Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2016-05-22 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 260 |
Wystartowało : | 237 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 228 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 1.1km | 6.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BEDNARZ Paweł | 6 | MODEST.MAN.KOSZALI(N)ACŁAW | KOSZALIN-NACŁAW | M30-39 | 00:00:33 | 00:03:34 | 00:21:39 | |
2 | SZYMAŃSKI Sylwester | 203 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK-ULKS BARWICE | SZCZECINEK | M40-44 | 00:00:33 | 00:04:03 | 00:23:00 | |
3 | WOJCIECHOWSKI Jarosław | 226 | ŚWINOUJŚCIE | M30-39 | 00:00:33 | 00:04:03 | 00:23:00 | ||
4 | RUDNIK Krzysztof | 177 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | KRĘPA SŁUPSKA | M30-39 | 00:00:33 | 00:04:06 | 00:23:16 | |
5 | MIERZWA Witold | 140 | DARŁOWO | DARŁOWO | M40-44 | 00:00:34 | 00:04:06 | 00:23:35 | |
6 | LECKI Mateusz | 123 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M30-39 | 00:00:34 | 00:04:16 | 00:24:30 | |
7 | CHUDY Henryk | 22 | K SOLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | M60-64 | 00:00:35 | 00:04:17 | 00:24:30 | |
8 | KĘPKA Adrian | 92 | DARŁOWO/WIEKOWO | M18-29 | 00:00:35 | 00:04:15 | 00:24:30 | ||
9 | WOŚ Kamil | 229 | PSZCZÓŁKOWSKI TEAM | GDAŃSK | M30-39 | 00:00:33 | 00:04:17 | 00:24:31 | |
10 | KRYCZKA Stanisław | 114 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M45-49 | 00:00:33 | 00:04:18 | 00:24:32 | |
11 | RUDNIKOWSKI Maciej | 178 | BIEGUZDROWISKOWY.PL | DARŁOWO | M40-44 | 00:00:34 | 00:04:12 | 00:24:33 | |
12 | JAROSZ Wiesław | 79 | JW. 1223/BLOG | KOSZALIN | M40-44 | 00:00:34 | 00:04:16 | 00:24:47 | |
13 | ANDRUSZ Kamil | 2 | TRIDEA / MNIAM.NET | GDYNIA | M30-39 | 00:00:37 | 00:04:23 | 00:24:57 | |
14 | CHRZĄSZCZ Piotr | 21 | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:35 | 00:04:07 | 00:25:01 | ||
15 | GOLIŃSKI Łukasz | 46 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:34 | 00:04:29 | 00:25:36 | |
16 | MAGALSKI Tomasz | 126 | KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI | KAMIEŃ POMORSKI | M18-29 | 00:00:35 | 00:04:27 | 00:25:39 | |
17 | GRZESIK Eugeniusz | 52 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-54 | 00:00:35 | 00:04:27 | 00:25:40 | |
18 | PRZYKUCKI Tomasz | 170 | MROZÓW | M30-39 | 00:00:37 | 00:04:19 | 00:25:51 | ||
19 | BIELSKI Sebastian | 8 | NOWOGARD | NOWOGARD | M18-29 | 00:00:38 | 00:04:22 | 00:25:54 | |
20 | MOKSA Dariusz | 261 | SIANÓW | M18-29 | 00:00:34 | 00:04:06 | 00:26:10 | ||
21 | NOWACKI Rafał | 151 | PRZECHLEWO | M30-39 | 00:00:41 | 00:04:38 | 00:26:14 | ||
22 | KASZTELAN Urszula | 91 | TKKF TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:35 | 00:04:40 | 00:26:21 | |
23 | SOBCZYK Łukasz | 186 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M40-44 | 00:00:34 | 00:04:30 | 00:26:22 | |
24 | STACHOWIAK Adrian | 193 | 280 KOMPANIA RADIOTECHNICZNA | KOŁOBRZEG | M18-29 | 00:00:36 | 00:04:29 | 00:26:26 | |
25 | UZNAŃSKI Ryszard | 213 | KOŁOBRZEG | M45-49 | 00:00:33 | 00:04:30 | 00:26:31 | ||
26 | WINKEL Jerzy | 223 | KOSZALIN | M40-44 | 00:00:36 | 00:04:25 | 00:26:31 | ||
27 | GROCHOWALSKI Rafał | 50 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:35 | 00:04:31 | 00:26:33 | |
