OSIELSKO - V SZTAFETOWE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-23
Miejsce : Osielsko
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 34
Wystartowało : 34
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 32
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 4.22km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu4.22km
     
1BIŁEK Artur
WOJTASIŃSKI Daniel
RECZULSKA Katarzyna
RECZULSKI Mariusz
DUSIEL Ewa
31/5
31/1
31/2
31/3
31/4
NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWA 00:14:2400:26:18
2GAJEWSKI Eugeniusz
LESIŃSKA Marzenna
KASPRZYK Lilianna
HELWIH Stefan
WOROCH Roman
10/5
10/3
10/2
10/1
10/4
METRACO 2 00:14:1900:26:46
3SKIBA Krzysztof
LUBIATOWSKI Ireneusz
ZACZYŃSKA Anna
SIWAK Piotr
JĘDRASIAK Renata
9/2
9/5
9/1
9/4
9/3
METRACO 1 00:14:2400:27:02
Niesklasyfikowani
DQMÓL Wioletta
SCHRÖDER Karol
CYRUS Bogdan
DUDA Krzysztof
ZIĘTEK Sylwia
17/1
17/2
17/3
17/4
17/5
SILESIA NORDIC TEAMKATOWICE DQ00:27:02 DQ
5WALENDZIAK Ryszard
WALENDZIAK Alicja
Justyna
KONKULEWSKA Daniel
TARAS Marek
MARCINKOWSKI
35/1
35/2
35/3
35/4
35/5
POCHODZĘ Z MALBORKAMALBORK 00:14:2400:27:04
6GAŁĄZKA Paweł
WOLEK Waldemar
KAŹMIERCZAK PUĆKA Monika
MOTYLSKA Alexa
CIESIELSKI Krzysztof
3/1
3/2
3/3
3/4
3/5
NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNO 00:14:2100:27:14
7KRZYŻANOWSKI Robert
BŁĘDOWSKA Agata
MIELECKA Agnieszka
KRYCH Włodzimierz
UKLEJEWSKI Kacper
27/2
27/3
27/1
27/5
27/4
GOSIR OSIELSKO- WYMIATACZEOSIELSKO 00:14:2200:27:14
8DUBAJ Grzegorz
KORDECKA Henryka
KULIG Bożena
KAPTEINA Robert
KOLENKIEWICZ Dariusz
12/1
12/2
12/4
12/3
12/5
KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄG 00:14:2500:27:57
9BARTOSIEWICZ Łukasz
BARTOSIEWICZ Włodzimierz
BOROWSKA-STAŃCZUK Karolina
SZYMCZYK Magdalena
WITCZUK Łukasz
34/1
34/2
34/3
34/4
34/5
LUKI TEAM SIEDLCE 00:14:2100:28:24
DQGRYGOROWICZ Bogdan
KALISZ Krzysztof
SKRYCKA Katarzyna
STARZYŃSKA Ewa
STAWNIAK Karol
19/5
19/1
19/2
19/3
19/4
KS-METRACO-POLKOWICELUBIN DQ00:28:37 DQ
11DRAWC Mieczysław
SZPILMAN Marta
JASTRZĘBSKA Emilia
GRZEGORY Marek
PIOTROWSKI Michał
7/5
7/2
7/1
7/3
7/4
FACE NORDIC WALKING TEAM 3 00:14:2000:28:39
12KOPEĆ Dorota
KNITTER Tomasz
KUŚMIEREK Patryk
KUŚMIEREK Jan
ŚLEWIŃSKA Edyta
14/1
14/2
14/3
14/4
14/5
BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANY 00:14:2000:28:42
13ŚWISŁOCKI Bogdan
DREWA Marian
ROSZMAN Maciej
SZPILMAN Katarzyna
KOLOSZ-PERZ Monika Karolina
11/4
11/2
11/5
11/1
11/3
FACE NORDIC WALKING TEAM 6 00:14:2200:28:58
14WITKOWSKI Jacek
BALCERAK-KOLASA Joanna
BAKALARZ Aleksandra
KACZMAREK Włodzimierz
MROCZKOWSKI Janusz
21/5
21/1
21/3
21/2
21/4
EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹ 00:14:2100:29:51
15SZCZEPAŃSKI Rafał
TKOCZ Adam
TKOCZ Alicja
SZENDZIELORZ Ilona
SZCZEPAŃSKA Anna
20/1
20/2
20/3
20/4
20/5
FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKA 00:14:2200:30:24
16DROZD Maria
ŚLUSARCZYK Grzegorz
ŚLUSARCZYK Andrzej
PARTYKA Teresa
GAPIŃSKI Leszek
5/3
5/2
5/1
5/5
5/4
WESOŁY BORSUK TEAM 00:14:2000:30:41
17WYSOCKA Bernadeta
