PRZEHYBA TRAIL - 30KM
Przehyba Trail
Organizator : FUNDACJA MAŁOPOLSKA BIEGA
Data : 2021-07-10
Miejsce : Gołkowice Górne
Dystans : 30 km
Zgłoszonych : 106
Wystartowało : 90
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 90
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 22.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPrzehyba
22.5km
Czas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BARAN Artur 3002DOBRAMężczyźni1M 100:00:0202:14:1402:57:50.6502:57:53.40 5:5510,1
2ŚLIWA Arkadiusz 3104KRYNICA ZDRÓJMężczyźni2M 200:00:0402:19:4103:10:26.0503:10:30.20+00:12:366:209,5
3WIERTEK Henryk 3094WiertkiTEAMRZESZOTARYMężczyźni3M 300:00:0202:20:3303:13:32.3503:13:34.85+00:15:416:279,3
4KRAJEWSKI Marcin 3034Grupa Andrzeja TokarzaCHEKMIECMężczyźni4M 400:00:0203:20:45.6503:20:47.75+00:22:546:419,0
5FLOREK Sebastian 3013Przehyba TrailGABOŃMężczyźni5M 500:00:0302:31:1003:21:19.9503:21:23.90+00:23:306:428,9
6RUMIAN Jakub 3071KW KrakówKRAKÓWMężczyźni6M 600:00:0702:32:3503:25:22.9003:25:30.10+00:27:366:508,8
7SZELĄG Sławomir 3086Lisy PustyniKLUCZEMężczyźni7M 700:00:0202:35:4203:29:45.1503:29:47.25+00:31:536:598,6
8SKWAREK Marcin 3080smashing pĄpkinsWARSZAWAMężczyźni8M 800:00:0802:43:3403:39:44.0003:39:52.65+00:41:597:198,2
9RYBKA Sławek 3072Pędzące ŚlimakiDĘBICAMężczyźni9M 900:00:0602:45:3903:40:02.9003:40:09.15+00:42:157:208,2
10KRAJKA Jarosław 3035UMCS BiegaLUBLINMężczyźni10M 1000:00:0502:45:2203:41:00.5003:41:06.05+00:43:127:228,1
11MALINA Michał 3040Hutnik RunKRAKÓWMężczyźni11M 1100:00:0602:47:2103:41:47.6503:41:53.75+00:44:007:238,1
12MRÓZ Rafał 3050TARNÓWMężczyźni12M 1200:00:0702:47:0203:42:21.7003:42:28.90+00:44:357:248,1
13KRZYŻANOWSKI Łukasz 3037Nowa Huta TeamKRAKÓWMężczyźni13M 1300:00:0502:47:3103:44:21.1503:44:26.40+00:46:337:288,0
13KRAWCZYK Łukasz 3036GrupaLukTrans.plBRZOZÓWKAMężczyźni13M 1300:00:0202:45:3603:44:23.6003:44:26.40+00:46:337:288,0
15DZIADZIO Małgorzata 3011Race+KRAKÓWKobiety1K 100:00:0402:47:5503:45:16.3503:45:21.20+00:47:277:308,0
16TOMASIAK Marek 3090Visegrad Maraton RytroBARCICEMężczyźni15M 1500:00:0302:48:2103:47:56.5003:48:00.25+00:50:067:357,9
17OCHWAT Piotr 3053race+KRAKÓWMężczyźni16M 1600:00:0402:47:5003:51:45.4003:51:49.85+00:53:567:437,8
18SĘK Marek 3076WMTriselfKRAKÓWMężczyźni17M 1700:00:0402:52:0903:53:04.0003:53:08.55+00:55:157:467,7
19PIWONSKI Adam 3060GÓRA KALWARIAMężczyźni18M 1800:00:0902:46:3403:54:02.8503:54:12.65+00:56:197:487,7
20WIERZBICKI Piotr 3095Goń się!KRAKÓWMężczyźni19M 1900:00:0702:54:0403:57:25.7503:57:32.75+00:59:397:547,6
