ | 00:00:00 |
Znaleziono 261 wynik(ów)