ŻYWICKA Irena
KNITTER Agata
TURZYŃSKA-STOPA Maria
LEHMANN Teresa
25/4
25/5
25/1
25/2
25/3
BŁĘKITNI DZIEMIANY IVDZIEMIANY 00:14:2200:31:48
18GOLIK Piotr
RAJEWSKI Sebastian
JANECKI Dariusz
JANECKA Agnieszka
SZCZEPANIAK Lucyna
22/1
22/3
22/5
22/4
22/2
JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ 'A'JEZIORKI 00:14:2300:31:49
19KARCZEWSKI Karol
LEWANDOWSKI Robert
DROŻYŃSKA Marlena
CIECHANOWSKA Małgorzata
PERLIK Wiesław
30/2
30/3
30/4
30/5
30/1
GOSIR OSIELSKO- NW TEAMOSIELSKO 00:14:2300:31:55
20BURDANOWSKI Andrzej
ZDZIEBŁO Anna
MOTOCZYŃSKI Krzysztof
KĘDZIERSKA Agnieszka
KAŻMIERCZAK Sebastian
28/5
28/1
28/2
28/3
28/4
GOSIR OSIELSKO -ŻÓŁTKIOSIELSKO 00:14:1900:32:03
21WYSOCKI Marcin
GRONALEWSKI Krzysztof
KNITTER Michał
SŁOMIŃSKA Marta
STOLTMANN Helena
15/1
15/2
15/3
15/4
15/5
BŁĘKITNI DZIEMIANY IIDZIEMIANY 00:14:2100:32:45
22NOWICKI Ryszard
PAWŁOWSKI Roman
MUSZYŃSKA Lidia
EWERTOWSKA Dorota
SZYGENDA Waldemar
32/1
32/2
32/3
32/4
32/5
ŁAKINA TEAMWĄGROWIEC 00:14:2500:32:46
23SŁYSZ Arkadiusz
RATUSZNA Iwona
POLASIK Beata
BAUMGART Jacek
WIEKIERAK Andrzej
26/2
26/4
26/1
26/5
26/3
RADNI GMINY OSIELSKOOSIELSKO 00:14:2000:32:56
24KUTNIEWSKA Maria
FOLWARSKA Małgorzata
HINC Iwona
FORMELA Sebastian
KOWALCZUK Robert
8/1
8/2
8/3
8/4
8/5
FACE NORDIC WALKING TEAM 5ŻUKOWO 00:14:2200:33:02
25GIERWIATOWSKA Natalia
WIERESZKO-CZYŻ Regina
KRZYNÓWEK Krystyna
BOROWIK Bożena
WASZCZUK Zofia
6/5
6/2
6/4
6/3
6/1
POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKINGDOBRE MIASTO 00:14:2000:33:03
26KUŚMIEREK Mateusz
WROŃSKA Wiesława
RADOMSKA Weronika
DZIEMIŃSKA Magda
KOBIELA Daria
16/1
16/2
16/3
16/4
16/5
BŁĘKITNI DZIEMIANY IIIDZIEMIANY 00:14:2100:33:20
27JASOŃ Grażyna
NOWAKOWSKI Rafał
ZDRADA Sławomir
RAJEWSKA Beata
CZAJA Aneta
23/2
23/5
23/4
23/3
23/1
JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ 'B'JEZIORKI 00:14:2200:34:26
28RYCHEL Grażyna
ŚLIŻEWSKA Sylwia
ŻUBEREK Aleksandra
HEIGELMANN Sara
PISKORSKI Henryk
29/4
29/1
29/2
29/3
29/5
GOSIR OSIELSKO- CAMELOSIELSKO 00:14:2300:35:30
29FAJNAS Ryszard
BIERNAT Lucyna
WASIELA Beata
WAWRZYNIAK Anna
MARCZYK Jerzy Paweł
4/5
4/1
4/3
4/2
4/4
FACE NORDIC WALKING TEAM 00:14:1900:36:00
30MAĆKOWIAK Krystyna
GIERSZENDORF Monika
GIERSZENDORF Roman
BOROWSKI Marcin
KOZŁOWSKA Agnieszka
2/3
2/1
2/2
2/4
2/5
FACE NORDIC WALKING TEAM 2DŁUGA GOŚLINA 00:14:2000:37:00
31KRYGIEL Maria
KRYGIEL Irena
WEIMAN Violetta
SZYFFER Aleksandra
SZOBER Karolina
13/5
13/2
13/4
13/1
13/3
MB-KOLEŻANKIMAKSYMILIANOWO 00:14:2400:37:27
32KĄCKOWSKA Beata
BUDASZ Krzysztof
BUDASZ Grażyna
BONZEL Dorota
KĄCKOWSKI Marek
24/3
24/1
24/2
24/4
24/5
JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ 'C'JEZIORKI 00:14:2300:37:29
33SZEWCZYK Agnieszka
SZEWCZYK Marek
PIECZKA Monika
STEFAŃSKI Andrzej
NOWALIŃSKI Piotr
1/1
1/2
1/3
1/4
1/5
FACE NORDIC WALKING TEAM 1 00:14:1900:37:59
34JARYSZ Agnieszka
KOZŁOWSKA Jagoda
KOZŁOWSKA Julia
ZIELIŃSKA Kamila
TYLUTKI Andrzej
33/1
33/2
33/3
33/4
33/5
FACE NORDIC WALKING TEAM 4 00:14:2400:38:32
Znaleziono 34 wynik(ów)