21MORDARSKI Michał 3049KRAKÓWMężczyźni20M 2000:00:0502:54:3104:00:05.0504:00:10.05+01:02:168:007,5
22JĘDRZEJOWSKA Karolina 3028KRAKÓWKobiety2K 200:00:0202:58:0404:01:06.5504:01:09.35+01:03:158:027,5
23LEDWOŃ Izabela 2032CSzWSKRAKÓWKobiety3K 300:00:1102:59:4604:01:53.6504:02:05.05+01:04:118:037,4
24STASIOWSKI Paweł 3085Pędzące ŚlimakiDĘBICAMężczyźni21M 2100:00:0602:57:4904:03:29.8504:03:35.95+01:05:428:067,4
25MIŚKIEWICZ Paweł 3048KRAKÓWMężczyźni22M 2200:00:0302:52:2104:06:17.1504:06:20.80+01:08:278:127,3
26CZARNIAK Andrzej 3008140 MinutKŁAJMężczyźni23M 2300:00:1003:03:1804:07:37.3004:07:47.95+01:09:548:157,3
27KORUS Marek 3032MarekKorusTeamKIELCEMężczyźni24M 2400:00:0303:04:3204:14:20.4504:14:23.55+01:16:308:287,1
28BRZOZOWSKI Jakub 3006ZIELONKIMężczyźni25M 2500:00:0703:13:0404:14:36.9504:14:44.55+01:16:518:297,1
29PIWOWARSKI Maciej 3061WIELICZKAMężczyźni26M 2600:00:0603:13:0004:14:38.3004:14:45.20+01:16:518:297,1
30WOŁEK Damian 3097AKB CRACOVIAKRAKÓWMężczyźni27M 2700:00:1203:14:1904:17:03.4504:17:15.65+01:19:228:347,0
31RAKOWSKI Paweł 3067ŁÓDŹMężczyźni28M 2800:00:1203:15:2604:17:20.7004:17:33.65+01:19:408:347,0
32BALICKI Zbigniew 3001Forest Carabus TeamZWIERZYNIECMężczyźni29M 2900:00:0803:15:2504:21:39.2504:21:48.10+01:23:548:436,9
33PENA Aleksander 3059WRZĄSOWICEMężczyźni30M 3000:00:0503:15:0404:22:19.6504:22:24.90+01:24:318:446,9
34TARNAWSKI Marcin 3089SKAWICAMężczyźni31M 3100:00:1203:16:5804:23:37.2004:23:49.85+01:25:568:476,8
35RECZYŃSKA RODRIGUES Adriana 3069KRAKÓWKobiety4K 400:00:0403:13:4004:24:10.6004:24:15.25+01:26:218:486,8
36PŁÓCINICZAK Dominik 3063TKKF TRIATHLON Dąbrowa GórniczaDĄBROWA GÓRNICZAMężczyźni32M 3200:00:1103:17:1504:24:11.3504:24:22.95+01:26:298:486,8
37OLSZAŃSKI Krzysztof 3055Running FreeWARSZAWAMężczyźni33M 3300:00:1003:17:5504:26:09.6004:26:19.75+01:28:268:526,8
38KAJMOWICZ Aleksander 3030PTG - Sokół w TuchowieTUCHÓWMężczyźni34M 3400:00:0403:18:1204:27:39.3504:27:44.05+01:29:508:556,7
39GRABIAS-MAZUR Krystyna 3018TRIATHLON Dąbrowa GórniczaPSARYKobiety5K 500:00:0303:16:4604:28:46.0504:28:49.60+01:30:568:576,7
40BUDZIASZEK Agnieszka 3007EFFI RUN TEAMKRAKÓWKobiety6K 600:00:0804:28:41.1004:28:49.75+01:30:568:576,7
41SKUBIS Grzegorz 3079TYCHYMężczyźni35M 3500:00:0403:16:5204:28:45.8504:28:49.85+01:30:568:576,7
42LIZUREJ Sławek 3039Lizaki TeamKRAKÓWMężczyźni36M 3600:00:0303:21:5204:30:27.1004:30:30.30+01:32:369:006,7
43HASIŃSKA Aleksandra 3022Strefa Ruchu TGTARNOWSKIE GÓRYKobiety7K 700:00:0503:17:2604:30:52.2004:30:57.80+01:33:049:016,6
44ZAJĄC Jan 3100WARSZAWAMężczyźni37M 3700:00:0903:21:3104:33:38.1504:33:47.20+01:35:539:076,6
