ROLL & RUN :: ROLKI MARATON
Roll&Run Stolno
Organizator : Stowarzyszenie Life Balance Place
Data : 2022-05-28
Miejsce : Stolno
Dystans : 42 km
Zgłoszonych : 33
Wystartowało : 23
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 21
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 15.75km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.25km | 10.5km | 15.75km | 21km | 26.25km | 31.5km | 36.75km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuFinish
5.25km
Finish
10.5km
Finish
15.75km
     
1CHOJNACKI Bartłomiej 126ENES ROLLER TEAMKŁAJM2000:00:0000:09:1600:18:5000:28:05
2MAZUREK Sebastian 124JABRA ROLLER TEAMGDYNIAM3000:00:0100:09:1600:18:4900:28:05
3SKRZYPIEC Kamil 127ENES ROLLER TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM2000:00:0100:09:1500:18:4900:28:05
4DUDA Marcin 113ROLLA SPEED TEAMTORUŃM4000:00:0100:09:3000:19:4000:29:33
5BUKOWSKI Maciej 131ROLLA SPEED TEAMINOWROCŁAWM3000:00:0100:09:3000:19:3900:29:33
6SZUMLAS Jacek 110PROLUBE MASTERSMRZEZINOM4000:00:0200:09:3000:19:3900:29:33
7WITEK Grzegorz 103SPEEDSKATING ŁÓDŹŁÓDŹM5000:00:0200:09:5400:20:1900:30:36
8SADOWSKI Marcin 117WARSZAWAM3000:00:0300:09:5500:20:1800:30:36
Niesklasyfikowani
BRZEZIŃSKI Jędrzej 121SIERADZM20DNF00:09:54 DNF00:20:19 DNF00:30:37 DNF
10ŁUKASIEWICZ Jacek 101GDAŃSKM4000:00:0200:10:5200:21:4900:32:54
11ŚLIWIŃSKI Henryk 114ROLLA SPEED TEAMTORUŃM60+00:00:0200:10:4300:21:5700:33:22
12FELIKS Piotr 104GORZÓWM4000:00:0100:10:3100:22:1800:34:07
13STANKIEWICZ Jerzy 128WYSOKIE MAZOWIECKIEM5000:00:0400:11:2500:23:2800:35:47
14PRZYCHODNIAK Robert 107PABIANICEM3000:00:0400:12:0100:23:4700:36:06
15KRÓLIKOWSKA Wiktoria 108ŁÓDŹK2000:00:0200:11:5800:23:4800:36:07
16PRAJSNAR Paweł 132SPEEDING TURTLESWARSZAWAM2000:00:0300:12:0200:23:4900:36:07
17DRZEMICKA Dominika 112LEGIA WARSZAWAKANIEK2000:00:0200:11:5900:24:0600:36:26
18SURMA Balbina 122NIESTOWARZYSZONYGDAŃSKK2000:00:0200:11:4800:24:0700:36:28
19KORCZAK Paweł 130WOŁOMINM2000:00:0400:11:3200:23:5100:36:45
20ŁATA Dariusz 109SILESIA SKATING TEMPISH TEAMWYMYSŁÓWM5000:00:0300:12:4600:25:5900:39:38
21MACIEJEWSKI Marian 100IŁAWAM60+00:00:0500:13:0600:26:3400:40:48
22WÓJTOWICZ Katarzyna 120JASTRZĘBIE BYDGOSZCZNARZYMK3000:00:0400:16:1400:33:0000:50:19
ADAMCZUK Amelia 140SZORÓWK20DNF00:12:22 DNF00:29:31 DNF01:06:54 DNF
Znaleziono 23 wynik(ów)