28 | KAPUŚCIŃSKI Robert | 88 | JW 1223 KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:34 | 00:04:31 | 00:26:35 | |
29 | ZIEMBA Daniel | 235 | LUBIN | M40-44 | 00:00:37 | 00:04:21 | 00:26:35 | ||
30 | CZYŻEWSKI Janusz | 29 | KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | M50-54 | 00:00:34 | 00:04:30 | 00:26:37 | |
31 | KALETA Sebastian | 84 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH | KOSZALIN | M40-44 | 00:00:35 | 00:04:31 | 00:26:38 | |
32 | MATYJASEK Zbigniew | 244 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-44 | 00:00:34 | 00:04:16 | 00:26:47 | |
33 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 259 | CW FANZA KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M45-49 | 00:00:35 | 00:04:36 | 00:26:48 | |
34 | JAMNIAK Bartosz | 66 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M18-29 | 00:00:35 | 00:04:30 | 00:26:54 | |
35 | KORCZYŃSKI Sławomir | 102 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:37 | 00:04:37 | 00:27:04 | |
36 | KONDRACIUK Piotr | 100 | ROZBIEGANY KOSZALIN - DRUŻYNA SZPIKU | KOSZALIN | M40-44 | 00:00:36 | 00:04:39 | 00:27:08 | |
37 | TOMCZAK Marek | 208 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:35 | 00:04:41 | 00:27:19 | |
38 | TCHÓRZEWSKI Marek | 207 | KOSZALIN | M45-49 | 00:00:35 | 00:04:43 | 00:27:20 | ||
39 | SKIBIŃSKI Krzysztof | 183 | TKKF TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M40-44 | 00:00:36 | 00:04:43 | 00:27:24 | |
40 | WALTER Przemysław | 218 | KB 10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M40-44 | 00:00:37 | 00:04:54 | 00:27:34 | |
41 | BONISŁAWSKI Jarosław | 12 | FADOMODA TEAM | SŁAWNO | M30-39 | 00:00:52 | 00:05:19 | 00:27:39 | |
42 | BŁASZCZYK Tadeusz | 9 | STARY JAROSŁAW | M55-59 | 00:00:39 | 00:04:57 | 00:27:49 | ||
43 | GLIŃSKI Łukasz | 44 | ŚMIECHÓW | M30-39 | 00:00:41 | 00:04:52 | 00:27:52 | ||
44 | NIWIŃSKI Grzegorz | 150 | K.B. TUPOT USTKA | USTKA | M55-59 | 00:00:49 | 00:05:10 | 00:27:52 | |
45 | GRĘŻLIKOWSKI Adam | 49 | SZCZECINEK | M30-39 | 00:00:36 | 00:04:51 | 00:27:55 | ||
46 | SAPIECHO Bartłomiej | 179 | RONIN GOLD TEAM | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:35 | 00:04:42 | 00:27:58 | |
47 | SPALIK Mariusz | 191 | MTSHAMERMIASTKO | MIASTKO | M40-44 | 00:00:35 | 00:04:34 | 00:28:02 | |
48 | MILCZAREK Grzegorz | 141 | KOSTRZYN NAD ODRĄ | M18-29 | 00:00:45 | 00:05:12 | 00:28:09 | ||
49 | TOMALIK Karol | 253 | PORANNE BIEGANIE | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:40 | 00:04:59 | 00:28:13 | |
50 | NAKONIECZNY Rafał | 147 | BAJADERKI KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:39 | 00:05:00 | 00:28:14 | |
51 | PSTRĄGOWSKI Marcin | 171 | DZIKI KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:42 | 00:04:45 | 00:28:19 | |
52 | MALINOWSKI Mariusz | 130 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:44 | 00:04:55 | 00:28:34 | ||
53 | JONKO Wojciech | 256 | BIAŁOGARD | M65-69 | 00:00:42 | 00:05:07 | 00:28:38 | ||
54 | CZAPLIŃSKI Jacek | 27 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:41 | 00:05:00 | 00:28:49 | ||
55 | ZIOMKO Rafał | 236 | KOŁOBRZEG | M40-44 | 00:00:37 | 00:04:59 | 00:28:54 | ||
