Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2018-08-04 |
Miejsce : | Osielsko |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 475 |
Wystartowało : | 428 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 423 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Junior | M-Junior | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K30-34-P.EUR. | M30-34-P.EUR. | K35-39-P.EUR. | M35-39-P.EUR. | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+ | K70-74-P.EUR. | M70-74-P.EUR. | K75-79-P.EUR. | M75-79-P.EUR. | K80+-P.EUR. | M80+-P.EUR.
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GARBOWSKI Piotr | 78 | PODKARPACIE PRZEMYŚL | PRZEMYŚL | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | M 38 | 00:33:09.90 | 6:38 | 9 (100%) | ||||
2 | TOPOREK Rafał | 369 | NWPL/LUKI TEAM | PRZODKOWO | M-Niepełnosprawni(B) | 2 | M 40 | 00:33:18.45 | +00:00:08 (0.4%) | 6:39 | 9 (100%) | |||
3 | SKWIRUT Jerzy | 319 | PODKARPACIE PRZEMYŚL | PRZEMYŚL | M-Niepełnosprawni(B) | 3 | M 46 | 00:33:37.40 | +00:00:27 (1.4%) | 6:43 | 8.9 (98.9%) | |||
4 | PRADUŃ Michał | 281 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | KOSZALIN/LUBLIN | M-Niepełnosprawni(B) | 4 | M 53 | 00:34:01.00 | +00:00:51 (2.5%) | 6:48 | 8.8 (97.8%) | |||
5 | GIL Paweł | 80 | PODKARPACIE PRZEMYŚL | PRZEMYŚL | M-Niepełnosprawni(B) | 5 | M 63 | 00:34:40.20 | +00:01:30 (4.3%) | 6:56 | 8.7 (96.7%) | |||
6 | LEŚNIEWSKI Piotr | 196 | POZNAŃ RAZEM | POZNAŃ | M-Niepełnosprawni(B) | 6 | M 68 | 00:35:10.00 | +00:02:00 (5.7%) | 7:02 | 8.5 (94.4%) | |||
7 | GRYGOROWICZ Bogdan | 93 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 7 | M 75 | 00:35:34.80 | +00:02:24 (6.8%) | 7:07 | 8.4 (93.3%) | |||
8 | PLICHTA Józef | 274 | SUDETY KŁODZKO | POLANICA | M-Niepełnosprawni(B) | 8 | M 95 | 00:37:23.95 | +00:04:14 (11.3%) | 7:28 | 8 (88.9%) | |||
9 | SZYMAŃSKI Władysław | 357 | KSN OMEGA ŁÓDŹ | ŁÓDZ | M-Niepełnosprawni(B) | 9 | M 98 | 00:37:33.10 | +00:04:23 (11.7%) | 7:30 | 8 (88.9%) | |||
10 | JANUSIK Krzysztof | 110 | JUTRZENKA CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(B) | 10 | M 102 | 00:37:48.50 | +00:04:38 (12.3%) | 7:33 | 7.9 (87.8%) | |||
11 | BOSEK Grzegorz | 27 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 11 | M 114 | 00:38:23.50 | +00:05:13 (13.6%) | 7:40 | 7.8 (86.7%) | |||
12 | CETERA Janusz | 34 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | DZIWNÓWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 12 | M 142 | 00:41:43.50 | +00:08:33 (20.5%) | 8:20 | 7.2 (80.0%) | |||
13 | OWCZARCZUK Edward | 257 | IKS VICTORIA BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M-Niepełnosprawni(B) | 13 | M 144 | 00:42:15.75 | +00:09:05 (21.5%) | 8:27 | 7.1 (78.9%) | |||
14 | MĄDRY Zdzisław | 215 | JUTRZENKA CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(B) | 14 | M 147 | 00:42:23.50 | +00:09:13 (21.8%) | 8:28 | 7.1 (78.9%) | |||
15 | CICHY Łukasz | 43 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 15 | M 153 | 00:43:23.35 | +00:10:13 (23.6%) | 8:40 | 6.9 (76.7%) | |||
16 | CHOLEWCZYŃSKI Dariusz | 37 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 16 | M 156 | 00:43:47.60 | +00:10:37 (24.3%) | 8:45 | 6.9 (76.7%) | |||
17 | SZCZĘSNY Stanisław | 342 | WŁOCŁAWSKO-BRODNICKI KLUB SPORTOWY NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH PIONEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 17 | M 163 | 00:45:09.75 | +00:11:59 (26.6%) | 9:02 | 6.6 (73.3%) | |||
18 | PIPIRO Grzegorz | 272 | UNIA MIAST | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M-Niepełnosprawni(B) | 18 | M 164 | 00:45:25.65 | +00:12:15 (27.0%) | 9:05 | 6.6 (73.3%) | |||
19 | KUŹNIAR Daniel | 184 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 19 | M 168 | 00:46:29.05 | +00:13:19 (28.7%) | 9:17 | 6.5 (72.2%) | |||
20 | SZLIBEN Damian | 344 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 20 | M 169 | 00:46:32.05 | +00:13:22 (28.7%) | 9:18 | 6.4 (71.1%) | |||
21 | WYCISŁO Romuald | 567 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M-Niepełnosprawni(B) | 21 | M 171 | 00:46:54.60 | +00:13:44 (29.3%) | 9:22 | 6.4 (71.1%) | |||
22 | WYDERSKI Józef | 729 | ŚKKFSITNISKIELCE | KIELCE | M-Niepełnosprawni(B) | 22 | M 179 | 00:49:46.00 | +00:16:36 (33.4%) | 9:57 | 6 (66.7%) | |||
23 | ŻYGOWSKI Leszek | 731 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 23 | M 181 | 00:50:28.85 | +00:17:18 (34.3%) | 10:05 | 5.9 (65.6%) | |||
24 | DOMAGALSKI Robert | 55 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 24 | M 186 | 00:52:57.40 | +00:19:47 (37.4%) | 10:35 | 5.7 (63.3%) | |||
25 | TOBOLSKI Michał | 366 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 25 | M 194 | 01:19:10.35 | +00:46:00 (58.1%) | 15:50 | 3.8 (42.2%) | |||
26 | ŻYGŁOWICZ Zbigniew | 728 | PODKARPACIE PRZEMYŚL | PRZEMYŚL | M-Niepełnosprawni(B) | 26 | M 195 | (0.0%) | ||||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||
DNC | SZCZYGIELSKI Paweł | 587 | NWPL/LUKI TEAM | SIEDLCE | M-Niepełnosprawni(B) | - | - (0.0%) |
Znaleziono 27 wynik(ów)