PRZEHYBA TRAIL - 30KM
Przehyba Trail
Organizator : FUNDACJA MAŁOPOLSKA BIEGA
Data : 2021-07-10
Miejsce : Gołkowice Górne
Dystans : 30 km
Zgłoszonych : 106
Wystartowało : 90
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 90
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 22.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 22.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPrzehyba
22.5km
   
1BARAN Artur 3002DOBRAMężczyźni00:00:0202:14:14
2ŚLIWA Arkadiusz 3104KRYNICA ZDRÓJMężczyźni00:00:0402:19:41
3WIERTEK Henryk 3094WiertkiTEAMRZESZOTARYMężczyźni00:00:0202:20:33
4FLOREK Sebastian 3013Przehyba TrailGABOŃMężczyźni00:00:0302:31:10
5RUMIAN Jakub 3071KW KrakówKRAKÓWMężczyźni00:00:0702:32:35
6SZELĄG Sławomir 3086Lisy PustyniKLUCZEMężczyźni00:00:0202:35:42
7SKWAREK Marcin 3080smashing pĄpkinsWARSZAWAMężczyźni00:00:0802:43:34
8KRAJKA Jarosław 3035UMCS BiegaLUBLINMężczyźni00:00:0502:45:22
9KRAWCZYK Łukasz 3036GrupaLukTrans.plBRZOZÓWKAMężczyźni00:00:0202:45:36
10RYBKA Sławek 3072Pędzące ŚlimakiDĘBICAMężczyźni00:00:0602:45:39
11PIWONSKI Adam 3060GÓRA KALWARIAMężczyźni00:00:0902:46:34
12MRÓZ Rafał 3050TARNÓWMężczyźni00:00:0702:47:02
13MALINA Michał 3040Hutnik RunKRAKÓWMężczyźni00:00:0602:47:21
14KRZYŻANOWSKI Łukasz 3037Nowa Huta TeamKRAKÓWMężczyźni00:00:0502:47:31
15OCHWAT Piotr 3053race+KRAKÓWMężczyźni00:00:0402:47:50
16DZIADZIO Małgorzata 3011Race+KRAKÓWKobiety00:00:0402:47:55
17TOMASIAK Marek 3090Visegrad Maraton RytroBARCICEMężczyźni00:00:0302:48:21
18SĘK Marek 3076WMTriselfKRAKÓWMężczyźni00:00:0402:52:09
19MIŚKIEWICZ Paweł 3048KRAKÓWMężczyźni00:00:0302:52:21
20WIERZBICKI Piotr 3095Goń się!KRAKÓWMężczyźni00:00:0702:54:04
21MORDARSKI Michał 3049KRAKÓWMężczyźni00:00:0502:54:31
22STASIOWSKI Paweł 3085Pędzące ŚlimakiDĘBICAMężczyźni00:00:0602:57:49
23JĘDRZEJOWSKA Karolina 3028KRAKÓWKobiety00:00:0202:58:04
24LEDWOŃ Izabela 2032CSzWSKRAKÓWKobiety00:00:1102:59:46
25CZARNIAK Andrzej 3008140 MinutKŁAJMężczyźni00:00:1003:03:18
26KORUS Marek 3032MarekKorusTeamKIELCEMężczyźni00:00:0303:04:32
27PIWOWARSKI Maciej 3061WIELICZKAMężczyźni00:00:0603:13:00
28BRZOZOWSKI Jakub 3006ZIELONKIMężczyźni00:00:0703:13:04
29RECZYŃSKA RODRIGUES Adriana 3069KRAKÓWKobiety00:00:0403:13:40
30WOŁEK Damian 3097AKB CRACOVIAKRAKÓWMężczyźni00:00:1203:14:19
31PENA Aleksander 3059WRZĄSOWICEMężczyźni00:00:0503:15:04
32JONIEC Jaroslaw 3029NOWY SACZMężczyźni00:00:0303:15:13
33MAMEJ Piotr 3042Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINMężczyźni00:00:0503:15:16
34BALICKI Zbigniew 3001Forest Carabus TeamZWIERZYNIECMężczyźni00:00:0803:15:25
35RAKOWSKI Paweł 3067ŁÓDŹMężczyźni00:00:1203:15:26
36GRABIAS-MAZUR Krystyna 3018TRIATHLON Dąbrowa GórniczaPSARYKobiety00:00:0303:16:46
37SKUBIS Grzegorz 3079TYCHYMężczyźni00:00:0403:16:52
38TARNAWSKI Marcin 3089SKAWICAMężczyźni00:00:1203:16:58
39PŁÓCINICZAK Dominik 3063TKKF TRIATHLON Dąbrowa GórniczaDĄBROWA GÓRNICZAMężczyźni00:00:1103:17:15
40HASIŃSKA Aleksandra 3022Strefa Ruchu TGTARNOWSKIE GÓRYKobiety00:00:0503:17:26
41OLSZAŃSKI Krzysztof 3055Running FreeWARSZAWAMężczyźni00:00:1003:17:55
42MARSZALEK Jan 3044ITMBW KrakowKRAKOWMężczyźni00:00:1303:18:08
43KAJMOWICZ Aleksander 3030PTG - Sokół w TuchowieTUCHÓWMężczyźni00:00:0403:18:12