56 | LAMPKOWSKI Krzysztof | 121 | ŚWIESZYNO | M50-54 | 00:00:36 | 00:04:55 | 00:28:55 | ||
57 | CHWALEBA Jan | 25 | KOSZALIN | M55-59 | 00:00:43 | 00:05:10 | 00:28:55 | ||
58 | SOWIŃSKI Saturnin | 189 | KB SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M50-54 | 00:00:35 | 00:05:01 | 00:28:56 | |
59 | JAKUBOWSKI Krystian | 65 | CAPTAIN AMERICA VS THE FLASH | DARŁOWO | M30-39 | 00:00:36 | 00:05:04 | 00:29:00 | |
60 | BRESZKA Tomasz | 15 | CAPTAIN AMERICA VS THE FLASH | DARŁOWO | M30-39 | 00:00:37 | 00:05:03 | 00:29:00 | |
61 | DUDZIAK Piotr | 34 | BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | M40-44 | 00:00:43 | 00:05:01 | 00:29:00 | |
62 | JAMROZIAK Grzegorz | 67 | KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI | KAMIEŃ POMORSKI | M30-39 | 00:00:38 | 00:05:01 | 00:29:02 | |
63 | JANUSZEK Adam | 76 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:51 | 00:04:54 | 00:29:03 | ||
64 | KONIECZNA Anka | 101 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K45-49 | 00:00:41 | 00:05:20 | 00:29:04 | |
65 | CHORĄŻY Karolina | 20 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:38 | 00:05:06 | 00:29:05 | ||
66 | WILKOWSKI Krzysztof | 222 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:35 | 00:04:52 | 00:29:06 | ||
67 | BOGDANOWICZ Krzysztof | 11 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-54 | 00:00:39 | 00:05:11 | 00:29:06 | |
68 | TROTT Daniel | 211 | AKADEMIA PILKARSKA KOWICA KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M40-44 | 00:00:48 | 00:05:21 | 00:29:16 | |
69 | MAKSYMOWICZ Kornelia | 127 | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:00:35 | 00:04:53 | 00:29:18 | ||
70 | WILEWSKI Paweł | 220 | STARGARD | M18-29 | 00:00:41 | 00:05:21 | 00:29:21 | ||
71 | KOBUS Maciej | 97 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:40 | 00:05:25 | 00:29:22 | ||
72 | ROSZCZYNIALSKI Michał | 175 | GDYNIA | M30-39 | 00:00:39 | 00:05:10 | 00:29:29 | ||
73 | EMILIT Grzegorz | 38 | GARNKI | M30-39 | 00:00:38 | 00:05:18 | 00:29:33 | ||
74 | CHAJNOWSKI Jarosław | 252 | TKKF TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M50-54 | 00:00:45 | 00:05:16 | 00:29:33 | |
75 | JAKIMA Szymon | 63 | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:38 | 00:05:11 | 00:29:34 | ||
76 | ADAMCZAK Andrzej | 1 | TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M55-59 | 00:00:44 | 00:05:17 | 00:29:34 | |
77 | BEDNARCZYK Arkadiusz | 5 | TRIDEA | GDYNIA | M40-44 | 00:00:34 | 00:05:01 | 00:29:35 | |
78 | KRAKOWIAK Sławomir | 113 | KOSZALIN | M40-44 | 00:00:40 | 00:05:16 | 00:29:35 | ||
79 | PASIEKA Agnieszka | 160 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | K18-29 | 00:00:42 | 00:05:13 | 00:29:39 | |
80 | PIECHOTA Robert | 166 | KOSZALIN | M45-49 | 00:00:36 | 00:04:32 | 00:29:47 | ||
81 | MROCZKOWSKI Marek | 145 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:44 | 00:05:41 | 00:29:47 | |
82 | SKIERKA Grzegorz | 184 | MKS ŚWIĘC SŁAWNO | KWASOWO | M30-39 | 00:00:44 | 00:05:41 | 00:29:47 | |
83 | KLOSKOWSKI Dariusz | 96 | SŁUPSK | M40-44 | 00:00:39 | 00:05:16 | 00:29:58 | ||
84 | OSTROWSKI Piotr | 156 | BIEGAJĄCY TCZEW | TCZEW | M45-49 | 00:00:40 | 00:05:06 | 00:30:02 | |
85 | ŁOPIŃSKI Piotr | 124 | DREZDENKO | M30-39 | 00:00:42 | 00:05:19 | 00:30:09 | ||
