ROLL & RUN :: ROLKI MARATON
Roll&Run Stolno
Organizator : Stowarzyszenie Life Balance Place
Data : 2022-05-28
Miejsce : Stolno
Dystans : 42 km
Zgłoszonych : 33
Wystartowało : 23
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 21
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.25km | 10.5km | 15.75km | 21km | 26.25km | 31.5km | 36.75km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuFinish
5.25km
Finish
10.5km
Finish
15.75km
Finish
21km
Finish
26.25km
Finish
31.5km
Finish
36.75km
         
1CHOJNACKI Bartłomiej 126ENES ROLLER TEAMKŁAJM2000:00:0000:09:1600:18:5000:28:0500:37:2200:46:4900:57:0101:07:39
2FELIKS Piotr 104GORZÓWM4000:00:0100:10:3100:22:1800:34:0700:46:0900:58:3801:10:5601:23:17
3DUDA Marcin 113ROLLA SPEED TEAMTORUŃM4000:00:0100:09:3000:19:4000:29:3300:39:4700:50:0401:00:1201:10:27
4MAZUREK Sebastian 124JABRA ROLLER TEAMGDYNIAM3000:00:0100:09:1600:18:4900:28:0500:37:2400:46:4200:56:2701:06:27
5SKRZYPIEC Kamil 127ENES ROLLER TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM2000:00:0100:09:1500:18:4900:28:0500:37:2200:46:4100:56:2701:06:27
6BUKOWSKI Maciej 131ROLLA SPEED TEAMINOWROCŁAWM3000:00:0100:09:3000:19:3900:29:3300:39:4600:50:0301:00:1101:10:27
7ŁUKASIEWICZ Jacek 101GDAŃSKM4000:00:0200:10:5200:21:4900:32:5400:44:1900:56:0601:07:3601:18:56
8WITEK Grzegorz 103SPEEDSKATING ŁÓDŹŁÓDŹM5000:00:0200:09:5400:20:1900:30:3600:41:0500:51:4701:02:2301:13:24
9KRÓLIKOWSKA Wiktoria 108ŁÓDŹK2000:00:0200:11:5800:23:4800:36:0700:48:4901:01:5001:15:0201:28:37
10DRZEMICKA Dominika 112LEGIA WARSZAWAKANIEK2000:00:0200:11:5900:24:0600:36:2600:49:2401:02:1001:15:2601:28:50
11SURMA Balbina 122NIESTOWARZYSZONYGDAŃSKK2000:00:0200:11:4800:24:0700:36:2800:49:3501:02:4801:16:4401:30:46
12ŚLIWIŃSKI Henryk 114ROLLA SPEED TEAMTORUŃM60+00:00:0200:10:4300:21:5700:33:2200:44:4200:56:4801:09:0001:20:55
13SZUMLAS Jacek 110PROLUBE MASTERSMRZEZINOM4000:00:0200:09:3000:19:3900:29:3300:40:2800:51:4701:02:4701:13:54
14ŁATA Dariusz 109SILESIA SKATING TEMPISH TEAMWYMYSŁÓWM5000:00:0300:12:4600:25:5900:39:3800:53:2501:07:4301:22:0101:37:03
15SADOWSKI Marcin 117WARSZAWAM3000:00:0300:09:5500:20:1800:30:3600:41:0400:51:5801:02:5501:13:52
16PRAJSNAR Paweł 132SPEEDING TURTLESWARSZAWAM2000:00:0300:12:0200:23:4900:36:0700:48:5101:01:5001:15:0201:28:37
17PRZYCHODNIAK Robert 107PABIANICEM3000:00:0400:12:0100:23:4700:36:0600:48:5001:01:4901:15:0101:28:35
18KORCZAK Paweł 130WOŁOMINM2000:00:0400:11:3200:23:5100:36:4500:50:4301:04:1601:18:2901:34:05
19STANKIEWICZ Jerzy 128WYSOKIE MAZOWIECKIEM5000:00:0400:11:2500:23:2800:35:4700:48:0901:00:4901:13:4001:26:41
20WÓJTOWICZ Katarzyna 120JASTRZĘBIE BYDGOSZCZNARZYMK3000:00:0400:16:1400:33:0000:50:1901:07:2401:24:1401:42:0501:59:08
21MACIEJEWSKI Marian 100IŁAWAM60+00:00:0500:13:0600:26:3400:40:4800:55:4701:10:5101:26:2301:42:17
Niesklasyfikowani
ADAMCZUK Amelia 140SZORÓWK20DNF00:12:22 DNF00:29:31 DNF01:06:54 DNF DNF DNF DNF DNF
BRZEZIŃSKI Jędrzej 121SIERADZM20DNF00:09:54 DNF00:20:19 DNF00:30:37 DNF00:41:05 DNF01:04:36 DNF01:08:51 DNF DNF
Znaleziono 23 wynik(ów)