44ZARĘBSKI Grzegorz 3101KRAKOWMężczyźni00:00:1203:18:20
45HAJDUGA Jakub 3021KRAKÓWMężczyźni00:00:1703:20:29
46FILIPCZUK Dariusz 3012ZIELONKAMężczyźni00:00:1203:20:44
47ZAJĄC Jan 3100WARSZAWAMężczyźni00:00:0903:21:31
48BOGUSZ Bartosz 3005KRAKÓWMężczyźni00:00:1003:21:40
49LIZUREJ Sławek 3039Lizaki TeamKRAKÓWMężczyźni00:00:0303:21:52
50BIŃCZYCKI Jarosław 3004OWCZARYMężczyźni00:00:0103:23:36
51ŚWIERCZYŃSKI Tomasz 3088KRAKÓWMężczyźni00:00:1103:23:57
52ŚMIETANKA Łukasz 3087BIECZMężczyźni00:00:1003:24:05
53WYWIAŁ Łukasz 3099Saint-Gobain SquadWOJKOWICEMężczyźni00:00:0903:24:10
54OGŁUSZKA Elżbieta 3054SAFEPRO Usługi BHPRZESZÓWKobiety00:00:0403:28:37
55SKOCKI Leszek 3078Szkoła Programowania CybertreeNOWY SĄCZMężczyźni00:00:0703:28:38
56SCHULZE Jörg 3075DAV ZittauLUCKENWALDEMężczyźni00:00:1003:29:19
57GRZESIK Michał 3020RZESZÓWMężczyźni00:00:0603:29:41
58TUREK Maciej 3103#piwonamecieKRAKÓWMężczyźni00:00:0603:31:18
59GROMEK Edyta 3019Szybciej nie dam radyLUBLINKobiety00:00:0603:31:27
60MARCINEK Łukasz 3043Nie teraz¸ potemSIEMIANOWICE ŚL.Mężczyźni00:00:1303:31:44
61PAWELEC Krystyna 3058Dogoń Grodzisk MazowieckiPIASTÓWKobiety00:00:1303:33:04
62PUZOŃ Jan 3064Igosport sklep dla biegaczaUSTROŃMężczyźni00:00:0803:34:18
63GĄTKOWSKI Mateusz 3014ZG RunLUBINMężczyźni00:00:1803:34:27
64STACHERA Ola 3083EffiRunTeamKRYNKIKobiety00:00:0803:34:46
65NOWAK Karol 3052KIELCEMężczyźni00:00:1503:36:47
66CYWIŃSKA Joanna 3105Kobiety00:00:1303:37:09
67SIENKIEWICZ Klaudia 3077BIELSKO-BIAŁAKobiety00:00:0303:43:41
68NANOWSKA Amelia 3051Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLKobiety00:00:0603:43:47
69WÓJCIK-BILIŃSKA Marta 3098Przemyski Klub BiegaczPRZEMYŚLKobiety00:00:0503:43:55
70BILIŃSKI Tomasz 3003Przemyski Klub BiegaczPRZEMYŚLMężczyźni00:00:0503:44:05
71DARŁAK Artur 3009Master Builders Solutions PolskaMICHAŁOWICEMężczyźni00:00:0203:44:31
72DWORZAŃSKI Marcin 3010biegam bo lubięRYMANÓW ZDRÓJMężczyźni00:00:0503:47:49
Przekroczony limit czasu: 08:00:00
73MAMEJ Elżbieta 3041Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINKobiety00:00:0503:48:00
74STASIAK Piotr 3084ZIELONKAMężczyźni00:00:1203:49:14
75TRYK Julia 3091PRÓSZKÓWKobiety00:00:0803:50:20
76WAJCOWICZ Witold 3093Kilometry OddechówSANOKMężczyźni00:00:0703:52:14
77MASZKOWSKA Anna 3045LUBLINKobiety00:00:1403:54:08
77MASZKOWSKI Rafał 3046LUBLINMężczyźni00:00:1503:54:15
79PASZEK Krystyna 3056Dogoń Grodzisk MazGRODZISK MAZKobiety00:00:1303:58:50
80SOSNÓWKA Bartosz 3081Klub SosnowyDZIAŁDOWOMężczyźni00:00:0704:00:18
81KOZŁOWSKA Anna 3033ZABRZEKobiety00:00:1604:14:47
82JAWORSKI Mateusz 3027GÓRKI WIELKIEMężczyźni00:00:0804:41:11
83HERMAN Agnieszka 3024MRZEŻYNOKobiety00:00:1704:41:12
84RADYK Joanna 3065Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLKobiety00:00:0604:41:19
85PATYK Joanna 3057CHORZÓWKobiety00:00:0704:58:20
86HAUTON Monika 3023Nie teraz¸ potemSOSNOWIECKobiety00:00:1405:05:23
87GŁOWACKI Zdzisław 3015WARSZAWAMężczyźni00:00:0405:22:54
88KRAJEWSKI Marcin 3034Grupa Andrzeja TokarzaCHEKMIECMężczyźni00:00:02
89INDRASZAK Adam 3025KATOWICEMężczyźni00:00:06
90BUDZIASZEK Agnieszka 3007EFFI RUN TEAMKRAKÓWKobiety00:00:08
Znaleziono 90 wynik(ów)