86 | MAĆKOWIAK Krzysztof | 125 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:39 | 00:05:27 | 00:30:10 | |
87 | BIELIŃSKI Michał | 7 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:40 | 00:05:26 | 00:30:10 | |
88 | SKOWYRSKI Janusz | 185 | ROWERIA KOSZALIN | BIESIEKIERZ | M50-54 | 00:00:43 | 00:05:18 | 00:30:10 | |
89 | TARNIONEK Katarzyna | 206 | DARŁOWO | K30-39 | 00:00:36 | 00:05:09 | 00:30:11 | ||
90 | ŻYWICKI Bartosz | 237 | DZIKI KOSZALIN | STARKOWO | M30-39 | 00:00:42 | 00:05:09 | 00:30:15 | |
91 | SIKORSKI Witold | 182 | KB RUN 42 | ROSNOWO | M55-59 | 00:00:43 | 00:05:25 | 00:30:15 | |
92 | KORDYLAS Michał | 103 | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:42 | 00:05:28 | 00:30:16 | ||
93 | GOŃKA Krzysztof | 47 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:37 | 00:05:18 | 00:30:17 | |
94 | KURCZYK Zbigniew | 119 | SŁAWNO | M30-39 | 00:00:37 | 00:05:23 | 00:30:20 | ||
95 | WASZAK Karol | 28 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M18-29 | 00:00:41 | 00:05:29 | 00:30:20 | |
96 | KOSAKOWSKI Krzysztof | 106 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M55-59 | 00:00:44 | 00:05:23 | 00:30:27 | |
97 | BARANOWSKI Piotr | 4 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:36 | 00:05:30 | 00:30:32 | |
98 | STRZELECKI Zbigniew | 199 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M60-64 | 00:00:42 | 00:05:30 | 00:30:37 | |
99 | DEMBICKI Daniel | 33 | NOWE BIELICE | M40-44 | 00:00:43 | 00:05:13 | 00:30:37 | ||
100 | TELESIEWICZ Henryk | 35 | MKS ŚWIĘC SŁAWNO | SŁAWNO | M65-69 | 00:00:34 | 00:04:48 | 00:30:38 | |
101 | LECH Sylwester | 122 | SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKA | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:00:39 | 00:05:26 | 00:30:39 | |
102 | MERDA Piotr | 135 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M30-39 | 00:00:38 | 00:05:16 | 00:30:40 | |
103 | MERDA Katarzyna | 136 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | K30-39 | 00:00:38 | 00:05:16 | 00:30:40 | |
104 | JANKIEWICZ Tomasz | 70 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M40-44 | 00:00:39 | 00:05:15 | 00:30:40 | |
105 | MOSEK Radosław | 144 | ROSNOWO | M30-39 | 00:00:37 | 00:05:28 | 00:30:44 | ||
106 | SZEWCZUK Paweł | 202 | - | ROSNOWO | M30-39 | 00:00:37 | 00:05:28 | 00:30:44 | |
107 | ZIELIŃSKI Przemysław | 234 | OLSZTYN | M40-44 | 00:00:45 | 00:05:17 | 00:30:48 | ||
108 | STANKIEWICZ Wiesław | 195 | KOSZALIN | M50-54 | 00:00:40 | 00:05:32 | 00:30:54 | ||
109 | ROGOŻA Ireneusz | 174 | BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | M40-44 | 00:00:43 | 00:05:34 | 00:30:54 | |
110 | GAWEŁ Zbigniew | 41 | SŁUPSK | SŁUPSK | M60-64 | 00:00:40 | 00:05:32 | 00:30:57 | |
111 | STORCZYK-RAK Agnieszka | 197 | SZCZECINEK | K30-39 | 00:00:42 | 00:05:27 | 00:30:57 | ||
112 | CHODOR Martyna | 251 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:39 | 00:05:30 | 00:30:59 | ||
113 | KIEŁTYKA Rafał | 94 | SZCZECINEK | M30-39 | 00:00:46 | 00:05:25 | 00:31:00 | ||
114 | KACZMAREK Zbigniew | 82 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M60-64 | 00:00:43 | 00:05:29 | 00:31:01 | |
115 | KUBALA Mateusz | 117 | CZARNE | M18-29 | 00:00:37 | 00:05:18 | 00:31:02 | ||