45BOGUSZ Bartosz 3005KRAKÓWMężczyźni38M 3800:00:1003:21:4004:34:44.4004:34:55.05+01:37:019:096,6
46HAJDUGA Jakub 3021KRAKÓWMężczyźni39M 3900:00:1703:20:2904:38:29.4004:38:46.50+01:40:539:166,5
47MARSZALEK Jan 3044ITMBW KrakowKRAKOWMężczyźni40M 4000:00:1303:18:0804:38:53.4504:39:06.55+01:41:139:176,5
48ZARĘBSKI Grzegorz 3101KRAKOWMężczyźni41M 4100:00:1203:18:2004:38:54.6504:39:07.30+01:41:139:176,5
49INDRASZAK Adam 3025KATOWICEMężczyźni42M 4200:00:0604:39:15.7004:39:22.45+01:41:299:186,4
50TUREK Maciej 3103#piwonamecieKRAKÓWMężczyźni43M 4300:00:0603:31:1804:40:02.7504:40:09.20+01:42:159:206,4
51JONIEC Jaroslaw 3029NOWY SACZMężczyźni44M 4400:00:0303:15:1304:40:28.1504:40:31.70+01:42:389:206,4
52BIŃCZYCKI Jarosław 3004OWCZARYMężczyźni45M 4500:00:0103:23:3604:41:32.9504:41:34.20+01:43:409:236,4
53GRZESIK Michał 3020RZESZÓWMężczyźni46M 4600:00:0603:29:4104:42:12.9504:42:19.45+01:44:269:246,4
54ŚWIERCZYŃSKI Tomasz 3088KRAKÓWMężczyźni47M 4700:00:1103:23:5704:43:40.1504:43:51.20+01:45:579:276,3
55STACHERA Ola 3083EffiRunTeamKRYNKIKobiety8K 800:00:0803:34:4604:44:22.9504:44:31.05+01:46:379:286,3
56WYWIAŁ Łukasz 3099Saint-Gobain SquadWOJKOWICEMężczyźni48M 4800:00:0903:24:1004:44:55.5004:45:05.25+01:47:119:296,3
57GROMEK Edyta 3019Szybciej nie dam radyLUBLINKobiety9K 900:00:0603:31:2704:45:06.2004:45:12.60+01:47:199:306,3
58NANOWSKA Amelia 3051Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLKobiety10K 1000:00:0603:43:4704:46:01.9504:46:08.05+01:48:149:326,3
59OGŁUSZKA Elżbieta 3054SAFEPRO Usługi BHPRZESZÓWKobiety11K 1100:00:0403:28:3704:46:32.6004:46:37.15+01:48:439:336,3
60FILIPCZUK Dariusz 3012ZIELONKAMężczyźni49M 4900:00:1203:20:4404:46:24.8504:46:37.25+01:48:439:326,3
61SKOCKI Leszek 3078Szkoła Programowania CybertreeNOWY SĄCZMężczyźni50M 5000:00:0703:28:3804:46:35.6004:46:42.90+01:48:499:336,3
62CYWIŃSKA Joanna 3105Kobiety12K 1200:00:1303:37:0904:47:01.2504:47:15.15+01:49:219:346,3
63ŚMIETANKA Łukasz 3087BIECZMężczyźni51M 5100:00:1003:24:0504:48:58.7004:49:09.45+01:51:169:376,2
64SCHULZE Jörg 3075DAV ZittauLUCKENWALDEMężczyźni52M 5200:00:1003:29:1904:52:42.2504:52:52.30+01:54:589:456,1
65PAWELEC Krystyna 3058Dogoń Grodzisk MazowieckiPIASTÓWKobiety13K 1300:00:1303:33:0404:54:06.8504:54:19.95+01:56:269:486,1
66MARCINEK Łukasz 3043Nie teraz¸ potemSIEMIANOWICE ŚL.Mężczyźni53M 5300:00:1303:31:4404:54:52.9004:55:06.60+01:57:139:496,1
67MAMEJ Piotr 3042Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINMężczyźni54M 5400:00:0503:15:1604:55:28.9004:55:34.75+01:57:419:506,1
68SIENKIEWICZ Klaudia 3077BIELSKO-BIAŁAKobiety14K 1400:00:0303:43:4104:56:56.5504:57:00.50+01:59:079:536,1
