ROLL & RUN :: BIEG GŁÓWNY
Roll&Run Stolno
Organizator : Stowarzyszenie Life Balance Place
Data : 2022-05-28
Miejsce : Stolno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 32
Wystartowało : 25
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 25
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDwubójCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZPARŁO Łukasz 220KENPACHITORUŃM401M 100:00:0000:18:47.2500:18:47.65 3:4516,0
2WADELSKI Maciej 2231 BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM301M 200:00:0100:19:39.1000:19:40.60+00:00:523:5515,3
3PARASZKA Łukasz 54MinionsSpeedTeamWARSZAWAM302M 3Tak00:00:0200:20:07.8000:20:09.95+00:01:224:0114,9
4WERNIK Roman 214ŚWIECIEM402M 400:00:0100:20:34.7000:20:36.40+00:01:484:0614,6
5BISTUŁA Artur 227O CO BIEGA PABIANICEPABIANICEM201M 500:00:0100:21:08.9500:21:10.05+00:02:224:1314,2
6HOROSIEWICZ Bartosz 211KS GEPRAD KĘPNOBARANÓWM303M 600:00:0100:21:19.9500:21:21.60+00:02:334:1514,1
7ZIMLIŃSKI Dawid 218ŚWIECIEM304M 700:00:0100:21:54.6000:21:55.95+00:03:084:2213,7
8CIBOROWSKI Itan 61SEBA-SPORT PISZPISZM202M 8Tak00:00:0100:22:14.1000:22:15.75+00:03:284:2613,5
9CIBOROWSKI Sebastian 60SEBA-SPORT PISZPISZM501M 9Tak00:00:0100:22:18.2000:22:20.15+00:03:324:2713,5
10BONAS Maciej 221OSP RYBIENIECSTOLNOM203M 1000:00:0100:22:45.3000:22:47.10+00:03:594:3313,2
11WADELSKA Joanna 224PSY GOŃCZE JANKI-EGOBYDGOSZCZK301K 100:00:0100:24:06.8500:24:08.80+00:05:214:4912,4
12ZIÓŁKOWSKI Julian 50STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWYGDAŃSKM502M 11Tak00:00:0200:24:16.1000:24:19.05+00:05:314:5112,4
13WOŹNICKI Paweł 51speedskating ŁódźZGIERZM503M 12Tak00:00:0200:24:22.6000:24:25.50+00:05:374:5212,3
14LEŚNIEWICZ-PARASZKA Danuta 55MinionsSpeedTeamWARSZAWAK302K 2Tak00:00:0200:24:31.4000:24:33.70+00:05:464:5412,2
15ĆWIKLIŃSKA Anna 215AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUBYDGOSZCZK401K 300:00:0300:24:37.3000:24:40.75+00:05:534:5512,2
16MITKOWSKA Natalia 56KORONOWOK303K 4Tak00:00:0200:24:45.7500:24:48.15+00:06:004:5712,1
17MICHALSKI Mariusz 70UKS ZWOLEŃ-TEAM PISZM305M 1300:00:0000:25:06.0000:25:06.00+00:06:185:0112,0
18BORAWSKA Anna 210MAŁA LADY PANKPŁOCKK402K 500:00:0200:26:02.1500:26:04.50+00:07:165:1211,5
19WYLEGA Adrian 225SLUPIA POD KEPNEMM306M 1400:00:0100:27:00.4500:27:01.55+00:08:135:2411,1
20CHOJECKI Dariusz 57BYDGOSZCZM504M 15Tak00:00:0300:28:15.4000:28:18.65+00:09:315:3910,6
21PIONTEK Elżbieta 219BYDGOSZCZK60+1K 600:00:0300:28:32.6000:28:35.70+00:09:485:4210,5
22KĘDZIORSKA Beata 217WĄBRZEŹNOK501K 700:00:0300:29:26.3500:29:30.10+00:10:425:5310,2
23RICHERT Teresa 222LIFE BALANCE PLACESTOLNOK403K 800:00:0300:30:17.2000:30:21.10+00:11:336:039,9
24KĘDZIORSKI Marek 216WĄBRZEŹNOM505M 1600:00:0300:35:03.2000:35:06.30+00:16:187:008,6
25BANIA Zygmunt 59PRZYSIEKM60+1M 17Tak00:00:0300:40:57.5000:41:01.10+00:22:138:117,3
Znaleziono 25 wynik(ów)