116 | ZAGRODZKI Ireneusz | 232 | KB TUPOT USTKA | USTKA | M60-64 | 00:00:37 | 00:05:19 | 00:31:05 | |
117 | KAMIŃSKA Agata | 85 | KŁAM SZCZECIN | SZCZECIN | K30-39 | 00:00:47 | 00:05:33 | 00:31:10 | |
118 | KAMIŃSKI Łukasz | 86 | KŁAM SZCZECIN | SZCZECIN | M30-39 | 00:00:47 | 00:05:33 | 00:31:10 | |
119 | SZYMANIAK Ryszard | 245 | KOSZALIN | M65-69 | 00:00:38 | 00:05:13 | 00:31:15 | ||
120 | MARCINIAK Kacper | 132 | WARSZAWA | M18-29 | 00:00:41 | 00:05:32 | 00:31:16 | ||
121 | CINCIO Robert | 26 | TKKF TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:41 | 00:05:08 | 00:31:23 | |
122 | JANKOWSKI Marcin | 72 | CHAMPION - POLICE | SZCZECIN | M40-44 | 00:00:40 | 00:05:30 | 00:31:28 | |
123 | KOZŁOWIECKI Waldemar | 110 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M65-69 | 00:00:33 | 00:05:16 | 00:31:31 | |
124 | WACHOWIAK Bogdan | 215 | ŚWIDWIN | M45-49 | 00:00:37 | 00:05:30 | 00:31:34 | ||
125 | MELLER Paweł | 134 | JW 1223 | KOSZALIN | M55-59 | 00:00:44 | 00:05:42 | 00:31:37 | |
126 | WILIŃSKI Marek | 221 | K.B SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M55-59 | 00:00:44 | 00:05:31 | 00:31:40 | |
127 | PIEKARZEWICZ Tomasz | 167 | BOBOLICE | BOBOLICE | M45-49 | 00:00:46 | 00:05:28 | 00:31:42 | |
128 | ŚWIETLIK Tomasz | 205 | KOSZALIN | M55-59 | 00:00:48 | 00:05:43 | 00:31:42 | ||
129 | CHOŁUJ Karol | 19 | ZAWSZE DO PRZODU | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:44 | 00:05:24 | 00:31:43 | |
130 | JANUSZEWSKI Jacek | 77 | 17 WOG KOSZALIN | KOSZALIN | M50-54 | 00:00:40 | 00:05:25 | 00:31:44 | |
131 | NAPIERAŁA Bogumił | 148 | KORA KOSZALIN | ROGOWO | M50-54 | 00:00:44 | 00:05:46 | 00:31:46 | |
132 | JANKOWSKI Jakub | 74 | KOŁOBRZEG | M45-49 | 00:00:39 | 00:05:34 | 00:31:47 | ||
133 | JANKOWSKI Maciej | 75 | KOŁOBRZEG | M45-49 | 00:00:38 | 00:05:35 | 00:31:49 | ||
134 | CHUDZIŃSKI Dariusz | 24 | ŻYDOWO | M50-54 | 00:00:44 | 00:05:49 | 00:31:49 | ||
135 | SUBALSKI Michał | 200 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:46 | 00:05:31 | 00:31:49 | ||
136 | MIĄSEK Ryszard | 139 | MANOWO | M30-39 | 00:00:45 | 00:05:28 | 00:31:52 | ||
137 | CHUDZIK Zbigniew | 23 | TKKF KOSZALIN | STARE BIELICE | M55-59 | 00:00:41 | 00:05:30 | 00:31:55 | |
138 | SOROKA Piotr | 188 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:48 | 00:05:42 | 00:31:58 | ||
139 | CZAPLICKI Paweł | 238 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-44 | 00:00:38 | 00:05:33 | 00:32:00 | |
140 | GWIZDAŁA Radosław | 54 | MY OWN CLUB | REDA | M30-39 | 00:00:51 | 00:05:39 | 00:32:00 | |
141 | SCHWARZ Ludwik | 248 | KOSZALIN | M50-54 | 00:00:37 | 00:05:35 | 00:32:01 | ||
142 | CZYŻEWSKI Piotr | 30 | TKKF KOSZALIN | MĄCZNIK | M50-54 | 00:00:38 | 00:05:33 | 00:32:04 | |
143 | STOKROCKI Wojciech | 196 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:45 | 00:05:41 | 00:32:05 | ||
144 | PIĄTKOWSKI Bartosz | 165 | KOSZALIN | M40-44 | 00:00:43 | 00:05:37 | 00:32:06 | ||
145 | DIAKOWICZ Magdalena | 250 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:43 | 00:05:37 | 00:32:06 | ||
146 | OSOBNIAK Ryszard | 155 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M60-64 | 00:00:40 | 00:05:27 | 00:32:07 | |