69BILIŃSKI Tomasz 3003Przemyski Klub BiegaczPRZEMYŚLMężczyźni55M 5500:00:0503:44:0504:57:15.9504:57:21.10+01:59:279:546,1
70GĄTKOWSKI Mateusz 3014ZG RunLUBINMężczyźni56M 5600:00:1803:34:2704:58:29.1504:58:48.10+02:00:549:566,0
71PUZOŃ Jan 3064Igosport sklep dla biegaczaUSTROŃMężczyźni57M 5700:00:0803:34:1805:00:51.6505:00:59.95+02:03:0610:016,0
72NOWAK Karol 3052KIELCEMężczyźni58M 5800:00:1503:36:4705:02:38.5005:02:53.75+02:05:0010:055,9
73WÓJCIK-BILIŃSKA Marta 3098Przemyski Klub BiegaczPRZEMYŚLKobiety15K 1500:00:0503:43:5505:03:09.9005:03:15.25+02:05:2110:065,9
74TRYK Julia 3091PRÓSZKÓWKobiety16K 1600:00:0803:50:2005:05:12.6505:05:21.60+02:07:2810:105,9
75DWORZAŃSKI Marcin 3010biegam bo lubięRYMANÓW ZDRÓJMężczyźni59M 5900:00:0503:47:4905:08:08.3005:08:14.15+02:10:2010:165,8
76DARŁAK Artur 3009Master Builders Solutions PolskaMICHAŁOWICEMężczyźni60M 6000:00:0203:44:3105:08:16.3505:08:18.90+02:10:2510:165,8
77WAJCOWICZ Witold 3093Kilometry OddechówSANOKMężczyźni61M 6100:00:0703:52:1405:09:33.3005:09:40.80+02:11:4710:195,8
78STASIAK Piotr 3084ZIELONKAMężczyźni62M 6200:00:1203:49:1405:10:15.2505:10:27.25+02:12:3310:205,8
79MASZKOWSKI Rafał 3046LUBLINMężczyźni63M 6300:00:1503:54:1505:16:05.9005:16:21.55+02:18:2810:325,7
79MASZKOWSKA Anna 3045LUBLINKobiety17K 1700:00:1403:54:0805:16:06.6005:16:21.55+02:18:2810:325,7
81PASZEK Krystyna 3056Dogoń Grodzisk MazGRODZISK MAZKobiety18K 1800:00:1303:58:5005:34:01.1005:34:14.85+02:36:2111:085,4
82SOSNÓWKA Bartosz 3081Klub SosnowyDZIAŁDOWOMężczyźni64M 6400:00:0704:00:1806:01:13.8006:01:21.45+03:03:2812:025,0
83KOZŁOWSKA Anna 3033ZABRZEKobiety19K 1900:00:1604:14:4706:08:01.7506:08:17.90+03:10:2412:164,9
84RADYK Joanna 3065Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLKobiety20K 2000:00:0604:41:1906:20:54.5006:21:00.90+03:23:0712:414,7
85HERMAN Agnieszka 3024MRZEŻYNOKobiety21K 2100:00:1704:41:1206:36:51.0506:37:08.20+03:39:1413:134,5
86JAWORSKI Mateusz 3027GÓRKI WIELKIEMężczyźni65M 6500:00:0804:41:1106:37:07.4006:37:15.45+03:39:2213:144,5
87PATYK Joanna 3057CHORZÓWKobiety22K 2200:00:0704:58:2006:40:35.9506:40:43.75+03:42:5013:214,5
88HAUTON Monika 3023Nie teraz¸ potemSOSNOWIECKobiety23K 2300:00:1405:05:2306:49:42.9006:49:57.00+03:52:0313:394,4
89GŁOWACKI Zdzisław 3015WARSZAWAMężczyźni66M 6600:00:0405:22:5407:29:08.7507:29:13.00+04:31:1914:584,0
Przekroczony limit czasu: 08:00:00
90MAMEJ Elżbieta 3041Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINKobiety24K 2400:00:0503:48:0008:37:29.9508:37:35.10+05:39:4117:143,5
Znaleziono 90 wynik(ów)