147 | PĘKAŁA Piotr | 164 | SOSW KOSZALIN | KOSZALIN | M45-49 | 00:00:48 | 00:05:46 | 00:32:07 | |
148 | ŚRODA Wojciech | 204 | KOSZALIN | M45-49 | 00:00:50 | 00:05:50 | 00:32:09 | ||
149 | KORUS Marcin | 105 | SIEMIANICE | M30-39 | 00:00:45 | 00:05:38 | 00:32:10 | ||
150 | GAJEK Artur | 40 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M40-44 | 00:00:42 | 00:05:33 | 00:32:12 | |
151 | WOLF Weronika | 241 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K40-44 | 00:00:50 | 00:05:43 | 00:32:12 | |
152 | HAŁAJKO Magdalena | 56 | BABECZKI | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:50 | 00:05:43 | 00:32:12 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
GODLEWSKI Tomasz | 45 | KOSZALIN | M18-29 | DNF | 00:05:57 DNF | 00:32:12 DNF | |||
154 | WALIŃSKA Agnieszka | 217 | BBL | SŁUPSK | K40-44 | 00:00:36 | 00:05:32 | 00:32:16 | |
155 | RAMA Janusz | 173 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M40-44 | 00:00:38 | 00:05:41 | 00:32:16 | |
156 | TORCZ Karol | 209 | SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKA | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:00:40 | 00:05:30 | 00:32:16 | |
157 | DZIĘBOWSKI Mariusz | 37 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:47 | 00:05:36 | 00:32:16 | ||
158 | OPALIŃSKI Stanisław | 154 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M60-64 | 00:00:37 | 00:05:42 | 00:32:17 | |
159 | BAR Wojciech | 3 | RZESZÓW | M30-39 | 00:00:43 | 00:05:21 | 00:32:21 | ||
160 | KĘPKA Karolina | 243 | STOPA | SŁUPSK | K40-44 | 00:00:42 | 00:05:37 | 00:32:30 | |
161 | KALBARCZYK Jolanta | 83 | SZCZECIN BIEGA | ŚWIERZNO | K40-44 | 00:00:39 | 00:05:37 | 00:32:31 | |
162 | MISZCZYK Jan | 142 | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:50 | 00:05:46 | 00:32:31 | ||
163 | GRABOWSKI Krzysztof | 258 | SIEMYŚL | M45-49 | 00:00:38 | 00:05:37 | 00:32:33 | ||
164 | MĘDEL Cezary | 138 | KOSZALIN | M40-44 | 00:00:51 | 00:05:43 | 00:32:33 | ||
165 | WOJCIECHOWSKI Marcin | 225 | INOWROCŁAW | M18-29 | 00:00:47 | 00:05:45 | 00:32:34 | ||
166 | MĘDEL Marta | 137 | KOSZALIN | K40-44 | 00:00:50 | 00:05:44 | 00:32:34 | ||
167 | JAROSZ Jakub | 78 | TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M18-29 | 00:00:39 | 00:05:12 | 00:32:41 | |
168 | NIEMCZUK Dariusz | 247 | KOSZALIN | M55-59 | 00:00:47 | 00:05:37 | 00:32:42 | ||
169 | WALCZAK Agnieszak | 216 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K40-44 | 00:00:47 | 00:05:37 | 00:32:42 | |
170 | KOWALCZYK Piotr | 108 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:48 | 00:05:48 | 00:32:54 | ||
171 | HORDEJUK Damaris | 58 | PSZCZÓŁKOWSKI TEAM | GDAŃSK | K18-29 | 00:00:35 | 00:05:46 | 00:33:10 | |
172 | WOJANOWSKI Zbigniew | 224 | BIEGAM BO LUBIĘ | GRUDZIĄDZ | M55-59 | 00:00:39 | 00:05:28 | 00:33:10 | |
173 | SIKORSKI Darek | 181 | SZCZECIN | M50-54 | 00:00:39 | 00:05:58 | 00:33:14 | ||
174 | KARWAT Stanisław | 90 | PARKRUN SZCZECINEK | SZCZECINEK | M55-59 | 00:00:46 | 00:05:35 | 00:33:17 | |
175 | SIENICKI Piotr | 180 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-44 | 00:00:44 | 00:05:55 | 00:33:18 | |
176 | STOSIO Krzysztof | 198 | WWW.WKOLOBRZEGU.COM.PL | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:52 | 00:05:54 | 00:33:23 | |
177 | POLIKOWSKI Patryk | 257 | ORP ISKRA | SOPOT | M30-39 | 00:00:45 | 00:05:40 | 00:33:29 | |
178 | DZIESZUK Dariusz | 36 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M45-49 | 00:00:42 | 00:05:51 | 00:33:32 | |
179 | GOŁDYN Marek | 239 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:41 | 00:05:52 | 00:33:33 | |
180 | PAULIŃSKI Jan | 246 | KOSZALIN | M65-69 | 00:00:47 | 00:05:37 | 00:33:42 | ||
181 | KARNICKI Zygmunt | 89 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-64 | 00:00:41 | 00:05:32 | 00:33:48 | |
182 | WYGLĄDACZ Alicja | 230 | SZCZECIN | K40-44 | 00:00:43 | 00:05:50 | 00:33:50 | ||
183 | OLINSKI Arek | 153 | WIDZEW | SIANÓW | M30-39 | 00:00:34 | 00:05:08 | 00:34:03 | |
184 | WOLF Emil | 242 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | M40-44 | 00:00:45 | 00:05:57 | 00:34:06 | |
185 | WITEK Sebastian | 249 | RAJSPORT ACTIVE TEAM | LUBIN | M40-44 | 00:00:49 | 00:05:51 | 00:34:09 | |
186 | KRUSZYŃSKI Stanisław | 194 | RUNNERSWALDE.DARŁOWO.. MORSS | DARŁOWO | M55-59 | 00:00:38 | 00:05:53 | 00:34:12 | |
187 | ZADROŻNY Szymon | 231 | RUNNER'S OF WAŁCZ | WAŁCZ | M30-39 | 00:00:46 | 00:05:50 | 00:34:16 | |
188 | JANKOWSKI Jarosław | 73 | NIECHORZE | M45-49 | 00:00:44 | 00:06:05 | 00:34:18 | ||
189 | GAWROŃSKI Paweł | 42 | OGIEŃ W SZOPIE | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:49 | 00:05:59 | 00:34:24 | |
190 | KRZEWIŃSKA Monika | 115 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:48 | 00:06:00 | 00:34:25 | ||
191 | PIOR Tomasz | 168 | KONIKOWO | M30-39 | 00:00:40 | 00:05:31 | 00:34:45 | ||
192 | PANASZEWSKI Przemysław | 157 | NEW YORK ISLANDERS | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:49 | 00:05:55 | 00:34:45 | |
193 | GUDANIEC Dorota | 53 | TKKF TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | K55-59 | 00:00:45 | 00:06:08 | 00:35:03 | |
194 | JUSZCZAK Krzysztof | 81 | KOSZALIN | M60-64 | 00:00:46 | 00:05:49 | 00:35:07 | ||
195 | KOZŁOWSKI Maciej | 112 | TT SZCZECIN | TRZEBIATÓW | M40-44 | 00:00:44 | 00:06:05 | 00:35:08 | |
196 | ZARĘBSKI Maciej | 233 | USTKA | M40-44 | 00:00:36 | 00:05:33 | 00:35:11 | ||
197 | KORPAL Cezary | 104 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M50-54 | 00:00:40 | 00:06:16 | 00:35:11 | |
198 | FILIPOWICZ Marian | 39 | NIEZRZESZONY | WROCLAW | M-70+ | 00:00:45 | 00:06:16 | 00:35:11 | |
199 | NIEDBAŁA Konrad | 149 | KOSZALIN | M45-49 | 00:00:49 | 00:06:13 | 00:35:12 | ||
200 | MIZERA Agnieszka | 143 | LĘDOWO OSIEDLE | K45-49 | 00:00:36 | 00:05:40 | 00:35:15 | ||
201 | MARZEC Edwin | 255 | HERB PIETRUSZKI | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:44 | 00:05:53 | 00:35:15 | |
202 | KANIA Paulina | 87 | HERB PIETRUSZKI | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:43 | 00:05:54 | 00:35:16 | |
203 | DZIUBA Krzysztof | 254 | LUBLINIEC | M18-29 | 00:00:37 | 00:06:17 | 00:35:22 | ||
204 | DATA Dariusz | 32 | KOSZALIN | M40-44 | 00:00:41 | 00:06:09 | 00:35:23 | ||
205 | HRYCIÓW Paweł | 59 | BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:39 | 00:05:50 | 00:35:30 | |
206 | JANKOWSKA Justyna | 71 | SŁUPSK | K30-39 | 00:00:36 | 00:05:30 | 00:35:33 | ||
207 | BOROWIEC Mariusz | 13 | KOŁOBRZEG | M40-44 | 00:00:51 | 00:06:31 | 00:35:37 | ||
208 | MAZUREK Barbara | 133 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:49 | 00:06:12 | 00:35:51 | |
209 | MALESZA-HOUSIN Joanna | 128 | ROZBIEGANY KOSZALIN-BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | K40-44 | 00:00:50 | 00:06:11 | 00:35:51 | |
210 | JANICKA Katarzyna | 68 | BAJADERKI KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:52 | 00:06:14 | 00:35:59 | |
211 | GRUDZIŃŚKI Marcin | 51 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:52 | 00:06:14 | 00:35:59 | ||
212 | RUDNIK Janina Ewa | 176 | KRĘPA SŁUPSKA | K30-39 | 00:00:47 | 00:06:14 | 00:36:01 | ||
213 | DĄBROWSKA Alicja | 116 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K50-54 | 00:00:49 | 00:06:13 | 00:36:02 | |
214 | WOSZTYL Alicja | 228 | BĘDZINO | K18-29 | 00:00:46 | 00:06:15 | 00:36:11 | ||
215 | BORYS Przemysław | 14 | BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:50 | 00:06:18 | 00:36:25 | |
216 | JAKUBCZYK Agnieszka | 64 | BABECZKI KOSZALIN | SZCZEGLINO | K18-29 | 00:00:49 | 00:06:19 | 00:36:28 | |
217 | VON BARDELEBEN Agnieszka | 214 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K45-49 | 00:00:49 | 00:06:19 | 00:36:29 | |
218 | NOWAK-IGNACAK Monika | 152 | BIAŁOGARD | K40-44 | 00:00:46 | 00:06:29 | 00:36:43 | ||
219 | PASTERNAK Magdalena | 162 | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:00:47 | 00:06:20 | 00:36:47 | ||
220 | PRENDECKA Sylwia | 169 | RUNNERS OF WAŁCZ | KŁĘBOWIEC | K30-39 | 00:00:40 | 00:05:49 | 00:37:03 | |
221 | PUŚCIAN Krzysztof | 172 | GIMNAZJUM W MANOWIE | MANOWO | M40-44 | 00:00:43 | 00:06:17 | 00:37:03 | |
222 | KUREK Aneta | 120 | GIMNAZJUM W MANOWIE | MANOWO | K40-44 | 00:00:42 | 00:06:19 | 00:37:04 | |
223 | ŻUREK Kamila | 240 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:34 | 00:06:15 | 00:37:12 | ||
224 | MALINOWSKA Małgorzata | 129 | STR- ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | K55-59 | 00:00:42 | 00:05:53 | 00:37:19 | |
225 | KURŁOWICZ Krzysiek | 260 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:42 | 00:06:01 | 00:37:43 | ||
226 | BRODOWSKA Honorata | 16 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:47 | 00:06:15 | 00:37:59 | ||
227 | GZELA Olga | 55 | BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:41 | 00:05:57 | 00:38:23 | |
228 | KOLASA Tomasz | 98 | KĄPIELE NA SPONTANIE | KOŁOBRZEG | M45-49 | 00:00:48 | 00:06:20 | 00:38:30 | |
229 | WOLAŃSKI Mariusz | 227 | KOŁOBRZEG | M50-54 | 00:00:48 | 00:06:19 | 00:38:30 | ||
230 | KOMOROWSKA Beata | 99 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:48 | 00:06:27 | 00:38:57 | |
231 | TREJDER Maria | 210 | BAJADERKI KOSZALIN | KOSZALIN | K40-44 | 00:00:47 | 00:06:53 | 00:40:59 | |
232 | KOZŁOWSKA-NAJDER Magda | 111 | KOSZALIN | K40-44 | 00:00:46 | 00:06:54 | 00:41:33 | ||
233 | NAJDER Krzysiek | 146 | KOSZALIN | M40-44 | 00:00:45 | 00:06:55 | 00:41:34 | ||
234 | PASEK Paula | 158 | DUNOWO | K30-39 | 00:00:51 | 00:06:42 | 00:41:42 | ||
235 | PASEK Jan | 159 | DUNOWO | M60-64 | 00:00:50 | 00:06:43 | 00:41:43 | ||
236 | KURCZ Barbara | 118 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K45-49 | 00:00:50 | 00:07:00 | 00:42:00 | |
237 | SZCZEBLEWSKI Grzegorz | 201 | KOSZALIN | M40-44 | 00:00:46 | 00:06:52 |
Znaleziono 237 wynik(ów)